Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczyło? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-27, 19:03   #1
Janex3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 69

Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczyło?


Wiadomo, że nie było tak, że zaplanowałyście sobie, że tego dnia się przeprowadzacie i... Tylko po prostu jak czuliście, że już jest czas, już można. Czy zaczęło się między wami psuć czy jednak było dobrze?
Janex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:22   #2
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez Janex3 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie było tak, że zaplanowałyście sobie, że tego dnia się przeprowadzacie i... Tylko po prostu jak czuliście, że już jest czas, już można. Czy zaczęło się między wami psuć czy jednak było dobrze?
U mnie zostało to niejako wymuszone, nie było żadnego myslenia- o! fajnie, zamieszkajmy razem!.
Zamieszkaliśmy ze sobą po plus minus 10 miesiącach. Zaczęło sie sypać, a ja zobaczyłam Pana od innej strony i mnie sie nie spodobało to co widziałam.
Mieszkanie razem, nie ważne po jakim czasie- czy po miesiącu czy dwóch czy po roku- niesie ze sobą duże ryzyko,że się zobaczy tą drugą osobę od tej codziennej strony, zobaczy sie jego wady takimi jakie są, zobaczy sie upierdliwe nawyki...Jednym sie udaje przez to przebrnąc, jakoś pogadac z partnerem,żenp. "to i to mi nie pasuje, prosze zmień to", albo po prostu im nie przeszkadza - ja nie potrafiłam.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:24   #3
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez Janex3 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie było tak, że zaplanowałyście sobie, że tego dnia się przeprowadzacie i... Tylko po prostu jak czuliście, że już jest czas, już można. Czy zaczęło się między wami psuć czy jednak było dobrze?
W dniu ślubu, po powrocie z wesela. Byliśmy ze sobą 4 lata, rok zaręczeni. Nie zaczęło się psuć, myślę, że związek rozkwitł. Docierania nie było, poszło jak po maśle.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:25   #4
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Jednym sie udaje przez to przebrnąc, jakoś pogadac z partnerem,żenp. "to i to mi nie pasuje, prosze zmień to", albo po prostu im nie przeszkadza - ja nie potrafiłam.
Lepiej się naucz mówić, oczekiwać i rozmawiać bo prędzej czy później związki będą się kończyć, nie przez mieszkanie ze sobą, a przez zwykłe niedomówienia
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:35   #5
Janex3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 69
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

A czy jak dwie osoby spędzają ze sobą/spędzali dużo czasu codziennie, nocowały, znają się, widzą w krępujących i naturalnych dla ludzi sytuacjach, dobrze się dogadują mieszkając razem np. przez jakiś czas, krótki bowiem niecałe wakacje a mimo to czują się ze sobą dobrze, to ma to szansę iż wszystko przetrwa?

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Może inaczej, jak przed zamieszkaniem ze sobą dobrze, a przy najmniej w życiu codziennym się poznały i akceptują siebie, to jest dobry znak?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Nawet świetnie jest im ze sobą.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Nawet świetnie jest im ze sobą.
Janex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:36   #6
majka0107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 29
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

W pierwszym związku zamieszkałam z partnerem po 3 latach z nadzieją, że to odratuje nasz związek. Potrzebowaliśmy bycia sam na sam ponieważ nasz związek był na odległośc. Dobrze, że zamieszkałam z nim, bo zobaczyłam, że to nie ma przyszłości, wszystkie wady, których nie zauważałam wyszły całkowicie w 3 miesiące (jak ja sie ciesze, że do ślubu nie doszło), a z drugim zamieszkałam po roku tylko na 3 miesiące i to miało byc chwilowe mieszkanie razem ze wzgledu na prace. Okazało sie, że poczuł, że mnie już zdobył, odstawił mnie na bok, teraz jestem w trzecim i mam nadzieje ostatnim związku. Mimo krótkiego stażu widze, że ten chłopak ma wiecej oleju w głowie niż poprzedni kandydaci ale jednak pozostaje we mnie w środku jakaś nuta strachu przed rozczarowaniem i też chciałabym spróbowac z nim zamieszkac. (przepraszam za ewentualny brak polskich znaków ale klawiatura nie zawsze chce ze mną współpracowac)
majka0107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:37   #7
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Lepiej się naucz mówić, oczekiwać i rozmawiać bo prędzej czy później związki będą się kończyć, nie przez mieszkanie ze sobą, a przez zwykłe niedomówienia
Wiesz wbrew pozorom ja jestem naprawdę wygadaną osobą i potrafię mówić, jak mi cos nie pasuje. Także dziękuję Ci za radę.

U mnie problem wynikł też z innych rzeczy również, ale o tym nie będę pisać bo nie ma sensu, jednak jestem zdania, ze przed zamieszkaniem z drugą połówką trzeba się dobrze zastanowić i spróbować jak najlepiej poznać od tej strony ' domowej". Wtedy będzie mniej zaskoczenia, kiedy się okaże np. że Misiaczek lubi sobie przed snem wypić 4 piwka, robi to dzień w dzień, nic w domu nie robi itp.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 19:38   #8
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez Janex3 Pokaż wiadomość
A czy jak dwie osoby spędzają ze sobą/spędzali dużo czasu codziennie, nocowały, znają się, widzą w krępujących i naturalnych dla ludzi sytuacjach, dobrze się dogadują mieszkając razem np. przez jakiś czas, krótki bowiem niecałe wakacje a mimo to czują się ze sobą dobrze, to ma to szansę iż wszystko przetrwa?

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Może inaczej, jak przed zamieszkaniem ze sobą dobrze, a przy najmniej w życiu codziennym się poznały i akceptują siebie, to jest dobry znak?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Nawet świetnie jest im ze sobą.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Nawet świetnie jest im ze sobą.
myślę, że nie ma reguły Wszystko wychodzi w praniu
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:38   #9
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Ja jestem hardkorem pod tym względem. Poprzedni związek trwał 3 miesiące jak zamieszkaliśmy razem. Ogólnie cała ta relacja była pomyłką więc mieszkanie razem wychodziło nam średnio.
Teraz jestem w związku od 5 lat, bardzo dobrym związku. Zamieszkaliśmy razem miesiąc po pierwszym spotkaniu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:39   #10
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

po 2,5 roku związku... on pracował ja studiowałam( + pracowałam) jednak wyszło trochę jego wad. teraz razem nie mieszkamy bo Tż jest za granicą zresztą nie zanosi się na ponowne wspólne zamieszkanie po powrocie bo Tż się " nie opłaca"
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:42   #11
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez majka0107 Pokaż wiadomość
W pierwszym związku zamieszkałam z partnerem po 3 latach z nadzieją, że to odratuje nasz związek. Potrzebowaliśmy bycia sam na sam ponieważ nasz związek był na odległośc. Dobrze, że zamieszkałam z nim, bo zobaczyłam, że to nie ma przyszłości, wszystkie wady, których nie zauważałam wyszły całkowicie w 3 miesiące (jak ja sie ciesze, że do ślubu nie doszło), a z drugim zamieszkałam po roku tylko na 3 miesiące i to miało byc chwilowe mieszkanie razem ze wzgledu na prace. Okazało sie, że poczuł, że mnie już zdobył, odstawił mnie na bok, teraz jestem w trzecim i mam nadzieje ostatnim związku. Mimo krótkiego stażu widze, że ten chłopak ma wiecej oleju w głowie niż poprzedni kandydaci ale jednak pozostaje we mnie w środku jakaś nuta strachu przed rozczarowaniem i też chciałabym spróbowac z nim zamieszkac. (przepraszam za ewentualny brak polskich znaków ale klawiatura nie zawsze chce ze mną współpracowac)
O u mnie właśnie były te dwa pogrubione.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
po 2,5 roku związku... on pracował ja studiowałam( + pracowałam) jednak wyszło trochę jego wad. teraz razem nie mieszkamy bo Tż jest za granicą zresztą nie zanosi się na ponowne wspólne zamieszkanie po powrocie bo Tż się " nie opłaca" [


"nie opłaca" się?
dziwne....
sorry za szczerość, ale jakoś mnie ten argument zdziwił.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 19:44   #12
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez Janex3 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie było tak, że zaplanowałyście sobie, że tego dnia się przeprowadzacie i... Tylko po prostu jak czuliście, że już jest czas, już można. Czy zaczęło się między wami psuć czy jednak było dobrze?
Po półtora roku zamieszkaliśmy razem. Żałuję, że nie wcześniej .
Wyszło szydło z worka, więc nie widziałam innego wyjścia jak się rozstać.
Zmarnowałam czas, ale na chwilę obecną jestem mądrzejsza o kilka rzeczy i zwracam uwagę na takie kwestie, które kiedyś nie przyszły mi do głowy.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:56   #13
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Barbarella05 no taki " kwiatuszek", też mnie to zszokowało dlatego Tż jest już na linii odstrzału. od razu tłumaczę " jak wrócę i tak będę jeździł w delegacje po 2 tygodnie więc nie ma sensu"
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:04   #14
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
Barbarella05 no taki " kwiatuszek", też mnie to zszokowało dlatego Tż jest już na linii odstrzału. od razu tłumaczę " jak wrócę i tak będę jeździł w delegacje po 2 tygodnie więc nie ma sensu"


Aha, no to widze nie "kwiatuszek" a bardziej "chwast"
No może i z jego punktu widzenia,nie ma sensu albo ma już wywalone...
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:07   #15
Paulinka181994
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka181994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Hemel Hempstead
Wiadomości: 160
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Ze swoim tż zamieszkałam po 3 latach związku a to dlatego, że musiałam skończyć szkołę średnią i związek na odległość. Jeden rok PL-PL. Dwa lata PL-UK. Jednakże w każde wakacje, ferie, święta byliśmy ze sobą, więc kiedy zamieszkaliśmy ze sobą to nie było żadnego zaskoczenia.
Paulinka181994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:17   #16
kassica31
Raczkowanie
 
Avatar kassica31
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 109
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

U mnie wspólne zamieszkanie nastąpiło 13 miesięcy po rozpoczęciu związku, ale my kupowaliśmy mieszkanie, więc trochę zeszło z załatwianiem różnych spraw. Teraz jest moim mężem i jest super
kassica31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:26   #17
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja jestem hardkorem pod tym względem. Poprzedni związek trwał 3 miesiące jak zamieszkaliśmy razem. Ogólnie cała ta relacja była pomyłką więc mieszkanie razem wychodziło nam średnio.
Teraz jestem w związku od 5 lat, bardzo dobrym związku. Zamieszkaliśmy razem miesiąc po pierwszym spotkaniu.
To ja też należę do grupy hardcorów, bo właśnie tak wyszło że po miesiącu zamieszkaliśmy razem
I jak na razie nie ma większych zgrzytów
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:32   #18
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
W dniu ślubu, po powrocie z wesela. Byliśmy ze sobą 4 lata, rok zaręczeni. Nie zaczęło się psuć, myślę, że związek rozkwitł. Docierania nie było, poszło jak po maśle.
Same here
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:38   #19
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Pomieszkiwałam u niego po kilka dni w tyg już od samego początku, a do pełnej przeprowadzki nastąpiło po około 8 miesiącach znajomości a jakoś po pół roku bycia razem. Jesteśmy teraz 3 lata po ślubie.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 20:38   #20
mamDosc
Raczkowanie
 
Avatar mamDosc
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 179
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Z moim obecnym Tżtem zamieszkaliśmy razem po 3 miesiącach. Zakończyło się małżeństwem po 14 miesiącach
Z ex Tżtem zamieszkaliśmy razem właściwie po drugiej randce. Cud, miód, orzeszki skończyły się tragicznie po 1,5 roku.
mamDosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:46   #21
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Po 4 latach związku na odległość. Tż przeprowadził się do mojego miasta, bo to już był najwyższy czas, spotkania w weekendy nam od dawna już nie wystarczały więc "wóz albo przewóz", czyli albo idziemy krok dalej albo koniec związku bo to już było nie do wytrzymania - ciągła tęsknota, brak ukochanego obok itd. Teraz jesteśmy 2 lata po ślubie;-)

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:50   #22
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Zamieszkałam ze swoim TŻ po ok. 8 miesiącach związku.
Razem studiowaliśmy i tak przesiadywaliśmy u siebie po zajęciach więc ułatwiliśmy sobie to.
Owszem musieliśmy się w pewnych kwestiach dotrzeć, pójść na kilka kompromisów, ale udało się. Dodam, że wspólne studia i wspólne mieszkanie dawało nam 24h na dobre razem. A nie należymy do papużek nierozłączek i bywały zgrzyty na początku
Ale minęło nam 5 lat razem, zaręczyliśmy się i planujemy ślub więc to chyba mówi samo za siebie
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 21:02   #23
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Fanie jest czytać,że ktoś ze sobą zamieszkał, a teraz juz żona/ maz albo planują slub To pokrzepiające
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 21:09   #24
Czas1992
Raczkowanie
 
Avatar Czas1992
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 115
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez Janex3 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie było tak, że zaplanowałyście sobie, że tego dnia się przeprowadzacie i... Tylko po prostu jak czuliście, że już jest czas, już można. Czy zaczęło się między wami psuć czy jednak było dobrze?
Byliśmy ze sobą 5 lat, jednak dopiero zamieszkałam z nim w październiku, bo mieszkanie jego rodziców wcześniej było wynajmowane przez kogoś innego. No i niestety się posypało...chłopak zarzucał mi, że nie miałam dla niego czasu, bo studiowałam i pracowałam, a sam też przestał już o mnie zabiegać. Teraz dostał dobrze płatną pracę, wyjechał i nasze drogi się rozeszły. Także póki co jestem sceptycznie nastawiona do jakichkolwiek przeprowadzek...
__________________
"Nie ma we mnie miłości."
Czas1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 21:38   #25
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Ja ze swoim jeszcze nie mieszkam chociaż mieszkamy w tym samym akademiku i jemy obiady razem, pranie razem, zachowujemy się tak jak mieszkalibyśmy razem, ale w osobnych pokojach. W planach mamy wspólne zamieszkanie od przyszłego roku akademickiego. Wiem że w jego przypadku nic mnie już nie zaskoczy.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 21:41   #26
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

O ile dobrze pamietam 3 miesiace od pierwszej randki. Nie powiem zeby bylo latwo bo bylo hardcorowo. Dopiero po ponad szesciu latach wspolnego mieszkania dotarlismy sie na tym punkcie. Nie zebysmy sie zabijali czy cos, podzial obowiazkow, on mial wpajane inne tradycje, ja inne. Dzis jest moim mezem. Mieszkajac razem naprawde wiele sie zmienilo w naszym zwiazku.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 21:44   #27
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

po ok 1,5 roku może 2 latach a wyszło tak jakos zupełnie naturalnie, coraz częściej u niego nocowałam, póniej zostawałam na 2-3 dni, tydzień aż któregoś razu zostałam na stałe obecnie jesteśmy 14 lat po ślubie
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 23:33   #28
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Po tygodniu znajomości do dnia dzisiejszego w to nie wierzę ale tak było
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 23:48   #29
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
a wyszło tak jakos zupełnie naturalnie, coraz częściej u niego nocowałam, póniej zostawałam na 2-3 dni, tydzień aż któregoś razu zostałam na stałe
U mnie też coś w tym stylu, tyle że na stałe wprowadziłam się po 4 latach związku. Po 2 następnych nadal razem
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 00:33   #30
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Po jakim czasie zamieszkałyście ze swoim partnerem i jak to się później potoczy

A ja najpierw z nim zamieszkałam, a potem zostalismy parą na 2 lata Ale bylo, minęło. (Rozstanie nie było z powodu wspolnego mieszkania)
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 13:50:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.