technik usług kosmetycznych - Gdańsk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-23, 17:09   #1
magdaa44
Raczkowanie
 
Avatar magdaa44
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 103

technik usług kosmetycznych - Gdańsk


Witam, zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze dobrej szkoły policealnej na kierunku technik usług kosmetycznych w Gdańsku Zależy mi, żeby szkoła była darmowa (chodzi mi o to aby wypowiedziały się osoby kończące ten kierunek w Gdańsku albo innych miastach popularnych szkół typu progres, żak czy jakieś inne). Studiuje jeszcze dziennie ale kierunek totalnie nie moja bajka się okazało, chociaż nie rzucę teraz przed końcem, dlatego szkoła musi być darmowa gdyż nie dam rady finansowo. Najbardziej interesują mnie metody depilacji, czy ujędrniania, pozbywania się tkanki tłuszczowej itd. Wiem, że na kierunku technik usług kosmetycznych w wielu szkołach największy nacisk jest na paznokcie, mnie nie bardzo ciekawi ta dziedzina i myślę, że stylistek paznokci jest aż przesyt na rynku, oczywiście chciałabym nauczyć się podstaw ale żeby w szkole nie wałkować przede wszystkim tego, tylko żeby nauczyć się nowych ciekawych dziedzin, które dopiero wchodzą na rynek i będą przyszłościowe Jaką szkołę polecacie?
magdaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 23:20   #2
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: technik usług kosmetycznych - Gdańsk

Podłączę się - ja zastanawiam się nad tym czy robi WSKiU (Poznań, oddział w Gdyni) czy może jakieś studium za free. Chodzi o to, że kilka lat temu skończyłam studia na Akademii Morskiej (sporo mieliśmy chemii i laborek, ale generalnie niewiele z tego pamiętam) i mam juz tytuł mgr inż. nie jestem więc pewna czy powinnam naukę w takiej szkole zacząć od zwykłych studiów zakończonych licencjatem (2 lata) i ewentualnie robic magisterkę (koeljne 2 lata) czy może od razu walić na podyplomowe? tylko co mi to da?

A może odpuścić i zrobić studium?
Albo poszukać dobrych kursów i skupić się na kursach?
Zalezy mi na tym, żeby podejść do tego z głową. Nie chcę marnować czasu, chcę zdobyć rzetelną wiedzę, praktykę. Nie chcę, zeby wyglądało to tak, że pewnego dnia obudziłam się i postanowiłam zostać kosmetyczką.
Zalezy mi na wiedzy z zakresu pielęgnacji ciała, twarzy, nie tylko "pazury i rzęsy"
Dziewczyny, pomocy!
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-24 00:20:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.