Co zrobic kiedy znudzi sie ciemny kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-03, 16:46   #1
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Smile

Co zrobic kiedy znudzi sie ciemny kolor?


Witam
Moj problem polega na tym ze od paru lat farbuje wlosy na ciemny kolor farba Wellaton-odcien ciemny braz(na moich wychodzil prawie czarny:/)Bardzo dobra i prawie wcale sie nie zmywa,(moze po uzywaniu szamponu head and shoulders).
Nie chce juz byc wiezniem tego koloru do konca zycia!Pytalam w paru salonach czy da sie w jakis sposob zmienic ten kolor i zawsze odpowiedz byla tego typu ze raczej nie,ze wlosy sie zniszcza ,zeby poczekac az wlosy odrosna(mam dlugie wlosy!) .A mnie nie chodzi o to zeby nagle z brunetki stac sie blondynka.Chce po prostu ozywic jakos kolor,przejsc na jakies odcienie brazu moze z miedzia ,moze jakies pasemka?Tak zeby powolutku wypierac ten bardzo ciemny i zeby dominowaly juz inne odcienie.
zdjecie ktore wkleilam pochodzi sprzed 5 miesiecy wiec wlosy nie sa juz takie ciemne,ja bardziej ciemnobrazowe.Prosze o jakas wskazowke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (3,4 KB, 90 załadowań)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 11:34   #2
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: Co zrobic kiedy znudzi sie ciemny kolor?

ja tez malowałam włosy na brązik... i teraz odczekałam jakis czas.. i juz mi się zmywają . i myslę zeby w piątek iśc do fryzjerka i zrobić sobie.. blond z czarnym pasemka.. a ty jesli długo tak farbowałas to może zacznij od jaśniejszych kolorów pasemek.. np od jasnego brązu a potem co jakiś czas coraz to jaśniejsze...:P
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:27   #3
joker
Raczkowanie
 
Avatar joker
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekoszów/ Lublin
Wiadomości: 173
GG do joker
Dot.: Co zrobic kiedy znudzi sie ciemny kolor?

Moze jakies jasniejsze pasemka?
joker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 18:45   #4
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Co zrobic kiedy znudzi sie ciemny kolor?

na tygodniu wybieram sie do fryzjera.zobaczymy czy nie zalamie rak nad moimi wlosami ,odrostami i nie wygoni mnie z salonu jak uslyszy moje pobozne zyczenia co do pieknych pasemeka noz widelec sie uda?zobaczymy
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:10   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co zrobic kiedy znudzi sie ciemny kolor?

Bess moje doświadczenie jest takie ( mialam czarny farbowany) , że w tych tanich salonach najczęściej odmawiają, co byc może zależy od środków jakie mają dostępne. Raz pani fryzjerka kategorycznie stwierdziła, że sie w ogóle nie da ( co każe mi się zastanawiać skąd czasem biorą się panie fryzjerki w tych salonach)Spróbuj ( co niestety wiąże się ze sporym wydatkiem) udac się do jakiegoś renomowanego salonu ( w moim przypadku był to strzał w dziesiątkę, ściągnęli mi farbę -bo ja akurat chcę być blond- na miedziany kasztan, a teraz chodzę do zwykłego salonu na pasemka, efekt super a włosy niemal nie zniszczone tylko troszkę suche, ale po co są odżywki).
Zresztą dziwią mnie te odmowy , bo piszesz, że chcesz tylko ożywić kolor , myślę, że z wodą 12% wyszłyby Ci spokojnie miedziane pasemka ( to potem stopniowo metodą pasemkową można doprowadzić do jakiegoś brąziku jasnego , albo nawet blondu, przy odrobinie cierpliwośći).
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:18   #6
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Co zrobic kiedy znudzi sie ciemny kolor?

mam podobny problem, farbowałam może 2 razy farbą kolor ciemny brąz, jednak nie za dobrze czuję się w tym kolorze. Moje naturalne włosy mają odcień jasnego brązu, kiedyś miałam blond refleksy, chcę powrócić do naturalnego koloru i bedę do tego dążyć na razie mam w planach właśnie jaśniejsze pasemka : rozjaśnianie kilku pasm włosów i nałożenie szamponu koloryzującego w jaśniejszym odcieniu.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.