Płodny śluz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 15:32   #1
althariss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 26

Płodny śluz


Nie widziałam nigdzie podobnego tematu więc zakładam nowy wątek.
Otóż dzisiaj powinny zaczynać się u mnie dni płodne (2gi dzień od skończonego okresu), od dwóch dni było sucho a dzisiaj jak byłam w toalecie zauważyłam właśnie duużo śluzu płodnego, tzn taki zbity glutek ale był bardzo lekko żółtawy. Czy to normalne? Bo wcześniej jakoś nie obserwowałam za bardzo koloru ale wydaje mi się że był przejrzysty, tzn powinien taki być...
althariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:00   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Płodny śluz

A na podstawie czego wyliczasz dni płodne?
Dopoki nie ma zadnych dolegliwosci sugerujacych infekcje to śluz może być i z glutkami i bez.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:35   #3
althariss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 26
Dot.: Płodny śluz

Mój cykl trwa 28 dni. 9 dni temu zaczął mi się okres, 2 dni temu skończył. W moim kalendarzu dni płodne zaczynają się od dzisiaj i trwają do 17 (16 owulacja).No i może źle się określiłam z tym śluzem bo on wygląda normalnie tak jak zawsze mam w dni płodne tylko jest lekko żółtawy ale nie wiem, może to normalne. Infekcję raczej wykluczam.
althariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:52   #4
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: Płodny śluz

W kalendarzu? Moja droga kalendarzyk nie jest skuteczną metodą wyznaczania dni płodnych. Owulacja może się przesunąć nawet jeśli kobieta ma regularne cykle. Zacznij interpretować objawy. Jeśli będzie Ci to sprawiało problem, możesz sobie kupić mikroskop owulacyjny np Afrodytę do pomocy
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 11:03   #5
althariss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 26
Dot.: Płodny śluz

Tak wiem tyle że ja zawsze mam regularny cykl i akurat jak pisze że zaczynają się dni płodne to rzeczywiście wtedy jest mokro. No i nie potrzebuję do niczego tych dni płodnych jeśli o to chodzi tylko tak z ciekawości zapytałam.
Zauważyłam również ostatnio że nie mam tak mokro jak zawsze tylko przy zalatwianiu się jest taki duuży glutek przezroczysty a później jest dośc sucho (tzn na bieliźnie). Może to dlatego że przez ostatnie dni siedzę w domu i nie mam ruchu. Nie wiem.
althariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 12:03:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.