weselne dylematy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 11:04   #1
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370

weselne dylematy


Mam ogromną prośbę.W czerwcu czeka mnie wesele bliskiej koleżanki więc już teraz powoli rozglądam się za odpowiednią sukienką.Znalazłam taką z asosa.Jest piękna ale...?Czy będzie pasowała do mnie?Jestem ruda,mam bladą cerę.Nie zamierzam iść do solarium żeby to zmienićBoję się że w takim kolorze będę wyglądała na przeźroczystą-a może się mylę?W sumie nigdy nie gustowałam w takim kolorze,zawsze wybierałam brązy,zielenie itp kolory ziemi.No a teraz ubzdurałam sobie blady róż.Bardzo proszę o rady

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
piekło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:08   #2
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: weselne dylematy

jako posiadaczka albastrowej cery i blond włosów potwierdzam - bedziesz wygladac bladziutko. lepiej wybierz taki kolor o którym wiesz że dobrze wyglada.

poza tym tak jasny kolor to chyba bardzoej rezerwowany jest dla panny młodej, ale ja, dinozaur, który pamieta czasy z jakimis zasadami ubierania sie na wesela czy studniówki, moge się obecnie mylic. wg mnie biel i jej pochodne (pudrowy róz, kosc słoniowa, ecru...) to zakazane kolory na wesele w Polsce (wiadomo, co kraj to obyczaj)

poza tym - sukienka cudowna!!!
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:12   #3
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: weselne dylematy

Sukienka bardzo ładna, ale nie wiem czy nadaje się dla osob z jasną karnacją- mozesz wygladac mdło i naprawdę "nude"

Jesli masz jasną skórę, to solarium chyba tez niewiele zdziała (ale ja się nie znam bo nie byłam nigdy, zresztą mam ciemną karnację). Moze poszukaj podobnej sukienki ale w innym kolorze? A poza tym (bo niektóre dziewczyny są na to wyczulone) kolezance nie będzie przeszkadzac odcień Twojej sukienki?
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:19   #4
milejka174
Przyczajenie
 
Avatar milejka174
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: weselne dylematy

ooooo asos sliczna sukienka, ale podpinam sie pod powyzszymi opiniami , fason sukienki oki ,ale koloe wybierz inny, moze czerwony? wtedy cieliste buty i jakas fajna kopertowka
milejka174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:34   #5
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: weselne dylematy

Sukienka piękna, ale ty zginiesz w tym kolorze
__________________

Prisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:34   #6
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: weselne dylematy

Ładna, ale po pierwsze nie pasuje na wesele w roli gościa, po drugie nie pasuje dla dziewczyny o jasnej karnacji.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:41   #7
As20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 552
GG do As20
Dot.: weselne dylematy

Moim zdaniem idealna na wesele. Po za tym, zależy od gustu, sama mam jasną karnację i rude włosy i właśnie oglądając niektóre filmiki z pokazów mody stwierdziłam, że bardzo podoba mi się takie zestawienie. Ubieranie dziewczyn o jasnej karnacji w jasne ciuchy i nikły makijaż. Ja bym ją ubrała, ale to tylko moje zdanie. Poza tym, to jest właśnie coś co by Cię wyróżniało z tłumu dziewczyn w sukienkach za kolana, najlepiej w przewidywalnych kolorach i ciężkich makijażach
As20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 11:42   #8
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: weselne dylematy

Sukienka bardzo ładna, tylko nie powinna konkurować z suknią panny młodej (chodzi o kolor).
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:42   #9
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: weselne dylematy

Według mnie jest śliczna!! Tylko ja bym ja przyozdobiła jakmś paskiem np srebrnym łańcuszkowym
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:42   #10
redzi13
Zadomowienie
 
Avatar redzi13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hull UK
Wiadomości: 1 285
Dot.: weselne dylematy

klask i:
redzi13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:49   #11
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: weselne dylematy

Ładna, a nawet bardzo ładna, tylko kremowa trochę nie za bardzo na wesele, w tym fasonie jest jeszcze czarna i czerwona. Nie wiem jak się czujesz w czerwieni? Natomast bardzo podobny fason jest również w kolorze koralowym.

Sukienki asos to już chyba wszystkie znam na pamięć
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 12:05   #12
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: weselne dylematy

śliczna .
__________________
Jestem Magda, a mój nick jest stary

“It's the possibility of having a dream come true that makes life interesting.”
(Paulo Coelho)

türkçe öğreniyorum
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:08   #13
zzMoskwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trochę z Moskwy trochę z wrocławia
Wiadomości: 947
Dot.: weselne dylematy

Też nad nią myślałam tyle że ja mam za dużą pupę by ją nosić
Podobnie jak dziewczyny doradzam inny kolor
zzMoskwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:18   #14
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: weselne dylematy

Wiem,wiem macie rację co do koloru i mojej karnacji.Sama to wszystko wiem i potrzebowałam takiego kubła zimnej wody na głowę bo pewnie bym ją kupiła a potem by leżała w szafie.Piękna jest ale nie dla mnie
A panna młoda ma tak cudowną suknie ślubną że nikt by nas nie pomylił.

palina_malina czerwony jest też cudny ale jakoś tak czerwony na głowie i na sobie to za dużo.Zresztą nie wiem.
Ale koralowa
Proszę jeśli możesz podeślij mi linka do niej

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Aha chciałam jeszcze dodać że na tym weselu będzie prawie całe szefostwo mojego tż'a więc jestem pod dodatkową presją.Najprawdopodobniej będziemy siedzieć przy stoliku razem z dwoma prezesami i ich żonami.Oj na prawdę liczę na wasza pomoc.
piekło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:21   #15
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: weselne dylematy

Cytat:
Napisane przez piekło Pokaż wiadomość
Wiem,wiem macie rację co do koloru i mojej karnacji.Sama to wszystko wiem i potrzebowałam takiego kubła zimnej wody na głowę bo pewnie bym ją kupiła a potem by leżała w szafie.Piękna jest ale nie dla mnie
A panna młoda ma tak cudowną suknie ślubną że nikt by nas nie pomylił.

palina_malina czerwony jest też cudny ale jakoś tak czerwony na głowie i na sobie to za dużo.Zresztą nie wiem.
Ale koralowa
Proszę jeśli możesz podeślij mi linka do niej
Wklejam podobny fason tylko góra nieco inna:
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1407072

podobieństwo bardziej widać na granatowej, bo ta koralowa ma inne zdjęcie. Jak coś jeszcze znajdę to podeślę.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:22   #16
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: weselne dylematy

palina_malina

To teraz jeszcze jedno pytanie.Wiem wiem zamęczam was...
Czy koralowy będzie mi pasował?Bo granat wiem że tak ale chciałabym coś w innych kolorach niż czerń,granat,brąz.Zawsze dokonywałam takich wyborów dlatego tym razem chciałabym coś w nieco żywszych kolorach.Wiem też że w moim przypadku niebieski,fiolet,róż odpada.

Edytowane przez piekło
Czas edycji: 2011-01-25 o 12:24
piekło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:31   #17
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: weselne dylematy

Nie wiem jaki odcień rudych włosów posiadasz (naturalny czy farbowany), ale ta pani ze zdjęcia też ma jasną cerę i prezentuje się całkiem całkiem. Takie jest moje zdanie.

Jeśli nigdy nie nosiłaś koralowych ciuchów, wybierz się do h&m tam jest teraz tego sporo i przymierz cokolwiek.

Aha i jak się zdecydujesz i zakupisz już jakąś sukienkę to koniecznie pochwal się efektem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TIBI-WD90_V1.jpg (18,1 KB, 24 załadowań)
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:54   #18
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: weselne dylematy

Dlaczego niebieski odpada? Większości znanych mi rudych kobiet niebieski pasuje idealnie, podkreśla urodę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 13:14   #19
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: weselne dylematy

Dlaczego niebieski nie?Bo źle się w nim czuje.Poza tym mam niebieskie oczy i wolę kontrasty.Zdecydowanie najlepiej wyglądam w ciepłych kolorach ew.czarnym.
Jak tylko zakupię jakąś sukienkę i będę gotowa na wielkie wyjście to na pewno wrzucę tutaj zdjęcie
Aha i jestem ruda.Naturalna ruda.Dodatkiem były piegi ale teraz są metodycznie rozjaśnianie wit.c
piekło jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 13:42   #20
rita 1
Zadomowienie
 
Avatar rita 1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 186
Dot.: weselne dylematy

Hej Ja też mam bardzo jasną karnację i rudę włosy. Sukienka jest śliczna ale obawiam się, że nie będzie Ci ładnie w tym kolorze. Możesz wyglądać bardzo blado i bez wyrazu (tak jest w moim przypadku). Poza tym te kolor nie jest odpowiedni na wesele, nie rób konkurencji pannie młodej.
Moim powinnaś unikać chłodnych kolorów typu niebieski/błękit, ale możesz spróbować z morskim i oliwkowym. Niby chłodny kolor ale ma w sobie coś ciepłego. Ja osobiście polecałabym bordo i zgaszone odcienie czerwieni. Z koralowym też możesz spróbować. Ja w różu i fiolecie wyglądam jakbym byłą chora, poza tym nie lubię tych kolorów, więc nie polecę
Zawsze mnie denerwuje opinia, że rudzielce cudnie wyglądają w zieleni. Bzdura. Przynajmniej w moim przypadku. Moje kolory to czerń, bordo, odcienie czerwieni, turkusy, odcienie morskiego, szarości. Może Tobie też będzie w nich ładnie.
rita 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:38   #21
Monk87
Przyczajenie
 
Avatar Monk87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubelskie(Lublin)
Wiadomości: 17
Wink Dot.: weselne dylematy

Moim zdanie wybrałabym na twoim miejscu tą sukienke, sadzę ze bedzie do ciebie pasowac i zeby nie wygładac "mdło" dodała bym czarne dodatki.Bo szczerze mówiąc czarna sukienka nie nadaje sie na wesele a ten kolor jest w sam razWybór nalezy do Ciebie
Monk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:44   #22
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: weselne dylematy

Jak można zakładać białe lub kremowo-pudrowe kiecki na wesela????Brak jakiejkolwiek kultury. To jest dzień panny młodej i to dla niej jest zarezerwowana biel i wszystkie jej odcienie i odsłony. Sukienka fajna, ale inny kolor.Błagam dziewczyny-nie róbcie tego swoim kuzynkom, przyjaciółką itp.
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:48   #23
natalek7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 16
Dot.: weselne dylematy

nie, za jasne jest. jakbys miala ciemniejsza karnacje... bo wlosny i ten kolor sukienki to napewno beda pasowac. a dokladnie znam taki problem jak ty masz bo tez mam jasna karnacje i wcale jasne ciuch tak dobrze nie leza
natalek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:17   #24
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: weselne dylematy

Moim zdaniem osoba z jasna karnacja bedzie zle wygladac w takich "pudrowych" kolorach .. bez wyrazu i tak jakos mdlo .. ogolnie sukienka sliczna # a co do tego czy taki kolor jest stosowny czy nie : wszystko zalezy od panny mlodej i jej nastawienia .. bylam w te wakacje na 2 weselach i jakos nikt nie krecil nosem na kobiety ubrane w czern ani na te w jasnych bezach i rozach ... wstydzilabym sie swoim gosciom weselnym nakazywac w jakie kolory moga a w jakie nie moga sie ubrac.. to niegrzeczne i nie na miejscu.. kazdy czuje sie dobrze w czym innym .. niedlugo moze dojdzie do tego,ze jeszcze fasony sukienek beda odgornie okreslane ? nie popadajmy w paranoje .. Damulka25 - wrzuc na luz .. dziekuje za uwage. koniec i kropka.
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:27   #25
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: weselne dylematy

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Jak można zakładać białe lub kremowo-pudrowe kiecki na wesela????Brak jakiejkolwiek kultury. To jest dzień panny młodej i to dla niej jest zarezerwowana biel i wszystkie jej odcienie i odsłony. Sukienka fajna, ale inny kolor.Błagam dziewczyny-nie róbcie tego swoim kuzynkom, przyjaciółką itp.
Popieram.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:51   #26
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: weselne dylematy

[QUOTE=MarilynMonroePL;246 10988]Moim zdaniem osoba z jasna karnacja bedzie zle wygladac w takich "pudrowych" kolorach .. bez wyrazu i tak jakos mdlo .. ogolnie sukienka sliczna # a co do tego czy taki kolor jest stosowny czy nie : wszystko zalezy od panny mlodej i jej nastawienia .. bylam w te wakacje na 2 weselach i jakos nikt nie krecil nosem na kobiety ubrane w czern ani na te w jasnych bezach i rozach ... wstydzilabym sie swoim gosciom weselnym nakazywac w jakie kolory moga a w jakie nie moga sie ubrac.. to niegrzeczne i nie na miejscu.. kazdy czuje sie dobrze w czym innym .. niedlugo moze dojdzie do tego,ze jeszcze fasony sukienek beda odgornie okreslane ? nie popadajmy w paranoje .. Damulka25 - wrzuc na luz .. dziekuje za uwage. koniec i kropka.[/QUOT

Paranoją nazywasz kulturę osobistą?????Już nie udawajmy takich nowoczesnych i cool, moja mama i babcia nauczyły mnie, że śluby i pogrzeby wymagają specjalnego traktowania. Wiem, że świat idzie do przodu, ale tradycja jest tradycją i tak powinno pozostać
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:52   #27
call me baby
Rozeznanie
 
Avatar call me baby
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 688
Dot.: weselne dylematy

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Popieram.
ja też popieram a jak masz juz taki pomysl najlepiej skonsultowac to z panna mlodą.
call me baby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:04   #28
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: weselne dylematy

Urocza sukienka zgodnie z zasadami savoir vivre ślubnego rzeczywiście jasne tzw. ślubne kolory powinno się zarezerwować dla panny młodej.

Być może kolor na zdjęciu w rzeczywistości będzie wyglądał nieco inaczej i gdyby dobrać jakieś intensywne dodatki - to w sumie czemu nie. Chociaż osobiście wolałabym wybrać ciemniejszą.

Generalnie na Twoim miejscu kupiłabym taką, w której będziesz się czuła najlepiej.... i nie przejmowała opiniami innych - wszystkich na pewno nie zadowolisz...
__________________



Edytowane przez indja2
Czas edycji: 2011-01-25 o 19:10
indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:14   #29
Mrs Unfabulous
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: jeden krok dalej niż koniec świata.
Wiadomości: 1 564
GG do Mrs Unfabulous
Dot.: weselne dylematy

Krój sukienki jest pięky, kolor też, chociaż sama nie mam nic w tym odcieniu. Jednak jesli chodzi o Twój wygląd to nie sądzę, żeby sukienka dobrze współgrała z bladą karnacją i rudymi włosami. Jeśli chcesz być bardziej wyrazista to jedna z dziewczyn wspomniała coś o kolorze czerwonym - może coś w ten deseń?
__________________
POŁÓŻ SIĘ W MOIM ŻYCIU,
ZAŚNIJ
u can ask me on:
Mrs Unfabulous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:48   #30
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: weselne dylematy

Obejrzałam Twoje zdjęcia na szafie i myslę, że ładnie byłoby Ci też w szarym- stalowym albo gołębim odcieniu Włosy fajnie by kontrastowały.
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.