Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 21:07   #1
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433

Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko


Witam. Chciałabym podzielić się z Wami moim problemem. Przechodzę do sedna. Jestem z moim facetem oficjalnie od 3 miesięcy , a znamy się pół roku. Ja mam 20 lat, on 27. Wszystko było dobrze, świetnie się dogadujemy, podoba mi się to, że jest dojrzały i zaradny. Jednak pewnego dnia wszystko legło w gruzach. 2 dni temu oznajmił mi, że ma 8 letnie dziecko z poprzednią partnerką, z która był kilka lat. Załamałam się, byłam w szoku. Przeprowadziłam z nim wczoraj rozmowę, teoretycznie zerwałam, bo nie mogę sobie wyobrazić, że ma dziecko i że jest ojcem. Powiedział mi dopiero teraz, bo myślał, że nasza znajomość skończy się po 3 miesiącach ,a że wyszło inaczej, że mu zależy na mnie... Moi rodzice już wiedzą - oczywiście mówią, że jestem głupią małolatką , że dlaczego wziął taką młodą siksę, że ja nie mam pracy nawet. Wcześniej nic im nie przeszkadzało...Nie wiem co dalej robić. Czy jest sens kontynuować taki związek ? Czy to może się udać?
Proszę o rady...
__________________
30.06.2014r. - jestem kierowcą
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:10   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Ja bym sobie odpuscila tego pana. Przyciagnal cie do siebe pozwolil sie przyzwyczaic. Problem w tym ze zakochalas sie w jego oszukanej wersji. Nie powiedzial ci o mega istotnej czesci zycia. To jakbys zakochala sie w zdjeciu z doklejona twarza. To co zrobil jest bardzo nie fair i w moich oczach go totalnie dyskwalifikuje. Osmiolatek a ty dwudziestolatka... W wieku 30 lat bedziesz swietowac osiemnastke pasierba... Serio, nie sprowadzaj sobie sama problemow na glowe
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:13   #3
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym podzielić się z Wami moim problemem. Przechodzę do sedna. Jestem z moim facetem oficjalnie od 3 miesięcy , a znamy się pół roku. Ja mam 20 lat, on 27. Wszystko było dobrze, świetnie się dogadujemy, podoba mi się to, że jest dojrzały i zaradny. Jednak pewnego dnia wszystko legło w gruzach. 2 dni temu oznajmił mi, że ma 8 letnie dziecko z poprzednią partnerką, z która był kilka lat. Załamałam się, byłam w szoku. Przeprowadziłam z nim wczoraj rozmowę, teoretycznie zerwałam, bo nie mogę sobie wyobrazić, że ma dziecko i że jest ojcem. Powiedział mi dopiero teraz, bo myślał, że nasza znajomość skończy się po 3 miesiącach ,a że wyszło inaczej, że mu zależy na mnie... Moi rodzice już wiedzą - oczywiście mówią, że jestem głupią małolatką , że dlaczego wziął taką młodą siksę, że ja nie mam pracy nawet. Wcześniej nic im nie przeszkadzało...Nie wiem co dalej robić. Czy jest sens kontynuować taki związek ? Czy to może się udać?
Proszę o rady...
Ja bym chyba sobie darowała. Rozumiem, żę facet miał obawy itp., ale trzymać to w tajemnicy przez pół roku?! No przesada.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:27   #4
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Fakt, zdecydowanie za długo trzymał to w tajemnicy, ale tłumaczy się tym, że po prostu nie wierzył, że coś z tego będzie, więc nie chciał mówić o takich rzeczach ...
__________________
30.06.2014r. - jestem kierowcą
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:27   #5
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Powiedział mi dopiero teraz, bo myślał, że nasza znajomość skończy się po 3 miesiącach (…)
Bzdura. Wasza znajomość miała 3 miesiące, kiedy on decydował się świadomie na związek z Tobą, czyli dobrze wiedział, że to nie koniec Wasze znajomości
Według mnie jedynym sensownym wyjściem jest tutaj odpuszczenie sobie tego faceta. Strach pomyśleć, o czym powie za kolejne 3 miesiące
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:28   #6
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Blagam cie. Zachowujesz sie jak dziecko. To jest jawna MANIPULACJA
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:28   #7
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Fakt, zdecydowanie za długo trzymał to w tajemnicy, ale tłumaczy się tym, że po prostu nie wierzył, że coś z tego będzie, więc nie chciał mówić o takich rzeczach ...
I dlatego, że nie wierzył, że coś z tego będzie, zdecydował się na związek z Tobą?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 21:34   #8
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
I dlatego, że nie wierzył, że coś z tego będzie, zdecydował się na związek z Tobą?
Mówił tak: dawałem nam jakieś 3-4 miesiące. Nie czepiajmy się o dokładną datę. A jeśli chodzi o oficjalny związek, wyszło to z mojej inicjatywy ,jak mi później oznajmił, chciał jeszcze poczekać z tym... teraz wiem dlaczego
__________________
30.06.2014r. - jestem kierowcą
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:36   #9
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Fakt, zdecydowanie za długo trzymał to w tajemnicy, ale tłumaczy się tym, że po prostu nie wierzył, że coś z tego będzie, więc nie chciał mówić o takich rzeczach ...
Taaa, chciał żebyś się zaangażowała i żeby łatwiej było Cie urobić Poza tym, jeśli kogoś się traktuje poważnie to o takich rzeczach powinno się powiedzieć dość wcześnie, żeby można było podjąć świadomą decyzję co do przyszłości związku.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:37   #10
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Proszę o wyrozumiałość ,a nie o ocenianie mnie jaka jestem. Przeszłam toksyczny długo trwający związek (pozdrawiam użytkowniczki ,które mnie kojarzą z wielu wątków.. ) i w końcu pomyślałam ,że dojrzały fajny facet , a znów dostałam po du***

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;49666674]Taaa, chciał żebyś się zaangażowała i żeby łatwiej było Cie urobić Poza tym, jeśli kogoś się traktuje poważnie to o takich rzeczach powinno się powiedzieć dość wcześnie, żeby można było podjąć świadomą decyzję co do przyszłości związku.[/QUOTE]

Jego myślenie było inne. Nie chce go bronić, bo też byłam wściekła i nadal mam mu to za złe. Ale skoro jednak powiedział, co było dla niego trudne, traktuje mnie poważnie. Tylko,że to niewiele zmienia w takiej sytuacji
__________________
30.06.2014r. - jestem kierowcą
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:44   #11
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Daruj sobie tego pana. Masz 20 lat dziecko 8... chcesz za mamusie robić? Jesteś dla niego za młoda. Nie wiem aż takie parcie masz na niego, że to Ci nie przeszkadza? Wiem wiem zauroczenie robi swoje, ale szczerze mówiąc (bez obrazy) wziął sobie młodą dup.. ale po co? Ok fajnie, że w ogóle Ci powiedział no ale.. tego NIE PRZESKOCZYSZ nawet jakbyś się zaparła.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 21:46   #12
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Mówił tak: dawałem nam jakieś 3-4 miesiące. Nie czepiajmy się o dokładną datę. A jeśli chodzi o oficjalny związek, wyszło to z mojej inicjatywy ,jak mi później oznajmił, chciał jeszcze poczekać z tym... teraz wiem dlaczego
Tak czy inaczej, oficjalnie był z Tobą i z pełną świadomością zataił przed Tobą, że ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Ale skoro jednak powiedział, co było dla niego trudne, traktuje mnie poważnie.
Gdyby traktował Cię poważnie, to powiedziałby prawdę zanim zostaliście parą.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:46   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Jego myslenie bylo inne... Boze jaka jestes naiwna
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:50   #14
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Daruj sobie tego pana. Masz 20 lat dziecko 8... chcesz za mamusie robić? Jesteś dla niego za młoda. Nie wiem aż takie parcie masz na niego, że to Ci nie przeszkadza? Wiem wiem zauroczenie robi swoje, ale szczerze mówiąc (bez obrazy) wziął sobie młodą dup.. ale po co? Ok fajnie, że w ogóle Ci powiedział no ale.. tego NIE PRZESKOCZYSZ nawet jakbyś się zaparła.
Dziecko jest z matką i jej przyszłym mężem. Mój facet bierze dziecko do siebie raz w tyg. czasami co 2 tyg. zależy jak z pracą. Żeby mi to nie przeszkadzałoby nie powstałby taki wątek. Tylko chciałabym zaczerpnąć opinii osób obiektywnych ,teoretycznie. Wziął sobie taką "młodą dupę" bo widzi jaka jestem, co mam w głowie i w końcu zależy mu na jakiejś kobiecie po 2 latach.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Jego myslenie bylo inne... Boze jaka jestes naiwna
Skoro tak doskonale wiesz dlaczego tak postąpił to proszę oświeć mnie dlaczego chce ze mną być na poważnie? Zapoznał mnie ze swoimi rodzicami, on poznał moich, ale no tak, pewnie tylko do łóżka chce mnie brać
__________________
30.06.2014r. - jestem kierowcą
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:53   #15
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Ale mi nie chodzi o to ze do lozka chce cie brac. Moze i nawet mysli o tobie powaznie. Co z tego skoro toba manipuluje i oklamuje? A ty dajesz sie urabiac bo on myslal inaczej bo on to i tamto. Sama go idealizujesz.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:55   #16
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ale mi nie chodzi o to ze do lozka chce cie brac. Moze i nawet mysli o tobie powaznie. Co z tego skoro toba manipuluje i oklamuje? A ty dajesz sie urabiac bo on myslal inaczej bo on to i tamto. Sama go idealizujesz.
Nie idealizuje, próbuje jakoś go zrozumieć. Zachował się bardzo nie fair - ja nie zaprzeczam. Ale teraz już wiem... po prostu zależy mi na nim ,może tylko się przyzwyczaiłam, nie wiem, nie chce go od razu skreślać.
__________________
30.06.2014r. - jestem kierowcą
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:00   #17
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Nie idealizuje, próbuje jakoś go zrozumieć. Zachował się bardzo nie fair - ja nie zaprzeczam. Ale teraz już wiem... po prostu zależy mi na nim ,może tylko się przyzwyczaiłam, nie wiem, nie chce go od razu skreślać.
No właśnie czyli on osiągnął poniekąd swój cel - przywiązałaś się, zaangażowałaś i jest Ci teraz trudniej powiedzieć won/ spojrzeć na to z dystansem.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:01   #18
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Nie idealizuje, próbuje jakoś go zrozumieć. Zachował się bardzo nie fair - ja nie zaprzeczam. Ale teraz już wiem... po prostu zależy mi na nim ,może tylko się przyzwyczaiłam, nie wiem, nie chce go od razu skreślać.
Koleś Cię okłamuje, zataja to, że ma dziecko, a Ty "nie chcesz go skreślać"? No to nie skreślaj, bądź z nim.

Jak wyglądały Wasze rozmowy nt. poglądów dot. przyszłości, odpowiedzi na pytanie "chcesz mieć dzieci?"? Mówił "no, dwójkę chce mieć" – i zapomniał dodać, że jedno już ma czy co?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:01   #19
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Dziecko jest z matką i jej przyszłym mężem. Mój facet bierze dziecko do siebie raz w tyg. czasami co 2 tyg. zależy jak z pracą. Żeby mi to nie przeszkadzałoby nie powstałby taki wątek. Tylko chciałabym zaczerpnąć opinii osób obiektywnych ,teoretycznie. Wziął sobie taką "młodą dupę" bo widzi jaka jestem, co mam w głowie i w końcu zależy mu na jakiejś kobiecie po 2 latach.
Wydaje mi się, że jednak obowiązki ojca nie kończą się na "bierze dziecko do siebie raz w tygodniu" To jest jego syn i nie zmienisz tego, na niego będą iść pieniądze, czas i zaangażowanie Twojego faceta.
Mając lat 20 (oraz każdą dowolną liczbę lat) nie pakowałabym się w coś takiego, w ogóle nie wchodziłabym w relację z facetem o zupełnie innym doświadczeniu życiowym (dziecko, sytuacja zawodowa i finansowa), ale co kto lubi a na Wizażu dziewczyny uwielbiają utrudniać sobie życie
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 22:05   #20
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Koleś Cię okłamuje, zataja to, że ma dziecko, a Ty "nie chcesz go skreślać"? No to nie skreślaj, bądź z nim.

Jak wyglądały Wasze rozmowy nt. poglądów dot. przyszłości, odpowiedzi na pytanie "chcesz mieć dzieci?"? Mówił "no, dwójkę chce mieć" – i zapomniał dodać, że jedno już ma czy co?
Jakoś co raz bardziej dochodzi do mnie jak poważna jest sytuacja...

Nie pamiętam dokładnie, zawsze mówił,że lubi dzieci,jeśli chodzi o ich ilość - nie pamiętam co odpowiadał.
Wspomniał też wczoraj ,że nie będzie za mną latał i że zaakceptuje moją decyzje jak zerwę.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jednak obowiązki ojca nie kończą się na "bierze dziecko do siebie raz w tygodniu" To jest jego syn i nie zmienisz tego, na niego będą iść pieniądze, czas i zaangażowanie Twojego faceta.
Mając lat 20 (oraz każdą dowolną liczbę lat) nie pakowałabym się w coś takiego, w ogóle nie wchodziłabym w relację z facetem o zupełnie innym doświadczeniu życiowym (dziecko, sytuacja zawodowa i finansowa), ale co kto lubi a na Wizażu dziewczyny uwielbiają utrudniać sobie życie
Ma córkę. Wiem o tym, jeśli chodzi o pieniądze to akurat nie ma problemu, zarabia dużo ,ma duże oszczędności.
__________________
30.06.2014r. - jestem kierowcą
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:05   #21
rabbit_jessica
Raczkowanie
 
Avatar rabbit_jessica
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 43
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

A ja się wypowiem troszkę z innej perspektywy. Co, jeśli facet właśnie bał się przekreślić Waszą relację już na początku, bo wiedział, że tak zareagujesz, a zabrnął w niemówienie prawdy za daleko ?
Myślę, że na ten temat raczej powinny wypowiedzieć się samotne matki, bo w sumie cóż my możemy wiedzieć
rabbit_jessica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:08   #22
laila2
Przyczajenie
 
Avatar laila2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Hej.
Ja byłam w podobnej sytuacji. Facet nie powiedział mi od razu, że ma dzieciaka, miałam 19 lat. Powiedział po paru tygodniach, nie pamiętam dokładnie. Byłam w ogromnym szoku, nie mogłam się pozbierać ani ogarnąć, czemu nie powiedział mi wcześniej.
I Wiesz co to zmieniło później ? NIC.
Poznałam jego synka, straszny łobuz, wesoły i sympatyczny chłopak.
A z facetem układało mi się dobrze, niezależnie od dzieciaka.
Miałam do niego żal, że nie powiedział od razu, ale bał się, że ucieknę od niego i nie zdążymy się bliżej poznać. Po prostu bał się, że mnie spłoszy. Kocha swojego syna nad życie, a syn jego i nie chciał wybierać...

Dzisiaj jest jednym z moich najlepszych kumpli
laila2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:09   #23
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Dziecko jest z matką i jej przyszłym mężem. Mój facet bierze dziecko do siebie raz w tyg. czasami co 2 tyg. zależy jak z pracą. Żeby mi to nie przeszkadzałoby nie powstałby taki wątek. Tylko chciałabym zaczerpnąć opinii osób obiektywnych ,teoretycznie. Wziął sobie taką "młodą dupę" bo widzi jaka jestem, co mam w głowie i w końcu zależy mu na jakiejś kobiecie po 2 latach.[COLOR="Silver"]
Jeju sam fakt posiadania dziecka już Ci się nie uśmiecha... i co z tego, że dziecko jest z matka i jej fagasem? Dziecko dla niego będzie zawsze numerem jeden. Te dziecko jest JEGO, a nie WASZE. Tobie to trochę nie na rękę bądźmy szczerzy. Każdy odradza Ci tą relację od rodziców/rodziny aż po ludzi obcych na wizażu... nie bądź ślepa, a jego nie traktuj jak jakieś bóstwo, nie usprawiedliwiaj, nie głaszcz.. po prostu to skończ dla swojego dobra.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:12   #24
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez rabbit_jessica Pokaż wiadomość
A ja się wypowiem troszkę z innej perspektywy. Co, jeśli facet właśnie bał się przekreślić Waszą relację już na początku, bo wiedział, że tak zareagujesz, a zabrnął w niemówienie prawdy za daleko ?
Jeśli wiedział, że informacja o tym, że ma dziecko może przekreślić szansę na związek i dlatego nie powiedział o tym, że jest ojcem, to świadczy to o nim bardzo źle. A to dlatego, że celowo zataił niesamowicie istotny fakt ze swojego życia, żeby tylko być z autorką wątku w związku. Według mnie takie zachowanie jest okropne.

Cytat:
Myślę, że na ten temat raczej powinny wypowiedzieć się samotne matki, bo w sumie cóż my możemy wiedzieć
Jak to cóż my możemy wiedzieć? Czy naprawdę trzeba być samotną matką, by widzieć obrzydliwą manipulację w celowym zatajaniu faktu, że ma się dziecko? Po to, by skłonić daną kobietę do związku?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:20   #25
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez rabbit_jessica Pokaż wiadomość
A ja się wypowiem troszkę z innej perspektywy. Co, jeśli facet właśnie bał się przekreślić Waszą relację już na początku, bo wiedział, że tak zareagujesz, a zabrnął w niemówienie prawdy za daleko ?
Myślę, że na ten temat raczej powinny wypowiedzieć się samotne matki, bo w sumie cóż my możemy wiedzieć
Tak mi też mówił, że wiedział, że tak zareaguje, a chciał ze mną być, poznawać mnie. Że też chce sobie ułożyć życie w końcu... ale to słabo do mnie przemawia

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez laila2 Pokaż wiadomość
Hej.
Ja byłam w podobnej sytuacji. Facet nie powiedział mi od razu, że ma dzieciaka, miałam 19 lat. Powiedział po paru tygodniach, nie pamiętam dokładnie. Byłam w ogromnym szoku, nie mogłam się pozbierać ani ogarnąć, czemu nie powiedział mi wcześniej.
I Wiesz co to zmieniło później ? NIC.
Poznałam jego synka, straszny łobuz, wesoły i sympatyczny chłopak.
A z facetem układało mi się dobrze, niezależnie od dzieciaka.
Miałam do niego żal, że nie powiedział od razu, ale bał się, że ucieknę od niego i nie zdążymy się bliżej poznać. Po prostu bał się, że mnie spłoszy. Kocha swojego syna nad życie, a syn jego i nie chciał wybierać...

Dzisiaj jest jednym z moich najlepszych kumpli
Czyli nie wyszło Wam z innego powodu? Mimo to dobrze jest czytać coś pozytywnego...

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jeśli wiedział, że informacja o tym, że ma dziecko może przekreślić szansę na związek i dlatego nie powiedział o tym, że jest ojcem, to świadczy to o nim bardzo źle. A to dlatego, że celowo zataił niesamowicie istotny fakt ze swojego życia, żeby tylko być z autorką wątku w związku. Według mnie takie zachowanie jest okropne.



Jak to cóż my możemy wiedzieć? Czy naprawdę trzeba być samotną matką, by widzieć obrzydliwą manipulację w celowym zatajaniu faktu, że ma się dziecko? Po to, by skłonić daną kobietę do związku?
Cóż ,muszę przyznać Ci rację,całkowitą. A co jeśli chciałabym dalej go poznawać? I dopiero później stwierdzić, czy poradziłabym jeśli już? Powiedział wczoraj, że przecież możemy zostać przyjaciółmi. Ja takiego czegoś na pewno nie zaakceptuje.
__________________
30.06.2014r. - jestem kierowcą
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:21   #26
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Dziecko jest z matką i jej przyszłym mężem. Mój facet bierze dziecko do siebie raz w tyg. czasami co 2 tyg. zależy jak z pracą. Żeby mi to nie przeszkadzałoby nie powstałby taki wątek. Tylko chciałabym zaczerpnąć opinii osób obiektywnych ,teoretycznie. Wziął sobie taką "młodą dupę" bo widzi jaka jestem, co mam w głowie i w końcu zależy mu na jakiejś kobiecie po 2 latach.
Normalna roznica wieku, zawsze tak bylo, tylko to pokolenie jakos dziwnie sie upiera na rowiesnikow.
Mi by to osobiscie nie przeszkadzalo, jedyne co, to bym chciala koniecznie wiedziec dlaczego on nie jest z matka tego dziecka. I jesli powie, ze wtedy nie byl dojrzaly itd. to bym go sobie odpuscila, jesli powodem byla jej zdrada czy coś to nie problem.
Aczkolwiek widze duza roznice miedzy rozwodnikiem z dziecmi a kims, kto zostawil kobiete z dzieckiem, bo mial 19 lat wiec niech sobie sama radzi, on ma jeszcze czas. I oczywiscie nie kupilabym jego wersji tak od razu. Że po 3 mcach powiedzial to rozumiem jeszcze, ale czemu nie stal sie odpowiedzialnym ojcem to nie rozumiem.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:22   #27
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Tak mi też mówił, że wiedział, że tak zareaguje, a chciał ze mną być, poznawać mnie.
Czyli celowo zataił przed Tobą, że ma dziecko, bo wiedział, że Ty nie chciałabyś być w związku z dzieciatym facetem. Serio dalej się zastanawiasz, czy być z facetem, który podstępem namówił Cię na związek? Z facetem, który miał gdzieś Twoje prawo do świadomego decydowania, z kim się wiążesz? Z facetem, który uznał, że ma prawo nie mówić Ci o ważnych kwestiach?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:24   #28
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Normalna roznica wieku, zawsze tak bylo, tylko to pokolenie jakos dziwnie sie upiera na rowiesnikow.
Mi by to osobiscie nie przeszkadzalo, jedyne co, to bym chciala koniecznie wiedziec dlaczego on nie jest z matka tego dziecka. I jesli powie, ze wtedy nie byl dojrzaly itd. to bym go sobie odpuscila, jesli powodem byla jej zdrada czy coś to nie problem.
Aczkolwiek widze duza roznice miedzy rozwodnikiem z dziecmi a kims, kto zostawil kobiete z dzieckiem, bo mial 19 lat wiec niech sobie sama radzi, on ma jeszcze czas. I oczywiscie nie kupilabym jego wersji tak od razu. Że po 3 mcach powiedzial to rozumiem jeszcze, ale czemu nie stal sie odpowiedzialnym ojcem to nie rozumiem.
Coś w tym jest. Dowiedziałam się. To było tak: mieli brać ślub. Jego ojciec kupił im obrączki. Mój facet jest kierowcą tira, aktualnie był zagranicą. Wrócił i co - z każdej strony koledzy itd. że widzieli ją na imprezach z innymi ,przyznawała się kilkakrotnie, że go zdradziła. Wracali do siebie po X razy i rozstawali się tyle samo, miał już dość i to skończył. Matka ma nowego , biorą ślub. Jak ich odwiedza mój facet, ciągle się kłócą, a córka to bardzo przeżywa.
__________________
30.06.2014r. - jestem kierowcą
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:25   #29
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Cóż ,muszę przyznać Ci rację,całkowitą. A co jeśli chciałabym dalej go poznawać? I dopiero później stwierdzić, czy poradziłabym jeśli już? Powiedział wczoraj, że przecież możemy zostać przyjaciółmi. Ja takiego czegoś na pewno nie zaakceptuje.
Naprawdę zastanawiasz się nad dalszym poznawaniem faceta? Nie wystarczy, że właściwie od początku Waszej znajomości ukrywał przed Tobą, że ma dziecko? Chcesz poznawać faceta, który nie boi się zatajać prawdę, byle tylko dostać to, czego oczekuje? Chcesz poznawać faceta, który odbiera Ci prawo do świadomego wchodzenia w związek? Naprawdę?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:26   #30
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ciężka sytuacja - facet, jego dziecko

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Czyli celowo zataił przed Tobą, że ma dziecko, bo wiedział, że Ty nie chciałabyś być w związku z dzieciatym facetem. Serio dalej się zastanawiasz, czy być z facetem, który podstępem namówił Cię na związek? Z facetem, który miał gdzieś Twoje prawo do świadomego decydowania, z kim się wiążesz? Z facetem, który uznał, że ma prawo nie mówić Ci o ważnych kwestiach?
Przemawia to do mnie. To jest zbyt poważna kwestia, żeby ją zataić. Przyzwyczaiłam się do niego i mnie "złapał". Kolejna kwestia manipulacji z jego strony - powiedział, że myślał, że bardziej mi zależało na nim, że nie zerwę od razu.
__________________
30.06.2014r. - jestem kierowcą
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-11 10:53:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.