Wypadające włosy cz. IV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-30, 08:15   #1
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745

Wypadające włosy cz. IV


Z uwagi na fakt, że poprzedni wątek o tej tematyce przekroczył 5000 postów, zapraszam do kontynuowania dyskusji w nowym

Link do poprzedniej części: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=390282
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 08:22   #2
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

No ładnie. Ostatnia część wątku zamknięta, a ja teraz zauważyłam, że napisałam tam, że włosy mi "odpadają"

Witam w nowej części
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 08:41   #3
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Mi też wypadają od jakiś dwóch lat ogolnie mam cienkie i długie, dotatkowo się przetłuszczają:/ narazie stosuje dermene szampon i zel w jeden dzien w nastepny pokrzywowy z klorane tylko po nim mnie troche głowa swedzi:/ Dermatolog zlecila mi badania hormonow moze w waszym przypadku tez to jest przyczyna... przy myciu mi juz duzo nie wypada ale jak bym zaczela czesac... to tak ze sto minimum plus to co w ciagu dnia sobie pociagne bo juz mam schiza na tym punkcie... dodatkowo łykam revalid skonczylam jedna paczke jak narazie paznokcie jak z kamienia ale co do włosów to diametralnej roznicy nie zauwazylam, dermatolog zlecila tez biotyne i galacet do picia, pije tez pokrzywe... zobaczymy jakie wyniki beda.
A moze sie orientujecie czy hormony jak tarczycy testosteron i prolaktyna to wystarcza? bo tylko te zlecila mi lekarz, nie trzeba robic progesteronu i estrogenów? jesli chodzi o problemy z włosami?
przeczytalam gdzies ostatnio ze jak sacienkie wlosy to lepiej miec max do ramion długosc zeby nie byly obciazone... lubie dlugie włosy ale widocznie musze je obciąć

i jeszcze jedno slyszalyscie moze o odzywkach z łozysk zwierzecych? ktoras stosowała?
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 11:17   #4
karolajna_
Raczkowanie
 
Avatar karolajna_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

spróbujcie suplementacji od wewnątrz, ja od miesiąca łykam dromin preparat drożdzowy i zauważyłam dużo nowych włosków, może to też zasługa loxonu, który stosuje, włosy niestety nadal wypadają ale może troszkę mniej jednak świadomość tego że rosną nowe jest budująca.
__________________

"W życiu istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" P. Coelho






karolajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 11:45   #5
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

MalaArielka mi włosy na pewno wypadają już od ponad roku, ale możliwe ,że znacznie dłużej tylko nigdy nie zwróciłam na to uwagi ( dwie prace, studia ). Ciągle w domu rodzinnym jak byłam słyszałam od mamy ,że mam coś zrobić bo wszędzie są moje włosy na co odpowiadałam ,że każdemu wypadają a ,że mam długie to więcej ich zauważa. Dopiero kiedy wyjechałam za granicę i miałam dużo wolnego to widziałam jaki mam problem. Liczyłam te włosy i się wystraszyłam.
Jesteś tu tak długo i nic niestety nadal nie poradziłaś na to? Przykro to słyszeć. A widzisz znaczną różnicę w ich objętości po tylu latach?

Mnie jedynie pociesza lekko fakt, że wypada mi mnóstwo włosów, ale ja widzę ciągle u siebie nowe malutkie. Czyli coś tam rośnie, ale na pewno mam z 1/3 mniej włosów niż dawniej. A odkąd nie suszę, nie używam pianek, nic zupełnie co by mogło je drażnić to też sztucznie nie mogę uzyskać większej objetości .

Ostro się od środka zabrałam za siebie i poczekam może za kilka miesięcy będą tego rezultaty
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:01   #6
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

No to i ja sie melduje w nowej czesci, mam nadzieje, ze nie na dlugo...

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
No ładnie. Ostatnia część wątku zamknięta, a ja teraz zauważyłam, że napisałam tam, że włosy mi "odpadają"

Witam w nowej części
Moze zmienimy nazwe nowego watku na "Odpadajace wlosy cz. IV"?

Cytat:
Napisane przez Cleopatraaa1822 Pokaż wiadomość
Mi też wypadają od jakiś dwóch lat ogolnie mam cienkie i długie, dotatkowo się przetłuszczają:/ narazie stosuje dermene szampon i zel w jeden dzien w nastepny pokrzywowy z klorane tylko po nim mnie troche głowa swedzi:/ Dermatolog zlecila mi badania hormonow moze w waszym przypadku tez to jest przyczyna... przy myciu mi juz duzo nie wypada ale jak bym zaczela czesac... to tak ze sto minimum plus to co w ciagu dnia sobie pociagne bo juz mam schiza na tym punkcie... dodatkowo łykam revalid skonczylam jedna paczke jak narazie paznokcie jak z kamienia ale co do włosów to diametralnej roznicy nie zauwazylam, dermatolog zlecila tez biotyne i galacet do picia, pije tez pokrzywe... zobaczymy jakie wyniki beda.
A moze sie orientujecie czy hormony jak tarczycy testosteron i prolaktyna to wystarcza? bo tylko te zlecila mi lekarz, nie trzeba robic progesteronu i estrogenów? jesli chodzi o problemy z włosami?
przeczytalam gdzies ostatnio ze jak sacienkie wlosy to lepiej miec max do ramion długosc zeby nie byly obciazone... lubie dlugie włosy ale widocznie musze je obciąć
Moje paznokcie tez zrobily sie grube i twarde Nic sie nie lamie ani nie rozdwaja. Szkoda, ze akurat na tym mi tak nie zalezalo A lykam Ha-Pantoten, a przedtem lykalam Humavit ze skrzypem i pokrzywa.
Co do lozysk zwierzecych - nie widzialam, nie stosowalam i stosowac na pewno nie bede, bo brzmi to obrzydliwie...

Musze Wam napisac, ze jeszcze niedawno nie widzialam u siebie zadnych baby hair'ow, a teraz widze, ze sporo tych malych wloskow mi rosnie Pocieszylo mnie to.
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:04   #7
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cleopatraaa1822 Pokaż wiadomość
A moze sie orientujecie czy hormony jak tarczycy testosteron i prolaktyna to wystarcza? bo tylko te zlecila mi lekarz, nie trzeba robic progesteronu i estrogenów? jesli chodzi o problemy z włosami?
przeczytalam gdzies ostatnio ze jak sacienkie wlosy to lepiej miec max do ramion długosc zeby nie byly obciazone... lubie dlugie włosy ale widocznie musze je obciąć

i jeszcze jedno slyszalyscie moze o odzywkach z łozysk zwierzecych? ktoras stosowała?
Wiesz w zasadzie wszystko może wpływać na włosy. Można by bnyło zrobić badania wszystkiego. Jednak na początek to wystarczy, poza tym odżywiaj się dobrze.
Co do odżywek z łożysk zwierzęcych to ja ich używać nie planuję, bo pewnie są pozyskiwane w niehumanitarny sposób. Co do działania to pewnie mają podobne jak żółtko jajka- tam też masz zarodek i materiał dla niego...
Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Pokaż wiadomość
Jesteś tu tak długo i nic niestety nadal nie poradziłaś na to? Przykro to słyszeć. A widzisz znaczną różnicę w ich objętości po tylu latach?
Ja też muszę zbierać co chwila włosy z podłogi i rodzinka się denerwuje
To nie jest tak, że nic nie poradziłam, bo co zaczynają mi wypadać to zaczynam jakąś kurację, za kilka miesięcy są efekty, wypadają mniej jakiś czas, potem znowu wszystko się powtarza. Za każdym razem stosowałam co innego, a prawda jest też taka, że włosy same po jakimś czasie przestają wypadać jak wyjdą wszystkie te, które były obumarłe.

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Moze zmienimy nazwe nowego watku na "Odpadajace wlosy cz. IV"?
, dużo przyjemniej pisałoby się wtedy w takim wątku

Co do baby hair to niestety mam ich bardzo malutko.

Polecam Wam Revalid, może on coś pomoże!
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 14:29   #8
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Też jem Revalid juz 2 paczke narazie oprócz mega twardych i pieknych paznokci nie zauwazyłam poprawy włosów, mało tego ostatnio co chwile popłakuje nie moge sie na nauce skupica sesja mi sie zaczełamech... boje sie ze bede łysa. co do tych odzywek z łozysk to duzo pozytywnych opini czytałam moze sporoboje... zapytam moja dermatolog.

Czy to mozliwe ze po dermenie na poczatku wypada wiecej włosów? bo tak pisali na forach...

Przez te kłaki zwariuje i mnie w koncu facetzostawi ;( bo to nie da sie tak zyc ech...
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 19:20   #9
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

ja mam 12 czerwca wizytę u dermatologa, prywatnie, może cos zaradzi, no juz mam spore prześwisty ;/
dziewczyny dl;ugo się czeka na badanie tarczycy?
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 19:27   #10
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

[QUOTE=Cleopatraaa1822;344 07460]
Czy to mozliwe ze po dermenie na poczatku wypada wiecej włosów? bo tak pisali na forach..[QUOTE]

Możliwe też tak czytałam, gdyż włosy które i tak miałyby wypaść wypadają szybciej i robią miejsca nowym. Jednak jak ja używałam tego szamponu to nie zauważyłam zwiększonego wypadania.

Edytowane przez Marie Madeleine
Czas edycji: 2012-05-30 o 19:29
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 19:28   #11
shewild
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2022
 
Avatar shewild
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 228
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
ja mam 12 czerwca wizytę u dermatologa, prywatnie, może cos zaradzi, no juz mam spore prześwisty ;/
dziewczyny dl;ugo się czeka na badanie tarczycy?
Zależy co masz na myśli pisząc "badanie tarczycy". Jeśli chcesz zbadać hormony tarczycy z krwi to kwestia jednego dnia/paru dni, a jeśli USG tarczycy to trzeba się umówić na wizytę do endokrynologa.
shewild jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 21:59   #12
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

[QUOTE=Marie Madeleine;34413213][QUOTE=Cleopatraaa1822;344 07460]
Czy to mozliwe ze po dermenie na poczatku wypada wiecej włosów? bo tak pisali na forach..
Cytat:

Możliwe też tak czytałam, gdyż włosy które i tak miałyby wypaść wypadają szybciej i robią miejsca nowym. Jednak jak ja używałam tego szamponu to nie zauważyłam zwiększonego wypadania.
Nom ciekawe co to mi da mam nadzieje ze do lipca chociaz troche sie to zmniejszy... w srode ide z wynikami do dermatolog zobaczymy... ja obstawiam ze mam wysoka prolaktyne ze stresu mojej kolezance wypadały z powodu jakiegos hormonu pieknosci...:/ heh . ja mam nerwe bo mi zleciła tylko badanie prolaktyny tarczycy i testosteronu... a co z estradiolem czy progesteronem ech...
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 06:40   #13
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
A widzisz znaczną różnicę w ich objętości po tylu latach?
Mierzyłam swoją kitkę ok. 2 lata temu i około pół rok temu i pisałam wyniki w tym wątku. Nie pamiętam dokładnie wynosiły, ale różnica z tego co pamiętam to 2,5- 3 cm.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 07:30   #14
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Mierzyłam swoją kitkę ok. 2 lata temu i około pół rok temu i pisałam wyniki w tym wątku. Nie pamiętam dokładnie wynosiły, ale różnica z tego co pamiętam to 2,5- 3 cm.
Ech... zazdroszcze, mi chyba sie nigdy nie zwiekszy jak narazie mam 6 cm w kitce to niby nie jest zle ale nadal wypadaja kiedys napewno było wiecej... dziewczyny doradzcie jakis szampon co moge na przemian z dermena bo mnie chyba po niej głowa swedzi:/ myje codziennie bo mam tez przetłuszczajace sie

Przez te włosy mam już nerwice cały czas mi się chce płakać
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:00   #15
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Mierzyłam swoją kitkę ok. 2 lata temu i około pół rok temu i pisałam wyniki w tym wątku. Nie pamiętam dokładnie wynosiły, ale różnica z tego co pamiętam to 2,5- 3 cm.

In plus, czy o tyle mniej?
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:14   #16
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

o, nie wiedziałam, że istnieje taki wątek można dołączyć?
ciągle walczę z wypadającymi włosami, na razie kuracja Joanna Rzepa.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:20   #17
marusia9994
Raczkowanie
 
Avatar marusia9994
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 389
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

też borykam się z tym problemem używałam już vichy bezskutecznie
__________________
Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie Ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki. Anthony de Mello

marusia9994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 17:14   #18
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

super po tej dermenie mi sie jeszcze łupież zrobił...:/
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 17:21   #19
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cleopatraaa1822 Pokaż wiadomość
super po tej dermenie mi sie jeszcze łupież zrobił...:/
Może lepiej odstaw. Wiem ,że niektórym pomaga, ale ja nie widziałam żadnych plusów. Łupieżu na szczęście nie dostałam , ale nigdy tego problemu nie miałam. Ja sobie teraz chwale Pharmaceris, ale jeszcze nic nie pomógł na wypadanie.
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 18:23   #20
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Wiesz pasuje mi skonczyc jeszcze jedno opakowanie... pamietam kiedys jak go stosowałam tez mnie swedziała troche głowa, zastosuje raz w tyg nizoral powinno przejsc zawsze mi pomagał na łupież moze mi wyszedł przez to ze myłam raz klorane raz dermeną albo dlatego ze jak pojechałam do domu to umyłam tam głowe zupełnie innym szamponem odpukać dzis mi wypadło mniej włosów około 8o a nie ponad 150 :/ staram sie ich nie czesac bo wtedy to tragizm...
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 18:31   #21
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

nie wiem, będę próbowac inych wcieek bo dostanę szału albo się odstresuję w końcu.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:27   #22
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cleopatraaa1822 Pokaż wiadomość
Wiesz pasuje mi skonczyc jeszcze jedno opakowanie... pamietam kiedys jak go stosowałam tez mnie swedziała troche głowa, zastosuje raz w tyg nizoral powinno przejsc zawsze mi pomagał na łupież moze mi wyszedł przez to ze myłam raz klorane raz dermeną albo dlatego ze jak pojechałam do domu to umyłam tam głowe zupełnie innym szamponem odpukać dzis mi wypadło mniej włosów około 8o a nie ponad 150 :/ staram sie ich nie czesac bo wtedy to tragizm...

kiedyś miałam ten szampon... dla mnie był masakrą. Kołtunił włosy tak, że nie dałam rady ich rozczesać, więc efekt odwrotny.

Tak w ogóle melduję sie w nowym wątku. Biorę od miesiąca Euthyrox 25, ale na razie bez szału. A z wcierek teraz mam Seboradin z czarnej rzodkwi. Za mną kuracja 3 tyg. i dziś po tygodniu zaczynam nową. Przez pierwsze dwa tyg. nawet trochę pomógl, ale ostatni tydzień jakoś słabiej...

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
nie wiem, będę próbowac inych wcieek bo dostanę szału albo się odstresuję w końcu.

miałam ta rzepę z JoAnny. Niestety nawet nie skończyłam opakowania, po tygodniu stosowania jakoś zaczęła mnie swędzieć skóra głowy i nic też nie pomógł. Ma dobre opinie, ale mnie osobiście nie pomógł, a nawet jakby zaszkodził.
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:39   #23
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

mnie też swędzi skalp, ale jakoś przechodzi po dłuższej chwili.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:41   #24
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
mnie też swędzi skalp, ale jakoś przechodzi po dłuższej chwili.
ja stosowałam go rano, a głowa swędziała mnie nawet wieczorem. a to na pewno przez tą wcierkę, bo wcześniej nie miałam takiego problemu i po odstawieniu też już nie
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 21:04   #25
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Mi dermena nie kołtuni o dziwo moje włosy nie potrzebuja nawet odzywki jak bym sie uparła, staram sie nie czesac ich bo duzo mi wtedy wypada wystarczy mi jak delikanie palcami przeczesze mam cienkie wiec to nie problem... zakupie nizoral przemyje pare razy zawsze mi pomagał
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:20   #26
Kilmeny
Przyczajenie
 
Avatar Kilmeny
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 8
GG do Kilmeny
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Proponuje odstawic chemiczne, drogeryjne kosmetyki bo niszcza wlosy, przynajmniej moje, dlatego odstawilam takowe juz daaawno temu.
Ja niedlugo wpadne w depresje, nie dosc ze leczę malutkie blizny po trądziku z policzkow(nie mam ich wiele i nie sa juz takie widoczne ale ejdnak ja je widze i chce to zlikwidowac), to jeszcze wlosy ostatnioz aczely mi wyapdac w sporych ilosciach.
Nie wiem, moze to naturalne, gdzies wyczytalam ze to normalna reakcja wlosa na zmiane pory roku, ale jako ze wlosy to nieliczna rzecz aka w sobie wyjatkowo lubilam, to jeszcze one mnie zawodzą.. xD
Ostatnio przez ostatni tydzien wyapdaly mi garsciami, zawsze się lenilam co prawda;D, w szkole co chwile ktos znajdowal w swoim zeszycie moje wlosy, ale mialam ich sporo i w sumie mam, wiec mnie to jakos nie martwilo. Ale ostatnio wchodzily mi totalnie garsciami i sie zalamalam... Zainwestowalam w skrzypovit i lykam, dzis juz trzeci dzien, wczoraj wyczytalam ze zbawienne sa rowniez drozdze piwne wiec chyba zainwestuje niedlugo.. Wiem ze dieta od wewnatrz ma bardzo duze znaczenie i pwoodem moze bycniedobor zelaza i jakichs innych witamin.. Nie wiem, mam nadzieje zeuda mi sie wlalczyc to wyapdanie bo nie chcę siię pożegnać z oją dosyć bujną czuprynka..;<
Oprocz tego uzywam indyjskich kosmetyow z naturlanego sklepu, 3 razy uzylam maski MAKA, poelcam:
http://shea.pl/?423,maska-do-wlosow-maka
naprawdę polecam, po 1wszym uzyciu wlosy sa grubsze w dotyku, no i lekko przyciemnia kolor, choc ja u siebie jakos bardzo tego nie zauwazylam. ; ) mam nadzieje ze beda widoczniejsze efekty bo ostatnio chcialo mi sie plakac gdy zpbaczylam ta niepokojaca ilosc wyapdajacych wlosow... A, wczoraj uzylam kokosowego olejku z vitiki wymieszanegoz olejkiem rycynowym, mam nadzieje ze tez mi pomoze..
I postanowilam nie rozczsesywac wlosow zaraz po umyciu bo podobno to ejst najwiekszy blad, wlos sie anciaga i jest bardziej łamliwy..
Ech, dostalam schiza jakiegos, mam nadzieje ze w koncu sie z tym uporam
Kilmeny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:39   #27
Zielonooka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 38
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Ja wciaz mysle o tym Seboradinie, widac kazdy ma rozne doswiadczenia, wiec ciezko jednoznacznie okreslic co dziala, a co nie, bo to zalezne od organizmu danej osoby. W kazdym razie widze, ze wypadlo mi duzo wlosow po bokach glowy i z tylu na czubku glowy. Wlosy sie przetluszczaja, ale tez szybko zaczyna mnie swedziec glowa, nie wiem czy to spowodowane szamponem czy zwiazane z wypadaniem. Wczesniej na to nie zwrocilam uwagi, ale widze ze owlosienie ciala mi sie wzmocnilo. Nigdzie nie trace tylko na glowie I nawet do lekarza sie nie moglam dostac w tym tygodniu. Kupilam za to organiczny szampon z drzewa herbacianego, niby wlasciwosci oczyszczajace ma, moze chociaz na swedzenie.
Zielonooka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:55   #28
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Dziewczyny nie róbcie tego błędu, że nie chcecie się czesać z obawy , iż więcej włosów wam wypadnie. To co ma wypaść i tak wyjdzie a jeśli się nie czeszecie to obumarłszy już i tak włos zostaje niepotrzebnie dłużej nie dając możliwości powstania nowego co często powoduje iż z tego mieszka nigdy już nie urośnie. Też kiedyś bałam się czesać , ale po przeczytaniu kilku artykułów i porad lekarza jak i innych dziewczyn tego błędu już nie popełniam.
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:06   #29
Kilmeny
Przyczajenie
 
Avatar Kilmeny
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 8
GG do Kilmeny
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

To nie wiem już co robić.
Mama mi wczoraj powiedziala żeby zaraz po umyciu nie czesać, bo naciągam niepotrzebnie włosy i też wyczytałam na necie że to jeden z największych błędow doprowadzających to wypadania włosów isszybkiego łamania się.
Wkażdym razie ja wczoraj nie wyczesałam ich jak to zwykle robiłam tylko odstawiłam do tyłu żeby się lekko osuszyły,a dopiero pozniej juz delikatnie wyczesalam i przed snem zpalotlam warkocze. Jednka chyba niedokladnie zmyłam olejek z koncowek bo mam lekko tluste, no ale dobrze że dzis juz nigdzie nie wychodzę..
Muszę zainwestować w te drożdze piwowarskie bo podobno sprawiaja ze wlosm niej sie rpzetluszcze, a to kolejny problem wystepujacy u mnie..
Był okres kiedy bralam lek IZOTEK w celu całkowitego wyleczenia trądziku, nie dość ze zbawiennie podziałało to na uporczywe nieduże pryszcze wystepujace u mnie nagminnie, to sprawił że moje wlosy byly dlugo swieze i nie musialam myc codziennie a co drugi, nawet co trzeci dzien.
Nie wiem czy to upaly znowu sprawily iz wlosy mi sie na nowo tluszcza, ale przy mojej dlugosci codzienne mycie ejst dosyc męczące i chcialabym zlikwidowac ten problem... Ostatnio uzywam suchego szamponu, co drugi dzien nie myje(podobno codzienne moczenie wlosow woda tez wlasnie bardzo oslabia wlosy), i wygladalja rewelacyjnie wtedy, takie odbite od nasady, ale mam nadzieje ze to nie ten suchy szampon jest przyczyna wyapdajacych wlosow? Hm...
Myslalam tez czy to nie zasluga beta akrotenu ktory lykalam codziennie od jakichs 3 tygodni..
Kilmeny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:09   #30
Cleopatraaa1822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 130
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Marie Wiesz wychodze z założenia ze skoro nie mam potrzeby ich czesać i meczyć grzebieniem to wole tego nie robi, jak bym tak siadła i czesała czesała i czesała to dziennie by mi z 500 włosów wychodziło.
Dziś mi sie cos nastój poprawił nawet cos na egzamin poczytałam ech...
włosy w myciu juz mi tak nie wyłażą nie wiem czy to zasługa dermeny czy moze revalid zaczyna działać, jak je potraktuje grzebieniem to wtedy wiecej leci. Mam nadzieje ze nie wyjdzie mi ze mam problem z testosteronem bo naczytalam sie o łysieniu androgenowym :/
A myslicie ze złe odzywianie herbatki przeczyszczajace( piłam duze ilosci czerwonej) w ciagu ost dwóch lat mogą sie teraz odezwać wypadaniem włosów?
__________________
NaDzIeJa Jest GłUpia ...
Cleopatraaa1822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.