co założyć na ślub...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-23, 11:43   #1
jellyk
Przyczajenie
 
Avatar jellyk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Question

co założyć na ślub...?


co mam założyć na ślub kolegi mojego chłopaka? wiem że będzie dobra zabawa...a ja nie wiem czy w takim wypadku założyć spodnie...bo w nich czuję się najlepiej...a jeśli chodzi o kolory to moja szafa jest utrzymana tylko w 2 barwach...biel i czerń...moje ulubione kolory...a na ślub nieodpowiednie...ale z tym to już najmniejszy problem...gorzej z butami...jestem wysoka-(183) więc wysokie obcasy odpadają...zresztą i tak jestem wyższa od chłopaka..to co mam zrobić...znaczy co założyć? sukienkę? jaką? czy może być do niej żakiet?proszę o radę...
__________________

jellyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 18:49   #2
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: co założyć na ślub...?

na Twoim miejscu założyłabym jakąś sukienkę, tego lata są bardzo modne i jest w czym wybierać, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Co do butów to to proponuje z odkrytymi palcami na niskim obcasiku i ewentualnie do tego bolerko z krótkim rękawem. To nie będą stracone pieniądze bo taki zestaw będziesz mogła wykorzystać na wiele innych okazji lub na co dzień
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 19:19   #3
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: co założyć na ślub...?

Ja też idę niedługo na ślub i postanowiłam właśnie iść w spodniach i w tunice, białe spodnie a tunika biało-czarna i nie uważam tego za niestosowny strój czy kolor. Co innego jesli byłaby to biała sukienka, to pewnie bym się nie odważyła. Też jestem wysoka i nie mam żadnych butów na żadnych obcasach, tylko same płaskie, ale kto powiedział, że na wesele musisz mieć obcasy?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:01   #4
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: co założyć na ślub...?

hej tez jestem wysoka (co prawda mam mniej cm wzrostu niz Ty, ale na obcasach czuje sie dziwnie). dobrze bedziesz wygladac w plaskich balerinkach, jest naprawde duzy wybor, np peep toe sukienek tez nie brakuje, kup taka, ktora bedziesz mogla zalozy na inne okazje. jasne ze do sukienki moze byc zakiet. a jesli lubisz czarny i bialy to znajdz np biala sukienke w ciemne wzory i juz
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:45   #5
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: co założyć na ślub...?

sukienka+baleriny lub czolenka/peep-toe
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 22:02   #6
sponsa_bella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 318
Dot.: co założyć na ślub...?

Hej! Trzy tygodnie temu byłam z TŻ na ślubie jego kolegi. Moja szafa i upodobania ciuchowe - czerń + biel. Nie wiem, czy planujesz coś kupić, czy wolisz pokombinować z zasobami szafy... Miałam na sobie czarne spodnie w kant (Orsay), białą koszulkę (najzwyklejsza z krótkim rękawem H&M) do tego czarna, mocno "wycięta" kamizelka (Zara, lumpeks) i szpilki. Do tego babciny, ogromniasty sznur pereł. Bawiłam się świetnie, a przede wszystkim było mi bardzo wygodnie. Niestety czeka mnie kolejna tego typu impreza i tym razem chciałabym spódnicę ołówkową, białą koszulkę ze stójką i duże korale/kolczyki. Do tego buty na obcasie. W tym wszystkim brakuje tylko wypchanej sakieweczki :-D Pozdrawiam. Daj znać, co wymyśliłaś.
sponsa_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.