Prezent komunijny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-28, 13:26   #1
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat

Prezent komunijny


Mam dylemat i liczę na Wasze rady. W przyszłym roku moja chrześnica idzie do komunii więc powoli zaczynam zastanawiać się nad prezentem dla niej. Jak sądzicie, wypada podarować 8-letniej dziewczynce pierścionek z białego złota? Moja mama uważa, że lepszy byłby tradycyjny prezent, np kolczyki lub łańcuszek. Z kolei ja uważam, że to dość oklepany pomysł.
Czy rzeczywiście pierścionek jest złym pomysłem? Zbyt nowocześnie? Co sądzicie?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 13:37   #2
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Mam dylemat i liczę na Wasze rady. W przyszłym roku moja chrześnica idzie do komunii więc powoli zaczynam zastanawiać się nad prezentem dla niej. Jak sądzicie, wypada podarować 8-letniej dziewczynce pierścionek z białego złota? Moja mama uważa, że lepszy byłby tradycyjny prezent, np kolczyki lub łańcuszek. Z kolei ja uważam, że to dość oklepany pomysł.
Czy rzeczywiście pierścionek jest złym pomysłem? Zbyt nowocześnie? Co sądzicie?
Wg mnie kiepski pomysł, bo przecież dziewczynka ponosi go chwilę i wyrośnie z niego. Poza tym czy dziewczynka lubi biżuterię, no i niektórzy rodzice nie życzą sobie drogich/łatwych do zniszczenia lub zgubienia prezentów.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 13:40   #3
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Prezent komunijny

Moja znajoma dostała na komunię pierścionek. Nosiła go dopiero, gdy była dorosła. Moim zdaniem to dość ciekawy pomysł, ale ryzykowny. Nigdy nie wiesz, jakie palce będzie miało to dziecko. Może mieć grubsze i wyrośnie z pierścionka zanim będzie chciała go nosić. Może mieć szczuplejsze i pierścionek będzie na nie za szeroki.
A kupowanie na palce, jakie ma teraz bez sensu, przecież chyba nie będzie latać po szkole z pierścionkiem z białego złota z jakimś kamieniem.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 13:41   #4
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Prezent komunijny

To wcale nie jest nowoczesny pomysł. Komunię miałam 13 lat temu i wtedy pierścionki były popularne. Mój był za duży, nawet jak byłam już dorosła, nie zmniejszałam, bo mi się niezbyt podobał i nie lubiłam pierścionków, sprzedałam go. Wydaje mi się, że łańcuszek czy bransoletka są lepszym pomysłem, przynajmniej będą pasować rozmiarem.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 13:55   #5
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Prezent komunijny

Dzięki dziewczyny za Wasze opinie.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 13:59   #6
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Mam dylemat i liczę na Wasze rady. W przyszłym roku moja chrześnica idzie do komunii więc powoli zaczynam zastanawiać się nad prezentem dla niej. Jak sądzicie, wypada podarować 8-letniej dziewczynce pierścionek z białego złota? Moja mama uważa, że lepszy byłby tradycyjny prezent, np kolczyki lub łańcuszek. Z kolei ja uważam, że to dość oklepany pomysł.
Czy rzeczywiście pierścionek jest złym pomysłem? Zbyt nowocześnie? Co sądzicie?
Twoja mama ma rację Może i kolczyki czy łańcuszki są oklepane, za to będą uniwersalnym prezentem - o ile nie będzie zbyt poważny ani typowo dziecięcy - będzie mogła cieszyć się prezentem i teraz, i jako 18-latka, i jako dojrzała kobieta

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;56493188]Moja znajoma dostała na komunię pierścionek. Nosiła go dopiero, gdy była dorosła. Moim zdaniem to dość ciekawy pomysł, ale ryzykowny. Nigdy nie wiesz, jakie palce będzie miało to dziecko. Może mieć grubsze i wyrośnie z pierścionka zanim będzie chciała go nosić. Może mieć szczuplejsze i pierścionek będzie na nie za szeroki.
A kupowanie na palce, jakie ma teraz bez sensu, przecież chyba nie będzie latać po szkole z pierścionkiem z białego złota z jakimś kamieniem.[/QUOTE]

Podpisuję się pod tym Też dostałam na komunię pierścionek. Teraz pierścionek leży w pudełeczku, bo jest o wiele za luźny Inna sprawa, że nie noszę pierścionków ale gdyby tamten pasował, to pewnie okazyjnie nosiłabym go na palcu
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 14:01   #7
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Prezent komunijny

Macie rację. Postawię na coś bardziej uniwersalnego. Dzięki za świeże spojrzenie
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 12:56   #8
kalinaszuster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent komunijny

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Twoja mama ma rację Może i kolczyki czy łańcuszki są oklepane, za to będą uniwersalnym prezentem - o ile nie będzie zbyt poważny ani typowo dziecięcy - będzie mogła cieszyć się prezentem i teraz, i jako 18-latka, i jako dojrzała kobieta



Podpisuję się pod tym Też dostałam na komunię pierścionek. Teraz pierścionek leży w pudełeczku, bo jest o wiele za luźny Inna sprawa, że nie noszę pierścionków ale gdyby tamten pasował, to pewnie okazyjnie nosiłabym go na palcu

Może i oklepany, ale biżuteria to dla dziewczynki prezent uniwersalny, a do tego doskonała pamiątka. Ale lepiej, żeby pasowała nadal Rzeczywiście, pierścionek to ryzykowny pomysł- mój komunijny nosiłam tylko przez trzy lata, a potem przestał mieścić mi się na palcu. Myślałaś o charmsach z oferty Pandory? To mniej standardowa opcja niż pierścionek, kupujesz bransoletkę i parę charmsów, a potem, przy następnych okazjach, jak urodziny albo święta, można dziewczynce podarować kolejne. Dzieci uwielbiają kolekcjonować, więc dla nich to prezent idealny- nie tylko zwykła biżuteria, ale przy okazji zabawa. Sprawiłam taki prezent mojej chrześnicy i była zachwycona. xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-03-04 o 08:44 Powód: link
kalinaszuster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 19:22   #9
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: Prezent komunijny

Ale drogiej biżuterii dla dziecka tez nie ma co kupować, bo jak zgubi.. no chyba że właśnie łańcurzek bądź jakiś kurs językowy
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-06 20:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.