STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 21:56   #61
groszek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

dziewczyny macie jeszcze jakies propozycje sukienek?






w wolnej chwili i ty możesz pomóc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!... www.pajacyk.pl
groszek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 15:57   #62
cziikii
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 708
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

ja też w styczniu mam studniówkę i mogę powiedziec tyle - NA PEWNO NIE KUPIĘ DŁUGIEJ SUKNI!
po pierwsze: źle się czuję w takiej sukni.
po drugie: miałam dwie takie, z czego jedną potargałam, bo przystanęłam sobie z przodu.
po trzecie: sorry za szczerosc, ale nie wydam 300 zl na długą suknię, która potem będzie wisiec w szafie. a wiem, ze jesli kupie krótszą, to założę ją jeszcze na jakieś wesele czy coś.

każda dziewczyna ma się po prostu dobrze czuc na swojej studniowce, bo w koncu ma się ją tylko raz w życiu. więc dziewczyny, nie przejmujcie się jakimiś dziwnymi stereotypami, ze na 100dn ma byc długa suknia. Wasz wybór, Wasza impreza

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

hehe jeszcze tak apropo tej 'ostrzejszej wymiany zdan'.. ktoś napisał, coś w tym stylu, że trzeba się zachowac z klasą i ubrac dlugą sukienke.. już nie raz widziałam takie 'lejdis z klasa', ktore studniowke w długich sukniach konczyly pod stołem.. więc myślę, że o klasie nie świadczy suknia, lecz zachowanie.. w koncu: nie szata zdobi człowieka
cziikii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 19:39   #63
Gabi91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez mmmadziaG Pokaż wiadomość
Witam!
W styczniu następnego roku będę miała Studniówkę. W sukienkę zaopatrzylam się juz w wakacje, kiedy to byłam w USA. Sukienka którą zakupilam pochodzi ze sklepy Forever 21, bordzo mi się spodobala, a kolor... po prostu mnie urzekł. Teraz nie wiem do konca czy moja sukienka nadaje się na Studniówkę(Czy nie jest za któtka?)?
Jeśli jednak uwazacie ze bez problemy moglabym w niej pójść, prosila bym o proponowane dodatki. Co do butów to nie przepadam za takimi na bardzo wysokim obcasie gdyż sama jestem dosyć wysoka (175).
Dołączam fotkę sukienki i czekam na odpowiedzi .

hmm ja popieram sukienka idealnie sie nadaje na studniowke moja kumpela cos takiego tez sobie szyje. ja jestem w twoim wzroscie i kupilam sobie buty na obcasie 4 cm a tez nie lubie ale do sukienki idealnie pasuja. kupilam buty pod kolor sukienki ale u ciebie tez i pasuja jak sukienka kolor albo jakies delikatne lub czarne twoj wybor. a co do dotakow to jakies srebro diameciki

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez cziikii Pokaż wiadomość
ja też w styczniu mam studniówkę i mogę powiedziec tyle - NA PEWNO NIE KUPIĘ DŁUGIEJ SUKNI!
po pierwsze: źle się czuję w takiej sukni.
po drugie: miałam dwie takie, z czego jedną potargałam, bo przystanęłam sobie z przodu.
po trzecie: sorry za szczerosc, ale nie wydam 300 zl na długą suknię, która potem będzie wisiec w szafie. a wiem, ze jesli kupie krótszą, to założę ją jeszcze na jakieś wesele czy coś.

każda dziewczyna ma się po prostu dobrze czuc na swojej studniowce, bo w koncu ma się ją tylko raz w życiu. więc dziewczyny, nie przejmujcie się jakimiś dziwnymi stereotypami, ze na 100dn ma byc długa suknia. Wasz wybór, Wasza impreza

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

hehe jeszcze tak apropo tej 'ostrzejszej wymiany zdan'.. ktoś napisał, coś w tym stylu, że trzeba się zachowac z klasą i ubrac dlugą sukienke.. już nie raz widziałam takie 'lejdis z klasa', ktore studniowke w długich sukniach konczyly pod stołem.. więc myślę, że o klasie nie świadczy suknia, lecz zachowanie.. w koncu: nie szata zdobi człowieka

tez tak uwazalam wydawac tyle kasy na jedna sukienke w ktorej bede no dwa razy bo u mnie i chlopaka . krotkie sa o wiele przydatniejsze. sama mam krotka do kolana

Edytowane przez Gabi91
Czas edycji: 2009-12-13 o 19:37
Gabi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:21   #64
kkasiunia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy !!! Orientuje się może któraś z Was gdzie mogę dostać taką sukienkę?? Też mam studniówkę w styczniu i to jest jedyny krój, który mi się podoba - jest tylko jeden problem: nie wiem gdzie mogę taką kupić... Pomocy
kkasiunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:25   #65
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez kkasiunia88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy !!! Orientuje się może któraś z Was gdzie mogę dostać taką sukienkę?? Też mam studniówkę w styczniu i to jest jedyny krój, który mi się podoba - jest tylko jeden problem: nie wiem gdzie mogę taką kupić... Pomocy
Zdaje mi sie że niemal takie same były w H&M, ale mogę sie mylić
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 14:43   #66
kkasiunia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Zdaje mi sie że niemal takie same były w H&M, ale mogę sie mylić
Dzięki mimo wszystko przynajmniej jest jakiś trop :P zajrze do h&m w najbliższych dniach, więc się przekonam jakby któraś jeszcze coś wiedziała, to będę wdzięczna jeśli pomoże *
kkasiunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 19:50   #67
Gabi91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

... a to moja sukienka i butki na szalu od sukienki




studniowka 16 styczen 2010

Edytowane przez Gabi91
Czas edycji: 2009-12-20 o 19:55
Gabi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 09:57   #68
cziikii
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 708
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

no a ja już mam problem z głowy.. ;( na studniówkę nie idę..
cziikii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 15:32   #69
kkasiunia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez cziikii Pokaż wiadomość
no a ja już mam problem z głowy.. ;( na studniówkę nie idę..
ojj, czemu nie idziesz??<pocieszacz>
kkasiunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 16:27   #70
cziikii
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 708
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

mój Dziadek odchodzi.. ;( kwestia prawdopodobnie kilku dni kiedy nas zostawi... ;(

kontaktowałam się z wychowawczynią, chciałam wycofać pieniądze.. a Ona dziś rozmawiała z moją przyjaciołką, a Ta ze mną.. chcą żebym szła, bo żałobę się nosi w sercu a nie na pokaz.. mogłabym iść bez tanców, do północy i później do domu.. moja mama najpierw mówiła, że nie powinnam iść itd, a dziś powiedziała, że zostawia to mnie.. jasną sprawą jest, że chciałabym pójść, bo drugiej 100dn mieć nie będę; myślę, że Dziadek by chciał żebym poszła bo sam był rozrywkowy (chodził na wesela bez babci i odbijał chłopakom w tańcu młode dziewczyny ); ale z drugiej strony boję się, że jak powiem, że ide to mama się obrazi... nie wiem co mam robić..
cziikii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 15:53   #71
madeleine91
Zadomowienie
 
Avatar madeleine91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 272
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

a ja dziś kupiłam sukienkę i zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam...

jest z H&M, odpinam ramiączka i zakładam z paskiem w talii, pasek czarny, z takiej gumy a z przodu zameczek, coś jak ten ze zdjęcia.

po pierwsze jak przeglądam sukienki innych dziewczyn na forum to moja wygląda na bardzo mało studniówkową ;p i nie wiem czy nie jest za krótka - sięga tak z 5 -7cm przed kolano. (może wieczorem wstawię zdjęcie na mnie)

dodam, że mi się bardzo podoba, chciałam wyglądać jakoś niebanalnie, ale trochę boję sie krytyki... co wy myślicie?
madeleine91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 16:14   #72
jambose
Raczkowanie
 
Avatar jambose
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W ramionach Twych <3
Wiadomości: 358
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez cziikii Pokaż wiadomość
mój Dziadek odchodzi.. ;( kwestia prawdopodobnie kilku dni kiedy nas zostawi... ;(

kontaktowałam się z wychowawczynią, chciałam wycofać pieniądze.. a Ona dziś rozmawiała z moją przyjaciołką, a Ta ze mną.. chcą żebym szła, bo żałobę się nosi w sercu a nie na pokaz.. mogłabym iść bez tanców, do północy i później do domu.. moja mama najpierw mówiła, że nie powinnam iść itd, a dziś powiedziała, że zostawia to mnie.. jasną sprawą jest, że chciałabym pójść, bo drugiej 100dn mieć nie będę; myślę, że Dziadek by chciał żebym poszła bo sam był rozrywkowy (chodził na wesela bez babci i odbijał chłopakom w tańcu młode dziewczyny ); ale z drugiej strony boję się, że jak powiem, że ide to mama się obrazi... nie wiem co mam robić..
Kochana, nawet tak nie żartuj! Mi w wakacje zmarła prababcia, która mnie wychowywała, ale i tak idę na studniówkę (co prawda nie swoją, tylko wybraliśmy, że idziemy do mojego chłopaka - studniówki w tym samym dniu :/). Zatańczę może ze trzy-cztery razy i będzie ok. Potem pójdę na cmentarz i pomodlę się za duszę prababci. Studniówka to taka rzecz, na którą musisz iść. Jest tylko raz w życiu.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez madeleine91 Pokaż wiadomość
a ja dziś kupiłam sukienkę i zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam...

jest z H&M, odpinam ramiączka i zakładam z paskiem w talii, pasek czarny, z takiej gumy a z przodu zameczek, coś jak ten ze zdjęcia.

po pierwsze jak przeglądam sukienki innych dziewczyn na forum to moja wygląda na bardzo mało studniówkową ;p i nie wiem czy nie jest za krótka - sięga tak z 5 -7cm przed kolano. (może wieczorem wstawię zdjęcie na mnie)

dodam, że mi się bardzo podoba, chciałam wyglądać jakoś niebanalnie, ale trochę boję sie krytyki... co wy myślicie?
Raczej wygląda na letnią-imprezową niż na studniówkową, ale to tylko moje zdanie. Rób jak uważasz Najważniejsze, żebyś czuła się piękna
__________________
http://suwaczek.pl/cache/b01c2c4ee7.png
NASZ suwaczek

Maturzystka 2010

Prawko zdane za pierwszym podejściem - 28.10.2009 r.
jambose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 18:21   #73
cziikii
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 708
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez jambose Pokaż wiadomość
Kochana, nawet tak nie żartuj! Mi w wakacje zmarła prababcia, która mnie wychowywała, ale i tak idę na studniówkę (co prawda nie swoją, tylko wybraliśmy, że idziemy do mojego chłopaka - studniówki w tym samym dniu :/). Zatańczę może ze trzy-cztery razy i będzie ok. Potem pójdę na cmentarz i pomodlę się za duszę prababci. Studniówka to taka rzecz, na którą musisz iść. Jest tylko raz w życiu.
moi rodzice sądzą inaczej.. nie wiem co będzie.. chciałabym pójść..
cziikii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 17:46   #74
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

w podpisie mam linka do biżuterii na allegro polecam świetnie wykonane i szybka dostawa. Polecam sama zakupiłam wlaśnie u nich ale mieli inne konto
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 21:50   #75
kkasiunia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez cziikii Pokaż wiadomość
mój Dziadek odchodzi.. ;( kwestia prawdopodobnie kilku dni kiedy nas zostawi... ;(

kontaktowałam się z wychowawczynią, chciałam wycofać pieniądze.. a Ona dziś rozmawiała z moją przyjaciołką, a Ta ze mną.. chcą żebym szła, bo żałobę się nosi w sercu a nie na pokaz.. mogłabym iść bez tanców, do północy i później do domu.. moja mama najpierw mówiła, że nie powinnam iść itd, a dziś powiedziała, że zostawia to mnie.. jasną sprawą jest, że chciałabym pójść, bo drugiej 100dn mieć nie będę; myślę, że Dziadek by chciał żebym poszła bo sam był rozrywkowy (chodził na wesela bez babci i odbijał chłopakom w tańcu młode dziewczyny ); ale z drugiej strony boję się, że jak powiem, że ide to mama się obrazi... nie wiem co mam robić..
Hej ja widze, że naprawde chcesz iśc na tą studniówkę i wiemy dobrze, że drugiej takiej nie będzie. Nikt nie mówi, że masz byś królową parkietu, czy bawić się du upadłego, ale chodzi i wspomnienia z tego wieczora, który z pewnością będzie należał do udanych. Jeśli wiesz, że Twój dziadek chciałby tego, to myśle, że możesz spokojnie się tam wybrać, a mama też zrozumie

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez madeleine91 Pokaż wiadomość
a ja dziś kupiłam sukienkę i zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam...

jest z H&M, odpinam ramiączka i zakładam z paskiem w talii, pasek czarny, z takiej gumy a z przodu zameczek, coś jak ten ze zdjęcia.

po pierwsze jak przeglądam sukienki innych dziewczyn na forum to moja wygląda na bardzo mało studniówkową ;p i nie wiem czy nie jest za krótka - sięga tak z 5 -7cm przed kolano. (może wieczorem wstawię zdjęcie na mnie)

dodam, że mi się bardzo podoba, chciałam wyglądać jakoś niebanalnie, ale trochę boję sie krytyki... co wy myślicie?
najważniejsze jest to, że to Tobie się ona podoba, a co sądzą inni to już jest nie ważne u mnie w szkole większość dziewczyn ma krótkie sukienki i są proste, żadne tam balowe suknie, ja osobiście też szukam czegoś prostego, może jakaś fajna "mała czarna", zobaczymy co mi się spodoba! Jak zakupie to się pochwalę :P
kkasiunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 16:40   #76
agaśś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: darłowo
Wiadomości: 63
GG do agaśś
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

ja równiez kupiłam już sukienkę.
no i Wizażanki kochane,podpowiedzcie jaką biżuterią można trochę ożywić ten zestaw?
agaśś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 09:31   #77
kkasiunia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez agaśś Pokaż wiadomość
ja równiez kupiłam już sukienkę.
no i Wizażanki kochane,podpowiedzcie jaką biżuterią można trochę ożywić ten zestaw?
Osobiście to myślę, że coś srebrnego np. długi wisior albo duże kolczyki i bransoletka, tak wiesz żeby nie było tego za dużo, ale wygladało elegancko
A Twoja sukienka bardzo mi się podoba )
kkasiunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:04   #78
judkaaa
Rozeznanie
 
Avatar judkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 902
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez agaśś Pokaż wiadomość
ja równiez kupiłam już sukienkę.
no i Wizażanki kochane,podpowiedzcie jaką biżuterią można trochę ożywić ten zestaw?
Wg mnie długie kolczyki np. z mieniącymi się białymi cyrkoniami i podobna bransoletka (np. taka prosta z kilku rzędów cyrkonii) załatwią sprawę
__________________
ślub: 20.07.13
dwie kreseczki: 05.07.2014
judkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 16:02   #79
Lloth
Przyczajenie
 
Avatar Lloth
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

ja mam taką sukienke na 100dniowke chciałam się zapytac czy jesli dobiore do niej zlote kolczyki i bransoletke do tego czarne szpilki i ponczoszki to bedzie ok??
moze macie inne pomysly na dodatki ...
Lloth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 16:04   #80
Lloth
Przyczajenie
 
Avatar Lloth
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

zdajecie moje sukieneczki
Lloth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 20:21   #81
agaśś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: darłowo
Wiadomości: 63
GG do agaśś
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

złote kolczyki będą w porządku, chociaż ja postawiłabym na któryś z kolorów sukienki. : )

dziękuję
sukienka z Orsay'a ; ))
agaśś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 20:31   #82
Martencjaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martencjaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez Lloth Pokaż wiadomość
zdajecie moje sukieneczki
Bardzo ładna sukienka A ja bym widziała do niej biżuterię w kolorze tego kobaltowego/niebieskiego paska. Najlepiej tylko kolczyki i też niezbyt duże. Może też coś delikatnego na rękę
__________________
"Show must go on..."
Martencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 16:18   #83
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Hej!
Ja tez w tym roku juz bede miec studniowke (23 styczen).
Sukienke juz kupilam w listopadzie. Jest to zwykla "mala czarna", nie chcialam jakiejs wymyslnej sukni, bo nie czulabym sie w niej dobrze.
Postawilam na skromnosc, ale zaszaleje z dodatkami.


Tu mozecie zobaczyc zdjecie sukienki.
http://www.promod.eu/images/produits...e/sil_7130.jpg
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 14:53   #84
cziikii
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 708
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

hej laski
mam studniówkę 30 stycznia - proszę o dopisanie mnie

a teraz proszę o ocenę mojej sukienki i biżuterii. buty będą inne, jeszcze nie kupiłam. twarz zastawiłam bo wyglądam dziś koszmarnie. najwazniejsza sukienka na ostatnim zdj krawat dla TŻ
cziikii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 09:30   #85
agaśś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: darłowo
Wiadomości: 63
GG do agaśś
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Dodatki pięknie wyglądają z sukienką.
krawat też idealnie dobrany...

a ja swoją studniówke mam już dziś.. ; D
agaśś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:53   #86
mmmadziaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez cziikii Pokaż wiadomość
hej laski
mam studniówkę 30 stycznia - proszę o dopisanie mnie

a teraz proszę o ocenę mojej sukienki i biżuterii. buty będą inne, jeszcze nie kupiłam. twarz zastawiłam bo wyglądam dziś koszmarnie. najwazniejsza sukienka na ostatnim zdj krawat dla TŻ
Sukienka b. ładna dobrze pasuje do twoich ciemnych włosow.
Dodatki spoko, bez przesady i tak ma być ;D.
mmmadziaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:54   #87
lucywithdiamonds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 213
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Sukienka ma idealną długość! Absolutnie nie jest za krótka. Jeśli jesteś wysoka i chcesz uniknąć wysokiego obcasa sugeruję baletki. W kolorze w jakim wybierzesz pozostałe dodatki. Mnie urzekły te z kolekcji Prima Moda- bardzo ciekawym, trendowym lookiem. Sama noszę się z zamiarem kupienia jednych z nich dlatego wklejam Ci kilka propozycji.
lucywithdiamonds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:00   #88
mmmadziaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Tak wyglądałam.
Sukienkę zestawiłam z czarnymi kryjącymi rajstopami, wolałam nie świecic nogami heh.
Jak widać biżuteria tez jak najbardziej delikatna.

Buty - Deichmann,
Torebka z kwiatkiem - Sephora,
Czarna opaska z piór - Aldo

Co myślicie?
mmmadziaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:04   #89
mmmadziaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Jeszcze raz buty bo na poprzedniej fotce nie widac.
mmmadziaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:14   #90
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez mmmadziaG Pokaż wiadomość
Jeszcze raz buty bo na poprzedniej fotce nie widac.
strasznie słabe zdjęcia, nic nie widać
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.