Czy to normalne? Czy moze to nie to? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-28, 22:14   #1
Kiss95
Raczkowanie
 
Avatar Kiss95
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34

Czy to normalne? Czy moze to nie to?


Cześć kochane,
Pisze w takiej sprawie, otóż chłopak z ktorym jestem 3 miesiac (młody zwiazek) wyjechał na miesiac i za tydzien wraca i sama sie zastanawiam czy wszystko gra? Myślałam ze bede rozpaczać ze go nie ma, a w rzeczywistości kilka dni było mega smutnych a pozniej sie przyzwyczaiłam ze go nie ma, on codziennie pisze na facebook takze utrzymujemy kontskt i tak zastanawiam sie czy to normalne? Bo skoro poczułam cos do niego to nie powinnam rozpaczać? Wiem ze moze to wydaje sie dziwne ale naszła mnie taka refleksja ze moze to pokazało mi ze to moze nie to? Jak myślicie? I czy to normalne ze mam watpliwości ?

Edytowane przez Kiss95
Czas edycji: 2015-08-28 o 22:18
Kiss95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 22:21   #2
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Czy to normalne? Czy moze to nie to?

Cytat:
Napisane przez Kiss95 Pokaż wiadomość
Cześć kochane,
Pisze w takiej sprawie, otóż chłopak z ktorym jestem 3 miesiac (młody zwiazek) wyjechał na miesiac i za tydzien wraca i sama sie zastanawiam czy wszystko gra? Myślałam ze bede rozpaczać ze go nie ma, a w rzeczywistości kilka dni było mega smutnych a pozniej sie przyzwyczaiłam ze go nie ma, on codziennie pisze na facebook takze utrzymujemy kontskt i tak zastanawiam sie czy to normalne? Bo skoro poczułam cos do niego to nie powinnam rozpaczać? Wiem ze moze to wydaje sie dziwne ale naszła mnie taka refleksja ze moze to pokazało mi ze to moze nie to? Jak myślicie? I czy to normalne ze mam watpliwości ?
Jak dla mnie to normalne, że rozłąka z chłopakiem nie jest dla Ciebie końcem świata i nie leżysz w łóżku przez miesiąc, bo misio zagranicą.
Jesteście razem 3 miesiące, miesiąc na odległość - to krótko. Gdy wróci, pospotykacie się jeszcze trochę, to się będziesz zastanawiać czy to to, czy nie. I to tak bardziej serio, a nie "to nie to, bo wciąż żyję i mam się dobrze, a nie ryczę dniami i nocami".
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 23:01   #3
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy to normalne? Czy moze to nie to?

Jesteście ze sobą krótko, więc odczuwanie może być inne. Poza tym nie ma reguły - jedne dziewczyny czy po miesiącu czy 5 latach bycia razem, będą rozpaczać z powodu chwilowej rozłąki, natomiast drugie potęsknią trochę, a potem zajmą się swoimi sprawami. Może inaczej by też było, jakbyś miała ograniczony kontakt z facetem albo nie wiedziałabyś, kiedy ma wrócić. A tak to gadacie ze sobą i wiesz, kiedy zobaczycie się na żywo.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 23:03   #4
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy to normalne? Czy moze to nie to?

Jesteście ze sobą krótko, więc lepiej nie rozmyślaj nad tym, tylko zobacz jak będzie dalej. U niektórych uczucia powoli się rozwijają.
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 09:37   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy to normalne? Czy moze to nie to?

To nic dziwnego.

Powiem Ci, że jestem w podobnej sytuacji. Z chłopakiem, z którym się spotykam od jakiegoś czasu, nie widzę się już prawie miesiąc i też jakoś nie tęsknie. To są po prostu świeże relacje. Lubisz go, spędzacie razem czas, może go rozpatrujesz jako przyszłego chłopaka, ale nie rozwinęłaś jeszcze do niego jakiś prawdziwych, trwałych uczuć. Spotykajcie się dalej jak wróci i wtedy ocenisz, co i jak.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 11:08   #6
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czy to normalne? Czy moze to nie to?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Jesteście ze sobą krótko, więc lepiej nie rozmyślaj nad tym, tylko zobacz jak będzie dalej. U niektórych uczucia powoli się rozwijają.
Racja.

Poza tym są różni ludzie,niektorzy bez misia nie pociagna dnia a inni po prostu wykorzystuja czas na hobby.

Moze to tez wynikac z doswiadczenia ale to akurat raczej nie w Twoim przypadku- mlody wiek
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 12:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.