Czy ma prawo być zły? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-12, 09:50   #61
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No dobra, rzeczywiście można: poznaliśmy się na czacie sex-kamerki.
Ale nie miałam na myśli nic złego...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 10:15   #62
kate137
Raczkowanie
 
Avatar kate137
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 145
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Autorko wyjaśnij mi dlaczego wchodzisz na portale randkowe mając kogoś? To, że masz konto wiele lat niczego nie znaczy, ja wiele lat mam n-k i jakoś lata tam nie byłam.
Postępujesz kompletnie nie logicznie: dziwisz się że facet nie spytał czy masz kogoś, a spotkaliście się na portalu randkowym. Gdzie tu logika? Przecież chyba jasne, że już w takim miejscu ZAKŁADA się, że osoba jest wolna. Chyba, że lubisz wolne związki, ale z tego co widzę z reakcji twojego faceta, to on tego zdania nie podziela...
Jeśli w ogóle Ci na twoim facecie zależy, to ciesz się, że on nie wie, gdzie się poznaliście, bo wtedy to byś miała awanturę i baaaaardzo nadszarpnięte zaufanie, ba może nawet i zerwanie. Kto to widział, żeby mając kogoś szukać sobie kogoś do flirtowania, a do tego służą owe fora randkowe. I jeszcze tu się pytasz czy facet ma być zły.
Moim zdaniem powinnaś się zastanowić po co szukasz sobie nowych adoratorów. Czy dopadła z was chłopakiem rutyna albo macie jakieś problemy więc szukasz sobie kogoś nowego? Bo gdybyś była szczęśliwa w związku to byś nie szukała NA SIŁĘ na portalach jakiś kolesi, ba nie miałabyś potrzeby tam nawet wchodzić.
W zależności od powodów radzę:
a) zastanowić się nad rozstaniem
b) rozwiązać problemy z rutyną albo cokolwiek innego, co powoduje że potrzebujesz atencji innych facetów
c) zerwać znajomość z tamtym kolesiem, bo on na 99% wyobraża sobie, że spotkał dziewczynę marzeń
Chyba, że ze swoim zerwiesz to możesz się umawiać z kimkolwiek Cię najdzie ochota. Jeśli chcesz być fair nie leć na dwa fronty.
kate137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 10:57   #63
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Powiedzcie, że to troll! Błagam! Mój mózg się hibernuje, kiedy czytam jej wypowiedzi.
bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 11:21   #64
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy ma prawo być zły?

To musi być troll.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 11:21   #65
Littlejackie
Zadomowienie
 
Avatar Littlejackie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Powiedzcie, że to troll! Błagam! Mój mózg się hibernuje, kiedy czytam jej wypowiedzi.
Moim zdaniem to troll, bo nie wierzę, że jakaś dziewczyna siadła do kompa i napisała to wszystko bez chwili wątpliwości. Ja gdybym zaczęła opisywać historię, w której mam konto na portalu randkowym, kręce z jakimś kolesiem, mam chłopaka i jeszcze się oburzam, że on się złości na taką znajomość... chyba już gdzieś na samym początku bym stwierdziła: hmm chyba coś robię nie tak i nie potrzebowałabym do tego wizażanek
Littlejackie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 11:24   #66
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Dzięki
Nikt nie lubi głupków, nikt nie lubi trolli, whatever
bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 12:12   #67
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Littlejackie Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to troll, bo nie wierzę, że jakaś dziewczyna siadła do kompa i napisała to wszystko bez chwili wątpliwości. Ja gdybym zaczęła opisywać historię, w której mam konto na portalu randkowym, kręce z jakimś kolesiem, mam chłopaka i jeszcze się oburzam, że on się złości na taką znajomość... chyba już gdzieś na samym początku bym stwierdziła: hmm chyba coś robię nie tak i nie potrzebowałabym do tego wizażanek
Parę ładnych lat siedzę na różnych forach i czasem takie akcje są serio trollem, a innym razem to są prawdziwe sytuacje. Do końca gimnazjum też znałam dziwnych ludzi co zachowywali się jakby byli życiowymi trollami. Najgorsze jest to, że tacy ludzie żyją wśród nas i mają prawa wyborcze ^^'
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 15:43   #68
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Co innego jest spotkać się ze swoim znajomym z reala, którego już się trochę poznało, a co innego szukać w necie jakiegoś fagasa, poświęcać mnóstwo czasu na biadolenie z nim na czacie i umawianie się na kawusię.
Na miejscu Twojego TŻ na pewno bym się nieźle wkurzyła.
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:57   #69
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Młodzieży naprawdę są potrzebne lekcje etyki a nie religii w szkole.

By nauczyć ich chociaż jakiś podstaw moralnych, np. odróżniania dobra od zła.

Skoro rodzice olali te kwestie i wychowali osobę o zerowej empatii...


****
BTW. zerową empatię posiadają osobniki o skłonnościach psychopatycznych
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 20:19   #70
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
normalnyFacet myślał, że jest pierwszy, a tu zonk. Może chciał być przez nas zjechany?
Fakt. Myślałem, że w miarę szybko napiszę posta, ale jednak w tamtej chwili ciągle mnie coś odrywało od pisania i dlatego później się pokazał

Zjechany bo... myślałem, że zaraz będą teksty w stylu

"nic złego nie robisz"
"przecież można mieć znajomych"
"on nie może Ciebie ograniczać"
"On Ci nie ufa"

a to takie durnowate hasła.. ja wiem, że są tu mega liberalne kobiety i nie przeszkadza im, że druga osoba JAWNIE i świadomie pomału leci w kulki, ale nie o to w tym wszystkim chodzi aby z braku laku "poznawać" kogoś "bo tak" aby na złość, aby rozrywka + te durne hasełka rodem 15stek cwaniaczek.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 20:23   #71
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Fakt. Myślałem, że w miarę szybko napiszę posta, ale jednak w tamtej chwili ciągle mnie coś odrywało od pisania i dlatego później się pokazał

Zjechany bo... myślałem, że zaraz będą teksty w stylu

"nic złego nie robisz"
"przecież można mieć znajomych"
"on nie może Ciebie ograniczać"
"On Ci nie ufa"

a to takie durnowate hasła.. ja wiem, że są tu mega liberalne kobiety i nie przeszkadza im, że druga osoba JAWNIE i świadomie pomału leci w kulki, ale nie o to w tym wszystkim chodzi aby z braku laku "poznawać" kogoś "bo tak" aby na złość, aby rozrywka + te durne hasełka rodem 15stek cwaniaczek.

Więcej wiary w kobiety!
bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 20:37   #72
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość

Więcej wiary w kobiety!
Jak czytam takie autorskie posty jak autorki numer 1 to ręce opadają i nie powiem co jeszcze
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 20:42   #73
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Mnie też wszystko opadło jak to przeczytałam, ale z idiotami każdej płci tak jest. Jest ich niewielu, ale są sprytnie rozstawieni i spotyka się ich na każdym kroku. Cicho, nie karmmy trolla
bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 20:47   #74
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Jak czytam takie autorskie posty jak autorki numer 1 to ręce opadają i nie powiem co jeszcze
oj tam, u mnie mamy zasadę, że ja się nie widuję sam na sam z kolegami, a on sam na sam z koleżankami. Za to chętnie większą grupą, czy np. ja kolega i koleżanka, albo on, kolega i koleżanka. I jakoś żyjemy z takim wielkim "ograniczeniem" (to był jego pomysł).
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 07:49   #75
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Banana, ale po kiego takie ograniczenie? Nie ufa tobie czy sobie?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 08:30   #76
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Banana, ale po kiego takie ograniczenie? Nie ufa tobie czy sobie?

On zaproponował, ona nie ma nic przeciwko - więc co w tym złego i czemu od razu zarzucać im brak zaufania? Każdy związek ma jakieś zasady ustalone i mogą one być różne.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 08:32   #77
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Ale skads sie takie propozycje biora i interesuje mnie ich motywacja. Jestem osoba, ktora nie lubi bezsensownych dzialan pt.: "sztuka dla sztuki", wiec pytam.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 08:49   #78
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Oczywiscie, ze ma prawo byc zly. Gdyby moj facet poznawal sobie kolezanki w internecie i chcial sie z nimi spotykac bylabym niezle wkurzona. Za to nie mial prawa grzebac Ci w telefonie. A tak z drugiej strony po co krecisz z jakims gosciem z internetu majac faceta?! dobra jestes
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 09:10   #79
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Ale skads sie takie propozycje biora i interesuje mnie ich motywacja. Jestem osoba, ktora nie lubi bezsensownych dzialan pt.: "sztuka dla sztuki", wiec pytam.
Niby racja, ale z drugiej strony każdy ma inne priorytety i poglądy. U mnie w domu narzeczony pierze, sprząta i zmywa (jak mnie poprosi o pomoc to pomagam, ale rzadko się to zdarza), a ja gotuje. Ktoś kiedyś słysząc o tej zasadzie u mnie w związku stwierdził, że muszę być ch*jową panią domu skoro facet się tym wszystkim zajmuje ^^' ale to po prostu zasada i nie ma w niej głębszego sensu poza tym, że tak ustaliliśmy i obojgu nam to pasuje.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 09:42   #80
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy ma prawo być zły?

podział obowiązków ma sens. przynajmniej ja się zawsze spotykałam z sensem dzielenia tego. i akurat nie mierzi mnie to, że partnerzy wspólnie ogarniają swój dom. ba, wydaje mi się to normalne. a podział obowiązków - jak komu wygodniej, kto ma więcej czasu etc...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 09:55   #81
Moni302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 368
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ze ma prawo byc zly. Gdyby moj facet poznawal sobie kolezanki w internecie i chcial sie z nimi spotykac bylabym niezle wkurzona. Za to nie mial prawa grzebac Ci w telefonie. A tak z drugiej strony po co krecisz z jakims gosciem z internetu majac faceta?! dobra jestes
Może wyjaśnie on nie grzebal mi w tel, tylko poprostu zostawilam na szafce tel i tam była nasza rozmowa i zajrzał i przeczytał.Bo lubie sobie pogadać z kimś, a z nim mi się super gadalo, co w tym złego?
Moni302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 10:02   #82
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Może wyjaśnie on nie grzebal mi w tel, tylko poprostu zostawilam na szafce tel i tam była nasza rozmowa i zajrzał i przeczytał.Bo lubie sobie pogadać z kimś, a z nim mi się super gadalo, co w tym złego?
Zdarzają się ludzie, którym choćby się coś narysowało i krok po kroku tłumaczyło, co jak zrobić/co robią źle, i tak nie zrozumieją. I myślę, że Ty też nie rozumiesz, pomimo dyskusji na 3 strony, tak więc dalsze rady Wizażanek nie mają sensu.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 10:26   #83
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Aż sie chce to jakoś brzydko skomentować, ale regulamin
Mam nadzieje, ze to troll.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:51   #84
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Oczy mi wyszły z orbit jak to wszystko przeczytałam... Szczególnie wypowiedzi autorki, z ciekawości zapytam: ile masz lat jeśli to nie tajemnica? Mój TŻ jakby odkrył, że piszę z jakimś typem poznanym na portalu randkowym, to by się lewą nogą przeżegnał i tyle bym go widziała. On nawet jak jedzie do kolegi i akurat go nie zastaje, to czeka w samochodzie przed domem zamiast w środku z jego dziewczyną sam na sam. Oczywiście wychodzimy czasem osobno wiekszą grupą znajomych obu płci, ale nie wyobrażam sobie, w ogóle nie ogarnia tego mój mózg od samego początku tej historii, po cholerę zaglądać na portale randkowe będąc w związku? nie poinformować kolesia że ma się chłopaka? Ja nawet w pracy od razu wtajemniczylam grono męskie w jakiejś luźnej rozmowie, po pierwszych dziwnych tekstach w moją stronę. Jestem w głębokim szoku. Jeszcze jedno małe pytanko: skoro juz umówiłaś się na spotkanie z tym gościem a twój chłopak odkrył znajomość przypadkiem (swoją drogą ukręciłabym swojemu łeb za przeglądanie telefonu), to kiedy i czy w ogóle zamierzałaś mu powiedzieć o nowym koledze?
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 12:13   #85
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Banana, ale po kiego takie ograniczenie? Nie ufa tobie czy sobie?
w żartach mówi, że raz dwa znajdę lepszego od niego, to na zimne dmucha. Mi to w sumie nie przeszkadza, bo mając faceta i przyjaciela, który jest dla mnie jak brat i znam go dłużej niż TŻ, nie brakuje mi kolegów i nie szukam męskiego towarzystwa. A i mój facet ma może jednego przyjaciela i dwóch kumpli i nie lubi poznawać nowych ludzi .
No i jakoś oboje zawsze uważaliśmy, że jak związek, to nie ma potrzeby przebywania sam na sam z innym osobnikiem płci przeciwnej. Nie wiem czemu, tak jakoś wyjątkiem jest mój przyjaciel
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety

Edytowane przez Bananalama
Czas edycji: 2015-01-13 o 12:15
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-13 13:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.