Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-19, 05:18   #1501
marika39
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
nie mówiê, ¿e nie


witaj , mam jak zwykle pytanko, czy jak do 88/43 bym do³o¿y³a 8/1 to zgasze mied¼?
i co ewentualnie do³o¿yæ zeby wysz³o ntensywniej ( nie w sensie miedzi - tylko rdzy, rdzawego)

nie mam 88/34- bo nie istnieje , dlatego kombinuje
marika39 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-19, 08:46   #1502
Immoral
Rozeznanie
 
Avatar Immoral
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 580
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
taka czerwieñ z poziomu 6-5, wa¿ne by nie mia³a miedzi w numerku.
jakie masz obecnie? podobnie, moze lekko ciemniej wychodzi mahoñ z palette color shampoo, nieco jasniej palette rubin tez z tej serii
Obecnie mam dosyc jasne, cos pomiedzy karmelowym brazem a lekkim blondem, wiec mysle ze z przejsciem nie bylo by problemu .

Ten http://www.zahaira.de/wella-koleston...t-violett.html wydaje sie bardzo ciekawy. Dzieki
Immoral jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:21   #1503
Eseczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Dziewczyny, pomó¿cie, bo ju¿ nie mam si³y. Od roku noszê siê z zamiarem pofarbowania w³osów na blond, moje naturalne to ciemny, mysi blond. W³osy raz farbowane loreal'em casting creme gloss, przy czym wyszed³ kolor, jak to moja mama okre¶li³a- ry¿y. Marzy mi siê taki jak w za³±cznikach i muszê robiæ to w domu, bo na moje w³osy siêgaj±ce do 3/4 pleców u fryzjera wyda³abym maj±tek. W³osy chcê rozja¶niæ dos³ownie o 2/3 tony, zale¿y mi na ch³odnym blondzie, takim jak na zdjêciach 1, 2 (przy g³owie). Dziêkujê za wszelk± pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy2.jpg (20,4 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (51,1 KB, 23 za³adowañ)
Eseczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-19, 20:03   #1504
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4 470
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eseczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, pomó¿cie, bo ju¿ nie mam si³y. Od roku noszê siê z zamiarem pofarbowania w³osów na blond, moje naturalne to ciemny, mysi blond. W³osy raz farbowane loreal'em casting creme gloss, przy czym wyszed³ kolor, jak to moja mama okre¶li³a- ry¿y. Marzy mi siê taki jak w za³±cznikach i muszê robiæ to w domu, bo na moje w³osy siêgaj±ce do 3/4 pleców u fryzjera wyda³abym maj±tek. W³osy chcê rozja¶niæ dos³ownie o 2/3 tony, zale¿y mi na ch³odnym blondzie, takim jak na zdjêciach 1, 2 (przy g³owie). Dziêkujê za wszelk± pomoc
To chyba jest ombre hair - na górze be¿owy blond, na dole ja¶niejszy i cieplejszy. Chcesz dok³adnie taki efekt? Bêdziesz musia³a u¿yæ dwóch odcieni, chyba ¿e koñce w³osów ju¿ takie masz. Jaki kolor dok³adnie masz teraz po farbowaniu? I ile razy my³a¶ po farbowaniu castingiem? On siê jeszcze mo¿e wyp³ukaæ.

Casting to farba, która z za³ozenia s³abo zmienia kolor w³osów. Problem z mysim, ciemnym blondem jest taki, ¿e mo¿e siê rozja¶niaæ jakby by³ ciemnym br±zem. Ja mam w³osy, które u nasady s± ciemnoszare a potem siê robi± taki ciemny blond i reaguj± na farby tak jak w tabeli jest oznaczone jako "od ciemnego br±zu do czarnego". Chodzi o to, ze we w³osach s± dwa rodzaje pigmentu - ch³odny szary/czarny i ciep³y ¿ó³ty/rudy. Ten drugi schodzi trudniej, a osoby ociemnych w³osach maj± go sporo, nawet je¶li tego nie widaæ. Ka¿da farba rozja¶niaj±ca (czyli klasyczna) zdejmuje chocia¿ czê¶æ pigmentu z w³osów i wtedy zwykle objawia siê¶wiatu ile masz ¿ó³tego pigmentu. Ja po raz drugi w ¿yciu farbuj±c w³osy te¿ siê srodze zdziwi³am, ¿e bardzo jasny popielaty blond wyszed³ mi jako bladopomarañczowy. Za pierwszym razem farbowa³am na ¶redni z³otawy blond, zbli¿ony do koloru na jaki normalnie p³owiej± mi w³osy, wiêc kolor wyszed³ piêknie.

Nie mam pojêcia jaki ty masz dok³adnie rodzaj w³osów, ale ja z powodzeniem u¿ywa³am castingów do och³odzenia koloru, tyle ¿e jak chcê taki neutralny ¶redni blond to walê casting per³owy blond i wychodzi mi kolor inny ni¿ na pude³ku. Zawsze na mnie blondy wychodz± ciemniejsze i cieplejsze na pude³ku, dlatego u¿ywam od razu ch³odniejszego odcienia.

Obecnie farbujê w³osy na taki kolor jak w za³±czniku, w³osy mia³am wcze¶niej lekko rozja¶nione na d³ugo¶ci, ¿eby pozbyæ siê rudawych resztek farb.
A osi±gam go w ten sposób, ¿e mieszam farbê joanny go³êbi popiel z wod± utlenion± fryzjersk± 12%. Na same koñce u¿ywam odcienia ksiê¿ycowy py³ czy jako¶ tak, za wiele go nie wychodzi + woda 6%. Zaraz po farbowaniu w³osy s± sino-szare, ale po jednym, góra dwóch myciach to schodzi i w³osy maj± ³adny, ch³odny odcieñ. Potem siê stopniowo wyp³ukuje i kolor w³osów siê ociepla. Kiedy¶ mia³am w³osy bardziej rozja¶nione to kolor wychodzi³ mi ja¶niejszy i ch³odniejszy, ale teraz mój naturalny ciep³y pigment i resztki farb na koñcówkach ocieplaj± i przyciemniaj± ca³o¶æ.

Lubiê ten sposób bo obywa siê bez rozja¶niacza i jest tani (farba joanny 5 zeta za pude³ko, woda utlenioan fryzerska jeszcze mniej) na jedno farbowanie zu¿ywam tak z dwa opakowania.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg copyofimg0481.jpg (64,8 KB, 136 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg copyofimg0480.jpg (76,6 KB, 95 za³adowañ)

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-06-19 o 20:04
Wampierz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-19, 20:44   #1505
Ancax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Ale jaki ty masz kolor w³osów? Farba daje ró¿ne efekty w zale¿no¶ci od rodzaju i koloru w³osów. Np. jak znajdziesz w drogerii farbê, na której jest zdjêcie modelki o takim kolorze jak ta dziewczyna z twojego zdjêcia, to taki czy podobny efekt farba da tylko na osobie o naturalnie jasnym kolorze w³osów. Wszyscy o ciemniejszych w³soach bêda musieli dodatkowo rozja¶niaæ, im ciemniejsze w³osy tym bardziej a w przypadku naturalnie ciemnych w³osów taki efekt jest wyj±tkowo trudny do uzyskania i raczej nie uda ci siê tego zrobiæ samej w domu.
Obecnie mam w³osy koloru ciemny blond (farbowane) z dwu-centymetrowym odrostem jasny br±z. Ale oczywi¶cie wiem, ze w³osy wpierw trzeba rozja¶niæ, i jak trzeba to rozja¶niê nawet do platyny zale¿y mi na tym aby dowiedzieæ siê jak± farb± uzyskam taki kolor ju¿ po rozja¶nieniu w³osów... Mo¿e chocia¿ wiesz, które farby na pude³ku maj± przedstawiony taki efekt koloryzacji, wiem ze pude³ka czasem pokazuj± co¶ zupe³nie innego ni¿ to co wychodzi w rzeczywisto¶ci ale có¿... zawsze mogê spróbowaæ i sprawdziæ
Ancax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-19, 21:05   #1506
Ancax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jaki ty masz kolor w³osów? Farba daje ró¿ne efekty w zale¿no¶ci od rodzaju i koloru w³osów. Np. jak znajdziesz w drogerii farbê, na której jest zdjêcie modelki o takim kolorze jak ta dziewczyna z twojego zdjêcia, to taki czy podobny efekt farba da tylko na osobie o naturalnie jasnym kolorze w³osów. Wszyscy o ciemniejszych w³soach bêda musieli dodatkowo rozja¶niaæ, im ciemniejsze w³osy tym bardziej a w przypadku naturalnie ciemnych w³osów taki efekt jest wyj±tkowo trudny do uzyskania i raczej nie uda ci siê tego zrobiæ samej w domu.
Mój obecny kolor to ciemny blond (farbowany) z dwu-centymetrowym odrostem koloru jasny br±z. Dobrze wiem, ¿e w³osy najpierw muszê rozja¶niæ, i tak te¿ chcê zrobiæ. U¿yjê chyba 2 rozja¶niaczy bo chcê uzyskaæ jak najja¶niejszy kolor ¿eby w³a¶nie ten bardzo jasny blond wyszed³. Tak¿e je¶li chodzi o rozja¶nianie to sobie poradzê, problem tkwi w³a¶nie w nadaniu tego piêknego koloru w³osom ju¿ po rozja¶nieniu ich. Mo¿e kto¶ zna farbê na której pude³ku jest identyczny lub chocia¿ podobny efekt kolorystyczny. Wiem, wiem, ¿e na pude³kach czêsto jest pokazane zupe³nie co innego ni¿ to co siê w rzeczywisto¶ci otrzymuje, ale có¿, zobaczê mo¿e siê uda i kolor bêdzie ³adnym naturalnym ja¶niutkim blondem. Z góry WIELKIE dziêki
Ancax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-20, 00:19   #1507
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4 470
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez brownayes Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e to nie do koñca ten w±tek, ale gor±co proszê o pomoc Obecnie mam w³osy ciemny blond poziom 7 plus 2 cm odrost mysiego ciemnego blondu. Chcia³abym rozja¶niæ w³osy o 1-2 tony, ale bez u¿ycia rozja¶niacza. Zastanawiam siê nad farb± garniera color naturals 111 suprjasny popielaty blond. Tylko pytanie czy ta farba ruszy moje w³osy i co z odrostem? Byæ mo¿e kto¶ z was siê orientuje?
Kiedy¶ tej farby u¿y³am na naturalnych w³osach i wyszed³ mi pomarañczowo-¿ó³tawy. Ufarbowa³am on razu kopenhag± i sztokholmê z Ferii ale wypad³y s³abo i w sumie mia³am taki z³ocisty blond. To by³y same pocz±tki mojego farbowania.

Ogólnie, superjasne blondy to co¶ jak mocniejsza wersja farby blond, ale nie tak mocna jak rozja¶niacz. Nie zrobi superjasnych z ¶rednich w³osów, ale do¶æ rozja¶ni. Ma za ma³o pigmentów, ¿eby ¶rednim w³osom nadaæ docelowy odcieñ, dlatego popielaty nie wychodzi ch³odny, tylko ciep³y. A na farbowanych trudno powiedzieæ. Na pewno nie ma co liczyæ na kolor ze zdjêcia na opakowaniu. Ja tego typu farb u¿ywa³am z powodzeniem do rozja¶niania farbowanych, ale eksperymenty to ka¿dy musi robiæ na w³asne ryzyko.
Wampierz jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 07:58   #1508
Atmosferka
Raczkowanie
 
Avatar Atmosferka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Te¿ proszê o pomoc Chcê uzyskaæ taki kolor, jaki ma dziewczyna po lewej na pierwszym zdjêciu moje w³osy na drugim zdjêciu. Baardzo bym prosi³a, ¿eby¶cie poleci³y mi jak±¶ szamponetkê, jest to moje pierwsze farbowanie i nie chcia³abym tak od razu "z grubej rury". Liczê na Was
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Farba2.jpg (44,1 KB, 129 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Farba.jpg (80,4 KB, 98 za³adowañ)
__________________
"I znowu zmrozi³o mnie przeczucie czego¶ nieodwo³alnego. Nie s³yszeæ wiêcej jego ¶miechu – ta my¶l mnie zadrêcza³a. Ten ¶miech by³ dla mnie jak studnia na pustyni."

Atmosferka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:48   #1509
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4 470
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ancax Poka¿ wiadomo¶æ
Mój obecny kolor to ciemny blond (farbowany) z dwu-centymetrowym odrostem koloru jasny br±z. Dobrze wiem, ¿e w³osy najpierw muszê rozja¶niæ, i tak te¿ chcê zrobiæ. U¿yjê chyba 2 rozja¶niaczy bo chcê uzyskaæ jak najja¶niejszy kolor ¿eby w³a¶nie ten bardzo jasny blond wyszed³. Tak¿e je¶li chodzi o rozja¶nianie to sobie poradzê, problem tkwi w³a¶nie w nadaniu tego piêknego koloru w³osom ju¿ po rozja¶nieniu ich. Mo¿e kto¶ zna farbê na której pude³ku jest identyczny lub chocia¿ podobny efekt kolorystyczny. Wiem, wiem, ¿e na pude³kach czêsto jest pokazane zupe³nie co innego ni¿ to co siê w rzeczywisto¶ci otrzymuje, ale có¿, zobaczê mo¿e siê uda i kolor bêdzie ³adnym naturalnym ja¶niutkim blondem. Z góry WIELKIE dziêki
Jak dla mnie ten kolor, który ona ma to na rozja¶niane w³osy z resztk± pigmentu o ciep³awym odcieniu. Najprawdopodobniej dziewczyna ma naturalnie jasnoblond w³osy i rozja¶nia je, by podkre¶liæ urodê, a pewnie jako dziecko mia³a taki kolor w³osów naturalnie. Na tym ma kilka pasemek ja¶niejszych, bia³ych.

Byæ mo¿e wyjdzie ci taki kolor od rozja¶niania, a je¶li nie to bêdziesz musia³a tonowaæ - je¶li zbyt ¿ó³ty to fioletowym tonerem, je¶li tylko lekko za ¿ó³tawy albo za jasny to neutraln± farb±, co¶ w stylu baby blond mo¿e. Sa te¿ farby w kolorach skandynawski blond itp, chodzi tylko o to ¿eby to nie by³ popielaty bo dziewczyna ma ewidetnie ciep³y odcieñ bardzo jasnego blondu.

Ale, mówisz ¿e masz farbowane w³osy? Rozja¶niane, czy przyciemniane? Je¶li zosta³y ci jakie¶ resztki pigmentów z farby to moga siê nie rozja¶niætak dobrze, jak by¶ chcia³a.


Kolejna sprawa - dziewczyna ze zdjêcia ma nordyck± urodê, wiêc w takim ekstremalnym blondzie wygl±da naturalnie i ³adnie. Nie ka¿demu taki kolor pasuje, a jasne, ciep³awe blondy jednoznacznie kojarz± siê z rozja¶nianiem w³osów. Zauwa¿, jak cera modelki jest ja¶niejsza i ch³odniejsza w tonie ni¿ jej w³osy, mimo ¿e s± bardzo jasne. Na wielu osoobach by³oby odwrotnie i w³osy podkre¶la³yby ciemniejsz± cerê. Je³¶i nie jeste¶ wyjatkowo podobna kolorystycznie do tej dziewczyny to nie spodziewaj siê, ¿e taki kolor bêdzie na tobie wygl±da³ jak na niej.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Atmosferka Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ proszê o pomoc Chcê uzyskaæ taki kolor, jaki ma dziewczyna po lewej na pierwszym zdjêciu moje w³osy na drugim zdjêciu. Baardzo bym prosi³a, ¿eby¶cie poleci³y mi jak±¶ szamponetkê, jest to moje pierwsze farbowanie i nie chcia³abym tak od razu "z grubej rury". Liczê na Was
Ty masz w³osy trochê ciemniejsze od niej, musia³aby¶ rozja¶niæ. Nie da siê rozja¶niæ szamponetk±, farby "pó³trwa³e" itp, które rozja¶niaj± tak naprawdê nie s± zmywalne, tylko rozjasni± ci w³osy a pigment po jakim¶ czasie siê zmyje. Je¶li nie chcesz trwale ingerowaæ we w³asny kolor w³osów, to u¿yj szamponetki do blond w³osów o odcieniu cieplejszym od swojego, wtedy uzyskasz kolor ciemniejszy od niej ale w podobnej tonacji. Je¶li ci nie ¿al w³asnego koloru, u¿yj farby rozja¶niajacej tylko trochê, np. casting o lekko z³ocistym odcieniu.

BTW masz ³adny kolor w³osów i bardzo naturalny. Jeste¶ pewna, ¿e chcesz go zmieniæ na kolor, który wygl±da na ewidentnie rozja¶niany? Nastêpna sprawa - czy jeste¶ pewna, ze bêdzie ci ³adnie w cieplejszym odcieniu?

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-06-21 o 16:24
Wampierz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-20, 14:11   #1510
Ancax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Jak dla mnie ten kolor, który ona ma to na rozja¶niane w³osy z resztk± pigmentu o ciep³awym odcieniu. Najprawdopodobniej dziewczyna ma naturalnie jasnoblond w³osy i rozja¶nia je, by podkre¶liæ urodê, a pewnie jako dziecko mia³a taki kolor w³osów naturalnie. Na tym ma kilka pasemek ja¶niejszych, bia³ych.

Byæ mo¿e wyjdzie ci taki kolor od rozja¶niania, a je¶li nie to bêdziesz musia³a tonowaæ - je¶li zbyt ¿ó³ty to fioletowym tonerem, je¶li tylko lekko za ¿ó³tawy albo za jasny to neutraln± farb±, co¶ w stylu baby blond mo¿e. Sa te¿ farby w kolorach skandynawski blond itp, chodzi tylko o to ¿eby to nie by³ popielaty bo dziewczyna ma ewidetnie ciep³y odcieñ bardzo jasnego blondu.

Ale, mówisz ¿e masz farbowane w³osy? Rozja¶niane, czy przyciemniane? Je¶li zosta³y ci jakie¶ resztki pigmentów z farby to moga siê nie rozja¶niætak dobrze, jak by¶ chcia³a.


Kolejna sprawa - dziewczyna ze zdjêcia ma nordyck± urodê, wiêc w takim ekstremalnym blondzie wygl±da naturalnie i ³adnie. Nie ka¿demu taki kolor pasuje, a jasne, ciep³awe blondy jednoznacznie kojarz± siê z rozja¶nianiem w³osów. Zauwa¿, jak cera modelki jest ja¶niejsza i ch³odniejsza w tonie ni¿ jej w³osy, mimo ¿e s± bardzo jasne. Na wielu osoobach by³oby odwrotnie i w³osy podkre¶la³yby ciemniejsz± cerê. Je³¶i nie jeste¶ wyjatkowo podobna kolorystycznie do tej dziewczyny to nie spodziewaj siê, ¿e taki kolor bêdzie na tobie wygl±da³ jak na niej.
Moje w³osy hmmm, w zasadzie by³y przyciemnione, ale nie farbowa³am w³osów przez 7 miesiêcy i na mój 7 centymetrowy odrost (i resztê w³osów) po³o¿y³am farbê ciemny blond z l'oreala (preference). I efekt wyszed³ do¶æ dziwny bo odrost zrobi³ mi siê koloru ciemny blond a reszta jasny br±z. Nie widaæ tej ró¿nicy a¿ tak bardzo. Ale mam w po³owie w³osy rozja¶nione (ale nie rozja¶niaczem) a w po³owie przyciemnione... Wiem, ¿e dosyæ dziwne ale wymy¶le co¶ aby to siê to równomiernie rozja¶ni³o. Dziêki wielkie, ¿e powiedzia³a¶ mi aby nie szukaæ farb z popielem w nazwie, bo chcia³em sobie ju¿ robiæ odcieñ Helsinki z L'oreala preference. Ale poszpera³am trochê w farbach i znalaz³am parê (mam nadziejê) odpowiednich odcieni ró¿nych farb. Wymieniæ je?

A jeszcze co do tego czy kolor bêdzie pasowa³. Hmm sama do koñca przekonana nie jestem ale skórê mam bardzo podobn± do dziewczyny ze zdjêcia, te¿ mam bardzo bardzo jasn± skórê. Ale oczy mam zielone...
I ogromnie dziêkujê za pomoc jak± do tej pory mi udzieli³a¶
Ancax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:16   #1511
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4 470
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

No to na farbowanych raczej bêd± ciê¿ko wychodzi³y jasne blondy. W twoich w³osach s± pewnie ciemnoblond pigmenty z farby + twoje w³asne.

Helsinki L'oreala chyba nie s± popielate, z tego co pamiêtam. Ale nie widzia³am tego na ¿ywca. Pamiêtaj, ¿e te farby tak jak na pude³ku to wychodza lbo na bardzo mocno rozjasnionych, albo naturalnie bardzo jasnych.

Na ich stronie kilka fotki kilku odcieni wygl±daja odpowiednio, ale... nie ma dobrych zdjêæ efektów na ró¿nych kolorach wyj¶ciowych. Wiêc tak na oko po pude³ku to wydaje mi siê, ¿e do koloru tej dziewczyny te s± podobne (na fotce na pude³ku):
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-helsinki.aspx
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...naturalny.aspx
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...asniajacy.aspx
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...sny-blond.aspx
Ale nie wyjd± ci takie, jak na pude³ku bo masz za ciemne, w dodatku farbowane w³osy.

Nie wiem jak twoje w³osy siê farbuj±, ale na ogó³ im ciemniejszy wyj¶ciowy tym ciemniejszy i cieplejszy efekt.

Wed³ug mnie to najpierw powinna¶ pomy¶lec o dekoloryzacji i rozja¶nieniu, a potem pracowaæ nad w³a¶ciwym odcieniem.

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-06-20 o 19:08
Wampierz jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 18:06   #1512
Ancax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
No to na farbowanych raczej bêd± ciê¿ko wychodzi³y jasne blondy. W twoich w³osach s± pewnie ciemnoblond pigmenty z farby + twoje w³asne.

Helsinki L'oreala chyba nie s± popielate, z tego co pamiêtam. Ale nie widzia³am tego na ¿ywca. Pamiêtaj, ¿e te farby tak jak na pude³ku to wychodza lbo na bardzo mocno rozjasnionych, albo naturalnie bardzo jasnych.

Na ich stronie kilka fotki kilku odcieni wygl±daja odpowiednio, ale... nie dobrych zdjêæ efektów na ró¿nych kolorach wyj¶ciowych. Wiêc tak na oko po pude³ku to wydaje mi siê, ¿e do koloru tej dziewczyny te s± podobne (na fotce na pude³ku):
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-helsinki.aspx
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...naturalny.as px
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...asniajacy.as px
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...sny-blond.aspx
Ale nie wyjd± ci takie, jak na pude³ku bo masz za ciemne, w dodatku farbowane w³osy.

Nie wiem jak twoje w³osy siê farbuj±, ale na ogó³ im ciemniejszy wyj¶ciowy tym ciemniejszy i cieplejszy efekt.

Wed³ug mnie to najpierw powinna¶ pomy¶lec o dekoloryzacji i rozja¶nieniu, a potem pracowaæ nad w³a¶ciwym odcieniem.
Bardzo, bardzo, bardzo dziêkujê za pomoc
My¶lê, ¿e po prostu rozja¶niê w³osy 2 razy, tak aby by³y platynowe i na te platynê na³o¿ê jedn z tych czterech odcieni bo sama o nich my¶la³am. Jeszcze raz wielkie dziêki
Ancax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:58   #1513
piegusek521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 8
Co to jest za kolor oraz czy znajdê szamponetkê w takim kolorze?

Witam wszystkich. Hmm wiêc jestem blad± piegowat± osóbkom o ciemnym do¶æ nudnawym blondzie, a wrêcz powiedzia³abym, ¿e Pani± Wiosn±. Z w³osami nic nie robi³am dotychczas, jedynie lokóweczka, lecz bez zbednychfarb, a teraz próbuje zmieniæ, a dok³adniej. Spodoba³ mi siê strasznie ten kolor: Noo i jest po prostu genialny i proszê was o pomoc w znalezieniu mi szamponetki o takim kolorze, a przynajmniej podobnym. Proszê was o pomoc. Do napisania!
piegusek521 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:57   #1514
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Atmosferka Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ proszê o pomoc Chcê uzyskaæ taki kolor, jaki ma dziewczyna po lewej na pierwszym zdjêciu moje w³osy na drugim zdjêciu. Baardzo bym prosi³a, ¿eby¶cie poleci³y mi jak±¶ szamponetkê, jest to moje pierwsze farbowanie i nie chcia³abym tak od razu "z grubej rury". Liczê na Was
swoje masz o wiele ladniejsze, we¼ nie farbuj! sama bym chciala takie a pozniej bedziesz zalowac;p
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:22   #1515
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 503
Dot.: Co to jest za kolor oraz czy znajdê szamponetkê w takim kolorze?

Ja malowalam kumpeli jakis czas temu wlosy blond na taki kolor ale farba Wella Karmelowa czekolada nie pamietam nr kolor byl bardziej hmm rudy. Moze po prosty wydrukuj zdjecie i w sklepie dobierzesz
__________________
167cm/44kg

Je¶li ja jestem TANIA to Ty jeste¶ GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-21, 15:24   #1516
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Co to jest za kolor oraz czy znajdê szamponetkê w takim kolorze?

Mam bardzo podobny kolor. Wygl±da inaczej tylko z tego powodu, ¿e modelka ze zdjêcia ma pasemka, a moje w³osy maj± ca³kiem jednolity kolor (poza odrostami)

Te¿ mam ciemny blond naturalny. Zrobi³am tak:
- rozja¶ni³am Joann± Reflex blond - do ¿ó³tka
- zafarbowa³am siê szamponetk± - Joanna multi effect 05 porzeczkowa czerwieñ
w³osy na pocz±tku by³y ró¿owe, ale po sp³ukaniu szamponetki maj± ³adny odcieñ prawie jak ze zdjêcia (powy¿szego)
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-24, 18:37   #1517
Wixy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witam wszystkich
Obecnie moje w³osy maj± kolor czerwony. Nie jest to taka w¶ciek³a czerwieñ, gdy¿ w³osy mia³am wcze¶niej rozja¶nione, a ¿e jestem naturaln± ciemn± blondynk± szybko uzyska³y blond-rudy kolor. K³opot w tym, ¿e moja czerwieñ bardzo szybko siê wyp³ukuje i po trzech tygodniach, gdzieniegdzie widaæ lekko blon refleksy. Efekt jest taki, ¿e muszê siê farbowac co miesiac. Nie chcê ju¿ tego robiæ, bo szkoda wydawaæ mi 50 z³ miesiêcznie(musze kupowaæ 2 farby, bo mam d³ugie w³osy), a przy okazji je niszczyæ tak ciê¿k± koloryzacj±. I teraz moje pytanie, bo jak mniemam ciemnego blondu lub jasnêgo br±zu bez ponownego rozja¶niania nie uzyskam, to czy je¶li pofarbuje je na br±zowy lub ciemny br±z to czy farba w pe³ni z³apie i jak± farbê by¶cie poleca³y?
Wixy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:04   #1518
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 2 291
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Jak uzyskaæ taki kolor jak w za³±czniku?
Mój kolor w³osów to br±z/ciemny br±z.
Zastanawiam siê czy ich nie rozja¶niæ a potem po³o¿yæ farbê. Tylko jak± ?!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 4533599924_3e3b78675c_o.jpg (226,1 KB, 161 za³adowañ)
__________________
Mój dzieñ na 100% bêdzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca siê ogl±danie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwaæ smutek lub z³o¶æ
jiuna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:40   #1519
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 438
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Jiuana ja mam taki kolor po karmelowej czekoladzie wellatonu A kolor naturalny braz, udalo siê bez rosjasniana
__________________
Nasz synek Tomu¶ od 18.08.2009 jest ju¿ z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 23:40   #1520
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomo¶ci: 1 534
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

ja my¶lê ¿e londa ¶redni blond wychodzi baardzo podobnie, karmelowa czekolada ¶liczny kolorek ale u mnie bardziej ciep³y wychodzi
Assathra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-30, 09:49   #1521
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 2 238
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Dziewczyny, pomó¿cie Jak± farb± uzyskam taki kolor? Obecnie mam taki ¶redni br±z, bardziej w stronê jasnego ni¿ ciemnego.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Scarf1.jpg (130,9 KB, 180 za³adowañ)
__________________
weronika7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:10   #1522
Naha
Raczkowanie
 
Avatar Naha
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 280
GG do Naha
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej, obecnie mam dosyæ ciemne w³osy co¶ w stylu czekoladowego br±zu. Wczoraj pomalowa³am Palette miodowy blond i ledwo co mi rozja¶ni³o...
Chcia³abym uzyskaæ taki efekt jak w opcjach ni¿ej. Co mam zrobiæ?
Co¶ w stylu karmel, mied¼? Pomó¿cie.
My¶la³am by spróbowaæ takich farb jak:
- ¶redni miedziany blond
- br±z mahoniowo-miedziany
- ¶redni blond
- miedziany kasztan
- bursztyn
- miodowy karmel
- ¶wietlisty karmel
- p³omienna mied¼
- jasno intensywna mied¼

http://m16.m.staticedi.com/c/ca0/2cf...c13d888998.jpg

http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...2c_500x640.jpg

http://img.styl.fm/img136910.fryzury-dlugie.1400668.jpg

http://i.pinger.pl/pgr398/204f506d00...1220882803.jpg
Naha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:53   #1523
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Jakiego szamponu koloryzuj±cego powinnam u¿yæ, aby na swoich w³osach [z poziomu 8 / 9 ] uzyskaæ kolor taki jak na zdjêciu?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 000.jpg (27,6 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (34,1 KB, 23 za³adowañ)
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-02, 13:11   #1524
akaj
Przyczajenie
 
Avatar akaj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3
Unhappy Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

cze¶æ Dziewczyny. przegl±dnê³am tak na szybko odpowiedzi na ten w±tek i nie znalaz³am mojego pytania, tote¿ je zadaje:

interesuj± mnie tylko farby fryzjerskie, czy która¶ z Was spotka³a siê z takim kolorem/odcieniem: ch³odny be¿owy/ brzoskiwniowy?
by³am raz w salonie Parendi w Krakowie, gdzie fryzjer zrobi³ mi ten cudowny kolor, ale robi³ go z mieszanki. Nie tolerujê odrostów, a na comiesiêczne wizyty mnie nie staæ, dlatego chcia³abym sama zaj±æ siê moimi odrostami, ale nie mogê znale¼æ interesuj±cego mnie odcieniu.
By³abym wdziêczna za podanie wskazówek co do firmy, najchêtniej farby bezamoniakowej jak np Matrix Color Sync.
Chodiz mi o mniej wiecej taki kolor jak na zdjeciu, no moze odrobinê bardziej brzoskwiniowy - chodzi o to, zeby nie by³ z³oty -¿ó³ty, tylko brzoskwiniowy ale nie rudy ;]
http://desmond.imageshack.us/Himg811...pg&res=landing
http://desmond.imageshack.us/Himg811...pg&res=landing
naprawdê by³abym Wam bardzoi wdziêczna bo wypróbowa³am ju¿ wiele i wci±¿ to nie jest to
akaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-02, 16:39   #1525
Keeeejt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1
Farby

chcia³abym sie dowiedzieæ jakiej farby mog³abym u¿yæ, aby z ciemnego br±zu [moj naturalny kolor] powsta³ kolor podobny do: http://3.bp.blogspot.com/-fqWI7plndd...2-pictures.jpg
Keeeejt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-02, 18:48   #1526
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 297
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez akaj Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ Dziewczyny. przegl±dnê³am tak na szybko odpowiedzi na ten w±tek i nie znalaz³am mojego pytania, tote¿ je zadaje:

interesuj± mnie tylko farby fryzjerskie, czy która¶ z Was spotka³a siê z takim kolorem/odcieniem: ch³odny be¿owy/ brzoskiwniowy?
by³am raz w salonie Parendi w Krakowie, gdzie fryzjer zrobi³ mi ten cudowny kolor, ale robi³ go z mieszanki. Nie tolerujê odrostów, a na comiesiêczne wizyty mnie nie staæ, dlatego chcia³abym sama zaj±æ siê moimi odrostami, ale nie mogê znale¼æ interesuj±cego mnie odcieniu.
By³abym wdziêczna za podanie wskazówek co do firmy, najchêtniej farby bezamoniakowej jak np Matrix Color Sync.
Chodiz mi o mniej wiecej taki kolor jak na zdjeciu, no moze odrobinê bardziej brzoskwiniowy - chodzi o to, zeby nie by³ z³oty -¿ó³ty, tylko brzoskwiniowy ale nie rudy ;]
http://desmond.imageshack.us/Himg811...pg&res=landing
http://desmond.imageshack.us/Himg811...pg&res=landing
naprawdê by³abym Wam bardzoi wdziêczna bo wypróbowa³am ju¿ wiele i wci±¿ to nie jest to
Je¶li chcia³aby¶ konkretnie farbê Matrixa, to mo¿e wejd¼ na w±tek o niej, wiem, ¿e jest, bo sama kiedy¶ korzysta³am. S±dzê, ¿e tam mo¿esz znale¼æ odp na swoje pytanie.. jest jeszcze w±tek ogólny o profesjonalnych farbach fryzjerskich, dziewczyny naprawdê s± pomocne
Wydaje mi siê, ¿e kolor w za³±czniku to bêdzie co¶ z poziomu 9, ale skoro ch³odny, to mo¿e z 1 po kropce.. Tyle, ¿e znam siê na tych farbach jak ¶winka na gwiazdach, wiêc radzê udaæ siê do ww w±tków
Kasiorek_L jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:47   #1527
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

jak± farb± uzyskam taki kolor na w³osach ciemny z³oty blond z koñcówkami ¶redni (bardzo) z³oty blond? (tak mi zesz³a farba)
ten br±z na zdjêciu jest taki specyficzny... nie wiem jak to nazwaæ czego oczekujê, ale mo¿e kto¶ zrozumie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m6hvvc9JV71qjkubzo1_500_large.jpg (9,5 KB, 66 za³adowañ)
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:06   #1528
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4 470
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez akaj Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ Dziewczyny. przegl±dnê³am tak na szybko odpowiedzi na ten w±tek i nie znalaz³am mojego pytania, tote¿ je zadaje:

interesuj± mnie tylko farby fryzjerskie, czy która¶ z Was spotka³a siê z takim kolorem/odcieniem: ch³odny be¿owy/ brzoskiwniowy?
by³am raz w salonie Parendi w Krakowie, gdzie fryzjer zrobi³ mi ten cudowny kolor, ale robi³ go z mieszanki. Nie tolerujê odrostów, a na comiesiêczne wizyty mnie nie staæ, dlatego chcia³abym sama zaj±æ siê moimi odrostami, ale nie mogê znale¼æ interesuj±cego mnie odcieniu.
By³abym wdziêczna za podanie wskazówek co do firmy, najchêtniej farby bezamoniakowej jak np Matrix Color Sync.
Chodiz mi o mniej wiecej taki kolor jak na zdjeciu, no moze odrobinê bardziej brzoskwiniowy - chodzi o to, zeby nie by³ z³oty -¿ó³ty, tylko brzoskwiniowy ale nie rudy ;]
http://desmond.imageshack.us/Himg811...pg&res=landing
http://desmond.imageshack.us/Himg811...pg&res=landing
naprawdê by³abym Wam bardzoi wdziêczna bo wypróbowa³am ju¿ wiele i wci±¿ to nie jest to
Mo¿e to wina monitora, ale u mnie to wcale nie wygl±da brzoskiwiniowo, ani trochê. Wygl±da jak neutralny w stronê ch³odnego, taki be¿yk. O to ci chodzi?
Te¿ lubiê taki kolor i mam podobny. Teraz mam ciep³e pozosta³o¶ci po farbowaniach, wiêc uzyskujê neutralno-ch³odnawy odcieñ go farbuj±c w³osy na ch³odny odcieñ (ch³odny+ ciep³y= neutralny, przy lekkiej przewadze ch³odnego wychodzi ch³odniejszy.)
A kiedy mia³am ja¶niejsze w³osy to miesza³am ciep³y blond z ch³odnym, wystarczy kupiæ tej samej firmy i rodzaju dwie farby o takiej samej jasno¶ci, ale ró¿nych odcieniach blondu.

Ró¿owawo-fioletowe niuanse nadaj± farby w odcieniu per³owym, mog³aby¶ ew. dodaæ odrobinkê ró¿owego (nie czerwonego) czy fioletowego dla wzmocnienia efektu.
Z bezamoniakowych to bardzo podobny kolor wyszed³ mi po per³owym blondzie Castinga, (per³owym, nie jasnym per³owym). I my¶lê, ¿e to jest ogólnie dobry kierunek, je¶li chcesz unikn±æ mieszania odcieni.

Jaki masz naturalnie kolor w³osów? I jaki na d³ugo¶ci, wyp³ukuje ci siê ta farba?
Wampierz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-06, 21:35   #1529
akaj
Przyczajenie
 
Avatar akaj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e to wina monitora, ale u mnie to wcale nie wygl±da brzoskiwiniowo, ani trochê. Wygl±da jak neutralny w stronê ch³odnego, taki be¿yk. O to ci chodzi?
Te¿ lubiê taki kolor i mam podobny. Teraz mam ciep³e pozosta³o¶ci po farbowaniach, wiêc uzyskujê neutralno-ch³odnawy odcieñ go farbuj±c w³osy na ch³odny odcieñ (ch³odny+ ciep³y= neutralny, przy lekkiej przewadze ch³odnego wychodzi ch³odniejszy.)
A kiedy mia³am ja¶niejsze w³osy to miesza³am ciep³y blond z ch³odnym, wystarczy kupiæ tej samej firmy i rodzaju dwie farby o takiej samej jasno¶ci, ale ró¿nych odcieniach blondu.

Ró¿owawo-fioletowe niuanse nadaj± farby w odcieniu per³owym, mog³aby¶ ew. dodaæ odrobinkê ró¿owego (nie czerwonego) czy fioletowego dla wzmocnienia efektu.
Z bezamoniakowych to bardzo podobny kolor wyszed³ mi po per³owym blondzie Castinga, (per³owym, nie jasnym per³owym). I my¶lê, ¿e to jest ogólnie dobry kierunek, je¶li chcesz unikn±æ mieszania odcieni.

Jaki masz naturalnie kolor w³osów? I jaki na d³ugo¶ci, wyp³ukuje ci siê ta farba?
dziêkujê Kasiorek_L za skierowanie w odpowiedniejsze miejsca, a odpowiadaj±c na posta Wampierza
ten kolor ze zdjêcia to s± moje w³osy sprzed pó³ roku, kolor samodzielnie zrobiony na brzoskwiniowym, ale w³a¶nie próbujê z tego be¿u wskoczyæ w ch³odn± brzoskwiniê, która nie by³aby zwiazana z rudym... Czyli Ty wiele razy miesza³a¶ i nigdy nie wyszed³ Ci zielony?? mnie wszyscy przestrzegali przed mieszaniem bo skutkiem mia³ byæ zielony.
W tym momencie bardzo wybija mi ¿ó³ty, ale ogólnie w³osy maj± po¶wiate zieleni kiedy s± o¶wietlane przez halogenowe ¶wiatlo w³a¶nie chyba przez nak³adanie zimnych na ciep³e farby.

2 dni temu kupi³am sobie ¶wietnej jako¶ci farbê Color&Soin pszeniczny blond 8N-ale wystarczylo mi jej tylko na odrosty, reszta w³osów jest w tym samym stanie co wy¿ej opisany. Pszeniczny nie wyszed³ mi w ¿aden sposób w brzoskwiniowym odcieniu, mysle teraz o kupieniu dwóch opakowañ z poziomu 9N miodowy blond, dlatego ze bez sprawdzonego przepisu na brzoskwiniowy wole nie eksperymentowaæ..
mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond ze z³otymi refleksami.
znalaz³am podobny odcieñ do tego, który próbujê uzyskaæ, ale chcia³abym ja¶niejszy ni¿ na zdjeciu:
http://photos-2.posh24.com/p/1336825...hair_shiny.jpg

co¶ miedzy pierwszym zdjêciem jakie podes³a³am, a powy¿szym ;P niestety po wpisaniu brzoskwiniowych w³osów w grafika google
- w ro¿nych jêzykach próbowa³am- nie znalaz³am koloru o który mi chodzi a który raz mia³am na w³osach...
akaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-09, 08:02   #1530
akaj
Przyczajenie
 
Avatar akaj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

nie wiem, kiedy moja odpowied¼ siê pojawi, bo posz³a do moderacji
__________________
Cherish your yesterday's, Dream your tomorrow's, but Live your today's. Tomorrow belongs to those who fully use today.
akaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.