Wspólne zakupy - Demeter - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-05, 17:47   #1171
Aszku73
Rozeznanie
 
Avatar Aszku73
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Katowice
Wiadomości: 694
GG do Aszku73
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
I składamy się na 1 flaszkę dla organizatorki, tak jak to robiły poprzednie grupy - w podziękowaniu za fatygę

Bardzo dobry pomysł


Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Byłoby dobrze i wysyłka na równe 10 osób.Tak sobie myślę że na 10 osobie zamkniemy listę,ok dziewczyny?

Mam nadzieję,że wszystko pójdzie gładko mimo, że to moje pierwsze organizatorskie zadanie ma Wizażu
Pójdzie gładko Inaczej być nie może
A ja mam nadzieję, że zapachy, które będę brała w najciemniejsze ciemno nie okażą się totalną porażką Ale nic to. Kto nie ryzykuje ten nie ma
Cieszę się, że mogę dołączyć do takich wspólnych zakupów
__________________
Moja kolekcja, sprzed "reformy" https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4327
Aszku73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 18:49   #1172
katexp
Raczkowanie
 
Avatar katexp
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

ja dziewczyny od razu mówie ze na 100% nie ejstem pewna bo nadal u mamusi na garnuszku jetsem wiec nie wiem czy wyłudze tyle ile trzeba tz..ok 200zł.....ach te obsesje takie drogie są...
katexp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:11   #1173
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

burn jak juz ustalisz kurs dolara, po ktorym mamy liczyc wszystko to ja tu wrzuce sciagawke z kwotami, zeby latwiej bylo
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:14   #1174
Aszku73
Rozeznanie
 
Avatar Aszku73
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Katowice
Wiadomości: 694
GG do Aszku73
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
burn jak juz ustalisz kurs dolara, po ktorym mamy liczyc wszystko to ja tu wrzuce sciagawke z kwotami, zeby latwiej bylo
To i księgową tu mamy Super Tak chyba faktycznie będzie najprościej. Jak każdy zacznie sam liczyć to mogą wyjść cuda wianki. A tak będzie porządeczek.
__________________
Moja kolekcja, sprzed "reformy" https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4327
Aszku73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:19   #1175
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Burn, mozna by np. ustalić, że do 16-tego wszystkie listy będą u Ciebie, a umówic sie możemy np. na zakupy 2-3 dni później. Wtedy można by sprawdzic kurs dolara około tydzień przed zakupami i wtedy po podaniu przez Ciebie aktualnego kursu od razu robiłybysmy Ci przelewy. Mozna by dla pewności zaokrąglić kurs dolara np. o 0,2 zlotego, żeby nie wyszlo tak, że zabraknie Ci funduszy.

No, fajnie, że będzie fota, ale czy na focie będzie kota?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:43   #1176
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Aszku73 Pokaż wiadomość

Bardzo dobry pomysł




Pójdzie gładko Inaczej być nie może
A ja mam nadzieję, że zapachy, które będę brała w najciemniejsze ciemno nie okażą się totalną porażką Ale nic to. Kto nie ryzykuje ten nie ma
Cieszę się, że mogę dołączyć do takich wspólnych zakupów
Ja też sie bardzo cieszę

Cytat:
Napisane przez katexp Pokaż wiadomość
ja dziewczyny od razu mówie ze na 100% nie ejstem pewna bo nadal u mamusi na garnuszku jetsem wiec nie wiem czy wyłudze tyle ile trzeba tz..ok 200zł.....ach te obsesje takie drogie są...
Jasne,nie ma sprawy.Do 16 możesz sie jeszcze namyślać i zostawać/rezygnować.Problemy z funduszami doskonale rozumiem,sama nie mam pracy jeszcze i wpływy okazjonalne

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
burn jak juz ustalisz kurs dolara, po ktorym mamy liczyc wszystko to ja tu wrzuce sciagawke z kwotami, zeby latwiej bylo
Super
Cytat:
Napisane przez Aszku73 Pokaż wiadomość
To i księgową tu mamy Super Tak chyba faktycznie będzie najprościej. Jak każdy zacznie sam liczyć to mogą wyjść cuda wianki. A tak będzie porządeczek.
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Burn, mozna by np. ustalić, że do 16-tego wszystkie listy będą u Ciebie, a umówic sie możemy np. na zakupy 2-3 dni później. Wtedy można by sprawdzic kurs dolara około tydzień przed zakupami i wtedy po podaniu przez Ciebie aktualnego kursu od razu robiłybysmy Ci przelewy. Mozna by dla pewności zaokrąglić kurs dolara np. o 0,2 zlotego, żeby nie wyszlo tak, że zabraknie Ci funduszy.

No, fajnie, że będzie fota, ale czy na focie będzie kota?
Tak będzie najlepiej
A czy będzie moja kocica no cóż może uda mi się ją namówić albo któreś z pozostałych kotów
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:16   #1177
Driaada
Przyczajenie
 
Avatar Driaada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Hej hej... jestem na forum nowa i świeża. Trafiłam tu, gdy przypadkiem dowiedziam się o Demeterkach. I widzę tu fantastyczną inicjatywę. Tak się zastanawiam, czy jest szansa, abym mogła się do zakupów przyłączyć? Kto tu dowodzi? Do kogo się zgłosić? Oczywiście jako osoba nowa, a co za tym idzie nieznana, zapłacę z góry na konto. Jest szansa?
Driaada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 16:19   #1178
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Driaada Pokaż wiadomość
Hej hej... jestem na forum nowa i świeża. Trafiłam tu, gdy przypadkiem dowiedziam się o Demeterkach. I widzę tu fantastyczną inicjatywę. Tak się zastanawiam, czy jest szansa, abym mogła się do zakupów przyłączyć? Kto tu dowodzi? Do kogo się zgłosić? Oczywiście jako osoba nowa, a co za tym idzie nieznana, zapłacę z góry na konto. Jest szansa?
Obecny rzut organizuje burn-it-up - po 16-tym będziemy składać zamówienia. Burn zamawia, zbiera wpłaty, rozsyła.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:33   #1179
Driaada
Przyczajenie
 
Avatar Driaada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Świetnie. To jeśli jest jeszcze miejsce, to prosiłabym o dopisanie mojej skromnej osoby.
Zdecyduje się na jakieś 5-6 sztuk po 15 ml, choć wybór będzie trudny.
Driaada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:45   #1180
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
cieszę się bardzo

A jak paczki u reszty? doszły... np agniesia?? nie dajesz znaku życia a paczka powinna być u Ciebie już dawno

jasna sprawa, ze doszly. po prostu nie mam stalego dostepu do internetu, bo jestem na praktykach w srodku lasu i na wizaz moge wejsc tylko na pare chwil dziennnie i nie zawsze zdazylam napisac do wszystkich ktorych chcialam.
a demeterki oczywiscie otrzymalam juz dawno i bardzo Ci dziekuje

Cytat:
Napisane przez Driaada Pokaż wiadomość
Świetnie. To jeśli jest jeszcze miejsce, to prosiłabym o dopisanie mojej skromnej osoby.
Zdecyduje się na jakieś 5-6 sztuk po 15 ml, choć wybór będzie trudny.
pisz na taki kolor.
w razie czego, ja moge zrezygnowac i ustapic Ci miejsca bo w ostatnim czasie za bardzop zaszalalam i nie mam zbyt wiele kasy, a nie widze sensu zamawiania 1 czy 2 buteleczek. wole troche dolozyc i zamowic 6 - 7 i mniej wyjdzie za przesylke
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 23:17   #1181
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Dziewczyny ja musze zrezygnowac nie wyrobie finansowo, za bardzo przyszalalam kolorowkowo, na zapachy niestety mi nie wystarczy
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 23:22   #1182
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Czyli na chwilę obecną lista wygląda tak - proszę poprawiać, jeśli kogos pominęłam:

1. Burn-it-up - ORGANIZATORKA
2. zadrutowana szugar
3. tomama
4. Kika78
5. Aggie125
6. Katexp
7. Aszku73
8. Driaada
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 13:15   #1183
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Dziewczyny -chyba też wpiszę się na waszą listę,jutro sie zdeklaruje w 100%-tach....

Tylko pytanko...około ilu zł,kosztuje flakon 120 ml Holy smoke,lub 30 ml ??? wiem,że nie znacie dokładnie kursu dolara,ale tak mniej więcej.

Pozdrawiam!
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 15:29   #1184
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Nobuko, aby porównać ceny wejdź na strnę demeter i sprawdz ceny poszczególnych pojemności - zamawiamy z ich strony - a potem przelicz po aktualnym kursie dolara zaokrąglając nieco w górę, dodając na wszelki wypadek ewentualne cło 22% wartości zamówienia i ok. 4 dolarów za przesyłkę z USA.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 11:23   #1185
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Turkusie, dziś doszła paczka z moimi demeterkami. Buteleczki super zabezpieczone, wszystko w porządku. Bardzo mocno dziękuję za zorganizowanie naszej tury zakupowej.
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 06:14   #1186
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Kupilam buteleczke do perfum z czarnym atomizerkiem sieci Nicole- 14ml albo 16ml. To firma rozlewająca pseudo perfumy.Chcialam przelać Demeterka bo splash mnie denerwuje a tu okazuje sie że pasuje do spalshy Demeter. Wystaczy przykręcic.

Nie dotarly do mnie jeszcze Demeterki z drużyny brązowej...może dziś
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:37   #1187
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Czyli na chwilę obecną lista wygląda tak - proszę poprawiać, jeśli kogos pominęłam:

1. Burn-it-up - ORGANIZATORKA
2. zadrutowana szugar
3. tomama
4. Kika78
5. Aggie125
6. Katexp
7. Aszku73
8. Driaada
ja bym sie chetnie dopisala jesli jest jeszcze miejsce
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:12   #1188
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
ja bym sie chetnie dopisala jesli jest jeszcze miejsce

Jasne-zapraszamy
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:36   #1189
Driaada
Przyczajenie
 
Avatar Driaada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Swoje zamówienie mam dać tu? Na priva? Nie wiem, dam tu.
Ja poproszę 15 ml buteleczki natępujących zapaszków:

1. New Zeland
2. Wet Garden
3. Fireplace
4. Holy Smoke
5. Sawdust
6. Greenhouse
7. Mulled Cider
8. Cappucinno

Portfel patrzy na mnie z ukosa, ale niech patrzy, co tam.
Driaada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 17:10   #1190
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Driaada Pokaż wiadomość
Swoje zamówienie mam dać tu? Na priva? Nie wiem, dam tu.
Ja poproszę 15 ml buteleczki natępujących zapaszków:

1. New Zeland
2. Wet Garden
3. Fireplace
4. Holy Smoke
5. Sawdust
6. Greenhouse
7. Mulled Cider
8. Cappucinno

Portfel patrzy na mnie z ukosa, ale niech patrzy, co tam.
Bardzo proszę o listy na PW tak będzie mi łatwiej.W PW umieśćcie proszę nazwy zapachów,w jakiej pojemności i jakiej wersji (bo np. 15-styki bywają slpash oraz z atomizerem) oraz wstępne wyliczenia.Przypominam że liczymy wartość zakupów,dodajemy 22% cła a potem koszt przesyłki (40$ dzielone na liczbę osób).Wszystko to razy kurs dolara (około 2,3zł-jeszcze ustalimy dokładnie)+koszt przesyłki na terenie Polski.
Proszę wyliczenia i listy przesyłać w miarę możliwości po 16 maja bo wtedy zamkniemy listę i wiadomo będzie na ile dokładnie osób dzielić przesyłkę
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:24   #1191
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

czy można się jeszcze dołączyc do jasnoniebieskiej grupy? pierwszy raz trafiłam na ten wątek i od razu zaciekawiły mnie te zapachy zamówiłabym ze 3 buteleczki
dixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 21:32   #1192
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez dixie Pokaż wiadomość
czy można się jeszcze dołączyc do jasnoniebieskiej grupy? pierwszy raz trafiłam na ten wątek i od razu zaciekawiły mnie te zapachy zamówiłabym ze 3 buteleczki
Można jasne
W takim razie ogłaszam że lista zamknięta i wygląda tak:


1. Burn-it-up - ORGANIZATORKA
2. zadrutowana szugar
3. tomama
4. Kika78
5. Aggie125
6. Katexp
7. Aszku73
8. Driaada
9.stupid-girl
10.dixie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 07:31   #1193
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Niebieska drużyno.W kwestii wysyłki już w Polsce odemnie do Was wygląda to tak:

4 buteleczki demeterów same ważą 170g więc po zapakowaniu podejrzewam,że będzie tego co najmniej 250g.Cena listu poleconego priorytetowego o takiej wadze to według strony PP to 5,30zł.Natomiast jeżeli będziecie miały powyżej 4 buteleczek,trzeba będzie spakować je do paczek priorytetowych.Koszt takiej paczki to 8zł.Oczywiście jeżeli ktoś chce może wybrać przesyłkę paczką/poleconym ekonomicznym ale chyba bezpieczniej i szybciej będzie wybrać priorytet.
Jeżeli mogłabym prosić to do kosztów wysyłki doliczcie tak 1-1,5zł na koszty opakowania(muszę kupić koperty itp).Czasem mam coś w domu i jeżeli nie użyję nowej kupionej koperty to zwrócę wam oczywiście pieniążki za opakowanie

Oczywiście mieszkanki Wrocławia i okolic chcące odebrać buteleczki osobiście nie muszę nic dopłacać za wysyłkę po Polsce
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:10   #1194
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Burn, ja Ci wyslę około 12 zlotych na koszty wysyłki, ale to, czy idzie paczką czy listem poleconym prio zalezy od wagi. Do 2 kg możesz wyslać jako list polecony, chociaż pamiętam, że przy takiej wadze bardziej się opłaca wyslać paczką niż poleconym.

Ja dzisiaj przeczytam dokładnie swoją wczesniejszą liste, bo cos czuję, że będą zmiany i przy obliczeniach wezmę kurs dolara 2,3 plus dodam jeszcze jakieś 15-20 złotych na wypadek, gdyby nagle dolar poszedł ostro w górę. Nie sądzę aby tak sie stało, ale na wszelki wypadek wolę, abyś miała rezerwę. No i oczywiście ewentualne cło i przesyła. Czyli przesyłka ze Stanów wychodzi 4 dolary na osobę, bo mamy 10 osób w komplecie.

Przy kursie 2,3 złotego za 1 dolar moje obliczenia wychodzą tak:

- Zakup 1 splasha 15 ml - 5 UDS x 2,3 PLN = 11,5 PLN
- Ewentualne cło do każdej buteleczki splasha - 2,53 PLN
- Przesylka z USA na osobę - 40 USD : 10 = 4 USD = 9,2
- Przesyłka od Burn do każdej z nas - powyżej 4 buteleczek: ok. 8 zlotych + 1,5 PLN za kopertę, przy 4 buteleczkach lub mniej - 5,3 złotych za przesyłkę + 1-1,5 zł za kopertę
- Dodatkowa flaszka dla organizatorki Burn = 14,03 PLN : 10 osób = 1,403 PLN/osoba

Ja ze swojej strony dodam kilkanaście złotych tak, aby w razie, gdyby policzyli Burn nie 2,3 złotego za dolar ale troche więcej, Burn nie musiała dopłacać z własnej kieszeni
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:35   #1195
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Burn, ja Ci wyslę około 12 zlotych na koszty wysyłki, ale to, czy idzie paczką czy listem poleconym prio zalezy od wagi. Do 2 kg możesz wyslać jako list polecony, chociaż pamiętam, że przy takiej wadze bardziej się opłaca wyslać paczką niż poleconym.

Ja dzisiaj przeczytam dokładnie swoją wczesniejszą liste, bo cos czuję, że będą zmiany i przy obliczeniach wezmę kurs dolara 2,3 plus dodam jeszcze jakieś 15-20 złotych na wypadek, gdyby nagle dolar poszedł ostro w górę. Nie sądzę aby tak sie stało, ale na wszelki wypadek wolę, abyś miała rezerwę. No i oczywiście ewentualne cło i przesyła. Czyli przesyłka ze Stanów wychodzi 4 dolary na osobę, bo mamy 10 osób w komplecie.

Przy kursie 2,3 złotego za 1 dolar moje obliczenia wychodzą tak:

- Zakup 1 splasha 15 ml - 5 UDS x 2,3 PLN = 11,5 PLN
- Ewentualne cło do każdej buteleczki splasha - 2,53 PLN
- Przesylka z USA na osobę - 40 USD : 10 = 4 USD = 9,2
- Przesyłka od Burn do każdej z nas - powyżej 4 buteleczek: ok. 8 zlotych + 1,5 PLN za kopertę, przy 4 buteleczkach lub mniej - 5,3 złotych za przesyłkę + 1-1,5 zł za kopertę
- Dodatkowa flaszka dla organizatorki Burn = 14,03 PLN : 10 osób = 1,403 PLN/osoba

Ja ze swojej strony dodam kilkanaście złotych tak, aby w razie, gdyby policzyli Burn nie 2,3 złotego za dolar ale troche więcej, Burn nie musiała dopłacać z własnej kieszeni
Ja ten podział na paczki zrobiłam ze względy na kobitki na poczcie,bo czasem robią jakieś dziwne problemy,że niby list za pękaty czy tego typu głupoty.Z tego względu chyba lepiej będzie wysłać paczką powyżej 4 butelek
Wyliczenia się zgadzają jak najbardziej.Jakby co to ja mam też zostawioną pewną rezerwę na koncie na okoliczność tego jakby dolar poszedł dużo w górę także nie ma sie o co martwić
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:32   #1196
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Przepraszam dziewczyny,że zrezygnowałam,ale mnie interesuje jedynie holy smoke,ewentualnie incense więc nie ma sensu zamawiać dwóch buteleczek ze Stanów Jak następnym razem będziecie organizować,a ja nabiorę ochoty na więcej...pewnie się do Was dopiszę
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:48   #1197
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny,że zrezygnowałam,ale mnie interesuje jedynie holy smoke,ewentualnie incense więc nie ma sensu zamawiać dwóch buteleczek ze Stanów Jak następnym razem będziecie organizować,a ja nabiorę ochoty na więcej...pewnie się do Was dopiszę
Jasne nie ma sprawy-bez problemu zebrało się 10 osób
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 22:48   #1198
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Dziewczyny, zbliża się weekend - przypominam w imieniu Burn o wysyłaniu jej na PW list z zamówieniami, tak, aby za pare dni mozna juz było zamawiać!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 08:00   #1199
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zbliża się weekend - przypominam w imieniu Burn o wysyłaniu jej na PW list z zamówieniami, tak, aby za pare dni mozna juz było zamawiać!

Czekam jeszcze na listy od:

- tomama
-
stupid-girl
-
Katexp

Dziewczyny proszę się zgłosić na PW

__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 09:28   #1200
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

burn-it-up bardzo przepraszam, ale nie dam rady zamówić w tej turze , liczyłam na to, że zakupy będą po 1 czerwca, jeśli nikt nie znajdzie się na moje miejsce to pokrywam moją część przesyłki z USA
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.