Mamy lipcowe 2018 cz. I - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-22, 09:03   #2221
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cześć Dziewczyny Mogę przycupnąć?

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Napisałam wczoraj posta i mi go wcale nie wyświetla .
Zua zazdroszcze randki i film bym z checia obejrzała.

Madziara współczuje! Nie wiedziałabym jak ten problem ugryźć. Moim zdaniem takie oszukiwanie jest najbardziej bolesne. Nie wiem jak temat podjąć jesli widzialas to jedynie przez jego telefon. Trzymaj sie dzielnie.

Dziewczyny gdzie spia Wasze dzieci w ciagu dnia w domu??? W tym samym pomieszczeniu co Wy czy w sypialni??? I czy zasłaniacie rolety? Jak czesto sprawdzacie? Czy używacie elektro niani?
Karolinko, my mieszkamy w kawalerce, więc zbyt dużego wyboru nie mam, ale gdybym miała normalny dom, to zapewne w dzien spałaby zapewne w salonie na kanapie czy w leżaczku. A może i w łóżeczku w swoim pokoiku.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Eluś, pamiętam, że pytałaś mnie o aspirator katarek - moja tego nie lubi, ale nie płacze, tylko krzywi się i marudzi, jednakże też macha głową i denerwuje się. Ale robię to dla jej dobra. Minęły dwa tygodnie, a jej dalej trochę charczy, ale nie aż tak bardzo jak potrafiło, za to więcej kaszle i znów jakby podkichuje (o ile jest takie słowo).
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:04   #2222
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Napisałam wczoraj posta i mi go wcale nie wyświetla .
Zua zazdroszcze randki i film bym z checia obejrzała.

Madziara współczuje! Nie wiedziałabym jak ten problem ugryźć. Moim zdaniem takie oszukiwanie jest najbardziej bolesne. Nie wiem jak temat podjąć jesli widzialas to jedynie przez jego telefon. Trzymaj sie dzielnie.

Dziewczyny gdzie spia Wasze dzieci w ciagu dnia w domu??? W tym samym pomieszczeniu co Wy czy w sypialni??? I czy zasłaniacie rolety? Jak czesto sprawdzacie? Czy używacie elektro niani?


U nas najczęściej śpi w wózku, czasem na dużym łóżku, czasem w swoim. Nic nie zaciemnian, piorę odkurzam, rozmawiam ale raczej w pozostałych pomieszczeniach. Jak jestem na gorze to nie sprawdzam czy śpi czy co no slysze. Na dół biorę nianie elektroniczna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:06   #2223
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Napisałam wczoraj posta i mi go wcale nie wyświetla .
Zua zazdroszcze randki i film bym z checia obejrzała.

Madziara współczuje! Nie wiedziałabym jak ten problem ugryźć. Moim zdaniem takie oszukiwanie jest najbardziej bolesne. Nie wiem jak temat podjąć jesli widzialas to jedynie przez jego telefon. Trzymaj sie dzielnie.

Dziewczyny gdzie spia Wasze dzieci w ciagu dnia w domu??? W tym samym pomieszczeniu co Wy czy w sypialni??? I czy zasłaniacie rolety? Jak czesto sprawdzacie? Czy używacie elektro niani?
ważne jest aby w ciągu dnia nie zaciemniać pomieszczenia w którym śpi dziecko, aby szybko nauczyło się rozróżniać sen nocny, a ten w dzień.
Akurat teraz Staszek śpi w wózku w salonie połączonym z kuchnią, a ja piję kawę i ogarniam mieszkanie
do wyboru ma jeszcze swoje łóżeczko w sypialni, ale ono nie buja i dzisiaj jest na nie wózek jego zdaniem zdecydowanie lepszy :P



dzisiaj wreszcie u nas pojawiło się słońce po kilku dniach szarych i ponurych. Pójdziemy na spacer ale najpierw pranie
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:07   #2224
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Jeśli chodzi o te nikłe drzemki w dzień, to zagłuszam suszarką, żebym mogła spokojnie naczynia pozmywać.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:08   #2225
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
U nas najczęściej śpi w wózku, czasem na dużym łóżku, czasem w swoim. Nic nie zaciemnian, piorę odkurzam, rozmawiam ale raczej w pozostałych pomieszczeniach. Jak jestem na gorze to nie sprawdzam czy śpi czy co no slysze. Na dół biorę nianie elektroniczna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dokładnie, nie ściszam głosu, nie chodzę na palcach
Staszek potrzebuje tego snu w dzień i to są 3 drzemki, jedna z nich nawet 3h. On bez spania jest marudny, nic mu się nie podoba wtedy i gorzej je
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:09   #2226
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
ważne jest aby w ciągu dnia nie zaciemniać pomieszczenia w którym śpi dziecko, aby szybko nauczyło się rozróżniać sen nocny, a ten w dzień.

Akurat teraz Staszek śpi w wózku w salonie połączonym z kuchnią, a ja piję kawę i ogarniam mieszkanie

do wyboru ma jeszcze swoje łóżeczko w sypialni, ale ono nie buja i dzisiaj jest na nie wózek jego zdaniem zdecydowanie lepszy :P







dzisiaj wreszcie u nas pojawiło się słońce po kilku dniach szarych i ponurych. Pójdziemy na spacer ale najpierw pranie


U nas spacer póki co codziennie- choć wczoraj 2x tz spacerował. Mnie się nie chciało. Dziś na druga drzemkę ruszamy choć póki co pochmurno. Ale narazie pierwsza drzemka a ja powinnam sprzątać a siedzę w necie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:09   #2227
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o te nikłe drzemki w dzień, to zagłuszam suszarką, żebym mogła spokojnie naczynia pozmywać.
woda wybudza Małą? akurat ona też przyjemnie szumi możesz spróbować bez zagłuszania



zabrałam się wreszcie za wyprzedaż części ciuszków 50/56/62 głównie newbie
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-22, 09:15   #2228
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Summer coś w tym jest, staram się o tym nie myśleć ale jak są takie sytuacje jak wczoraj to od razu mam milion myśli i strach w oczach. Ale czy to górnik czy kierowca jak ma się coś stać to się po prostu stanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
masz rację, Bursztynku. Ale i tak jesteś bardzo dzielna

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Dzięki za słowa pocieszenia. Dzisiaj coś wspomniałam, że nie podoba mi się, że z nią pisze to stwierdził, że może mi pokazać wszystkie wiadomości, bo nie ma nic do ukrycia i traktuje ją jak zwykłą koleżankę z tą samą pasją. Nie wiem co o tym myśleć, muszę dać sobie trochę czasu.
Z jednego, tylko po kąpieli czasem z dwóch.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie nie masz się o co martwić, bo to pewnie tylko koleżanka, ale pozostaje pytanie, co z tymi jego weekendami, pasjami i w ogóle czasem dla siebie. Dla mnie to takie lekceważenie ciebie jako człowieka i partnerki życia.

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
woda wybudza Małą? akurat ona też przyjemnie szumi możesz spróbować bez zagłuszania



zabrałam się wreszcie za wyprzedaż części ciuszków 50/56/62 głównie newbie
Emmo, a ty nie kupowałaś ciuszków od razu dla następnego bejbusia? Czemu sprzedajesz, skoro Staszek niedługo powinien mieć rodzieństwo? )


Witam! U nas marudna noc - dlaczego Prezes tak się wygina w literę c? Już nie wiem co z tym robić, aż się boję, że uszkodzi sobie coś w odcinku szyjnym
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:39   #2229
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Moja ma to samo a jak cudem zaśnie to śpi max 20 no może 30 minut

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Może taka jej uroda że się szybko najada

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
No to mamy identyczne dzieci. Teraz dopiero je po 4 godzinach. Co najlepsze tż łatwiej umie ją uspać, czuje mleko ode mnie i się rzuca? Za tydzień kończy 4 miesiące a ja nie widzę jakiejś nadziei.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:42   #2230
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
woda wybudza Małą? akurat ona też przyjemnie szumi możesz spróbować bez zagłuszania

zabrałam się wreszcie za wyprzedaż części ciuszków 50/56/62 głównie newbie
Bardziej chodzi o stukot naczyń, rozmowy jej nie wybudzają, bardziej mi chodzi o to, że ona bardzo mało śpi w dzień. Bilans z przedwczoraj to godzina + pół godziny + 10 minut + 15 minut (tu na rękach). No i przy suszarce zasypia w mig. I temu wolę już odpalić tę suszarkę. Właśnie obudziła się po 30 minutach drzemki.

Nie zostawiasz ubranek dla rodzeństwa?
Cytat:
Napisane przez summer_overture Pokaż wiadomość
masz rację, Bursztynku. Ale i tak jesteś bardzo dzielna

Pewnie nie masz się o co martwić, bo to pewnie tylko koleżanka, ale pozostaje pytanie, co z tymi jego weekendami, pasjami i w ogóle czasem dla siebie. Dla mnie to takie lekceważenie ciebie jako człowieka i partnerki życia.

Witam! U nas marudna noc - dlaczego Prezes tak się wygina w literę c? Już nie wiem co z tym robić, aż się boję, że uszkodzi sobie coś w odcinku szyjnym
Zgadzam się z Twoimi słowami Summer odnośnie Madziary, lekceważenie i jeszcze dodam od siebie brak szacunku.

A kiedy Prezesik tak się wygina? Przy karmieniu? Po pobudzce? Moja zawsze po pobudce się rozciąga i trochę się wygina, ale to chyba normalne tutaj?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:45   #2231
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez summer_overture Pokaż wiadomość
masz rację, Bursztynku. Ale i tak jesteś bardzo dzielna



Pewnie nie masz się o co martwić, bo to pewnie tylko koleżanka, ale pozostaje pytanie, co z tymi jego weekendami, pasjami i w ogóle czasem dla siebie. Dla mnie to takie lekceważenie ciebie jako człowieka i partnerki życia.



Emmo, a ty nie kupowałaś ciuszków od razu dla następnego bejbusia? Czemu sprzedajesz, skoro Staszek niedługo powinien mieć rodzieństwo? )


Witam! U nas marudna noc - dlaczego Prezes tak się wygina w literę c? Już nie wiem co z tym robić, aż się boję, że uszkodzi sobie coś w odcinku szyjnym
zostawiam
90% zostawiłam, a te wzory, które mi się mniej podobały to sprzedaję a jak się nie sprzeda to nie będę żałować
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-22, 09:45   #2232
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez summer_overture Pokaż wiadomość
masz rację, Bursztynku. Ale i tak jesteś bardzo dzielna



Pewnie nie masz się o co martwić, bo to pewnie tylko koleżanka, ale pozostaje pytanie, co z tymi jego weekendami, pasjami i w ogóle czasem dla siebie. Dla mnie to takie lekceważenie ciebie jako człowieka i partnerki życia.



Emmo, a ty nie kupowałaś ciuszków od razu dla następnego bejbusia? Czemu sprzedajesz, skoro Staszek niedługo powinien mieć rodzieństwo? )


Witam! U nas marudna noc - dlaczego Prezes tak się wygina w literę c? Już nie wiem co z tym robić, aż się boję, że uszkodzi sobie coś w odcinku szyjnym
Moja też się wygina szczególnie jak chce się przekręcić na brzuch i zobaczyć co jest za jej głową. Noc z częstymi pobudkami i kręceniem się. Jak leży na brzuszku to się podpiera na rączkach czy uciekają mu po chwili do tyłu? Bo moja tak ładnie sobie siedziała, a teraz się chyba cofneła w rozwoju bo po chwili zabiera rączki i "lotnika" robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:46   #2233
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Bardziej chodzi o stukot naczyń, rozmowy jej nie wybudzają, bardziej mi chodzi o to, że ona bardzo mało śpi w dzień. Bilans z przedwczoraj to godzina + pół godziny + 10 minut + 15 minut (tu na rękach). No i przy suszarce zasypia w mig. I temu wolę już odpalić tę suszarkę. Właśnie obudziła się po 30 minutach drzemki.

Nie zostawiasz ubranek dla rodzeństwa?
Zgadzam się z Twoimi słowami Summer odnośnie Madziary, lekceważenie i jeszcze dodam od siebie brak szacunku.

A kiedy Prezesik tak się wygina? Przy karmieniu? Po pobudzce? Moja zawsze po pobudce się rozciąga i trochę się wygina, ale to chyba normalne tutaj?
rozumiem
a większość ubranek zostawiam, ale mam takie, które albo mi się mniej podobają, albo są stricte na daną porę roku, a nie wiem kiedy się uda z dzidzią nr 2
wszystkie uniwersalne ( i nie mówię tu o kolorach ) zostawiam
i tak jak pisałam, jak się nie sprzedadzą to nic się nie dzieje, obstawiam 2 chłopca, a dopiero 3 dziewczynkę :P
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:50   #2234
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
rozumiem
a większość ubranek zostawiam, ale mam takie, które albo mi się mniej podobają, albo są stricte na daną porę roku, a nie wiem kiedy się uda z dzidzią nr 2
wszystkie uniwersalne ( i nie mówię tu o kolorach ) zostawiam
i tak jak pisałam, jak się nie sprzedadzą to nic się nie dzieje, obstawiam 2 chłopca, a dopiero 3 dziewczynkę :P
Masz takiego spokojnego synka, że gdyby moja taka była to pewnie myslalabym o drugim. Ja już wiem że jedno mi wystarczy, bo coś czuję że długo nie będę miała spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:50   #2235
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
Moja też się wygina szczególnie jak chce się przekręcić na brzuch i zobaczyć co jest za jej głową. Noc z częstymi pobudkami i kręceniem się. Jak leży na brzuszku to się podpiera na rączkach czy uciekają mu po chwili do tyłu? Bo moja tak ładnie sobie siedziała, a teraz się chyba cofneła w rozwoju bo po chwili zabiera rączki i "lotnika" robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz że u mnie L też takiego lotnika zaczęła od kilku dni robić. Tak samo jak u ciebie moja już tak ładnie się podpierała a teraz szybko się męczy i ręce idą na bok.

Dziś kończy dokładnie 4 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:51   #2236
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
rozumiem
a większość ubranek zostawiam, ale mam takie, które albo mi się mniej podobają, albo są stricte na daną porę roku, a nie wiem kiedy się uda z dzidzią nr 2
wszystkie uniwersalne ( i nie mówię tu o kolorach ) zostawiam
i tak jak pisałam, jak się nie sprzedadzą to nic się nie dzieje, obstawiam 2 chłopca, a dopiero 3 dziewczynkę :P
Rozumiem Promocje w Kappahl są często, więc przy kolejnym też będziesz mogła troszkę zaszaleć

Skąd takie przeczucie?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:51   #2237
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
rozumiem
a większość ubranek zostawiam, ale mam takie, które albo mi się mniej podobają, albo są stricte na daną porę roku, a nie wiem kiedy się uda z dzidzią nr 2
wszystkie uniwersalne ( i nie mówię tu o kolorach ) zostawiam
i tak jak pisałam, jak się nie sprzedadzą to nic się nie dzieje, obstawiam 2 chłopca, a dopiero 3 dziewczynkę :P
Czyli na 2 nie poprzestajesz, super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:54   #2238
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
Masz takiego spokojnego synka, że gdyby moja taka była to pewnie myslalabym o drugim. Ja już wiem że jedno mi wystarczy, bo coś czuję że długo nie będę miała spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo Aniela w dzień jest bardzo absorbującym dzieckiem, śpi po 30 minut maksymalnie, nie wiem czy i jak bym sobie poradziła z drugim.. no ale jak to by powiedzieli, że jak trzeba, to wszystko się da. No, tylko jakim kosztem?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Czyli na 2 nie poprzestajesz, super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie będzie trójka minimum A jak u Ciebie Bursztynku? Zostajesz przy dwóch córeczkach?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 10:05   #2239
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Kurcze, a ja odpukać nawet nie mam na co ponarzekać. HahaNo owszem popołudnia mamy trochę słabe. Ok 17 włącza się maruda i nie wiem jak to ohgarnąc, choć wczoraj zasnął u tz na kolanach, spał godzinę i potem było w miarę ok. Ale radosny to on wieczorami nie jest. Teraz śpi już 1,5 godziny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-22, 10:06   #2240
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Mam tak samo Aniela w dzień jest bardzo absorbującym dzieckiem, śpi po 30 minut maksymalnie, nie wiem czy i jak bym sobie poradziła z drugim.. no ale jak to by powiedzieli, że jak trzeba, to wszystko się da. No, tylko jakim kosztem?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

U mnie będzie trójka minimum A jak u Ciebie Bursztynku? Zostajesz przy dwóch córeczkach?
Tak Norciu zostają dwie. Ja może i bym chciała ale tż już nie. Teraz też ze względów ekonomicznych patrzymy bo bierzemy kredyt na dom no a z drugiej strony mój wiek. Może i jeszcze mam czas na rodzenie ale jednak młodziutka nie jestem.
Wystarczą dwie jedna już prawie nastolatka i maluszek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 10:14   #2241
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Napisałam wczoraj posta i mi go wcale nie wyświetla .
Zua zazdroszcze randki i film bym z checia obejrzała.

Madziara współczuje! Nie wiedziałabym jak ten problem ugryźć. Moim zdaniem takie oszukiwanie jest najbardziej bolesne. Nie wiem jak temat podjąć jesli widzialas to jedynie przez jego telefon. Trzymaj sie dzielnie.

Dziewczyny gdzie spia Wasze dzieci w ciagu dnia w domu??? W tym samym pomieszczeniu co Wy czy w sypialni??? I czy zasłaniacie rolety? Jak czesto sprawdzacie? Czy używacie elektro niani?
Nasz śpi zawsze w sypialni, w swoim łóżeczku, nie zasłaniam rolet. Na nianie zerkam, bo zwykle po 30min się budzi, ale guga w łóżeczku kolejne 20-30 i sprawdzam tylko czy nie ma kocyka na głowie
Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Mogę przycupnąć?

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Karolinko, my mieszkamy w kawalerce, więc zbyt dużego wyboru nie mam, ale gdybym miała normalny dom, to zapewne w dzien spałaby zapewne w salonie na kanapie czy w leżaczku. A może i w łóżeczku w swoim pokoiku.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Eluś, pamiętam, że pytałaś mnie o aspirator katarek - moja tego nie lubi, ale nie płacze, tylko krzywi się i marudzi, jednakże też macha głową i denerwuje się. Ale robię to dla jej dobra. Minęły dwa tygodnie, a jej dalej trochę charczy, ale nie aż tak bardzo jak potrafiło, za to więcej kaszle i znów jakby podkichuje (o ile jest takie słowo).
Mały też charczy, ale to już ewidentnie nie katar, a wiotka krtań. Czasem też sza dużo śliny i tym się krztusi.. psikaj dużo woda morska i na brzuszek jak da się położyć

Taką cudna pogoda, a my siedzimy i czekamy na jakiegoś speca od klamki w drzwiach.. miał być o 10.. wrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 10:15   #2242
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
Kurcze, a ja odpukać nawet nie mam na co ponarzekać. HahaNo owszem popołudnia mamy trochę słabe. Ok 17 włącza się maruda i nie wiem jak to ohgarnąc, choć wczoraj zasnął u tz na kolanach, spał godzinę i potem było w miarę ok. Ale radosny to on wieczorami nie jest. Teraz śpi już 1,5 godziny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pamiętam jak Tymek spał często u Was na rękach, itd. Teraz też śpi na rękach czy już polubił sam?
Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Tak Norciu zostają dwie. Ja może i bym chciała ale tż już nie. Teraz też ze względów ekonomicznych patrzymy bo bierzemy kredyt na dom no a z drugiej strony mój wiek. Może i jeszcze mam czas na rodzenie ale jednak młodziutka nie jestem.
Wystarczą dwie jedna już prawie nastolatka i maluszek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz rację, na to też trzeba patrzeć, żeby potem móc się wywiązać finansowo, ale najważniejsze, że macie dzieci, piękne córeczki My również będziemy brać kredyt na dom, ale narazie zbieramy na działkę.

Dziewczyny czy gryzienie dolnej wargi, to nowa umiejętność?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 10:21   #2243
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Pamiętam jak Tymek spał często u Was na rękach, itd. Teraz też śpi na rękach czy już polubił sam?Masz rację, na to też trzeba patrzeć, żeby potem móc się wywiązać finansowo, ale najważniejsze, że macie dzieci, piękne córeczki My również będziemy brać kredyt na dom, ale narazie zbieramy na działkę.

Dziewczyny czy gryzienie dolnej wargi, to nowa umiejętność?


Juz nie pamietam kiedy spał na rękach oprócz wczoraj pokochał wózek. Jak dobrze obczaje moment to minuta bujania i śpi. I tak jak jako noworodek spał czesto 2-3 x 20-30 minut to teraz idzie na rekordy w druga stronę conajmniej 1 drzemka 2-2,5 godziny i jeszcze 2-3 krótsze ale czesto tez po godzinie. Samo przyszło. Dlatego teraz się ani nie stresuje ani tez nie nastawiam ze będzie tak zawsze bo te zmiany same z siebie przychodzą. Teraz cierpliwie czekam aż ustąpią popołudniowe płacze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Nasz śpi zawsze w sypialni, w swoim łóżeczku, nie zasłaniam rolet. Na nianie zerkam, bo zwykle po 30min się budzi, ale guga w łóżeczku kolejne 20-30 i sprawdzam tylko czy nie ma kocyka na głowie Mały też charczy, ale to już ewidentnie nie katar, a wiotka krtań. Czasem też sza dużo śliny i tym się krztusi.. psikaj dużo woda morska i na brzuszek jak da się położyć

Taką cudna pogoda, a my siedzimy i czekamy na jakiegoś speca od klamki w drzwiach.. miał być o 10.. wrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A u nas straszna pogoda , 5 stopni i mega wilgoć, oby się poprawiło bo skisnę w domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 10:37   #2244
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Norka to u mnie podobnie. E spi nie dluzej niz po 15-20 minut i wiem ze jest mega zmęczony ale ciagle cos go budzi. Ja nawet sie boje naczynia ze zmywarki wyjmować bo go obudzę kiedy spi w salonie.
Tez czytalam o tym ze dziecko musi nauczyc sie rozróżniać dzien od nocy ale mysle ze to jedynie tyczy sie tych „łatwych w obsłudze” dzieci. Moj jest troche bardziej wymagający co do snu... On nie usnie gdziekolwiek. Ani pod karuzelka ani Nawet w wózku ktory jest w ruchu. Musi chyba miec ciszę i spokój.
Nie wiem to jest nadal dla mnie zagadka...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 10:49   #2245
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Rozumiem Promocje w Kappahl są często, więc przy kolejnym też będziesz mogła troszkę zaszaleć

Skąd takie przeczucie?
dokładnie
a tak chciałabym. Wykorzystam wszystko co mam po Stasiu, a później będę mogła kupować już nowe. Staszek też się ucieszy z kompana do zabawy
a tak serio to mi obojętnie, byleby się udało i było zdrowe

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Czyli na 2 nie poprzestajesz, super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chciałabym ale to nie od nas zależy. Marzy mi się taka trójka

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

I u mnie się zaczęło



tyle wyczesałam po kąpieli a gdzie tu do końca dnia
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 11:04   #2246
cambria04
Rozeznanie
 
Avatar cambria04
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Dzień dobry! Gdzie u Was taka ładna pogoda u nas brzydko, zimno, mokro i smogowo... A do tego 4 latek uwięziony w domu
Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

dokładnie
a tak chciałabym. Wykorzystam wszystko co mam po Stasiu, a później będę mogła kupować już nowe. Staszek też się ucieszy z kompana do zabawy
a tak serio to mi obojętnie, byleby się udało i było zdrowe



chciałabym ale to nie od nas zależy. Marzy mi się taka trójka

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

I u mnie się zaczęło



tyle wyczesałam po kąpieli a gdzie tu do końca dnia
Polecam taką konfigurację dzieciaków jak dla mnie super i cieszę się, że tak wyszło Między chłopcami jest 3 lata różnicy, a później po 4 latach jest z nami Majeczka Co do ubrań dokładnie tak u nas było.

O jakim lotniku mówicie? To że na brzuszku podnosi obie rączki do góry? U nas tak jest i raczej to kolejny etap rozwoju a nie cofanie się...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cambria04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 11:52   #2247
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Nasz śpi zawsze w sypialni, w swoim łóżeczku, nie zasłaniam rolet. Na nianie zerkam, bo zwykle po 30min się budzi, ale guga w łóżeczku kolejne 20-30 i sprawdzam tylko czy nie ma kocyka na głowie Mały też charczy, ale to już ewidentnie nie katar, a wiotka krtań. Czasem też sza dużo śliny i tym się krztusi.. psikaj dużo woda morska i na brzuszek jak da się położyć

Taką cudna pogoda, a my siedzimy i czekamy na jakiegoś speca od klamki w drzwiach.. miał być o 10.. wrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie odciągam katarkiem raz dziennie, wcześniej 2 razy, gdy było już mocne charczenie, a tak to psikam wodą morską. Na brzuszku leżeć nie "umie", tylko myśli, że głowę trzeba ciągle podnosić. Jak jej opada ze zmęczenia, to zamiast położyć główkę na boczku, zaczyna się denerwować i trzeba ją na plecki.

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
Juz nie pamietam kiedy spał na rękach oprócz wczoraj pokochał wózek. Jak dobrze obczaje moment to minuta bujania i śpi. I tak jak jako noworodek spał czesto 2-3 x 20-30 minut to teraz idzie na rekordy w druga stronę conajmniej 1 drzemka 2-2,5 godziny i jeszcze 2-3 krótsze ale czesto tez po godzinie. Samo przyszło. Dlatego teraz się ani nie stresuje ani tez nie nastawiam ze będzie tak zawsze bo te zmiany same z siebie przychodzą. Teraz cierpliwie czekam aż ustąpią popołudniowe płacze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------





A u nas straszna pogoda , 5 stopni i mega wilgoć, oby się poprawiło bo skisnę w domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Łał, to super! Kto by pomyślał, nie? Kiedyś abstrakcja totalna, dzisiaj codzienność Naprawdę się cieszę! To może i u nas pójdzie ku lepszemu..

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Norka to u mnie podobnie. E spi nie dluzej niz po 15-20 minut i wiem ze jest mega zmęczony ale ciagle cos go budzi. Ja nawet sie boje naczynia ze zmywarki wyjmować bo go obudzę kiedy spi w salonie.
Tez czytalam o tym ze dziecko musi nauczyc sie rozróżniać dzien od nocy ale mysle ze to jedynie tyczy sie tych „łatwych w obsłudze” dzieci. Moj jest troche bardziej wymagający co do snu... On nie usnie gdziekolwiek. Ani pod karuzelka ani Nawet w wózku ktory jest w ruchu. Musi chyba miec ciszę i spokój.
Nie wiem to jest nadal dla mnie zagadka...
Przypij piąteczkę, Karolajna (mówię tak na swoją siostrę ciotecznę ). Właśnie ma drzemkę po cycku, śpi już jakieś 20 minut.

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
dokładnie
a tak chciałabym. Wykorzystam wszystko co mam po Stasiu, a później będę mogła kupować już nowe. Staszek też się ucieszy z kompana do zabawy
a tak serio to mi obojętnie, byleby się udało i było zdrowe

chciałabym ale to nie od nas zależy. Marzy mi się taka trójka

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

I u mnie się zaczęło



tyle wyczesałam po kąpieli a gdzie tu do końca dnia
Łączę się w bólu, u mnie zaczęło się tydzień temu, czyli 9 tygodni po porodzie..

A masz już imiona dla przyszłych dzieciaczków?

Swoją drogą, to jest blat w łazience? Ten brąz latte? Piękny! Jakiej to firmy?
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2018-10-22 o 11:53
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 12:26   #2248
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
W sumie odciągam katarkiem raz dziennie, wcześniej 2 razy, gdy było już mocne charczenie, a tak to psikam wodą morską. Na brzuszku leżeć nie "umie", tylko myśli, że głowę trzeba ciągle podnosić. Jak jej opada ze zmęczenia, to zamiast położyć główkę na boczku, zaczyna się denerwować i trzeba ją na plecki.



Łał, to super! Kto by pomyślał, nie? Kiedyś abstrakcja totalna, dzisiaj codzienność Naprawdę się cieszę! To może i u nas pójdzie ku lepszemu..



Przypij piąteczkę, Karolajna (mówię tak na swoją siostrę ciotecznę ). Właśnie ma drzemkę po cycku, śpi już jakieś 20 minut.

Łączę się w bólu, u mnie zaczęło się tydzień temu, czyli 9 tygodni po porodzie..

A masz już imiona dla przyszłych dzieciaczków?

Swoją drogą, to jest blat w łazience? Ten brąz latte? Piękny! Jakiej to firmy?


Jeszcze nie mam ale pewnie jakieś Zosie itp aby pasowało do Stasia

Dziękuje to jest gres i tak, stoi na nim umywalka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 13:01   #2249
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Mi też marzy się córa, ale jako druga i na tym koniec

Pospacerowaliśmy.. cudna pogoda u nas, w słoneczku bardzo przyjemnie. Trochę wiatru więc jest czym oddychać, byle tak dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 13:21   #2250
cambria04
Rozeznanie
 
Avatar cambria04
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

My też jednak na spacerze, wyszło słońce! U mnie przy trzecim to straszna presja otoczenia, żeby była dziewczyna i to obcych też Akurat
ja zawsze chciałam mieć trójeczkę, wogóle to bardzo
dużo trzecich dzieci rodzi się w moim otoczeniu teraz...

Z innej beczki to strasznie mnie denerwuje jak ktoś całuje moje dziecko po rękach... Nawet moja mama czy babcia, przesadzam?

Wogóle moja babcia jest niezła, jak TŻ nosi małą na rękach to mówi, że nauczy dziecko noszenia i bujania i co będzie jak pójdzie do pracy, a jak mała leży sobie na macie to mówi " oj, tak tu leżysz, tak samą Cię zostawili.."🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cambria04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-27 16:46:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.