Wyjazd z biura podrozy dla singla - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-26, 11:36   #1
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559

Wyjazd z biura podrozy dla singla


Szukam biura podrozy albo pojedynczych ofert przyjaznych singlom.

Nigdy nie bylam sama na wakacjach a bardzo chce sie wybrac. Interesuja mnie standardowe i oklepane kierunki: Grecja, Cypr, Sycylia, moze Bali itp. (Afryka i Turcja nie wchodza a w gre). Nie interesuja mnie zadne szalone wyprawy, podroze z plecakiem przez Tundre na tygrysie itp.


Szukam dobrego hotelu, gdzie moge legnac nad basenem z drinkiem z palemka w rece.

Clue problemu jest nastepujace: chce leciec sama, wiec chce tez w pokoju byc sama. Niestety wiekszosc biur stosuje jakas chora polityke doplat milionow monet za pokoj dla singla. Dla przykladu: odwiedzilam jedno z biur ostatnio. Zainteresowala mnie podroz na Dominikane. Cena podrozy to 7 tysiecy. Doplata za pokoj dla singla to 3 tysiace .

Nigdy w zyciu tyle nie zaplace. Nie chodzi o kwestie pieniedzy, ale o sama zasade .W moim mniemaniu doplata 40 czy 60% za pokoj dla singla jest chora polityka i nigdy w zyciu tyle nie zaplace dodatkowo. Wiem, ze na przyklad biura podrozy we Francji nie stosuja takich doplat, ale nie mam czasu niestety na cudowanie z biurem podrozy z innego kraju.

Jestem przekonana, ze nie tylko ja mam ten problem. Moze ktos zatem podzieli sie namiarem na dobre oferty lub biura podrozy przyjazne singlom?


Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-03-26 o 11:37
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 16:21   #2
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Ja już kilkukrotnie byłam sama na zorganizowanych wyjazdach tylko, że w moim przypadku nie były to wczasy stacjonarne tylko bardziej objazd z kilkoma dniami zupełnie wolnymi na relax na plaży.
W kilku przypadkach wybrałam opcje dokwaterowania i trafiłam na bardzo fajne osoby. Raz wzięłam pokój 1 osobowy i był to koszt ok. 1 tys. w przypadku wyjazdu egzotycznego. Jeśli chciałabyś więcej szczegółów to możemy pogadać na priv, bo nie chcę robić tu nikomu reklamy ;-)
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 21:13   #3
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Polecam Bali na własną rękę. Poruszanie się tam jest banalnie proste a przede wszystkim tanie. Jak patrzę na ceny z biur podróży na Bali to mogę powiedzieć jedno - nie opłaca się. Za dużo mniejsze pieniądze zorganizujesz cały wyjazd z jedzeniem i wszystkimi atrakcjami łącznie z wynajęciem kierowcy na kilka dni. A kierunek bajeczny, moim zdaniem dużo fajniejsze miejsce niż np. Tajlandia
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 21:33   #4
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Ja już kilkukrotnie byłam sama na zorganizowanych wyjazdach tylko, że w moim przypadku nie były to wczasy stacjonarne tylko bardziej objazd z kilkoma dniami zupełnie wolnymi na relax na plaży.
Dziekuje, ale to mnie nie interesuje.

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
JW kilku przypadkach wybrałam opcje dokwaterowania i trafiłam na bardzo fajne osoby. Raz wzięłam pokój 1 osobowy i był to koszt ok. 1 tys. w przypadku wyjazdu egzotycznego. Jeśli chciałabyś więcej szczegółów to możemy pogadać na priv, bo nie chcę robić tu nikomu reklamy ;-)
To rowniez.


Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Polecam Bali na własną rękę. Poruszanie się tam jest banalnie proste a przede wszystkim tanie. Jak patrzę na ceny z biur podróży na Bali to mogę powiedzieć jedno - nie opłaca się. Za dużo mniejsze pieniądze zorganizujesz cały wyjazd z jedzeniem i wszystkimi atrakcjami łącznie z wynajęciem kierowcy na kilka dni. A kierunek bajeczny, moim zdaniem dużo fajniejsze miejsce niż np. Tajlandia
Tak jak napisalam w pierwszym poscie interesuje mnie TYLKO wyjazd z biura podrozy. Nie mam czasu na szukanie hoteli, transportu itp.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-03-27 o 21:42
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 22:19   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Mowiac o francuskim biurze podrozy myslisz o clubmed? Bylam z nimi kilka lat temu i poziom byl ok. Nie wiem tylko jak patrza na singli, bo bylismy cala duza grupa. To byl wyjazd oplacony przez pracodawce za dobre wyniki w pracy. Ale jak podpasuja Ci warunki cenowe to poziom jest ok. Aha bylismy w Grecji.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 13:14   #6
kasia2d16
Raczkowanie
 
Avatar kasia2d16
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 201
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Szukam biura podrozy albo pojedynczych ofert przyjaznych singlom.

Nigdy nie bylam sama na wakacjach a bardzo chce sie wybrac. Interesuja mnie standardowe i oklepane kierunki: Grecja, Cypr, Sycylia, moze Bali itp. (Afryka i Turcja nie wchodza a w gre). Nie interesuja mnie zadne szalone wyprawy, podroze z plecakiem przez Tundre na tygrysie itp.


Szukam dobrego hotelu, gdzie moge legnac nad basenem z drinkiem z palemka w rece.

Clue problemu jest nastepujace: chce leciec sama, wiec chce tez w pokoju byc sama. Niestety wiekszosc biur stosuje jakas chora polityke doplat milionow monet za pokoj dla singla. Dla przykladu: odwiedzilam jedno z biur ostatnio. Zainteresowala mnie podroz na Dominikane. Cena podrozy to 7 tysiecy. Doplata za pokoj dla singla to 3 tysiace .

Nigdy w zyciu tyle nie zaplace. Nie chodzi o kwestie pieniedzy, ale o sama zasade .W moim mniemaniu doplata 40 czy 60% za pokoj dla singla jest chora polityka i nigdy w zyciu tyle nie zaplace dodatkowo. Wiem, ze na przyklad biura podrozy we Francji nie stosuja takich doplat, ale nie mam czasu niestety na cudowanie z biurem podrozy z innego kraju.

Jestem przekonana, ze nie tylko ja mam ten problem. Moze ktos zatem podzieli sie namiarem na dobre oferty lub biura podrozy przyjazne singlom?

Cześć,

Od lat jeżdżę sama na wakacje. Organizuję je sama gdyż polskie biura nie mają oferty dla singli, którą można by uznać za poważną a swojego czasu obeszłam chyba każde większe biuro. Owszem, Rainbow czy Tui miały oferty "wakacje dla singla" po czym okazywało się, że tylko "objazd", że tylko z dokwaterowaniem czy też milion innych ograniczeń.
Osobiście nie chcę żadnego dokwaterowania bo w pokoju chcę być sama. Niestety panie z biur praktykują chyba bycie swatką tudzież animatorem "bo pani kogoś pozna i będzie fajnie". Otóż nie, nie będzie. Od czasu tamtych porad przestałam odwiedzać biura bo moje preferencje są uznawane za dziwactwo.
Tak jak Ty nie widzę możliwości dopłaty jak za zboże. Tłumaczono mi, że polskie biura głównie rezerwują w hotelach nastawionych na wczasy rodzinne i mało interesuje ich szukanie czegoś pod singli.
Owszem, z usług biura skorzystałam kilka razy ale jadąc z kimś.
No i tak też doszłam do punktu, że szukanie takich wczasów to na tyle męczące i frustrujące zajęcie (a często i daremne), że zaczęłam jeździć na wczasy samodzielnie zorganizowane, sama. Ale ponieważ Ciebie to nie interesuje to mogę poradzić tylko dwie rzeczy:
- jeśli decydujesz się na polskie biuro to poszukać jak najmniejszej dopłaty i koniecznie brać hotel +18 (brak rodzin, często lepsza lokalizacja)
możesz spróbować szukać tu:
http://www.easygo.pl/dla-singli.html
http://www.wakacje.pl/wczasy/?wakacje-dla-singli
i po prostu przejrzeć te oferty, może akurat trafisz na coś ze względnie niską/akceptowalną dopłatą
- zdecydować się od razu na zagraniczne biuro podróży.
Nie wiem gdzie mieszkasz ale np. w Niemczech tego typu oferty są powszechne i jeśli dojazd tam nie jest problemem:
http://www.tui.com/pauschalreisen/singleurlaub/
Plusem jest lepszy standard hoteli w podobnych cenach...

Przykro mi, że nie mogę poradzić czegoś konkretnego ale oferta dla singli, która byłaby sensowna w Polsce po prostu nie istnieje. Jeśli uda Ci się jednak znaleźć coś w miarę akceptowalnego to chętnie przeczytam. Cokolwiek wybierzesz to wakacje z samą sobą są fajne, moja introwertyczna dusza już się cieszy na tegoroczne
kasia2d16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 13:22   #7
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Cytat:
Napisane przez kasia2d16 Pokaż wiadomość
Cześć,

Od lat jeżdżę sama na wakacje. Organizuję je sama gdyż polskie biura nie mają oferty dla singli, którą można by uznać za poważną a swojego czasu obeszłam chyba każde większe biuro. Owszem, Rainbow czy Tui miały oferty "wakacje dla singla" po czym okazywało się, że tylko "objazd", że tylko z dokwaterowaniem czy też milion innych ograniczeń.
Osobiście nie chcę żadnego dokwaterowania bo w pokoju chcę być sama. Niestety panie z biur praktykują chyba bycie swatką tudzież animatorem "bo pani kogoś pozna i będzie fajnie". Otóż nie, nie będzie. Od czasu tamtych porad przestałam odwiedzać biura bo moje preferencje są uznawane za dziwactwo.
Tak jak Ty nie widzę możliwości dopłaty jak za zboże. Tłumaczono mi, że polskie biura głównie rezerwują w hotelach nastawionych na wczasy rodzinne i mało interesuje ich szukanie czegoś pod singli.
Owszem, z usług biura skorzystałam kilka razy ale jadąc z kimś.
No i tak też doszłam do punktu, że szukanie takich wczasów to na tyle męczące i frustrujące zajęcie (a często i daremne), że zaczęłam jeździć na wczasy samodzielnie zorganizowane, sama. Ale ponieważ Ciebie to nie interesuje to mogę poradzić tylko dwie rzeczy:
- jeśli decydujesz się na polskie biuro to poszukać jak najmniejszej dopłaty i koniecznie brać hotel +18 (brak rodzin, często lepsza lokalizacja)
możesz spróbować szukać tu:
http://www.easygo.pl/dla-singli.html
http://www.wakacje.pl/wczasy/?wakacje-dla-singli
i po prostu przejrzeć te oferty, może akurat trafisz na coś ze względnie niską/akceptowalną dopłatą
- zdecydować się od razu na zagraniczne biuro podróży.
Nie wiem gdzie mieszkasz ale np. w Niemczech tego typu oferty są powszechne i jeśli dojazd tam nie jest problemem:
http://www.tui.com/pauschalreisen/singleurlaub/
Plusem jest lepszy standard hoteli w podobnych cenach...

Przykro mi, że nie mogę poradzić czegoś konkretnego ale oferta dla singli, która byłaby sensowna w Polsce po prostu nie istnieje. Jeśli uda Ci się jednak znaleźć coś w miarę akceptowalnego to chętnie przeczytam. Cokolwiek wybierzesz to wakacje z samą sobą są fajne, moja introwertyczna dusza już się cieszy na tegoroczne
Witaj bratnia duszo .

Dam znac jak cos znajde, jasne.

Szczerze mowiac skrycie uwazam, ze organizowanie samemu wakacji to lepsza opcja, ale glownym problemem jest brak czasu na szukanie czegos ciekawego. Po drugie stopuje mnie brak mozliwosci wypozyczenia samochodu, wiec na przyklad ciezko byloby mi sie przemiescic z lotniska do hotelu (jak jest blisko to moge wziac taksowke, ale jak trzeba jechac spory kawalek to juz nie wiem czy taki dobry pomysl).

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Przegladam oferty na wakacje.pl dla singla, ktore zalinkowano wyzej, ale domyslnie w kryteriach wyszukiwania ustawiono dwie osoby. O logiko . Przejrzalam pare pierwszych ofert i jak ustawi sie wyjazd dla jednej osoby (przypominam, ze to wciaz kategoria "dla singla") to ceny rosna o 40-50% .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-28, 20:26   #8
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Wygooglaj sobie Tablet hotels - wiem, ze chcesz przez biuro, ale niestety, widze marne szanse powodzenia Tablet polecam, bo maja cudowne hotele, sensowne kryteria wyszukiwania etc. nie trzeba tygodnia na tym spedzic, zeby cos znalezc.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 21:08   #9
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Wygooglaj sobie Tablet hotels - wiem, ze chcesz przez biuro, ale niestety, widze marne szanse powodzenia Tablet polecam, bo maja cudowne hotele, sensowne kryteria wyszukiwania etc. nie trzeba tygodnia na tym spedzic, zeby cos znalezc.
.
Cytat:
Szczerze mowiac skrycie uwazam, ze organizowanie samemu wakacji to lepsza opcja, ale glownym problemem jest brak czasu na szukanie czegos ciekawego. Po drugie stopuje mnie brak mozliwosci wypozyczenia samochodu, wiec na przyklad ciezko byloby mi sie przemiescic z lotniska do hotelu (jak jest blisko to moge wziac taksowke, ale jak trzeba jechac spory kawalek to juz nie wiem czy taki dobry pomysl).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 22:30   #10
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Patrzylam na stronie clubmed.fr oferty sa w cenie na jedna osobe i zaczynaja sie juz od 500euro. A kiedy chcesz jechac?

Jak nie chcesz wynajmowac auta to moze wybierz plaze blisko duzego miasta? Np. na plaze blisko Rzymu mozna dojechac pociagiem, podobnie jest chyba w Nicei na poludniu Francji. Na Korsyce sa wszedzie plaze. I chyba Barcelona jest miastem portowym. Generalnie o ile nie dasz sie wywiez na prowincje to w duzych metropoliach jest normalnie transport miejski.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 09:19   #11
kasia2d16
Raczkowanie
 
Avatar kasia2d16
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 201
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;58033516]Witaj bratnia duszo .

Dam znac jak cos znajde, jasne.

Szczerze mowiac skrycie uwazam, ze organizowanie samemu wakacji to lepsza opcja, ale glownym problemem jest brak czasu na szukanie czegos ciekawego. Po drugie stopuje mnie brak mozliwosci wypozyczenia samochodu, wiec na przyklad ciezko byloby mi sie przemiescic z lotniska do hotelu (jak jest blisko to moge wziac taksowke, ale jak trzeba jechac spory kawalek to juz nie wiem czy taki dobry pomysl).



---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Przegladam oferty na wakacje.pl dla singla, ktore zalinkowano wyzej, ale domyslnie w kryteriach wyszukiwania ustawiono dwie osoby. O logiko . Przejrzalam pare pierwszych ofert i jak ustawi sie wyjazd dla jednej osoby (przypominam, ze to wciaz kategoria "dla singla") to ceny rosna o 40-50% .[/QUOTE]


To prawda - hotele, jakie masz na myśli (basen, spory teren, często kawałek prywatnej plaży) leżą daleko od lotnisk i większych miast. Byłam kilka razy w takim i zawsze było to przynajmniej pół godziny jazdy. Ale ewentualne rozwiązanie istnieje - te dobre hotele organizują czasami transport z lotniska, może to coś kosztować ale i tak taniej niż taksówka. Tylko znów - trzeba takiego hotelu poszukać.

Też przepatrzyłam kilka, to jest żenada... Tak samo jest filtr na hotele z udogodnieniami dla rodzin ale dla ludzi samotnych bądź 18+ to już nie. O pokoju jednoosobowym można zapomnieć. I wstęp na easygo: że jako singiel na pewno chcesz poznawać ludzi i aktywnie spędzać czas... Cieszę się, że oni lepiej niż ja wiedzą czego mi potrzeba.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Patrzylam na stronie clubmed.fr oferty sa w cenie na jedna osobe i zaczynaja sie juz od 500euro. A kiedy chcesz jechac?

Jak nie chcesz wynajmowac auta to moze wybierz plaze blisko duzego miasta? Np. na plaze blisko Rzymu mozna dojechac pociagiem, podobnie jest chyba w Nicei na poludniu Francji. Na Korsyce sa wszedzie plaze. I chyba Barcelona jest miastem portowym. Generalnie o ile nie dasz sie wywiez na prowincje to w duzych metropoliach jest normalnie transport miejski.
To są w sumie jakieś rozwiązania tylko jamestown chce hotel typu basen, dobry standard - to się wiąże raczej z dużym terenem i oddaleniem od dużych ośrodków chociaż Nicea mogłaby być dobrym tropem (ale nie znam). Plaże niedaleko Rzymu bym odrzuciła - trzeba się tłuc z tabunem ludzi a nie ma to wiele wspólnego z relaksem, tamtejsze plaże też nie powalają (te akurat znam).
Fakt, Korsyka czy Sardynia mają pełno plaż - ale tu też trzeba znaleźć hotel przy plaży żeby się tam nie przemieszczać codziennie. Niemniej na pewno są tam obiekty typu prywatna plaża + basen + bezpieczny teren + wysoki standard. Dodałabym tu jeszcze Elbę ale to wymaga transportu - ja ladowałam w Pizie, potem pociąg plus prom. Sycylia też ma tego typu kurorty (Cefalu) i da się dojechać tam transportem publicznym ale wymaga to już planowania i nieco zachodu.
Barcelona ma faktycznie plażę - Barceloneta - i da się tam podjechać metrem. Jest ładna ale publiczna i niemiłosiernie zatłoczona. To jest fajne jako wypad przy okazji zwiedzania miasta ale tak na codzienny relaks to nie za bardzo. Autorka chyba chce po prostu dobry hotel, gdzie zejdzie po schodach na basen albo 10 metrów dalej na prywatną plażę, podadzą jej drinka, leżak, parasol i nie będzie musiała ze sobą taszczyć torby ze wszystkim. Sęk w tym, że takie hotele to raczej poza dużymi ośrodkami. Korsyka, Sardynia, Sycylia - to ok tylko trzeba jakoś się przemieścić z lotniska (jest to wykonalne ale czasem po prostu chcemy, żeby nas zawieziono pod same drzwi, ja to rozumiem).
Ja bym jeszcze spróbowała ewentualnie z sensownym dojazdem z lotniska w Neapolu - albo prom na Capri/Ischię albo wybrzeże amalfitańskie. Albo - lotnisko w Atenach i prom na wyspy greckie. To są miejsca, gdzie jest duży wybór hoteli o standardzie, jaki chciałaby autorka.
Co nie zmienia faktu, że wymaga to planowania i po prostu jeśli chce się wyleżeć w dobrym hotelu na ładnym terenie to o niebo prościej załatwić to przez biuro i tutaj w pełni rozumiem autorkę.
Ech, popatrzyłam trochę na strony biur ale wygląda to kiepsko.
kasia2d16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 16:50   #12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Podbijam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:32   #13
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

ja kiedyś dawno temu bylam sama na wycieczce zagranicznej i niestety musiałam dopłacić za pokój 1osobowy. Choć tez uważam ze to jest niezbyt sprawiedliwe.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 14:50   #14
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 00:20   #15
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Chcesz tylko leżeć z drinkiem nad basenem z widokiem na ocean? No to Teneryfa, nie masz czasu na samodzielna organizację to mogę podać świetny hotel w Adeje, 15 min od lotniska Tenerife Sur. Kupujesz bilet, rezerwujesz hotel na bookingu i się relaksujesz.

Edytowane przez 201805170918
Czas edycji: 2016-07-22 o 00:21
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 10:43   #16
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Singiel zawsze ma drożej - jedynka jest droga, ale to chyba normalne. Najlepiej poszukać sobie jakiegoś towarzystwa, ale znanego, bo chyba nikt nie chce mieszkać z przypadkowo poznaną osobą, co nie? Czy na własną rękę taniej? Szukaj po prostu okazji, promocje pojawiają się dla wszystkich grup. Istnieją nawet hotele nastawione na singli.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 21:09   #17
Emila_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 38
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Jak oprócz drinka lubisz też zwariowane noce polecam Ibizę łatwo zorganizować wyjazd. Można polecieć drogo Ushuaia koło 20 tyś tydzień. Można znaleźć apartament 2 osobowy (klima basen sejf wifi lodówka czyli taki dobry standard) 2os. 1200 tydzień. Loty z warszawy od 450 do 950 zł obie strony z bagażami. Tylko wejście to tych znanych klubów jest dość drogie między 25-80e. Poza klubami ceny przystępne dużo ładnych i spokojnych plaż na całej wyspie. Jak by ktoś nie lubił nocnego szaleństwa. W tych spokojnych miejscowościach ceny noclegów jeszcze mniejsze.
Emila_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 22:35   #18
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Singiel zawsze ma drożej - jedynka jest droga, ale to chyba normalne. Najlepiej poszukać sobie jakiegoś towarzystwa, ale znanego, bo chyba nikt nie chce mieszkać z przypadkowo poznaną osobą, co nie? Czy na własną rękę taniej? Szukaj po prostu okazji, promocje pojawiają się dla wszystkich grup. Istnieją nawet hotele nastawione na singli.
Pisalam, ze chce jechac sama. Ty napisalas, zebym wziela kogos dla towarzystwa. Aha. Ma to sens.

Cytat:
Napisane przez Emila_87 Pokaż wiadomość
Jak oprócz drinka lubisz też zwariowane noce polecam Ibizę łatwo zorganizować wyjazd. Można polecieć drogo Ushuaia koło 20 tyś tydzień. Można znaleźć apartament 2 osobowy (klima basen sejf wifi lodówka czyli taki dobry standard) 2os. 1200 tydzień. Loty z warszawy od 450 do 950 zł obie strony z bagażami. Tylko wejście to tych znanych klubów jest dość drogie między 25-80e. Poza klubami ceny przystępne dużo ładnych i spokojnych plaż na całej wyspie. Jak by ktoś nie lubił nocnego szaleństwa. W tych spokojnych miejscowościach ceny noclegów jeszcze mniejsze.
Pisalam kilkukrotnie, ze tylko zorganizowany wyjazd mnie interesuje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 00:06   #19
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Ale dostałas już odpowiedzi, że w Polsce to nie istnieje, podejrzewam że też googlowalas i nic, więc dziewczyny starają się podawać alternatywy i tyle.
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 00:50   #20
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Cytat:
Napisane przez Mediterrania Pokaż wiadomość
Ale dostałas już odpowiedzi, że w Polsce to nie istnieje, podejrzewam że też googlowalas i nic, więc dziewczyny starają się podawać alternatywy i tyle.
Co w Polsce nie istnieje? Wyjazdy dla singli? :facepalm:

Dziekuje za alternatywy, ale jak juz powiedzialam wielokrotnie interesuje mnie konkretna rzecz. Nie bzdurne porady w stylu "wez towarzysza" lub "zorganizuj wyjazd sama".

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:37 ----------

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dziekuje. Znalazlam wstepnie cos ciekawego, ale wylot z Niemiec.

Szukam wiec dalej . Przeszukalam siec i w zeszlym roku jedno z bardziej znany biur mialo oferte bez doplat. Przydalaby sie taka oferta teraz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 01:34   #21
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Gdyby istniało, dawno byś znalazła i prędzej w google, niż na wizazu. Organizacja samemu nie wymaga dużo czasu, jezdze sama od dawna i to jest parę kliknięc. Ale jesteś bardzo niemiła, więc zwijam się stąd. Miłych wakacji.
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 09:29   #22
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Cytat:
Napisane przez Mediterrania Pokaż wiadomość
Gdyby istniało, dawno byś znalazła i prędzej w google, niż na wizazu. Organizacja samemu nie wymaga dużo czasu, jezdze sama od dawna i to jest parę kliknięc. Ale jesteś bardzo niemiła, więc zwijam się stąd. Miłych wakacji.
No wybacz, ale ile mozna czytac o wzieciu towarzysza w watku, w ktorym ktos wyraznie napisal, ze chce jechac sam. Podobnie z organizacja samemu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 09:39   #23
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:00   #24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jasne, dam. Gdzies widzialam oferte bez doplat, ale do Bulgarii, wiec szukam dalej.

No jasne, ze Wizaz wie lepiej. To jak w tych watkach o bezdzietnych z wyboru, gdy jakas matka wpada i mowi dziewczynom, ze macierzystwo jest pieknie i nie wiedza, co traca . Ten sam poziom.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 18:10   #25
Emila_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 38
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Za te marne 100e-200e mogę Ci wykupić lot zarezerwować hotel/apartament i napisać ile kosztuje transport z lotniska do hotelu taxi i busem ja moge nawet zadzwonić i zamówić taxi jak nie będzie postoju/przystanka powiedzieć ci ile to kosztuje i podać adres taxi :P
Emila_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 19:39   #26
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;63432036]Pisalam, ze chce jechac sama. Ty napisalas, zebym wziela kogos dla towarzystwa. Aha. Ma to sens.



Pisalam kilkukrotnie, ze tylko zorganizowany wyjazd mnie interesuje.[/QUOTE]

Cóż jest do organizowania w takim wyjezdzie, że tak się przy takowym upierasz?
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 19:43   #27
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Cóż jest do organizowania w takim wyjezdzie, że tak się przy takowym upierasz?
Ale w gruncie rzeczy co Cię to interesuje? Nie chce i już. Napisała, że chce zorganizowany, nie chce jej się nawet minuty więcej na to tracic, więc po co drążysz?

Ja też czasem wolę szybko wybrać ofertę, zapłacić i mieć z głowy, niż siedzieć, szukać noclegów, transportu, osobno bookować samolot, martwić się ubezpieczeniem czy czymkolwiek. Po prostu.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 10:07   #28
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ale w gruncie rzeczy co Cię to interesuje? Nie chce i już. Napisała, że chce zorganizowany, nie chce jej się nawet minuty więcej na to tracic, więc po co drążysz?

Ja też czasem wolę szybko wybrać ofertę, zapłacić i mieć z głowy, niż siedzieć, szukać noclegów, transportu, osobno bookować samolot, martwić się ubezpieczeniem czy czymkolwiek. Po prostu.
Jest to forum dyskusyjne. Skoro autorka miała czas odpowiadać w nim to znalazłaby czas i na znalezienie przelotu i hotelu tym bardziej, że z tego co wiem nawet jadąc z biurem do jakiegoś hotelu ludzie sprawdzają opinie o nim. Teraz biura sprzedają czartery zatem też nie trzeba buszować po innych stronach samolotowych. Wpisujący dobrze jej radzą, oczywiście nie musi skorzystać i być nadal uparta no i zła na biura za taką czy inną politykę.

I jeszcze cytat autorki:
Niestety wiekszosc biur stosuje jakas chora polityke doplat milionow monet za pokoj dla singla. Dla przykladu: odwiedzilam jedno z biur ostatnio. Zainteresowala mnie podroz na Dominikane. Cena podrozy to 7 tysiecy. Doplata za pokoj dla singla to 3 tysiace .

Co w tym nienormalnego? Proszę sprawdzić, ile kosztuje pokój jednoosobowy i 2 osobowy w jakimkolwiek hotelu w Polsce czy na świecie. Jedynka jest tańsza śladowo. Czyli np. zamiast 200 zł kosztuje 180.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2016-08-06 o 10:17
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 10:40   #29
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Ale to sprawa autorki jak dysponuje swoim czasem i co uważa za jego stratę
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 11:10   #30
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wyjazd z biura podrozy dla singla

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Ale to sprawa autorki jak dysponuje swoim czasem i co uważa za jego stratę
Oczywiście, ale skoro wywleka swoje problemy na dyskusyjnym forum publicznym musi się liczyć z różnymi wpisami. Ludzie grzecznie jej doradzali-spotkali się z agresją. Niech nadal szuka, przy okazji oburzając się na forach na praktyki biur. Biuro woli, aby mieć 14000 za dwie osoby, które zajmą jeden pokój. Autorka się oburza, nie rozumie tego, że jadąc w pojedynkę nie zapłaci 7000 tylko 10000, bo sama zajmie jeden pokój.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2016-08-06 o 11:21
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-04 12:47:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.