Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! pilne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-08, 11:01   #31
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! jeszcze inne pytanie

justyna_t napisał(a):
> Ale inne pytanie- jak dobrać odpowiedni kolor podkładu- czy w drogerii pozwolą mi zobaczyc jak to na mnie wygląda ?

Ja zawsze proszę w Sephorze o próbki odcieni, które mnie interesują. Potem w domu na spokojnie sprawdzam, w różnych oświetleniach. W drogerii, kiedy pani sprzedająca nade mną stoi jakoś nie umiem
Niestety tańsze podkłady -trzeba sprawdzać w drogeriach (w Sephorze ich raczej nie znajdziesz). Wtedy najlepiej maźnąć lekko kiloma kolorami w okolicach żuchwy, wyjść ze sklepu i w lusterku sprawdzić, który odcień stapia się najlepiej ze skórą. Koniecznie dobieraj w świetle dziennym, w sztucznym często można wybrać za ciemny. W ostateczności można sprawdzać na nadgarstku, ale często się zdarza, że nadgarstki mają jaśniejszy odcień niż skóra na twarzy (czasem dużo jaśniejszy).
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 11:05   #32
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! jeszcze inne pytanie

Ja tez nie mam nieskazitelnej cery Mam rozszerzone pory na policzkach, nie jest to duża powierzchnia ale zawsze jest... A przy suchej, wrażliwej skórze trudno stosować maseczki ściągające
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 11:08   #33
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! jeszcze inne pytanie

Tak sobie myślę że skoro nie masz większych problemów z cerą, a tylko małe niespodzianki od czasu do czasu, to powienien wystarczyć Ci sam korektor - ale pamiętaj musi być wtedy rzeczywiście bardzo dobrze dobrany i dobrze się stapiać z cerą (Ines już o tym wspomniała )inaczej efekt będzie koszmarny.
Ewentualnie, możesz jeszcze sięgnąć po jakiś lekki krem koloryzujący. Nie zrobi Ci na twarzy maski, a tylko ujednolici koloryt cery.

Pozdrawiam
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 11:10   #34
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! jeszcze inne pytanie

Uwielbiam was dziewczyny
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 11:12   #35
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! jeszcze inne pytanie

chuda_w-w napisał(a):
> Ja tez nie mam nieskazitelnej cery Mam rozszerzone pory na policzkach, nie jest to duża powierzchnia ale zawsze jest... A przy suchej, wrażliwej skórze trudno stosować maseczki ściągające

Chuda a jakbyś spróbowała taką maseczkę stosować tylko na policzki, a po zmyciu maseczki zastosować maseczkę nawilżającą

Szkoda tylko, że te maseczki ściagające mają działanie doraźne

lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 11:13   #36
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! jeszcze inne pytanie

justyna_t napisał(a):
> Uwielbiam was dziewczyny

Justyna -
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 11:43   #37
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! jeszcze inne pytanie

lucille napisał(a):

> Chuda a jakbyś spróbowała taką maseczkę stosować tylko na policzki, a po zmyciu maseczki zastosować maseczkę nawilżającą

Lucille ale ja ją nakładam tylko w miejscach gdzie mam rozszerzone pory czyli na niewielki kawałek na policzkach... to jednak nie zmienia faktu że mnie podrażnia i jeszcze bardziej wysusza skóre Po zmyciu nakładam krem ale wtedy skóra jeszcze bardziej się zaczerwienia
Wypróbuje sposób o którym piszesz wyżej (maseczka ściagająca a po niej nawilżająca) i zobacze czy jest jakaś poprawa
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-08, 12:43   #38
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! pilne

lucille napisał(a):
> nimfetka napisał(a):
> > wchodze na stronke ale nie ma tam film d'application produit,czy jestem aż tak sprytna ?
> >
>
> Klikasz w linka, który załączyłam strona, która się otwiera powinna wyglądać tak jak na załączonym obrazku, zaznaczyłam też gdzie te filmy
dziękuje i już wiem dlaczego ja nie moge tego zobaczyć,proste stronka ukazuje się w niecałości tylko górne paski a szkoda
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 14:02   #39
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! jeszcze inne pytanie

a ja nakladam podklad zupelnie inaczej mam od paru lat ten sam, spectacular HR, typu non transfer z odrobina silikonu - naciskam pompke 3 razy, rozcieram dwoma ruchami na calych dloniach jak zel do mycia twarzy i takim samym ruchem jakbym myla twarz rozprowadzam go najpierw na policzkach i w dol na brode a potem na czole (zawsze od gory do dolu). hehe moze to nie tak sie POWINNO robic ale u mnie to dziala
a te filmiki chanela sa ujmujace...
i wkurzajace
ja mam takie naczynka z boku buzi ze wygladaja jakby mi tarantule na gębie siedzialy hehehehe a one jak anielice, te panie na filmikach, niebianska cera - szkoda ze nie mamy na glowie takiego przycisku "totalny retusz" jak w photoshopie - to by byl numer naciskamy i znikaja pryszcze, naczynka i granice podkladu miedzy twarza a szyja
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 09:50   #40
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Re: jeszcze o podkładach

Nie chce zakładać nowego tematu bo i po co
A więc wczoraj kupiłam sobie podkład l'oreal True Match ( jestem bardzo zadowolona ) MOje pytanko to
Czy zeby był trwalszy to musze nałozyc jeszcze puder sypki ? A jesli tak to jaki dobrać- mam odcień C1 !
Moze jakaś wizażanka używa tego podkłądu o tym odcieniu i mi podpowie jaki sypki puder dobrać
Ps. Wiem ze głupie są te moje pytania ale ja wole się zapytac niż bładzić
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 13:08   #41
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! jeszcze inne pytanie

wiecie co, sama jestem zdziwiona... po oebjrzeniu tych filmow chanela o aplikacji podkladu zaczelam dla eksperymentu nakladac swoj podklad tak jak na prezentacji, tzn od zuchwy W GORE TWARZY, a nie, jak dotad, w dol - trzyma sie tak samo, ale efekt jest lepszy, rowniejszy, jednolity - zaskoczylo mnie to twarz naparwde wyglada lepiej
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-11, 13:53   #42
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! jeszcze inne pytanie

martiene napisał(a):
> wiecie co, sama jestem zdziwiona... po oebjrzeniu tych filmow chanela o aplikacji podkladu zaczelam dla eksperymentu nakladac swoj podklad tak jak na prezentacji, tzn od zuchwy W GORE TWARZY, a nie, jak dotad, w dol - trzyma sie tak samo, ale efekt jest lepszy, rowniejszy, jednolity - zaskoczylo mnie to twarz naparwde wyglada lepiej

No ale czy po wsmarowaniu podkładu "z dołu do góry" włoski na twarzy (ten taki drobny meszek) nie są wtedy bardziej widoczne? Bo w końcu przy takim nakładaniu gładzimy skórę "pod włos".
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 15:52   #43
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! pilne

mimbi napisał(a):
> A tak na serio, to pamietajmy, ze w takich filmikach oprocz nieskazitelnych modelek (jak one to robia, podobno wsrod modelek szerzy sie nikotynizm, alkoholizm i brak witamin w marchewkach - jakim cudem maja takie cery?!), wystepuja tez zawodowi makijazysci - zawsze jak ogladam np. Pania Anie Orlowska w "No to pieknie"

co to za program że pozwole się zapytać kiedy leci i na jakim kanale ??
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 16:49   #44
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Wasz sposob na podkład!!!!!!!!!!!! jeszcze inne pytanie

na szczescie moje wloski jakos w ogole nie sa widoczne a podklad ma taka konsystencje ze daje satynowe, lekko mokre wykonczenie, wiec wloskow nie widac i juz
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.