Dlaczego faceci nie okazują zazdrości? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-21, 08:49   #61
_lady_rebel_
Raczkowanie
 
Avatar _lady_rebel_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 199
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Akcja na fb żałosna.
Faceci okazują zazdrość częściej, niż Ci się wydaje, tylko trzeba się wysilić, by to dostrzec. Nie są jak kobiety - odrazu awantura i niewiadomo co jeszcze.

Kwestia zaufania - chyba dobrze, że Ci wierzy i ufa, wolałabyś żeby o głębszy dekolt się rzucał???
__________________
"Every day is a new day"
_lady_rebel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 09:22   #62
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez Siurniety Krolik Pokaż wiadomość
A po co być zazdrosnym?
Kocham, ufam. Nie mam powodu być zazdrosnym. Skoro dziewczyna mówi "to kolega" to dla mnie sprawa jest jasna i nie widzę nic złego w tym, że zadaje się z innym przedstawicielem płci brzydkiej.
Jeżeli zaś mnie okłamuje, albo kręci z kimś na boku, to tym bardziej nie ma po co być zazdrosnym, bo o kogo? O zdradzającą latawicę?
Może nie do końca się zgodzę - bo zazdrość jest nieunikniona. Każdy bywa momentami zazdrosny, no chyba, że już jest tak pewny, że 'upolował', że osiada na laurach. Kwestia tylko tego, że rozsądny mężczyzna wie, iż odstawianie scenek z powodu czegoś, co dzieje się tylko i wyłącznie w jego głowie jest żałosne. Więc pozostawia to dla siebie

Aha i jeśli to czytają jacyś mężczyźni to powiem Wam coś - bardzo często to działa tak, że zazdrością zwraca się uwagę na kogoś. Jesteś zazdrosny o kumpla? Możliwe, że kobieta zacznie dostrzegać w nim coś więcej - w końcu skoro się tak wściekasz to chyba coś w nim wyjątkowego musi być. Sami dajecie kobiecie sygnał 'on jest ode mnie lepszy, na pewno byś do niego odeszła'. A jak się coś usilnie wmawia to w końcu pojawi się myśl 'może faktycznie ma rację'.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:05   #63
unber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 283
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Autorko, a jak ten facet powinien tę zazdrość okazywać? Zakazując spotkań z kimś, grzebiąc w telefonie, waląc konkurentowi w twarz?
unber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:08   #64
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez unber Pokaż wiadomość
Autorko, a jak ten facet powinien tę zazdrość okazywać? Zakazując spotkań z kimś, grzebiąc w telefonie, waląc konkurentowi w twarz?
jakby ktoś się zbyt chamsko do mnie dobierał, a ten by mu dał w twarz, to bym sie ucieszyła, nie powiem
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:17   #65
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
jakby ktoś się zbyt chamsko do mnie dobierał, a ten by mu dał w twarz, to bym sie ucieszyła, nie powiem
To akurat chyba nie jest zazdrosć tylko obrona własnej kobiety
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:36   #66
unber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 283
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
To akurat chyba nie jest zazdrosć tylko obrona własnej kobiety
Ano właśnie. Opisujesz inne przypadki, więc chodzi Ci o to, żeby temu zakochanemu w Tobie koledze przywalił, czy jak? Bo nie rozumiem dokładnie o co Ci chodzi z tym okazywaniem zazdrości. Ma Ci w autobusie zrobić awanturę, czemu ktoś Ci takie smsy wysyła?
unber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:42   #67
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez unber Pokaż wiadomość
Ano właśnie. Opisujesz inne przypadki, więc chodzi Ci o to, żeby temu zakochanemu w Tobie koledze przywalił, czy jak? Bo nie rozumiem dokładnie o co Ci chodzi z tym okazywaniem zazdrości. Ma Ci w autobusie zrobić awanturę, czemu ktoś Ci takie smsy wysyła?
dla przykładu, raz w życiu zaznaczył granicę, że nie chce żebym sie opalała topless, bo moje cycki w całej okazałości są tylko dla niego. jakby częściej zaznaczał chociaz takie drobne granice, miałabym wrazenie ze mu zalezy, a nie, że w dupie to ma.
jakby mu się nie spodobało co mi jakis kolo pisze i by sie chociaz troche wkurzył, bez awantury nawet, ale zeby się przejał, to by bylo super.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 11:14   #68
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

W zdrowym związku nie ma miejsca na zazdrość. W zdrowym związku każdy z partnerów wie, że jest kochany i darzony zaufaniem, więc nie ma powodów ani do tego, by być zazdrosnym, ani do tego by tę zazdrość okazywać. Jeśli ktoś czuje się niedowartościowany bądź czuje, że partnerowi nie zależy, powinien to rozwiązać w inny sposób, rozmową, a nie gierkami.


Takie mądre słowa kiedyś usłyszałam i się z nimi zgadzam, aczkolwiek ja powiem, że lubię czasem czuć malutką nutkę zazdrości u partnera i tę nutkę, w żartobliwy sposób, otrzymuję ale to jest dosłownie szczypta, bez żadnych negatywnych odczuć.
Ogólnie nie lubię zazdrosnych osób i sama do takich nie należę. Po co? Zazdrość to niszczące uczucie.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 11:16   #69
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
dla przykładu, raz w życiu zaznaczył granicę, że nie chce żebym sie opalała topless, bo moje cycki w całej okazałości są tylko dla niego. jakby częściej zaznaczał chociaz takie drobne granice, miałabym wrazenie ze mu zalezy, a nie, że w dupie to ma.
jakby mu się nie spodobało co mi jakis kolo pisze i by sie chociaz troche wkurzył, bez awantury nawet, ale zeby się przejał, to by bylo super.
Tak, i niech palcem pokazuje dokąd ma Ci sięgać spódnica Mój były tak robił, byłam wniebowzięta!
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 11:24   #70
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
Kompletnie nie reaguje, gdy ktoś do mnie pisze żeby się umówić i wali prosto z mostu, że na seks, gdy mu opowiadam jak facet w autobusie chciał mnie na kawę zaprosić etc.
Zareagował raz, jak kolega, który też ma pannę oraz który podrywa mnie od ponad roku, napisał mi, że mógłby się ze mną związać i we mnie zakochać. Dopiero wtedy mój tż poprosił, żebym zerwała z kolesiem kontakt, na co ja ucieszyłam się jak małe dziecko, bo wreszcie jakaś męska postawa.

też jestem typem, który ani myśli okazywać zazdrości, dzieje się to z prostej przyczyny: gdybym czuła zazdrość, to już musiałabym mieć zasadne podejrzenia o niewierność, czy kombinacje na boku.
Okazywanie przeze mnie zazdrości to oznaka, że ja straciłam zaufanie i związek się rypnie niedługo. Bo już wiem, że facet kombinuje na boku.

Ponadto: uważam, że kusisz los i to potem będzie się mściło
nie wiem, po co mu pokazujesz te smsy, nie wiem, po co mówisz o kolesiach z autobusów
jak wzbudzisz w nim zazdrość, czyli zacznie mieć on wątpliwości co do twej wierności - to dopiero wtedy możesz sobie na łeb nieszczęście ściągnąć.
Twoje działania moga przynieść skutek odwrotny od zamierzonego: zamiast mu zależeć bardziej, to zacznie się zastanawiać, czy tobie w ogóle warto ufać.

Okazywanie zazdrości to wcale nie jest "męska postawa"!
I wcale nie jest tak, że jak ktoś nie okazuje zazdrości, to mu nie zależy!

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-09-21 o 11:27
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 11:29   #71
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Noo jaki poziom miały Wasze akcje to już dziewczyny wyłożyły.
Musiałyście być nieźle zdesperowane w zabieganiu o odrobinę uwagi, a to nie świadczy dobrze.
Może problem jest gdzie indziej? Skoro tak bardzo pragniecie uwagi, może nie czujecie się po prostu doceniane przez facetów?
Jeśli tak jest, proponowałabym im to powiedzieć, bo sami się nie domyślą poprzez oglądanie zdjęć z modelami na fb.

Edytowane przez _Mia
Czas edycji: 2013-09-21 o 11:30
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 11:31   #72
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Maninja, sama pomyśl:
gdyby twój chłopak pokazywał ci smsy od jakichś dziewczyn, co go zapraszają na seks
bądź by ci opowiadał o tym, jak go jakaś w autobusie podrywała
bądź, że poznał jakąś, a ona do niego startuje

to jak byś na to zareagowała? To na pewno jest dobre działanie - te pokazywanie mu prosto w oczy, jak to inni ciebie podrywają? Takie coś by podziałało destrukcyjnie na twoje uczucie.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-09-21 o 11:32
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 11:45   #73
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
jakby ktoś się zbyt chamsko do mnie dobierał, a ten by mu dał w twarz, to bym sie ucieszyła, nie powiem
Co za głupota Mój też chciał kiedyś jednemu dać w twarz, ale mu nie pozwoliłam. Niestety, jesteśmy już dorośli i takie zachowanie może się skończyć źle, bo trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny. Ty byś się przez chwilę cieszyła, że Twój TŻ dał komuś w mordę, a jakby potem miał z tego tytułu jakieś problemy (typu sprawa w sądzie), to co? Nadal byłoby Ci wesoło?

Poza tym, skoro jakiś facet się do Ciebie przystawia i chamsko Cię podrywa, a Ty NIC z tym nie robisz, bo czekasz na reakcję faceta to aż współczuję Twojemu TŻ. Jesteś dziewczyną, która szczuje innych tylko po to, żeby jej facet zareagował, raz się zdziwisz, jak z końcu zareaguje definitywnie z Tobą zrywając
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 13:05   #74
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
dla przykładu, raz w życiu zaznaczył granicę, że nie chce żebym sie opalała topless, bo moje cycki w całej okazałości są tylko dla niego. jakby częściej zaznaczał chociaz takie drobne granice, miałabym wrazenie ze mu zalezy, a nie, że w dupie to ma.
jakby mu się nie spodobało co mi jakis kolo pisze i by sie chociaz troche wkurzył, bez awantury nawet, ale zeby się przejał, to by bylo super.
A ja mam pytanie - czy Ty sama, bez ingerencji TŻ-ta, nie potrafisz wyznaczyć tych granic? Kolega mający dziewczynę Cię podrywa, jakiś koleś pisze, że chciałby Cię przelecieć, a Ty czekasz, aż Twój facet zareaguje zamiast sama zawczasu to uciąć. No naprawdę nie mogę wyjść ze zdumienia, bo dla mnie oczywiste jest, że (nawet nie będąc w związku) spławiam takich typów od razu, a nie czekam aż zazdrosny Misio wpadnie i nakaże zerwać kontakt.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 14:36   #75
Siurniety Krolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
dla przykładu, raz w życiu zaznaczył granicę, że nie chce żebym sie opalała topless, bo moje cycki w całej okazałości są tylko dla niego. jakby częściej zaznaczał chociaz takie drobne granice, miałabym wrazenie ze mu zalezy, a nie, że w dupie to ma.
jakby mu się nie spodobało co mi jakis kolo pisze i by sie chociaz troche wkurzył, bez awantury nawet, ale zeby się przejał, to by bylo super.
Czyli ma Ci nie ufać (wkurzać się o twoje znajomości) i traktować, jak dziecko (ustalając, co Ci wolno a co nie)?
Dorośnij dziewczyno, bo mentalnie jesteś na poziomie 13 latki.
Jak w końcu facet Cię spuści w kanał a potem kiedyś rozum Ci wróci, to dzień w dzień będziesz z rozpaczy waliła łbem w ścianę krzycząc "ale ja byłam durną idiotką".
Siurniety Krolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 15:14   #76
unber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 283
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez Siurniety Krolik Pokaż wiadomość
Czyli ma Ci nie ufać (wkurzać się o twoje znajomości) i traktować, jak dziecko (ustalając, co Ci wolno a co nie)?
Dorośnij dziewczyno, bo mentalnie jesteś na poziomie 13 latki.
Jak w końcu facet Cię spuści w kanał a potem kiedyś rozum Ci wróci, to dzień w dzień będziesz z rozpaczy waliła łbem w ścianę krzycząc "ale ja byłam durną idiotką".
W sumie od początku ta walka o zazdrość wygląda jak robienie z partnera rodzica, który ma tłumaczyć o której wolno wracać do domu i robić awantury o powroty po północy. Tylko większość ludzi jednek chce dorosnąć i zdobyc zaufanie, a nie je stracic.
unber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 16:26   #77
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;42921487]Co za głupota Mój też chciał kiedyś jednemu dać w twarz, ale mu nie pozwoliłam. Niestety, jesteśmy już dorośli i takie zachowanie może się skończyć źle, bo trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny. Ty byś się przez chwilę cieszyła, że Twój TŻ dał komuś w mordę, a jakby potem miał z tego tytułu jakieś problemy (typu sprawa w sądzie), to co? Nadal byłoby Ci wesoło?

Poza tym, skoro jakiś facet się do Ciebie przystawia i chamsko Cię podrywa, a Ty NIC z tym nie robisz, bo czekasz na reakcję faceta to aż współczuję Twojemu TŻ. Jesteś dziewczyną, która szczuje innych tylko po to, żeby jej facet zareagował, raz się zdziwisz, jak z końcu zareaguje definitywnie z Tobą zrywając [/QUOTE]

A gdzie ja napisałam ze nie reaguje na to zanim mu pokaże? Reaguje.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:33   #78
Anne_Boleyn
Przyczajenie
 
Avatar Anne_Boleyn
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Nie będę wymieniać z nicku, ale chciałam podziękować większości ludzi tu, bo poczytałam Wasze opinie do tego wątku, a miałam spory problem z zazdrością, pożarłam się z chłopakiem dziś, troszkę pomogło mi to się ogarnąć.
__________________
Włosomaniaczka, która na chwilę zapomniała, że nią jest

7.08.2013r. - olejek rycynowy na rzęsy
9.08.2013r. - tabletki ze skrzypem
9.08.2013r.- Drożdżopijaczka

Edytowane przez Anne_Boleyn
Czas edycji: 2013-11-22 o 20:34
Anne_Boleyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:46   #79
Pink_Floyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 111
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Faceci nie są zazdrośni bo są wierni z zasady. Dlatego facet nie jest zazdrosny o faceta ale dziewczyna o dziewczynę juz tak.
Pink_Floyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:58   #80
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

W moim związku jest na odwrót, ja zazdrosna nie jestem on natomiast bardzo (no może gorzej było na początku, cały czas staram się go naprostować :P). Wkurzające jest ciągłe się dopytywanie kto to, po co z nim piszesz, a o czym. Masakra jakaś. Nigdy nie dałam mu powodu do tego żeby był zazdrosny za to on mi tak. Jednak to nadal on ma problem, że czasem pogadam z jakimś kolegą choć nie wiem czemu. Ktoś wcześniej napisał, że jak facet będzie zazdrosny np.: o kolegę to dziewczyna zacznie się zastanawiać, że może faktycznie ten kolega lepszy i zostawi obecnego. I szczerze wam powiem, że tak może być. Osobiście postanowiłam sobie, że jak znowu będą jakieś pretensje o coś czego nie robię to w końcu to zrobię i powiem, że ma co chciał i tyle.
maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 01:09   #81
jem_widelcem
Raczkowanie
 
Avatar jem_widelcem
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 83
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

na początku mój facet był zazdrosny, ale w granicach normy.
teraz nie okazuje zazdrości, ale ja to widzę po zachowaniu/tonie głosu/sposobie odpowiadania itd. czasem. jak kiedyś zapytałam go "i co, nie jesteś o mnie zazdrosny?", to on powiedział, że "nie powiedział, że nie jest, ale zrobię co zechcę a on mnie nie może powstrzymać, najwyżej mogę potem odczuć tego konsekwencję (zerwanie)" oraz "no przecież nie dam temu kolesiowi w ryj."
__________________
''And all the roads we have to walk are winding.
And all the lights that lead us there are blinding.
There are many things that I would like to say to you,
but I don't know, how...


Because maybe...

You're gonna be the one that saves me.

And after all, you're my wonderwall.''
jem_widelcem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 08:31   #82
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Dlaczego faceci nie okazują zazdrości?

Cytat:
Napisane przez jem_widelcem Pokaż wiadomość
na początku mój facet był zazdrosny, ale w granicach normy.
teraz nie okazuje zazdrości, ale ja to widzę po zachowaniu/tonie głosu/sposobie odpowiadania itd. czasem. jak kiedyś zapytałam go "i co, nie jesteś o mnie zazdrosny?", to on powiedział, że "nie powiedział, że nie jest, ale zrobię co zechcę a on mnie nie może powstrzymać, najwyżej mogę potem odczuć tego konsekwencję (zerwanie)" oraz "no przecież nie dam temu kolesiowi w ryj."
No u mnie też już się zaczynają teksty "rób co chcesz, przecież Ci nie zabronię". Przyznaję, sama nie raz tak powiem tylko u mnie za tymi słowami kryje się "po cholerę się mnie pytasz" a nie "porozmawiasz z nią to będę śmiertelnie obrażona" itp.
maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.