Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 18:14   #3631
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Księżniczko: trzymaj się
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:53   #3632
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Księżniczko, to aż niewiarygodne, że tyle przykrych rzeczy spadło na Ciebie w jednym czasie. Ostatnio trochę czytałam o schizofrenii i życzę dużo zdrówka dla mamy i sił dla Was wszystkich. Trzymaj się cieplutko!


Z twarzą dzieje mi się coś niedobrego, jest okropnie sucha, aż się skóra łuszczy. Nie wiem, czym się doprowadziłam do takiego stanu, bo w sumie nic nie zmieniłam w pielęgnacji. Chyba muszę wyciągnąć treściwszy krem zimowy, bo dzisiaj jak zawiał wiatr, to czułam, że płonie mi pół twarzy. Skoczyłam do Rossmanna i kupiłam 5 maseczek, zaraz jedną wymaziam na buzię i będę się nawilżała. Nie mogłam się zdecydować i wzięłam dwie Lirene (patrzyłam teraz w KWC i mają super opinie ) i trzy Perfecty. Będą na zapas, bo nie mam żadnych maseczek.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:26   #3633
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Edytko gdzie teraz mieszkacie?

Wygrałam przed chwilą na fb zestaw Cethapil, miniaturki - ale się cieszę! Trudno było, bo co godz wygrywa tylko 1 osoba, ale warto!

Edytowane przez KonikGarbusek
Czas edycji: 2012-11-06 o 20:29
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:48   #3634
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Agniesia666 widziałam na fb Twój bilet

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość

dlatego tak wazne jest ciagle pielegnowanie zwiazku, nawet po latach
po pierwsze trzeba mieć co pielęgnować, po drugie muszą tego chcieć obie strony i jeszcze coś w tym kierunku robić

A aktywność wzrosła mi dzięki nowemu TŻ

Hosenko a jakie masz mydełka?

Najchętniej wymieniłabym te paletki na hydrolaty lub oleje zabieram się do ostatecznych czystek kolorówki ale ciężko mi idzie

Poszło masło TBS migdałowe i żel nawilżający do mycia buźki YR
ten z nowej serii niebieskiej ... dużo zużyć będę miała w tym miesiącu jak na swój skromny zbiór oby zakupów jak najmniej bo chciałam cosik zaoszczędzić w tym miesiącu
Księżniczko tak mi przykro podziwiam Cię, że starasz się normalnie funkcjonować chociażby pisząc z nami, zdaję sobie sprawę jak musi być Ci teraz ciężko gdy tyle przykrych spraw zwaliło się na raz ;( jesteśmy z Tobą
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:56   #3635
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz sobie założyć, że przez ileś tam czasu nie będziesz kupować rzeczy niepotrzebnych
Takie coś od dawna zakładam
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Jak tak się będziemy spotykać jak ja z Carollą to jeszcze dużo zamówień po drodze zrealizujemy.
Nie możemy tak, bo za niedługo będę potrzebować olejku do włosów
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Oczywiście, ale są chwile słabości kiedy trudno jest zrezygnować z zakupów. Ale dziś robię spis kosmetyków, zapiszę je w poszczególnych działach żeby wiedzieć ile czego mam tak naprawdę. TZ cos zaczął wspominać, żebyśmy od nowego roku zamieszkali razem. Jak ja się mu pokaże z takimi zapasami
Nie wie o zapasach? Mój eks się smiał z tego, zwłaszcza z ilości perfum i jakoś pozytywnie odbierał to na szczęście

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Wygrałam przed chwilą na fb zestaw Cethapil, miniaturki - ale się cieszę! Trudno było, bo co godz wygrywa tylko 1 osoba, ale warto!
Super
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:59   #3636
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość

Nie wie o zapasach? Mój eks się smiał z tego, zwłaszcza z ilości perfum i jakoś pozytywnie odbierał to na szczęście


Super
Wie, ale nie wiem czy jest świadomy ile tego ilościowo jest na metr kwadratowy. Bo wiecie dla jednego dużo to 10 opakowań a dla innego 80. Mój TZ wie ze kosmetyki to mój żywioł, ale nigdy w pełni nie widział ile tego jest. Teraz dziele to na 2 domy (rodziców i swój wynajmowany pokój), ale jakbyśmy mieli zamieszkać razem, to chciałabym wziąć wszystko ze sobą.
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 22:31   #3637
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Szpilciu, witaj znowu!
Księżniczko, mam nadzieję, że wkrótce wszystko wyjdzie na prostą, trzymaj się i bądź silna!

Napaliłam się dziś na perfumy z FM Może poproszę o nie TŻa na Mikołajki czy coś
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 22:44   #3638
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość

Napaliłam się dziś na perfumy z FM Może poproszę o nie TŻa na Mikołajki czy coś
A ja właśnie się zraziłam do tej firmy. Kupiłam kiedyś perfumy odpowiednik Elizabeth Arden zapach przecudny, ludzie mnie zaczepiali na ulicy i pytali co to za zapach, potem kiedy się skończyły zamówiłam ten sam numer i okazało się, że pachną zupełnie inaczej - dużo gorzej. Pewnie wypuścili cześć super jakości a potem już sobie odpuscili. Nie kupię nic więcej u nich.
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 22:45   #3639
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

o jak fajnie, edytka tez wrocila

orlica tez chyba sobie sprawie jedne moja kolezanka je sprzedaje, chce odpowiednik narciso rodriguez for her, wachalam je i calkiem fajnie pachna a na orginal nie mam na razie kasy.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2012-11-06 o 22:46
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 22:47   #3640
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Może z różnych edycji kupiłaś?

Ja się napaliłam na jeden z tych ichniejszych nie-odpowiedników, taki w białym flakonie we fioletowe koronkowe wzory, mniam!
http://perfumy.fm/index.php?modul=9&pid=1621

Edytowane przez Orlica
Czas edycji: 2012-11-06 o 22:51
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 23:34   #3641
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Dzięki Kochane za wszystkie słowa wsparcia Chciałabym wracać powoli do normalności, popisać z Wami o kosmetykach i innych głupotach Brakowało mi tego.
Szczerze mówiąc to zwierzać się, czy gadać o chorobie Mamy za bardzo teraz nie chcę. Nie dlatego, że się wstydzę czy coś w tym rodzaju, tylko bardziej potrzebuję od tego odpocząć i nie myśleć. Kiedy się to wszystko stało, to odzew moich znajomych i całej rodziny był bardzo pozytywny, wszyscy chcieli pomagać i już tą pomocą, ciągłym "wygadywaniem się" byłam nawet zmęczona.

Ostatnio wzięłam się porządnie za zużywanie, w listopadzie poszło mi już sporo:

- masło karmel i cynamon Farmony 300 ml
- balsam antycellulitowy Bluszcz Farmony 200 ml
- kremowe mydło pod prysznic Ziaja pomarańczowe 500 ml
- mgiełka ochronna do włosów Jantar Farmona 200 ml
- mleczko głęboko nawilżające Body Art dr Ireny Eris 200 ml

Zakupów też trochę wpadło:

- róż Catrice Hollywood
- płyn micelarny Eveline
- żel pod prysznic Fa Jogurt Marakuja
- szampon brzozowy Pollena Malwa
- żel-krem antycellulitowy Lirene

Róż i żel pod prysznic to zachcianki, pozostałe potrzebne i zaraz będą w użyciu.

Zrobiłam też listę pozostałych kosmetyków, które chciałabym wykończyć w listopadzie:

- szampon Silicone Free Syoss
- odżywka Silicone Free Syoss
- mus do ciała Melon i Arbuz Farmona
- krem na noc Niszcz Pryszcz
- płyn micelarny Delia
- dezodorant w kulce Fa
- maseczka czekoladowa H&M
- pianka myjąca do twarzy Lirene
- żel rozgrzewający Rebuild Ziaja
- żel pod prysznic Ananas&Kokos YR
- zmywacz do paznokci Isana
- dwufazowy płyn do demakijażu oczu Lirene
- maseczka błotna Himalaya Herbals
- płukanka octowa z malin YR

Przejrzałam też lakiery do paznokci i kilka dubli poślę w świat na allegro albo oddam komuś. Uzbiera się pewnie coś koło 8-10 sztuk.

Edytowane przez ksiezniczkaa87
Czas edycji: 2012-11-06 o 23:35
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 23:36   #3642
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja się dziś oparłam zamówieniu avonowemu. Rozum zwyciężył.


Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
TZ cos zaczął wspominać, żebyśmy od nowego roku zamieszkali razem.
Wow, widzę że postępy z jego strony

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Z twarzą dzieje mi się coś niedobrego, jest okropnie sucha, aż się skóra łuszczy. Nie wiem, czym się doprowadziłam do takiego stanu, bo w sumie nic nie zmieniłam w pielęgnacji.
Pewnie zimno, wiatr, grzejący kaloryfer Chyba treściwy krem będzie najlepszym pomysłem.

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Wygrałam przed chwilą na fb zestaw Cethapil, miniaturki - ale się cieszę! Trudno było, bo co godz wygrywa tylko 1 osoba, ale warto!
Super A na czym polega ten konkurs?

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Takie coś od dawna zakładam

Nie wie o zapasach? Mój eks się smiał z tego, zwłaszcza z ilości perfum i jakoś pozytywnie odbierał to na szczęście
A chociaż realizujesz to założenie, czy takie tylko w teorii jest?
Mój TŻ też pozytywnie, wie że jestem nienormalna pod tym względem


Przyszedł dziś YR (z perfum się nie odwykuję, a serum pójdzie na prezent dla mamy). Jestem załamana, bo zrobiłam to zamówienie dla Vanille Noire, a wygląda na to, że pójdą na wymiankę W sklepie mi się podobały, a teraz nie jestem do nich przekonana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5263.jpg (43,2 KB, 22 załadowań)
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2012-11-06 o 23:56
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 06:01   #3643
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Hosenko a jakie masz mydełka?

Najchętniej wymieniłabym te paletki na hydrolaty lub oleje zabieram się do ostatecznych czystek kolorówki ale ciężko mi idzie
Szpilko, sprawdze po południu.
Z hydrolatów mam Ylang-ylang z BU
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-11-07 o 07:52
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 07:41   #3644
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Może z różnych edycji kupiłaś?

Ja się napaliłam na jeden z tych ichniejszych nie-odpowiedników, taki w białym flakonie we fioletowe koronkowe wzory, mniam!
http://perfumy.fm/index.php?modul=9&pid=1621
Fajne opakowanie Moja koleżanka używała kiedyś podróbki Mexxa z FM i na prawdę fajnie pachniały. Kiedyś z ciekawości zamówiłam na allegro próbki podróbek FM zapachów, które znam i żadnego nie rozpoznałam
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
A chociaż realizujesz to założenie, czy takie tylko w teorii jest?
Mój TŻ też pozytywnie, wie że jestem nienormalna pod tym względem


Przyszedł dziś YR (z perfum się nie odwykuję, a serum pójdzie na prezent dla mamy). Jestem załamana, bo zrobiłam to zamówienie dla Vanille Noire, a wygląda na to, że pójdą na wymiankę W sklepie mi się podobały, a teraz nie jestem do nich przekonana
Różnie bywa, ale liczę, że z nowym rokiem będzie lepiej

Mnie się VN bardzo podobają, ale zupełnie ich na sobie nie czuję. VN możesz odsprzedać na allegro. Pewnie zwróciłoby Ci się za zamówienie.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:50   #3645
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Różnie - od 50/56 cm po ok. roczne dziecko (zwłaszcza bluzy, spodenki)
do fajnie, później będzie jak znalazł a moja Julka dalej nosi body w rozm. 50
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Juhu! Dziewczęta!
Nie było mnie spooooorooooo czasu ... przez ten czas wiele się zmieniło na + i na - ale podsumowując bardziej na + tęsknie za Wami, myślałam o Was przez ostatnie dni na tyle intensywne, że odkopałam wątki ulubione i Was znalazłam obiecuję się pojawiać często i w miarę być na bieżąco
super że jesteś nie uciekaj od nas więcej
widzę że mimo rozstania po 10 latach jednak super Ci się układa, nowa znajomość, podróże, gratulacje oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
potwierdzam teorię, że mniejszy udział w wątku, albo w ogóle na Wizażu sprzyja topnieniu zapasów
nosku ja też to zauważyłam
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Mi też jest tu dobrze i zaglądam nawet kilka razy dziennie żeby sprawdzić czy ktoś nie napisał nowego posta, ale prawda jest taka, że zaglądając na wątek od razu sprawdzam KWC i czytam opinie o zużytych przez Was kosmetykach. Coś zawsze wpadnie w oko, jakaś recenzja mnie zainteresuje. A potem już tylko mały krok by zakupić to czy owo. Pamiętam jak jakiś czas temu zniknęłam z wizazu na pół roku, ot tak z braku czasu i wtedy od razu zużycia poszły w dół, a po powrocie na wizaż znów się powiększają. Ale co tam, zużyję wszystko jak należy
ja kiedyś wciąż czytałam KWC i często kupowałam kosmetyki z dobrymi recenzjami, teraz już mi przeszło, na KWC prawie wcale nie zaglądam i dzięki temu kupuję mniej a zużycia to i tak mam takie same, wizaż mi w tym nie pomaga i nie przeszkadza
Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Nie wiem, czy zauważyłyście moją dłuższą nieobecność, ale w życiu tak mi się poplątało, że zupełnie nie miałam głowy na wizażowanie.
Nie pracuję w bibliotece, w wyniku afer związanych z moją pracą oraz kilku innych stresów (m.in. choroba babci, o której Wam pisałam i ratowanie koleżanki od samobójstwa) moja mama trafiła do szpitala psychiatrycznego.
25 lat temu po moim porodzie miała schizofrenię katatoniczną, wiele miesięcy była w zamkniętym zakładzie i od początku uczyła się np. mówić, ale wyszła z tego biorąc przez kilka lat leki i przez 25 lat wszystko było w porządku. Teraz nie wytrzymała psychicznie i byliśmy przerażeni, że znowu zachorowała, bo dostała strasznych urojeń i ataków agresji. Odwieźliśmy ją do szpitala (co naprawdę nie było łatwe), gdzie była ponad miesiąc, ale po kilku dniach w szpitalu wracała do rzeczywistości. Czeka ją wiele lat leczenia, ale już teraz wygląda jakby było wszystko ok poza tym, że przez leki trochę wolniej myśli, ma mniej entuzjazmu itp. W szpitalu byłam u niej codziennie często po kilka razy, od samego patrzenia na to miejsce można zwariować. W ciągu jednego dnia przestały bawić mnie dowcipy o wariatach, a wszystkie filmy o chorobach psychicznych, które do tej pory wydawały mi się straszne, stały się zupełnie realne.
Do tego mieliśmy mały pożar w kuchni, musimy wymienić większość szafek i nie wiem skąd na to weźmiemy pieniądze, bo znów obydwoje jesteśmy na bezrobociu.
Zaniedbałam wiele spraw, nie spotykałam się z przyjaciółmi, nie pisałam z Wami, olałam bloga. Jakoś nie mogę się zebrać do normalnego życia.
witaj Księżniczko myślałyśmy o Tobie i zastanawiałyśmy się czemu Cię nie ma... przykro mi że tak się u Ciebie sprawy potoczyły, ale niestety na niektóre rzeczy nie mamy wpływu współczuję choroby mamy, to musiało być straszne przeżycie, wiem coś o tym i niemiło wspominam takie chwile w swoim życiu... będę trzymać kciuki żebyście z TŻem wyszli na prostą
Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Oczywiscie towarzyszyla mi Hania w wozku, ale powiem wam, ze ciezko sie manewruje po sklepie wozem, jeszcze nie kazdy chce ustepowac/przesuwac sie, jak jade
duży ten Twój wózek?
Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
hej, tydzień nie miałam internetu z racji przeprowadzki już jesteśmy na nowym mieszkaniu , ale jeszcze trzeba posprzątać nasze rzeczy bo wszystko wszędzie wyrozwalane , w sobotę robimy synkowi urodziny tak naprawdę miał 27 października ale z racji przeprowadzki przenieśliśmy na 10 listopada. zużycia u mnie super zakupy też były ale mniejsze jak zużycia.
gratuluję przeprowadzki
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Wygrałam przed chwilą na fb zestaw Cethapil, miniaturki - ale się cieszę! Trudno było, bo co godz wygrywa tylko 1 osoba, ale warto!
super, niby mała rzecz a cieszy a przy okazji można wypróbować kosmetyki

u mnie listopad na razie bez zakupów i bez zużyć ale szykuje się kilka na dniach
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:27   #3646
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
chce odpowiednik narciso rodriguez for her, wachalam je i calkiem fajnie pachna a na orginal nie mam na razie kasy.
ciuciola one pachną bosko zużyłam niedawno próbkę i jestem zakochana!
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
A ja właśnie się zraziłam do tej firmy.
Nie pachną tak samo to fakt, ale są trwałe. Miałam m. in. Amor Amor, Angel, XS i byłam zadowolona

ksiezniczkaa87 będzie dobrze, ważne że masz wsparcie bliskich

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Przyszedł dziś YR (z perfum się nie odwykuję, a serum pójdzie na prezent dla mamy). Jestem załamana, bo zrobiłam to zamówienie dla Vanille Noire, a wygląda na to, że pójdą na wymiankę W sklepie mi się podobały, a teraz nie jestem do nich przekonana
Puściłam VN niedawno w świat używałam zimą i jak dla mnie to mdły budyń waniliowy

Hosenko ylang ylang raczej mnie nie interesuje, chyba sobie zrobię zamówienie z ZSK

Dziś mam dzień wegański

Czy przez ten czas przybyły Wam jakieś dzieci? Zaręczyny, śluby? Bo coś tu mi się tak wydaje czytając posty

Edytowane przez Shpilcia
Czas edycji: 2012-11-07 o 09:30
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:35   #3647
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

Czy przez ten czas przybyły Wam jakieś dzieci? Zaręczyny, śluby? Bo coś tu mi się tak wydaje czytając posty
No działo się :p

Powiem za siebie: ślub w październiku 2011, od marca 2012 mieszkamy w swoim mieszkaniu, które sukcesywnie meblujemy, teraz czekamy na dzidziusia (połowa 7-go miesiąca)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:38   #3648
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
A ja właśnie się zraziłam do tej firmy. Kupiłam kiedyś perfumy odpowiednik Elizabeth Arden zapach przecudny, ludzie mnie zaczepiali na ulicy i pytali co to za zapach, potem kiedy się skończyły zamówiłam ten sam numer i okazało się, że pachną zupełnie inaczej - dużo gorzej. Pewnie wypuścili cześć super jakości a potem już sobie odpuscili. Nie kupię nic więcej u nich.
Ja też za fm dziękuję. Nie umywają się w żaden sposób do swoich odpowiedników.

Mama i TŻ mnie cisną, żeby im zrobić listę prezentów gwiazdkowych - macie jakieś swoje typy kosmetyczne co chciałybyście dostać na święta?
Mi kończy się tusz Lancome, jest boski Ale szkoda, żeby ktoś wywalał 100 zł albo i więcej na sam tusz... Palety cieni w sumie też mam. Myślałam o Miss Diorach, ale perfum też u mnie sporo.

W ogóle w weekend biorę się za liczenie kolorówki, pewnie będzie masakra, ale może zmotywuje mnie do zużywania.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:39   #3649
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Różnie bywa, ale liczę, że z nowym rokiem będzie lepiej

Mnie się VN bardzo podobają, ale zupełnie ich na sobie nie czuję. VN możesz odsprzedać na allegro. Pewnie zwróciłoby Ci się za zamówienie.
Oby, życzę powodzenia
No właśnie nie wiem, czy sprzedawać, czy się wymienić na targowisku na inne perfumy, które bym na pewno chciała Ja je na sobie czuję, aż mnie coś gryzie w nosie...

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Puściłam VN niedawno w świat używałam zimą i jak dla mnie to mdły budyń waniliowy

Czy przez ten czas przybyły Wam jakieś dzieci? Zaręczyny, śluby? Bo coś tu mi się tak wydaje czytając posty
No właśnie miały być na zimę... Ale nie będą
A sporo się pozmieniało Idąc za Hosenką: ja w lutym się zaręczyłam, po 3 latach związku

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Mama i TŻ mnie cisną, żeby im zrobić listę prezentów gwiazdkowych - macie jakieś swoje typy kosmetyczne co chciałybyście dostać na święta?
Mi kończy się tusz Lancome, jest boski Ale szkoda, żeby ktoś wywalał 100 zł albo i więcej na sam tusz... Palety cieni w sumie też mam. Myślałam o Miss Diorach, ale perfum też u mnie sporo.

W ogóle w weekend biorę się za liczenie kolorówki, pewnie będzie masakra, ale może zmotywuje mnie do zużywania.
Od TŻ-a dostanę Lolitę Lempicką Od rodziców i brata nic sobie nie zażyczyłam, ale chciałabym, żeby mi kupili na spółkę piekarnik Od jakiegoś czasu wzięło mnie na pieczenie, ale my mamy taki stary piekarnik, który można ustawić tylko na 200 st. Więc w tym roku będzie mało kosmetycznie.
Mam nadzieję, że zrobisz zdjęcia i się nam pochwalisz
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2012-11-07 o 11:41
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 11:51   #3650
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Oby, życzę powodzenia
No właśnie nie wiem, czy sprzedawać, czy się wymienić na targowisku na inne perfumy, które bym na pewno chciała Ja je na sobie czuję, aż mnie coś gryzie w nosie...



No właśnie miały być na zimę... Ale nie będą
A sporo się pozmieniało Idąc za Hosenką: ja w lutym się zaręczyłam, po 3 latach związku



Od TŻ-a dostanę Lolitę Lempicką Od rodziców i brata nic sobie nie zażyczyłam, ale chciałabym, żeby mi kupili na spółkę piekarnik Od jakiegoś czasu wzięło mnie na pieczenie, ale my mamy taki stary piekarnik, który można ustawić tylko na 200 st. Więc w tym roku będzie mało kosmetycznie.
Mam nadzieję, że zrobisz zdjęcia i się nam pochwalisz
A u mnie odwrotnie. VN mi się nie podobała w ogóle, ale zamówiłam miniaturkę i coraz bardziej się do niej przekonuję. Może kiedyś się skuszę na cały flakon

O lolitą, nie wąchałam jej nigdy, a mam w planach.

Jasne, że zrobię
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:26   #3651
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Od TŻ-a dostanę Lolitę Lempicką
tez mnie ona kusi ale tu w moim miescie nie ma jej w ani 1 perfumerii bede musiala poczekac na zakypy w Pl..a jakos na razie sie nie zanosi na wyjazd

Musze pomyslec co bym chciala dostac, bo juz tz podpytywal o swieta i urodziny. Na pewno chcialabym wrocic do Mediolanu bo nie doszlismy do sklepu Lush, a chcialabym zobaczyc co tak ludzie chwala
a torebce na kwc mam same drogeryjne kosmetyki, powoli sama sobie kupie jak sie pokoncza uzywane odpowiedniki z kategorii. Wizualnie kusi mnie roz z Clinique-"maczek" ale nie kupie jeszcze bo mam roze w ktorych jeszcze nie ma dziury.

Wiec wychodzi, ze oprocz zakupow kosmetycznych nie mam na razie pomyslu na prezenty
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2012-11-07 o 12:28
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:47   #3652
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No działo się :p
Powiem za siebie: ślub w październiku 2011, od marca 2012 mieszkamy w swoim mieszkaniu, które sukcesywnie meblujemy, teraz czekamy na dzidziusia (połowa 7-go miesiąca)
Ślub zarejestrowałam ulala to super czyli już niedługo wykluje się kijanka super!
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
A sporo się pozmieniało Idąc za Hosenką: ja w lutym się zaręczyłam, po 3 latach związku

Od TŻ-a dostanę Lolitę Lempicką Od rodziców i brata nic sobie nie zażyczyłam, ale chciałabym, żeby mi kupili na spółkę piekarnik Od jakiegoś czasu wzięło mnie na pieczenie, ale my mamy taki stary piekarnik, który można ustawić tylko na 200 st. Więc w tym roku będzie mało kosmetycznie.
Gratulacje
O jakim piekarniku myślisz?
My właśnie mamy popsuty piec tzn płyta indukcyjna działa ale piekarnik się nie nagrzewa... macie pojęcie co to może być albo jakiego specjalistę wezwać? Bo póki co piekę u mamy


Złożyłam zamówienie z ZSK: hydrolat różany, olej z żurawiny i potrójny żel hialuronowy - total cost z przesyłką 40 z

Edytowane przez Shpilcia
Czas edycji: 2012-11-07 o 13:47
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:20   #3653
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Shpilciu ja mam córeczkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4312 (696 x 929).jpg (61,9 KB, 27 załadowań)
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:48   #3654
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Jaka lalunia <3 jak ma na imię ta Kruszynka? Kurczę ale się pozmieniało!
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:55   #3655
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Jaka lalunia <3 jak ma na imię ta Kruszynka? Kurczę ale się pozmieniało!
Pocieszę Cię, że u mnie nie zmieniło się absolutnie nic i nie musisz uaktualniać informacji
Co z Twoim blogiem?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 14:06   #3656
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię, że u mnie nie zmieniło się absolutnie nic i nie musisz uaktualniać informacji
Co z Twoim blogiem?
Phihi Orlica może to i dobrze?
łiiii tam nie ma czasu a blog raczej w minimalizacji nie pomagał
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 14:54   #3657
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

nynka - ale slodka

To ja pokaze moja biedroneczke Tu spi w bujaczku, jaka zmordowana

Moj wozek jest strasznie ciezki, podniesc go na wyzszy kraweznik to masakra, juz nie mowiac o schodach na klatce w bloku Ale jakos daje rade...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P051112_14.38_[01].jpg (27,4 KB, 37 załadowań)
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 14:56   #3658
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
nynka - ale slodka

To ja pokaze moja biedroneczke Tu spi w bujaczku, jaka zmordowana

Moj wozek jest strasznie ciezki, podniesc go na wyzszy kraweznik to masakra, juz nie mowiac o schodach na klatce w bloku Ale jakos daje rade...
Fajniutka
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 14:57   #3659
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Może z różnych edycji kupiłaś?

Ja się napaliłam na jeden z tych ichniejszych nie-odpowiedników, taki w białym flakonie we fioletowe koronkowe wzory, mniam!
http://perfumy.fm/index.php?modul=9&pid=1621
Bardzo ładny flakonik.

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość

Przejrzałam też lakiery do paznokci i kilka dubli poślę w świat na allegro albo oddam komuś. Uzbiera się pewnie coś koło 8-10 sztuk.
a co to za lakiery? mogłabyś pokazać zdjęcia? Ja chciałabym uaktualnić kolory w lakierach, bo u mnie bieda w tej kategorii więc może bym odkupiła/wymieniła się z Tobą.

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość


Super A na czym polega ten konkurs
Trzeba udzielić odp na 5 pytań. Niby nic takiego, ale niektóre pytania są bardzo trudne i znalezienie odp na str producenta wymaga czasu. Najgorsze jest to, ze tylko 1 os co godz wygrywa więc na początku kojarzyło mi się to z syzyfową pracą, ale się zaparłam, że wtgram i próbowałam co godzinę aż się udało!

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Mama i TŻ mnie cisną, żeby im zrobić listę prezentów gwiazdkowych - macie jakieś swoje typy kosmetyczne co chciałybyście dostać na święta?
Mi kończy się tusz Lancome, jest boski Ale szkoda, żeby ktoś wywalał 100 zł albo i więcej na sam tusz... Palety cieni w sumie też mam. Myślałam o Miss Diorach, ale perfum też u mnie sporo.
.
A może lepiej taki bon do Douglasa czy Sephory? Kupisz co będziesz chciała jak Ci coś będzie potrzebne.


Zużyłam peeling w saszetce z Pollena Eva
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:44   #3660
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
Shpilciu ja mam córeczkę
Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
To ja pokaze moja biedroneczke
Śliczne te Wasze Niunie Zazdroszczę bardzo
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
a co to za lakiery? mogłabyś pokazać zdjęcia? Ja chciałabym uaktualnić kolory w lakierach, bo u mnie bieda w tej kategorii więc może bym odkupiła/wymieniła się z Tobą.
Jutro za dnia zrobię zdjęcie, bo teraz kolory wyjdą nierzeczywiste. Lakiery odłożyłam różne: Sally Hansen, Miyo, Celia, Bell, Essence, Golden Rose. Wszystkie prawie nieużywane albo bardzo mało używane, wszystkie rzadkie i zdatne do używania
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.