Mamy lipcowe 2018 cz. I - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-04, 20:42   #1441
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
My dziś byliśmy na spotkaniu z lipcowymi dzieciakami wąskie grono, ale jakże sympatycznie tak wymienić się doświadczeniami

Fajnie jakby nam też kiedyś udał sie kiedyś spotkać tak przy kawce jak to Norcia z Pola planują

Synuś odreagował chyba, bo spał od 16 do 19.30 ja zdążyłam wyskoczyć z koleżanką na gorącą czekoladę W tzw międzyczasie omm mały okąpany i bierzemy się znowu za spanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ależ spokojnie Nie że planujemy we dwie czy coś, Pola miała na myśli chyba szersze grono, nasze grono wizażowe, a nie pojedynczą osobę, tak myślę. Toż ja chciałabym z Wami wszystkimi się spotkać!

Elu, nie było stresująco?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 20:56   #1442
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
My dziś mamy bardzo kiepski dzien jezeli chodzi o kp. Mala sie przy cycku zlosci, wyrywa, placze, nie chce chwyrac, zanosi sie..... brakuje mi sił. Myslalam że z nakladlami bedzie dobrze, a tu zacxyna sie bunt tak jakbym ich wcale nie miala.... kak chwyci to z wielkim szamotaniem, ech no tragedia.... po kazdym karmieniu ściągam, ale brakuje mi juz sil. Przykro mi niesamowicie że cos co powinno byc naturalne, u nas przypomina probe wygrania wojny....placze dziś caly dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zua przytulam normalne że kazdy ma słabszy dzień. Już nie jedna ci to pisała że jesteśmy z ciebie naprawdę dumne. Ale pamiętaj nie za wszelką cenę najważniejsze żebyś ty przy tym wszystkim była szczęśliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
Ja mam dziś nastrój „ nic mi się nie chce i na nic nie mam ochoty”, tz znów na wsi, ale chyba już koniec takich pilnych prac, w weekend pojedziemy jeszcze a potem już na luzie. Choć znów coś pisał ze wyjazd służbowy w następnym tygodniu. Jedyny plus to fajna książkę czytam-„żona plantatora herbaty” i już robię plany jakie książeczki dla Tymka kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jutro będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez julanna Pokaż wiadomość
Skoro temat główny to kupy, to napisze, że właśnie karmię, młody zwalił kupę i beknal naraz, nie przerywając jedzenia. I nadal je. A ja siedzę w tym smrodzie haha. Kto go tak wychował?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ładnie cię załatwił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
my pogodzeni,ale pewnie kwestie nierozwiązane i w sumie nie wiem,jak je ugryźć
Polu najważniejsze to porozmawiać żeby się jeszcze bardziej nie nawarstwiło. Trzymam kciuki żeby było lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!
Temperatura 38,1 dać mu paracetamol jeszcze czy nie???to po tum wczorajszym szczepieniu.
Widzę że już dwie godziny minęły od twojego wpisu jak E? Podałaś lek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
My dziś byliśmy na spotkaniu z lipcowymi dzieciakami wąskie grono, ale jakże sympatycznie tak wymienić się doświadczeniami

Fajnie jakby nam też kiedyś udał sie kiedyś spotkać tak przy kawce jak to Norcia z Pola planują

Synuś odreagował chyba, bo spał od 16 do 19.30 ja zdążyłam wyskoczyć z koleżanką na gorącą czekoladę W tzw międzyczasie omm mały okąpany i bierzemy się znowu za spanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie że się udało spotkać i miło spędzić czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 21:01   #1443
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Ależ spokojnie Nie że planujemy we dwie czy coś, Pola miała na myśli chyba szersze grono, nasze grono wizażowe, a nie pojedynczą osobę, tak myślę. Toż ja chciałabym z Wami wszystkimi się spotkać!

Elu, nie było stresująco?
Ale ja też, ja też miałam to na myśli w sensie, że skoro planujecie to wątkowe spotkanie super by było

A na spotkaniu, nie nie było stresująco bardzo sympatycznie, dzieciaki wpisały się na medal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 21:28   #1444
monyaa108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 367
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Zua współczuję Ci gorszych dni Ale naprawdę Cię podziwiam za wytrwałość przy kp



U mnie właściwie gorzej bo junior coraz bardziej wymagający i nieodkladany także często do 14 siedzę w piżamie i czekam aż mama przyjdzie mi pomóc... No czarno widzę jak to dalej będzie. Jak nie dam na czas mleka to aż się dusi od płaczu A przygotowanie mm też chwilę trwa to ja nie wiem co robić czy jego bujać czy robić mieszankę
monyaa108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 23:53   #1445
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Wyskocze zaraz przez okno, rozłożyło mnie przeziębienie kicham jak szalona, do tego cieknie mi z nosa... Młoda za cholerne nie zaśnie u Męża dziś jak na złość, nawet jakby na rzęsach stanął.. A u mnie śpi, tylko każde moje kichnięcie czy pociągniecie nosem ja wybudza... I tak się bujamy od 22.00.. Już dwa razy było tak daleko, że odłożyłam ja do łożeczka, to kichnelam nad nią, nie jestem w stanie nad tym zapanować... To będzie dlugaaaaaa noc jak się uda na odłożyć to spie w pokoju na kanapie bo ona przy mnie nie przespi nawet 10min ciągiem... Dajcie mi siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 01:27   #1446
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

U nas też jakaś szalona noc, obudził się o 1 bo przesikał pampersa, pajaca, kokon mokry wrr.. przebrałam, nakarmilam, odłożyłam i zrobił kupę po pachy .. znowu do przebrania cały teraz dostał czkawke, i nie chce za nic w świecie pociumkać piersi.. rzuca nim, ale twardo walczy. Postanowił pogugać właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 02:09   #1447
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Fajnie dziewczynt z tym spotkaniem, ale ja to mam w Wasze strony chyba najdalej z całego wątku najpredzej w tamte okolice to die zapuszcze gdzies za rok
Elu super z racji tego spotkania ! Bylas gdzies na kawce czy spacerze ?
Dzieki dziewczyny za słowa, Karolinko u tutaj nie chodzi o za szybki wylot pokarmu, bo Mala nawet nie chciala zassac - merw przy samej probie podania
Monya tez Cie podziwiam z juniorem, ja to sie boje jeszcze sama zostawac z R a Ty od początku taka dzielna...a moze rob mieszankę z juniorem na ręku ? Albo jeżeli chcesz to zainwestuj w ten ekspres do mleka ktory ma Karolina - ostatnio widzialam go na olx za okolo 400 zl. Kwota nie mała, ale może Ci duzo pomoc jsk jestes sama.
Blanka witaj w klubie pociągających. Ja to sie noje smarknac czy kaszlnac przy spiacej R, bo zaraz sie wybudzi. Przekichane jednym slowem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 06:32   #1448
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Fajnie dziewczynt z tym spotkaniem, ale ja to mam w Wasze strony chyba najdalej z całego wątku najpredzej w tamte okolice to die zapuszcze gdzies za rok
Elu super z racji tego spotkania ! Bylas gdzies na kawce czy spacerze ?
Dzieki dziewczyny za słowa, Karolinko u tutaj nie chodzi o za szybki wylot pokarmu, bo Mala nawet nie chciala zassac - merw przy samej probie podania
Monya tez Cie podziwiam z juniorem, ja to sie boje jeszcze sama zostawac z R a Ty od początku taka dzielna...a moze rob mieszankę z juniorem na ręku ? Albo jeżeli chcesz to zainwestuj w ten ekspres do mleka ktory ma Karolina - ostatnio widzialam go na olx za okolo 400 zl. Kwota nie mała, ale może Ci duzo pomoc jsk jestes sama.
Blanka witaj w klubie pociągających. Ja to sie noje smarknac czy kaszlnac przy spiacej R, bo zaraz sie wybudzi. Przekichane jednym slowem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zua na kawce w galerii

Zdrówka dla Ciebie!

My dziś mamy wizytę u neurologa, muszę małego budzić zaraz.. będzie świetny humor, już to czuje



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 06:34   #1449
pozytywnaj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Wyskocze zaraz przez okno, rozłożyło mnie przeziębienie kicham jak szalona, do tego cieknie mi z nosa... Młoda za cholerne nie zaśnie u Męża dziś jak na złość, nawet jakby na rzęsach stanął.. A u mnie śpi, tylko każde moje kichnięcie czy pociągniecie nosem ja wybudza... I tak się bujamy od 22.00.. Już dwa razy było tak daleko, że odłożyłam ja do łożeczka, to kichnelam nad nią, nie jestem w stanie nad tym zapanować... To będzie dlugaaaaaa noc jak się uda na odłożyć to spie w pokoju na kanapie bo ona przy mnie nie przespi nawet 10min ciągiem... Dajcie mi siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zdrówka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:34 ---------- Poprzedni post napisano o 05:32 ----------

ja karmię Małego Księcia i jadę odwieźć młodą do przedszkola. Potem obiad i sprzątanie. Szara codzienność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pozytywnaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 07:27   #1450
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez monyaa108 Pokaż wiadomość
Zua współczuję Ci gorszych dni Ale naprawdę Cię podziwiam za wytrwałość przy kp



U mnie właściwie gorzej bo junior coraz bardziej wymagający i nieodkladany także często do 14 siedzę w piżamie i czekam aż mama przyjdzie mi pomóc... No czarno widzę jak to dalej będzie. Jak nie dam na czas mleka to aż się dusi od płaczu A przygotowanie mm też chwilę trwa to ja nie wiem co robić czy jego bujać czy robić mieszankę
a smoczek? możesz też zrobić te kilka minut wcześniej jak już widzisz, że jest głodny, albo minęły już 3h - najpierw tak robiłam, bo serce pęka jak dziecko głodne, a mleczko trzeba dopiero zrobić
teraz już i szybciej mi idzie ( polecam termos i zapas butelek ) i mały nie płacze już tak jak jest głodny jak zaczyna marudzić już idę robić


U nas w nocy ( od 19) pobudka jedna o 2 i później o 7 już wstał. Teraz trochę poleżał, ale ja wyspana, bo w nocy wstawał Tż więc już na nogach. Dzisiaj wklejam zdjęcia Bączka do albumów mam wywołanych jakiś 300 zdjęć

Edytowane przez emma90
Czas edycji: 2018-10-05 o 07:31
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 08:00   #1451
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Witam. Po nocy tradycyjnie wyspana wiec z nową energią. Wczoraj Tymka odwiedziła dzień młodsza kuzynka- za tydzień mamy chrzciny u niej i rzeczywiście strasznie spokojne dzieciątko. Tymek oczywiście dał popis krzyków. Ale dziś póki co od pobudki o 7 krzyków nie było, teraz już drzemka. W ogóle jak ja wzięłam to taka miękka, wiotka, T przy niej strasznie spięty, ale kurcze nie widzę u niego jakiś patologicznych objawów wzmożonego napięcia , rozwija się wg mnie bardzo dobrze wiec raczej nie będę szukać dziury e całym. Dziś tz w końcu będzie w domu po pracy, ma się Tymkiem zająć wiec ja trochę odsapne i się zregeneruje. A w ogóle to dziś mamy 12?tygodni, ale jeszcze czekamy do magicznych 3 miesięcy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 08:12   #1452
odowska
Zadomowienie
 
Avatar odowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 615
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cześć Dziewczyny!

Baty mi się należą, wciągnęłam się w jakieś instagramy i mi brakło na wizaż Znów tylko ostatnią stronę przeglądnęłam.

Zua Płaczę razem z Tobą, to przykre, że jest tak jak piszesz - coś co powinno być naturalne staje się walką. Nic Ci nie doradzę, przytulam tylko mocno mocno!

Blanka współczuję Ci przeziębienia! Ja wczoraj kichnęłam raz przez co Junior wpadł w histeryczny płacz

Nie wiem czy pamiętacie, ale polecałam Wam kiedyś gorąco książeczki kontrastowe. Ostatnio natrafiłam na informacje, że nie zawsze są one korzystne dla dziecka. W związku przepraszam, że je tak bezrefleksyjnie polecałam. Więcej na ten temat napisałam na blogu http://natalia-lub.pl
odowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 08:14   #1453
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Kochana, a Lactovaginal dopochwowo, LacibiosFemina doustnie bierzesz? Do tego kefiry pijesz? Bo to też bardzo ważne. Dostałam takie coś i to chyba jest robione na zlecenie. Mam brać raz na tydzień (na recepcie błąd) przez 5 tygodni.Załącznik 7641664
Dzięki, Norciu, ja już wszystkiego próbuję - i Zenella, i Provagin w żelu, probiotyki doustnie. Higiena ponad wszystko, płyn mucovagin. I dupa. Nawet tż-ta odstawiłam, żeby sprawdzić, czy nie jest źródłem problemu, i nic

Rany, ja ciągle mam problem w ostatnich tygodniach, żeby się tu wkleić
Karolina, jak tam??
Zua, Blanka, żyjecie? Strasznie wam współczuję choróbka, jeszcze trzeba się dzieckiem zająć, a tu coś takiego, to musi być koszmarne
Folinko, hop-hop?? Porzuciłaś nas, czy jak?

Zazdroszczę wam tych kup, u nas wciąż brak. A tak a propos - dziewczyny, które stosowały Debridat. Jak długo można/trzeba?? U nas mija dziś równo tydzień jak daję Prezesowi 3xdziennie i nie widzę poprawy - w sensie KUPY. Aniama, ty dawałaś/dajesz Tymkowi z tego, co pamiętam??

Pytanie pozadzieciowe - nie mam teraz siły i czasu na bieganie po galeriach a szukam lekkiej kurtki puchowej. Takiej jesiennej, krótszej, cienkiej. Ktoś, coś? Gdzie takiej mogę szukać? Nigdy takiej nie miałam, bo to nie moje klimaty i styl, poza tym zawsze tylko wsiadałam do samochodu i już, więc nic ciepłego nie potrzebowałam na taką porę roku. A teraz... spacerki z wózkiem i ramoneska lub płaszczyk to za mało

Potem jeszcze postaram się coś skrobnąć, teraz idę walczyć o kupsko
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 08:41   #1454
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
O wczoraj mam wiszącą na cycku. Zwiększa produkcję? Dzisiaj pół dnia przeleżałam z nią na kanapie. Mam nadzieję że ten kryzys szybko minie, bo to nie po mojemu tak cały dzień spędzać. Czemu to kp jest takie ciężkie. Jeszcze tydzień temu jadła po kilka minut i wystarczało a teraz po pół godziny na jednym. Przy każdym takim kryzysie mam doła że nie mam wystarczająco pokarmu, choć wiem że to nieprawda że tak poprostu jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Moja też tak ma i to często wieczorem, dlatego karmię ją w otulaczu. Ale też i w dzień są takie okresy że tak robi to chyba te skoki. Nieraz tak ładnie je aż miło, a czasami mam dość i myślę tylko o butli. Zaciskam zęby i karmię bo bardzo mi na tym zależało i zależy. Inaczej sobie wyobrażałam, wydawało mi się że to takie proste jest pokarm i karmię. W pełni rozumiem osoby które przeszły na butelkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja doszłam do wniosku że teraz miałam kryzys mała też wisiała na cycki i w ogóle ale już przeszło i ten jej skok też już przeszedł

Wczoraj mnie mega zaskoczyła wykapalismy prze 19 i zasnela bez cyca fakt faktem jadła przed 18 ale nigdy jeszcze się nie zdarzyło tak że bez cyca zasnela obudziła się o 22 głodna więc dostała zarelko i poszła spać za to o 6 miała chęci na zabawę (a my nie ) więc załączylam jej karuzele i przez 40 minut patrzyła na nią i na projektor śmiejąc się w nieboglosy a później był wrzask ale mężu ja ululal i spała do 9

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 08:51   #1455
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez odowska Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!



Baty mi się należą, wciągnęłam się w jakieś instagramy i mi brakło na wizaż Znów tylko ostatnią stronę przeglądnęłam.



Zua Płaczę razem z Tobą, to przykre, że jest tak jak piszesz - coś co powinno być naturalne staje się walką. Nic Ci nie doradzę, przytulam tylko mocno mocno!



Blanka współczuję Ci przeziębienia! Ja wczoraj kichnęłam raz przez co Junior wpadł w histeryczny płacz



Nie wiem czy pamiętacie, ale polecałam Wam kiedyś gorąco książeczki kontrastowe. Ostatnio natrafiłam na informacje, że nie zawsze są one korzystne dla dziecka. W związku przepraszam, że je tak bezrefleksyjnie polecałam. Więcej na ten temat napisałam na blogu http://natalia-lub.pl


Tez czytałam o tych książeczkach kontrastowych. Ale myśle ze krzywdy toto nie robi, z tym ze wzięłam sobie do serca ze tak małe dzieci to tak naprawdę żadnych zabawek nie potrzebują, a dzieci w każdym wieku potrzebują się trochę ponudzic. To sobie wzięłam do serca, zreszta od zawsze wiedziałam ze nic dobrego nie ma w zapełnianiu dzieciom każdej minuty. Ale zaczęłam stosowac. I obym wytrwała w jak najmniejszej ilości kupowanych zabawek. Narazie bazujemy na prezentach. My kupiliśmy póki co matę- średnie zainteresowanie i polecana tu pszczole - ale to pszczoła, a pszczoły to my kolekcjonujemy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez summer_overture Pokaż wiadomość
Dzięki, Norciu, ja już wszystkiego próbuję - i Zenella, i Provagin w żelu, probiotyki doustnie. Higiena ponad wszystko, płyn mucovagin. I dupa. Nawet tż-ta odstawiłam, żeby sprawdzić, czy nie jest źródłem problemu, i nic



Rany, ja ciągle mam problem w ostatnich tygodniach, żeby się tu wkleić

Karolina, jak tam??

Zua, Blanka, żyjecie? Strasznie wam współczuję choróbka, jeszcze trzeba się dzieckiem zająć, a tu coś takiego, to musi być koszmarne

Folinko, hop-hop?? Porzuciłaś nas, czy jak?



Zazdroszczę wam tych kup, u nas wciąż brak. A tak a propos - dziewczyny, które stosowały Debridat. Jak długo można/trzeba?? U nas mija dziś równo tydzień jak daję Prezesowi 3xdziennie i nie widzę poprawy - w sensie KUPY. Aniama, ty dawałaś/dajesz Tymkowi z tego, co pamiętam??



Pytanie pozadzieciowe - nie mam teraz siły i czasu na bieganie po galeriach a szukam lekkiej kurtki puchowej. Takiej jesiennej, krótszej, cienkiej. Ktoś, coś? Gdzie takiej mogę szukać? Nigdy takiej nie miałam, bo to nie moje klimaty i styl, poza tym zawsze tylko wsiadałam do samochodu i już, więc nic ciepłego nie potrzebowałam na taką porę roku. A teraz... spacerki z wózkiem i ramoneska lub płaszczyk to za mało



Potem jeszcze postaram się coś skrobnąć, teraz idę walczyć o kupsko


Summer ja Debridat chyba z 2 tygodnie dawałam. Tylko u nas problemem były wzdęcia powodujące bóle brzucha i płacz. Czy pomógł? Na poczatku wydawało mi się ze tak. Zawodowo to mam z nim średnie doświadczenia u takich maluchów- jednym pomaga innym nie. Czyli pewnie co ma przejść samo to przejdzie. U nas na szczęście problemy brzuszne raczej ustąpiły- pod koniec stosowałam Sab Simplex i Delicol. Jak był duży ból to Paracetamol. A na brak kup nie wiem co poradzić- chyba tylko czopki i wlewki, szczerze mówiąc ja bym stosowała nawet codziennie. To nie ten wiek żeby jelita się miały rozleniwić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 08:54   #1456
odowska
Zadomowienie
 
Avatar odowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 615
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
Tez czytałam o tych książeczkach kontrastowych. Ale myśle ze krzywdy toto nie robi, z tym ze wzięłam sobie do serca ze tak małe dzieci to tak naprawdę żadnych zabawek nie potrzebują, a dzieci w każdym wieku potrzebują się trochę ponudzic. To sobie wzięłam do serca, zreszta od zawsze wiedziałam ze nic dobrego nie ma w zapełnianiu dzieciom każdej minuty. Ale zaczęłam stosowac. I obym wytrwała w jak najmniejszej ilości kupowanych zabawek. Narazie bazujemy na prezentach. My kupiliśmy póki co matę- średnie zainteresowanie i polecana tu pszczole - ale to pszczoła, a pszczoły to my kolekcjonujemy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------





Summer ja Debridat chyba z 2 tygodnie dawałam. Tylko u nas problemem były wzdęcia powodujące bóle brzucha i płacz. Czy pomógł? Na poczatku wydawało mi się ze tak. Zawodowo to mam z nim średnie doświadczenia u takich maluchów- jednym pomaga innym nie. Czyli pewnie co ma przejść samo to przejdzie. U nas na szczęście problemy brzuszne raczej ustąpiły- pod koniec stosowałam Sab Simplex i Delicol. Jak był duży ból to Paracetamol. A na brak kup nie wiem co poradzić- chyba tylko czopki i wlewki, szczerze mówiąc ja bym stosowała nawet codziennie. To nie ten wiek żeby jelita się miały rozleniwić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie tak też myślę - po prostu używać tych kontrastowych rzeczy z większą rozwagą. A z zabawkami dla dzieci, to powiem Ci szczerze jest dramat - Młody ma tyle, że przedszkole można by otworzyć. A wcale dużo mu nie kupowaliśmy, tylko dziadkowie dostali szajby
odowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 08:58   #1457
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Dołączamy do problemowych kup, 4 dzień bez, wczoraj próbowałam czopka i termometru i brak efektów. Niby bączki są, nie płacze więc już nie wiem czy interweniować czy jeszcze poczekać.

Dziś artysta obudził się o 5 na pogaduszki, bardzo się ucieszyłam, bo Ewka zasnęła o północy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Z zabawkami nie szalejeny, sami kupiliśmy pszczołę i lampkę z projektorem, dostał jeszcze dwie zabawki do zawieszenia w wózku, wczoraj wyciągłam grzechotki ale z całego wora wybrałam tylko kilka najfajniejszych. Póki co nic więcej nie zamierzam kupować, mamy trochę zabawek po Ewie, zaraz będą święta więc dojdą kolejne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 08:58   #1458
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez monyaa108 Pokaż wiadomość
Zua współczuję Ci gorszych dni Ale naprawdę Cię podziwiam za wytrwałość przy kp



U mnie właściwie gorzej bo junior coraz bardziej wymagający i nieodkladany także często do 14 siedzę w piżamie i czekam aż mama przyjdzie mi pomóc... No czarno widzę jak to dalej będzie. Jak nie dam na czas mleka to aż się dusi od płaczu A przygotowanie mm też chwilę trwa to ja nie wiem co robić czy jego bujać czy robić mieszankę
Moj też jest z tych niecierpliwych jeśli jest głodny. Jak karmie mm gdy jestem sama to biorę go plecami do siebie i jedna Reka przygotowuje mieszankę. Teraz już się nie wierzga tak i nawet czeka patrzac co robie.

Dziś się mi młody budził często. Ogolnie poszedł za wcześnie spac ok 21 i już po 24 pierwsze karmienie nocne, potem 1 położyłam po 2:30 znowu głodny. Odkladalam do 4 i potem od 5 już u mnie wylądował dalej głodny i już się do 8 w łóżku razem ogarnialismy. Tż jeszcze mnie w nocy wkurzyl, że moglibyśmy go nie szturac nogami..wr.. Wiem, że wstaje do pracy, ale w tygodniu go nie budzimy do przebrania ani nic.. Ja byłam tej nocy wykończona, a tu go nie szturac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 08:59   #1459
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Zua to ona w takim razie musi przechodzić jakis skok rozwojowy!
Moj E tak robił jak chciałam całkiem przejsc na piers, kiedy juz sie pogodziłam ze bede karmiła cały dzien na kanapie. Trzy dni pod rząd popołudniami miał takie humory, ja to wzięłam u nas za objaw tego ze mam mało mleka i mu nie leci dlatego sie wkurza. Ale u Ciebie to na pewno nie to, to musi miec inna przyczynę.
Z drugiej strony skok... to tez dziecki płaczą zeby mama produkowała więcej zasobów ale u Ciebieraczej nie potrzebujesz. Ciezko powiedzieć. Powiedz jak dzis Wam idzie???

A o tej maszynie to powiem Wam ze w życiu by mi do głowy nie przyszło zeby ja kupować. Dostałam ja w spadku całkiem za darmo i dopiero teraz widze jakie to udogodnienie. To nawet temperatury mleka nie trzeba sprawdzać. Zawsze wychodzi taka sama. Na noc wsypuje sobie pokarm do buteleczki i w nocy tylko guzik naciskam. Nawet nie trzeba na nic czekac. WsYstko leci od razu. Jak E płacze to spokojnie mozna zrobic z nim na ranieniu a jak nie to sama schodzę. Także Monia jesli masz środki to polecam.

Bursztynek podałam ten paracetamol. Bo w koncu nie wiedziałam. Raz pokazało 38,1drugi raz 38,4. Nad ranem i w nocy juz 37,4. Więcej juz nie podałam. Teraz czuje sie juz ok.

Nawet pospać Eli mi dzis dał. Spaliśmy do 7:25. Z dwoma pobudkami na jedzenie. Także czuje sie wyspana. Ból duzo duzo lepiej. Jednak ten guz nadal jest i nie moge za mocno przycisnąć. Ale na innym forum dziewczyny mowia ze on moze sie utrzymywać do tygodni po braniu antybiotyku. Wiec na razie nie dzwonie do lekarza.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 09:14   #1460
joas711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 88
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cześć dziewczyny U nas jakoś mniej kolorowo ostatnio bo młody nie chce spać w dzień- tylko na rękach i to krótka drzemka, z usypianiem 40 min w sumie. Dzisiaj ciepło to planujemy spacer.
Za to w nocy ładnie śpi. Wczoraj zasnął o 21 to śpi do teraz, oczywiście karmienue co 3h ale na spiocha.

Emma jaki stosujesz rozmiar smoczka do butelki? My podajemy czasem mm i pojęcia nie mam jaki smoczek mu dawać bo wyrzucilam instrukcję
Super że wyjechaliscie z Maluszkiem, jak Wam się to logistycznie udało? Mnie przeraża wizja pakowania auta pod sam dach i na razie nigdzie się z domu nie ruszamy. Jak np. kąpiecie Małego na wyjeździe?

Super że zdjęcia wywolalas ja się zbieram i jakoś ciężko mi idzie. Wywolywalas stacjonarne czy przez neta?


Zua podziwiam Cię ż karmieniem i mocno kibicuję. Niby to kp takie naturalne a ile trzeba się nameczyc żeby wszystko hulalo

Kupiliśmy magiczną pszczółke, nam nadzieję że zabawi trochę Młodego

Miłego dnia Dziewczyny, wyczuwam weekendzik

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
joas711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 09:21   #1461
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Dzień dobry jakoś żyję, nie łamie mnie już w kościach, katar jeszcze jest,ale nie kicham już tak często.. Ogólnie udało mi się odłożyć smrodka przed 2:00 i jak mówiłam, poszłam spać na kanape..

Aktualnke młoda wstała o 9.00 ale już znów śpi od 10min.

Co do kupy, u mnie była jedna mega duża w poniedziałek, dwie duże we wtorek.. I cisza jak narazie, ale bąki idą, młoda bardzo pogodna... Dam jej znów czas, aż nie zacznie znów koncertu. Wtedy wlewka pójdzie w ruch.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 10:17   #1462
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez summer_overture Pokaż wiadomość
Dzięki, Norciu, ja już wszystkiego próbuję - i Zenella, i Provagin w żelu, probiotyki doustnie. Higiena ponad wszystko, płyn mucovagin. I dupa. Nawet tż-ta odstawiłam, żeby sprawdzić, czy nie jest źródłem problemu, i nic

Rany, ja ciągle mam problem w ostatnich tygodniach, żeby się tu wkleić
Karolina, jak tam??
Zua, Blanka, żyjecie? Strasznie wam współczuję choróbka, jeszcze trzeba się dzieckiem zająć, a tu coś takiego, to musi być koszmarne
Folinko, hop-hop?? Porzuciłaś nas, czy jak?

Zazdroszczę wam tych kup, u nas wciąż brak. A tak a propos - dziewczyny, które stosowały Debridat. Jak długo można/trzeba?? U nas mija dziś równo tydzień jak daję Prezesowi 3xdziennie i nie widzę poprawy - w sensie KUPY. Aniama, ty dawałaś/dajesz Tymkowi z tego, co pamiętam??

Pytanie pozadzieciowe - nie mam teraz siły i czasu na bieganie po galeriach a szukam lekkiej kurtki puchowej. Takiej jesiennej, krótszej, cienkiej. Ktoś, coś? Gdzie takiej mogę szukać? Nigdy takiej nie miałam, bo to nie moje klimaty i styl, poza tym zawsze tylko wsiadałam do samochodu i już, więc nic ciepłego nie potrzebowałam na taką porę roku. A teraz... spacerki z wózkiem i ramoneska lub płaszczyk to za mało

Potem jeszcze postaram się coś skrobnąć, teraz idę walczyć o kupsko
Summer takie kurtki były w zeszłym sezonie w decathlonie. Krótkie, puchowe z kapturem a cieplutkie. Pewnie teraz też będą Sama się czaję znowu na taką, bo się nie mieszcze w barach w ten z zeszłego roku :/

My po neurologu właśnie, mały zachwycił panią doktor swoimi uśmiechami i gadaniem. Generalnie mówi, że mocno nadrabia, a nawet umie więcej niż przeciętne 3,5msc dziecko. Szczepienia mamy odroczone do stycznia na naszą prośbę I drobiazg mój ma 5,600

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 10:48   #1463
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

My po wizycie fizjoterapeutki od niemowląt. Mały ma delikatna asymeyrie. Pokazała sporo ćwiczeń i na asymeyrie i na brzuszek żeby jelita bardziej pobudzić do pracy. Mały był mega pogodny jak to rano zwykle i komunikatywny ale w trakcie ćwiczen na piłce nagle zaczął płakać i dała mi na ręce od razu gazy czułam że schodzą mu. Teraz mi już przysnal na rękach. Ogólnie czopki radziła stosować już w konieczności jak bardzo się meczy. Ogólnie jest spiety przez kolki jak boli i przez to ściska mięśnie i takie błędne koło liczę że ćwiczenia trochę nam pomogą i z brzuszkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez summer_overture Pokaż wiadomość
Dzięki, Norciu, ja już wszystkiego próbuję - i Zenella, i Provagin w żelu, probiotyki doustnie. Higiena ponad wszystko, płyn mucovagin. I dupa. Nawet tż-ta odstawiłam, żeby sprawdzić, czy nie jest źródłem problemu, i nic

Rany, ja ciągle mam problem w ostatnich tygodniach, żeby się tu wkleić
Karolina, jak tam??
Zua, Blanka, żyjecie? Strasznie wam współczuję choróbka, jeszcze trzeba się dzieckiem zająć, a tu coś takiego, to musi być koszmarne
Folinko, hop-hop?? Porzuciłaś nas, czy jak?

Zazdroszczę wam tych kup, u nas wciąż brak. A tak a propos - dziewczyny, które stosowały Debridat. Jak długo można/trzeba?? U nas mija dziś równo tydzień jak daję Prezesowi 3xdziennie i nie widzę poprawy - w sensie KUPY. Aniama, ty dawałaś/dajesz Tymkowi z tego, co pamiętam??

Pytanie pozadzieciowe - nie mam teraz siły i czasu na bieganie po galeriach a szukam lekkiej kurtki puchowej. Takiej jesiennej, krótszej, cienkiej. Ktoś, coś? Gdzie takiej mogę szukać? Nigdy takiej nie miałam, bo to nie moje klimaty i styl, poza tym zawsze tylko wsiadałam do samochodu i już, więc nic ciepłego nie potrzebowałam na taką porę roku. A teraz... spacerki z wózkiem i ramoneska lub płaszczyk to za mało

Potem jeszcze postaram się coś skrobnąć, teraz idę walczyć o kupsko
Ja polecam kurtki softshell mam z 4f i na wiatry i zimno się przydaje taka sportowa na spacery. A też przy tej pogodzie zmiennej fajna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 11:13   #1464
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Hejo dziewoje ! Lepiej sie dzis czuje fizycznie, więc bede probowala dzisiaj walczyć z kp silnie. Bede płakać, ale nie poddam sie. Dzis tez wraca mąż więc pomoże mi w nocy
Summer dobrze prawisz z tą kurtka ! Ja chyba tez musze cos zakupic.... dobrze, że puchowe kurtki sa w miare lekkie to moze cos znajde po taniosci w sh powodzenia z kupskiem ! U nas juz rano była
Odo, dziekuje tez za Twoje slowa. Nie musicie mi nic radzic, po prostu potrzebuje tez czasem cos napisac, bo to wszystko jest mega ciężkie, ech
Karolinka dobrze ze czujesz sie juz lepiej. Tak dlugo piszr tego posta, ze jyz zdazylam ją orzystawic. Jest walka i szamotanie, ale je.Uzbroilam sie w cierpliwość iudalo aie przystawic, ale lepiej nie jest :/
Blanka dyzo zdrówka! Chorowanie z maluchem jest straszne :/
Elu odroczyliscie szczepienia ze względu na co ?
Asska powodzenia z cwiczeniami !




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 11:33   #1465
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Hejo dziewoje ! Lepiej sie dzis czuje fizycznie, więc bede probowala dzisiaj walczyć z kp silnie. Bede płakać, ale nie poddam sie. Dzis tez wraca mąż więc pomoże mi w nocy
Summer dobrze prawisz z tą kurtka ! Ja chyba tez musze cos zakupic.... dobrze, że puchowe kurtki sa w miare lekkie to moze cos znajde po taniosci w sh powodzenia z kupskiem ! U nas juz rano była
Odo, dziekuje tez za Twoje slowa. Nie musicie mi nic radzic, po prostu potrzebuje tez czasem cos napisac, bo to wszystko jest mega ciężkie, ech
Karolinka dobrze ze czujesz sie juz lepiej. Tak dlugo piszr tego posta, ze jyz zdazylam ją orzystawic. Jest walka i szamotanie, ale je.Uzbroilam sie w cierpliwość iudalo aie przystawic, ale lepiej nie jest :/
Blanka dyzo zdrówka! Chorowanie z maluchem jest straszne :/
Elu odroczyliscie szczepienia ze względu na co ?
Asska powodzenia z cwiczeniami !




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie to teraz na naszą prośbę, neurolog też widzę jest za tym żeby szczepić jak dzieciaki są starsze, odporniejsze, ale też w miarę bezpiecznie czyli przed tym jak zacznie raczkować, mieć kontakt z bakteriami, kurzem itd. Teraz jest kiepski czas podobno na szczepienia, a styczeń mrozy, brak alergenów idealny. Wtedy też zaczniemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 11:39   #1466
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
W sumie to teraz na naszą prośbę, neurolog też widzę jest za tym żeby szczepić jak dzieciaki są starsze, odporniejsze, ale też w miarę bezpiecznie czyli przed tym jak zacznie raczkować, mieć kontakt z bakteriami, kurzem itd. Teraz jest kiepski czas podobno na szczepienia, a styczeń mrozy, brak alergenów idealny. Wtedy też zaczniemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My podaliśmy tylko narazie 5w1 i zastanawiam się kiedy kolejne. Narazie i tak ma katar więc dopiero jak jej przejdzie pomyślimy. Czyli mówisz że spokojnie przeciągać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 11:50   #1467
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
My podaliśmy tylko narazie 5w1 i zastanawiam się kiedy kolejne. Narazie i tak ma katar więc dopiero jak jej przejdzie pomyślimy. Czyli mówisz że spokojnie przeciągać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My do tych 7msc na pewno, dopóki dziecko łóżeczkowe to podobno nie ma wielu zagrożeń. Zdaje się na wiedzę lekarza, a widzę że podchodzi do tego zdroworozsądkowo, nie namawiała na nic, nie przekonywała w żadną stronę. Wiem, że są różne opinie, ale mimo, że jestem za szczepieniami to jednak tyle dawek dla takiego maluszka trochę ponad miesięcznego czy dwu mnie przeraża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 11:53   #1468
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Myśmy też jeszcze nie szczepili, albo M. Jest przeziębiony, albo ja, albo ja... Teraz zmieniliśmy przychodnie małej, więc dopiero przed nami wizyta. Porozmawiam z pediatra, bo to w końcu fajna, ogarnięta babeczka. Zobaczymy jak to będzie, kiedy zdecyduje żeby szczepić.
Ale przed każdym szczepieniem, crp, mocz, Morfologia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 11:53   #1469
RudyKotBialyKot
Raczkowanie
 
Avatar RudyKotBialyKot
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 401
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

O borze szumiący ale postów naskrobałyście kobitki nas trochę mało bo dużo spacerujemy z Kleszczem i czasu ni ma na forum
Tak trochę z pamięci i z doskoku swoje 3 grosze do dyskusji dorzucę bo było o chustonoszeniu: my się od dwóch tygodni nosimy- normalnie cudo- polecam zwłaszcza dzieciom nieodkładalnym. Duśka tak na mnie wisiała że o spacerach mogliśmy zapomnieć, w gondoli się darła a na rękach mi bywało za ciężko - a teraz prawie codziennie łazimy sobie wszędzie - nawet do lasu żeby nie zmarznąć w taką pogodę jak teraz, zakładam na siebie: mężową bluzę i ponczo - nie jest to zbyt gustowne i optycznie dodaje ze 100 kg ale jest ciepło, Duśce tylko głowa wystaje

O kupie, i o śluzie w kupie chyba bursztynek wspominała (?). U nas śluzu było więcej niż kupy - pediatra podejrzewa alergie na białka mleka więc ja ostatnio jem głównie ryż obserwuje zawartość pieluchy i stopniowo będę dokładać nowe pokarmy. Ktos jeszcze stosuje dieta eliminacyjna?

O mężach też coś było: ja na swojego ostatnio nie mogę narzekać. Poprawiło się u nas zdecydowanie : dziecko jest mniej absorbujące, mi hormony opadły a mój stary się bardziej angażuje więc na chwilę obecną mamy sielankę

Zua- dużo siły Ci życzę (i zdrowia). Serio, twój upór w kp mi cholernie imponuje, bo my się bujamy trochę z laktatorem, trochę z cyckiem i trochę z mm- i powiem szczerze że mnie to wkur***ć zaczyna. Tylko że póki mam mleko to nie chcę całkiem na mm przechodzić. Podziwiam Cię - zwłaszcza za te randki z laktatorem w nocy i za ilość mleka - you are my hero a to że karmienie jest trudne też mnie strasznie zaskoczyło - zwłaszcza przy pierwszym zastoju

Karolina- z guzkiem i piersią Ci strasznie współczuję już przechodziłam kilka razy przez zastoje i zapalenia więc wiem jaki to ból - ostatnio mi się kanalik zatkał ale jakoś go odetkałam - strzeliło mlekiem jak z butelki szampana Myślę że jeżeli nie masz gorączki i z piersią będzie lepiej po antybiotyku to ten guzek może się po prostu dłużej wchłaniać i przez jakiś czas być bardziej wyczuwalny.

Odo- bardzo ciekawy wpis i świetne (kontrastowe) zdjęcie w nagłówku my mamy trochę takich książeczek ale Duśka się nimi szybko nudzi i woli patrzeć na mnie albo na mojego męża.

Teraz Młoda ma nową zabawę : wkłada nam ręce do buzi i się chichra jak ją podgryzamy a zabawek ogólnie mamy mało. Ja osobiście mam uczulenie na takie zabawki co to grają, świecą i się ruszają jednoczesne ale karuzele nad łóżkiem mamy i Duśka sobie chwali po ostatnim skoku widzę w Młodej dużą zmianę : wydoroślała nam dziewczyna - dużo "gada", śmieje się, leży na brzuchu i podziwia świat i jak na razie nie mamy problemów ani z kupą ani ze spaniem .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
RudyKotBialyKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 12:11   #1470
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez joas711 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny U nas jakoś mniej kolorowo ostatnio bo młody nie chce spać w dzień- tylko na rękach i to krótka drzemka, z usypianiem 40 min w sumie. Dzisiaj ciepło to planujemy spacer.
Za to w nocy ładnie śpi. Wczoraj zasnął o 21 to śpi do teraz, oczywiście karmienue co 3h ale na spiocha.

Emma jaki stosujesz rozmiar smoczka do butelki? My podajemy czasem mm i pojęcia nie mam jaki smoczek mu dawać bo wyrzucilam instrukcję
Super że wyjechaliscie z Maluszkiem, jak Wam się to logistycznie udało? Mnie przeraża wizja pakowania auta pod sam dach i na razie nigdzie się z domu nie ruszamy. Jak np. kąpiecie Małego na wyjeździe?

Super że zdjęcia wywolalas ja się zbieram i jakoś ciężko mi idzie. Wywolywalas stacjonarne czy przez neta?


Zua podziwiam Cię ż karmieniem i mocno kibicuję. Niby to kp takie naturalne a ile trzeba się nameczyc żeby wszystko hulalo

Kupiliśmy magiczną pszczółke, nam nadzieję że zabawi trochę Młodego

Miłego dnia Dziewczyny, wyczuwam weekendzik

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Mamy butelki avent natural i od skończonych 3 miesięcy używamy tych smoczków 3+. Zdjęcia wywołałam z telefonu przez aplikację empik foto - do jutra jest 25% zniżki na wszystko
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-27 16:46:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.