Uniwersytet Przyrodniczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 13:45   #1
maturzystka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1

Uniwersytet Przyrodniczy


Witam,
przeszukałam forum i wątków o studiach jest dużo, ale nigdzie nie znalazłam interesującej mnie informacji, jeśli coś przeoczyłam - przepraszam

Chciałabym zapytać, czy ktoś z Was/Waszych znajomych/rodziny studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym na kierunku ekonomia (dokładniej specjalność jedyna dostępna na UP we Wrocławiu - ekonomika gospodarki żywnościowej)?

Mam zamiar złożyć dokumenty na Uniwersytet Ekonomiczny, ale ostatnio zastanawiam się nad ekonomią na UP. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego kierunku? Może ktoś ukończył taką specjalizację i mógłby powiedzieć, gdzie później można znaleźć pracę, w jakim kierunku zdobywa się umiejętności? Czytałam informacje na stronie uczelni, przeglądałam plany zajęć i w sumie przedmioty wydają się być podobne do tych na UE, dochodzą jeszcze przedmioty typowo przyrodnicze/rolnicze.

Zastanawiam się, czy ekonomika gospodarki żywnościowej to przyszłościowy kierunek? Warto składać dokumenty? Interesuje mnie ekonomia, wszystkie te przedmioty wydają się bardzo ciekawe, ale zastanawiam się nad różnicą pomiędzy ekonomią na UE i ekonomią na UP. Co obecnie warto studiować? Proszę studentów i osoby, które ukończyły studia na tych kierunkach o pomoc

Za wszystkie informacje baaardzo dziękuję
Pozdrawiam
maturzystka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:51   #2
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

moja przyjaciółka studiuje na up ekonomię. Jest zadowolona. Ona poszła tam dlatego, ze jak zauważyłaś to jedyny taki kierunek. Na pewno praca znajdzie się w jakiś agencjach rolniczych, właśnie w dziale ekonomii. Jedyny szkopuł to, to że nie ma tam mgr. Mozna skończyc tylko licencjat. Co do róznic to nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mam znajomych na ue na ekonomii. Na pewno na uniwerku wrocławskim ekonomia to też duzo prawa i pamięciówka.
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:16   #3
kiss4u
Raczkowanie
 
Avatar kiss4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Podłączam się pod wątek, żeby nie tworzyć nowego. Pytałam już w wątku o Wrocławiu, zapytam też tutaj. Czy ktoś może mi udzielić informacji na temat Uniwersytetu Przyrodniczego? Jaki poziom, czy to dobra uczelnia ( wiem, że "dobra" to pojęcie niekonkretne, po prostu chciałabym się dowiedzieć czy szkoła posiada renomę). Muszę się zdecydować na jakąś konkretną uczelnię, ale z danych z lat ubiegłych na stronie UP wynika, że próg punktowy nie był zbyt wysoki. Nie wiem jak się ma to w stosunku do poziomu nauczania, dlatego proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat (lub ogólnie budownictwa na tejże uczelni)
kiss4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:27   #4
kaska567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

i ja się dołączam do prośby o informacje o up mnie raczej interesuje kierunek architektura krajobrazu. czy ciężko się dostać? i jak wyląda sprawdzian praktyczny? szukałam informacji na ten temat ale nigdzie nie mogę znaleźć:/
kaska567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 17:00   #5
rebellious_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Grzechu
Wiadomości: 108
GG do rebellious_angel
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

up up również prosiłabym jakieś informacje na temat UP
Chociaż mnie akurat interesuje tam Ochrona środowiska lub ZIP
rebellious_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 21:10   #6
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

jest ktos, kto idzie na UP do Wroclawia w tym roku?
__________________

Edytowane przez peiz
Czas edycji: 2010-07-04 o 21:14
peiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 23:11   #7
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Cytat:
Napisane przez kaska567 Pokaż wiadomość
i ja się dołączam do prośby o informacje o up mnie raczej interesuje kierunek architektura krajobrazu. czy ciężko się dostać? i jak wyląda sprawdzian praktyczny? szukałam informacji na ten temat ale nigdzie nie mogę znaleźć:/
Dziewczyna mojego kolegi studiuje tam właśnie architekturę krajobrazu, idzie teraz na 3 rok. Z tego, co się orientuję ona miała jakieś egzamin wewnętrzne, w sensie coś rysowali odręcznie i trwało to u niej dwa dni, a dodatkowo składała swoje prace chyba, ale nie wiem czy technika była dowolna, czy nie.

Cytat:
Napisane przez kiss4u Pokaż wiadomość
Podłączam się pod wątek, żeby nie tworzyć nowego. Pytałam już w wątku o Wrocławiu, zapytam też tutaj. Czy ktoś może mi udzielić informacji na temat Uniwersytetu Przyrodniczego? Jaki poziom, czy to dobra uczelnia ( wiem, że "dobra" to pojęcie niekonkretne, po prostu chciałabym się dowiedzieć czy szkoła posiada renomę). Muszę się zdecydować na jakąś konkretną uczelnię, ale z danych z lat ubiegłych na stronie UP wynika, że próg punktowy nie był zbyt wysoki. Nie wiem jak się ma to w stosunku do poziomu nauczania, dlatego proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat (lub ogólnie budownictwa na tejże uczelni)
Mam kilka osób z byłej klasy z L.O właśnie na tej uczelni i są bardzo zadowolone. Większość to osób z tych 'ambitnych', które nie idą na studia po to, aby iść, studiują różne kierunki, chwalą sobie i nie żałują, a dwie z nich studiują tam nawet po dwa kierunki Z rozmów, które odbyłam sądzę, że nijak ma się próg punktowy z nauczaniem, bo niektóre przedmioty, wykładowcy są tak wymagający, że ho ho ho, a i poziom nauczania dobry Powtarzam: z tego, co słyszałam.

Najlepiej znaleźć i wejść na forum tej uczelni, ewentualnie przez n-k i popytać studentów. Na pewno znajdzie się nie jedna osoba, która udzieli odpowiedzi na interesujące Was pytania
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 23:32   #8
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Co do poziomu na UP to kierunek kierunkowi nierówny. Np. weterynaria jest tu ponoć najlepsza w Polsce, natomiast co do ekonomii - ja bym wolała jednak iść na UE
Ja właśnie skończyłam tę uczelnię i chętnie odpowiem na pytania
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 07:22   #9
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Ja planuję zdawać na niestacjonarne budownictwo na UP. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 09:11   #10
charisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 244
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Claris, jaki kierunek studiowałaś?
czy mogłabyś powiedzieć coś o biotechnologii?
__________________

charisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 09:31   #11
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Ja studiuję na UP w Poznaniu. Architektura krajobrazu ma egzaminy z rysunku przed przyjęciem. Rysunek z lotu ptaka, perspektywa człowieka z oddali czy jakoś tak i tego co go otacza, ogólnie są 4 rysunki. UP w Poznaniu w ogóle jest cały typowo przyrodniczy taki klimat mamy tu mnóstwo zieleni i ładne sale dużo całkowicie odnowionych.
Ochrona środowiska również na poziomie.
minusem jest bałagan na uczelni tzn w dziekanacie, z niczym sie nie mogą wyrobić na czas co potrafi wkurzyć zwłaszcza zaocznych!
Ale ogólnie fajni ludzie, klimat, uczelnia jest ogromna posiada kilka budynków rozmieszczonych po całym P-ń.
Polecam
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 23:37   #12
Guiida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Hej Jestem tegoroczną maturzystką i planuję zdawać na ekonomię na UP w Poznaniu , jako, że są tutaj studentki tej uczelni miałabym pytanie : przy wpisywaniu przedmiotów podczas rekrutacji mam taką wiadomość : "
Należy wypełnić tylko pola obok przedmiotów, które były zdawane na egzaminie maturalnym, podając wynik z przedmiotu kierunkowego zdanego najlepiej. " Oznacza to, że gdy zdawałam maturę z WOSu i wiadomo - matematyki, i matematykę napisałam lepiej to podaję tylko wynik z tego przedmiotu ? Wosu już nie wpisuję, zostawiam po prostu 0 pkt ? Wolę się upewnić czy aby na pewno dobrze zrozumiałam
Guiida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 07:15   #13
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Cytat:
Napisane przez charisse Pokaż wiadomość
Claris, jaki kierunek studiowałaś?
czy mogłabyś powiedzieć coś o biotechnologii?
Ja studiowałam Biologię. O biotechnologii wiem tylko tyle, że bardzo dużo chemii, ale to chyba nie nowość
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 18:13   #14
Soulmate
Przyczajenie
 
Avatar Soulmate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Ja również chętnie usłyszę coś od osób, które studiują na kierunku Ochrona Środowiska.
Soulmate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 10:59   #15
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Cytat:
Napisane przez Guiida Pokaż wiadomość
Hej Jestem tegoroczną maturzystką i planuję zdawać na ekonomię na UP w Poznaniu , jako, że są tutaj studentki tej uczelni miałabym pytanie : przy wpisywaniu przedmiotów podczas rekrutacji mam taką wiadomość : "
Należy wypełnić tylko pola obok przedmiotów, które były zdawane na egzaminie maturalnym, podając wynik z przedmiotu kierunkowego zdanego najlepiej. " Oznacza to, że gdy zdawałam maturę z WOSu i wiadomo - matematyki, i matematykę napisałam lepiej to podaję tylko wynik z tego przedmiotu ? Wosu już nie wpisuję, zostawiam po prostu 0 pkt ? Wolę się upewnić czy aby na pewno dobrze zrozumiałam

Wpisujesz tylko język polski, obcy, matmę jeżeli zdawałaś obowiązkowo (tegoroczna matura) i TYLKO przedmiot kierunkowy.

Ja np tez zdawałam wos ale na moim kierunku nie jest on przedmiotem kierunkowym wiec go nie podaje.
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 14:13   #16
charisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 244
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Ja studiowałam Biologię. O biotechnologii wiem tylko tyle, że bardzo dużo chemii, ale to chyba nie nowość
a mogę zapytać, czy masz teraz pracę w zawodzie? jeśli tak, to jaką?
__________________

charisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 14:19   #17
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Cytat:
Napisane przez charisse Pokaż wiadomość
a mogę zapytać, czy masz teraz pracę w zawodzie? jeśli tak, to jaką?
Jakieś 2 tyg. temu się obroniłam, więc nie ma co liczyć na cuda tak od razu, ale prawda jest taka, że o pracę po Biologii jest ciężko. Znalazłam sobie staż w szpitalu w laboratorium, ale pytanie co po tym stażu, bo tam to można pracować będąc diagnostą laboratoryjnym, a nie biologiem... Poza tym mój PUP nie ma srodków na ten staż, więc albo musiałabym czekać albo robić w ramach wolontariatu. Więc idę kształcić się dalej w kierunku mam nadzieję bardziej "pewnym"
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 14:45   #18
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

to ja tez mam pytanie odnosnie up intresuje mnie wrocław oczywiscie zarejstrowalam sie na inzynierie bezpieczenstwa mozecie cos powiedziec na temat tego kierunku?
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 15:20   #19
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
to ja tez mam pytanie odnosnie up intresuje mnie wrocław oczywiscie zarejstrowalam sie na inzynierie bezpieczenstwa mozecie cos powiedziec na temat tego kierunku?
Hmmm to chyba jakiś nowy kierunek? Pierwsze słyszę
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 21:59   #20
kiss4u
Raczkowanie
 
Avatar kiss4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Dostałam się na budownictwo i złożyłam już papiery Składałam też na PK na budownictwo, i choć dziś się dowiedziałam, że też mnie przyjęli to nie żałuję (na razie), że wybrałam UP (we Wrocławiu). Zobaczymy w październiku jak się zacznie życie studenckie
kiss4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 16:37   #21
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
to ja tez mam pytanie odnosnie up intresuje mnie wrocław oczywiscie zarejstrowalam sie na inzynierie bezpieczenstwa mozecie cos powiedziec na temat tego kierunku?
Również jestem ciekawa co i jak, no i czy po tym kierunku można dostać jakąś pracę
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 09:58   #22
aboleth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 158
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

witam,
chciałam się zapytać czy to prawda że bardzo wymagający są wykładowcy ??? (ja od października idę na zootechnikę na UP we wrocławiu )mógł by ktoś powiedzieć czy dużo jest zajęć na 1 roku (przykładowo o której zaczynają i kończą się zajęcia)jakie są przedmioty czy jest język do wyboru( lektorat)czy jest prosektorium. Pozdrawiam

Edytowane przez aboleth
Czas edycji: 2010-07-28 o 10:00
aboleth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:16   #23
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Cytat:
Napisane przez aboleth Pokaż wiadomość
witam,
chciałam się zapytać czy to prawda że bardzo wymagający są wykładowcy ??? (ja od października idę na zootechnikę na UP we wrocławiu )mógł by ktoś powiedzieć czy dużo jest zajęć na 1 roku (przykładowo o której zaczynają i kończą się zajęcia)jakie są przedmioty czy jest język do wyboru( lektorat)czy jest prosektorium. Pozdrawiam
Dużo i nie ma tak, że zaczynają się np. o 8. i trwają do 12. Są okienka, nieraz nawet 3godzinne podczas których nie ma co ze sobą zrobić, bo jak ktoś mieszka daleko to nie opłaci się wrócić do domu. Także możesz nawet wyjść z domu o 7 i wrócić o 20. Prostektorium nie ma, jakbyś poszła na weterynarię to wtedy byś miała A języki to chyba od sem. letniego albo w ogóle od 2. roku - nie pamiętam, ale napewno nie od razu w sem zimowym.
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 21:35   #24
dualitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

witam przeglądałam to forum i wiele innych ale nie moge znalezc informacji na temat progow punktowych w zeszlym roku na biotechnologie wiec jezeli ktos ma inf na ten temat to bardzo prosze o odpowiedz
dualitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 22:56   #25
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

progi punktowe są na stronie zakładka rekrutacja i tam dane z lat ubiegłych- według mnie zakłamane/zawyżone

Uniwersytet ma ładne budynki (teraz duże remonty są) i co najważniejsze nie są rozrzucone po całym Wrocławiu (tylko Biskupin- Grunwald)
Poziom nauk przyrodniczych jest bardzo wysoki według mnie- oczywiście zależy od prowadzących jak wszędzie, ale odpada miażdżąca ilość studentów- (zbyt łatwo się dostać)
Dziekanat WNOŻ- fantastyczne kobitki walczące o studenta
Nie jest trudno o miejsce w akademiku- nie patrzą na dochody tylko kolejność składania podań - warunki średnie jak na Wrocławskie akademiki- dobre.
Plany zajęć niezbyt przyjazne- zajęcia od rana do wieczora i pełno okienek.
Ekonomia na UP ma pełno przedmiotów rolniczych! Ostrzegam że zajęcia o produkcji rolniczej, świnkach, pługach itp lepiej iść na UE

No to tyle o UP we Wrocławiu
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:00   #26
dualitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

właśnie jedyne co znalazłam na stronie UP to były dane z lat ubiegłych dotyczących liczby osób na jedno miejsce;( ale z tego co tez wyczytalam to sposob liczenia punktow rekrutacyjnych rozni sie od tego jaki byl w zeszlym roku wiec jeżeli to możliwe to prosze o napisanie mniej więcej jak trzeba napisać maturę żeby sie dostać
dualitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:08   #27
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

najważniejszy jest przedmiot dodatkowy (biologia lub chemia lub coś tam) reszta może być na podstawie od 65% R przedmiot dodatkowy na pewno już przyjmowali na biotech, na towaroznawstwo wszystkich i na TŻ też jakoś od 65% - zależy też od pol i ang....Jak nie w pierwszej to 2 turze

Na biologię przyjmują wszystkich, rolnictwo, ogrodnictwo, technikę rolniczą i leśną...

Ogólnie według mnie progi bardzo niskie poza wetą oczywiście
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:25   #28
dualitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

hm a jak mam polski ok 65 angielski (obydwa na podstawie) i bil. rozszerzona 62 to mam szanse..??

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

polski ok 65
angielski ok 70
i biol roz. 62
i przepraszam ze tak mecze ale bardzo zalezy mi na tych wlasnie studiach
dualitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:25   #29
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

Myślę, że tak, ale nie w 1 turze raczej
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:26   #30
dualitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy

dziekuje bardzo za informacje
dualitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 19:20:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.