Męski punkt widzenia. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-17, 17:52   #181
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Gdybyś ty wiedział w czym się zgadzasz z eosem, to by ci mina zrzedła. A on od dawna twierdzi to, co napisałam w poście #168
jest to skrótowa wersja tego, co on twierdzi tu od roku

Więc niby wojujesz w tej samej grupie, ale nie pod tymi barwami, że się tak wyrażę.
Kibicujesz niby Polsce, ale ty Legii a on Wiśle: twierdzicie rzeczy podobne, ale w podstawowy sposób odmienne.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-17 o 17:55
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 17:54   #182
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Czemu w szkołach nie uczą już czytania ze zrozumieniem i interpretacji?
Toć chłopak zaślepiony zdjęciem Margo .... a ty się czepiasz
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 17:57   #183
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Toć chłopak zaślepiony zdjęciem Margo .... a ty się czepiasz
Nie wzięłam pod uwagę tej możliwości
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:03   #184
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Omówimy to wieczorem
Doczytałem......

Włączyć kamerkę ?
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:03   #185
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Doczytałem......

Włączyć kamerkę ?
No jasne
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:09   #186
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
No jasne
Rozumiem że ten mały różowy przyjaciel z twojej szuflady także weźmie udział w sesji
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:11   #187
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Rozumiem że ten mały różowy przyjaciel z twojej szuflady także weźmie udział w sesji
Teraz jestem mocno zaprzyjaźniona z niebieskim, może być?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 18:14   #188
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Teraz jestem mocno zaprzyjaźniona z niebieskim, może być?
Ale nie jest większy
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:18   #189
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Ale nie jest większy
czyżby kąpleksy

pamiętaj,nawet z tym najmniejszym to nigdy nie wygrasz z wibratorem
Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Więc niby wojujesz w tej samej grupie, ale nie pod tymi barwami, że się tak wyrażę.
Kibicujesz niby Polsce, ale ty Legii a on Wiśle: twierdzicie rzeczy podobne, ale w podstawowy sposób odmienne.
to nie pierwszy watek,gdzie zauważyłam taka prawidłowość.faceci mówią podobnie inaczej układając zdania,ale dla podkreślenia swojej racji spierają się o masło maślane

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2013-01-17 o 18:19
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:24   #190
Bad_Man
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 148
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
W tej dyskusji naprawdę są problemy bardziej nie z mentalnością tylko z porozumieniem się po polsku. Mówiłem już, że "obiekt seksualny" rozumiem jako atrakcyjny wygląd a nie osobę do wykorzystywania seksualnego ;/ Odpowiadając na twoje pytanie. NIE. Bo ja chce wybrać inteligentną spośród ładnych. To co ma w głowie jest koniec końców ważniejsze, ale kobieta nie może być brzydka. Rozum to dosłownie. Może być bardzo ładna, może być ładna, może być neutralna (nic szczególnego) ale nie może być brzydka.

Co do tego, że chyba bananalama miała mnie gdzieś obrazić? Nie wiem o czym mówicie. Możecie mnie nazywać idiota, bo spływa to po mnie i nie dbam o to Nawet gdybym występował pod nickiem, który znają ludzie. Mimo, że bananalama moim zdaniem w tym wątku popisała głupoty to jednak uważam ją za fantastyczną osobę, nie myślcie sobie, że nie ;d
może nie tylko uwieść, kocham kobiecy uśmiech, głos, minki, ale wolę się zwierzyc kumplowi z,problemu, a o uczuciach to raczej wgl. Nię gadam a i jeszcze uwielbiam się przytulać, nosić czy cokolwiek ale raczej bym tego nie lubił robić z dziewczyną która mi się nie podoba
Bad_Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:25   #191
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Męski punkt widzenia.

[QUOTE=TmargoT;38705317]
Cytat:
czyżby kąpleksy
Oj tam odrazu kompleksy ...... po prostu lubię się czuć komfortowo
Cytat:
pamiętaj,nawet z tym najmniejszym to nigdy nie wygrasz z wibratorem
A udowodnić ci
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 19:03   #192
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez araksjel Pokaż wiadomość
a udowodnić ci
szach MAT

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2013-01-17 o 19:29
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 19:17   #193
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Ale nie jest większy
A skąd
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 11:27   #194
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram
Nie rozumiem o co tobie tu chodzi. Do czego się odnosisz.

Piszesz raz po raz od roku, ze:
'ty, proszę pani, nie myśl sobie, że facet ciebie ceni za mądrość czy inne jakieś. Facet jest z tobą, żeby mieć seks. A jak pomyślisz sobie, że po cuś więcej - to oj! jak się mylisz, ale zaraz ci to wszystko opiszę: zbajerował cię taki właśnie po to, aby mieć dostęp do seksu. Te różne jego bajery to mydlenie oczu, no bo baba sama tak z siebie nie da, trzeba najpierw ją jakimiś rzeczami ująć. Ale potem, po tych niezbędnych kombinacjach "potrzebnych kobiecie" i robieniu dymu, mydleniu oczu przystępuje facet do specialite de la maison - czyli seksu. I to jest właśnie to, czego facet od ciebie chce i po to ci oczy zakadzał i odymiał'.

No i tak piszesz to i piszesz - no to dawaj, zadałam pytanie, czy panowie tak faktycznie mają.
Czy istnieje tutaj dla ciebie niejasność?
W tym co piszesz? Same niejasności!!! Dla mnie nie ma żadnej niejasności w tym co piszą tu wszyscy mężczyźni i jak dla mnie osobiście, to wszystko gra. To Ty nie rozumiejąc ciągle gmatwasz wszystko. Więc jeszcze raz tym razem w postaci algorytmu:

1. Mężczyzna spotyka kobietę i na nią spogląda.
2. W 0,3 sekundy ocenia jej atrakcyjność seksualną.
3. Jeśli uznaje ją za atrakcyjną przechodzi do punktu 5.
4. Jeśli uznaje ją za nieatrakcyjną przestaje się nią zajmować.
5. Pojawiają się myśli - 'fajna laska' oznaczające tak naprawdę chęć przespania się z nią.
6. Jeśli ma czas, możliwości i jest w nastroju przechodzi do punktu 8.
7. Jeśli jest w związku i jest uczciwy pojawiają się myśli - 'Niestety cholera jasna mogę sobie tylko pomarzyć, bo nie dość, że jestem w związku, to jeszcze mam sumienie i nie zrobię tego swojej kobiecie, bo przecież to ją kocham'.
8. Podchodzi do kobiety próbując nawiązać znajomość dalej najczęściej myśląc tylko o tym, żeby się z nią przespać, choć medycyna notuje wypadki zakochania się w kobiecie od pierwszego wejrzenia, a więc snucia już na tym etapie planów na dozgonną miłość i życie razem.
9. Jeśli już się zakochał przechodzi do punktu 14.
10. Jeśli na razie chce tylko z nią spać to bajeruje, umawia się, spotyka i dąży do realizacji swojego planu niespecjalnie będąc zainteresowany poznaniem panienki, bo cel jest jeden - bzykanko.
11. Jeśli udało mu się ją zbajerować i osiągnął cel to albo wieje od razu, albo po jakimś czasie i nie ma happy endu (tzn. nie ma dla kobiety, bo dla niego jest).
12. Jeśli pojawiają się kłopoty ze zbajerowaniem panienki, bo nie jest taka głupia, ma swoje oczekiwania, zasady to facet odpuszcza, bo ona należy do tych 'problemowych' lub ... zaczyna mu się to podobać.
13. Jeśli zaczyna mu się to podobać zaczyna chcieć ją poznawać.
14. Naprawdę jej słucha, chce wiedzieć co ona myśli, co czuje, jakim jest człowiekiem, kobietą, jaką będzie partnerką, matką, żoną?
15. Słucha, pilnie obserwuje i wyciąga wnioski. Dziewczyna zdaje egzaminy jeden po drugim, dalej jest interesująca, lojalna, dobra, etc., zaspokaja jego potrzeby, a on się dalej, ciągle z nią dobrze czuje.
16. Jeśli kobieta nie popełnia żadnego błędu, to facet jak ślepiec brnie dalej i dalej, aż do happy endu (tym razem happy endu dla kobiety, bo on zaślepiony sprawy sobie nie zdaje jak to się skończy).
17. Jeśli natomiast kobieta popełni choćby jeden błąd rodzą się wątpliwości czy ona jest faktycznie aż taka wyjątkowa, czy może jest taka jak wszystkie inne.
18. Jeśli dochodzi do wniosku, że jest taka jak wszystkie inne, a pobzykał, to odchodzi.
19. Jeśli jeszcze nie pobzykał, to odchodzi lub przechodzi do punktu 10 i 11, a 12 już go nie interesuje.

Prościej już nie umiem więc jak tym razem nie skumasz to już trudno!
Cytat:
Napisane przez Bananalama
O widzisz, ja się staram rozmawiać z Tobą jak najkulturalniej, ale tak często mi w zawoalowany sposób podajesz hasło "powinnaś mieć chłopa", że zaczyna to być chamskie i wredne.
Nie o mnie chodziło tylko o Beznadziejnego. Za mną faktycznie już rozmawiasz dużo przyjemniej, a i przeprosić Ci się zdarzyło, ale to nie znaczy, że nie pozwalasz sobie na więcej tam, gdzie wyczujesz jakąś słabość. A mnie się to nie podoba i tyle.
Cytat:
Napisane przez TmargoT
ale nikt ci nie odbiera prawa,że wygląd to przede wszystkim i to strone wizualną oceniamy najpierw jednak nie zawsze. widzisz,beznadziejny mnie nie wodziqał,a powiedział,że jestem fajna babka.w tych slowach nie zawarł,że chętnie by mnie przeleciał,bo nie wie,czy jestem margo 20+,kazik,czy babcia wiesia z klubu internetowych emerytek
Tu masz odpowiedź:
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123
Masz zdjęcie swojej buśki w galerii zamieszczonej na Twoim profilu ;d
Czyli powiedział 'fajna babka', bo zobaczył. 'Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli' nie odnosi się do męskiego podejścia do kobiet.
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123
wgl osobowość jest potrzebna jeśli ma między ludźmi być coś więcej niż seks i jakiś związek, żeby się dało zbudować. Bo inaczej by dwie osoby ze sobą nie wytrzymały.
Jasne tyle, że to już po stwierdzeniu atrakcyjności seksualnej kobiety. Zanim Ci się laseczka nie spodoba, to planów co do związków chyba nie snujesz, co nie?
Cytat:
Napisane przez lilka123321
Ktoś kiedyś rzekł , że nie należy mylić prawdy z opinią większości - w tym przypadku zgromadzonych tu Panów, o których rzeczesz tak gorliwie i stawiasz za przykład jakoby mieli być reprezentantami swojej płci. A ja Ci powiem, że Wasza 'prawda' ,mówiąca o tym co mężczyźni myślą, to nic innego jak wybiórcza opinia kilku Panów na tymże forum, którzy z chęcią 'przerznęliby' każdą ładną kobietę. Nic więcej.
A czy ktoś Ci broni żyć w nieświadomości?
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123
Oczywiście, że nie reprezentujemy wszystkich. Niektórzy faceci z chęcią "przerżneliby&quo t; innych facetów a jeszcze inni twojego kota i psa o ile posiadasz.
Są jeszcze aseksualni faceci, którzy jeśli nie są stolarzami, to nie rżną niczego.
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123
Co się stało, że nagle nie jesteś w opozycji?
Z nią o pozycjach nie pogadasz.
Cytat:
Napisane przez Bananalama
Czemu w szkołach nie uczą już czytania ze zrozumieniem i interpretacji?
A ja myślę, że nie uczą czytania ze zrozumieniem za to swobodnej interpretacji połączonej z nadinterpretacją uczą w dwójnasób. No chyba, że to cecha wrodzona płci pięknej, jak sądzisz?
Cytat:
Napisane przez JanePanzram
Gdybyś ty wiedział w czym się zgadzasz z eosem, to by ci mina zrzedła. A on od dawna twierdzi to, co napisałam w poście #168 jest to skrótowa wersja tego, co on twierdzi tu od roku
G..o prawda.
Cytat:
Napisane przez TmargoT
to nie pierwszy watek,gdzie zauważyłam taka prawidłowość.faceci mówią podobnie inaczej układając zdania,ale dla podkreślenia swojej racji spierają się o masło maślane
Ale przecież tu ani jeden z nas się z drugim nie spiera. My się dobrze między sobą rozumiemy.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 11:49   #195
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Wszystko to z sensem napisane, zupełnie odwrotnie do tego, co twierdzisz w tematach zazwyczaj, bo tam mamy koncert krytyki kobiet (za cokolwiek - byle dowalić), a nie chęci jasnego komunikowania.

No i powiem tobie szczerze: z uwagi na to, że ty sam masz schematyczne spojrzenie na kobiety, każda niemal tutaj to "feministka, która chce być ceniona za fakultety" dla ciebie, to zastanawiam się czy jest sens marnować czas na to, żeby zrozumieć w pełni ciebie. Ty nie wykazujesz chęci zrozumienia kobiet - za to masz niespożyte chęci do oceniania i krytykowania.

Ja zazwyczaj poświęcam czas na zrozumienie punktu widzenia kogoś, z kim się nie zgadzam: na tyle, by widzieć logikę w czyimś zdaniu, nawet jak jest odmienne od mojego. Takie już skrzywienie.
Ty nigdy tej woli nie wykazujesz.

Chcesz być rozumiany na wizażu - ciągle nie rozumiejąc (tylko oceniając prymitywnie) kobiety.

Czy ty poświęcasz czas na to, żeby zrozumieć to co piszę tutaj ja czy innene dziewczyny? Nie, jeszcze nigdy tego nie zauważyłam. Widzę dążność do przerysowania, nie do zrozumienia. Tymczasem sam chcesz być rozumiany.
Odpowiedz mi na pytanie: czy jest sens poświęcać czas na rozumienie ciebie? Ale tak szczerze napisz, bratku

Jeśli masz przekręcać sens tego zdania, że "taaak warto, bo ja mówię waaażne rzeczy", to nie odpowiadaj wcale - ja pytam się o zasadę wzajemności, gdzie: jeśli chcesz być zrozumiany sam też umiesz zrozumieć.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-18 o 12:00
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:00   #196
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram
Wszystko to z sensem napisane, zupełnie odwrotnie do tego, co twierdzisz w tematach zazwyczaj, bo tam mamy koncert krytyki kobiet (za cokolwiek - byle dowalić), a nie chęci jasnego komunikowania.
To Ty tak twierdzisz. Ja nie widzę, abym napisał coś innego, niż do tej pory.
Cytat:
Napisane przez JanePanzram
No i powiem tobie szczerze: z uwagi na to, że ty sam masz schematyczne spojrzenie na kobiety, każda niemal tutaj to "feministka, która chce być ceniona za fakultety" dla ciebie, to zastanawiam się czy jest sens marnować czas na to, żeby zrozumieć w pełni ciebie. Ty nie wykazujesz chęci zrozumienia kobiet - za to masz niespożyte chęci do oceniania i krytykowania kobiet.
Moje rozumienie kobiet zostaw mnie. Ty zastanów się czy rozumiesz mężczyzn, bo to Ci się bardziej przyda.
Cytat:
Napisane przez JanePanzram
Ja zazwyczaj poświęcam czas na zrozumienie punktu widzenia kogoś, z kim się nie zgadzam: na tyle, by widzieć logikę w czyimś zdaniu, nawet jak jest odmienne od mojego, takie już skrzywienie.
Ty nigdy tej woli nie wykazujesz.
Zawsze tego próbuję tylko nie zawsze potrafię. Widać jestem cienki z logiki.
Cytat:
Napisane przez JanePanzram
Chcesz być rozumiany na wizażu - ciągle nie rozumiejąc (tylko oceniając prymitywnie) kobiety.

Odpowiedz mi na pytanie: czy jest sens poświęcać czas na rozumienie ciebie? Ale tak szczerze napisz, bratku Czy ty poświęcasz czas na to, żeby zrozumieć to co piszę tutaj ja czy innene dziewczyny? Nie, jeszcze nigdy tego nie zauważyłam. Tymczasem sam chcesz być rozumiany.
Wisi mi to. Kto zechce, ten mnie zrozumie, a jak nie chce, to jego sprawa.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:03   #197
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Nie, szczerze ci mówię: nie rozumiesz kobiet.
Oceniasz je - bez zrozumienia.
Jak wypowiadasz się w jakimś wątku to po to aby wypowiedzieć jakieś kąśliwe uwagi, bądź uświadamiać "twój facet potrzebuje od ciebie seksu, a reszta którą cię ujął to tylko gra" czy też "facet ma gdzieś twoją mądrość [której zresztą nie masz] tylko chce jednego od cię"
pokaż mi temat, gdzie tego nie wtrącasz

jeśli ci to wisi, to mówię ci, że masz skuteczność bardzo małą o ile nie ujemną. Gdzie nie wleziesz, to kobiety do siebie zrażasz prymitywnością ocen

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-18 o 12:05
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:05   #198
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Nie, szczerze ci mówię: nie rozumiesz kobiet.
I w czym Ci to przeszkadza?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:09   #199
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

To, że z tym prymitywizmem, który razi - wpychasz się drzwiami i oknami. Nawet panowie w tym tutaj wątku twierdzą rzeczy inne, niż głosisz: może i ładna ma być, ale rozum powinna miec przede wszystkim. To są ich twierdzenia. A na zarzut, że tylko dla seksu są z dziewczyną - burzą się (włącznie z Deuxem, który mnie posądził o demonizowanie facetów, jak mu zadałam pytanie wprost ).

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Swoją drogą jak znów będziesz następny wątek rozwalać tymi prostackimi tłumaczeniami facetów, to pozwolę sobie zacytować wypowiedzi panów z tego wątku, żeby dać przeciwwagę i kontrast dla twych schematycznych tłumaczeń mężczyzn

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-18 o 12:13
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 12:11   #200
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
To, że z tym prymitywizmem, który razi - wpychasz się drzwiami i oknami. Nawet panowie w tym tutaj wątku twierdzą rzeczy inne, niż głosisz: może i ładna ma być, ale rozum powinna miec przede wszystkim. To są ich twierdzenia. A na zarzut, że tylko dla seksu są z dziewczyną - burzą się (włącznie z Deuxem, który mnie posądził o demonizowanie facetów, jak mu zadałam pytanie wprost ).
A co to ma wspólnego z moim rozumieniem kobiet???

I nie myl kobiety do łóżka z kobietą na życie. Ta pierwsza rozumu nie musi mieć.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:12   #201
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Ale wg twoich twierdzeń ta druga też nie, bo to zawsze powtarzasz w wątkach, gdzie nie pójdziesz, żabulo.
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:22   #202
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Ale wg twoich twierdzeń ta druga też nie, bo to zawsze powtarzasz w wątkach, gdzie nie pójdziesz, żabulo.
Ale co to wszystko ma wspólnego z moim rozumieniem kobiet?

Nigdy tak nie powiedziałem. Zawsze stwierdzam tylko, że rozum, inteligencja nie są tożsame z fakultetami i większość facetów zwraca większą uwagę na mądrość kobiety, niż na jej fakultety, dyplomy, tytuły, czy stopnie naukowe.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:24   #203
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

O, a to nowość.
I myślisz, że każda pani to na to liczy, że będzie za to ceniona? Bo tyle razy to powtarzasz, jakbyś sam miał traumę z taką jakąś związaną, że ona chciała być za to ceniona.
Normalna kobita raczej nie ma takiej potrzeby "koffaj mnie za fakultety"
Raczej za rozum właśnie (czyli za to, co faceci jednak potrafią docenić - jak sami twierdzą) jak już. A nie świstki i ordery
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:27   #204
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
O, a to nowość.
I myślisz, że każda pani to na to liczy, że będzie za to ceniona? Bo tyle razy to powtarzasz, jakbyś sam miał traumę z taką jakąś związaną, że ona chciała być za to ceniona.
Normalna kobita raczej nie ma takiej potrzeby "koffaj mnie za fakultety"
Raczej za rozum właśnie (czyli za to, co faceci jednak potrafią docenić - jak sami twierdzą) jak już. A nie świstki i ordery
Nie będę Ci udowadniał, że znów nie masz racji i, że to żadna nowość.

Co to ma wspólnego z moim rozumieniem kobiet?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:31   #205
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Dotychczas wniosek z tego pisania twojego o fakultetach można było wyciągnąć taki, że chcesz przekazać, jakoby panowie mądrości w kobietach nie cenili. Tak to wyglądało, i nie sądzę, że to wynik mej złej interpretacji
A tu się okazuje, że ty pisałeś o PAPIERACH! [ ] Że jednak mądrość cenią i nawet stwierdzasz, że to "żadna nowość". No to widzisz, jak ciebie przycisnąć, to zaczynasz pisać jak normalny człowiek.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-18 o 12:32
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:32   #206
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Dotychczas wniosek z tego pisania twojego o fakultetach można było wyciągnąć taki, że chcesz przekazać, jakoby panowie mądrości w kobietach nie cenili. Tak to wyglądało, i nie sądzę, że to wynik mej złej interpretacji
A tu się okazuje, że ty pisałeś o PAPIERACH! [ ] No to widzisz, jak ciebie przycisnąć, to zaczynasz pisać jak normalny człowiek.
Jak ktoś nie umie czytać to może taki wniosek wyciągnąć. Nudzisz mnie.

Co to ma wspólnego z moim rozumieniem kobiet?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:34   #207
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Tu masz odpowiedź:

Czyli powiedział 'fajna babka', bo zobaczył. 'Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli' nie odnosi się do męskiego podejścia do kobiet.
to nie jest odpowiedź ,bo znamy się z innego wątku.
już wcześniej pisał,że mądrze sklecam posty .
pewnie ciekawość wzięła w górę ,poszperał w moim profilu ,żeby poczytać inne posty i tak trafił na zdjęcie,jednak najpierw poznał moje zdanie,a potem niby zdjęcie.
dodam,że dalej żyje w tajemnicy,czy to ja,czy ktoś inny i nie zmienia zdania

Cytat:
Ale przecież tu ani jeden z nas się z drugim nie spiera. My się dobrze między sobą rozumiemy.
i potwierdzamy,żenajczęście j oceniamy wygląd,a potem wnętrze.dodam tylko,że nie każdy " fajny" musi być pociągający

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2013-01-18 o 12:36
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:37   #208
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Nie o mnie chodziło tylko o Beznadziejnego. Za mną faktycznie już rozmawiasz dużo przyjemniej, a i przeprosić Ci się zdarzyło, ale to nie znaczy, że nie pozwalasz sobie na więcej tam, gdzie wyczujesz jakąś słabość. A mnie się to nie podoba i tyle.
Od Ciebie wyczuwam masę słabości i strachu, a jestem miła, dopóki Ty nie jesteś chamski. U niego zastosowałam ten sam mechanizm. Coś jeszcze?
Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Z nią o pozycjach nie pogadasz.
Opozycjach.
Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
A ja myślę, że nie uczą czytania ze zrozumieniem za to swobodnej interpretacji połączonej z nadinterpretacją uczą w dwójnasób. No chyba, że to cecha wrodzona płci pięknej, jak sądzisz?
Nie, to cecha kogoś, kto myśli, że każdy wdraża w życie jego chore fantazje.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:44   #209
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to nie jest odpowiedź ,bo znamy się z innego wątku.
już wcześniej pisał,że mądrze sklecam posty .
pewnie ciekawość wzięła w górę ,poszperał w moim profilu ,żeby poczytać inne posty i tak trafił na zdjęcie,jednak najpierw poznał moje zdanie,a potem niby zdjęcie.
dodam,że dalej żyje w tajemnicy,czy to ja,czy ktoś inny i nie zmienia zdania

i potwierdzamy,żenajczęście j oceniamy wygląd,a potem wnętrze.dodam tylko,że nie każdy " fajny" musi być pociągający
Wcześniej pisał, że 'mądrze sklecasz posty', bo Cię nie widział. Zobaczył - napisał 'fajna babka'.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Od Ciebie wyczuwam masę słabości i strachu, a jestem miła, dopóki Ty nie jesteś chamski. U niego zastosowałam ten sam mechanizm. Coś jeszcze?
Znowu jakieś kłopoty z noskiem?
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Opozycjach.
Z Tobą też nie pogada (sama chciałaś!).
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Nie, to cecha kogoś, kto myśli, że każdy wdraża w życie jego chore fantazje.
Aha.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
i potwierdzamy,żenajczęście j oceniamy wygląd,a potem wnętrze.dodam tylko,że nie każdy ' fajny' musi być pociągający
Pod warunkiem, że celem nie jest wyłącznie łóżko, bo wtedy wnętrze mamy gdzieś. Fakt, czy facet interesuje się wnętrzem kobiety jest świetnym testem na jego prawdziwe zamiary. Warto mu dać czas, aby się o tym przekonać.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:45   #210
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Co to ma wspólnego z moim rozumieniem kobiet?

No własnie, zupełnie na opak rozumiesz to, co ta i owa napisze
więc potem ci się zdaje, ze my tylko za fakultety chcemy być cenione i myślimy, ze facet to jak mnich, co "brzydkich" myśli nie ma.
Piszesz to, co każda dziewczyna rozumie, ale z uporem maniaka twierdzisz, ze "nie, nie, nie - jednak wcale nie rozumiecie, ja wam to napiszę po prostackiemu, to od razu stanie się jasność"

Wyważasz otwarte drzwi. I potem twoja krucjata trwa

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-18 o 12:46
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.