Alkemia Perfumes? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 09:29   #1
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763

Alkemia Perfumes?


Jeśli wątek już istnieje, to poprosiłabym o podpięcie... A jeśli nie, to czy ktos spotkał się już z tym sklepem na etsy? Czytam opisy różnych zapachów,i ż ślinka cieknie na samą myśl, jak pięknie mogą pachnieć, ale nie chciałam kupować w ciemno. Wszystkie prawie zapowiadają się po nutach bardzo ciekawie, np.

'Miel de Sauvage et Tabac - Sweet, spicy pipe tobacco flecked with wild honey, freshly crushed honeycomb, the pollen of forest blossoms, and smoked black amber. Warm. Dark. Golden. Luminous. Untamed.'

Opis opisem, ale ciekawa jestem, czy ktoś już robił tu zakupy i czy piękne opisy pokrywają się z rzeczywistością?
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 17:23   #2
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: Alkemia Perfumes?

To trochę podpowiem, jesli ktoś by był ciekawy i lubi perfumy w formie olejków... Próbeczki właśnie do mnei doszły, i póki co, niewypałów nie ma. Testowałam Falling Stars on Winter Solstice - piekny dym, kadziło, stare drewno i lekka wędzonka (coś jak Lapsang Souchong).

Jesiennie również testuję na drugim nadgarstku Autumn i choć mniej characterystyczny, równie piękny, ambrowy, lekko słodkawy, leniwy, ładnie stapia się ze skórą. Nie wyczułam co prawda jesiennych liści, ale zapach jest miły i na jesień się jak nnjbrdziej nadaje.

Oba trzymają się blisko skóry chyba, ale wypróbuję na znajomych niedługo, zobaczymy, czy ktoś poczuje
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 19:20   #3
Altairka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Alkemia Perfumes?

Mam przyjemność już od ponad roku korzystać z olejków Alkemii i do tej pory jestem zachwycona. Używałam już ponad 20 ich zapachów. Wielka frajda.
Są unikalne i wyjątkowe! Nikt nie będzie pachniał tak, jak Wy, gdyż wspaniale mieszają się z naturalną chemią ciała.

By być zadowolonym z tych produktów, trzeba mieć taki styl. Osobiście mi podeszły bardzo, ale śmiem twierdzić, że to nie są blendy dla każdego.
Altairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-25 20:20:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.