Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:( - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 17:51   #1681
Kastyana
Przyczajenie
 
Avatar Kastyana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Smerfetka, bardzo mi przykro, doskonale wiem co czujesz, ja na pewno też tu przyjdę we wtorek i napiszę Wam że znowu nie zdałam, a to będzie moje 9 podejście. Wiadomo, jak polegnę, to odpoczątku wykupienie jazd, zaświadczenie i wstawanie o 5 żeby jakims cudem ''wystać'' sobie w miarę szybki termin.
Wiem że łatwo jest radzić komuś żeby się nie poddawał, bo wiąże się to z kosztami i czasem, ale poddać się właśnie teraz?... skoro już tyle z siebie dałałyśmy i tak długo to trwa
O nie!

Edytowane przez Kastyana
Czas edycji: 2012-01-12 o 17:52
Kastyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:02   #1682
rena74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Hej, mi kolega kierowca polecil kancelarie co wyrabia prawo jazdy zagubione w egipcie )) ale caly myk polega na tym ze podpisujesz tylko oswiadczenie o zagubieniu i wysylasz podpis zdjecie ,wyslalam zobaczymy co bedzie
rena74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:01   #1683
Pocahontas90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 36
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Smerfetko nie poddawaj się, w końcu zła passa się skończy, tym bardziej, że już włożyłaś w to pieniadze więc po prostu któregoś dnia się uda i tyle ja też głupio zrobiłam że sie poddałam po 2 razach, ale jutro próbuje kolejny raz i będę aż do skutku, koniec . a Wizażanki na pewno mi w tym pomogą, żebym wytrwala, prawda ? trzymajcie jutro mocno kciuki za mnie ! )
Pocahontas90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:11   #1684
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

rena
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:16   #1685
smerfetka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 303
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Dziewczyny dzięki za wsparcie! Emocje już trochę opadły,wypłakałam swoje jak po każdym niezdanym egzaminie... i trzeba żyć dalej.... muszę załatwić sobie to zaświadczenie jak najszybciej i ustalić termin, bo wordy przeżywają mega oblężenie....mam nadzieję, że trafi mi się jakiś w miarę przyzwoity termin.....

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Pocahontas trzymam kciuki!

Co do reny to raczej nie interesuje mnie taka pomoc, a poza tym średnio w to wierzę

Edytowane przez smerfetka_25
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:18
smerfetka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:34   #1686
Kastyana
Przyczajenie
 
Avatar Kastyana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Coś mi się wydaje, że rena robi tu sobie, albo komuś reklamę... ja też bym nie ryzykowała, przy pierwszej lepszej kontroli drogowej będzie wpadka, nie daj boże jakaś stłuczka. Poza tym, nie ma możliwości ''załatwienia'' prawka przez internet.

Pocahontas, no to jutro Twoja kolej, wspieram Cię duchowo, bądź dzielna.
Kastyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:55   #1687
Pocahontas90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 36
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

postaram się :P i jutro dam znac jak poszlo
Pocahontas90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 21:28   #1688
betinka75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 171
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Pocahontas90 Pokaż wiadomość
Smerfetko nie poddawaj się, w końcu zła passa się skończy, tym bardziej, że już włożyłaś w to pieniadze więc po prostu któregoś dnia się uda i tyle ja też głupio zrobiłam że sie poddałam po 2 razach, ale jutro próbuje kolejny raz i będę aż do skutku, koniec . a Wizażanki na pewno mi w tym pomogą, żebym wytrwala, prawda ? trzymajcie jutro mocno kciuki za mnie ! )
fajna data -musi byc dobrze !
powodzenia !trzymam mocno kciuki !

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetka_25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poległam Na wzniesieniu zgasł mi 2 razy jestem załamana miałam spoko egzaminatora a tak zawaliłam chyba dodawałam za mało gazu przy ruszaniu... każdy samochód jest inny, z instruktorem dodawałam mało gazu i ruszałam a tu trzeba było dodać więcej ku...a! nie mam już siły ileż można..... znów zaświadczenie jazdy dodatkowe.... stres miałam straszny...... noga tak mi się trzęsła..... a najgorsze w tym wszystkim,że egzaminator był naprawdę spoko ale ja mam pecha szkoda gadać 6 raz na placu oblałam..... teraz 10 raz czy ktoś tyle razy zdaje chyba już nie pójdę ustalać......:n ie:
przykro mi ,ale nie poddawaj sie !
wiem dobrze sie tak mówi, ale ja tez po niezdanym egzaminie kazdym juz nie chciałam sie zapisywac...ale szłam z nijakim nastawieniem ,
jak emocje opadły ,to wmawiałam sobie ,ze kiedys nadejdzie ten dzien w którym wreszcie zdam...
jak na razie czekam ha ha za tydzien kolejna szansa 5 juz ! i zobaczymy
betinka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 21:52   #1689
Sharon87
Raczkowanie
 
Avatar Sharon87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 40
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Pocahontas90, trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze jutro poszło.

Ja teraz chcę jak najszybciej wziąć to zaświadczenie i możliwie szybko umówić następny egzamin. Niby okazało się, że testy nowe nie wchodzą w tym roku, ajakoś na razie nie widać, żeby sie te kolejki zmniejszyły. Ciekawe ile znowu trzeba czekać na termin.
__________________
23.03.2016 Odtąd już razem zawsze i wszędzie...tak miało być i tak niech będzie...

07.10.2016 Narzeczona

07.10.2017 Nasz Najpiękniejszy Dzień
Sharon87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 07:24   #1690
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Pocahontas90 Pokaż wiadomość
postaram się :P i jutro dam znac jak poszlo


mocno zaciśnięte
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 09:16   #1691
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez rena74 Pokaż wiadomość
Hej, mi kolega kierowca polecil kancelarie co wyrabia prawo jazdy zagubione w egipcie )) ale caly myk polega na tym ze podpisujesz tylko oswiadczenie o zagubieniu i wysylasz podpis zdjecie ,wyslalam zobaczymy co bedzie
Podaj namiary. My zaś podamy te namiary policji i wszystko natychmiast się wyjaśni. Oszustwa, fałszerstwo, sfałszowane oświadczenie o kradzieży... fiufiu. Opalenizna w kratkę jak nic.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-01-13 o 12:47
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 12:43   #1692
Pocahontas90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 36
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

niestety nie udalo mi się ale wyjechałam na miasto i jeździłam z 20 minut więc chociaż z tego jestem dumna:P przed rondem chcąc zmienić pas nie spojrzałam w lusterko i prawie bym walnela samochod...eh co za głupol :[
Pocahontas90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:43   #1693
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Pocahontas90 Pokaż wiadomość
niestety nie udalo mi się ale wyjechałam na miasto i jeździłam z 20 minut więc chociaż z tego jestem dumna:P przed rondem chcąc zmienić pas nie spojrzałam w lusterko i prawie bym walnela samochod...eh co za głupol :[


przykro mi, kurcze tylko nie poddawaj się
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 14:24   #1694
Morganatic
Wtajemniczenie
 
Avatar Morganatic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 649
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Nie poddawać się Dziewuchy ! Zobaczycie, że w końcu się uda
Smerfetka- jeśli chodzi o górkę to dodawaj tyle gazu, aż poczujesz, że auto Ci się podnosi- wtedy na pewno ani nie zgaśnie ani się nie stoczy
Pocahontas- moja przyjaciółka miała identyczną sytuację, ale wierz mi, że to nie jest uchybienie z Twojej strony, tylko tamto auto było w tzw. martwym punkcie, że nikt nie byłby w stanie go dojrzeć. Ja np. raz cofałam i nie widziałam auta z tyłu i w nie trzasnęłam Chociaż akurat cofałam autem terenowym, więc w jakiś sposób mnie to usprawiedliwia ( auto z tyłu było w bezruchu )
Trzymam kciuki
__________________
Wymienię perfumy - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61781941
Morganatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 15:30   #1695
smerfetka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 303
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Pocahontas głowa do góry! Każdy egzamin uczy nas czegoś nowego! Ja też na 8 egz nie zdałam za niepatrzenie w lusterka przy omijaniu, więc teraz już wiem,że oni bardzo zwracają na to uwagę, więc nawet jak nic nie jedzie to trzeba kręcić głową na wszystkie strony

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Udało mi się już załatwić zaświadczenie Od razu skoczyłam w swoje ukochane miejsce w całym B-B czyli do wspaniałego WORDU;/ o dziwo było pusto, myślałam że w końcu będą jakieś rozsądne terminy... baba, która mnie obsługiwała była strasznie wredna (jak większość pracowników tego miejsca) egz dopiero za równy miesiąc 13-go lutego Może tym razem prezent na walentynki się szykuje? 5 godz ustalę sobie przed samym egz, bo teraz nie warto, wszystko się zapomni;/
Jakie u Was są teraz terminy oczekiwania? Tutaj w wakacje był tydzień, a teraz jak wszyscy chcieli zdążyć przed reformą, to jest miesiąc... ewentualnie można by się z kimś zamienić na szybszy termin, ale raczej mało jest chętnych na takie coś Trudno czekam jeszcze miesiąc i wracam z POZYTYWNYM
smerfetka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 17:47   #1696
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Hej dziewczyny co tam miesiąć czekania jak ja w Rybiku drugie podejście mam uwaga! 5 kwietnia jak znów nie zdam to chyba poszukam sobie innego miejsca bo ile mozna czekac na egzamin ? szybciej mi teoria minie.
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:22   #1697
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez rusalka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny co tam miesiąć czekania jak ja w Rybiku drugie podejście mam uwaga! 5 kwietnia jak znów nie zdam to chyba poszukam sobie innego miejsca bo ile mozna czekac na egzamin ? szybciej mi teoria minie.
Hmm, a jakaś ustawa czy inny dokument nie zobowiązuje ośrodków do wyznaczenia terminu, który nie przekroczy 30 dni?
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:40   #1698
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

rusalka wow
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 07:05   #1699
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

5 kwietnia? niemozliwe

jak nie wchodza nowe zasady teraz to zrobi sie luzniej
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 07:26   #1700
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
5 kwietnia? niemozliwe

jak nie wchodza nowe zasady teraz to zrobi sie luzniej
Oni tłumaczą się tym że tylu chętnych jest, mówili żeby dzwonić i dopytywać się czy coś się nie zmieniło.
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 07:30   #1701
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

masakra !
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 20:47   #1702
Kastyana
Przyczajenie
 
Avatar Kastyana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Kwiecień dopiero?... to ja się dziwię, że mnie sie udało na przyszły wtorek, ale ja jestem w WORD - ie zazwyczaj o 7 rano i jako pierwsza czekam parę godzin i modle się pod tablicą z terminami, aż coś szybszego wskoczy. Ludzie dzwonią i odwołują terminy i wówczas jest szansa, że sie uda, ale oczywiście nie zawsze. Pół dnia z głowy, na szczęście pracuję na popołudnia, bo przez to cholerne prawko tak sobie grafik w pracy ustaliłam, totalna dezorganizacja życia. Na szczęście mogę, oby już niedługo.

Edytowane przez Kastyana
Czas edycji: 2012-01-14 o 20:48
Kastyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 21:21   #1703
adela1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Ja wreszcie zdałam! Za 3 razem ale co tam W sumie trochę pomogła mi stronka mojego przyjaciela, który założył ją po tym jak zdał. A wrzucę, może komuś się przyda
Stronka: prawko
adela1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 10:42   #1704
smerfetka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 303
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

rusalka to niemożliwe?! 5 kwietnia? Ja to bym zapomniała nawet jak się rusza... masakra;/ może warto poświęcić 1 dzień w WORDzie i czekać tam,aż ktoś odwoła termin..... ja sama odwoływałam 2 razy egzamin, bo coś mi nagle wypadło i to na 3 dni przed .... więc fajnie byłoby trafić w takim momencie Trzymaj się
smerfetka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 13:05   #1705
Aliczka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 41
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Mój egzamin zbliża się dużymi krokami we wtorek mam jazdy też zdaję w Rybiku ale jak teraz teraz nie zdam to chcę przenieść się do Opola bo tam nie czeka się po 2 miesiące. Jak ktoś zdawał w Opolu będę wdzięczna za rady.
Aliczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 13:46   #1706
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez smerfetka_25 Pokaż wiadomość
rusalka to niemożliwe?! 5 kwietnia? Ja to bym zapomniała nawet jak się rusza... masakra;/ może warto poświęcić 1 dzień w WORDzie i czekać tam,aż ktoś odwoła termin..... ja sama odwoływałam 2 razy egzamin, bo coś mi nagle wypadło i to na 3 dni przed .... więc fajnie byłoby trafić w takim momencie Trzymaj się
No raczej nie wydaje mi się żeby zapomnieć jak się rusza
Ja raczej nie mogę poświęcić dnia żęby siedzieć w wordzie po pierwsze za daleko a po drugie mam małe dzieci i nie mogę poświęcic całego dnia na siedzenie w Rybniku.

Cytat:
Napisane przez Aliczka1 Pokaż wiadomość
Mój egzamin zbliża się dużymi krokami we wtorek mam jazdy też zdaję w Rybiku ale jak teraz teraz nie zdam to chcę przenieść się do Opola bo tam nie czeka się po 2 miesiące. Jak ktoś zdawał w Opolu będę wdzięczna za rady.

A który raz tam zdajesz? W Opolu czeka sie do 1,5 mca z tym że Rybnik ma czas do 2 tygodni na odesłanie papierów do Opola i po tym czasie musisz dopiero jechać się zapisać. No i też w Opolu są inne samochody tzn Ople Corsy.
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 07:53   #1707
Aliczka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 41
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Jak teraz nie zdam to musze wykupić dodatkowe jazdy czyli wszystko mi się wydłuży czasowo. Dziś sama zadzwonię do Opola spytać jak długo się czeka bo już rózne opinie słyszałam. Nie zdałam juz 2 razy no kiedyś też zdawałam to wtedy nie zdałam z 4 razy. Ponoć w Opolu łuk jest w garażu i jeżdzi się ciut łatwiej niż w Rybniku> do Opola mam też niezły kawałek drogi no i nowe auto do poznania musiałabym też innego instruktora szukać ale gdyby te terminy były krótsze to myślę że warto bo w Rybniku maks 3 egzaminy i znów sie martw nowymi testami człowieku.
Aliczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 08:15   #1708
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Cytat:
Napisane przez Aliczka1 Pokaż wiadomość
Jak teraz nie zdam to musze wykupić dodatkowe jazdy czyli wszystko mi się wydłuży czasowo. Dziś sama zadzwonię do Opola spytać jak długo się czeka bo już rózne opinie słyszałam. Nie zdałam juz 2 razy no kiedyś też zdawałam to wtedy nie zdałam z 4 razy. Ponoć w Opolu łuk jest w garażu i jeżdzi się ciut łatwiej niż w Rybniku> do Opola mam też niezły kawałek drogi no i nowe auto do poznania musiałabym też innego instruktora szukać ale gdyby te terminy były krótsze to myślę że warto bo w Rybniku maks 3 egzaminy i znów sie martw nowymi testami człowieku.
Co do Opola to mam świeże informacje bo koleżanka była i pytała 13 stycznia.
Mnie tam nie szkoda ąż tak tych testów jak to żebym zdążyła przed styczniem przyszłego roku , tutaj człowiek się cieszy że przedłużyli a może sie okazać że jak kilka razy obleją to nie zdążę.
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 12:04   #1709
roznera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Witam dziewczyny. Ja za parę godzin mam swoje n-te podejście do egzaminu. Szczerze powiedziawszy boję się jak cholera. Jak można być taką tępą babą, żeby nie zdać tyle razy. Mój instruktor niestety musiał odwołać jazdy i w sumie to nie jeździałam prawie wcale od poł roku. Chciałam przełożyć termin egzaminu, ale w gdańskim PORD'zie
trzeba to zrobić 4 dni robocze przed. Nie jestem wcale przygotowana i nawet się nie uczyłam do testów. Najlepiej byłoby nie zdać testów, bo to tylko 22 zł. Jak bym wcale nie poszła na egzamin, to muszę do następnego dopłacić połowę. W każdym razie niech się dzieje wola nieba. Co ma byc to bedzie. I tak musze w koncu zdac i juz. Zdam relacje. Buziaki...
roznera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 12:13   #1710
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Marze o prawie jazdy,a nie moge zdac...:(

Dziewczyny udało mi się przełożyc egzamin na 14 marca dostali dziś nowe terminy i nawet na luty były ale nie miał mi kto pojechać i cudem koleżanka jechała na jazdy do Rybnika to mi przełożyła, gdyby była z rana to pewnie na luty bym się załapała .
Cieszę się ze chociaż mam 20 dni wcześniej.
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-02 12:51:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.