sztuczne zęby załamka :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-21, 11:37   #1
mjuwka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Unhappy

sztuczne zęby załamka :(


witam jestem tu nowa więc sie najpierw przedstawie:
mam na imię Agnieszka mam 30 lat i od jutra bedę nosić proteze i tu zaczynają sie schody otóż byłam na przymiarce i normalnie jak sie uśmiechłam to sie nie poznałam kurcze są takie białe że aż szok teraz moim zmartwieniem jest to że znajomi będą sie mnie pytać czy mam sztuczne zęby i że to będzie widać czy są tu osoby które noszą proteze i dobrze się z tym czują?? ja miałam słabe zęby kruszyły się strasznie jak sie śmiałam to zasłaniałam buzie ręką a teraz bede miała wrażenie że wszyscy sie namnie gapią i sie śmieją że mam sztuczne zęby bardzo sie martwie jak sobie z tym poradzić??
mjuwka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 11:46   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: sztuczne zęby załamka :(

Cytat:
Napisane przez mjuwka79 Pokaż wiadomość
witam jestem tu nowa więc sie najpierw przedstawie:
mam na imię Agnieszka mam 30 lat i od jutra bedę nosić proteze i tu zaczynają sie schody otóż byłam na przymiarce i normalnie jak sie uśmiechłam to sie nie poznałam kurcze są takie białe że aż szok teraz moim zmartwieniem jest to że znajomi będą sie mnie pytać czy mam sztuczne zęby i że to będzie widać czy są tu osoby które noszą proteze i dobrze się z tym czują?? ja miałam słabe zęby kruszyły się strasznie jak sie śmiałam to zasłaniałam buzie ręką a teraz bede miała wrażenie że wszyscy sie namnie gapią i sie śmieją że mam sztuczne zęby bardzo sie martwie jak sobie z tym poradzić??
przecież jeden z etapów robienia protez to wybieranie koloru? Chyba byłas przy tym jak lekarz dobierał odcień?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 11:51   #3
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: sztuczne zęby załamka :(

Zawsze możesz powiedzieć, że wybieliłaś. Wątpię, aby ktoś się śmiał, że masz protezę. Moja siostra nosi protezę i nikt nigdy tego nie komentował. To ona czuła się niekomfortowo, bo musiała się do niej przyzwyczaić no i nauczyć się z nią mówić. Chyba lepiej to niż bez zębów. Musisz zachowywać się naturalnie i nie myśl o tym, że ktoś wpatruje się w Twoje uzębienie.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 12:58   #4
moonlight88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 167
Dot.: sztuczne zęby załamka :(

Nie przejmuj się ja tydzień temu ściągnęłam aparat z zębów i komentarz mojej mamy : "Wyglądasz jakbyś miała sztuczną szczękę takie idealne masz te zęby. No i co mam się tym przejmować, chyba raczej cieszyć Rozumiem że swoje to swoje.. no ale ciesz się również ze swoich idealnych zębiszczów
moonlight88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 13:08   #5
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: sztuczne zęby załamka :(

Mnóstwo osób robi sobie nowe zęby albo marzy o nowych, białych. Ciesz się, że będziesz mieć piękny uśmiech Jeśli ktoś ze znajomych to skomentuje, to odpowiedz coś żartem albo powiedz, że wybieliłaś i uzupełniłaś ubytki i nie przejmuj się!
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 13:30   #6
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: sztuczne zęby załamka :(

Moim zdaniem nie powinnaś się niczym przejmować Problem tkwi po prostu w twojej głowie Bo TY wiesz ,że masz sztuczne zęby ale to nie oznacza,że wszyscy to widzą Śmiej się szczerze i szeroko nie blokuj śmiechu,bo to jest często tak,że gdy masz problem to wtedy widzą go wszyscy więc nie powinnaś się przejmować swoimi pięknymi,białymi ząbkami.Nikt nie musi wiedzieć,że są sztuczne.Możesz powiedzieć,że wybieliłaś u dentysty-jak wizażanka wyżej wspomniala Moja mama też miała protezę w młodym wieku a wszyscy myślą,że ma swoje zęby a moja mama jeszcze im przytakuje I wszyscy jej zazdroszczą,że w wieku 40-paru lat ma takie ładne,białe zęby Głowa do góry
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 09:41   #7
mjuwka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: sztuczne zęby załamka :(

do agabil1
oczywiście że sama wybierałam sobie kolor zębów ale myślę sobie że chyba troszke przesadziłam z tą bielą
mjuwka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 17:21   #8
kortinka
Raczkowanie
 
Avatar kortinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 87
Dot.: sztuczne zęby załamka :(

powiedz , że wybielałaś u dentysty... nikt Ci do buzi nie będzie zaglądał żeby sprawdzić czy to proteza czy nie ; )
__________________
kosmetyczna wariatka
kortinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 17:44   #9
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: sztuczne zęby załamka :(

do nowych zębów i ich bieli po prostu się przyzywczaisz, wątpię żeby znajomi zauważyli że to sztuczne zęby jak zapytają co takie białe to zawsze możesz powiedzieć że wybieliłaś i wszystko
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:30   #10
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: sztuczne zęby załamka :(

Dziewczyny mają rację, nie przejmuj się. Poza tym to twoje zęby, twoja sprawa. Poza tym z czasem i tak zęby zmienią odcień. Kawa, soki, herbata, papierosy, wino, jedzenie wszystko to zmienia odcień zębów.
Wiem coś o tym, bo moi rodzice mają protezy.
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 09:14   #11
Lejdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: sztuczne zęby załamka :(

Hej,mysle ze nie ma sie czym martwic bedziesz miala zeby jednakowego koloru wiec kazdy bedzia podziwial ich biel.Pomysl co by było gdyby rózniły sie odcieniem koloru miedzy soba,albo gdyby ubytki byly widoczne-czuła bys sie wtedy lepiej?głowa do gory
Lejdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.