dres sauna suit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 18:18   #1
heritagesofitel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1

dres sauna suit


Witajcie czy ktos z Was korzystał moze z tego cuda?

http://www.allegro.pl/item370081910_...a_deluxe_.html

dzis znalazłam to na allegro, pytałam znajomego który kiedys cwiczył boks i mówi ze faktycznie zrzucenie kilku kg w tym dresie jest stosunkowo proste,

prosze o Wasze opinie, posiada to ktos? warto kupic?

potrzebuje zrzucic 6kg i jesli to faktycznie działa to kupie,

pozdrawiam
Dagmara
heritagesofitel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:29   #2
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: dres sauna suit

owszem to dziala, glownie bardziej sie pocisz i tracisz wode z organizmu. jednak glebsze efekty przy uzywaniu tego dresiku sa na pewno. ogladalam keidys program z bokserami, jeden z nich musial zrzucic 1,5 kilo w pare dni (1,2? nie pamietam) i w tym stroju po biegach uszlo z 0,5-1 kg.
aguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:30   #3
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: dres sauna suit

jednak nie wiem czy wlasnie nie chodzi tu jedynie o utraceniu wody, co powoduje spadek wagi
aguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:33   #4
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: dres sauna suit

Rzeczywiście szybko można zrzucić kg ale wody. Bokserom to służy bo czasami muszą przed walką zmieścić się w granicach kategorii wagowej. Nie myśl że to trwałe efekty.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:34   #5
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: dres sauna suit

dokladnie to co powiedziala abercrombie&fitch ale moze po dluzszym stosowaniu elekty beda trwalsze?
aguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:17   #6
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: dres sauna suit

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
dokladnie to co powiedziala abercrombie&fitch ale moze po dluzszym stosowaniu elekty beda trwalsze?
nie
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:20   #7
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: dres sauna suit

Pocenie się czy inne sposoby odwadniania nie mają nic wspólnego ze zmianą ilości tłuszczu w składzie ciała
Jak rozumiem, zależy Ci na schudnięciu, a nie odwodnieniu. Żeby schudnąć, warto przede wszystkim zmienić nastawienie: nie ma tak, że coś kupisz, poużywasz i schudniesz To nie na tym polega.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 20:32   #8
kariis92
Raczkowanie
 
Avatar kariis92
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 78
Dot.: dres sauna suit

Odświeżam.

Ostatnio zakupiłam podobnego typu strój. Ćwiczę w nim dość intensywnie, mięśnie nie męczą się aż tak bardzo, a po zdjęciu go jestem cała spocona. Myślę, że dzięki temu mięśnie pracują bardziej intensywniej i tym samym spalana jest większa ilość kcal. Wydaje mi się, że instruktorzy fitness etc. polecają ubranie bluzy czy innego nakrycie przy ćwiczeniach na siłowni, by uzyskać podobny efekt. Możliwe, że się mylę. Nie mam dużego doświadczenia z tym dresem, ani z ćwiczeniami.

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat odchudzania, a ćwiczeń w tym dresie (nie myślę tu o siedzeniu na kanapie!).
kariis92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 16:52   #9
kariis92
Raczkowanie
 
Avatar kariis92
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 78
Dot.: dres sauna suit

up
__________________
dieta, dieta, dieta, dieta.
przede wszystkim konsekwencja.

zapuszczam włosy,
dbam o siebie,
walczę z celulitem.

kariis92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 08:12   #10
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: dres sauna suit

Cytat:
Napisane przez kariis92 Pokaż wiadomość

Ostatnio zakupiłam podobnego typu strój. Ćwiczę w nim dość intensywnie, mięśnie nie męczą się aż tak bardzo, a po zdjęciu go jestem cała spocona. Myślę, że dzięki temu mięśnie pracują bardziej intensywniej i tym samym spalana jest większa ilość kcal. Wydaje mi się, że instruktorzy fitness etc. polecają ubranie bluzy czy innego nakrycie przy ćwiczeniach na siłowni, by uzyskać podobny efekt. Możliwe, że się mylę. Nie mam dużego doświadczenia z tym dresem, ani z ćwiczeniami.
yyy.. troche nie kumam czemu przez dres (jakikolwiek cud by to nie byl) miesnie mialyby pracowac bardziej intensywnie..

to ze "miesnie nie mecza sie az tak bardzo" a juz jestes spocona, to nie swiadczy o tym jak przebiegl Twoj trening , w sumie w 30stopniowy upal mozna sie spocic chodzac w takim ubraniu po ulicy.
Stopien spocenia sie niestety nie ma wiekszego znaczenia na treningu,niektorzy sie prawie w ogole nie poca, inni po dwoch cwiczeniach sa cali mokrzy.

Taki sam trening powinnas wykonac bedac w dresie czy bez , z tymze w dresie moze Ci byc ciezej bo mozesz szybciej stracic sily przez to ze jest w nim goraco (przynajmniej ja tak mam, ze jakbym miala np. biegac w takim stroju ze by od razu bylo goraco to by mnie szlag trafil )
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 11:44   #11
legally blond
Przyczajenie
 
Avatar legally blond
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: dres sauna suit

Dziewczynki, ten dres powoduje wzrost temperatury ciała (z pewnością wiele z Was używało rozgrzewających kosmetyków wyszczuplających). Pozbywamy się nagromadzonej w tkankach wody, toksyn a mięśnie pracują efektywniej. I nie ma to nic wspólnego z poceniem się podaczas upału, chodząc po ulicy. Co do bokserów, to mieszkając kilka lat w miami codziennie spotykałam biegających w trzydziestokilkustopniowy m upale panów ubranych nie dość,że w "foliowe" dresy ale i bawełniane czapki. Co do dresu to ja biegam w nim od pół roku (40 minut interwałów o świcie i 1h wieczorem) i efekty są.Głównie w postaci zgrabnych nóżek bez cellulitu (a po ciąży miałam masakryczny cellulit i wieczny obrzęk). Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę wytrwałości i konsekwencji. M.
legally blond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 13:52   #12
Emila Kamila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: dres sauna suit

Hey Dziewczyny!
Sauna suit jest jak najbardziej super sprawą aby przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. To, że spala się woda to przecież normalne, ale po dłuższym czasie ćwiczeń zaczyna się spalać tłuszcz. Instruktor na mojej siłowni, który się na tym bardzo dobrze zna, zawsze tłumaczy wszystkim dziewczynom, że oczywiście fajnie jest wyglądać na siłowni w ładnej obcisłej koszulce z odkrytym biustem, ale wtedy szanse na wypocenie są cięższe do uzyskania.
Mówiąc krótko: To tak jak z masłem na patelni, na zimnej będzie je ciężko roztopić, za to na ciepłej, gorącej roztapia się momentalnie. I tak dzieje się z naszym tłuszczykiem. Znam to dobrze, bo ćwicząc aeroby na bieżni, rowerku i orbitreku na zmianę. Efekty jakie nastąpiły po ćwiczeniu w ThermoDres (bo o takiej nazwie właśnie kupiłam) są zdumiewające. Chodzi tu wyłącznie o czas w jakim zrzuciłam 12 kg. Pierwszy tydzień zrzuciłam 1kg, drugiego kolejny za to w trzecim tygodniu już przy treningu w dresie zrzuciłam 1,8kg. Czwarty tydzień wynik 1,6kg. i tak dalej aż do wymarzonych 12kg, bo taki miałam cel. W tym dresie Pot wylewał się ze mnie już po 20 minutach treningu, a wcześniej ja ćwiczyłam to po 1 godzinie nie chodziłam tak spocona. Więcej nie będę się rozpisywać, ale polecam taki dres, a i co ważne mój jest czarny i wygląda się w nim normalnie jak w zwykłym dresie. Odradzam tylko kupna tych najtańszych z allegro, bo moja koleżanka dała się namówić na super niską cenę, to nie dość że dres dres był srebrny, nie był rozpinany i wyglądała w nim jak kosmitka Jeżeli się zdecydujecie to zwróćcie uwag na grubość materiału, ponieważ te najtańsze są najcieńsze - i można je bardzo łatwo porwać pod czas treningu.
Emila Kamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-02, 10:37   #13
anianow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: dres sauna suit

podbijam temat - bo odkryłam że wcale nie trzeba ćwiczyć w takim dresie żeby mieć efekty. Ja go zakładam do spania. Efekt jest taki, że mam idealnie gładką skórę, celulit się zmniejszył no i chyba straciłam kilka kilogramów.
Przez pierwsze kilka dni wydaje się że jest za gorąco. Ale potem można się przyzwyczaić i jest bardzo komfortowo.
Teraz dodatkowo chcę spróbować jeszcze jakiś krem żeby zwiększyć efekt - ale nie wiem co - może coś poradzicie.
anianow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-15, 09:42   #14
bigtakeoff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 5
Dot.: dres sauna suit

Cytat:
Napisane przez anianow Pokaż wiadomość
podbijam temat - bo odkryłam że wcale nie trzeba ćwiczyć w takim dresie żeby mieć efekty. Ja go zakładam do spania. Efekt jest taki, że mam idealnie gładką skórę, celulit się zmniejszył no i chyba straciłam kilka kilogramów.
Przez pierwsze kilka dni wydaje się że jest za gorąco. Ale potem można się przyzwyczaić i jest bardzo komfortowo.
Teraz dodatkowo chcę spróbować jeszcze jakiś krem żeby zwiększyć efekt - ale nie wiem co - może coś poradzicie.
Dziewczyny,

Trzeba uważać z używaniem dresu. Możliwa jest utrata zbyt dużej masy wody.

Wspomniałeś o noszeniu go do łóżka. Myślę, że to nie jest dobry pomysł. Używanie go tylko do ćwiczeń jest najlepszym wyborem.

Również Amazon ma taki, który jest dobrej jakości xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-05-18 o 08:55 Powód: link
bigtakeoff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 18:01   #15
Denys1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 1
Dot.: dres sauna suit

Cytat:
Napisane przez bigtakeoff Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Trzeba uważać z używaniem dresu. Możliwa jest utrata zbyt dużej masy wody.

Wspomniałeś o noszeniu go do łóżka. Myślę, że to nie jest dobry pomysł. Używanie go tylko do ćwiczeń jest najlepszym wyborem.

Również Amazon ma taki, który jest dobrej jakości xxx
Oczywiście, jeśli potrzebujesz stroju sportowego do korzystania z sauny, warto podkreślić, że właściwy wybór odzieży może uczynić twój czas w saunie bardziej komfortowym i przyjemnym. To podobne do wyboru wysokiej jakości partnera w świecie gier hazardowych, który może uczynić twoje doświadczenie bardziej ekscytującym. Możesz znaleźć informacje na stronie xxx . Dlatego też, uczyn swoją wizytę w saunie bardziej komfortową i przyjemną, dokonując mądrego wyboru w kwestii stroju sportowego i rozrywki hazardowej.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-09-12 o 09:18 Powód: reklama
Denys1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-29, 08:31   #16
Kucharski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 5
Dot.: dres sauna suit

Podzielam się Twoją opinią, że nie trzeba ćwiczyć w takim dresie, aby mieć efekty. Ja również go zakładam do spania, a efekty są podobne do Twoich. Skóra jest bardziej gładka, cellulit się zmniejszył, a ja trochę schudłam.
Kucharski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-12, 11:07   #17
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: dres sauna suit

Kurczę, chyba muszę to przetestować skoro i tak wzięłam sie za codzienny workout.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 12:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.