Mamy lipcowe 2018 cz. I - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-03, 08:17   #1261
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Właśnie Karolina, jak się czujesz? Bo z piersią coraz gorzej, skoro pisałaś, że sina. Idź może do szpitala, niech coś z tym zrobią zanim będzie tylko gorzej i dojdzie do poważnych konsekwencji.

U nas spanie od 21 do 5:25. Potem dospała jeszcze dwie godziny, ale to tyle co nic, madka średnio się wyspała.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 08:29   #1262
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Słuchajcie, od 2 dni mam nad ranem koło 4-5 akcje że słyszę jak mała ulewa/wymiotuje.. Nie wiem czy w nocy się zabardzo obzera i nie ma gdzie tego trzymać czy co..

Dzisiaj jeszcze zmieniam jej pieluche, dotknęłam ja wacikiem po tyłku a w zamian dostałam wystarczał kupy na mnie

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 08:33   #1263
julanna
Raczkowanie
 
Avatar julanna
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 168
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Słuchajcie, od 2 dni mam nad ranem koło 4-5 akcje że słyszę jak mała ulewa/wymiotuje.. Nie wiem czy w nocy się zabardzo obzera i nie ma gdzie tego trzymać czy co..

Dzisiaj jeszcze zmieniam jej pieluche, dotknęłam ja wacikiem po tyłku a w zamian dostałam wystarczał kupy na mnie

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
U nas dziś o 2 obudziliśmy się w panice bo mały brzmiał jakby się dusił i nie mógł oddychać, szybko go obróciliśmy na brzuch, ulał od razu i jeszcze chwilę dochodził do siebie. Bardzo się wystraszyliśmy, pierwszy raz takie coś i też nie wiedziałam czy się nie przejadł. A jadł krótko tylko o 11.30 i potem odbiło mu się i mąż go długo nosił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 08:38   #1264
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez julanna Pokaż wiadomość
U nas dziś o 2 obudziliśmy się w panice bo mały brzmiał jakby się dusił i nie mógł oddychać, szybko go obróciliśmy na brzuch, ulał od razu i jeszcze chwilę dochodził do siebie. Bardzo się wystraszyliśmy, pierwszy raz takie coś i też nie wiedziałam czy się nie przejadł. A jadł krótko tylko o 11.30 i potem odbiło mu się i mąż go długo nosił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To moja jadła właśnie długo w nocy i zastanawiam się czy to nie jest przyczyną..

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 08:44   #1265
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Słuchajcie, od 2 dni mam nad ranem koło 4-5 akcje że słyszę jak mała ulewa/wymiotuje.. Nie wiem czy w nocy się zabardzo obzera i nie ma gdzie tego trzymać czy co..

Dzisiaj jeszcze zmieniam jej pieluche, dotknęłam ja wacikiem po tyłku a w zamian dostałam wystarczał kupy na mnie

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Czym żeś jej podpadła?

A odbijasz ją przed nocnym spaniem?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 08:48   #1266
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Czym żeś jej podpadła?

A odbijasz ją przed nocnym spaniem?
Tym wieczornym tak, w nocy nie bo śpi już zazwyczaj

Nie wiem czym podpadlam ale nie było to miłe
Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 09:03   #1267
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Dzień dobry.
Noc znowu do niczego, 4 pobudki i co dziwne po zjedzeniu nie mógł zasnąć i płakał. Po każdym jedzeniu musiałam go zawinąć do rozka i pobujać żeby zasnął.
I mała zmiana z dzisiaj już były dwie, wczoraj 4. Nie mogę tego zrozumieć albo 3 dni nie zrobi wcale a za kilka dni robi i 4 na dzień i dalej ciśnie, nie zmieniając żadnych kropli ani nic. Jak nie robi to się martwię a jak robi teraz co chwilę to też się martwię czy to aby nie biegunka i przeglądam zawartość pampersa czy czasem nie ma śluzu czy krwi. Tak źle i tak nie dobrze.
U nas dzisiaj nawet słonecznie ale 10 stopni, także nigdzie się nie wybieramy. Mam ochotę poczytać książkę ale mały póki co ma inne plany na mój dzień.

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-03, 09:17   #1268
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Hejo.

Dzisiaj Szymciun spał pół nocy z nami, bo tak się kręcił i rozbudzał, że nie miałam szans na drzemkę.

Młody dziś 3 dzień bez i wali takie bąki, że idzie zdechnąć

Cami ładnie podpadłaś małej Mi Szymko tak na początku odwalał.

Tak jeszcze wracając do tematu naszego samopoczucia to kocham swoja szkraby, uwielbiam z nimi spędzać czas, bardzo się cieszę, że mogę z nimi siedzieć i widzieć jak się rozwijają wkur.. mnie postawa męża, że nie pomaga, sam nawet na chwilę z nimi nie zostanie ( z Ewą został chyba 3 razy w życiu poza moim pobytem w szpitalu) więc jeżeli nie zostawię młodych mamie albo siostrze nie mam jak sama wyjść ale bez potrzeby nie chcę tego robić, bo najzwyczajniej w świecie jest mi wstyd, że małżu z nimi nie zostanie i innych o to proszę. On non stop gdzieś heździ sam, a ja nawet sama do sklepu nie mogę wyskoczyć, bo co z dzieciakami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 09:20   #1269
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Ehh dziewczyny szkoda mowić. Piers mnie boli okropnie. Cały czas bez ibupromu nie daje rady. Nie spodziewałam sie ze to sie az tak rozwinie . Antybiotyk jeszcze nie zaczal działać. Zaczerwienienie zeszło ale teraz jest sine i to zgrubienie nadal sie utrzymuje w srodku. Codziennie kilka razy staram sie rozmasowywać pod ciepłym ale nic nie daje. Twarde jak kamień.
Coraz bardziej żałuje ze do tego dopuściłam.
Mleka jednak nie daje. Mimo ze lekarz powiedział ze to bezpieczne to nie wierze, nie bede truła dziecka takimi dawkami. Zreszta skoro antybiotyk mozna brać to dlaczego kawy ani alkoholu nie mozna pic...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 09:27   #1270
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Tym wieczornym tak, w nocy nie bo śpi już zazwyczaj

Nie wiem czym podpadlam ale nie było to miłe
Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
To chyba będzie trzeba odbijać nawet i w nocnym, bo chyba lepiej odbić i potem polulać jakiś czas niż przeżywać co noc ten koszmar, że może się zakrztusić od ulewania i wymiotów? Ja moją jeszcze niedawno w tym nocnym/rannym karmieniu odbijałam, ale teraz karmię ją, ew. biorę do przebrania, pakuję w pieluchę i dokarmiam coby zasnęła.

Ovejito, skoro on tak często się budzi, a po rożku zasypia, to nie jest objaw tego, że on tego potrzebuje? Moja od 1,5 tygodnia śpi w nocy zawinięta pieluchą, a dzisiaj dojdzie otulacz od Cami Chyba już przyszedł, bo ktoś pukał, ale nie otworzyłam, bo ja sama wyglądam jakby piorun mnie trzasną, skąpa bluzeczka, spodenki, w których tyłek widać, rozmawiałam przez telefon i Anielka mi jęczała Ten gościu ominął domofon, tak to miałabym te 15 sekund, żeby się ogarnąć.

Czy ja jestem nienormalna, skoro moja robiła kupy ze śluzem przez cały pierwszy miesiąc, a nic z tym nie zrobiłam i nie alarmowałam? Raz Pola napisała, że przy KP może być śluz i dałam spokój.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 09:34   #1271
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

A ja leze w lozkur. Mała spi obok mnie. Strach smarknc bo zaraz sie obudzi.
Madziara Twojego mez to na prawde bym obdarowala pogardliwym spojrzeniem
Z tym ulewaniem i zakrztyszaniem to mnie zmartwilyscie. Teraz bede sie bala spać w nocy :/
Karolinka to moze jednak do szpitala ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-03, 09:35   #1272
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny szkoda mowić. Piers mnie boli okropnie. Cały czas bez ibupromu nie daje rady. Nie spodziewałam sie ze to sie az tak rozwinie . Antybiotyk jeszcze nie zaczal działać. Zaczerwienienie zeszło ale teraz jest sine i to zgrubienie nadal sie utrzymuje w srodku. Codziennie kilka razy staram sie rozmasowywać pod ciepłym ale nic nie daje. Twarde jak kamień.
Coraz bardziej żałuje ze do tego dopuściłam.
Mleka jednak nie daje. Mimo ze lekarz powiedział ze to bezpieczne to nie wierze, nie bede truła dziecka takimi dawkami. Zreszta skoro antybiotyk mozna brać to dlaczego kawy ani alkoholu nie mozna pic...

jakbym była w takim stanie u nas to podjechałabym na IP po usg piersi. U mnie już po dwóch dawkach antybiotyku gorączka spadła. Mogłam karmić piersią w czasie jego brania i tak robiłam ( pierwsze zapalenie miałam jak mały miał ok tygodnia) a mały dostał od tego pleśniawek w buzi z nimi się z 2tyg męczyliśmy. Jak sobie to przypomnę to dumna jestem z siebie, że 2 miesiące karmiłam i ogólnie miło ten czas wspominam


Staszek dzisiaj kończy 3 miesiące kiedy to zleciało?
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 09:38   #1273
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Czytam ze antybiotyk ma zacząc działać po 48 godzinach. 48 bedzie dzis w południe. Nic innego niz antybiotyk juz mi nie dadzą.
Tesciowa mowi ze mam ziemniaka zetrzeć zmieszać z alkoholem medycznym i tym odkładać piers... ale mi tutaj takiego alkoholu nie sprzedadzą...nie maja pewnie nawet...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 09:46   #1274
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Norka nie jesteś sama, też nia panikowałam przy takich kupach.
Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
A ja leze w lozkur. Mała spi obok mnie. Strach smarknc bo zaraz sie obudzi.
Madziara Twojego mez to na prawde bym obdarowala pogardliwym spojrzeniem
Z tym ulewaniem i zakrztyszaniem to mnie zmartwilyscie. Teraz bede sie bala spać w nocy :/
Karolinka to moze jednak do szpitala ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zua wiem, nie Ty jedna. U siebie w rodzinie nawet nic nie mówię, bo wiem jaka by£aby reakcja, ostatnio tylko teściowej mówiłam to nagle przerażona ale jak jest u nich non stop to nawet słowem się nie odezwą, że źle robi.
Sama czasem się zastanawiam, po co jesteśmy jeszcze razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 09:49   #1275
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Czytam ze antybiotyk ma zacząc działać po 48 godzinach. 48 bedzie dzis w południe. Nic innego niz antybiotyk juz mi nie dadzą.
Tesciowa mowi ze mam ziemniaka zetrzeć zmieszać z alkoholem medycznym i tym odkładać piers... ale mi tutaj takiego alkoholu nie sprzedadzą...nie maja pewnie nawet...
Karolina - kapusta, kapusta i jeszxze raz kapusta!

Witam
Aniama - ja też ogromnie żałuję, że nie możemy zorganizować spotkania. To by było coś!

W temacie kup - dzoś po 2 dniach wydusilam na siłę z Prezesa

Wczoraj tż miał wrócić pozno, a zrobił mi niespo i wrócił po 16, bo słysAł po głosie, że mam dosyć. A potem i tak się pożarliśmy niewąsko naprawdę, pojawienie soę dziecka doprowadziło nas do takiego kryzysu, że albo w ciągu roku suę rozejdziemy, albo będzie dobrze jak nigdy. Huh.

Wysłane z mojego Prime_2 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Norka nie jesteś sama, też nia panikowałam przy takich kupach.
Zua wiem, nie Ty jedna. U siebie w rodzinie nawet nic nie mówię, bo wiem jaka by£aby reakcja, ostatnio tylko teściowej mówiłam to nagle przerażona ale jak jest u nich non stop to nawet słowem się nie odezwą, że źle robi.
Sama czasem się zastanawiam, po co jesteśmy jeszcze razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madziara, ale jest tak źle?? Może ty to odbierasz tak a on z niczego nie zdaje sobie sprawy i trzeby by było mu wyklarować jak krowie na miedzy? U mnie dopiero to podziałało.

Wysłane z mojego Prime_2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 09:56   #1276
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez summer_overture Pokaż wiadomość
Karolina - kapusta, kapusta i jeszxze raz kapusta!

Witam
Aniama - ja też ogromnie żałuję, że nie możemy zorganizować spotkania. To by było coś!

W temacie kup - dzoś po 2 dniach wydusilam na siłę z Prezesa

Wczoraj tż miał wrócić pozno, a zrobił mi niespo i wrócił po 16, bo słysAł po głosie, że mam dosyć. A potem i tak się pożarliśmy niewąsko naprawdę, pojawienie soę dziecka doprowadziło nas do takiego kryzysu, że albo w ciągu roku suę rozejdziemy, albo będzie dobrze jak nigdy. Huh.

Wysłane z mojego Prime_2 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Madziara, ale jest tak źle?? Może ty to odbierasz tak a on z niczego nie zdaje sobie sprawy i trzeby by było mu wyklarować jak krowie na miedzy? U mnie dopiero to podziałało.

Wysłane z mojego Prime_2 przy użyciu Tapatalka
Już nie raz mu o tym mówiłam najprościej jak tylko umiałam, każda taka rozmowa kończy się mega awanturą, fochem i cichymi dniami.
Ale... tak sobie teraz myślę, że on podczas kłótni mówi słowa, których nie myśli więc może jak ja mu mówię, że mnie wkurza jego zachowanie, to on myśli, że ja tak tylko w nerwach, żeby go zdenerwować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 10:02   #1277
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Już nie raz mu o tym mówiłam najprościej jak tylko umiałam, każda taka rozmowa kończy się mega awanturą, fochem i cichymi dniami.
Ale... tak sobie teraz myślę, że on podczas kłótni mówi słowa, których nie myśli więc może jak ja mu mówię, że mnie wkurza jego zachowanie, to on myśli, że ja tak tylko w nerwach, żeby go zdenerwować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu nie rozumie powagi sytuacji, coś w rodzaju: takie tam, babskie bleblanie. Skąd ja to znam choć mój kiedyś był bardzo empatyczny, wyrozumiały i róże mi słał pod nogi. Ale zaślepiła go kasa i teraz wszystko inne na niejednokrotnie w

Wysłane z mojego Prime_2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 10:17   #1278
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Słuchajcie, od 2 dni mam nad ranem koło 4-5 akcje że słyszę jak mała ulewa/wymiotuje.. Nie wiem czy w nocy się zabardzo obzera i nie ma gdzie tego trzymać czy co..

Dzisiaj jeszcze zmieniam jej pieluche, dotknęłam ja wacikiem po tyłku a w zamian dostałam wystarczał kupy na mnie

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
My w nocy nawet jak nie odbije to u tak nosimy z 10 minut żeby się ułożyło. Wtedy odkładamy na boczek do łóżeczka. Pod materacem mamy klina od poczatku więc nawet gdyby ulała to się nie zakrztusi. Akcje z ulewaniem mieliśmy bardzo długo, później przez jakiś czas był spokój i znowu. Teraz już się skończyły. Musiałaby bardzo dużo zjeść i nie odbić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez julanna Pokaż wiadomość
U nas dziś o 2 obudziliśmy się w panice bo mały brzmiał jakby się dusił i nie mógł oddychać, szybko go obróciliśmy na brzuch, ulał od razu i jeszcze chwilę dochodził do siebie. Bardzo się wystraszyliśmy, pierwszy raz takie coś i też nie wiedziałam czy się nie przejadł. A jadł krótko tylko o 11.30 i potem odbiło mu się i mąż go długo nosił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieraz widzę że nie wystarczy raz odbicie, nawet dwa. Najlepiej ponosić w pionie wtedy poleci do żołądka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Właśnie wróciłam od lekarki, chyba pisałam że mała ma katarek. Osłuchała ją wszystko dobrze i dała wit. C i kropelki do nosa. Prawie godzinę czekałam w kolejce, mała wnerwiona po powrocie poszła spać. Co do otulania do spania, u nas bez otulacza nie zaśnie, chyba że w samochodzie wciśnieta w fotelik albo ba bujaczku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 10:36   #1279
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Czytam ze antybiotyk ma zacząc działać po 48 godzinach. 48 bedzie dzis w południe. Nic innego niz antybiotyk juz mi nie dadzą.
Tesciowa mowi ze mam ziemniaka zetrzeć zmieszać z alkoholem medycznym i tym odkładać piers... ale mi tutaj takiego alkoholu nie sprzedadzą...nie maja pewnie nawet...


Kurcze Karolina - a może to jest do nacięcia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-03, 10:36   #1280
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Hej dziewczyny. Mam rozterke może mi poradzicie coś. Mały odkad się urodził bardzo się prezyl i spinal, często spał z noga za noga Założona. Teraz gdy biorę go do obicia i potem chodzimy lubi mi się odginac do tyłu nie zawsze, ale jednak i preferuje mieć głowę w prawa stronę.
Nóżki już rzadko trzyma tak noga za nogę, gdy nie może zasnąć odgina się na ręką nogi i głowę w tył. Na brzuszku głowę trzyma ładnie, aale momentalnie przekreca na plecy muszę go przytrzymać by coś polezal.
Próbuje go caly czas zachęcać do patrzenia w lewo i jak się odchyla biorę go tak, aby plecami się opierał o mnie. Piastki ma luźne i chwyta zabawki, czy palce.
Czy może mieć napięcie mięśniowe? Myślę umówić się z fizjoterapeuta mamy w mieście od niemowlaków rozwoju itp tylko tż jak usłyszy to zacznie, że znowu mu wymyślam choroby... A może on taki niespokojny bo faktycznie spiety jest chodź od paru dni widzę poprawę jak bardziej się skupiam, żeby niwelowac to odginanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 10:41   #1281
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
My w nocy nawet jak nie odbije to u tak nosimy z 10 minut żeby się ułożyło. Wtedy odkładamy na boczek do łóżeczka. Pod materacem mamy klina od poczatku więc nawet gdyby ulała to się nie zakrztusi. Akcje z ulewaniem mieliśmy bardzo długo, później przez jakiś czas był spokój i znowu. Teraz już się skończyły. Musiałaby bardzo dużo zjeść i nie odbić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Nieraz widzę że nie wystarczy raz odbicie, nawet dwa. Najlepiej ponosić w pionie wtedy poleci do żołądka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Właśnie wróciłam od lekarki, chyba pisałam że mała ma katarek. Osłuchała ją wszystko dobrze i dała wit. C i kropelki do nosa. Prawie godzinę czekałam w kolejce, mała wnerwiona po powrocie poszła spać. Co do otulania do spania, u nas bez otulacza nie zaśnie, chyba że w samochodzie wciśnieta w fotelik albo ba bujaczku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak moja, lubi być mocno opatulona, nawet jeśli początkowo się wierzga. W foteliku potrafi przespać nawet 3 godziny, dobrze, że mamy fotelik, który się rozkłada bardziej na płasko My mieliśmy jeszcze kilka dni temu klin pod materacem, ale wyjęłam, bo po nocy zawsze Aniela zjeżdżała w dół i w efekcie lądowała pod przewijakiem A teraz i nie rozkopuje się za bardzo i pielucha do góry nie podchodzi.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 10:41   #1282
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

A my siedzimy w aucie- na zewnątrz leje Tymek pokrzyczal, ale na szczęście się uspokoił i czekamy na moje auto. W ogóle od rana krzyki ehhhh


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 10:44   #1283
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

A wogóle wczoraj wykapalismy mała o 18 ( zawsze po 19) i o dziwo dużo lepiej. Co prawda i tak poszła spać o 21 jak zawsze ale przez te 3 godziny jadła na raty i się do nas uśmiechała, tylko trochę krzyku po kąpieli podczas ubierania.
Od wczoraj bardzo długo je, zasypia przy piersi i sobie ciumka co jakiś czas. Potrafi nawet 30 minut trzymać pierś. Jakby zapomniała jak się je☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2018-10-03 o 10:46
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 11:17   #1284
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Dziewczyny ja mam pytanie, bo już mnie panika ogarnia. Maly zrobił dzisiaj te dwie ale normalne, a teraz go przebierałam to znowu była z tym że jakby sama woda wszystko wpiło w pampersa. Czy to jest biegunka? Teraz leży i dalej próbuje cisnąć. Niewiem czy poczekać do jutra i w razie wu iść do lekarza czy już panikowac i jechac gdzieś prywatnie? Czy taka jednorazowa biegunka to jeszcze nic groźnego? Strasznie się martwię, jeszcze jestem sama z nim i odchodze od zmysłów.

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 11:21   #1285
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Emma sto lat dla Staszka !!!!
Anima ja Ci mówię, za rok na wakacje wpadam to sie Tymcio z Rozi pobawia mi brakuje takiego towarzystwa "mamusiowrgo", chociaz ostatnio spotkalam w przychodni dziewczynę z która lezalam na patologi przed porodem i okazali się, że mieszka na tym samym osiedlu co moja mama, wiec moze umowimy sie na spacer.urodzila dzien przede mna
Asska u mnie podobniebyko zglowa u R - ciaglr na jedna stronę, ale piastki zacisniete też.ma asymetrie w napieciu miesniowym w obrebie barokowym - prawa strone rozluznia, a lewą spina.robimy cwiczenia i powoli widac poprawe. Nie zaszkodzi skonsultowac sie z rehabilitantem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 11:45   #1286
cambria04
Rozeznanie
 
Avatar cambria04
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

W końcu nadrobiłam, jestem na bieżąco i melduję się na wątku chociaż pewnie już nikt nas nie pamięta Majeczce już jutro miną 3 miesiące, strasznie szybko mi to minęło, a czas jakoś ucieka przez palce. Mała jest przesłodka i często się śmieje, ale sama nie usypia, śpioch z niej nie jest na pewno i w nocy często się budzi - zazdrością czytam o waszych przespanych nocach ! Waży prawie na domowej wadze 7200g, ale zwolniła bardzo z przybieraniem, podobno to normalny schemat przy kp. Co do nastroju to dokładnie jak u Was, czyli różnie, mało wychodzę, jakoś w domu się zasiedziałam, a nie mam za bardzo gdzie... Mam nadzieję, że częściej uda mi się pisać wybaczcie, że tylko o sobie, ale ciężko mi się odnieść do wszystkich...
Jednak Karolinka muszę napisać jak się czujesz? U mnie przy zapaleniu antybiotyk pomógł szybko, ale u Ciebie dużo poważniejsza sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cambria04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 11:53   #1287
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez cambria04 Pokaż wiadomość
W końcu nadrobiłam, jestem na bieżąco i melduję się na wątku chociaż pewnie już nikt nas nie pamięta Majeczce już jutro miną 3 miesiące, strasznie szybko mi to minęło, a czas jakoś ucieka przez palce. Mała jest przesłodka i często się śmieje, ale sama nie usypia, śpioch z niej nie jest na pewno i w nocy często się budzi - zazdrością czytam o waszych przespanych nocach ! Waży prawie na domowej wadze 7200g, ale zwolniła bardzo z przybieraniem, podobno to normalny schemat przy kp. Co do nastroju to dokładnie jak u Was, czyli różnie, mało wychodzę, jakoś w domu się zasiedziałam, a nie mam za bardzo gdzie... Mam nadzieję, że częściej uda mi się pisać wybaczcie, że tylko o sobie, ale ciężko mi się odnieść do wszystkich...
Jednak Karolinka muszę napisać jak się czujesz? U mnie przy zapaleniu antybiotyk pomógł szybko, ale u Ciebie dużo poważniejsza sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak bardzo zwolniła? Ja mam wrażenie że moja też ostatnio bardzo mało przybiera. Chciałabym ja zważyć w domu ale niewiem jak to zorganizowac☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 11:58   #1288
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Emma sto lat dla Staszka !!!!
Anima ja Ci mówię, za rok na wakacje wpadam to sie Tymcio z Rozi pobawia mi brakuje takiego towarzystwa "mamusiowrgo", chociaz ostatnio spotkalam w przychodni dziewczynę z która lezalam na patologi przed porodem i okazali się, że mieszka na tym samym osiedlu co moja mama, wiec moze umowimy sie na spacer.urodzila dzien przede mna
Asska u mnie podobniebyko zglowa u R - ciaglr na jedna stronę, ale piastki zacisniete też.ma asymetrie w napieciu miesniowym w obrebie barokowym - prawa strone rozluznia, a lewą spina.robimy cwiczenia i powoli widac poprawe. Nie zaszkodzi skonsultowac sie z rehabilitantem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki napisałam do fizjoterapeutki spróbuję umówić domowa wizytę liczę że takie ma lepiej reagować niż potem sobie wyrzucać, a do 6 Mc można dużo zdziałać ćwiczeniami. O dziwo tż też za fizjoterapeuta jest. Ogólnie dziewczyny ja jestem panikara straszna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 12:15   #1289
cambria04
Rozeznanie
 
Avatar cambria04
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
Jak bardzo zwolniła? Ja mam wrażenie że moja też ostatnio bardzo mało przybiera. Chciałabym ja zważyć w domu ale niewiem jak to zorganizowac☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez pierwszy miesiąc przybrała prawie 1300g a niedługo potem tylko 400g przez 3 tygodnie... Przy czym ilość zużytych pieluszek się nie zmieniła, w zachowaniu też bez zmian drastycznych... Teraz jak z moich pomiarów, czyli raz wchodzę z nią na wagę a potem bez niej i różnica to jej waga, to przybrała przez miesiąc ok 700 g.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cambria04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 12:23   #1290
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Asska ja tez panikara ale fizjo zbada i bedziesz wiedziala - najwyżej porobicie cwiczenia i sprawa sie wyprostuje my tez ćwiczymy i ćwiczymy. Ostatnio bylismy na kontroli i doszly nowe cwiczenia na aktywizacje brzucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-27 16:46:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.