Rossmann - cz. XII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 07:51   #2191
zabunia3001
Raczkowanie
 
Avatar zabunia3001
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 134
Dot.: Rossmann - cz. XII

Mam ten sam problem, wszystkiego ponad normę a jeszcze mi mało ale dobrze ze nie tylko ja tak mam masełko majątku nie kosztuje więc niewinnie można zakupić ;p Miłego dnia Wam dziewczyny życzę a ja niestety uciekam do pracy Pozdrawiam!
__________________
Dbam o pazurki...
Włosomaniaczka... kłaczki-biedaczki rośnijcie - odstawiam prostownice

zabunia3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 08:42   #2192
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo,idę na biedronkowy
Przepraszam można link do tego wątku biedronkowego-wiem wiem jestem leniwa, nie chce mi się szukać Z góry dzięki

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zabunia3001 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem, wszystkiego ponad normę a jeszcze mi mało ale dobrze ze nie tylko ja tak mam masełko majątku nie kosztuje więc niewinnie można zakupić ;p Miłego dnia Wam dziewczyny życzę a ja niestety uciekam do pracy Pozdrawiam!
Również polecam to masełko-cuuudne nawilżenie tylko ta tępa warstwa na skórze trochę wkurzająca Jeżeli ktoś jest z Łdz, wczoraj byłam w Rossie na ul. Zielonej niedaleko ul. Piotrkowskiej i jest tam, tzn wczoraj była, cała świeżutka półeczka tych masełek-4,49 zł to nie majątek, a warto
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 08:45   #2193
Anusia3
Zadomowienie
 
Avatar Anusia3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 1 319
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Przepraszam można link do tego wątku biedronkowego-wiem wiem jestem leniwa, nie chce mi się szukać Z góry dzięki

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=595152

EDIT: Gazetka jest na str.27

Edytowane przez Anusia3
Czas edycji: 2012-02-25 o 08:55
Anusia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 08:57   #2194
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Rossmann - cz. XII

Kusicielki
Pognałam wczoraj do R. w poszukiwaniu tego zachwalanego masełka Isany. To nic, że padnięta po pracy, że głodna, to nic, że padało i wiało, a ja bez samochodu No musiałam sprawdzić czy u mnie jest. Ku zaskoczeniu było - mam i ja. To nic, że mam około 20 balsamów/oliwek/masełek do ciała. To nic, że ostatni świeży nabytek jest sprzed tygodnia ( masełko kokosowe z Synergena z wizażowych testów ). Kupiłam. A że była jeszcze Belissa na promocji, lakier Wibo Crocodile czarny i parę innych rzeczy - rachunek zamiast 4zł z groszami wyniósł prawie 50. No zal.pl

Ale przerwałam wczoraj na jeden dzień testy Synergenowego kokosowego masełka, by przetestować Isanę. Najpierw peeling Isany o zapachu białej czekolady ( tak, też kupiłam go przez Wasze posty), a potem masełko orzechowe Isany i...zmęczenie i zły nastrój poszły w zapomnienie.

Pierwsze wrażenia po zastosowaniu masełka bardzo pozytywne, choć faktycznie skóra jest nieco , hm tępa, ale pięknie pachnącą ( ja czuję migdały, nie orzechy) i miękka.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:43   #2195
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Anusia3 Pokaż wiadomość
Dziękować

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Kusicielki
Ale przerwałam wczoraj na jeden dzień testy Synergenowego kokosowego masełka, by przetestować Isanę.
Oj oj kokosowe masełko do ciała? Nom i zapaliła mi się lampka ostrzegawcza I kto tu kusi Ma w składzie parafinę-na KWC nie ma składu, jak się spisuje? Nom nie ja chyba zbankrutuję
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:49   #2196
barbaramk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Rossmann - cz. XII

Dziewczyny, jestescie "okropne" Dzis rano pobieglam do Rossmanna i od razu porwalam 3 opakowania maselka Udalo mi sie znalezc tez w CND piekny 1,5 litrowy dzbanek z wkladka na herbate za 16,99. Wzielam od razu 2 - mam nadzieje, ze i Mama sie ucieszy.
A co do otwartych opakowan - sama sprawdzam zawsze, czy sa "dziewicze". Ale bezeczelnie otwarte opakowania to wina sklepu - przepisy prawne podobno mowia, ze klient ma prawo sprawdzic kazdy kupowany produkt i sklep musi to udostepnic. Zatem dlaczego nie ma testerow????
Pozdrawiam
barbaramk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:32   #2197
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez barbaramk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestescie "okropne" Dzis rano pobieglam do Rossmanna i od razu porwalam 3 opakowania maselka Udalo mi sie znalezc tez w CND piekny 1,5 litrowy dzbanek z wkladka na herbate za 16,99. Wzielam od razu 2 - mam nadzieje, ze i Mama sie ucieszy.
A co do otwartych opakowan - sama sprawdzam zawsze, czy sa "dziewicze". Ale bezeczelnie otwarte opakowania to wina sklepu - przepisy prawne podobno mowia, ze klient ma prawo sprawdzic kazdy kupowany produkt i sklep musi to udostepnic. Zatem dlaczego nie ma testerow????
Pozdrawiam
Istnieją jednostki ludzkie, którym tester nie wystarcza. Nawet jak jest, otwierają pełnowartościowe opakowania, przecież nie będą dotykali czegoś, co ktoś inny dotykał. Fuj to niehigieniczne. Ale, że ktoś kupi ten macany, przez kogoś produkt i dla niego to też będzie fuj, to im nie przeszkadza. Ja osobiście byłam kiedyś świadkiem, jak baba testowała w Rossmanie UWAGA UWAGA kulki pod pachy na dłoni . Nadal nie wiem po co, zapach jeśli już komuś bardzo zależy można poznać odkręcając zakretkę (litości, nie trzeba macać). Owa pani stestowała tak pół działu dezodorantów w kulce.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 10:56   #2198
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Istnieją jednostki ludzkie, którym tester nie wystarcza. Nawet jak jest, otwierają pełnowartościowe opakowania, przecież nie będą dotykali czegoś, co ktoś inny dotykał. Fuj to niehigieniczne. Ale, że ktoś kupi ten macany, przez kogoś produkt i dla niego to też będzie fuj, to im nie przeszkadza. Ja osobiście byłam kiedyś świadkiem, jak baba testowała w Rossmanie UWAGA UWAGA kulki pod pachy na dłoni . Nadal nie wiem po co, zapach jeśli już komuś bardzo zależy można poznać odkręcając zakretkę (litości, nie trzeba macać). Owa pani stestowała tak pół działu dezodorantów w kulce.
No nie! Mnie to tak wkurza! Szczególnie, jak kupuję tusz do rzęs. Tester jest - myślę sobie, ok, to nikt nie ruszał reszty. Kupuję, przychodzę do domu, chcę pomalować rzęsy i co? Wyschnięty na wiór Strasznie żałuję, że tusze nie są pakowane jak w Avonie albo w sklepach w Anglii czy w Stanach - tam tusz pakowany jest w oddzielny kartonik i wiadomo, że tego już nikt nie otworzy. Dlatego jak kupuję, to zawsze wybieram produkty z końca, bo wiadomo, że pierwsze były otwierane.
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:43   #2199
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
No nie! Mnie to tak wkurza! Szczególnie, jak kupuję tusz do rzęs. Tester jest - myślę sobie, ok, to nikt nie ruszał reszty. Kupuję, przychodzę do domu, chcę pomalować rzęsy i co? Wyschnięty na wiór Strasznie żałuję, że tusze nie są pakowane jak w Avonie albo w sklepach w Anglii czy w Stanach - tam tusz pakowany jest w oddzielny kartonik i wiadomo, że tego już nikt nie otworzy. Dlatego jak kupuję, to zawsze wybieram produkty z końca, bo wiadomo, że pierwsze były otwierane.
Ja też, ale ostatnio zauważyłam że to też pewności nie daje
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:43   #2200
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Istnieją jednostki ludzkie, którym tester nie wystarcza. Nawet jak jest, otwierają pełnowartościowe opakowania, przecież nie będą dotykali czegoś, co ktoś inny dotykał. Fuj to niehigieniczne. Ale, że ktoś kupi ten macany, przez kogoś produkt i dla niego to też będzie fuj, to im nie przeszkadza. Ja osobiście byłam kiedyś świadkiem, jak baba testowała w Rossmanie UWAGA UWAGA kulki pod pachy na dłoni . Nadal nie wiem po co, zapach jeśli już komuś bardzo zależy można poznać odkręcając zakretkę (litości, nie trzeba macać). Owa pani
A gdzie był w tym czasie wszędobylski pan ochroniarz, jak czaić się za plecami to ma kto-co najmniej jakbyśmy chciały okraść pół rossmanna? W tym wypadku to chyba jego zadanie żeby zwrócić takiej osobie uwagę Ja również zawsze biorę produkty z samego końca, przynajmniej mam większą pewność,że nie były "testowane" nom i przede wszystkim opakowania są pełne, bo zdarzają się i takie panie co spraye (dezodoranty) również zawzięcie testują
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:29   #2201
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Kusicielki
Pognałam wczoraj do R. w poszukiwaniu tego zachwalanego masełka Isany. To nic, że padnięta po pracy, że głodna, to nic, że padało i wiało, a ja bez samochodu No musiałam sprawdzić czy u mnie jest. Ku zaskoczeniu było - mam i ja. To nic, że mam około 20 balsamów/oliwek/masełek do ciała. To nic, że ostatni świeży nabytek jest sprzed tygodnia ( masełko kokosowe z Synergena z wizażowych testów ). Kupiłam. A że była jeszcze Belissa na promocji, lakier Wibo Crocodile czarny i parę innych rzeczy - rachunek zamiast 4zł z groszami wyniósł prawie 50. No zal.pl

Ale przerwałam wczoraj na jeden dzień testy Synergenowego kokosowego masełka, by przetestować Isanę. Najpierw peeling Isany o zapachu białej czekolady ( tak, też kupiłam go przez Wasze posty), a potem masełko orzechowe Isany i...zmęczenie i zły nastrój poszły w zapomnienie.

Pierwsze wrażenia po zastosowaniu masełka bardzo pozytywne, choć faktycznie skóra jest nieco , hm tępa, ale pięknie pachnącą ( ja czuję migdały, nie orzechy) i miękka.
Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Przepraszam można link do tego wątku biedronkowego-wiem wiem jestem leniwa, nie chce mi się szukać Z góry dzięki

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------



Również polecam to masełko-cuuudne nawilżenie tylko ta tępa warstwa na skórze trochę wkurzająca Jeżeli ktoś jest z Łdz, wczoraj byłam w Rossie na ul. Zielonej niedaleko ul. Piotrkowskiej i jest tam, tzn wczoraj była, cała świeżutka półeczka tych masełek-4,49 zł to nie majątek, a warto
Cytat:
Napisane przez barbaramk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestescie "okropne" Dzis rano pobieglam do Rossmanna i od razu porwalam 3 opakowania maselka Udalo mi sie znalezc tez w CND piekny 1,5 litrowy dzbanek z wkladka na herbate za 16,99. Wzielam od razu 2 - mam nadzieje, ze i Mama sie ucieszy.
A co do otwartych opakowan - sama sprawdzam zawsze, czy sa "dziewicze". Ale bezeczelnie otwarte opakowania to wina sklepu - przepisy prawne podobno mowia, ze klient ma prawo sprawdzic kazdy kupowany produkt i sklep musi to udostepnic. Zatem dlaczego nie ma testerow????
Pozdrawiam
Jednak nie jestem sama w tym uwielbieniu.
Często wącham je w ciągu dnia

Miło się go używa- taki wieczorny relaks
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 12:55   #2202
lenn8
Raczkowanie
 
Avatar lenn8
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 203
Dot.: Rossmann - cz. XII

Dziewuchy, jesteście straszne, ledwo mi się udało doprowadzić projekt denko do końca a tu znowu rośnie mi spory zapasik... uległam masełku z Isany, teraz staram się go nie otworzyć zanim zużyję resztę (taaa, jaasne)
__________________
Ostatnio działy się takie rzeczy, że zaśmiałby się ironicznie, gdyby mu ktoś powiedział, że nie można wlać kwarty piwa do półkwartowego kufla. - T.P.

włosomaniaczka
lenn8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:56   #2203
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Tester jest - myślę sobie, ok, to nikt nie ruszał reszty. Kupuję, przychodzę do domu, chcę pomalować rzęsy i co? Wyschnięty na wiór Strasznie żałuję, że tusze nie są pakowane jak w Avonie albo w sklepach w Anglii czy w Stanach - tam tusz pakowany jest w oddzielny kartonik i wiadomo, że tego już nikt nie otworzy. Dlatego jak kupuję, to zawsze wybieram produkty z końca, bo wiadomo, że pierwsze były otwierane.
w Superpharm każdy tusz jest oklejony taśmą i nawet jak ktoś go otworzy to widać że był ruszany... także nie ma możliwości żeby kupić taki, w który ktoś wkładał łapy.....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 13:06   #2204
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
w Superpharm każdy tusz jest oklejony taśmą i nawet jak ktoś go otworzy to widać że był ruszany... także nie ma możliwości żeby kupić taki, w który ktoś wkładał łapy.....
Szkoda, że u mnie nie ma Superpharm Bo naprawdę przyprawia mnie to o palpitacje serca. Czasami już wolę zamówić z Avonu bo tam przynajmniej mam pewność, że z nim wszystko ok, ale niestety nie są one świetnej jakości, dlatego pozostaje mi się modlić, żeby akurat ten nie był otwarty.
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:02   #2205
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lenn8 Pokaż wiadomość
Dziewuchy, jesteście straszne, ledwo mi się udało doprowadzić projekt denko do końca a tu znowu rośnie mi spory zapasik... uległam masełku z Isany, teraz staram się go nie otworzyć zanim zużyję resztę (taaa, jaasne)
Lepiej otwórz, bo a nóż się spodoba, a później nie dorwiesz
Tak się właśnie zastanawiam jak to jest z Isaną ( dobrze nie znam polityki tej marki), czy u nich "limitka" to faktycznie limitka. U niektórych firm, jak wiadomo, limitka jest w stałej ofercie
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:41   #2206
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Rossmann - cz. XII

Ja wczoraj wreszcie upolowałam masełka kupiłam 2 dla siebie i 2 dla mamy mam skórę alergiczną, atopową i bałam się troche go używać ale jest super skóra jest cały czas nawilżona, nie sucha tak jak po wszystkich kremach i balsamach.. smarowałam się wczoraj wieczorem a jeszcze je czuje na ciele i zapach taki intensywny że nadal go wyczuwam na ciele tylko szkoda że trzeba go dużo nałożyć żeby pokryć całe ciało... no ale za tą cenę można kupić je częściej pewnie kupię jeszcze kilka jak je znów spotkam
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:43   #2207
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
w Superpharm każdy tusz jest oklejony taśmą i nawet jak ktoś go otworzy to widać że był ruszany... także nie ma możliwości żeby kupić taki, w który ktoś wkładał łapy.....
dokładnie zresztą tam z kolorówki wszystko zaklejają
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 15:41   #2208
lenn8
Raczkowanie
 
Avatar lenn8
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 203
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Lepiej otwórz, bo a nóż się spodoba, a później nie dorwiesz
Hmm, w sumie to racja chociaż u mnie w rossie cała półka pełna, będzie z 10 masełek jak nie więcej, co nie wróży dobrze zawartości mojego portfela
__________________
Ostatnio działy się takie rzeczy, że zaśmiałby się ironicznie, gdyby mu ktoś powiedział, że nie można wlać kwarty piwa do półkwartowego kufla. - T.P.

włosomaniaczka
lenn8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 15:46   #2209
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: Rossmann - cz. XII

jeju chyba pognam do ross po to masełko

używałam peelingu tego biała czekolada limitowana seria , zapach spoko jak się myję to ładnie pachnie , skórę miałam fajną jak dla mnie wystarczająco ścierał , minus mało wydajny sporo musiałam użyć produktu aby całą się zmyć , można spróbować

a który peeling do ciała byście polecały ?

Edytowane przez joannaxoxo
Czas edycji: 2012-02-25 o 15:49
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 16:07   #2210
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Anik_5 Pokaż wiadomość
Aha, dziękuję. Przemyślę sprawę. Dziewczyny pisały też o sodzie oczyszczonej, może to jeszcze sprawdzę.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------


A ten kod akurat pobrałam sobie więc się podzielę:
2982252636429
za 8,99 .
dziękuję bardzo
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:08   #2211
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Rossmann - cz. XII

W jakich kolorach dostępny jest lakier wibo crocodile skin? Tylko czerwień, bordo, brąz i czerń? nic z jaśniejszych?
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:46   #2212
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Rossmann - cz. XII

Dziewczyny mam pytanko bo się w ogole w tym nie orientuje . Do kiedy jest wazna ta gazetka ?? http://www.rossnet.pl/Promocje.aspx ? Interesuje mnie też czy ktoras z Was ma tą wage za 47zł i jak się sprawuje ?
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:53   #2213
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko bo się w ogole w tym nie orientuje . Do kiedy jest wazna ta gazetka ?? http://www.rossnet.pl/Promocje.aspx ? Interesuje mnie też czy ktoras z Was ma tą wage za 47zł i jak się sprawuje ?
Gazetka jest ważna do 28.02. wtorek.
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:04   #2214
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Alais87 Pokaż wiadomość
Gazetka jest ważna do 28.02. wtorek.
dziekuje wydawalo mi się ze one zawsze co dwa tyg od pt do pt są ważne , a kiedy mozna się spodziewać nowej ?
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:11   #2215
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez mrs. Pokaż wiadomość
dziekuje Wydawalo mi się ze one zawsze co dwa tyg od pt do pt są ważne , a kiedy mozna się spodziewać nowej ?
...29.02.
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:45   #2216
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Rossmann - cz. XII

Dziewczyny, dawno tu nie wchodziłam, przyznam się, że nie czytałam, może wiecie, no ale co mi szkodzi napisać
dziś w Rossmanie widziałam krem do rąk z Isany z olejem arganowym za 2,99 ( cena na do widzenia )
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:46   #2217
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dawno tu nie wchodziłam, przyznam się, że nie czytałam, może wiecie, no ale co mi szkodzi napisać
dziś w Rossmanie widziałam krem do rąk z Isany z olejem arganowym za 2,99 ( cena na do widzenia )
było
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:48   #2218
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
było
a to przepraszam
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:52   #2219
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Rossmann - cz. XII

Ostatnio wydawało mi się, że wpadłam na genialny pomysł. Prawie! Żeby nie kupować co mi w oczy wpadnie wysyłam do Rossa Tż. Po konkretne produkty, nigdy więcej niż 2 Więc mam masełko. Dlaczego "prawie"? Bo stłukł po drodze olejek Alterry
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:07   #2220
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: Rossmann - cz. XII

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Ostatnio wydawało mi się, że wpadłam na genialny pomysł. Prawie! Żeby nie kupować co mi w oczy wpadnie wysyłam do Rossa Tż. Po konkretne produkty, nigdy więcej niż 2 Więc mam masełko. Dlaczego "prawie"? Bo stłukł po drodze olejek Alterry
A to pech! Faceci nie potrafią obchodzić się z delikatnymi, kruchymi przedmiotami.

Sama wzbraniam się przed kupowaniem tych olejków, znając moje szczęście wyślizgnie mi się z łapek i będzie po nim.
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star

Edytowane przez Alais87
Czas edycji: 2012-02-25 o 18:11
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.