Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010!!! :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 19:20   #331
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Na 28.06 Jestem o 3 dni młodsza ciążowo od Ciebie
Co do kawy to nie piję,przerzuciłam się na capuccinko Ale myślę,że słaba od czasu do czasu nie zaszkodzi.Moja mama ze mną w ciąży piła kawę,bo miała niskie ciśnienie i wszystko ze mną ok.Też mam teraz strasznie niskie ciśnienie zresztą- 86/63 ostatnio miałam A na słodycze też nie miałam ochoty.Nie wzięłam czekolady do ust przez miesiąc,niesamowite Ale teraz już mam ochotę na lody czekoladowe i właśnie dzisiaj wyciągam TŻta na taki pyszny deserek lodowy z owockami i bitą śmietanką.Mniam
no to dziewczyny okazuje sie , ze ja tu jednak jestem najstarsza "stażem"
Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Tak Was podgladam mamusie od kilku dni Jestem na watku majowo-czerwcowym, gdyz termin mam ma polowe czerwca. Jakos sympatyczny ten Wasz watek, no i widze, ze duzo mlodych kobietek Sama mam 25 lat, wiec jakos milo tak w towarzystwie rowniesniczek. Nie obrazicie sie, jak czasem zagladnie do Was starsza o miesiac mamuska?
Zycze Wam wszystkim spokojnych i radosnych ciazy
alez kochana, ja tez powinnam byc teraz na watku czerwcowym, ale nigdzie sie stad nie wybieram
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 19:25   #332
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
czesc przez pare dni Was podgladalam ale nie mialam odwagi sie dopisac, poniewaz ostatnia ciaze poronilam. na wizycie kontrolnej okazalo sie ze cos poszlo nie tak od pierwszego dnia. na szczescie dzisiaj mialam robione pierwsze USG i wszystko jest w porzadku. serduszko juz mocno bije!!! nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa. dzisiaj jest dokladnie 8 tydzien. termin porodu mam na 8 lipca. dzieczyny ktorym sie nie udalo, ja wiem jak bardzo wam jest ciezko ale glowa do gory trzeba byc dobrej mysli. ja mialam zabieg w maju a teraz znowu jestem w ciazy po 2 miesiacach staran pozdrowienia dla wszystkich mumus i fasolek
Ja zabieg mialam w sierpniu, a teraz znow jest fasolka, ale bardzo sie boje, bo to dopiero poczatek 4 tyg ide do gina 8,12 mam nadzieje ze bedzie wszystko oki i uslysze po raz pierwszy serduszko mojego malenstwa

Cytat:
Napisane przez bunia1234 Pokaż wiadomość
OJ dziewczyny mam problem wlasnie zauwazylam ze sie ze mnie doslownie leje, chyba po kruszynce do gin mialam isc w piatek, dzis akurat mija tydzien jak miala być @, boje sie potwornie nie wiem co teraz robic, zal rozpacz i strach.
Przykro mi bardzo, a bylas u lekarza???
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 19:47   #333
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

basia fasolinka pierwsza klasa

Alguien patrzalam na ten krem o ktorym pisalas i do najtanszych on nie nalezy bo cena jest ok 70zl ale widocznie warty swojej ceny

ostatnio zauwazylam ze jak siedze z laptopem na kolanach to brzuch mnie pobolewa ech trzeba wymyslic sobie inna pozycje do siedzenia

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

a moj pies chodzi smierdzaco pierdzi zaraz go chyba udusze jesli sama sie najpierw nie zaczadze
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 19:49   #334
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

kasandra82 wow blizniaki!? i on tak bardzo chce?! hehe, moj to truchleje gdy wspominam i mi mowi ze mam nawet nie żartowac.
Hm ale slyszałam ze co 3cie pokolenie są bliżniaki. U nas jest tak ze tata męza, czyli moj tesc, jest z blizniaków.. Sadze ze dopiero nasze dzieci moga miec blizniaki, ale moze anomalia sie zdarzają?

A ja mam smaka na KOOOOOOOOOPIEC KREEEEEETA! i to juz! Nic innego nie przełkne , ale i tak go nie dostane

A dzis jadlam ugotowany makaron z ..magi :/ heh ale przyjnajmniej cos zjadlam..


Wogole wczoraj w nocy sie skapłam ze musze zrobic badania krwi.. przeciez we wtorek musze je zabrac ze soba.. A u nas w ośrodku robia tylko w czwartki i wtorki, a dzis nie chcialo mi sie rano wstać..

Chyba bede musiala isc do nas do szpitala, tam robia codziennie... Kurcze teraz tak mysle czy wszystkie badania beda tak szybko do odebrania czy nie za ileś tam dni jak ta BEta..

Co ja tu mam.. morfologia, mocz.. ku... nie mam znow opakowania :/, cala ja... , VCRL ?, glukoza, HBS, toksy-cos tam, przeciwciala Rh..
Chyba wszystko..

Ide małą kąpać potem uspać a potem ja pod prysznic i w koncu wlosy umyć.. wygladam tragicznie.. I jeszcze chyba wejde
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:02   #335
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Witam ponownie wszystkie przyszle mamusie!!!
Dawno mnie tu nie bylo ,bo nie mialam lacza.
Takze przypomnie sie jestem Magda 30 na karku, to moj drugi dzidzius ,pierszy ma prawie 7 lat.
Wczoraj bylam u gina -poczatek 8 tyg. fasolinka ma 16 mm , i cudne bije juz serduszko.Äpozatym czuje sie fatalnie -mdlosci przez caly dzien, tragicznie tez wygladam, blada ,bez energii ,mam nadzieje ze jeszcze troche i bedzie ok.

Goraca buska dlaWAs!!!!
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:02   #336
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Ja już wróciłam z lodów.Zjadłam taki wielki pyszny pucharek na jaki miałam ochotę Odebraliśmy też książkę zamówioną na allegro: "Pierwszy rok życia dziecka".Potrzebowaliśmy jakiegoś poradnika,bo to nasze pierwsze dziecko i nawet w rodzinie ich brak,ogólnie nie mam żadnego doświadczenia z dziećmi i potrzebuję wytłumaczenia od podstaw łacznie z ubieraniem i przewijaniem To taka gruba księga,że będę czytać akurat do końca ciąży
Alguien ja też powinnam teoretycznie być na czerwcowych,ale tu mi lepiej.Tam mi jakoś atmosfera nie podeszła ;P
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:20   #337
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

idalnecialo trochen mi ulzylo jak zobaczylam ta twoja liste badan bo sie wystraszylam ze tylko moja ginka skeirowala mnie na takie dziewaczne badania bo te antyciala VDRL to na kiłe jest a HBs to zoltaczka zakazna ta noszczescie mam ujemne ale RBC z morfologi mam ponizej normy a to krwinki czerwone a ja od dziecka mialam anemie ale sie tym nie przejmuje bo moja mama tez w czasie ciazy miala anemie i to spora a jestem na swiecie i mam sie calkiem calkiem....

dobranoc dziewczynki zycze wam milej nocy
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 22:22   #338
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

dziekuje za mile przyjecie
Farminka chyba wiem, co masz na mysli. Jakos nie czuje sie tam do konca dobrze, wiec przydreptalam do Was
Marrticzka to milo i tak nasze daty pewnie sie jeszcze beda zmieniac.
Anoxa tak wlasnie slyszalam, ze wart swojej ceny. Ale moze inne kobietki juz cos uzywaly, to beda mogly wiecej doradzic.
I witam nowe mamuski
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 07:22   #339
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Hej dziewczyny juz jestem zwleklam sie z luzeczka zajdlam sniadoanko i teraz troche cierpie, booooli glowa i takie mam dziwne uczucie raz goraco raz zimno jakbym miala zemdlec. dzis biore 2 dawle duphaston, moze po min to mam, (ale chyba za wczesnie na te skutki uboczne), plamienia mam jeszcze ale malutkie brazowo-brudne. Gin powiedzial mi wczoraj ze gdyby mnie bolal brzuch to bylo by gorzej a mnie wogule nie boli - wiec chyba dobrze.
Pozdrawiam was dziewczyny milego dnia ja na chwile do pracy i do łóżeczka odpoczywac.
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 07:31   #340
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

moja mini mini
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 08:49   #341
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Dzień dobry mamusie!! Wstałam dziś o 8 i stwierdziłam, że nie ide do pracy. Nie chce mi sie jak nie wiem. Mam plany posprzątania kuchni i zrobienia prania. Nie mogę sie przeciążyć ,tak jak wczoraj, bo zle się czułam. U mnie pięknie słonko świeci!!!
ŻYcze miłego dnia!
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 11:01   #342
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

hej dziewczyny

marta z tym przeciazaniem sie to swieta racja ja sama zauwazylam ze jak laze po sklepach duzo to pozniej mnie brzucho boli i ogolnie srednio sie czuje

bunia mini mini super ale to za ta prace

Alguien naszczescie jestes najstarsza stazem to bedziesz pierwsza wszystko wyprobowywala

a ja mam na 13.00 kolejna babke na pazury
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 14:55   #343
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

marta z tym przeciazaniem sie to swieta racja ja sama zauwazylam ze jak laze po sklepach duzo to pozniej mnie brzucho boli i ogolnie srednio sie czuje

bunia mini mini super ale to za ta prace

Alguien naszczescie jestes najstarsza stazem to bedziesz pierwsza wszystko wyprobowywala

a ja mam na 13.00 kolejna babke na pazury


ach uroki samozatrudnieni, jezeki nie pojedziesz do pracy nie zarobisz a zus placic trzeba, kobiety prowadzace dzialalnosc gospodarcza tak maja chorobowe jak sobie zrobisz to masz. A szefostwo naklada plany i ch nie interesuje co z toba liczy sie nie pracownik ale plany....
Ale jakos dam rade w koncu nie rozliczaja mnie z czasu jaki poswiecam sobie tylko im i ich planom... bleee
Teraz juz czuje sie w miare dobrze sluz juz tylko troszke zabrudzony wiec chyba bedzie dobrze ale mialam stracha, od wczoraj nawet mojego brzdaca nie podnosze i chodzi zly na mnie za to, ale jak wytlumaczyc 3 latkowi ze mama nie moze....
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:23   #344
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cześć dziewczyny! Ale miałam ciężki dzień dzisiaj... Wczoraj wieczorem zauważyłam brązowe plamienie Wystraszyłam się niesamowicie,od razu czarny scenariusz przemknął mi przed oczami.Całą noc bałam się,że zaraz zacznie się krwawienie i stracę dzidzię ;( Dzisiaj pojechałam do lekarza cała w nerwach,ale okazało się,że wszystko jest ok.Dzisiaj już nie plamiłam,gin mnie zbadał i żadnego krwawienia,plamienia ani nic nie widział i twierdzi,że jest ok.Przepisał mi na wszelki wypadek Duphaston i mam brać 2 razy dziennie.Teraz juz jestem w domku i próbuję się uspokoić po tych przejściach.
A lekarz posprawdzał sobie coś tam na takim swoim kółeczku do obliczania tygodni ciąży i stwierdził,że dzisiaj skończyliśmy 10 tydzień
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:55   #345
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ale miałam ciężki dzień dzisiaj... Wczoraj wieczorem zauważyłam brązowe plamienie Wystraszyłam się niesamowicie,od razu czarny scenariusz przemknął mi przed oczami.Całą noc bałam się,że zaraz zacznie się krwawienie i stracę dzidzię ;( Dzisiaj pojechałam do lekarza cała w nerwach,ale okazało się,że wszystko jest ok.Dzisiaj już nie plamiłam,gin mnie zbadał i żadnego krwawienia,plamienia ani nic nie widział i twierdzi,że jest ok.Przepisał mi na wszelki wypadek Duphaston i mam brać 2 razy dziennie.Teraz juz jestem w domku i próbuję się uspokoić po tych przejściach.
A lekarz posprawdzał sobie coś tam na takim swoim kółeczku do obliczania tygodni ciąży i stwierdził,że dzisiaj skończyliśmy 10 tydzień
Cóż to się z nami dzieje. Przecież jesteśmy młode, pewnie w większości zdrowe, a takie problemy. Bardzo sie teraz dużo słyszy o poronieniach. JA sie ciągle boje, szczególnie teraz, kiedy jestem dopiero w 7 tygodniu.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 16:04   #346
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

No właśnie przez to,że się tyle słyszy to jak wczoraj to zobaczyłam to od razu w płacz i czarny scenariusz.Ale skoro tylko raz się zdarzyło i przeszło i nic nie boli to staram się być dobrej myśli.Nie zgadzam się na żadne poronienie! Dzidzia ma być i już! Powiedziałam maluszkowi żeby więcej już nas nie straszył i że jak chce żeby tatuś dłużej z nim siedział to inaczej będziemy go przekonywać,a nie straszyć tak żeby nie poszedł do pracy i chodził cały dzień smutny
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 16:13   #347
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ale miałam ciężki dzień dzisiaj... Wczoraj wieczorem zauważyłam brązowe plamienie Wystraszyłam się niesamowicie,od razu czarny scenariusz przemknął mi przed oczami.Całą noc bałam się,że zaraz zacznie się krwawienie i stracę dzidzię ;( Dzisiaj pojechałam do lekarza cała w nerwach,ale okazało się,że wszystko jest ok.Dzisiaj już nie plamiłam,gin mnie zbadał i żadnego krwawienia,plamienia ani nic nie widział i twierdzi,że jest ok.Przepisał mi na wszelki wypadek Duphaston i mam brać 2 razy dziennie.Teraz juz jestem w domku i próbuję się uspokoić po tych przejściach.
A lekarz posprawdzał sobie coś tam na takim swoim kółeczku do obliczania tygodni ciąży i stwierdził,że dzisiaj skończyliśmy 10 tydzień
jeeessssooo nie wiem dziewczyny co to z tymi wszystkimi plamieniami jest ale oby sie wszystko dobrze skonczylo a teraz wszystlkie macie o siebie dbac!!!! bo inaczej...
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 17:39   #348
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ale miałam ciężki dzień dzisiaj... Wczoraj wieczorem zauważyłam brązowe plamienie Wystraszyłam się niesamowicie,od razu czarny scenariusz przemknął mi przed oczami.Całą noc bałam się,że zaraz zacznie się krwawienie i stracę dzidzię ;( Dzisiaj pojechałam do lekarza cała w nerwach,ale okazało się,że wszystko jest ok.Dzisiaj już nie plamiłam,gin mnie zbadał i żadnego krwawienia,plamienia ani nic nie widział i twierdzi,że jest ok.Przepisał mi na wszelki wypadek Duphaston i mam brać 2 razy dziennie.Teraz juz jestem w domku i próbuję się uspokoić po tych przejściach.
A lekarz posprawdzał sobie coś tam na takim swoim kółeczku do obliczania tygodni ciąży i stwierdził,że dzisiaj skończyliśmy 10 tydzień
no to miałaś przeżycie. naszczęście wszystko ok. oby tak dalej.
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:27   #349
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

nie kazde plamienie musi oznaczac cos zlego, chociaz oczywiscie nie mozna nic lekcewazyc. W wielu przypadkach to nic powaznego czy zagrazajacego zyciu dziecka. Jesli towarzysza temu jakies bole, to wtedy koniecznie nalezy skonsultowac sie z lekarzem.
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 19:19   #350
serduszkowata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cytat:
Napisane przez bunia1234 Pokaż wiadomość
moja mini mini
maluszek słodziuszek
serduszkowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 19:56   #351
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

dobranoc dziewczynki
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 21:03   #352
traffik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

czesc Dziewczynki,

na początek chcę ocno uściskać te które starciły niedawno fasolki...brak mi słów. Tak mi przykro...

Ja w poniedziałek zaczynam 9tc. Czuje się dobrze, zaczynam sie wręcz niepokoić brakiem oobjawów. Ale to pewnie już paranoja...

Usg bede miała dopiero 22 grudnia, przebieram nóżkami z niecierpliwości. a, i miałam Was spytać...ponieważ bede miała usg dopochwowe, troche mnie to stresuje, możecie mi powiedziec, na co sie nastawic? O ile, któras z Was takie miała...
Poza tym wykryli mi jakies bakterie w moczu, wiec kolejna seria setki badań przede mna....mam nadzieje, ze bedzie dobrze...

sciskam Was mocno, bądźcie dzielne
traffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 21:41   #353
Techniawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cytat:
Napisane przez traffik Pokaż wiadomość
czesc Dziewczynki,

na początek chcę ocno uściskać te które starciły niedawno fasolki...brak mi słów. Tak mi przykro...

Ja w poniedziałek zaczynam 9tc. Czuje się dobrze, zaczynam sie wręcz niepokoić brakiem oobjawów. Ale to pewnie już paranoja...

Usg bede miała dopiero 22 grudnia, przebieram nóżkami z niecierpliwości. a, i miałam Was spytać...ponieważ bede miała usg dopochwowe, troche mnie to stresuje, możecie mi powiedziec, na co sie nastawic? O ile, któras z Was takie miała...
Poza tym wykryli mi jakies bakterie w moczu, wiec kolejna seria setki badań przede mna....mam nadzieje, ze bedzie dobrze...

sciskam Was mocno, bądźcie dzielne
USG dopochwowe nie jest bolesne. Przyrząd wygląda jak duża elektryczna szczoteczka do zębów tylko z okrągłą główką. Nakłada się na nią prezerwatywe, ze względów czysto zdrowotno-higienicznych jakoże przyrząd ten używany jest dopochwowo i nie jest jednorazowy . Nie wkłada się go głęboko.Więc badanie nie boli, no chyba, że chce lekarz cos dokladniej obejrzeć. Ja miałam już chyba z 5 razy takie usg. Niestety z takiej przyczyny ,że moje maleństwo umarło w 7 tyg ciązy.W poniedziałek mam zabieg. Strasznie się boję usypiania i zastrzyków.Nigdy nie byłam w szpitalu. Szok.
Techniawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 21:46   #354
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

traffik ja zawsze mam dopochowe. Tzn. przed ciaza na wizytach tez mialam takie. No wiec.. kladziesz sie na kozetce bez dolu nozki ugiete, tzn postawione na stopach , troche rozchylone. Ginek ma takie cos co przypiomina wygladem moze wibrator, ale raczej nie wyglada dokladnie jak penisek jest prosty hehe.. naklada na niego "osłonke na głowiece" ktora wyglada jak gumka serio serio.. u wsuwa i oglada sobie ruszajac troszke. Potem wysuwa, i jest koooniec, gumke wyrzuca
To sie nazywa dokladny opis usg dopochwowego jakby co pytaniami wal
http://www.ultramedica.pl/images/sto..._4_glowice.jpg takie jak te u gory,ale moj ma grubszą, albo tak mi sie zdaje, ale raczej ma cala takiej samej grubosci i nie tak cienką jak te na zdj.

tu tez widac
http://www.medyczny.pl/p/pl/814/sond...-+7-5+mhz.html
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 22:49   #355
traffik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Techniawka - współczuję mocno. Śle mnóstwo sił. Musisz być dzielna, wszystko będzie w porządku. Jesteśmy z Tobą. Dzięki za info.

idealnecialo - no opis nie powiem, interesujący pominąc kilka szczegółow i zostałoby tylko penisek, wibrator i rozchylone nóżki
Dzięki za szczegółowy opis, troche sie zrelaksowałam. Zawsze sadziłam, ze nawet to pierwsze usg można zrobić przez fałdy brzuszne, a tu nic z tego. Gin. stwierdziła, ze to jedyna metoda, aby przebadać kruszynkę pod kątem różnych chorób wrodzonych (dlatego robie je w 11tc)
Nie mniej jednak, mam lekkiego stresa, wiadomo, jak zawsze, przed czymś co nieznane.
Ale przy badaniu może być obecny partner?
traffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 23:44   #356
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cytat:
Napisane przez traffik Pokaż wiadomość
Techniawka - współczuję mocno. Śle mnóstwo sił. Musisz być dzielna, wszystko będzie w porządku. Jesteśmy z Tobą. Dzięki za info.

idealnecialo - no opis nie powiem, interesujący pominąc kilka szczegółow i zostałoby tylko penisek, wibrator i rozchylone nóżki
Dzięki za szczegółowy opis, troche sie zrelaksowałam. Zawsze sadziłam, ze nawet to pierwsze usg można zrobić przez fałdy brzuszne, a tu nic z tego. Gin. stwierdziła, ze to jedyna metoda, aby przebadać kruszynkę pod kątem różnych chorób wrodzonych (dlatego robie je w 11tc)
Nie mniej jednak, mam lekkiego stresa, wiadomo, jak zawsze, przed czymś co nieznane.
Ale przy badaniu może być obecny partner?
Badanie nie jest bolesne, nie masz sie co stresowac a co do obecnosci partnera, to na pewno nie beda mieli nic przeciwko.
Dobrej nocki
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 03:35   #357
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Traffik ja dzisiaj mialam robione usg dopochwowe Nic nie bolalo, tylko szkoda ze mojemu mezowi nie pozwolili wejsc a on specjalnie zwolnil sie z pracy :-(
Powiem Wam ze jestem troche rozczarowana, bo bylo widac tylko pecherzyk ciazowy, a fasolki ani sladu mimo ze lekarz robil maksymalne zblizenie. Wy juz tu takie ladne zdjecia wstawialyscie, a ja nie mam czego :-( I troche sie martwie, bo miesiaczke mialam ostatnio 20.10, wiec dzisiaj jest 37 dc wiec chyba powinno cos byc widac? No nic, mam pojsc znowu przed swietami, ginekolog mowil zeby jeszcze nie mowic nikomu z rodziny bo za wczesnie (4/5 tc). A Wy juz powiedzialyscie rodzinie czy czekacie az serduszko bedzie ladnie bilo?
Dobranoc
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 07:27   #358
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Traffik ja dzisiaj mialam robione usg dopochwowe Nic nie bolalo, tylko szkoda ze mojemu mezowi nie pozwolili wejsc a on specjalnie zwolnil sie z pracy :-(
Powiem Wam ze jestem troche rozczarowana, bo bylo widac tylko pecherzyk ciazowy, a fasolki ani sladu mimo ze lekarz robil maksymalne zblizenie. Wy juz tu takie ladne zdjecia wstawialyscie, a ja nie mam czego :-( I troche sie martwie, bo miesiaczke mialam ostatnio 20.10, wiec dzisiaj jest 37 dc wiec chyba powinno cos byc widac? No nic, mam pojsc znowu przed swietami, ginekolog mowil zeby jeszcze nie mowic nikomu z rodziny bo za wczesnie (4/5 tc). A Wy juz powiedzialyscie rodzinie czy czekacie az serduszko bedzie ladnie bilo?
Dobranoc
U mnie w też w 4/5 tc był tylko pęcherzyk, więc sie nie martw kochana. JAk pojechałam tydzień pózniej to była juz 7mm fasoleczka z pieknym, bijącym serduszkiem. Ale dopiero wtedy powiedzielismy wszystkim. Wcześniej gin sie obawiał poronienia. Najlepiej zrób beta, i wszystko będzie jasne. Nie martw się na zapas, chociaz ja wiem jakie to trudne
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 08:07   #359
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Traffik ja dzisiaj mialam robione usg dopochwowe Nic nie bolalo, tylko szkoda ze mojemu mezowi nie pozwolili wejsc a on specjalnie zwolnil sie z pracy :-(
Powiem Wam ze jestem troche rozczarowana, bo bylo widac tylko pecherzyk ciazowy, a fasolki ani sladu mimo ze lekarz robil maksymalne zblizenie. Wy juz tu takie ladne zdjecia wstawialyscie, a ja nie mam czego :-( I troche sie martwie, bo miesiaczke mialam ostatnio 20.10, wiec dzisiaj jest 37 dc wiec chyba powinno cos byc widac? No nic, mam pojsc znowu przed swietami, ginekolog mowil zeby jeszcze nie mowic nikomu z rodziny bo za wczesnie (4/5 tc). A Wy juz powiedzialyscie rodzinie czy czekacie az serduszko bedzie ladnie bilo?
Dobranoc


Witam widze ze bedziemy rodzic w bardzo podobnym czasie, ja na usg widzialam tez tylko pechezyk i nic wiecej, bo 21 dc to za wczesnie.

U mnie obiway plamienia ustaly nie ma juz sladu czysty sluz bez brazowych plamek, tylko wstaje rano z bólem głowy, biore proszki jak mi kazano w srode na kontrole, czasem prawy jajniksie dozywa wieczorkiem jak długo chodze (wiem ze z niego byla owulka). Pozatym narazie dobrze
Życze milego dnia dziwewczyny..
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 08:21   #360
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Mamusie Lipcowe 2010!!! :)

Dzień dobry.
Ja się do Was dołączam. Znaczy my-ja i fasolka. Wczoraj robiłam betę i wyszło,że jestem w ciąży. Teraz musze umówić się do lekarza. Przyznam szczerze,że jestem w takim szoku,że hoho. Nie spodziewałam się! A tu proszę. Ja chyba dopiero początek sierpnia będę miała termin,ale na razie takiego wątku nie ma więc się podpinam pod Was.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.