paraliż senny-przerażające - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 23:09   #361
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: paraliż senny-przerażające

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Znów mnie to cholerstwo nawiedza. I zbytnio już nie mam pomysłów jak sobie z tym radzić ...
Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
Tez mam znow ten problem... jakis czas mialam spokoj a ostatnio znow coeaz czesciej mi sie to przytrafia... ktos wie od czego to jest zalezne?
Śpicie na plecach?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 19:51   #362
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: paraliż senny-przerażające

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Śpicie na plecach?
Bez różnicy . Chyba faktycznie powinnam wybrać się do jakiegoś specjalisty. Zwłaszcza teraz jak Tż przeżywa to bardziej niż ja .
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 23:04   #363
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: paraliż senny-przerażające

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Śpicie na plecach?
Ostatnim razem, czyli przedwczoraj spałam na plecach, ale zdarzało mi się to też jak spałam na boku, wiec chyba nie ma różnicy... ja mam takie omamy w trakcie paraliżu i takie schizy, że się czasem boję zasypiać ;/
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 08:10   #364
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: paraliż senny-przerażające

"Odwróć się od szyby, rozmawiaj na migi -
Strzygi i widziadła, widziadła i strzygi."

czytałam kiedyś o tym paraliżu i to jest przerażające, mam nadzieję, że nigdy nie będę miała okazji tego doświadczyć i też słyszałam, że pomaga spanie na brzuchu
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 10:42   #365
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: paraliż senny-przerażające

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość

Okropieństwo, mi zdarzył się paraliż przysenny 3 razy w życiu, i wspominam to okropnie. Ostatni miałam kilka nocy temu, widziałam ducha który chodził po moim mieszkaniu, próbowałam krzyczeć ale nie mogłam wydobyć z siebie głosu, okropne uczucie... Ale to co opisujesz to w ogole cos przeokropnego i przedziwnego ;p
To bylo przedziwne i naprawde sie balam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 11:18   #366
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: paraliż senny-przerażające

Dzisiaj miałam, ale był... bardzo przyjemny

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:22
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 14:01   #367
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: paraliż senny-przerażające

To jest mega straszne i też tego ostatnio doświadczyłam. Wszystko mi się rozmazywało, chciałam krzyczeć, wstać a nie mogłam nic, totalnie NIC! Tak jakbym tonęła albo dusiła się. Brr... byłam jeszcze bardziej zmęczona niż przed snem
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 14:14   #368
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: paraliż senny-przerażające

Ja byłam pewna, że już się obudziłam, ale nagle poczułam, że ktoś jest w pokoju. Pamiętam, że otworzyłam na chwilę oczy, ale nikogo oczywiście nie było (a może nie otworzyłam?) a potem zrozumiałam, co się dzieje (to był trzeci raz, doskonale pamiętam to uczucie), więc postanowiłam, że nie będę się sprzeciwiać, co ma być, to będzie.
Było czułam, że Ktoś kładzie się obok mnie na łóżku. wiedziałam, że nie śpię, wiedziałam, że to nie dzieje się naprawdę (choć w pierwszej chwili oczywiście panika i strach), ale nie mogłam się poruszyć. Czułam ciężar ciała tego Kogoś na łóżku. Ale... powiem tak: czekałam na ciąg dalszy. Chyba zrozumiałam, że to paraliż, więc byłam ciekawa, co dalej.
a było przyjemnie żeby nie było, seksu mi nie brakuje, napalona nie jestem. To było takie realistyczne, halucynacje dotykowe Sukkub pewnie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 21:23   #369
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: paraliż senny-przerażające

Mnie raz na jakiś czas dalej łapie, ale już na szczęście nie boję się tego tak, jak na początku, chociaż niecierpię tego uczucia. Kilka razy udało mi się "uciec" przed paraliżem, jakkolwiek to nie brzmi Po prostu podświadomie czułam, że się zbliża i wtedy szybko zmeniałam pozycję i rzeczywiście do paraliżu wtedy nie dochodziło. Nie wiem jak wytłumaczyć to przeczucie, bo przecież teoretycznie wtedy śpię, ale jakoś organizm to wyczuwa, ja się odruchowo miotam i dzięki temu jakoś kilka razy udało mi się to ominąć. Czuję, że się tak jakby zapadam głęboko i wtedy wiem, że najdzie paraliż.

W paraliżu najbardziej nie lubię tego uczucia, że nie mogę ruszyć żadną częścią ciała, to jest dla mnie najgorsze

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2014-04-28 o 21:24
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 08:38   #370
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: paraliż senny-przerażające

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Mnie raz na jakiś czas dalej łapie, ale już na szczęście nie boję się tego tak, jak na początku, chociaż niecierpię tego uczucia. Kilka razy udało mi się "uciec" przed paraliżem, jakkolwiek to nie brzmi Po prostu podświadomie czułam, że się zbliża i wtedy szybko zmeniałam pozycję i rzeczywiście do paraliżu wtedy nie dochodziło. Nie wiem jak wytłumaczyć to przeczucie, bo przecież teoretycznie wtedy śpię, ale jakoś organizm to wyczuwa, ja się odruchowo miotam i dzięki temu jakoś kilka razy udało mi się to ominąć. Czuję, że się tak jakby zapadam głęboko i wtedy wiem, że najdzie paraliż.

W paraliżu najbardziej nie lubię tego uczucia, że nie mogę ruszyć żadną częścią ciała, to jest dla mnie najgorsze
Dla mnie najgorsze jest to uczucie paniki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 10:13   #371
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: paraliż senny-przerażające

Miałam to wiele razy. Kiedyś nawet dwa razy w ciągu dnia...

Ja to akurat słysze różne głosy, obcych jak i bliskich mi osób. Raz nawet słyszałam takie szatańskie wycie, jak z prawdziwego horroru.
Najczęściej jednak to mam wrażenie jak ktoś ściąga mi kołdre, dotyka mnie i nawet raz jak się kładzie obok mnie.

Kiedyś miałam też taką sytuacje, że widziałam moją babcie, stała nademną i wciskała mi paznokcie w skóre aż do krwi... i pamiętam tylko jej słowa, że dziadek nie żyje. I tak... dziadek nie żyje od kilku lat, a babcia żyje i trzyma się dobrze. jednak to było przerażające, nie mogłam się ruszyć, byłam świadoma tego co się dzieje, bo czytałam o tym paraliżu, ale i tak byłam przerażona i wołałam mame, jednak nie było słychać mojego głosu, choć ruszałam ustami.

Ja miałam wiele takich akcji, nie wiem skąd to się bierze i dlaczego jedni to mają lub nie??? Miałam kiedyś też tak, że czułam jakbym unosiła się w powietrzu w moim pokoju...
Jakieś śmiechy, piski zdarzało mi się też słyszeć, lub czułam obecność kogoś w moim pokoju.

Czytałam, że to trzeba po prostu przeczekać i ostatnio też to miałam i mimo strachu leżałam w bezruchu, spałam wtedy na brzuchu i przeczekałam to po prostu. Chociaż czułam coś dziwnego na plecach.

Najdziwniejsze jednak jest to, że za każdym razem jak to mam to wcześniej słysze takie piszczenie w uszach. Ahhh okropne.

Przypomniało mi się jeszcze, jak kiedyś czułam gdy ktoś ściąga ze mnie kołdre i miałam wrażenie jakbym zabawiał się mną... chociaż nic nie czułam... zboczona może i jestem, ale aż tak. Raz mi się to zdarzyło, bo w innych przypadkach jest to po prostu coś strasznego.
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.

Edytowane przez alekziz
Czas edycji: 2014-04-29 o 10:17
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 10:43   #372
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: paraliż senny-przerażające

Cytat:
Napisane przez alekziz Pokaż wiadomość

Przypomniało mi się jeszcze, jak kiedyś czułam gdy ktoś ściąga ze mnie kołdre i miałam wrażenie jakbym zabawiał się mną... chociaż nic nie czułam... zboczona może i jestem, ale aż tak. Raz mi się to zdarzyło, bo w innych przypadkach jest to po prostu coś strasznego.
Mnie się zdarzyło 2 razy i choć byłam przerażona, to było przyjemne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 11:02   #373
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: paraliż senny-przerażające

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mnie się zdarzyło 2 razy i choć byłam przerażona, to było przyjemne
a to ja nic nie odczuwałam chociaż miałam wrażenie jakby ktoś odbywał ze mną stosunek...
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 11:09   #374
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: paraliż senny-przerażające

Cytat:
Napisane przez alekziz Pokaż wiadomość
a to ja nic nie odczuwałam chociaż miałam wrażenie jakby ktoś odbywał ze mną stosunek...
Sukkub pewnie, no! ja odczuwałam, wszystko widziałam, słyszałam i czułam. ciekawe, skąd się biorą takie odczucia
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 13:03   #375
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: paraliż senny-przerażające

Mnie to nie spotkalo a o istnieniu dowiedziałam się stad, z wizażu, ze Strasznego Wątku! ło mamusiu..
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 13:31   #376
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: paraliż senny-przerażające

Mózg potrafi zadziwić
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 23:58   #377
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: paraliż senny-przerażające

Ja miałam kilka razy, w jednym mieszkaniu, które wynajmowałam - i prawie nigdy nigdzie indziej - to zwiększało moją schizę przed zasypianiem w tamtym pokoju.
Wydawało mi się, że ktoś mi przygniata nogi, innym razem, że ktoś się kładzie mi na plecy i mi coś szepcze do ucha, jeszcze innym razem miałam tak, że nie mogłam się ruszyć, i jak w końcu udało mi się ruszyć ręką (dosłownie czułam i widziałam jak przesuwam rękę do przodu) obudziłam się, a ręka była w starym miejscu. Brrr
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:17   #378
whoameggi
Przyczajenie
 
Avatar whoameggi
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: paraliż senny-przerażające

Wow, ne sądziłam,że tak wiele osób to spotyka..mi się przydarzyło raz, jakieś 5 lat temu ale od tamtego czasu boje się ciemności i spania na plecach czy otwierania oczu gdy panuje ciemność,zasypiam każdego wieczoru z włączonym tv.
Wtedy śnił mi się jakiś diabeł, widziałam go dokładnie i sen był tak straszny,że się obudziłam..diabeł wiózł na taczce nagrobki..obudziłam się zlana potem, spróbowałam znowu zasnąć kiedy nagle usłyszałam dziwny pisk/szept prosto w ucho, tak jakby to jakaś dziwna istota coś niezrozumiałego do mnie mówiła, poczułam jak coś mnie przygniotło, zdrętwiał mi język, cała byłam sparaliżowana i nie wiedziałam co się dzieje..chciałam krzyczeć ale nie mogłam wydobyć z siebie dźwięku..nie wiem jak długo to trwało ale nigdy nie w życiu nie byłam tak przerażona. Nagle odeszło i poczułam ulgę ale nie mogłam spać, modliłam się chyba kilka godzin co mnie bardzo uspokoiło i pozwoliło mi zasnąć. Przez kolejne dni spałam z siostrą, tak się bałam, miałam też czasem w ciągu dnia dziwne wrażenie,że coś za mną chodzi..czułam ciągły lęk.
Na takie lęki do dziś pomaga mi modlitwa i na szczęście od tamtej pory już nic więcej się nie działo. Czasem czuję dziwny niepokój, jakby coś się zbliżało, ale wtedy odganiam myśli, odmawiam modlitwe do Anioła Stróża, obkręcam się kołdrą i zasypiam, w ogóle od tamtej pory nie mogę zasnąć jeśli mam odkryte uszy, boe sie,że znów coś w nie zasyczy więc nawet latem w największy upał zakrywam żeby czuć się bezpiecznie.
Ehh..pamiętam jak mi nikt nie wierzył i śmiał się,że pewnie mi się przyśniło, ale ja wiem,że to nie był sen. A teraz się dowiaduje,że to wręcz staje się popularne...życzę wszystkim, którym przytrafia sie często aby znaleźli swój sposób na odgonienie tego i spokojny sen


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
whoameggi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:35   #379
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: paraliż senny-przerażające

Cytat:
Napisane przez whoameggi Pokaż wiadomość
Wow, ne sądziłam,że tak wiele osób to spotyka..mi się przydarzyło raz, jakieś 5 lat temu ale od tamtego czasu boje się ciemności i spania na plecach czy otwierania oczu gdy panuje ciemność,zasypiam każdego wieczoru z włączonym tv.
Wtedy śnił mi się jakiś diabeł, widziałam go dokładnie i sen był tak straszny,że się obudziłam..diabeł wiózł na taczce nagrobki..obudziłam się zlana potem, spróbowałam znowu zasnąć kiedy nagle usłyszałam dziwny pisk/szept prosto w ucho, tak jakby to jakaś dziwna istota coś niezrozumiałego do mnie mówiła, poczułam jak coś mnie przygniotło, zdrętwiał mi język, cała byłam sparaliżowana i nie wiedziałam co się dzieje..chciałam krzyczeć ale nie mogłam wydobyć z siebie dźwięku..nie wiem jak długo to trwało ale nigdy nie w życiu nie byłam tak przerażona. Nagle odeszło i poczułam ulgę ale nie mogłam spać, modliłam się chyba kilka godzin co mnie bardzo uspokoiło i pozwoliło mi zasnąć. Przez kolejne dni spałam z siostrą, tak się bałam, miałam też czasem w ciągu dnia dziwne wrażenie,że coś za mną chodzi..czułam ciągły lęk.
Na takie lęki do dziś pomaga mi modlitwa i na szczęście od tamtej pory już nic więcej się nie działo. Czasem czuję dziwny niepokój, jakby coś się zbliżało, ale wtedy odganiam myśli, odmawiam modlitwe do Anioła Stróża, obkręcam się kołdrą i zasypiam, w ogóle od tamtej pory nie mogę zasnąć jeśli mam odkryte uszy, boe sie,że znów coś w nie zasyczy więc nawet latem w największy upał zakrywam żeby czuć się bezpiecznie.
Ehh..pamiętam jak mi nikt nie wierzył i śmiał się,że pewnie mi się przyśniło, ale ja wiem,że to nie był sen. A teraz się dowiaduje,że to wręcz staje się popularne...życzę wszystkim, którym przytrafia sie często aby znaleźli swój sposób na odgonienie tego i spokojny sen


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja bardzo podziwiam osoby wierzące, bo to im pomaga!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 13:55   #380
whoameggi
Przyczajenie
 
Avatar whoameggi
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: paraliż senny-przerażające

ja wierzę nie dlatego,ze nie mi to pomaga wierzyłam zawsze, po prostu się okazało,ze jednak warto wierzyć i modlitwa przynajmniej przynosi ulgę i uspokaja jak nic innego
whoameggi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 14:18   #381
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: paraliż senny-przerażające

Jej ja pamiętam jak spałam a mój misiek (ok 160 cm ) wstał i w lewej łapie trzymał suknie ślubną. Pamiętam że się zbliżał a ta suknia świeciła masakra coś strasznego. Od razu zaznaczam nie planuje ślubu z moim chłopakiem
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:16   #382
kasiakasia1990
Przyczajenie
 
Avatar kasiakasia1990
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: paraliż senny-przerażające

Ja też miałam kilka razy ten paraliż. Straszne uczucie, nie mogłam się ruszyć, okropnie piszczało mi w uszach i na dodatek miałam takie drżenie mięśni Raz mi się wydawało, że czołgam się do pokoju obok a leżałam cały czas na łózku :p Zawsze przytrafiało mi się to jak zasypiałam na plecach i w sumie teraz wyczytałam, że u innych też to występowało w takiej pozycji, więc nigdy więcej spania na plecach :p Nie przeczytałam całego wątku, ale jestem ciekawa skąd takie coś się bierze
kasiakasia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 17:44   #383
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: paraliż senny-przerażające

Mam i to często. Kiedyś bałam się przez to zasypiać. A dzisiaj zdrzemnęłam się popołudniu i znowu się pojawił. Najgorsze jest to, że zawsze jak już uda mi się przebudzić to mimo, że chcę wstać i już nie spać oczy same mi się zamykają i mam ciąg dalszy. Zawsze coś widzę, kiedyś duchy, ktoś mi coś robi, dusi.
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 13:49   #384
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: paraliż senny-przerażające

Cytat:
Napisane przez kasiakasia1990 Pokaż wiadomość
Ja też miałam kilka razy ten paraliż. Straszne uczucie, nie mogłam się ruszyć, okropnie piszczało mi w uszach i na dodatek miałam takie drżenie mięśni Raz mi się wydawało, że czołgam się do pokoju obok a leżałam cały czas na łózku :p Zawsze przytrafiało mi się to jak zasypiałam na plecach i w sumie teraz wyczytałam, że u innych też to występowało w takiej pozycji, więc nigdy więcej spania na plecach :p Nie przeczytałam całego wątku, ale jestem ciekawa skąd takie coś się bierze
Google it albo Wikipedia prawdę ci powie.

edit: dziś znowu miałam boże, ja wcale nie jestem napalona, a ciągle to samo. Budzę się nad ranem i czuję, jak Ktoś kładzie się obok mnie i się zaczyna. creepy

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-05-06 o 13:01
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 11:31   #385
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: paraliż senny-przerażające

Znowu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 12:12   #386
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: paraliż senny-przerażające

A moze to oobe?
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 12:44   #387
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: paraliż senny-przerażające

Nie wierzę w takie rzeczy.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 15:19   #388
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: paraliż senny-przerażające

Cytat:
Napisane przez alekziz Pokaż wiadomość
a to ja nic nie odczuwałam chociaż miałam wrażenie jakby ktoś odbywał ze mną stosunek...
Tez tak kiedys mialam(z rok temu).
Moj ostatni paraliz senny,ktory spowodowal u mnie wzrost wiary i co tu duzo mowic, ide dzis do kosciola,nie chce,zeby to sie powtarzalo. Sen z serii tych,ktore tocza sie we wlasnym lozku,powieki zamkniete,jest ciemno.Lapie mnie zimno,przerazliwy chlod,ktory paralizuje cialo i wzbudza ogromny nieuzasadniony racjonalnie strach.Chyba cos do mnie mowilo,bardzo blisko lub w mojej glowie.Nie wiem co bo zaczelam szybko odprawiac w kolko Zdrowas Mario.Nie pierwszy raz sie modlilam we snie,ale pierwszy raz nie moglam wypowiedziec jednego slowa w myslach.Jezus nie przechodzilo,cos blokowalo,lub zniekształcalo imie Jezusa.Za ktoryms razem,przyszla mysl,ze ten idiota(to cos przy mnie) pcha mnie, nie chodzaca do kosciola,patrzaca sceptycznie na wszelkie opowiesci o zyciu pozagrobowym,mozna powiedziec swojego czlowieka, prosto w ramiona Boga.W tej sekundzie poczulam w ulamku sekundy zdziwienie,niezadowolenie i wszystko puscilo.I puscilo to najlepsze okreslenie,lub uwolnilo mnie zwiewajac.Obudzilam sie cała mokra z przekonaniem,ze zaden sen to nie byl,w kazdym razie nie taki zwykly bez gosci w nim.Przyznam,ze wciaz sie boje.Nie jest to pierwszy podobny sen,mialam juz podobne,tylko moglam sie modlic.

Edytowane przez _Supernova_
Czas edycji: 2016-05-29 o 15:21
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:48   #389
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: paraliż senny-przerażające

Juz dawno nie dopadł mnie paraliż senny (odukać)
nie moge wtedy wydobyć z siebie głosu ale staram sie wyrwać ruszać ciałem, szamotać wiecie o co chodzi ? wtedy jesteśmy przybite do łóżka a ja się z tego stanu próbuje wyrwać, chyba szybciej sie wybudzam .
moje paraliże zazwyczaj maja podtekst seksualny , ktoś mnie trzyma próbuje wykorzystać nie ma duchów , tylko oddech na karku. bleee
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 22:01   #390
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: paraliż senny-przerażające

Ja do dzis sie boje zasnac.Juz kilka dni.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-31 23:36:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.