pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-27, 21:36   #1
czapkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3

pomoc


witam, mam kilka problemow i mam nadzieje ze mi pomozecie chociaz minimalnie rozwiazac.
prosze nie oceniajcie zbyt pochopnie
niewiem od czego zaczac,
no wiec zaczneod pierwszej sprawy ktora mnie krepuje dobija, podczas stosunku strasznie duzo sluzu ze mnie wylatuje, nic nie szuje procz pluskania w srodku, jest to dyskomfortowe i strasznie stresujace, zaraz jest mi dziwnie i sie tego wstydze ze az tyle sluzu we mnie jest. droga sprawa to taka, ze nie potrafie zadowolic partnera w lozku, tak mi si ewydaje przynajmniej, nasz stosunek trwa zaledwie niewiem czy moze 5 minut, niewiem w jaki sposob rozgrzac partnera, niewiem czemu sie tak krepuje, boje sie poprostu ze mi cos nie wyjdzie, nigdy nie mialam doswiadczenia w sexie czasem mam wrazene ze niewiem za co sie najpierw brac, w aki sposob go podniecic, mamobawy ze i tak nie bedzie dobrze co bym nie zrobila,poprzednie partnerki byly demonami sexu a ja taka cicha niezaradna strasznie sie zle ztym czuje, tyle razy ile chce to zmimenic to mnie cos blokuje w srodku i nie potrafie sie odwazyc. dlatego prosze was o porady chce sie zmienic i wkoncu zadowolic partnera i oczywiscei zebym ja tez byla w siudmym niebie, pomozcie
czapkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 21:46   #2
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez czapkaa Pokaż wiadomość
witam, mam kilka problemow i mam nadzieje ze mi pomozecie chociaz minimalnie rozwiazac.
prosze nie oceniajcie zbyt pochopnie
niewiem od czego zaczac,
no wiec zaczneod pierwszej sprawy ktora mnie krepuje dobija, podczas stosunku strasznie duzo sluzu ze mnie wylatuje, nic nie szuje procz pluskania w srodku, jest to dyskomfortowe i strasznie stresujace, zaraz jest mi dziwnie i sie tego wstydze ze az tyle sluzu we mnie jest. droga sprawa to taka, ze nie potrafie zadowolic partnera w lozku, tak mi si ewydaje przynajmniej, nasz stosunek trwa zaledwie niewiem czy moze 5 minut, niewiem w jaki sposob rozgrzac partnera, niewiem czemu sie tak krepuje, boje sie poprostu ze mi cos nie wyjdzie, nigdy nie mialam doswiadczenia w sexie czasem mam wrazene ze niewiem za co sie najpierw brac, w aki sposob go podniecic, mamobawy ze i tak nie bedzie dobrze co bym nie zrobila,poprzednie partnerki byly demonami sexu a ja taka cicha niezaradna strasznie sie zle ztym czuje, tyle razy ile chce to zmimenic to mnie cos blokuje w srodku i nie potrafie sie odwazyc. dlatego prosze was o porady chce sie zmienic i wkoncu zadowolic partnera i oczywiscei zebym ja tez byla w siudmym niebie, pomozcie
do seksuologa idź.
A i w złym miejscu umieściłaś ten post, są bardziej odpowiednie miejsca na takie tematy na wizażu niz "intymnie" ...
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 22:57   #3
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: pomoc

Nie ten partner, to nie to.

Aha, nie wiem czy pamiętasz, ale seks ma być też przyjemnością dla Ciebie. Jak na razie piszesz jakbyś był robotem do zaspokajania chłopaka, a nie kobietą która również chce odczuwać rozkosz. Albo jesteś chorobliwie nieśmiała, albo zakompleksiona, albo wszystko na raz.

Jak traktuje Cię Twój chłopak, oraz co mówi i jak spędza z Tobą pierwsze chwile po stosunku?
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 23:13   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: pomoc

Tylko sobie kompleksów narobisz przy tym facecie. Traktuje Cię w łóżku jak prostytutkę, która ma wykonać usługę jak najlepiej. Nie na tym to powinno polegać. Przy właściwym facecie, któremu będzie na Tobie zależało, nie będziesz się czuła jak na jakimś przesłuchaniu do filmu, sam Cię nauczy tego, co trzeba plus nauczy się jak Ciebie zadowalać, a nie tylko siebie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 23:54   #5
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: pomoc

skad wiesz że tamte były "demonami seksu"? Od niego? Jesli stosunek trwa tylko 5 min to raczej nie Twoja wina a na pewni nie TYLKO. A co on robi by Wam było dobrze? Z opisu faktycznie wynika że on nic nie robi nic nie powie a Ty masz zgadywac i skakac wokol niego jak go tu zadowolic. Cos tu jest chyba nie tak.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 10:52   #6
czapkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: pomoc

w zlym miejscu dalam post, mozliwe ale chyba to nie problem,
skad wiem ze demony sexu no od niego,jeszcze zanim bylismy razem bylismy bardziej kumplami i mi sie zwierzal, stad wiem i mnie to stresuje ze go nie zadowalam tak jak powinnam, on wrecz przeciwnie sie stara, to ja bardziej leze jak kloda niz dzialac, moze dlatego ze niewiem jak sie zabrac za niego.zakompleksiona tak jestem,niesmiala rowniez chyba. a jak sie zachowuje najczesciej to spi, przytulony do mnie to fakt ale nie komentuje nic, ja poprostu chce zmienic nasze zycie lozkowe i chce sie sama zmienic na bardziej otwarta.ale to nie jest takie proste, pewnie mnie nie rozumiecie sama siebie nie potrafie zrozumiec,
czapkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 11:39   #7
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: pomoc

A mowiłaś mu o tym wszystkim? Możesz mu przecież powiedzieć "słuchaj, nie jestem doświadczona i nie wiem co lubisz i co powinnam robić - poprowadź mnie i pomóż mi trochę, bo chcę, żeby było nam obojgu jak najlepiej". Tylko tyle i aż tyle - chłopak będzie miał świadomość tego, że chcesz tylko się boisz/nie wiesz jak, a Ty przy dobrych wiatrach sporo się nauczysz.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 17:02   #8
Emila_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 38
Dot.: pomoc

Jak facet dochodzi w 5 min to już jesteś demonem sexu A to że jesteś mokra to raczej zaleta Gorzej jak byś była sucha i potrzebowała nawilżaczy Co do tych demonów sexu faceci lubią się przechwalać

Edytowane przez Emila_87
Czas edycji: 2016-07-28 o 17:03
Emila_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 17:32   #9
ska174
Przyczajenie
 
Avatar ska174
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: pomoc

Za bardzo przejmujesz się tym, czy Ty zadowolisz jego, wsłuchujesz się we wszystko itp. Może przydałby się kieliszek wina na rozluźnienie?
ska174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 19:33   #10
krystianx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: pomoc

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
A mowiłaś mu o tym wszystkim? Możesz mu przecież powiedzieć "słuchaj, nie jestem doświadczona i nie wiem co lubisz i co powinnam robić - poprowadź mnie i pomóż mi trochę, bo chcę, żeby było nam obojgu jak najlepiej". Tylko tyle i aż tyle - chłopak będzie miał świadomość tego, że chcesz tylko się boisz/nie wiesz jak, a Ty przy dobrych wiatrach sporo się nauczysz.
Jako facet zgodzę☠się☠w 100%. Moja mimo, że jest cudowna w łóżku czasem i tak pyta się czy coś robi dobrze lub co bym chciał, lub jakie mam fantazje itp. Musisz się☠otworzyć i polubić swoje ciało, nie możesz mieć zbyt dużych kompleksów bo będzie Cię to hamować. To nie jest tak, że Ty masz zadowolić☠faceta, oboje musicie się☠zadowalać.
krystianx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 00:17   #11
LikeYourSong
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 26
Dot.: pomoc

To NORMALNE, że na początku nie wie się, co robić. Podziałacie trochę, to nabierzesz doświadczenia - proste.
Jeśli nie wiesz, co robić, to zapytaj go, czego by chciał (oczywiście, jeśli czegoś nie chcesz, to należy spokojnie odmówić). Poznasz jego i siebie i nie będziesz się potem na każdym kroku zastanawiać.
LikeYourSong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-30 01:17:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.