Test pedzli 'For your beauty' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 12:35   #1
Sorymina
Rozeznanie
 
Avatar Sorymina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 747

Test pedzli 'For your beauty'


Zostalam wybrana do testow pedzli 'For your beuty' w konkursie na wizazu. Dopiero zaczynam przygode z makijazem wiec ta wygrana ucieszyla mnie podwojnie. Po miesiacu testowania pedzli mysle ze uda mi sie napisac konkretna opinie na ich temat
A wiec co nastepuje, zaczne od recenzji Pedzla do cieni jako ze jest to pedzelek ktory jakby nie patrzec uzywalam najczesciej, byl najbardziej podatny na zniszczenia i moje nieumiejetne malowanie sie Z pedzelka nie wypadaja wloski, ladnie rozprowadza cienie. Idealnie rozprowadza cienie i pomaga ladnie wykonczyc makijaz... Nie drapie w oczy , jest mieciutki wiec ogolnie wszystko na plus

Pedzel do pudru oraz pedzel do rozu
Moja opinia jest prawie taka jak powyzaj, delikatne i przyjemnie sie nimi maluje... moja cera mimo ze wrazliwa bardzo je polubila. jedyny minus .. wypadajace wloski.

Pedzel do ust
Genialny, moj ulubiony pedzelek. Latwo rozprowadza sie nim blyszczyki i ni zostawia grudek (a zdazalo mi sie to z innymi pedzelkami).
__________________
http://poznam-to.blogspot.co.uk/ Misz masz wszystkiego... Zapraszam na bloga oraz do obserwowania i komentowania.... Chetnie poczytam ciekawe blogi
Sorymina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.