Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 14:00   #811
InkaNovinka
Raczkowanie
 
Avatar InkaNovinka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 121
Dot.: wyschniete usta;(

Gliceryna na noc, i jakaś dobra pomadka. Kupiłam sobie teraz z Alterry, była w promocji w Rossmannie i jestem z niej zadowolona. Jest niesmaczna i ma niezbyt przyjemny zapach, ale... jest skuteczna. Nawilża i łagodzi. Skończył mi się balsam do ust Tisane, jest dobry w stadium już zaleczonych ust, na początku miałam wrażenie, że nie robi z moimi ustami nic... może potrzebował po prostu więcej czasu. Generalnie też jest fajny.
__________________
Jestem odpowiedzialna za to, co powiedziałam, nie za to, co zrozumiałaś.
InkaNovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 12:51   #812
karolakmagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

u mnie problemem jest brak czasu na maseczki i inne zabiegi. dlatego jakiś czas temu z polecenia koleżanki zakupiłam sobie balsam na oleju arganowym (co takiego http://marokosklep.com/balsam_do_ust...g,117,108.html ) i widzę naprawdę sporą poprawę myślałam też, żeby kupić balsam z arganem, ale nie wiem, czy będzie tak samo nawilżał? Może któraś z Was ma doświadczenie w tym temacie?
karolakmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 12:55   #813
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja kupiłam witamine b, biorę już 2 tygodnie + balsam avon z miodem kilka razy dziennie grubą warstwę i jak ręką odjął. A usta tak strasznie pękały że otworzyć ich nie mogłam.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 08:58   #814
karolakmagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Fakt, miód jest bardzo pomocny, ale mam z tym problem, bo jeśli często wychodzę, to dziwnie czułabym się z miodem na ustach wśród ludzi
karolakmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:27   #815
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

dziewczyny używałyście może tego balsamu do ust z Sanoflore ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...am-do-ust.html

zastanawiam się nad zakupem, od kiedy pamiętam mam problem z ustami, są suche i spierzchniete i pomadki typu Nivea sobie nie radza, a z drugiej strony chce miec coś wygodnego w uzyciu i nie babrać się w miodku
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 23:21   #816
Niunka_
Przyczajenie
 
Avatar Niunka_
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Czesc Dziewczyny,

od jakiegoś czasu zaczęłam używać pomadek - kupiłam czerwoną marki Inglot i moje usta po kilku godzinach zaczynają się łuszczyć, to samo się dzieję gdy nakładam marki ArtDeco bądź Avon. Czy ktoś wie czym jest to spowodowane ? Próbowałam dać podkład - zwykłe nawilżające błyszczyki, ale nie nie pomogło.
Pozdrawiam !
Niunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 20:24   #817
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Od jakiegoś czasu mam dziwny problem z ustami, nagle niewiadomo skąd dolna warga zaczyna się robić niesamowicie wysuszona wręcz, piecze, pęka, jest taka ściągnięta.
Nie pomaga wazelina, żadna pomadka nawilżająca, ani oeparol który zawsze zdawał egzamin, ani chwalona ostatnio alterra, krem nivea czy jakikolwiek inny. Wręcz mam wrażenie że cokolwiek daje na te usta to jest gorzej
Nie wiem juz co moze byc przyczyną i co tu na nie wymyśleć.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 21:59   #818
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja mam atopowe zapalenie skóry od roku, ale odkąd pamiętam moje usta są suche. Przetestowałam wszystko co się dało, czasem carmex pomagał, ale krótkotrwale. Od jakiegoś czasu na usta stosuję krem Mediderm. W aptece tuba 100ml kosztuje około 7zł, więc nie jest to duży wydatek jak na tak spory krem. Nakładam grubą warstwę przed snem (i wyglądam przy tym mega dziwnie, bo krem jest biały i gęsty, ale ważne że działa ), rano usta potrafią być na prawdę w dobrym stanie. Nie zawsze pomaga, bo jednak mam mocno problematyczną skórę, ale krem jest na parafinie, która moim zdaniem bardzo dobrze zabezpiecza takie miejsca jak usta, łokcie itp.

Edytowane przez Majessa
Czas edycji: 2014-06-13 o 22:18
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 20:47   #819
Shapeof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Cześć czy któraś z was mogłaby mi powiedzieć co oznacza biały pasek na dolnej części ust? Dołączam zdjęcie. W prawdzie nie widać go tu tak dokładnie lecz jest to coś na rodzaj białej obwódki dodam, że mam suche usta.Dziękuje za pomoc


Shapeof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 20:52   #820
annakoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
a jaki środek polecacie dla faceta? wargi są do tego mało elastyczne i wysuszone...
__________________
<ciach_reklama>
annakoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 21:18   #821
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Dla faceta to nie powinno się błyszczeć, Nivea ma w swej ofercie pomadkę dla mężczyzn, ale ona to taka średnia, facet może w sumie używać wszystkich ochronnych, jak się boi błysku to nanosić przed snem a rano się obudzi ze zregenerowaną skórą. Dobre są bebe, flos-lek, eos jest wydajna i nie błyszczy.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 21:47   #822
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Jak dla mnie najlepsze pomadki to Neutrogena i masełka do ust Bielendy. Dobrze nawilżają, gdy tymczasem większość zwyczajnie przesusza usta...
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 12:44   #823
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

moze nie przesusza, ale na pewno slabo nawilza, mozna smarowac smarowac i za moment znowu suche i tak w kolko bez rezultatu, ja tez uzywam tego maselka bielendy, odkad mialam kuracje izotretynina i kupowalam na potege wszystko co nawilza, ale najbardziej podpasowalo mi wlasnie to
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 19:05   #824
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

u mnie najlepiej sprawdza się miód i pomadka cien z lidla (takie po 3 sztuki pakowane), tanie i dobre
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 14:06   #825
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

W tym roku, dosłownie teraz i dwa dni do tyłu zrobiłam swoje odkrycie, ono nie nowe bo kobiety już dawno używały jej do twarzy i kobiety na sutki podrażnione jak dawały swoim dzieciom mleko, a mówię o Lanolinie, najlepiej 100%, nakładamy na usta na noc lub kilkakrotnie w w ciągu dnia, ona jest bezbarwna i trochę nabłyszcza usta, praktycznie bez zapachu, tylko nakładamy z tubki aptecznej, ale co tam, dla zdrowia naszych ust możemy się poświęcić, lanolina jest w Bepanthen maść, PureLan Madela (te dwie maści posiadam) oraz te co nie mam A-pectus Kosmedu i Lansinoh lanolina, są też tańsze np w ZSK, ale te z półproduktów sa w pudełku jak na krem i mają zapach trochę może drażniący niektórych, apteczne są w wygodnych tubach i praktycznie bez zapachu.
Mnie się usta wygoiły i nawilżyły w 2 dni, mam elastyczne i ładne, a miałam bardzo wysiekane przez tegoroczne mrozy.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 12:26   #826
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja miałam dość suche usta i przypadkiem natrafiłam na Blistex Mediplus - dostępny w Rossmannie za 11 zł chyba? Poradził sobie z problemem w ciągu 2 dni, a ja się uzależniłam od tego mentolowego chłodu na ustach.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 22:36   #827
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja lubię też pomadkę do ust Carmex, tylko że zauważyłam że odkąd jej używam to bardzo często muszę po nią sięgać... Może takie przyzwyczajenie albo lekkie uzależnienie od niej
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 12:34   #828
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej dziewczyny, jaki kosmetyk (kupiony lub homemade, bez parafiny!) polecacie do pielęgnacji ust na narty, gdzie wiadomo jesteśmy cały dzień na zimnie, wietrze, śniegu...
Mam obecnie manię na kokosowy olej, przelałam go m.in. do pudełeczka na błyszczyk i smaruję nim usta, jednak problem z nim jest taki, że w temperaturze poniżej kilkuanstu stopniu robi się twardy i zamarznięty, za to przy temperaturze powyżej ok. 23 stopni robi się lejący (i na przykład nie da sie go trzymać w kieszeni blisko ciała, bo po otwarciu grozi ubabraniem wszystkiego dookoła). No i na cały dzień na stoku daje zbyt małe i zbyt krótkotrwałe nawilżenie...
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 13:55   #829
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jaki kosmetyk (kupiony lub homemade, bez parafiny!) polecacie do pielęgnacji ust na narty, gdzie wiadomo jesteśmy cały dzień na zimnie, wietrze, śniegu...
Mam obecnie manię na kokosowy olej, przelałam go m.in. do pudełeczka na błyszczyk i smaruję nim usta, jednak problem z nim jest taki, że w temperaturze poniżej kilkuanstu stopniu robi się twardy i zamarznięty, za to przy temperaturze powyżej ok. 23 stopni robi się lejący (i na przykład nie da sie go trzymać w kieszeni blisko ciała, bo po otwarciu grozi ubabraniem wszystkiego dookoła). No i na cały dzień na stoku daje zbyt małe i zbyt krótkotrwałe nawilżenie...
Do oleju kokosowego dodałabym wosku pszczelego żółtego, nie będzie ci olej topniał i długo się balsam na ustach utrzymuje, można dodać masła kakaowego a ono jest twarde i utwardza wszystkie rzadkie oleje, można dodać jakiś olej tłusty, ale nie taki co leczy cerę tłustą tylko taki co nawilża i natłuszcza, i lanolinę to takie tłuste kleidło, jak klej, ale naprawdę sobie ją chwale w tym roku.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 09:12   #830
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Do oleju kokosowego dodałabym wosku pszczelego żółtego, nie będzie ci olej topniał i długo się balsam na ustach utrzymuje, można dodać masła kakaowego a ono jest twarde i utwardza wszystkie rzadkie oleje, można dodać jakiś olej tłusty, ale nie taki co leczy cerę tłustą tylko taki co nawilża i natłuszcza, i lanolinę to takie tłuste kleidło, jak klej, ale naprawdę sobie ją chwale w tym roku.
Sylwia1900r, a gdzie można kupić ww składniki? I czy może masz gdzies przepis krok po kroku jak potem wszystko połączyć? (w jakiej temp. żeby np nie zabić składnikow odżywczych).
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 11:08   #831
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Sylwia1900r, a gdzie można kupić ww składniki? I czy może masz gdzies przepis krok po kroku jak potem wszystko połączyć? (w jakiej temp. żeby np nie zabić składnikow odżywczych).
Zrób sobie krem, Ecospa, Naturalne Piękno, są przepisy na kosmetyki też, a roztapia się masła powoli w miseczce lub kubku najlepiej z dziubkiem w łaźni wodnej, to nie ma zbyt wielkich temperatur, tak przynajmniej sprzedawcy półproduktów zalecają. Konserwantem tłuszczów jest witamina E.
No i nawet jak zrobisz twarde coś, a trzymać będziesz na stoku, w kieszeni w cieple przy ciele to też może się rozmiękczyć, może lepiej by było jakbyś miała balsam w tubie to nic się nie wyleje. Tuby lubię latem w +30-35 stopni nic się nie wylewa, chyba że się tubę zmiażdży naciskiem np: siadając na nią, lub stając.

Znalazłam Link do Czarszki, roztapia masełka i tworzy skuteczne balsamy, możesz oglądnąć jak co zrobić. https://www.youtube.com/user/czarszka

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2014-12-10 o 11:43
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 09:13   #832
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Super! Dzięki, zabieram się do zamawiania Mieszkam na Słowacji i przyjadę do Polski na święta, więc wtedy odbiorę wszystkei składniki. Bedę informować jak mi poszło
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 22:06   #833
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

U mnie niepodzielnie panuje pomadka Oeparol, ale ta BEZ filtra.
Oeparol z filtrem wysusza mi usta.
Z kolorowych bardzo, bardzo lubię błyszczyki Lancome (Juicy Tubes), są absolutnie genialne, i masełka Korres (chociaż Korres nie radzi sobie tak dobrze w trudniejszych warunkach).
A w domu, wieczorem - gruba warstwa miodu
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 16:16   #834
stylowa992
Przyczajenie
 
Avatar stylowa992
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja na spierzchnięte usta polecam nałożyć miód Pomaga a przy okazji jaki smaczny
stylowa992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:22   #835
PatMali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Na wysuszone usta mogą mieć wpływ różne czynniki. Może to być niedobór witaminy A, witamin z grupy B lub żelaza. Może to też być brak odpowiedniego nawodnienia organizmu. Również stosowanie toników zawierających alkohol może wysuszać usta. Nawet jeśli nie przecierasz ust bezpośrednio (wokół ust), to krawędzie ust mogą się przesuszać. Suche powietrze w pomieszczeniu oraz bezpośrednie działanie słońca, wiatru i mrozu też je wysusza. Oblizywanie spierzchniętych ust wbrew pozorom tylko pogarsza sytuację, bo parowanie śliny wywołuje utratę wilgoci. Nie tylko zimą, wychodząc na dwór smaruję usta kremem lub balsamem. Aktualnie sprawdza się u mnie kojący balsam w sztyfcie z olejkiem jojoba i olejkiem ryżowym z Avon Care. Niedługo w sprzedaży będzie też wygładzający balsam do ust o zapachu jaśminu. Znajdziesz je w przyszłym katalogu avon http://www.mojavon.pl/katalog-avon-42015/#58. Carex, też mogę polecić. W moim przypadku, jeśli brakuje mi wody to oprócz ust, również końcówki palców robią się lekko przesuszone. Jeśli stosujesz szminki lub pomadki, dobrze jest wcześniej posmarować usta kremem lub balsamem nawilżającym. Przy przesuszonych ustach powinno się również unikać słonych, kwaśnych i pikantnych potraw.
PatMali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 18:31   #836
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Moim ustom nie poaga ani wazelina ani miód, one zawsze są spierzchnięte
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 22:28   #837
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Spróbuj Carmex albo Neutogeny albo wspomnianych wyżej balsamów Bielendy, nakładaj grube warstwy i zostawiaj aż się wchłoną, ale trzeba to robić regularnie. Mi pomogło
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 09:13   #838
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

mnie te masełka bielendy bardzo pomogły, choć wiadomo, usta też są wybredne
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 16:38   #839
stokrotka5555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 53
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

fajne są te masełka bo pozostawiają delikant połysk ale też mam maść witaminową,stosuję ja gdy są mrozy
stokrotka5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 21:40   #840
mirabel9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY.

Klasyczny Carex świetnie sobie radzi z moimi spierzchnietymi ustami. A wieczorami aplikuje na nie miodek
mirabel9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-16 11:26:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.