Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 21:04   #1441
mimi1812
Raczkowanie
 
Avatar mimi1812
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

No więc, ja również jestem posiadaczką cienkich włosów. Ale to jeszcze nie wszystko, do tego są rzadkie, szybko się przetłuszczają (nie wytrzymują nawet 24h) , ostatnio w ogóle mnóstwo ich straciłam i nawet drogie specyfiki od dermatologa nie pomogły, ale powoli wracają do siebie. Do tego mają skłonności do puszenia się praktycznie przy każdej pogodzie. Końcówki są lekko przesuszone. I mimo tych wszystkich wad nie zgodzę się, że dziewczyny z cienkimi włosami nie powinny ich zapuszczać. Ja mam długość taką "do linii stanika" i odkąd są długie wyglądają dużo lepiej, bardziej podatne na układanie, a przez to że są cięższe nie plączą się tak szybko. Wcześniej ja miałam krótsze to z moimi skłonnościami do falowania wyglądałam ja pudel Poza tym włosy były wciąż matowe, pewnie w skutek puszenia wyglądały niezbyt zdrowo. A wiadomo że im dłuższe włosy tym efekt puszenia mniejszy.
mimi1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 01:05   #1442
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Melduje się kolejna posiadaczka cienkich włosów.
Niestety mam tak od początku, zawsze miałam rzadziutkie, cieniutkie i delikatne włosy i nie miałam żadnego problemu z wypadaniem, ot po prostu z natury takie cienkie.
Jedyny ich plus jest to, że są proste.
NIE UŻYWAŁAM NIGDY PROSTOWNICY
Z tego mogę być dumna hehe
Niestety nadal szukam dobrego szamponu... który trochę podniósłby włosy. Jak narazie wygrywa Joanna, do włosów cienkich i delikatnych - zauważalna objętość, nie tylko przeze mnie. Minusem jest jednak, że trochę wysusza, ale troszkę odżywki i jest ok.
Nie radzę cienkowłosym myć szamponami z dużą ilością sylikonów. Zbyt obciążają.
Jeśli znajdziecie jakieś CUDO na objętość albo na gęstość włosów to koniecznie napiszcie!
Pozdrawiam
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2010-10-30 o 01:18
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 13:48   #1443
Bulletina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Jakby nie było, to ja też nie mam zbyt pięknych włosów. Są falowane, odstające i cienkie dosyć. Pół roku temu ścięte było na krótko, ale teraz chcę je zapuścić trochę, chodzi mi o taką długość pod szyję (a już niewiele mi brakuje). Ale moje teraz są cieniutkie, niezbyt gęste, szybko się przetłuszczają i dziwnie stoją. Cokolwiek bym nie robiła to i tak nie są pięknie. A od czasu do czasu prostuje, ale nie za często.
__________________
Zapuszczam włosy ok 3-5 cm i nie więcej...
Grzywkę też .

Rozwód z obżarstwem, zdrowo się odżywiamy. Miesiąc pierwszy.
Dam radę ;D.
Bulletina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 12:28   #1444
Overrted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
cienkie , suche ..

Mam cienkie ,suche włosy mniej więcej do ramion ,trójkątną twarz i do tego ogromny nos loki na mojej głowie na prawdę za dobrze nie wyglądają , poradzie ! - jaką mam sobie układac fryzurę ... może jakoś je ściąć ? - niewiele fryzur pasuje do trójkątnej twarzy tym bardziej z cienkimi włosami.
Overrted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 14:12   #1445
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: cienkie , suche ..

wstaw zdjęcie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:57   #1446
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja również mam cienkie włosy, które usiłuję zapuścić i doprowadzić do ich dawnego stanu, który pamiętam jak przez mgłę. Tyle, że czego bym nie zrobiła wciąż są takie płaskie i oklapnięte, a nakładanie odżywki po myciu tylko to pogarszało, więc zrezygnowałam z tego. Robię tylko maseczki raz w tygodniu. Jedyny plus moich włosów jest taki, że są proste i nawet błyszczące, ale to chyba przez farbę
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 16:44   #1447
kamilaaaa123
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaaa123
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ---
Wiadomości: 104
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

dołanczam sie do wątku . To moj najwiekszy kompleks przez wlosy czuje sie niepewnie zawsze gdy wyprostuje mija kilka minut a one sie sklejaja i kreca. sa cieniutkie . Kolezanki sie smieja ze tyle co ja mam wlosow to one maja grzywki ;/ ale co zrobic bozia nie obdarzyla ale za to w czym innym .. ja staram sie robic co kilka dni maske glis kur na koncowki .. ale to i tak zbytnio nie pomaga .. zniszczylam wlosy rozjasnianiem . farbowaniem . i tak w kolko tera zmadrzalam i nie farbuje od 9 miesiecy . chce miec naturalne wlosy i moze gesciejsze prze to ?
__________________
..Bo Ty Jesteś Jak Powietrze Dla Mnie Jak Życia Sens

..Sprawiasz ,Że Każdy Mój Dzień Wart Jest Jutra

31.12.2004 --> ;**** Razem Na Zawsze <3


<3 <3 <3

kamilaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 12:39   #1448
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Hej dziewuszki. Ja o swoje cienkie włosy dbam w następujący sposób :
1. Nie farbuję ich (bo jeszcze nie ma takiej potrzeby).
2. Myję je tylko szamponem Radical i pryskam odżywką wzmacniającą Radical.
3. Łykam tabletki Silica.
4. W chwili obecnej aplikuję codziennie ampułki Radical.

Polecam taką kurację, włosy na pewno stają się mocniejsze i nie wypadają. Jak skończę kurację dam wam znać czy faktycznie zgęstniały.
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 08:11   #1449
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Witam, dolaczam do watku! Mam cieniutkie, miekkie elektryzujace sie wlosy, bez objetosci. Mialam nadzieje ze olejowanie im pomoze ale po jakis 5 miesiacach nie zauwazylam znacznej roznicy . Mam wrazenie ze powrot do naturalnego koloru nie ma wplywu na gestosc, u mnie wrecz pogorszyl sytuacje bo zdrowe wlosy sa jeszcze bardziej miekkie i jeszcze bardziej klapniete. Do tego od paru miesiecy wypadaja mi wlosy , co prawda w ich miejsce rosna takie 'baby hair' ale wyglada to nieciekawie, zwlaszcza po lewej stronie glowy mam takie jakby zakole pokryte tymi malymi wloskami . Sama juz nie wiem co mam zrobic z tymi paskudnymi wlosami, im bardziej o nie dbam tym gorzej wygladaja , chyba po prostu zetne je bo juz mi rece opadaja.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 14:24   #1450
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

co od wypadających włosów to ja łykam biotynę od 2tyg i piję drożdże od 3tyg. , a włosy zdają mi się już być mocniejsze ,troszkę mniej wypadają są też zdrowsze oraz mam mnóstwo baby hair
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 03:07   #1451
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Zawsze miałam długie i dość cienkie włosy, ale kiedyś były gęste i miały fajną objętość, są lekko kręcone, więc wyglądały naprawdę ładnie. A teraz? Mogę całość spiąć niewielką spinką-żabką 8( Na skroniach mam normalnie prześwity, jak spinam włosy w kucyk to wygląda jakbym wyłysiała po bokach. A gdy noszę włosy rozpuszczone, to są z tyłu zupełnie oklapnięte, na dodatek czasem wręcz widać kolejne prześwity z tyłu głowy po bokach 8( Poza tym co mycie wyciągam z odpływu ogromną ilość włosów 8(
Nie farbuję włosów, nie używam lokówki ani suszarki (chodzę spać z mokrą głową), a prostownicy może raz w miesiącu. Czy problemem może być to, że do pracy muszę włosy związywać? Od prawie 7 lat codziennie mam włosy ściśnięte ciasno z tyłu głowy, czasem gumką, częściej spięte spinką albo żabkami. Czy to osłabia cebulki i powoduje nadmierne wypadanie?
Aż płakać mi się chce, gdy widzę na zdjeciach moje dawne, puszyste loki - w porównaniu do teraz - mam może połowę dawnych włosów 8(
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O

Edytowane przez maimeri
Czas edycji: 2011-01-05 o 03:08
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 12:25   #1452
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez maimeri Pokaż wiadomość
Zawsze miałam długie i dość cienkie włosy, ale kiedyś były gęste i miały fajną objętość, są lekko kręcone, więc wyglądały naprawdę ładnie. A teraz? Mogę całość spiąć niewielką spinką-żabką 8( Na skroniach mam normalnie prześwity, jak spinam włosy w kucyk to wygląda jakbym wyłysiała po bokach. A gdy noszę włosy rozpuszczone, to są z tyłu zupełnie oklapnięte, na dodatek czasem wręcz widać kolejne prześwity z tyłu głowy po bokach 8( Poza tym co mycie wyciągam z odpływu ogromną ilość włosów 8(
Nie farbuję włosów, nie używam lokówki ani suszarki (chodzę spać z mokrą głową), a prostownicy może raz w miesiącu. Czy problemem może być to, że do pracy muszę włosy związywać? Od prawie 7 lat codziennie mam włosy ściśnięte ciasno z tyłu głowy, czasem gumką, częściej spięte spinką albo żabkami. Czy to osłabia cebulki i powoduje nadmierne wypadanie?
Aż płakać mi się chce, gdy widzę na zdjeciach moje dawne, puszyste loki - w porównaniu do teraz - mam może połowę dawnych włosów 8(

Czytałam tu na wizażu , że ciągłe spinanie włosów znacznie osłabia cebulki i z własnego doświadczenia wiem , że gdy mam je ciasno spięte i potem je rozpuszczę to boli mnie skóra głowy a może i same cebulki ? mi również wypadają włosy ale kupiłam sobie na to mgiełkę wzmacniającą radical (co prawda stosuję ją na noc wcierając w skalp i to już 3 miesiąc ) ale mam mnóstwo baby hair i to z dnia na dzień coraz dłuższe! kupiłam biotynę i odczuwam wzmocnienie włosów -stosuję ok 2 tyg , oraz od ok.miesiąca piję drożdże które również wzmocniły mi włosy , w planach mam robić sobie płukanki z herbatki z pokrzywy . Może wypróbuj taką kurację ? Biotyna powinna Ci pomóc , kup w aptece najlepiej zdrovitu u mnie była za ok 9,70 50 pastylek 2x dziennie łykam pojednej wiec wychodzi 25 dni kuracji , możesz też w necie kupić z większą zawartością biotyny np 2,5 mg lub 5 ale w niektórych aptekach chyba też takie znajdziesz ..
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 12:57   #1453
Paulinka18
Rozeznanie
 
Avatar Paulinka18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 611
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

hej dziewczyny
pisze poniewaz mam problem i mam nadzieje ze mi pomozecie, otóż mam bardzo rzadkie wlosy ,wypadaja mi, sa suche na koncach.rzadko je prostuje.czy moglybyscie mi cos polecic?jakis szampon lub cos innego

i mam jeszcze pytanie odnosnie tabletek i innych preparatow do lykania czy nie powoduja one tycia bo moja siostra lykala kiedys i mowila , że zauwazyla, że tyje.

z gory dziekuje
Paulinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:54   #1454
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

to zależy czy masz tendencję do tycia a co do włosów zacznij od porządnej regeneracji , poszukaj tu na KWC takich szamponów , masek do włosów które Ci je zregenerują .
Ja ze swojej strony polecam biotynę tak jak wcześniej napisałam
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:51   #1455
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

HairMania, dzięki za wskazówki 8)
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O

Edytowane przez maimeri
Czas edycji: 2011-01-05 o 16:07
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:31   #1456
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez maimeri Pokaż wiadomość
HairMania, dzięki za wskazówki 8)
od tego tu jesteśmy aby sobie pomagać
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 11:16   #1457
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Jeśli komus bardzo wypadają włosy, a wręcz łysieje, zalecam wizytę u lekarza i przebadanie tarczycy. W ogóle radzę zacząc od środka, szampony i maski dopiero jesli ze zdrowiem wszystko w porządku i minerałów w organizmie nie brakuje.
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 15:36   #1458
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Dopisuje się do Was dziewczyny. Dawniej moje włosy były zdrowe i gęste a teraz.... cieniutkie jak włos od kolby kukurydzy. http://himalayaherbals.pl/sklep/skle...&itemID=157799 słyszałyście może coś więcej o tym kremie
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 12:14   #1459
Mellodya
Raczkowanie
 
Avatar Mellodya
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Germany
Wiadomości: 32
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cienkie i stosunkowo rzadkie włosy to i mój kompleks. Chyba są to częste cechy włosów blond ;]
Kiedyś [hen hen dawno temu] miałam długie za tyłek, proste, równej długości włosy..farbowanie, nadmierne cieniowanie zrobiły mi na głowie ucieleśnioną rozpacz. Przeklinam swoją fryzjerkę, która tym co miesięcznym cieniowaniem pozbyła mnie 3/4 włosów :[
Od roku nie obcinałam włosów i choć po odrostach widać, że rosną, to faktycznie mało da się zauważyć efekty. Czupryny wizualnie nie przybywa, przez mocne ścieniowanie. Do tego napatoczyło się ich wypadanie. Tu pomogła mi na pewno seria Radical (szampon + mgiełka), nafta kosmetyczna, jajko i olejek rycynowy. Włosy stały się zdrowsze, błyszczące, ograniczyło to ich wypadanie i odbudowało zniszczone (tak długo nieobcinane) końcówki.

Dziewczynom, które również dręczy problem wypadających włosów, mogę też polecić tonik i szampon Garnier Neril. Trzeba być bardzo sumiennym w ich stosowaniu, szczególnie w przypadku toniku, ale dzięki niemu włosy praktycznie przestały wypadać, a na głowie zauważyłam mnóstwo odrastających włosów.

Zastanawiam się również, żeby wybrać się do lekarza i choćby sprawdzić stan hormonów we krwi, które są częstą przyczyną wypadania włosów i ich ogólnego osłabienia. Może przyczyna tkwi gdzieś indziej, niż jak uważałam - w stresie.

Słyszałam też o zbawiennym piciu naparu z pokrzywy. Czy któraś z Was ją stosowała?

Pozdrawiam wszystkie Cienkowłose i 3mam kciuki za nasze zapuszczanie
Mellodya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 22:13   #1460
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Postanowilam powalczyc zeby polepszyc kondycje moich wlosow. A wiec tak: pije skrzyp i pokrzywe, myje tylko skalp zeby nie koltunic wlosow, osuszam miekka bawelniana koszulka, nie czesze na mokro. Zakupilam miekkie frotki i grzebien o szeroko rozstawionych zebach. Do tego ziola, byc moze wroce do olejowania, glinka, siemie lniane. Mam nadzieje ze tym razem uda mi sie zapuscic wlosy .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:56   #1461
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Melduje się kolejna posiadaczka cienkich włosów.
Niestety mam tak od początku, zawsze miałam rzadziutkie, cieniutkie i delikatne włosy i nie miałam żadnego problemu z wypadaniem, ot po prostu z natury takie cienkie.
Jedyny ich plus jest to, że są proste.
NIE UŻYWAŁAM NIGDY PROSTOWNICY
Z tego mogę być dumna hehe
Niestety nadal szukam dobrego szamponu... który trochę podniósłby włosy. Jak narazie wygrywa Joanna, do włosów cienkich i delikatnych - zauważalna objętość, nie tylko przeze mnie. Minusem jest jednak, że trochę wysusza, ale troszkę odżywki i jest ok.
Nie radzę cienkowłosym myć szamponami z dużą ilością sylikonów. Zbyt obciążają.
Jeśli znajdziecie jakieś CUDO na objętość albo na gęstość włosów to koniecznie napiszcie!
Pozdrawiam

jako przyszla fryzjerka i posiadaczka cienkich włosów z doswiadczenia wiem dobry szampon na objetosc zawsze bedzie wysuszal wlosy, te ktore nie wysuszaja daja gladki efekt nie daja objętośći gdyz zawieraja silikony i automatycznie włosy sa oklapniete, cos za cos.ja myje joanna kokosowym mam maske kokosowa tez joanny plus do modelowania pianki joanny i jestem zadowolona, naprzemian stosuje maske joanny z kallosem mlecznym
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:09   #1462
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Wiem o tym.
Ale mam pytanie jaki to szampon kokosowy joanny?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:42   #1463
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

a taki http://allegro.pl/joanna-szampon-do-...417234921.html
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 15:48   #1464
TheSunflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 76
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Hej dziewczyny
Tak czytam i czytam co tutaj piszecie, bo moje włosy też są cieniutkie. Ja używałam odżywki z allegro ze szpiku końskiego - bardzo pomogła. Fakt, jest droga, ale w zestawach z szamponem wychodzi taniej i naprawdę warto ją kupić.
Teraz zbieram na kurację vichy - dercos aminexil (chyba tak się to pisze), moja sąsiadka miała bardzo rzadkie włosy, wypadały jej garściami.. jednak kupiła te ampułki i włosy jak za dotknięciem różdżki zaczęły jej znów odrastać i stały się lśniące i gęste Trochę ta kuracja niestety kosztuje, więc nie pozostaje mi nic innego jak zbierać pieniążki Ja wolę zainwestować więcej w konkretny produkt, niż kupować wiele i wyrzucać pieniądze w kosmetyki, które nie przynoszą efektów...
Pozdrawiam
TheSunflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 11:25   #1465
Julka_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja mam podobny problem ;( Ja już nie wiem co mam robić z tymi włosami... Miałam ładne włosy,wystarczyło tylko końcówki podciąć, to ja głupia je obcięłam... Potem zaczęłam prostować. lokować i tak się zakończyła szczęśliwa historia moich włosów.. Strasznie żałuję, ze obcięłam. gdyby się dało cofnąć czas ;( Teraz ja mam okropne. One nie są oklapnięte, tylko, strasznie się puszą, one są tak delikatne, że wystarczy, że wiaterek zawieje, a one już wyglądają jakbym się nie czesała z tydzień... Mam dokładnie takie włosy jak linku. Doradźcie mi coś, co Wy stosowałyście, bo tam nic specjalnego nie pisze.
https://wizaz.pl/Fryzury/Pielegnacja/Wlosy-cienkie-i-delikatne[IMG]file:///C:/Users/Paulina/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG] [IMG]file:///C:/Users/Paulina/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]
Julka_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 14:13   #1466
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

każda z nas chce gęstych włosów <marzyciel>
problem jest w tym też jak nas karmią - świństwo
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:14   #1467
damascus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Drogie Dziewczyny !!

Ja mam bardzo cienkie wlosy chociaz jak mowilo mi wiele fryzjerek - jest ich duzo i sa zdrowe. Marze o dlugich wlosach ale wlasnie, moje wlosy rosna mi do lopatek o koniec !!! krusza sie.... nie wiem, co z tym zrobic.

Czytalam Wasze posty i zamierzam stosowac:

- zelatyne
- pokrzywe (plukanki i picie naparow)
- amla - olejek na porost wlosow

Chce sie tez wypowiedziec na temat tabletek takich jak: skrzypovita. Jadlam je i rzeczywiscie poprawiaja kondycje wlosa wiec na pewno polecam.
Do tego stosowalam inneov przeciw wypadaniu. Ale uwaga. Moj lekarz doradzil mi, zebym stosowac tabletki przeznaczone dla mezczyzn, poniewaz maja one wieksza dawke skladnikow i szybciej sie wchlaniaja. I musze przyznac, ze to prawda. Po 2 miesiacach moje wlosy byly mocniejsze i nie wypadaly.
Stosowalam tez inneov gestosc wlosow ale nie bylo zadnego efektu wiec przestalam.

Moje wlosy sa zdrowe ale bardzo cienkie i nie chca rosnac. Wiec mam do Was pytanie, co mozecie poradzic mi na porost wlosow i ich grubosc ??

z gory dziekuje za odpowiedzi!!
damascus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 05:31   #1468
Magiciatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Czy ktoras z Was ma cienkie wlosy o dlugosci do konca lopatek? Mam za soba etap roznych fryzurek do brody i mi sie nie podobaja. Nie chce mi sie ich ukladac codziennie, nie mam czasu, studiuje i pracuje. Chce z powrotem moja dawna dlugosc, na szczescie siegaja juz karku i troche ramion. Ten kto tego nie przerobil to nie wie jak bardzo meczace jest wstawanie o 6, mycie wlosow, suszenie, psikanie i wsamrowywanie roznych ✂✂✂✂✂✂✂ po to tylko by to wszystko zaniedlugo zmyc, bo przeciez moje wlosy sie przetluszczaja szybko i musze je myc codziennie (nawet jak nie stosuje zadnych srodkow). Interesuje mnie fryzura lekko cieniowana dla prostych wlosow, mam niesforne, niepodatne ani na grzebien, ani na szczotke koncowki, wiec je prostuje. Nienawidze stosowac czegos innego niz szampon i odzywka (ta druga niecodziennie), bo nic to nie daje. Tapirowanie na cienkich wlosach widac z kilometra, a lakier siedzi moze pol dnia. Suszenie glowa w dol pomaga na godzine. Czemu musialam odziedziczyc wlosy po mamie, tata i dziadkowie maja geste i czarne chlip chlip (jedna babcia krecone, a druga prosciusienkie)

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiciatko Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was ma cienkie wlosy o dlugosci do konca lopatek? Mam za soba etap roznych fryzurek do brody i mi sie nie podobaja. Nie chce mi sie ich ukladac codziennie, nie mam czasu, studiuje i pracuje. Chce z powrotem moja dawna dlugosc, na szczescie siegaja juz karku i troche ramion. Ten kto tego nie przerobil to nie wie jak bardzo meczace jest wstawanie o 6, mycie wlosow, suszenie, psikanie i wsamrowywanie roznych ✂✂✂✂✂✂✂ po to tylko by to wszystko zaniedlugo zmyc, bo przeciez moje wlosy sie przetluszczaja szybko i musze je myc codziennie (nawet jak nie stosuje zadnych srodkow). Interesuje mnie fryzura lekko cieniowana dla prostych wlosow, mam niesforne, niepodatne ani na grzebien, ani na szczotke koncowki, wiec je prostuje. Nienawidze stosowac czegos innego niz szampon i odzywka (ta druga niecodziennie), bo nic to nie daje. Tapirowanie na cienkich wlosach widac z kilometra, a lakier siedzi moze pol dnia. Suszenie glowa w dol pomaga na godzine. Czemu musialam odziedziczyc wlosy po mamie, tata i dziadkowie maja geste i czarne chlip chlip (jedna babcia krecone, a druga prosciusienkie)
Wycenzurowali mi slowo "pierd*l", bo nie mam w nim niedostepnych dla mnie polskich znakow
Magiciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 14:23   #1469
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Magiciatko Pokaż wiadomość

Wycenzurowali mi slowo "pierd*l", bo nie mam w nim niedostepnych dla mnie polskich znakow
hehe..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 12:11   #1470
kle0patra
Raczkowanie
 
Avatar kle0patra
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

dziewczyny, pomozecie mi?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=515185
kle0patra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.