Praca:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 21:39   #1
AnaTaJedyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Moje miejsce na Ziemi
Wiadomości: 6
Question

Praca:)


Jak myślicie, czy uczennica szkoły średniej (nie mająca nic wspólnego z branżą kosmetyczną) miałaby szansę na pracę w Rossmanie w trakcie wakacji? Może któraś z Was będąc w technikum, w wakacje tam pracowała? Jeśli tak, to jak wspominacie pracę, zarobki...ewentualne gratisy (fanka kosmetyków)
Pozdrawiam Was kochane, liczę na Wasze odpowiedzi

Edytowane przez AnaTaJedyna
Czas edycji: 2013-03-12 o 21:41
AnaTaJedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:56   #2
Mad Star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Praca:)

No cóż na przykładzie moich koleżanek mówiąc to tego typu sklepy nie chętnie dają prace sezonowe. Nawet po maturze na 10 szukających pracy w takich miejscach pracę dostaje 1-2. Moje koleżanki próbowały też pracy w Douglasie. Dostały ją dwie (w tym jedna 100km od domu). Jedna ze względu na język (filologia germańska, a oni szukali ludzi z dobrą znajomością języka) druga ze względu na dyspozycyjność (nie idzie na studia, może pracować do 23). Zatrudnienie na pełny etat
Mad Star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 09:05   #3
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Praca:)

Myślę, że o pracę sezonową w Rossmanie będzie ciężko, ponieważ oni wolą przyjmować osoby na stałe.

Poszukaj pracy w saloniku prasowym np. Kolporter, Inmedio, tam łatwiej będzie znaleźć prace.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 10:24   #4
muchahahaha
Zakorzenienie
 
Avatar muchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 319
GG do muchahahaha
Dot.: Praca:)

Cytat:
Napisane przez Mad Star Pokaż wiadomość
No cóż na przykładzie moich koleżanek mówiąc to tego typu sklepy nie chętnie dają prace sezonowe. Nawet po maturze na 10 szukających pracy w takich miejscach pracę dostaje 1-2. Moje koleżanki próbowały też pracy w Douglasie. Dostały ją dwie (w tym jedna 100km od domu). Jedna ze względu na język (filologia germańska, a oni szukali ludzi z dobrą znajomością języka) druga ze względu na dyspozycyjność (nie idzie na studia, może pracować do 23). Zatrudnienie na pełny etat
Zatrudnienie na pełny etat mają tylko kierownik i zastępca. Kasjerki mają na pół etatu.

W Rossmanie nie przyjmują na wakacje, bo sam okres próbny trwa 3 miesiące.
__________________
It's a beautiful day to save lives. Let's have some fun.

muchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 16:55   #5
Grzebciu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Praca:)

Ja miałam praktyki w Rossmannie, 2 miesiące. Było super, to chyba najlepiej spędzony czas w moim życiu. Praca - marzenie, personel również. Wśród zapachów, kosmetyków, tyyyle tego wszystkiego, że aż się humor polepsza. Pewnego razu zapytałam moją Panią kierowniczkę czy jest możliwość zatrudnienia w Rossmannie na wakacje czy ferie. Powiedziała, że niestety nie. Gdyby to od niej zależało to zostawiłaby sobie mnie do pomocy, ale tym kogo zatrudnić zarządza Centrala Rossmanna. Obecnie jestem tegoroczną maturzystką, moim marzeniem jest iść na studia i pracować w Rossmannie, ale niestety nie będę mogła połączyć tych dwóch rzeczy. Mimo wszystko kilka osób z różnych Rossmannów w pewnym mieście ucieszyło się z tego że odbywałam praktykę w Rossmannie i chętnie wzięliby mnie pod swoje skrzydła, ale to nie zależy od nich.

Tak więc, praca w Rossmannie tak, jak najbardziej, ale tylko na pełny etat, na stałe. Mimo wszystko polecam jak najbardziej.
Wiele kobiet zna Rossmann od strony klienta, ja poznałam Rossmann od tej drugiej strony - sprzedawcy - i szczerze? POLECAM POCZUĆ TO UCZUCIE
Pozdrawiam wszystkie Rossmanniaczki
Grzebciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:38   #6
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Praca:)

A w której klasie jesteś?
Między drugą ,a trzecią i szukasz pracy, czy chcesz ją znaleźć po maturze?
Nikt nie musi wiedzieć, że szukasz pracy sezonowej. Zawsze istnieje coś takiego jak wypowiedzenie
Ja byłam na tyle głupia, że szukając pracy po liceum mówiłam, że mam w planach studia. Ale suma sumarum trafiłam do fast fooda i uważam to za najfajniejszy czas spędzony w moim życiu - i zarazem najlepsze wakacje, więc się da
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 18:59   #7
Evellka
Raczkowanie
 
Avatar Evellka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gda/Lbn
Wiadomości: 112
GG do Evellka
Dot.: Praca:)

Cytat:
Napisane przez Grzebciu Pokaż wiadomość
Ja miałam praktyki w Rossmannie, 2 miesiące. Było super, to chyba najlepiej spędzony czas w moim życiu. Praca - marzenie, personel również. Wśród zapachów, kosmetyków, tyyyle tego wszystkiego, że aż się humor polepsza. Pewnego razu zapytałam moją Panią kierowniczkę czy jest możliwość zatrudnienia w Rossmannie na wakacje czy ferie. Powiedziała, że niestety nie. Gdyby to od niej zależało to zostawiłaby sobie mnie do pomocy, ale tym kogo zatrudnić zarządza Centrala Rossmanna. Obecnie jestem tegoroczną maturzystką, moim marzeniem jest iść na studia i pracować w Rossmannie, ale niestety nie będę mogła połączyć tych dwóch rzeczy. Mimo wszystko kilka osób z różnych Rossmannów w pewnym mieście ucieszyło się z tego że odbywałam praktykę w Rossmannie i chętnie wzięliby mnie pod swoje skrzydła, ale to nie zależy od nich.

Tak więc, praca w Rossmannie tak, jak najbardziej, ale tylko na pełny etat, na stałe. Mimo wszystko polecam jak najbardziej.
Wiele kobiet zna Rossmann od strony klienta, ja poznałam Rossmann od tej drugiej strony - sprzedawcy - i szczerze? POLECAM POCZUĆ TO UCZUCIE
Pozdrawiam wszystkie Rossmanniaczki
troszkę Ci ta kierowniczka głupot nagadała, gdyż:
* pracowników, jeśli sklep już funkcjonuje, a jest brak w kadrze - zatrudnia sobie kierownik sklepu bądź kierownik sklepu z kierownikiem regionalnym. Centrali nic do tego...
* w wakacje jeśli jest wzmożony ruch, kierownik może do pomocy zatrudnić sobie osobę na umowe zlecenie. Wszystko zależy od kierownika i obrotów.
* pełny etat to ma tylko kierownik i zastępca i nikt więcej ;/
* żeby dostać umowę na stałe kilka lat trzeba popracować....
Tak więc to tyle jeśli chodzi o rossmannowskie realia
__________________
l4
Evellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.