Slimex 15 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 19:41   #1171
_Khloe
BAN stały
 
Avatar _Khloe
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 41
Dot.: Slimex 15

Powiem Wam Dziewczyny, że wyjątkowo paskudnie się czuje, ciągle mnie mdli, jestem otumaniona.
Nie wiem czy to wina moźe stresu, bo przeżywam ostatnio ciężkie chwile czy to przez te tabsy, dziś nie wziełam tabletki, bo myslałam, że zejdę na serio, choć spałam dziś wyjątkowo długo.
Dziwne kłucia, nie wspomnę o tym posmaku w ustach, że wolę się do nikogo nie odzywać .
Nie wiem jak długo pociągnę, ani jak to zmienić, choć efekty są...
_Khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 20:39   #1172
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Dla pocieszenia mogę powiedzieć, że jesteś na początku stosowania, więc złe samopoczucie powinno przejść najdłużej po 2 tyk., więc albo uzbroisz się w cierpliwość , albo odstaw. Nie chce pisać tego samego , ale każdy to przechodzi więc decyzja należy do Ciebie

Poza tym pogoda i ciśnienie , nie tylko Tobie daje się we znaki, ja od 3 dni walczę z bólem głowy, łopotaniem serca i też przez 2 dni pospałam dłużej. Myślę, że nie jedna dziewczyna w te 2 dni czuje sie źle, więc mogę tylko życzyć wszystkim dobrego samopoczucia.

Jak czytałaś wcześniejsze posty , tam wszystkie dziewczyny jęczały na podobne nie dogodności, i jeszcze większe się zdarzały!!!! o których nie było pisane jawnie na forum
powodzenia
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:05   #1173
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

u mnie to samo, już drugi dzień nie biorę tabletki, bo nie potrafię sama się skazać na te zawroty głowy. O dziwo apetyt wcale mi się nie zwiększył, jak nie chciało mi się jeść, tak mi się nie chce. Szkoda, że z wagą to samo....
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:11   #1174
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

niee no przecież nie pijam codziennie hihihi poza tym już będę unikać jak ognia

pierwsza tabletka poszła w czwartek, ważyłam się w piątek (pisałam gdzieś wcześniej pozwól że skopiuję
"wczoraj dokonałam pomiarów tyle że wieczorem
waga 81,4 kg przy wzroście 168 cm, rozm. ubrań 42
a chcemy 65 kg i rozm. 38 czyli jakies 16 ciężkich i długich kilogramów przedemną " )

z tymi snami to właśnie koszmary jakieś dziwne, budzę się ciągle, no i przez sen pić mi się chce

samopoczucie w tą cudowną aurę jest tak samo cudowne - chodzę taka śnięta jak ryba, rozkojarzona jakaś, ale głowa mnie nie boli

jeśli chodzi o jakieś dodatkowe atrakcje przy sibu
też mam ten dziwny posmak w ustach ...
i zimno mi jak nie wiem
i to coś co w gardle stoi
o pragnieniu nie wspomnę
rano duże źrenice
mniej więcej 3 godz po łyknięciu tak dziwnie jakby leciutkie mrowienie ale przez chwilkę no i tak jakbym skórę na całym ciele miała spoconą, puls trochę szybszy, sporo energii zwłaszcza po kawie przedpołudniowej
jedzenie rano przed tabl. jakies śniadanko a w ciągu dnia z przymusu tez cos wcisnę
generalnie wszystko tak jak na zeli tyle ze koszmarów nie miałam i dziwnie wilgotnej skóry 3 lata temu przez 3 miesiące na niej schudłam 18 kg(rozm.36-38) trzymałam się tak przez dwa lata do póki nie postanowiłam mieć narzeczonego i jadać w nocy pizzy i zapijać piwem
na szczęście narzeczony pogoniony i zamieniony na sibu
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:42   #1175
_Khloe
BAN stały
 
Avatar _Khloe
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 41
Dot.: Slimex 15

Dzięki Dziewczyny za informacje ja przy meridi tak się nie czułam, dlatego może trochę nie słusznie się zdziwiłam , ale skoro mówicie, że to jest normalne to ja jestem spokojna!
Życzę Wam kolorowych snów!
_Khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:49   #1176
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

noł stres _Khloe i dziękuję za miłe sny
beda bankowo kolorowe i to tak ze znowu jak sie obudze to nie bede wiedziała o co cho
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:04   #1177
Margaritte
Raczkowanie
 
Avatar Margaritte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 68
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
to jesteście odważne , ja bym nie ryzykowała zresztą jeśli się ktoś czuje na silach to czemu nie , niby jest zakaz przy tych tab. , ale widać , że mozna dac rade

Jak z jedzeniem przy imprezie, jak stoją na stole pyszności?




Czy taka pogoda nie działa na was źle ? nie czujecie się nerwowe, głowa nie boli , może większy apetyt? co kolwiek , jak zmienia sie pogoda?

Nie no nie pije codziennie a te trzy to przez całą noc w sumie też już się bałam więcej .
A z jedzeniem na imprezach ? Nie mam największych problemów. W razie czego przygotowalam salatke z feta ale i na nią nie miałam ochoty. Zresztą coraz rzadziej w ogóle myślę o jedzeniu.

A mnie znów dopadł wieczór zimna i taka spiaca jestem i strasznie mi się nic nie chce ...
__________________
Szczęście Jest ukryte w drobiazgach ... więc nie czekaj na zrządzenie losu, tylko ciesz się z tego co masz - zazwyczaj Masz więcej niż zauważasz
Margaritte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 07:47   #1178
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
u mnie to samo, już drugi dzień nie biorę tabletki, bo nie potrafię sama się skazać na te zawroty głowy. O dziwo apetyt wcale mi się nie zwiększył, jak nie chciało mi się jeść, tak mi się nie chce. Szkoda, że z wagą to samo....
witaj , dobrze że apetyt nie wraca, ale jeśli chodzi o spadek wagi zważ sie po tyg. nie wierzę, że nic nie spadnie kg, nie ma takiej opcji, jeszcze nie słyszałam żeby któraś koleżanka stwierdziła że sib....x nie powoduje spadku wagi, więc głowa do góry, wiem że chcemy już, ale tak się nie da

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

jeśli chodzi o spoconą skórę to jet normalny objaw, ja przy meridi tez wielu skutków nie odczówałam takich jak przy sib., może coś dodatkowego ma w sobie? musimy pamietać, że nie można porównywać tych tabl. do orginału który był w aptekach, główny składnik maja taki sam ale nic wiecej nie wiemy na ten temat, nigdzie nie ma ulotki i składu dodatkowego na opak. tez nie, więc możemy tylko gdybać ważne , że nic złego się nie dzieje

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Khloedziś czuję sie ok, głowa nie boli więc mogę wam naskrobać to co chciałam wcześniej , ale żadna z was nie pisała o podobnych skutkach ubocznych , prócz jednej koleżanki . Dlatego postanowiłam napisać



jeśli chodzi o nieprzyjemny oddech , to wam powiem , że nigdy wcześniej przy innych tabletkach tego nie miałam tylko przy sibu.
Byłam u dentysty i mam dla was kiepską informacje !!!!

2 miesiące przed zastosowaniem 1 tabletki ,byłam na kontroli i zauważyła malutką plamkę na zębie i stwierdziła, że będzie sie robic dziurka i trzeba zawczasu wstawić plombę , żeby nie doprowadzić do wiekszych problemów.

w trakcie brania 1 op.( pod sam koniec ) ,- postanowiłam pójść , bo męczył mnie niesmak w buzi , który odczuwałam jako metaliczny posmak i ten zapach - mimo umycia zębów nie dawało pozytywnych efektów, i zrobić wspomniany ząb.
To co mi powiedziała dent. zaskoczyło mnie ,

A teraz do sedna , co miałam napisać , w przeciągu - około 3 miesięcy plamka zmieniła sie w dziure!!!! dziwne , nie tak wcale małą!!! i do tego ku zaskoczeniu dentystki i oczywiście moim , szkliwo na zębach jest uszkodzone-wypłukane, starte!!! które powoli umożliwiło powolne pojawianie sie próchnicy

Nie myśleć, że nie myję zębów , nie dbam o higienę jamy ustnej -akurat na punkcie zębów mam fijoła-, ale nie to jest powodem tego powstającego problemu .

I tu pani wprawiła mnie w osłupienie, podając możliwe przyczyny - pytając mnie o to czy któraś z poniższych sytuacji , pojawiła się u mnie

Zaczęła pytać o stosowane leki , jakie biorę ,co jem , jakiej pasty używam , czy zauważyłam u siebie mniejsze wydzielanie śliny !!!!
I tu już dalej nie musiała wymieniac, skoro jej przytaknęłam .

stan zmniejszonego wydzielania śliny z uczuciem suchości w jamie ustnej jest jak wszystkie wiemy , efektem ubocznym stosowania naszych leków. Taki stan powoduje zażywanie różnych leków ( w naszym przypadku sib.) , a że slina jest czymś co zabezpiecza w pewnym stopniu nasze zęby przed np. próchnicą , w sposób taki , że wypłukuje resztki jedzenia , DZIAŁA BAKTERIOBÓJCZO, REMINERALIZUJE NIEWIELKIE UBYTKI, i my jesteśmy pozbawione tej dobroczynności natury , na własne zyczenie .

Więc wiemy , co powoduje dziwny oddech i posmak w ustach .

pozdrawiam , sorry za mało przyjemna informacje na początek dnia .
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 20:48   #1179
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

o kurde Marika ! faktycznie info nie za fajne
hmmm a może częściej "zwilżać usta " częściej małe łyczki wody ? nosić ze sobą małą buteleczkę płynu do płukania ust i jak tylko się da płukać ? no jakoś trzeba z tym walczyć noooo
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 04:04   #1180
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez ewunia830 Pokaż wiadomość
o kurde Marika ! faktycznie info nie za fajne
hmmm a może częściej "zwilżać usta " częściej małe łyczki wody ? nosić ze sobą małą buteleczkę płynu do płukania ust i jak tylko się da płukać ? no jakoś trzeba z tym walczyć noooo
wydaje mi się, że samo picie i nawilżanie nic nie da, ponieważ to nie daje bariery ochronnej , poza tym nigdy przy meridii slime.....x, sibusli.....ie nie było tego , a przecież pic sie chce przy każdych , takiego smaku w ustach i odczucia nie miałam . Po prostu trzeba pilnować tego , mi ten posmak od dawna przeszkadza, ale nawet nie przyszłoby mi do głowy ze ma związek aż taki z proszkami. Naturalna flora jest usuwana z org. ale coś musi być, ponieważ mimo braku wydzielania śliny, którą mamy wszystkie , cos powoduje uszkodzenie płytki nazębnej, szkliwa , robi sie słabsze i na to trzeba uważać, zalakierowac zęby i po stosowaniu konieczna powtórka i kontrola- zrobiłam sie przewrażliwiona

U mnie ok, aż się dziwię , że pogoda pod psem a mnie głowa nie boli, i się ciesze tylko deszcz nie potrzebny, waga sie wreszcie ruszyła i zamierzam pociągnąć jeszcze dalej jedną kuracje . Objadam sie jak świnka - truskawkami , nie ograniczam ich ile chce tyle jem , i latam do wc, siusiam na okrągło i dobrze sie z tym czuję obiadek delikatny wczoraj był więc nie głodzę się , jem to na co mam chęc!!
Jak nie jadłam ciasta tak teraz nie omieszkam kawałek- jeden zjeść w niedzielę do kawki i ok, tylko obawiam się, żeby nie przeszło to w nawyk co tygodniowy a potem codzienny , bo na marne będą wysiłki z sibu.
Ale damy rade, a co u was po weekendzie , jak grille , imprezki itp? a kg?> jakie wyniki? pozdr.
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 06:14   #1181
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

Waga ruszyła!!!!! od wczoraj spadło 0,7kg, czyli już w sumie 5 kilo mniej

i mój mały sukcesik - wcisnęłam się w mój wiosenny płaszczyk, który się na mnie nie dopinał jeszcze miesiąc temu
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 06:44   #1182
oblio84
Przyczajenie
 
Avatar oblio84
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Slimex 15

hej dziewczny to i ja sie pochwale dzis wzieta 7 tabletka i rowno 2 kg mniej a jak sie wazylam naczczo to bylo nawet 2, 200

musze oddac dzis krew.. mam nadzieje ze nie bedzie mialo na to zadnego wplywu ze biore te tabletki.
oblio84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 06:53   #1183
siekwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 9
GG do siekwi
Dot.: Slimex 15

Hej dziewczyny,
Wiem, że rzadko się udzielamale często podczytuje chociaż z doskoku.
U mnie 16 tabletka s..x i 7,2 kg mniej.
Najgorsze skutki uboczne ustąpiły ale pojawił się nowe najgorzej ze wzrokiem kurcze często mi się wszystko rozmazuje mam jakby problemy z ostrością a najgorzej po 8 godzinach pracy przy komputerze no i krócej śpie wiadomo.
pozdrawiam
trzymajcie się
siekwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 06:54   #1184
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

raczej nie powinno, ale uprzedź, że je bierzesz. no i koniecznie zjedz śniadanie i to takie lepsze, żebyś później nie zemdlała.
Ja też oddaję krew, ale teraz bym się nie odważyła biorąc tabsy, bo i tak już słabo się czuję. Utrata krwi by mnie chyba zabiła :P



siekwi, świetny wynik!!! gratulacje
ja mam ze wzrokiem dokładnie to samo, to jest denerwujące. Też pracuję 8h przy komputerze i poźniej jeszcze w domu, więc wieczorem oczy mi już wysiadają.

Edytowane przez crookass
Czas edycji: 2012-06-04 o 06:57
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 07:10   #1185
oblio84
Przyczajenie
 
Avatar oblio84
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Slimex 15

ja kiesy oddawalam regularnie co 3 miesiace.. potem po drugiej ciazy troche to zaniedbalam.. a teraz chodzi o znajomego... ogolnie czuje sie dobrze... nie mdli mnie, nie jest mi slabo.. zawsze po oddawaniu krwi bylo tez wszystko ok... chodzi mi bardziej o to czy te leki moga byc jakims sprzeciwskazaniem...? czy ktos to wykryje w mojej krwi, badajac tylko ja na te wszystkie choroby? bo morfologie mam ok, robilam w piatek..
oblio84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 07:17   #1186
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

nie mam pojęcia, nie wiem jak te tabletki wpływają na krew, ale mimo wszystko powinnaś uprzedzić pielęgniarkę. Przed oddaniem krwii zazwyczaj mierzy się ciśnienie, a na to sibu wpływa.
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 07:23   #1187
oblio84
Przyczajenie
 
Avatar oblio84
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Slimex 15

cisnienie tez mam w normie bo jestem niskocisnieniowcem.. moze dla niektorych to nie fer ale nie bede pielegniarce nic mowic... kiedys bylam w sytuacji jak ktos z bliskich potrzebowal krwi, poszlo naprawde duzo ludzi, a tylko polowa z nich zostala dopuszczona, niektore dziewczyny nie mogly bo np 2 dni temu skonczyl sie im okres, a wyniki mialy dobre.. lekarz ktory prowadzil mojego wujka poprosil zeby przyszly do szpitala i on wzial od nich krew.. powiedzial ze w stacjach krwiodastwa maja strasznie rygorystyczne zasady, a nie biora pod uwage ze czesto tej krwi brakuje a ktos chce oddac znajac ryzyko np omdlenia..

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

mam jeszcze pytanko do tych co biora dluzej albo juz wiedza... nastepne opakowanie bierze sie od razu... jest ciaglosc zachowana tak?
oblio84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 07:36   #1188
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
Waga ruszyła!!!!! od wczoraj spadło 0,7kg, czyli już w sumie 5 kilo mniej

i mój mały sukcesik - wcisnęłam się w mój wiosenny płaszczyk, który się na mnie nie dopinał jeszcze miesiąc temu
no proszę widać postepy
powoli a do przodu a jak samopoczucie?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:03   #1189
_Amri_
Raczkowanie
 
Avatar _Amri_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 80
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez oblio84 Pokaż wiadomość
musze oddac dzis krew.. mam nadzieje ze nie bedzie mialo na to zadnego wplywu ze biore te tabletki.
W trakcie stosowania diet odchudzających, brania leków redukujacych wagę ciała nie można oddawać krwi.

http://krwiodawstwo.pl/index.php?sta...m=1561&forum=1

Biorcami krwi są również noworodki, malutkie dzieci itd. Przy 'takich' lekach trzeba odczekać bodajże min. miesiąc. Nie mogę tego teraz znaleźć, ale na pewno oddawać w trakcie brania NIE WOLNO!

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez oblio84 Pokaż wiadomość
.. moze dla niektorych to nie fer ale nie bede pielegniarce nic mowic...
Oblio - to przede wszystkim nie fair dla tych, którzy Twoją krew będą dostawać. Dziewczyno - możesz zrobić krzywdę innym! A to, że krwi jest mało nie zobowiązuje do tego, że każda jest potrzebna!
__________________
start 24 lutego...

Edytowane przez _Amri_
Czas edycji: 2012-06-04 o 12:00
_Amri_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 12:09   #1190
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

no właśnie dlatego chciałam, żebyś uprzedziła lekarkę. To nie są żarty, dla kogoś może to być niebezpieczne.


Marika u mnie samopoczucie ok, dzisiaj mam dobry humor. Zawroty głowy dalej są, ale już mniejsze
A jak tam u Ciebie?
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:14   #1191
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
no właśnie dlatego chciałam, żebyś uprzedziła lekarkę. To nie są żarty, dla kogoś może to być niebezpieczne.


Marika u mnie samopoczucie ok, dzisiaj mam dobry humor. Zawroty głowy dalej są, ale już mniejsze
A jak tam u Ciebie?
kochana u mnie ok, ważne że Ty się już czujesz dobrze widzę , że najgorsze już przeszło i dobrze

A ja szczęśliwa jest ok , postanowiłam że jeszcze jedno op. wezmę , bo waga się ruszyła i do konca chyba już dociągne badania wyszły dobrze, także moge brać
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:16   #1192
magdak2306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 19
GG do magdak2306
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez oblio84 Pokaż wiadomość
hej dziewczny to i ja sie pochwale dzis wzieta 7 tabletka i rowno 2 kg mniej a jak sie wazylam naczczo to bylo nawet 2, 200

musze oddac dzis krew.. mam nadzieje ze nie bedzie mialo na to zadnego wplywu ze biore te tabletki.
Witam,
krwi przy braniu tych tabl. nie można oddawać honorowo!
Ja nawet po skończeniu brania Zeli odczekałam ok. 2 miesięcy, ze względu na bezpieczeńswto innych.

Dzisiaj moja 4 tabl. ale jakoś nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Zauważyłam, że mam mniejszy apetyt i troszke sie wczoraj pociłam niż zazwyczaj.
Wieczorkiem ciężki trening na fitnesie .
magdak2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:28   #1193
_Amri_
Raczkowanie
 
Avatar _Amri_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 80
Dot.: Slimex 15

"Czy przyjmując Zelixę lub Meridię mogę oddawać krew?

Niestety nie. Z oddawaniem krwi należy wstrzymać się 2 tygodnie od zakończenia ich przyjmowania."
http://www.rckik.wroclaw.pl/?status=3&rckik=98&dzial=1


i jeszcze jedno na szybko znalezione:

13. Nie można oddawać krwi będąc pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz w stanie nadmiernego pobudzenia nerwowego.

http://www.darkrwi.info.pl/portal/po...ddac-krwi.html
__________________
start 24 lutego...

Edytowane przez _Amri_
Czas edycji: 2012-06-04 o 12:30
_Amri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:35   #1194
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

temat oddawania krwi przy takich tabletkach był juz poruszany na tym forum , dziewczyny maja racje!!!
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:54   #1195
nowa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 16
Dot.: Slimex 15

Czesc wszystkim
Jestem tu nowa ale od dawna czytam wsze opinie na temat tych specyfikow ja kiedys brałam zelixe 15 było super prawie 20 kg mniej ale pozniej ja wycofali ciaza i znowu 20 kg wiecej + jeszcze jakies 5 dodatkowych prosze dajcie namiar na slimex bo to onjest nastepca zelixy orientujecie sie w tych zamiennikach potrzebuje lekow by poczuc sie piekna bez rzadnych kompleksow prosze dajcie namiar na jakas sprawdzona osobe na mojego maila
nowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 16:04   #1196
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

moje gratulacje dziewczyny
takie posty aż motywują
super !
ja w czwartek dopiero waznie - zobaczymy co mi tam pokaże

a ja dzisiaj ledwo żyję, dostałam @ i taka jestem jakby mnie nie było
śpiąca, suszy mnie strasznie i zero koncenracji
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 16:18   #1197
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez ewunia830 Pokaż wiadomość
moje gratulacje dziewczyny
takie posty aż motywują
super !
ja w czwartek dopiero waznie - zobaczymy co mi tam pokaże

a ja dzisiaj ledwo żyję, dostałam @ i taka jestem jakby mnie nie było
śpiąca, suszy mnie strasznie i zero koncenracji


no to tylko współczuć

jestem ciekawa spadku wagi,

i odbierz maila!!!

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

[/COLOR]mam jeszcze pytanko do tych co biora dluzej albo juz wiedza... nastepne opakowanie bierze sie od razu... jest ciaglosc zachowana tak?[/QUOTE]


---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------



wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć i przede wszystkim tolerancji , samopoczucia, przeciw wskazań nie ma , zależy Tylko od Ciebie
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:40   #1198
malgos_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 6
Dot.: Slimex 15

Kochane Ratunku!
kończa mi się tabsy a na stronie Zbroi nie ma NIC! wstrzymana sprzedaż..... poratujcie jakimś namiarem na sprawdzoną osobę. Pozdrawiam i życzę Dobrego Samopoczucia
malgos_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:46   #1199
Asiulaczek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Slimex 15

hej dziewczyny jestem nowa bralam wczesniej tzn 4 lata temu zelixe a 3 lata temu 2 opakowania meridii 15 i teraz chcialabym ten subimex czy jakos tak czy takie samo dzialanie i ile kosztuje i podajcie namiar na kogos sprawdzonego od ktorego kupujecie mam do zrzucenia 10kg chociaz najjelpiej by bylo 14 dzieki z gory
Asiulaczek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 21:16   #1200
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez malgos_m Pokaż wiadomość
Kochane Ratunku!
kończa mi się tabsy a na stronie Zbroi nie ma NIC! wstrzymana sprzedaż..... poratujcie jakimś namiarem na sprawdzoną osobę. Pozdrawiam i życzę Dobrego Samopoczucia
no właśnie ciekawe ... mam nadzieję że to chwilowe tylko będzie

a ja w ogóle nie mogę jeść ! płyny to maks co mogę przełknąć nic grubszego nie przechodzi przez gardło bo odruch wymiotny mi się robi
też tak miałyście ?
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.