Fryzjer w Rzeszowie - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 12:47   #511
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności




Mam nadzieje ze nie zaplacilas za tak spaprana robote?
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 09:26   #512
betien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A ja wczoraj zapłaciłam 9 dych za spartoloną robotę niestety - panu Rafalowi (zakład na końcu Pułaskiego). Chciałam zwykłą bomkę, trochę krótsza z tyłu, z lekko opadającymi wlosami ku przodowi, niezbyt mocne cieniowanie. Mam trudne włosy. Na koniec pan nie raczyl pokazac co wyciąl z tyłu, z przodu włosy wygladały nie źle, choc były mocniej wycieniowane niz prosiłam, ale zrzucialm to na karb poprawek po niezbyt udanym poprzednim ścięciu. ale rozpacz była w domu jak zobaczyłam tył- krzywo i z jakimś zębem z boku. najpier mialam jechac i go ochrzanic, ale obawa przed kolejnymi popisami była zbyt silna. W dodatku kąt ścinania włosów okazal się tak ostry, że mam wypuszczone jakies pejsy po bokach. Pojechalam do Plazy , żeby ktoś choc podrownal mi tył. Czeka mnie kilka miesięcy powrotu do normalności. Juz mnie naprawdę trafia od cudownych dzieci rzszowskiego fryzjerstwa i ich pomysłów. Jesli znacie kogoś, kto choć umie słuchać czego klient chce i odróżnia linię prostą od krzywej, to błagam o namiar!
betien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:13   #513
kaniusia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 276
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Enii zapłaciłam niestety, nie pomyślałam bo byłam w szoku, jedno wiem nie wrócę tam za nic w świecie. Najgorsze to że fryzjer tłumaczył się złym oświetleniem i mówił że w zwykłym świetle tego nie będzie, więc miałam nadzieję że rzeczywiście tak się stanie. Moja głupota, ale na przyszłość wiem że ten salon trzeba omijać szerokim łukiem
kaniusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 10:32   #514
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

a tak a propo, to czy któras z was nie zaplaciła kiedys fryzjerowi, bo cos było nie tak? Ja oczywiscie nigdy sie nie zdobyłam na to zeby powiedziec "beznadziejna robota - nie zapłace" ale ciekawa jestem co fryzjerzy na to
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 16:03   #515
konieczynka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Bylam u Damina w DM i teraz zaluje ze tam poszlam,nigdy wiecej.Naczytalam sie tutaj "ochow i achow" na jego temat a teraz bede czekac kilka miesiecy az mi wlosy odrosna z czubka glowy.
nie polecam go.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a tak a propo, to czy któras z was nie zaplaciła kiedys fryzjerowi, bo cos było nie tak? Ja oczywiscie nigdy sie nie zdobyłam na to zeby powiedziec "beznadziejna robota - nie zapłace" ale ciekawa jestem co fryzjerzy na to
ja niestety zawsze place a pare razy mialam tragedie na glowie.
konieczynka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 07:54   #516
betien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ja też zawsze płacę, ale raz zdarzyło wrócic do domu i zobaczyc po umyciu głowy wszystkie nierówności. Wróciłam do zakładu, poprosiłam właścicielkę i pokazałam jej to co mam na głowie, po czym powiedziałam, że będzie chyba uczciwie jesli w ramach reklamacji mi to popoprawia. Oczywiście nie dopłaciłam ani grosza.
Konieczynko - łączę się w bólu... Też przede mną parę miesięcy czekania, aż włosy odrosną...
betien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:49   #517
kasiakasia666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bielsko
Wiadomości: 176
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hej.
Myślałam że nie zatrudnia się totalnych beztalęci fryzjerskich w dobrych salonach.
Spotkałam się z niespodzianką, kiedy przyszłam do MONIKI z Vouge...
Tragedia, dziewczyna zrobiła mi włosy tragicznie, a wzięła dużo pieniędzy.
Naprawdę ostrzegam przed nią, nie dość że nie ma żadnych umiejętności to jeszcze zauważyłam u niej totalny brak higieny.... to obrzydliwe.
Dziewczyny idźcie do jakiegoś wiejskiego fryzjera, gdziekolwiek a efekt napewno będzie lepszy niż u moniki w vouge.
pozdrawiam.
kasiakasia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 19:29   #518
pole690
Przyczajenie
 
Avatar pole690
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
GG do pole690
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Mam takie samo zdanie na temat tej"fryzjerki" Moniki z Vogue kompletnie dziewczyna nie ma pojęcia o fryzjerstwie I NISZCZY WŁOSY.Dobrze że zapisałam się do niej na fryzure próbną ślubną bo gdyb było to własciwe czesanie to na ślubie z taką fryzurą bym się wściekła.Także też wspolczuje.i ODRADZAM INNYM !!!
pole690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:52   #519
sabina113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ja również byłam u Rafała, zapłaciłam mu 90 zł za ścięcie, którego w ogóle nie było widać. Widzę, że Rafał ścina wszystkich tak samo: Z tyłu krócej, z przodu dłużej. Specjalnie zapuszczałam włosy, żeby wyczarował na nich coś na prawdę ekstra, a on je delikatnie podciął Jak już mam dać 90 zł za ścięcie to oczekuję czegoś na prawdę fajnego. Może macie kogoś godnego polecenia?
sabina113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:09   #520
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

w vouge biorą teraz za ścięcie 90 zł???? nie wiedzą ze kryzys jest?? oszaleli !
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 08:50   #521
kociaraaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

To na pewno nie Rafal z VOUGE tylko Rafal z bylego salonu studio 04 a obecnie salonu bez nazwy (wlasciwie nie wiem dlaczego?)
kociaraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 19:01   #522
kama82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 156
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Tez mysle ze nie chodzi raczej o Rafała z Vogue bo napewno sciecie tam nie kosztuje 90zl.A z tego co piszecie to pani Monika jest tam totalna pomylka...Ale Gosie i Rafala z tego salonu polecam.
kama82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:36   #523
sabina113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Chodzi o Rafała z salonu na ulicy Pułaskiego ( właściwie bez nazwy ) Tego nie polecam
sabina113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:42   #524
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

to na pułaskiego jest jakis nowy salon ze scinającym panem Rafałem?? Gdzie??
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:53   #525
Marta_
Raczkowanie
 
Avatar Marta_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czy ktos moze polecic/odradzic salon The Stylist ???
__________________
When everything’s made to be broken I just want you to know who I am...
Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 09:33   #526
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Widze, że zaroiło się od osób mających kilka postów na koncie i wypowiadających się tylko tu hmmm coś mi tu nie gra

Ja od siebie mogę polecić p. Magdę w salonie carmen na zygmuntowskiej. Trafiłam do tej pani przypadkowo jak trzeba było ratowac przód po innej fryzjerce i juz pare razy byłam u niej na podcięciu. Pani Magda podcina dokładnie tyle ile jej się powie, ja zapuszczam włosy i to jest dla niej jasne i obcina tylko co trzeba a nie tak jak wiele fryzjerek które z 1cm zrobią 5 :/ Na temat radykalnych ścięć czy farbowania włosów się nie wypowiem bo jak na razie prosze tylko o lekkie fryzurki bez skracania ale z tego jestem w każdym razie bardzo zadowolona Bierze 20 zł czyli bardzo przystępnie Dopóki zapuszczam włosy na pewno będę jej klientką a co potem zobaczymy Wybieram się też i pewnie do niej na ciemne pasemka od spodu także i z tego na pewno zdam relacje

Byłam też kiedyś u p. Damiana. Ze strzyżenia byłam co prawda zadowolona ale nie podobało mi się jego zachowanie. Był moim zdaniem hmmm jakby to powiedzieć zbyt bezpośredni w stosunku i do mnie i do pani przede mną. Lubię otwartość, fajnie i pogadać jak się siedzi na fotelu ale moim zdaniemtrzeba jednak zauważać drobną różnicę między swoim klientem a kolegą :/
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 14:06   #527
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Widze, że zaroiło się od osób mających kilka postów na koncie i wypowiadających się tylko tu hmmm coś mi tu nie gra
dokladnie, nie pierwszy raz zresztą taka akcja skutecznie zniechęciła mnie to pewnego salnou (raz bylam wiec mam pojecie jak jest)

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Byłam też kiedyś u p. Damiana. Ze strzyżenia byłam co prawda zadowolona ale nie podobało mi się jego zachowanie. Był moim zdaniem hmmm jakby to powiedzieć zbyt bezpośredni w stosunku i do mnie i do pani przede mną. Lubię otwartość, fajnie i pogadać jak się siedzi na fotelu ale moim zdaniemtrzeba jednak zauważać drobną różnicę między swoim klientem a kolegą :/
kazdy lubi cos innego, mi akurat takie podejscie odpowiada, pogadam, posmieje, a nie jak mialam w innych salonach - grobowa cisza przez całą wizyte,brr
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 11:22   #528
justyna_wisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hej!!! czy może ktoś z was wie gdzie można w Rzeszowie zrobić zabieg chemicznego
prostowania włosów w Rzeszowie lub gdzieś w okolicy ? szczególnie chodzi mi
o salony które stosują firmę Goldwell i farouk
justyna_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:57   #529
glazura14
Przyczajenie
 
Avatar glazura14
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witam! Proszę doradźcie mi jakiegoś porządnego fryzjera,a najlepiej stylistę(jeśli jest taki w rzeszowie). Mam długie,gęste i do tego kręcone puszące się włosy i nie mam zielonego pojęcia co z nimi zrobić.... i chciałabym już jakiegoś bardziej doświadczonego i profesjonalnego fryzjer,bo boję się,że taki zwykły mi spierniczy....
Słyszałam coś o studiu Loreal'a był tam ktoś??
glazura14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 18:43   #530
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

dziewczyny możecie coś powiedzieć o fryzjerach w Plazie i Galerii Rzeszów? i jak tam z cenami?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 07:44   #531
betien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Widze, że zaroiło się od osób mających kilka postów na koncie i wypowiadających się tylko tu hmmm coś mi tu nie gra
Przede wszystkim powiem coś jako osoba, która ma zaledwie kilka wąków i tylko tutaj. Nie każdy żyje wyłącznie tym jak wyglada ( i wzwiązku z tym ma przymus wypowiadania sie w każdym temacie o modzie i urodzie), ale każdy tej sferze jakąś cześć czasu poświęca i ma jakiś swój punkt achillesowy - jak np włosy. Dlatego wydaje mi się, że zanim następnym razem pojawią się tutaj czy gdzie indziej takie przytyki z serii o spiskowej teorii dziejów, nalezało by się zastanowić czy ktos z tego tytułu, kto nie ma żadnych złych intencji, nie poczuje się nieswojo. Jak gośc nieproszony.

Mam pytanie - "przebiegłam" jeszcze raz po wątku i próbuję uzyskac trochę informacji nt. pana Romana P. z Piłsudskiego. Już kilkanaście lat temu słyszałam o nim, ale jakos nigdy nie dotarlam. Teraz, kiedy wiem, że za jakis miesiąc, półtorej moje włosy będą już nadawać się do tego żeby wychodzić z tragedii po p. Rafale, zaczynam zbierać informacje - kto gdzie i jak. Spotkałam panią która strzyże się u p. Romana i jest zadowolona, nie mniej jak powiedziała, że "ma fantazję" (czy jakos tak) to sie trochę przestraszyłam, bo efekt fantazji nosze na głowie. Czy macie jakieś doświadczenia z tym fryzjerem? A może znacie kogoś innego, a zależyt mi na kimś kto robi to o co się go prosi, kto nie narzuca się ze swoja ułańską fantazją..?
betien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:36   #532
deszczyk87
Raczkowanie
 
Avatar deszczyk87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 51
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Co do p. Romana osobistych doświadczeń nie mam, ale znam kilka osób, które ścinały u niego włosy. Były zadowolone z pierwszego ścięcia, z następnych już zdecydowanie mniej.
Ja osobiście polacam Damiana. Ma on studio fryzur na ul. Okrzei. Ceny za ścięcie zaczynają się od ok. 50zł. Zawsze wychodziłam od niego zadowolona. Na pierwszej wizycie wypytał mnie jak zachowują się moje włosy, w czym się widzę w czym nie, co mi się podoba etc. Nie chcialam redukowac ich z długosci, wiec z niej nie zszedł więcej niz 1cm. Fryzurka była wow i tylu ochów i achów dawno nie słyszałam. Teraz mam do niego zaufanie i jedyne co robie na wizycie to określam na co miałabym ochotę a resztę pozostawiam jemu- ufam mu na tyle Nigdy się nie zawiodłam
__________________
"Chce się wyglądać, trzeba cierpieć"
deszczyk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 07:23   #533
betien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

No właśnie widzę, że to imię się dośc często tutaj przewija. Z tego co piszesz pan Damian raczej słucha czego sie oczekuje. Chyba sie więc zdecyduję. I na pewno dam znać czy jest ok. Dzięki.
betien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 09:01   #534
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez betien Pokaż wiadomość
Przede wszystkim powiem coś jako osoba, która ma zaledwie kilka wąków i tylko tutaj. Nie każdy żyje wyłącznie tym jak wyglada ( i wzwiązku z tym ma przymus wypowiadania sie w każdym temacie o modzie i urodzie), ale każdy tej sferze jakąś cześć czasu poświęca i ma jakiś swój punkt achillesowy - jak np włosy. Dlatego wydaje mi się, że zanim następnym razem pojawią się tutaj czy gdzie indziej takie przytyki z serii o spiskowej teorii dziejów, nalezało by się zastanowić czy ktos z tego tytułu, kto nie ma żadnych złych intencji, nie poczuje się nieswojo. Jak gośc nieproszony.
jezeli poczułas sie urażona to przepraszamy, ale jak poczytasz wątek to zobaczysz, ze było juz pare osób ewidentnie napędzających klientów do salonu vouge, w dodatku dosc bezczelnych i niemiłych. Jakos zaraz po takich akcjach wizaż wprowadził nawet zakaz umieszczania adresów i nazw zakładów w postach (trzeba sobie je było wysyłać potajemnie na priva ) , teraz juz odpuścili i dobrze

Cytat:
Napisane przez betien Pokaż wiadomość
No właśnie widzę, że to imię się dośc często tutaj przewija. Z tego co piszesz pan Damian raczej słucha czego sie oczekuje. Chyba sie więc zdecyduję. I na pewno dam znać czy jest ok. Dzięki.
rozmawialam z nim i mowil, ze jak klientka wie czego chce to jest mu najłatwiej, a jak czasem przychodze z jakims zdjęciem z gazety (oczywiscie w miare dopasowanym do specyfiki moich wlosów) to juz w ogole jest super, scina mnie identycznie jak na fotografii. Oczywiscie narzekał tez ze kupe babek przychodzi i chce fryzurę, która nie pasuje, albo po prostu na danych wlosach nie wyjdzie ładnie i wtedy jest placz, że źle sciał
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 06:12   #535
elza 1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hej dziewczyny! czy ktoś orientuje się czy pani Gosia pracuje jeszcze w salonie Lorette na Zygmuntowskiej?
elza 1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 18:19   #536
Martyna80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witam mam pytanko...jakiś czas mnie nie było w Rzeszowie. Wcześniej chodziłam do p. Magdy z FRIZZ na Osmeckiego i byłam zadowolona z koloryzacji, jak i ze ścięcia. Ostatnio jak dzwoniłam był problem z terminami u p. Magdy i zapisałam się do p.Basi. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na jej temat ? bo jak ostatnio tam byłam to jeszcze nie pracowała.
Martyna80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 18:32   #537
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
kazdy lubi cos innego, mi akurat takie podejscie odpowiada, pogadam, posmieje, a nie jak mialam w innych salonach - grobowa cisza przez całą wizyte,brr
Ale ja też jak najbardziej lubie pogadać, pożartować itp. sama jestem gaduła, fajnie jest nawiązać bliski kontakt z fryzjerem do którego się chodzi ale jest jak dla mnie taka cieńka granica między pogadaniem sobie na luzie z klientem a spoufalanie się z nim - jak u innych fryzjerów/kosmetyczek do których chodziłam nigdy nie było takich problemów to p. Damian te granice przekroczył.
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 02:09   #538
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Poszukuje niedrogiego fryzjera do ścięcia samej grzywki
Raczej nie zapłace więcej niż 20 za grzywkę, już wolałabym sama robić
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 06:09   #539
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Poszukuje niedrogiego fryzjera do ścięcia samej grzywki
Raczej nie zapłace więcej niż 20 za grzywkę, już wolałabym sama robić
wpadnij do mnie jakos ci uciacham i to jeszcze za darmo
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 07:29   #540
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
wpadnij do mnie jakos ci uciacham i to jeszcze za darmo
Ooo w porządku,a robiłaś TO juz kiedyś?
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.