Botox - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-04, 21:15   #1
MS13
Przyczajenie
 
Avatar MS13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Question

Botox


Witam
Zauważyłam, że zagranicą bardzo modne jest ostrzykiwanie się botoksem jednakże tam bardzo często kobiety wykonują ten zabieg same w domu. Mam zatem pytanko nie wiecie może, gdzie można w Polsce zakupić botoks do samodzielnego wykonania zabiegu ?
Z góry dziękuję za pomoc
MS13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 12:24   #2
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez MS13 Pokaż wiadomość
Witam
Zauważyłam, że zagranicą bardzo modne jest ostrzykiwanie się botoksem jednakże tam bardzo często kobiety wykonują ten zabieg same w domu. Mam zatem pytanko nie wiecie może, gdzie można w Polsce zakupić botoks do samodzielnego wykonania zabiegu ?
Z góry dziękuję za pomoc
Ty raczej żartujesz ?sama w domu botox pozostawiam bez komentarza. Chyba że coś ci się pomerdało.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 13:16   #3
MS13
Przyczajenie
 
Avatar MS13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Ty raczej żartujesz ?sama w domu botox pozostawiam bez komentarza. Chyba że coś ci się pomerdało.
Nie nie żartuje. Nieraz już natknęłam się w internecie na wzmianki o tym. Nadmieniam, że moje pytanie nie jest podyktowane checią oszczędności. Wiem, że równe dobrze mogę pójść do gabinetu i tam wykonać zabieg bo niejednokrotnie to robiłam. Chodzi tu jednak o względy czysto praktyczne. Poza tym nie jest to mój wymysł bo na zachodzie taka forma jest naprawde bardzo popularna.
MS13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 14:14   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Botox



I dokładnie wiesz w które miejsca trzeba się wkłuć, ile preparatu, jak się do zabiegu przygotować i co robić po nim?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:21   #5
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość


I dokładnie wiesz w które miejsca trzeba się wkłuć, ile preparatu, jak się do zabiegu przygotować i co robić po nim?
no właśnie to mnie zastanowiło.

Tak w USA jest to modne ale wątpie by 'każdy' mógł sobie coś takiego kupić pewnie muszą być jakieś uprawnienia..
W Polsce niestety trzeba mieć tytuł dr przed nazwiskiem by móc 'kogoś' ostrzykiwać a gdzie dopiero samej 'SOBIE'. Z reszta chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy, że botox jest 'gorszy' od kwasu hialuronowego. Co Ci tutaj będę mówić - tak zamów sobie na ruskim targu botox bo tam pewnie wszystko mają a potem stękaj u polskich lekarzy bo 'umarła' Ci twarz.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-09-05 o 16:23
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:55   #6
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Botox

Ja wiem o tego typu praktykach bo ogladałam dokument o koiecie ktora wstrzykiwala ten botox swojej 9 letniej córce
Dlatego chyba lepiej ze w Polsce przecietny czlowiek nie ma dostepu do tych produktow. A wzgledy 'praktyczne' mnie nie przekonuja, co za problem raz na pół roku podjechac do gabinetu lekarskiego?
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:58   #7
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez screamowsky Pokaż wiadomość
Ja wiem o tego typu praktykach bo ogladałam dokument o koiecie ktora wstrzykiwala ten botox swojej 9 letniej córce
a ja potem czytałam, że to był pic fotomontarz taki na potrzebe 'filmiku' żeby ludzie gadali.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 18:19   #8
MS13
Przyczajenie
 
Avatar MS13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Botox

Zadałam pytanie poniewaz jak już wspomniałam wykonywanie takiego zabiegu w domu zagranicą jest popularną metodą. Przecież m.in do tego służy forum aby zaczerpnąc informacji na interesujący nas temat. Doskonale wiem, że zabieg mogę wykonać w gabinecie bo jak już wcześniej wspomniałam. Nie jestem desperatką aby uciekac się do kupowania preparatów o nieznanym składzie na czarnym rynku czy ,,rosyjskich podróbek,, Wręcz przeciwnie jestem zwolenniczką wykonywania wszelkich zabiegów w bezpieczny sposób. Poza tym od zadania pytania jest jeszcze daleka droga do robienia czegoś na własną rękę, byłam ciekawa więc zapytałam. Aczkolwiek owszem nie miala bym kłopotu z wykonaniem zabiegu.
MS13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:43   #9
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Botox

botox w domu? jeśli ktokolwiek coś takiego sprzedaje do domowego użytku, możesz być pewna, że to podróbka z Chin
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 10:32   #10
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez MS13 Pokaż wiadomość
Nie nie żartuje. Nieraz już natknęłam się w internecie na wzmianki o tym. Nadmieniam, że moje pytanie nie jest podyktowane checią oszczędności. Wiem, że równe dobrze mogę pójść do gabinetu i tam wykonać zabieg bo niejednokrotnie to robiłam. Chodzi tu jednak o względy czysto praktyczne. Poza tym nie jest to mój wymysł bo na zachodzie taka forma jest naprawde bardzo popularna.
Nie zrozumiałam co w tym wypadku jest "względami czysto praktycznymi"?
ps jestesm po zastrzykach i wiem,ze sama bym sobie tego nie zrobiła. Sam fakt,ze robi Ci to lekarz a nie pielegniarka czy osoba po kursie mowi sam przez siebie
ps watpie,zebys robiła juz te zastrzyki skoro z czymś takim wyskakujesz
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.