Za szybko ich odrzucam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-31, 21:46   #1
CarminTravel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31

Za szybko ich odrzucam?


Hej Przez jakiś czas czytałam wątek o dziewczynie 'zbyt silnej', dla której silny charakter był możliwą przeszkodą do tworzenia związków. Mam bardzo podobny problem, choć ja nie rozmieniam się na drobne (no do teraz, bo postanowiłam o tym napisać ).

Otóż mam 26 lat, jestem silną i konkretną kobietą, która ma dobrą pracę, zarobki itp. Brak faceta. Pierwszą wielką miłość rzuciłam po tym jak dowiedziałam się o jego zdradzie - bez możliwości powrotu, wyprowadziłam się i urwałam zupełnie kontakt. Mimo jego parumiesięcznych prób powrotu i mojego cholernego bólu.
Gdzieś tam myślałam, że czeka na mnie ktoś, kto tego nie zrobi. Bum, po nim spotykałam się z kiloma innymi facetami, z którymi znajomość okazywała się porażką po 2-3 miesiącach.

Tu pojawia się mój 'problem'. Odrzucam facetów w momencie, gdy zapala mi się druga czerwona lampka (pierwszej nie ignoruję, ale daję szansę) w następujących sytuacjach (z doświadczenia):

- tęsknią za byłą i ich zachowanie wyraźnie na to wskazuje (już 2 panów)
- przestają się starać po seksie (mimo, że nie dopuszczam szybko do tego)
- mają huśtawki (raz chcą ze mną, raz nie i tak w kółko)
- ewidentnie "nie zależy im na mnie" i nie oszukuję się

Z tym, że u mnie "odrzucam" oznacza konkretna rozmowa z panem i prośba o brak kontaktu. Całkowicie odcinam się od ich energii, która źle na mnie wpływa. Czasem do rozmowy nawet nie dochodzi, jakoś tak się znajomość rozmywa (np. facet przekłada spotkanie któryś raz z kolei).

Ja staram się być okej, nie jest tak, że się od nich dystansuję albo 'księżniczkuję'. Jestem miła, bardzo optymistycznie nastawiona i wyluzowana. Do czasu. Jak zaświeca się pierwsza czerwona lampka przyglądam się im, rozmawiam, próbuję zrozumieć. Zazwyczaj jest tak, że trafiam na facetów słabszych psychicznie, zdarzało się, że z problemami emocjonalnymi. Nie skreślam ich na początku.

Po jakimś czasie sami się odzywają, żałują, chcą odnowić kontakt itp. Z tym, że jak już coś zamykam to na dobre. Nie wracam do czegoś, co nie miało racji bytu. Może to jest mój błąd? Wiem, że wiele dziewczyn ma problem z odcięciem się od faceta, a ja przeginam w drugą stronę?
Albo może widzicie w tym jakiś inny problem?

Edytowane przez CarminTravel
Czas edycji: 2015-03-31 o 21:48
CarminTravel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 21:58   #2
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Moim zdaniem masz bardzo dobre podejście Sama mam podobne.

Po prostu, nie trafiłaś jeszcze na odpowiednią osobę. Może zaczynasz z nieodpowiednimi? To dziwne, że wszyscy są słabsi psychicznie.
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 22:11   #3
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Cytat:
Napisane przez CarminTravel Pokaż wiadomość

Po jakimś czasie sami się odzywają, żałują, chcą odnowić kontakt itp. Z tym, że jak już coś zamykam to na dobre. Nie wracam do czegoś, co nie miało racji bytu. Może to jest mój błąd? Wiem, że wiele dziewczyn ma problem z odcięciem się od faceta, a ja przeginam w drugą stronę?
Albo może widzicie w tym jakiś inny problem?
Ja dał bym szansę ,tą drugą ,oczywiście jeżeli pierwszy kontakt nie był kompletną klapą.Czasami drugi człowiek w pewnym etapie nie jest sobą , po czasie można odkryć to co w nim dobre.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 05:53   #4
paulicha3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 92
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Jakbym czytała o sobie noo
Ja też nie daję drugiej szansy dlatego iż: facet na pewno nie będzie bardziej szanował kobiety, która pozwoliła wrócić sobie po jakimś czasie bez kontaktu. Nie było go bo co ??? Bo mu pewnie nie wyszło z jakaś inna, no i z braku laku wróci do tej co go chciała. Po pewnym czasie jak znajdzie coś bardziej interesującego to znów sobie pójdzie. Prawda jest taka, że jak facetowi zależy i chce się spotykać z kobieta to mimo przeciwności będzie się starał.
paulicha3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 06:47   #5
ellen72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 483
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Moze nie musisz od razu z nimi "zrywac" i prosic o brak kontaktu. Z postu wynika, ze masz czasem ochote dac kolejna szanse. Ja mysle, ze lepiej nie traktowac relacji od pierwszej randki, jak zwiazku, i lepiej poczekac z seksem, az sie poznacie, a wczesniej umawiac sie i poznawac wielu facetow. Jesli randkujesz tylko z jednym naraz, to zrozumiale, ze potrzebujesz zamkniecia, a potem dziwnie po takim zamknieciu znowu sie kontaktowac. Jesli tak wolisz, to ma to sens i jest spojne.

Niektorzy uwazaja spotykanie sie z wieloma osobami za zbrodnie, ale moim zdaniem inaczej de facto wchodzisz w zwiazek z osoba ktorej nie znasz. Kilka kaw przed zaoferowaniem facetowi swojej wylacznosci ma duze zalety.

Edytowane przez ellen72
Czas edycji: 2015-04-01 o 07:00
ellen72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 06:57   #6
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Też tak mam, i jestem sama, w przeciwieństwie do moich niektórych znajomych tkwiących na siłę w przegranych związkach No, ale one pewnie sądzą, że przegrana to ja jestem, bo nie mam faceta
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 11:43   #7
Nevena
Raczkowanie
 
Avatar Nevena
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 178
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Bardzo sensowne podejście, autorkoMoże zacznij szukać w jakimś innym miejscu? Żadne inna rada nie przychodzi mi do głowy
__________________
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chciałabyś usłyszeć, że miłość najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.
bloguję nevena.pl
Nevena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 13:10   #8
CarminTravel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Cytat:
Napisane przez ellen72 Pokaż wiadomość
Moze nie musisz od razu z nimi "zrywac" i prosic o brak kontaktu. Z postu wynika, ze masz czasem ochote dac kolejna szanse. Ja mysle, ze lepiej nie traktowac relacji od pierwszej randki, jak zwiazku, i lepiej poczekac z seksem, az sie poznacie, a wczesniej umawiac sie i poznawac wielu facetow.
Właśnie nie mam ochoty dawać im szansy, bo jest to u mnie już 'przedawnione', jakoś myślenie mi się przestawia i wręcz patrzę na nich z żalem dodając w głowie "jak mogłam coś z nim...".

I nie traktuję pierwszych randek jak związku, bardzo luźno do tego podchodzę, ale mam też swoje granice. Nie spotykam się z kilkoma na raz, bo źle bym się z tym czuła, po prostu.

Hmm chyba jeszcze nie trafiłam na odpowiedniego, choć czasem myślę, że te 26 lat, a większość fajnych facetów już zajętych. Tak po prostu zaczęłam się zastanawiać, co JA robię w tym wszystkim źle, bo to nie jest jedynie kwestia 'pecha' i złego doboru facetów (nikt nie wie na początku jaki on jest)
Al z drugiej strony po co trwać w czymś co już na początku nie ma większego sensu..

Edytowane przez CarminTravel
Czas edycji: 2015-04-01 o 13:12
CarminTravel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 13:10   #9
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Autorko, lepiej zakończyć kontakt z kimś, kto zdradza, ciągle mówi o byłej, waha się w nieskończoność itd. itp., niż czekać miesiącami / latami aż coś się zmieni. Uważam, że każda kobieta zasługuje na to, by być najważniejszą dla danego mężczyzny. Jeśli nie jest, trzeba szukać dalej.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 11:44   #10
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Nie za szybko, odrzucasz, bo nie pasują w ważnych kwestiach, robię tak samo. Po co sie męczyć? Potem staną się tylko gorsi
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 12:12   #11
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Zgadzam się z opiniami powyżej. Nie warto tkwić w czymś, co nam nie do końca pasuje. Każda kobieta chce być najważniejsza dla swojego partnera, a tacy co to ciągle o byłej mówią się nie nadają do takich relacji. Nie warto się męczyć tylko po to, aby być w związku. Z czasem może być tylko gorzej.
Jeżeli czujesz że nie warto dawać drugiej szansy to nie dawaj, bo tak można w nieskończoność robić i czekać na coś co nigdy nie nastąpi. Cóż pozostaje szukać dalej i w jakiś innych miejscach.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 13:04   #12
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Hmm, a może w jakiś sposób (niezauważalny dla Ciebie) manifestujesz tą swoją siłę i energię - w ten sposób przyciągając jakieś życiowe pokraki: tęskniące za byłymi, słabe psychicznie, chcące od silnej twardej laski tylko bzykanka (no bo silna i twarda laska nie będzie im potem wisiała na ramieniu) ? Żeby nie było: tylko tak sobie gdybam Sama swego czasu przyciągałam podobne elementy, potem to się zmieniło, ale ja też złagodniałam od tamtego czasu... Więc może u Ciebie jest podobnie?
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 14:05   #13
CarminTravel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Cytat:
Napisane przez BiegnijLola Pokaż wiadomość
Hmm, a może w jakiś sposób (niezauważalny dla Ciebie) manifestujesz tą swoją siłę i energię - w ten sposób przyciągając jakieś życiowe pokraki: tęskniące za byłymi, słabe psychicznie, chcące od silnej twardej laski tylko bzykanka (no bo silna i twarda laska nie będzie im potem wisiała na ramieniu) ? Żeby nie było: tylko tak sobie gdybam Sama swego czasu przyciągałam podobne elementy, potem to się zmieniło, ale ja też złagodniałam od tamtego czasu... Więc może u Ciebie jest podobnie?
Tez tak myślałam swego czasu, więc starałam się "złagodnieć", ale schemat dalej się powtarza. Zaczyna się, ale nie rozwija się nic aż do całkowitego rozpadu... Szczerze mówiąc zaczęłam szukać przyczyny w sobie, no bo jak to tak ciągle na takie pokraki trafiać?

Ostatni, którego odcięłam miał spore problemy emocjonalne, po rozstaniu z byłą przez 2 lata (do teraz) chodził na terapię, choć twierdził, że już nic do niej czuje to i tak widziałam coś innego... Urwałam definitywnie kontakt, a on co jakiś czas dalej pisze, tak bezcelowo.
Uznałam, że szkoda mi go nawet trochę i chciałabym mu pomóc, ale potem stuknęłam się w głowę, bo to ja bym na tym cierpiała.
CarminTravel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 17:28   #14
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Cytat:
Napisane przez CarminTravel Pokaż wiadomość
Tez tak myślałam swego czasu, więc starałam się "złagodnieć", ale schemat dalej się powtarza. Zaczyna się, ale nie rozwija się nic aż do całkowitego rozpadu... Szczerze mówiąc zaczęłam szukać przyczyny w sobie, no bo jak to tak ciągle na takie pokraki trafiać?

Ostatni, którego odcięłam miał spore problemy emocjonalne, po rozstaniu z byłą przez 2 lata (do teraz) chodził na terapię, choć twierdził, że już nic do niej czuje to i tak widziałam coś innego... Urwałam definitywnie kontakt, a on co jakiś czas dalej pisze, tak bezcelowo.
Uznałam, że szkoda mi go nawet trochę i chciałabym mu pomóc, ale potem stuknęłam się w głowę, bo to ja bym na tym cierpiała.
Haha, mam to samo. Jak kolejny raz nie wychodzi to szukam winy w sobie, błędnie. Nie twierdzę, że Ty czy ja jesteśmy idealne, ale po prostu jeszcze nie trafiłyśmy na kogoś odpowiedniego. Tyle. Nie wymagasz przecież gwiazdki z nieba
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 08:51   #15
CarminTravel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Z tym, że czasem tracę nadzieję na kogoś "normalnego"

W sumie to chyba lepiej się odcinać, niż jak widzę niektóre wątki jak dziewczyny starają się mimo braku zainteresowania faceta..
CarminTravel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 09:18   #16
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Cytat:
Napisane przez CarminTravel Pokaż wiadomość
1. tęsknią za byłą i ich zachowanie wyraźnie na to wskazuje (już 2 panów)
2. przestają się starać po seksie (mimo, że nie dopuszczam szybko do tego)
3. [...]
4. ewidentnie "nie zależy im na mnie" i nie oszukuję się
1. To znaczy po czym to poznajesz? Może przesadzasz?
2. Skoro już po 2-3 miesiącach urywasz kontakt, to wcale jakoś długo z seksem nie czekasz.
4. Ewidentnie, bo co? Może tu też przesadzasz i wymagasz nie wiadomo czego?

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2015-04-03 o 09:19
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 09:38   #17
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Cytat:
Napisane przez CarminTravel Pokaż wiadomość

Tu pojawia się mój 'problem'. Odrzucam facetów w momencie, gdy zapala mi się druga czerwona lampka (pierwszej nie ignoruję, ale daję szansę) w następujących sytuacjach (z doświadczenia):

- tęsknią za byłą i ich zachowanie wyraźnie na to wskazuje (już 2 panów)
- przestają się starać po seksie (mimo, że nie dopuszczam szybko do tego)
- mają huśtawki (raz chcą ze mną, raz nie i tak w kółko)
- ewidentnie "nie zależy im na mnie" i nie oszukuję się

Z tym, że u mnie "odrzucam" oznacza konkretna rozmowa z panem i prośba o brak kontaktu.
Twoje argumenty, sposób funkcjonowania brzmią okej.

Tzn. z jednej strony, wydaje mi się naturalne, że facet na samym początku znajomości "stara się", a potem mniej bo to ... jest normalne. Nie będzie całe życie latał za Tobą z wywieszonym jęzorem. Z drugiej strony, jeśli to jakiś stały schemat, że np. któryś z kolei facet, po miesiącu, dwóch znajomości "przestaje się starać" to może to też oznaka, że ... (sorry) nie jesteś zbyt ciekawą osobą ?

Gdzieś jest ten złoty środek - z jednej strony wiadomo, że po pół roku znajomości, gdy już jesteś "jego", on nie będzie tak samo Ci ... nadskakiwał jak wtedy, gdy Cię po raz pierwszy zapraszał i były wasze "początki" ALE no jednak ta relacja powinna być mimo wszystko głębsza. Już nie będzie słodkiego pierdzenia, ale powinno być za to coś innego - nie wiem jak to nazwać, bliskość, znajomość drugiej osoby, tego co lubi, sprawianie jej przyjemności z inny sposób niż tylko słodkim pierdzeniem, które się uprawia na początku

Dla mnie naturalne jest, że relacje ewoluują. Czasem trudno zrozumieć co kobieta myśli, gdy mówi, że "już nie stara się". Niektóre mają skrzywiony obraz tego. Myślą, że facet całe życie będzie się za nimi uganiał, nadskakiwał jak w bajce bo one biedne akurat potrzebują adoracji. Jeśli tak masz, to powinnaś popracować nad tym.

Oczywiście jest też druga strona medalu. Są takie co wiedzą "jaka jest proza życia" i beztrosko przechodzą do modelu pt. leżenie na kanapie w kapciach i oglądanie tv z TŻ'em.

Dla mnie i jedno i drugie jest niezdrowe. Gdzieś jest ten złoty środek
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 09:43   #18
CarminTravel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
1. To znaczy po czym to poznajesz? Może przesadzasz?
2. Skoro już po 2-3 miesiącach urywasz kontakt, to wcale jakoś długo z seksem nie czekasz.
4. Ewidentnie, bo co? Może tu też przesadzasz i wymagasz nie wiadomo czego?
1. Albo mówią o tym otwarcie albo wychodzi po czasie (np. kontaktują się z nimi, spotykają - nie, nie jak znajomi)
2. Bez przesady, to też nie powinien być wyznacznik.
3. Wg mnie "nie zależy mu na mnie" znaczy: proponuje spotkania w powietrze, bez konkretnej daty, jak już zaproponuje to przekłada, miewa okresy "nie odzywania się" itp.
Po prostu, w momencie gdy czuję się jak rezerwa albo umilacz czasu, kończę to.
CarminTravel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 09:43   #19
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Cytat:
Napisane przez CarminTravel Pokaż wiadomość
Z tym, że czasem tracę nadzieję na kogoś "normalnego"

W sumie to chyba lepiej się odcinać, niż jak widzę niektóre wątki jak dziewczyny starają się mimo braku zainteresowania faceta..
Czy ja wiem. Jako facet często trzeba się stykać z (pozornym) brakiem zainteresowania. To jak ... przebijanie muru. Szczerze mówiąc, nie lubię tego, odrzuca mnie to bo nie lubię się narzucać, nie lubię widzieć braku zainteresowania ALE ... jestem facetem i muszę tak robić, bo kobiety są tak popierdzielone, że prawie nigdy nie wiesz co jej w głowie siedzi i czy ten brak zainteresowania to faktycznie był brak, czy może mi się wydawało, albo ona tylko udawała...

Nie wiem co powinna kobieta - może mniej się spinać . Jakbym ja miał się spinać gdy widzę, moimi oczami (które mogą się mylić ), brak zainteresowania to chyba bym oszalał... Czasem trzeba umieć schować dumę i powiedzieć sobie : "aaa ch** z tym" i dalej drążyć ... Strasznie tego nie lubię, szlag mnie trafia gdy muszę tak robić ale naprawdę to bardzo rzadko jest tak jak w bajce, że idzie gładko jak po maśle, oboje w tym samym momencie mają ten sam rozanielony wzrok, on jej drżącym głosem proponuje spotkanie, ona robi się mokra na samą myśl. Ich mózgi niemalże dostają orgazmu w tym samym momencie. No a potem żyli długo i szczęśliwie

Czasem trzeba się przebijać przez niechęć, kompleksy, kompletnie inny sposób myślenia, postrzegania rzeczywistości... Inaczej wszystko odbieramy i czasem naprawdę trzeba się napocić, aby dojść do porozumienia.

Ja akurat jestem z tych co potrafią skreślać ludzi po 3-5 sekundach. Coś mi w nich nie gra i ... koniec. No ale potem popracowałem nad sobą. Stwierdziłem, że szybkie skreślanie ludzi to całkiem często jest ... skreślaniem siebie.

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2015-04-03 o 09:50
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 14:15   #20
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Za szybko ich odrzucam?

Jest to okej. Jesli czujesz, ze cos jest nie tak to najwidoczniej jest nie tak. Nasza intuicja jest calkiem niezla Po prostu ciezko jest spotkac kogos z kim sie dopasujesz. Cholernie ciezko...
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-03 15:15:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.