Suknia z internetu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 21:51   #1
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Post

Suknia z internetu


Hej czy któraś z Was kupowała suknie z internetu ? Znacie jakiś dobrych sprzedawców z allegro? Mi się bardzo podoba kilka sukien z allegro , zastanawiam się czy jej tam nie zamówić . Osoba która ma te suknie ma wpisaną lokalizację WAKEFIELD, United Kingdom ... suknie te są naprawdę piękne . Czy któraś ma doświadczenie z Was ?
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg

Edytowane przez alishia123
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:34
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:10   #2
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia z internetu

Czy jest jakaś siła która może powstrzymać użytkowniczki wizażu do nie zakładania kolejnych wątków na ten sam temat ? :/

Suknie to podróbki z Chin. Jeśli chcesz wyglądać dziwnie - jakby coś w sukni było "niedorobione" - kupuj.
Suknie są piękne bo to ukradzione zdjęcia kolekcji Maggie Sottero. Zdjęcia z które ktoś zapłacił - modelkom, fotografowi, grafikowi, za wynajem miejsca itd, a jakiś ku... mu to zdjęcie kradnie.
To mniej więcej tak, jakbym wystawiła na allegro pięknego Jaguara, Mercedesa , albo BMW - Ty byś kupiła, i okazałoby się, że samochód ma tylko blachy i koła.
A silnika i całej reszty już nie.
Mam nadzieję, że wszyscy "chwytają" porównanie.

Niech mi ktoś wytłumaczy - DLACZEGO - na portalu wizaz.pl - gdzie wszyscy są uczuleni na temat praw autorskich - zezwala się na zakładanie podobnych wątków.

Ja zacznę może promować sprzedaż pirackich płyt czy podróbek perfum, bo to to samo.

Według regulaminu :

8. Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, gry itp..) jest zabronione. Dostęp do źródła takich informacji będzie kasowany, a użytkownik notorycznie łamiący ten regulamin i propagujący tego typu informacje podlega procedurze upomnień i banów;

DLACZEGO nie suknie ślubne? Cały wątek na temat chińskich sukienek - podróbek WYKORZYSTUJĄCY ORYGINALNE ZDJĘCIA PRODUCENTÓW - POWINIEN ZOSTAĆ USUNIĘTY- A OSOBY PROPAGUJĄCE ŁAMANIE PRAWA POWINNY DOSTAĆ BANA.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:19
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:33   #3
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Suknia z internetu

Ale masz problem . Nie każdego stać na suknie kolekcji Maggie Sottero . A po za tym dlaczego Ty się od razu mnie czepiasz o jakaś kradzież . Nie jestem bogada i niewiem jakie suknie ma ta cała Maggie Sottero ... skąd mam wiedzieć , że te suknie to jego... no przepraszam bardzo. Po za tym ja pytam o zdanie co kto uważa o tych sukniach , a nie mówiłam , że kupię którąś suknie...tylko , że sie zastanawiam .
I co ja może złamałam regulamin ?
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg

Edytowane przez alishia123
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:48
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:43   #4
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia z internetu

Cytat:
Napisane przez alishia123 Pokaż wiadomość
Ale masz problem . Nie każdego stać na suknie kolekcji Maggie Sottero . A może ja lubię podróbki ? A po za tym dlaczego Ty się od razu mnie czepiasz o jakaś kradzież . Nie jestem bogada i niewiem jakie suknie ma ten cały Maggie Sottero ... skąd mam wiedzieć , że te suknie to jego... no przepraszam bardzo. Po za tym ja pytam o zdanie co kto uważa o tych sukniach , a nie mówiłam , że kupię którąś suknie...tylko , że sie zastanawiam .
I co ja może złamałam regulamin ?
a) - nie mówię o Tobie, tylko w OGÓLNOŚCI
b) Maggie Sottero to ONA nie on
c) Kradnie osoba w której aukcje weszłaś - ale jeśli kupisz suknię którą reklamuje się "ukradzionymi" zdjęciami - jesteś współwinna
d) Jeśli Cie nie stać na suknię, to znajdź innego producenta, kup używaną lub wypożycz. Jest mnóstwo możliwości. Nie trzeba od razu kupowac kiepskiej podróby słabej jakości.
e) Nie można "lubić" podróbek - to jak "lubić" koks. Jedno i drugie w tym kraju nie jest legalne, więc lepiej nie przyznawac się na publicznym forum.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:45
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:48   #5
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Suknia z internetu

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
a) - nie mówię o Tobie, tylko w OGÓLNOŚCI
b) Maggie Sottero to ONA nie on
c) Kradnie osoba w której aukcje weszłaś - ale jeśli kupisz suknię którą reklamuje się "ukradzionymi" zdjęciami - jesteś współwinna
d) Jeśli Cie nie stać na suknię, to znajdź innego producenta, kup używaną lub wypożycz. Jest mnóstwo możliwości. Nie trzeba od razu kupowac kiepskiej podróby słabej jakości.
e) Nie można "lubić" podróbek - to jak "lubić" koks. Jedno i drugie w tym kraju nie jest legalne, więc lepiej nie przyznawac się na publicznym forum.
c) skąd mogłam o tym wiedzieć ? Że "on" kradnie zdjęcia .
d) niewiem dlaczego odrazu tak na mnie "na skoczyłaś" przecież po to napisałam ten wątek. Widzisz dzięki Tobie wiem , że to są " kiepskie podróby słabej jakości" .

Osoba u której patrzałam te suknie ma same pozytywne komentarze i średnią z 50 ocen sprzedaży
Zgodność przedmiotu z opisem 4.9 Kontakt ze Sprzedającym 4.9 Czas realizacji zamówienia 4.9 Koszt wysyłki 4.6

Tylko jaką mam pewność , że mówisz prawdę.
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg

Edytowane przez alishia123
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:54
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:53   #6
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia z internetu

Cytat:
Napisane przez alishia123 Pokaż wiadomość
c) skąd mogłam o tym wiedzieć ? Że "on" kradnie zdjęcia .
d) niewiem dlaczego odrazu tak na mnie "na skoczyłaś" przecież po to napisałam ten wątek. Widzisz dzięki Tobie wiem , że to są " kiepskie podróby słabej jakości" .

Tylko jaką mam pewność , że mówisz prawdę.
Możesz sprawdzić Tylko to tak jakbyś wyrzuciła kasę do kosza.
Wiesz jak jeszcze możesz sprawdzić? Czy ktoś Ci kiedyś mówił, że jeśli coś wygląda zbyt pięknie, aby było prawdziwe, to musi być w tym jakis kant?
Teraz już wiesz, że to Maggie Sottero, możesz więc zobaczyć ile taka suknia kosztuje nowa, ile używana.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:00   #7
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Suknia z internetu

Dlatego jest ten wątek . Ta osoba ma same pozytywne komentarze itp. ale skoro mówisz , że to tandetne podróby , to wolę już kupić od innej osoby ... albo kupić w salonie .
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 23:02   #8
5tka
Raczkowanie
 
Avatar 5tka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 55
GG do 5tka
Dot.: Suknia z internetu

Jeśli chodzi o suknie z internetu, byłabym ostrożna. Nawet jeśli ogłaszałaby się jakaś firma Polska. Po pierwsze: np rozmiar 38 w jednej firmie nie jest identyczny z 38 w innej. Dobrze jest przymierzyć suknię, a nie wszystkie suknie da się później dopasować. Wiem, bo koleżanka tak kupiła. Nie zapłaciła dużo, ale potem żałowała. Sukienka uszyta niby ładnie,ale była bardzo cienka w stosunku do tych z salonów. Materiał pogniótł się w transporcie i już nie chciał się doprasować. A co do dopasowania, najpierw nikt się nie chciał podjąć, a jak już znalazła się Pani, to się okazało,że trzeba by było praktycznie popruć górę i uszyć od nowa,żeby wszystko dobrze leżało. Suma sumarów wydała dwa razy pieniądze, bo kupiła jakąś sukienkę z wyprzedaży za niecałe 1000zł. Ja na pewno nie będę ryzykować .
Ale może ktoś kupował i było wszystko ok??
5tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:10   #9
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Suknia z internetu

Sama nie wiem zdania w tej sprawie są podzielone , chyba zależy kto na jakiego sprzedawce trafi. Przeglądałam fora i trafią się śliczne suknie , ale także takie których nie da rady założyć , są z okropnego materiału i nie podobne do zdjęć . Ja nie mając dużo pieniędzy - niestety Albo kupię używaną z allegro ( taka z pierwszej ręki , na której są zdjęcia z autentycznego ślubu itp. no i z Polski ) albo wypożyczę w salonie . Dzięki za rady .
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:33   #10
madonnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 25
Dot.: Suknia z internetu

oplaca sie wypozyczyc w salonie model ktory ci pasuje i jeszcze dopasuja wymiary sukienki do ciebie;]
madonnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 08:14   #11
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Suknia z internetu

albo niech krawcowa ci uszyje mi za wszystko z szyciem nie wyjdie wiecej niz 500zł w tym 250zł bierze krawcowa
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 10:42   #12
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Suknia z internetu

Cytat:
Napisane przez alishia123 Pokaż wiadomość
Hej czy któraś z Was kupowała suknie z internetu ? Znacie jakiś dobrych sprzedawców z allegro? Mi się bardzo podoba kilka sukien z allegro , zastanawiam się czy jej tam nie zamówić . Osoba która ma te suknie ma wpisaną lokalizację WAKEFIELD, United Kingdom ... suknie te są naprawdę piękne . Czy któraś ma doświadczenie z Was ?
Jakiś czas temu na forum, chyba Gazety Wyborczej, trafilam na wątek o suknia Kanaca kupoiwanych właśnie przez Interent. dziewczyny miały bardzo różne opinie, chyba trochę jendak przeważały te gorsze (np. ze koronki trochę tanie i tandetne wszyli), ale zdecydowanie pozytywem była niska cena. Ktoś tam pokazał zdjęcie sukienki ze strony i ptem zdjęcie siebie w sukience i prawde mówiąc szału nie widziałam, jednak na zdjęciu internetowym to wyglądało lepiej. Przepraszam, mam tylko takie informacje, mam nadzieję, że Cię bardzo nie zniechęcilam, ale osobiście wybralabym salon. Wiadomo, drożej, ale jednak tej tandety potem nie ma jak przykryć fryzurą czy kwiatkami.
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 10:47   #13
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Suknia z internetu

Też już wiem i nie kupuje jednak tych "pięknych i tanich chińskich sukien ślubnych" . Mam pytanie ile miesięcy wcześniej kupić sukienkę ? Używaną z allegro , albo w salonie ? Dziękuje , za wszystkie ostrzeżenia
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:46   #14
madonnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 25
Dot.: Suknia z internetu

jesli chcesz wypozyczyc w salonie to 5 misiecy wczesniej
madonnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:36   #15
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Suknia z internetu

Cytat:
Napisane przez madonnna Pokaż wiadomość
jesli chcesz wypozyczyc w salonie to 5 misiecy wczesniej


O kurcze to chyba już czas na wybór tej idealnej .
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:46   #16
HEXISELLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Suknia z internetu

Cytat:
Napisane przez alishia123 Pokaż wiadomość
Hej czy któraś z Was kupowała suknie z internetu ? Znacie jakiś dobrych sprzedawców z allegro? Mi się bardzo podoba kilka sukien z allegro , zastanawiam się czy jej tam nie zamówić . Osoba która ma te suknie ma wpisaną lokalizację WAKEFIELD, United Kingdom ... suknie te są naprawdę piękne . Czy któraś ma doświadczenie z Was ?
Witaj,
ja swoja suknię sprzedaję. A przynajmniej z takim zamiarem ją wystawiam. Jest w kształcie litery, ecru, z piekną ozdoba w postaci kwiatu na biodrze z trokami i piórkami, kryształkami.. Generalnie kategoria- skromniejsza. Zdobienie jest w arszczeniu, ja sie czułam jak księzniczka, bo tak si własnie w tym dniu "księzniczkowato" wygląda. Sprzedaję komplet;suknia, welon, buty.
HEXISELLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:57   #17
jamajka860
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia z internetu

hej

Ja swoją suknię ścigam z USA
Nie chwaląc się za sukienkę zapłaciłam 400$. Fakt że jest zamówiona o rozmiar większa niż noszę i będę musiała tutaj w Polsce ją przeprawiać ale i tak cena jaką za nią zapłaciłam jest naprawdę bardzo niska
jamajka860 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 15:46   #18
madonnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 25
Dot.: Suknia z internetu

alishia123 nie wiem kiedy masz slub ale 5 miesiecy wczesniej sie wypozycza z salonow i mozesz juz wypozyczyc model jaki ci sie podoba za pol ceny wartosci sukienki takze nie wiem czy oplaca sie kupowac bo i tak jak sprzedajesz to nie wezmiesz za nia przeciez tyle ile zaplacilas
Powinnas juz isc mierzyc wybrane modele zeby nie bylo za pozno

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

a sory nie zauwazylam ze podalas kiedy masz slub:P no to juz czas najwyzszy mam tego samego dnia
madonnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 19:09   #19
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Suknia z internetu

Cytat:
Napisane przez alishia123 Pokaż wiadomość
Też już wiem i nie kupuje jednak tych "pięknych i tanich chińskich sukien ślubnych" . Mam pytanie ile miesięcy wcześniej kupić sukienkę ? Używaną z allegro , albo w salonie ? Dziękuje , za wszystkie ostrzeżenia
Warto, żebyś zaczęła już szukać sukni . Na pewno uda Ci się kupić coś fajnego używanego (te suknie są przecież uwżywane raz, dwa razy i zwykle w świetnym stanie, ja w salonie mierzyłam jedną z komisu i niczym się nie różniła od nowych, no, metką . A te suknie mają to do siebie, że zwykle o jeden, dwa rozmaory da się to zmniejszyć lub zwiększyć). Sugerowalabym zacząć od salonów w celu wypożyczenia lub zobaczenia, co jest w komisie. Jeśli coś jest w komisie, to pewnie i miesiąc wcześniej by starczyło, akurat tyle, żeby był czas na dopasowanie, no a z wypożyczaniem to najlepiej już. A jeśli chodzi o allegro, to może najlepiej zacznij od sukien w Twojej okolicy - nic jednak nie zastapi tego, żeby zobaczyć suknię na żywo, na zdjęciach wszystko zawsze fajniej/inaczej/czasem gorzej wygląda.
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 19:47   #20
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Suknia z internetu

Cytat:
Napisane przez jamajka860 Pokaż wiadomość
hej

Ja swoją suknię ścigam z USA
Nie chwaląc się za sukienkę zapłaciłam 400$. Fakt że jest zamówiona o rozmiar większa niż noszę i będę musiała tutaj w Polsce ją przeprawiać ale i tak cena jaką za nią zapłaciłam jest naprawdę bardzo niska
No tak, ale jeszcze jej nie widziałaś... Może się okazać, że nawet 100 dolców byś za nią nie dała...
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 20:52   #21
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Suknia z internetu

Hejka . W następnym tygodniu pojeżdżę po salonach w mojej okolicy i popatrzę suknie - jakie ceny itp.
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:37   #22
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia z internetu

Najpierw pochodz po salonach i zmierz rozne suknie, zeby się zorientowac w ktorym fasonie jest Ci najlepiej. A potem na Twoim miejscu poszukałabym używanej sukni na Allegro albo innych internetowych komisach slubnych, ktorych jest mnostwo. Jesli cos nie będzie pasowac to zawsze za grosze mozesz ją sobie przerobic u krawcowej. Tak chyba będzie najtaniej.
No chyba ze masz pomysl na malo skomplikowaną suknię to moze sie oplacac uszyc ja od podstaw u dobrej krawcowej.
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 11:29   #23
jamajka860
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia z internetu

Ja własnie jestem w takiej komfortowej sytuacji że moja druhna jest w USA wiec najpierw poszła do salonu firmowego, sprawdziła materiał , wykończenia itp. Suknia już jest u niej, mówi że taka sama jak na zdjęciach więc raczej będzie z nią wszystko ok
jamajka860 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 22:49   #24
HEXISELLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Suknia z internetu

Cytat:
Napisane przez alishia123 Pokaż wiadomość
Hej czy któraś z Was kupowała suknie z internetu ? Znacie jakiś dobrych sprzedawców z allegro? Mi się bardzo podoba kilka sukien z allegro , zastanawiam się czy jej tam nie zamówić . Osoba która ma te suknie ma wpisaną lokalizację WAKEFIELD, United Kingdom ... suknie te są naprawdę piękne . Czy któraś ma doświadczenie z Was ?
ALISHIA!

Chciałabym zaprezentować moją suknie, która spełniła marzenia. Niestety zdjęcia nie oddają jej zalet. Suknia pozwala na stylizację w stylu hiszpańskim. Mnie pasowała do urody i temperamentu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ŚLUBNA 6.jpg (52,4 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ŚLUBNA 10.jpg (24,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ŚLUBNA 4.jpg (52,5 KB, 44 załadowań)
HEXISELLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 17:39   #25
redzi13
Zadomowienie
 
Avatar redzi13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hull UK
Wiadomości: 1 285
Dot.: Suknia z internetu

materialy porazka.
redzi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 18:06   #26
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia z internetu

Wszystko porażka.
Ten gorset

A już pomijając wszystko - bliżej mi do zakonnicy, niż temu krojowi do stylu hiszpańskiego.

W ogóle - kupowanie i sprzedawanie na wizażu jest VERBOTEN!
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2011-01-24 o 18:38
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 19:02   #27
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Suknia z internetu

Cytat:
Napisane przez HEXISELLA Pokaż wiadomość
ALISHIA!

Chciałabym zaprezentować moją suknie, która spełniła marzenia. Niestety zdjęcia nie oddają jej zalet. Suknia pozwala na stylizację w stylu hiszpańskim. Mnie pasowała do urody i temperamentu.
Co to takie wymiętoszone?
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 00:03   #28
HEXISELLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Suknia z internetu

Cytat:
Napisane przez bea_dalia Pokaż wiadomość
Co to takie wymiętoszone?
Przyznaję, że suknia wyciągnięta jest z kufra, po przeprowadzce. Przyjmuję krytykę, bo zakładam,ze nie każdemu wszystko się musi podobać (uprzedzałam, że zdjęcia nie wyraża tego, co ja przekazać bym chciała).
Mam piękne wspomnienia związane z suknią i mnóstwo miłości, akceptacji i zrozumienia każdego dnia.
Czego i Wam życzę
HEXISELLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.