Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-31, 14:42   #2311
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie są wskazane żadne kosmetyki z wit. A, aczkolwiek jeśli są to śladowe ilości niewymienione w składzie, tylko zawarte naturalnie w składnikach kosmetyku, np. w olejach i ekstraktach, to bez obaw, jednak te kapsułki się nie będą nadawać, a zobacz na ulotkę, może coś pisze producent. Jeśli chodzi o kosmetyki do paznokci, to ja osobiście nie kupuję, dla mnie to taki bajer, myślę, że fajną opcją jest po prostu dobry krem do rąk, przy okazji odżywi paznokcie, takie produkty stricte do paznokci pewnie są fajne, ale ja osobiście nie znam.

Z Alterry fajny jest też szampon kofeinowy, odżywka i maska do włosów
Ulotki kapsułek nie mam, ale poszukałam w internecie i nigdzie nie widzę w składzie witaminy A, wymieniona jest tylko E. Może się mylę A producent nic nie pisze o stosowaniu preparatu w ciąży. Jednak na wszelki wypadek póki co zrezygnuję z kapsułek i będę wcierać w paznokcie jakiś olejek. Niestety krem do rąk do dla mnie za mało, bo moje paznokcie są w opłakanym stanie
Dziękuję za propozycję szamponu przejdę się w najbliższym czasie do Rossmanna i powącham obie wersje

Swoją drogą żel z Babydream zaczął mnie wysuszać. Używam go z przerwami od wielu lat i kiedyś był rewelacyjny a teraz... sama nie wiem. Mam wrażenie, że zmienili skład, bo żel mocniej pieni i nawet pachnie jakoś inaczej niż kiedyś. Poprzednia wersja bardziej mi odpowiadała
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 16:11   #2312
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Ulotki kapsułek nie mam, ale poszukałam w internecie i nigdzie nie widzę w składzie witaminy A, wymieniona jest tylko E. Może się mylę A producent nic nie pisze o stosowaniu preparatu w ciąży. Jednak na wszelki wypadek póki co zrezygnuję z kapsułek i będę wcierać w paznokcie jakiś olejek. Niestety krem do rąk do dla mnie za mało, bo moje paznokcie są w opłakanym stanie

Dziękuję za propozycję szamponu przejdę się w najbliższym czasie do Rossmanna i powącham obie wersje



Swoją drogą żel z Babydream zaczął mnie wysuszać. Używam go z przerwami od wielu lat i kiedyś był rewelacyjny a teraz... sama nie wiem. Mam wrażenie, że zmienili skład, bo żel mocniej pieni i nawet pachnie jakoś inaczej niż kiedyś. Poprzednia wersja bardziej mi odpowiadała
Które to dokładnie są kapsułki? Gal ma różne produkty

Jeśli chodzi o żel, to może po prostu Twojej cerze nie pasuje do częstego stosowania, pisałaś, że stosowałaś cetaphil, a to są dwa różne produkty, pasowałoby czymś podobnym zastąpić Cetaphil, ja od siebie mogę polecić np. Mleczko oczyszczające Avalon, aczkolwiek sprawdź sobie skład, bo nie mam pewności czy wszystkie składniki są ok, nie pamiętam już, Krem do mycia twarzy Luvos lub mleczko Saisona, a z drogeryjnych np. śmietanka do twarzy Bielenda, ale też polecam sprawdzić skład czy nie ma jakiegoś badziewia typu phenoxyetanol.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 16:23   #2313
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Które to dokładnie są kapsułki? Gal ma różne produkty

Jeśli chodzi o żel, to może po prostu Twojej cerze nie pasuje do częstego stosowania, pisałaś, że stosowałaś cetaphil, a to są dwa różne produkty, pasowałoby czymś podobnym zastąpić Cetaphil, ja od siebie mogę polecić np. Mleczko oczyszczające Avalon, aczkolwiek sprawdź sobie skład, bo nie mam pewności czy wszystkie składniki są ok, nie pamiętam już, Krem do mycia twarzy Luvos lub mleczko Saisona, a z drogeryjnych np. śmietanka do twarzy Bielenda, ale też polecam sprawdzić skład czy nie ma jakiegoś badziewia typu phenoxyetanol.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Odżywka keratynowa, niebieskie rybki.
Póki co będę chyba mieszać Babydream z oliwką, może w ten sposób go wykorzystam. Kiedyś robiłam tak z innymi żelami pod prysznic lub do mycia twarzy i było całkiem ok.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 16:37   #2314
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Odżywka keratynowa, niebieskie rybki.

Póki co będę chyba mieszać Babydream z oliwką, może w ten sposób go wykorzystam. Kiedyś robiłam tak z innymi żelami pod prysznic lub do mycia twarzy i było całkiem ok.
Niestety, zawiera Retinyl Palmitate, jest to witamina A.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 16:53   #2315
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety, zawiera Retinyl Palmitate, jest to witamina A.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Nie wiem jakim cudem mi to umkło. Dzięki
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 17:00   #2316
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Nie wiem jakim cudem mi to umkło. Dzięki
Ten składnik, ta forma witaminy A jest dyskusyjna, niektóre źródła podają, że jest bezpieczna w kosmetykach, z kolei inne, że kobiety w ciąży powinny się wystrzegać wszelkich form witaminy A, więc można odpuścić dla świętego spokoju lub zapytać swojego lekarza.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 17:02   #2317
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Znacie jakies chusteczki nawilżająca z naturalnym składem bez benzoesanu sodu?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-31, 17:13   #2318
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Trudno coś polecić, ponieważ producenci często zmieniają ofertę zwłaszcza chusteczek, warto poszukać, bo np. w Biedronce jest Dada i są rózne rodzaje chusteczek, podobnie w Lidlu, Hebe itp. sieciówkach tzw. marki własne, Czasami składy są zaskakujaco dobre.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 18:09   #2319
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Trudno coś polecić, ponieważ producenci często zmieniają ofertę zwłaszcza chusteczek, warto poszukać, bo np. w Biedronce jest Dada i są rózne rodzaje chusteczek, podobnie w Lidlu, Hebe itp. sieciówkach tzw. marki własne, Czasami składy są zaskakujaco dobre.
Te z Dada i z Lidla to mają
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 18:47   #2320
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Te z Dada i z Lidla to mają
Fioletowe i różowe Kindii Cleanic, ale mają phenoxyethanol https://kindii.pl/bezpieczenstwo/INCI
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 18:53   #2321
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Te z Dada i z Lidla to mają
Waterwipes

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-31, 18:59   #2322
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Hej


No i przez Was siedzę i dumam nad La-Le
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 19:04   #2323
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Te z Dada i z Lidla to mają
To pozostaje internet, a jeśli coś spotkamy stacjonarnie, to napiszemy tutaj. Jeszcze z takich najbezpieczniejszych metod jest po prostu używanie suchych chusteczek, wacików czy ściereczek i używanie samej wody lub hydrolatu czy jakiegoś naparu z nimi. Z tego co patrzę czasem na te chusteczki ekologiczne, to one są nasączone w 99% wodą i mają dodatek np aloesu 1%, w sumie to są wygodne i to ich główna zaleta.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Hej


No i przez Was siedzę i dumam nad La-Le
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 19:05   #2324
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Emulsja w kostce Naga na faktycznie niskie pH. Papierek uniwersalny się zaróżowił, więc tu producent nie nakłałamał Szampon z miodowej mydlarni miód i żurawina też calkiem niskie ma pH jak na takie rzeczy najgmbardziej zasadowo wymaha kostka szamponowa z alterry, ale ma scs bodajże. Turaj wręcz niebiesko.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 20:26   #2325
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;88477384]Fioletowe i różowe Kindii Cleanic, ale mają phenoxyethanol https://kindii.pl/bezpieczenstwo/INCI[/QUOTE]
A gdzie je kupię?
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Waterwipes

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostępne stacjonarnie?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To pozostaje internet, a jeśli coś spotkamy stacjonarnie, to napiszemy tutaj. Jeszcze z takich najbezpieczniejszych metod jest po prostu używanie suchych chusteczek, wacików czy ściereczek i używanie samej wody lub hydrolatu czy jakiegoś naparu z nimi. Z tego co patrzę czasem na te chusteczki ekologiczne, to one są nasączone w 99% wodą i mają dodatek np aloesu 1%, w sumie to są wygodne i to ich główna zaleta.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Dziękuję.. jakbyścia miały przepis na taki napar to też poprosze
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 20:46   #2326
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;88476838]Dla mnie on jest i słodki i mocny; przebija przez ubranie, a tego nie lubię. Z kolei ograniczenie ilości do minimum trochę obniża jego skuteczność, dlatego ostatnio mieszam go z blutenzauber Pony H. i efekt jest bardzo ciekawy, bo zapach zyskuje na głębi i jest naprawdę nietuzinkowy, a najważniejsze, że trzyma się blisko skóry i nie przeszkadza.[/QUOTE]

No to już sama nie wiem. Trochę kusi mnie winogronowy, a że ostatnio żadnych zapachów nie używam, więc by nie kolidował z perfumami. A co do blutenzauber, to masz w tej nowej wersji? Czy jest nadal taki skuteczny i tak samo pachnie? Brawo za inwencję!
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 22:02   #2327
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A gdzie je kupię?
W aptekach są.
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
No to już sama nie wiem. Trochę kusi mnie winogronowy, a że ostatnio żadnych zapachów nie używam, więc by nie kolidował z perfumami. A co do blutenzauber, to masz w tej nowej wersji? Czy jest nadal taki skuteczny i tak samo pachnie? Brawo za inwencję!
Tak, mam tą nową i jakoś nie zauważyłam różnicy w skuteczności i zapachu. Ale ten zapach sam w sobie nigdy mi się tak naprawdę nie podobał (był jedynie bardziej akceptowalny, niż pozostałe)- używałam tylko od czasu do czasu. Lepiej lubiłam wersję Pure, bo ta pierwsza pachniała jakby ciepłym mlekiem A ta nowa już nie pachniała mi wcale Natomiast ten mix zapachów od razu przypadł mi do gustu, bo blutenzauber wygasza trochę tą słodycz winogronową, a i sam łagodnieje, co w efekcie daje ciekawą nutę kwiatowo-owocową

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2021-01-31 o 22:18
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 07:57   #2328
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Ja właśnie skłaniam się ku takim delikatniejszym zapachom, jeszcze zastanawiam się nad brzoskwiniowym, ale wyczytałam, że z potem tworzy niezbyt miłą dla nosa mieszankę... Jeszcze czarne winogrono podobno pięknie pachnie, ale nie znalazłam informacji jaki to zapach (czy słodki itp.)
Mam zieloną herbatę i lubię ją. Dla mnie zapach trochę przypomina Pony Perfect Matcha, ale jest taki bardziej "prosty"? Świeży, przyjemny, nic mi w nim nie przeszkadza. Winogronowy za to jest boski dla mnie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Ulotki kapsułek nie mam, ale poszukałam w internecie i nigdzie nie widzę w składzie witaminy A, wymieniona jest tylko E. Może się mylę A producent nic nie pisze o stosowaniu preparatu w ciąży. Jednak na wszelki wypadek póki co zrezygnuję z kapsułek i będę wcierać w paznokcie jakiś olejek. Niestety krem do rąk do dla mnie za mało, bo moje paznokcie są w opłakanym stanie
Dziękuję za propozycję szamponu przejdę się w najbliższym czasie do Rossmanna i powącham obie wersje

Swoją drogą żel z Babydream zaczął mnie wysuszać. Używam go z przerwami od wielu lat i kiedyś był rewelacyjny a teraz... sama nie wiem. Mam wrażenie, że zmienili skład, bo żel mocniej pieni i nawet pachnie jakoś inaczej niż kiedyś. Poprzednia wersja bardziej mi odpowiadała
Ja mogę polecić olejek z i+m Berlin. Na Ecco Verde kosztuje coś koło 40-50 zł, ale jest bardzo wydajny. Teraz mam jakiś angielski balsam i już nie jestem tak zadowolona.
Natomiast z delikatnych żeli do mycia twarzy to polecam ten:
https://www.rossmann.pl/Produkt/Zele-i-pianki-do-twarzy/NAE-Purezza-zel-oczyszczajacy-z-organiczna-woda-z-rozy-damascenskiej-150-ml,343359,8690


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Hej


No i przez Was siedzę i dumam nad La-Le
To pochwal się co zamawiasz

Ja się nawet do strony Lale nie zbliżałam.
Mam teraz sporo wydatków i raczej zużywam, chyba że akurat coś mi się kończy to kupuję.
Kupiłam w Rossmanie odżywkę w sprayu:
https://www.rossmann.pl/Produkt/Odzywki/NAE-Riparazione-odzwka-bez-splukiwania-do-wlosow-suchych-200-ml,339890,8659
bo kończy mi się Urtekram i niestety nawet trochę nie jest tak dobra jak U Zużyję pewnie jako podkład do olejowania...
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 15:50   #2329
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;88477837]
Tak, mam tą nową i jakoś nie zauważyłam różnicy w skuteczności i zapachu. Ale ten zapach sam w sobie nigdy mi się tak naprawdę nie podobał (był jedynie bardziej akceptowalny, niż pozostałe)- używałam tylko od czasu do czasu. Lepiej lubiłam wersję Pure, bo ta pierwsza pachniała jakby ciepłym mlekiem A ta nowa już nie pachniała mi wcale Natomiast ten mix zapachów od razu przypadł mi do gustu, bo blutenzauber wygasza trochę tą słodycz winogronową, a i sam łagodnieje, co w efekcie daje ciekawą nutę kwiatowo-owocową [/QUOTE]

To kupię go jeszcze kiedyś, dla mnie ten zapach był chyba najlepszy z wszystkich przetestowanych deo w kremie. Ktoś tu pisał, niedługo po wypuszczeniu nowej wersji, że jest znacznie słabsza. Póki co ciekawość zwyciężyła i wybrałam LaLe winogronowy, cena i pojemność LaLe też zrobiły swoje. Oprócz deo wzięłam
krem pod oczy ze złotem (choć nie wiem, czy dobrze, bo gdzieś znalazłam info, że jest dość lekki),
roll on kawowy i
pomadkę (by dobić do darmowej).

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Mam zieloną herbatę i lubię ją. Dla mnie zapach trochę przypomina Pony Perfect Matcha, ale jest taki bardziej "prosty"? Świeży, przyjemny, nic mi w nim nie przeszkadza. Winogronowy za to jest boski dla mnie.
Dzięki za wzmiankę o zielonej herbacie, może wezmę następnym razem, ale określenie "boski" wpłynęło ostatecznie na mój wybór

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2021-02-01 o 15:53
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-01, 20:21   #2330
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Zamówiłam
Pomadkę śliwkową
Hydrolat męski
Hydrolat kawowy
Maść propolisową dla babci (tej jeszcze nie miała)
Serum roll-on pod oczy
Krem do stóp
Serum do stóp
i maskę do stóp


Teraz sprawdziłam i to moje czwarte zamówienie w La-Le, mam nadzieję, że kosmetyki będą fajne, tylko się boję, że ten roll on pod oczy mi się nie sprawdzi, bo ma olej słonecznikowy na pierwszym miejscu w składzie, którego nie cierpię, ale może stanie się jakiś cud. Ciekawią mnie też bardzo te produkty do stóp, nie mają najwyższego stężenia mocznika, ale może będą skuteczne. Z tych kosmetyków miałam już hydrolat męski, wprawdzie kupiłam go wtedy dla syna, ale używaliśmy razem, bardzo mi pasował i pięknie pachnie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 21:01   #2331
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Hej dziewczyny, wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
I ja skorzystałam z promocji w La-le. Ale muszę przyznać że ich strona jest okropna.
Wzięłam serum pod oczy, pomadkę, maść z żywokostowa i puder.
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 21:04   #2332
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
I ja skorzystałam z promocji w La-le. Ale muszę przyznać że ich strona jest okropna.
Wzięłam serum pod oczy, pomadkę, maść z żywokostowa i puder.
Fakt, mają trochę bałagan, niektórych nowości w ogóle nie widać czasem, dopiero po wpisaniu w lupkę się pokazują. Najlepiej klikać we wszystkie te zakładki z boku strony, bo te u góry są beznadziejne.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 21:08   #2333
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Bo oni nowości maja w innym dziale
Maja dział i kategorie jak kliknięcie w produkty do twarzy to po lewej macie rozszerzone wszystko
Załącznik 7740320


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 21:45   #2334
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88480342]Bo oni nowości maja w innym dziale
Maja dział i kategorie jak kliknięcie w produkty do twarzy to po lewej macie rozszerzone wszystko
Załącznik 7740320


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Mają dwa działy "Nowości", niedawno jeszcze w każdym z nich było co innego, a przedwczoraj napisali na fb, że mają nowości, mydła w żelu, chciałam sprawdzić na stronie składy i nie było ich w ogóle na stronie w żadnej kategorii, dopiero jak wpisałam w lupce, to je odkryłam, a dziś już są normalnie w nowościach. Natomiast po kliknięciu "Do ciała" u góry w poziomej linii wyskakuje kategoria "do rąk".
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2021-02-01 o 21:48
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 22:02   #2335
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

La-Le wysyła tylko do EU
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 22:06   #2336
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
La-Le wysyła tylko do EU
Podobno mają przywrócić wysyłkę do uk i innych państw, ale zrezygnowali tymczasowo, bo paczki giną, albo idą tygodniami, odkąd jest Covid.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 22:27   #2337
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A gdzie je kupię?

Dostępne stacjonarnie?

Dziękuję.. jakbyścia miały przepis na taki napar to też poprosze
Waterwipes są dostępne w Rossmannie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 22:48   #2338
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mają dwa działy "Nowości", niedawno jeszcze w każdym z nich było co innego, a przedwczoraj napisali na fb, że mają nowości, mydła w żelu, chciałam sprawdzić na stronie składy i nie było ich w ogóle na stronie w żadnej kategorii, dopiero jak wpisałam w lupce, to je odkryłam, a dziś już są normalnie w nowościach. Natomiast po kliknięciu "Do ciała" u góry w poziomej linii wyskakuje kategoria "do rąk".

Właśnie o to mi chodzi, że trzeba w lupkę wpisywać. Wybierając kategorię „pod oczy” nie widzę ich kremów pod oczy, które mają a które się pokazują jak ręcznie się wpisze. Mogliby to poprawić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 07:58   #2339
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zamówiłam
Pomadkę śliwkową
Hydrolat męski
Hydrolat kawowy
Maść propolisową dla babci (tej jeszcze nie miała)
Serum roll-on pod oczy
Krem do stóp
Serum do stóp
i maskę do stóp


Teraz sprawdziłam i to moje czwarte zamówienie w La-Le, mam nadzieję, że kosmetyki będą fajne, tylko się boję, że ten roll on pod oczy mi się nie sprawdzi, bo ma olej słonecznikowy na pierwszym miejscu w składzie, którego nie cierpię, ale może stanie się jakiś cud. Ciekawią mnie też bardzo te produkty do stóp, nie mają najwyższego stężenia mocznika, ale może będą skuteczne. Z tych kosmetyków miałam już hydrolat męski, wprawdzie kupiłam go wtedy dla syna, ale używaliśmy razem, bardzo mi pasował i pięknie pachnie.

Daj znać jak się sprawdzą kosmetyki.
Co do stóp to ja się czaję na krem, który poleca Czarszka z Lynii: https://lynia.pl/products/krem-nawil...-mlekowym-2-2/
Na razie jeszcze mam krem Kneipa, ale bym chciała coś zmienić.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
To kupię go jeszcze kiedyś, dla mnie ten zapach był chyba najlepszy z wszystkich przetestowanych deo w kremie. Ktoś tu pisał, niedługo po wypuszczeniu nowej wersji, że jest znacznie słabsza. Póki co ciekawość zwyciężyła i wybrałam LaLe winogronowy, cena i pojemność LaLe też zrobiły swoje. Oprócz deo wzięłam
krem pod oczy ze złotem (choć nie wiem, czy dobrze, bo gdzieś znalazłam info, że jest dość lekki),
roll on kawowy i
pomadkę (by dobić do darmowej).



Dzięki za wzmiankę o zielonej herbacie, może wezmę następnym razem, ale określenie "boski" wpłynęło ostatecznie na mój wybór

Oby u Ciebie też się sprawdził!
Faktycznie deo są bardzo skuteczne, cena jest przyzwoita i dobra wydajność. Formuła tych kosmetyków też jest ok, bo stosowałam i w upały i zimą- nie płyną, ani nie robią się za twarde. Także pomimo ostatniego lekkiego podrażnienia, ja jestem bardzo z nich zadowolona.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 08:49   #2340
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Jak zwykle przez ten wątek kupiłam:
https://www.rossmann.pl/Produkt/Zele...ml,341911,8578
Piszecie o tej firmie. Musiałam sprawdzić.



I jakiś nowy:

https://www.rossmann.pl/Produkt/Plyn...ml,317436,8609
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-19 12:51:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.