Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-16, 13:06   #1111
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Kirsten9 Pokaż wiadomość
Przeczytałam kilka pierwszych stron, ale następnych 30 już nie mam siły dlatego też wybaczcie jeśli powtórzę pytanie.
Mam 15 lat. Ostatnio podczas śniadania mama rzuciłam "Pokaż, ty masz chyba wąsy!". Od razu rzuciłam się do lusterka. W świetle żarówki (np. w łazience) nic nie widać. Dopiero podczas zbliżenia twarzy do lustra na odległość ok. 10 cm, coś tam niewyraźnie widać. Gdy wezmę małe lusterko i przejrzą się w świetle słonecznym(przez okno) z bliska(ok. 7mm) no to widać brązowe(może lekko czarne lub ciemno brązowe) ok. 5mm włoski. Ale gdy wyjdę na balkon i przejrzę się w lusterku to choćbym przeglądała się z bardzo bliska nie widać tych ciemnych , co najwyżej jasne włoski. Dodam, że wcześniej ich nie zauważałam, a teraz wydaje mi się, że wszyscy je będą widzieć. Cały czas mam wrażenie, że są bardzo widoczne. Może mam mini obsesję(mama tak twierdzi).Co do tych włoska to wydaje mi się, że dziwnie rosną. Między nosem a ustami nie ma ich, zaczynają się dopiero tak jakby od dziurek w nosie i są po bokach ust. Nie wiem jak Wam to zobrazować, mam nadzieje, że potraficie to sobie mniej więcej wyobrazić. A i mama zauważyła je tydzień temu, teraz mam wrażenie jakby rozprzestrzeniły się coraz bardziej w dół. Ale podejrzewam, że, jak już wspomniałam, to moja obsesja. Jest jeszcze jeden mały szczegół, gdy byłam mała z racji moich chorób czy czegoś tam brałam dużo leków. Po tym miałam długie włosy na rękach (gdy koleżanki się ze mnie śmiały to odpowiadałam, że to przez leki, bo tak mama mi mówiła. to było ok. 7 lat temu więc byłam jeszcze mała. Dziś spytam się mamy czy mówiła poważnie czy tylko żeby mnie pocieszyć) w związku z tym czy jest możliwe, że przez te wszystkie leki mam jakieś zaburzenia, które spowodowały te ciemne włoski nad ustami? Uprzedając Wasze pytania - tak, jestem brunetką. I mam ciemną cerę może dlatego w świetle słonecznym te włoski są niewidoczne. No i moje pytanie. Czy mam coś z tym zrobić? Czy może wybrać się na jekies badania hormonalne? I, jak już wspomniała, czy leki z dzieciństwa mogły wywołać jakieś zaburzenia? A może, skoro 'wąsy' są prawie niewidoczne mam je kompletnie 'olać' i nie zwracać uwagi? Błagam, odpowiadajcie
Dawno tu nie zagladalam, a ze nie chce mi sie wszystkiego czytac to skupilam sie nad ostatnia strone i prosze. troche mnie ruszylo, ale nie twoja opsesja, ale zachowanie twojej rodzicielki. najpierw mowi ci o wasiku, a potem wysmiewa ze masz opsesje? A dzieki komu masz opsesje? Dzeiki komu sie przejmujesz? Matko kiedy te matki wkoncu zlapia sie za glowe, toz wiekszosc z nas wlasnie przez wlasne matki ma kompleksy.

Przepraszam ze ponarzekalam na twoja mame, ale krew mnie zalewa jak cos takiego czytam. sama mialam swego czasu kompleksy i jak myslisz dzieki komu je mialam? No nie tylko dzieki mamusi, ale i reszta rodziny tez sie przylaczyla do wysmiewania.

Odpowiadajac na twoj post. napisze olej tego wasa. jak sama napisalas, wloski sa malo widoczne. Normalnie to wloski sa widoczne w zwyklym swietle, w swietle slonecznym i nie jak przystawimy maksymalnie nos do lustra, ale jak sie normalnie przegladamy. Wiesz moj meszek kiedys bym niewidoczny, ale jak wsadzilam nos do ustra to tez cos tam widzialam. Poki przy normalnym przegladaniu tego nie widac i kolezanki ci nie zwracaja uwagi to olej. Nie warto sie przejmowac. Jestes w mlodym wieku( sama jeszcze 19 lat temu, tak, tak taka stara juz jestem ;o) bylam w takim samym wieku) i jestesm bardzo podatna na wplywy innych. Moze sie to wydawac glupie, ale tak to jest u nastolatek i nie ma w tym nic zlego. kazdy chce sie podobac, kazdy chce wygladac ladnie i chce byc akceptowany przez innych. Ty jak widac jestes, twoje kolezanki i koledzy cie nie wysmiewaja, nie wytykaja palcami: " o patrzecie idzie ta wasata!"
Do tego masz ciemna cere i ciemne wlosy i z reguly meszek jest u takich osob ciemniejszy, ale jak sama pisalas przy normalnym ogladaniu nie jest widoczyn, nie rzuca sie w oczy. Ile ja pan widzialam z ciemnymi wloskami, ale naprawde jak was u faceta, a taki meszek to nawet nie wart zachodu glowy, zwlaszcza ze nie rzuca sie w oczy.
zapomnij o sprawie, a rodzicielce podziekuj i jak ci nastepnym razem powie o opsesji to sie zapytaj z czyjego powodu ja masz? Jak ta opsesje wywolala, to mogla by ruszyc dupskiem i ci teraz pomoc pozbyc sie problemu,a jesli uwaza ze nie jest to problem, to po cholere wogole rzucala takim tekstem?
zapomnij kochana o sprawie, meszek nie jest widoczyn przy normalnym ogladaniu. jesli za kilka lat sie to zmieni to zaczniesz depilacje i po krzyku. Nie przejmuj sie za wczasu jak naprawde nie potrzeba. Cale zycie przed toba i szkoda sie przejmowac skoro wasa normalnie nie widac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 17:34   #1112
karola92rocks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Kochane ! Czy mogłybyście poradzić mi sposób depilacji wąsika? Tylko problemem jest to, że nad górną wargą mam pieprzyk i boję się go ruszać
jak narazie męczę się pęsetką ; <
z góry dziękuję.
karola92rocks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:18   #1113
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

macie przed sobą 30 stron do czytania sposobów ; p
zachęcam do lekturki ;p
z tego co pamietam plastry z woskiem są super i po 2 razach nie ma juz wloskow..
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 23:01   #1114
Madzia1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Wink Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja przepraszam ze mam zupełnie inne pytanie, ale nie chce dodawać nowego wątku bo to bez sensu. A więc: Ile kosztuje usuwanie woskiem u kosmetyczki wąsika?
Z góry dziękuje
Madzia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 08:39   #1115
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

u mnie w miescie wąsik 20 zł
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 08:45   #1116
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

u mnie 10zł
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 12:29   #1117
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

u mnie 8 zl
__________________
C'est la vie...
dixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 12:51   #1118
uwb1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 29
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

co sądzicie o usunięciu laserowo włosków ?
uwb1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 13:39   #1119
karolka1008
Raczkowanie
 
Avatar karolka1008
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 283
GG do karolka1008
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

wczoraj wieczorem po długim okresie pierwszy raz plastrami usuwałam wąsik. Skóra oczywiście, podrażniona. Poza zmyciem oliwką nic z tym nie zrobiłam ale po jakiejś godzinie machnęłam się i posmarowałam również te miejsce kremem przeciwtrądzikowym Iwostin na noc
piekło niemiłosiernie, ale dziś mam coś na kształt lekkiego strupka. I nie wiem co z tym zrobić
macie może jakieś pomysły?
będę wdzięczna za wszelakie porady
karolka1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 21:19   #1120
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
macie przed sobą 30 stron do czytania sposobów ; p
zachęcam do lekturki ;p
z tego co pamietam plastry z woskiem są super i po 2 razach nie ma juz wloskow..
nie u każdego ja miałam już dużo razy depilowany wąsik i wciąż odrastają
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 11:43   #1121
MagdaMalaMi
Raczkowanie
 
Avatar MagdaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja na twoim miejscu poszlabym do kosmetyczki na wosk. jesli masz wiecej kasy mozesz przejsc sie na laser, trzeba jednak pamietac, ze zabieg jest dosc kosztowny i trzeba go powtorzyc kilka razy. a jesli chodzi o optyczne powiekszenie ust to zachecam do skorzystania z blyszczykow tego typu
MagdaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 08:24   #1122
J U L K A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z nad morza ;)
Wiadomości: 214
Problemowy wąsik.

No a więc pojawia mi się wąsik nad wargą, pewnie jak nie jednej kobiecie. Pierwszy raz zgoliłam go. A teraz jak znowu urósł to ponownie to zrobiłam i przed chwilą w internecie przeczytałam, że jak będę go golić, to będę miała większy zarost!!! Dziewczyny pomocy!. Chyba nic się nie stanie po dwóch razach?! Czy już będę miała mocny zarost?
J U L K A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 08:55   #1123
sosia
Raczkowanie
 
Avatar sosia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 58
Dot.: Problemowy wąsik.

Po dwóch razach raczej wątpię. Ale polecam do przeczytania wątek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=16751
sosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:26   #1124
czikiczikita91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z bajki
Wiadomości: 352
Dot.: Problemowy wąsik.

No na pewno przez te 2 razy to Ci sie wloski mocno wzmocnily... Pewnie sa twardsze i czarniejsze niz byly? Mysle, ze wosk w plastrch bylby dobrym rozwiazaniem, na pewno nie maszynka!
czikiczikita91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:41   #1125
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Problemowy wąsik.

To, że po goleniu odrastają twarde i grube włoski to mit już setki razy obalany No pomyśl, używając maszynki usuwasz/ścinasz tylko to co na powierzchni skóry. Używając wosku, wyrywasz włoski uszkadzając cebulkę. cebulka broniąc się przed uszkodzeniami staje sie grubsza. Maszynka nie ingeruje w cebulkę włosa wiec nie może powodować pogrubiania się włosków Odrastające włoski rzeczywiście mogą wydawać się grubsze,ale jak je "zapuścisz" to okaże się że są takie same jak były wczesniej
A najlepiej poczekać do jesieni i zafundowac sobie laser
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:49   #1126
czikiczikita91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z bajki
Wiadomości: 352
Dot.: Problemowy wąsik.

No wlasnie cebulka po wyrwaniu sie oslabia
czikiczikita91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:21   #1127
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Problemowy wąsik.

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
To, że po goleniu odrastają twarde i grube włoski to mit już setki razy obalany No pomyśl, używając maszynki usuwasz/ścinasz tylko to co na powierzchni skóry. Używając wosku, wyrywasz włoski uszkadzając cebulkę. cebulka broniąc się przed uszkodzeniami staje sie grubsza. Maszynka nie ingeruje w cebulkę włosa wiec nie może powodować pogrubiania się włosków Odrastające włoski rzeczywiście mogą wydawać się grubsze,ale jak je "zapuścisz" to okaże się że są takie same jak były wczesniej
A najlepiej poczekać do jesieni i zafundowac sobie laser
To jak wytłumaczyc rozrastanie się np. bikini? Przejeżdżam maszynką i w miejscu, gdzie kiedyś był delikatny, jasny meszek, odrastają grube, czarne włosy.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:35   #1128
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Problemowy wąsik.

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
To, że po goleniu odrastają twarde i grube włoski to mit już setki razy obalany No pomyśl, używając maszynki usuwasz/ścinasz tylko to co na powierzchni skóry. Używając wosku, wyrywasz włoski uszkadzając cebulkę. cebulka broniąc się przed uszkodzeniami staje sie grubsza. Maszynka nie ingeruje w cebulkę włosa wiec nie może powodować pogrubiania się włosków Odrastające włoski rzeczywiście mogą wydawać się grubsze,ale jak je "zapuścisz" to okaże się że są takie same jak były wczesniej
A najlepiej poczekać do jesieni i zafundowac sobie laser
Dla mnie to żaden mit, wiem z autopsji, ze odrastają grubsze i ciemniejsze Kiedyś jak mi przejechali połowę brzucha maszynką do golenia przed zabiegiem w szpitalu to do teraz w tym miejscu włoski są dłuższe, ciemniejsze i gęstsze
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:02   #1129
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Problemowy wąsik.

ja tam już długie lata gole maszynką wszystko - bikini, nogi, pachy i ani mi się nic nie rozrasta ani nie mam ciemniejszych/grubszych włosków. Za to jak zaczęłam regulować brwi pęsetą to po pewnym czasie nawet te włoski które były na początku cienkie zaczęły grubnąć i w dodatku niektóre wrastają
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:56   #1130
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Problemowy wąsik.

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość
To jak wytłumaczyc rozrastanie się np. bikini? Przejeżdżam maszynką i w miejscu, gdzie kiedyś był delikatny, jasny meszek, odrastają grube, czarne włosy.
To nie jest mit na zdrowy chłopski rozum.

Patrząc na budowę włosa widać, że jest on najgrubszy przy cebulce.

Po ścięciu włosa, on odrasta, czyli najgrubsza część ląduje na samej górze, przez co włos jest mocniejszy po tym, jak odrośnie.

Teraz to tylko można wydepilować wąsik, ale u jakiejś dobrej kosmetyczki, żeby delikatnej skóry nie zniszczyła. Albo pęsta, jeśli włoski są pojedyncze

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
ja tam już długie lata gole maszynką wszystko - bikini, nogi, pachy i ani mi się nic nie rozrasta ani nie mam ciemniejszych/grubszych włosków. Za to jak zaczęłam regulować brwi pęsetą to po pewnym czasie nawet te włoski które były na początku cienkie zaczęły grubnąć i w dodatku niektóre wrastają
To chyba sobie przeczy? Włosy zaczynają wrastać, gdy są zbyt słabe, żeby przebić skórę.
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja

Edytowane przez panierrka
Czas edycji: 2010-05-22 o 11:58
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:55   #1131
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Problemowy wąsik.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=21522
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 16:05   #1132
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Problemowy wąsik.

panierrka ma oczywiście rację.. to co usuwamy maszynką, to martwa część włosa (żywa jest tylko cebulka), więc jej ścięcie nie ma wpływu na jego kondycję

na meszek polecam wosk. Rozjaśnianie włosów nie ma sensu, bo się potem błyszczą w słońcu (widziałam efekt po rozjaśniaczu do meszku Sally Hansen)
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 16:17   #1133
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Problemowy wąsik.

Dziewczyno to ześ dowaliła!! Pewnie ze bedziesz miala teraz wiekszy,gęstszy i twardszy zarost... Przeciez tak samo jest z nogami, jak sie je goli to rosną włosy ciemniejsze i twardsze. Jeżeli masz wąskik to idź poprostu do kosmetyczki i niech Ci to wyrwie ale WOSKIEM a nie golić się żletką !! Powodzenia
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 22:42   #1134
cixi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do cixi
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja polecam wam na wąsik paste cukrową tę do depilacji nóg , rewelacja .własnie dzis usunełam koszmarny wąski ,mialam juz tego dość , a wosk ,plastry i pęsetka mnie tak bolało ,ze łzy mi ciekły , a pasta cukrową bez bólu , no moze troszkę ale rewelacja.
cixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 11:16   #1135
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Jaka jest różnica między zwykłym rozjaśniaczem Sally Hansen a tym w tytule "2000". Na razie, to tylko widzę w cenie i pojemności. Chodzi mi tylko czy różni się efektem zastosowania.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 19:53   #1136
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

A ja polecam nitkowanie. Stosują najczęściej arabki, u nas niestety mało znany sposób, a dosyć skuteczny i tani Wystarczy nitka i balsam, albo krem. Za pomocą nitki właściwie można wydepilować wszystko, ale trzeba wprawy. Jest to bolesne( górna warga), ale warto pocierpieć. Przez miesiąc problem z głowy.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 19:57   #1137
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja używam pasków z woskiem do twarzy-świetna sprawa, polecam
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 14:18   #1138
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

a jakiej firmy?
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 09:58   #1139
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Dziewczyny a może wkleicie zdjęcia przed depilacją woskiem i po ? bo ja mam też ten okropny meszek ogółem mi nie przeszkadza aż tak bardzo ale jak przeglądam sie w lusterku pod słońce to po prostu szok ...
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:56   #1140
ciare
Raczkowanie
 
Avatar ciare
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

kurcze mimo wszystko boje sie tej depilacji woskiem... nie jest ON duzy ale jasny wiec widac go w słoncu i raczej jest bardziej kolo koncików ust. moze uzyc wody utlenionej o wiekszym stężeniu zeby wypalic te włoski??
ciare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.