Dużo śluzu podczas seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 17:42   #1
i1506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Exclamation

Dużo śluzu podczas seksu


Witam , mam taki problem dotyczący tego, że po skończeniu się mojej ostatniej miesiączki , podczas seksu z moim partnerem odczuwam strasznie dużo śluzu w pochwie . Wiem że gdy kobieta się podnieca wydziela dużo śluzu to normalne , aczkolwiek u mnie tego śluzu jest zbyt dużo , co robi się to już nie przyjemne i zamiast czerpać radość z tego zbliżenia , praktycznie nic z tego nie ma bo nic nie czuję , ani ja ani dla niego nie jest to zbyt przyjemne . Jeżeli ktoś miał podobny problem proszę o jakąś odpowiedź , bo wizytę u gin. mam dopiero 03,08 a zaczęło mnie to niepokoić . Pozdrawiam
i1506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 22:26   #2
InkaNovinka
Raczkowanie
 
Avatar InkaNovinka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 121
Dot.: Dużo śluzu podczas seksu

To jedyne objawy? Występują tylko podczas stosunku? Jak długo to trwa?
Być może organizm sam się broni przed jakąś infekcją, która nasila się podczas stosunku. Jeżeli wydziela zbyt dużo śluzu to najczęściej oznacza, że tworzy jakąś barierę ochronną. Miałam kiedyś podobną sytuację, samo przeszło zanim doczekałam się na wizytę u lekarza. Przyznał mi rację i potwierdził przypuszczenia.
__________________
Jestem odpowiedzialna za to, co powiedziałam, nie za to, co zrozumiałaś.
InkaNovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 03:35   #3
Nussbeisser
BAN stały
 
Avatar Nussbeisser
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 345
Dot.: Dużo śluzu podczas seksu

Lepiej w sumie dużo śluzu niż suchość pochwy. Taka "uroda" Raczej nic z tym nie zrobisz. Jeśli odczuwasz dyskomfort to po prostu nadmiar najlepiej wytrzeć o jakiś ręcznik.
Nussbeisser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:02   #4
i1506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dużo śluzu podczas seksu

Cytat:
Napisane przez InkaNovinka Pokaż wiadomość
To jedyne objawy? Występują tylko podczas stosunku? Jak długo to trwa?
Być może organizm sam się broni przed jakąś infekcją, która nasila się podczas stosunku. Jeżeli wydziela zbyt dużo śluzu to najczęściej oznacza, że tworzy jakąś barierę ochronną. Miałam kiedyś podobną sytuację, samo przeszło zanim doczekałam się na wizytę u lekarza. Przyznał mi rację i potwierdził przypuszczenia.
Tak występują tylko podczas stosunku , czasami lekkie swędzenie czuję , i trwa to ok. tygodnia . Tak jak wspominałam skończyła mi się miesiączka i pojawiło się mnóstwo śluzu , zdziwiło mnie to bo nigdy wcześniej tak nie miałam . Śluz był ale nie w takich ilościach jak teraz . Możliwe że to jakaś infekcja , albo zapalenie bo ostatnio trochę zaniedbałam swoje zdrowie i zdarzało mi się ubierać cienko w chłodne dni , szczególnie na wakacjach
i1506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:03   #5
InkaNovinka
Raczkowanie
 
Avatar InkaNovinka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 121
Dot.: Dużo śluzu podczas seksu

Tym bardziej teraz pamiętaj o tym, aby nie narażać miejsc intymnych. Nie polecam noszenia stringów, dużo pij, najlepiej ciepłej herbaty. Podejrzewam, że organizm sam się broni lub oczyszcza.

Lekarzem jednak nie jestem, poczekaj cierpliwie na wizytę i ginekologa.
__________________
Jestem odpowiedzialna za to, co powiedziałam, nie za to, co zrozumiałaś.
InkaNovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:59   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dużo śluzu podczas seksu

Pewnie taka twoja uroda. Mam to samo, jak się podniecam, normalnie się ze mnie leje, fakt, tarcia nie ma, co mnie trochę smuci, ale (mimo że to mało romantyczne) używam np. chusteczek, żeby to zminimalizować (mina TŻ gdy zrobiłam to po raz pierwszy - bezcenna - ale przyjemność to przyjemność):brz ydal:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 15:59   #7
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dużo śluzu podczas seksu

Cytat:
Napisane przez i1506 Pokaż wiadomość
Tak występują tylko podczas stosunku , czasami lekkie swędzenie czuję , i trwa to ok. tygodnia . Tak jak wspominałam skończyła mi się miesiączka i pojawiło się mnóstwo śluzu , zdziwiło mnie to bo nigdy wcześniej tak nie miałam . Śluz był ale nie w takich ilościach jak teraz . Możliwe że to jakaś infekcja , albo zapalenie bo ostatnio trochę zaniedbałam swoje zdrowie i zdarzało mi się ubierać cienko w chłodne dni , szczególnie na wakacjach
Nie każdy cykl musi wyglądać tak samo - czasem śluzu może być więcej czasem mniej, wcale nie musi to świadczyć o infekcji
A co do swędzenia - używacie prezerwatyw? Jeśli tak to może masz jakieś lekkie uczulenie na lateks albo płyn używany do nawilżania gumek i dlatego Cię swędzi po stosunku?
Cytat:
Napisane przez InkaNovinka Pokaż wiadomość
Tym bardziej teraz pamiętaj o tym, aby nie narażać miejsc intymnych. Nie polecam noszenia stringów, dużo pij, najlepiej ciepłej herbaty. Podejrzewam, że organizm sam się broni lub oczyszcza.

Lekarzem jednak nie jestem, poczekaj cierpliwie na wizytę i ginekologa.
Lepiej po prostu wody - herbata odwania i nie należy jej pić w dużych ilościach
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 00:02   #8
wiolettak
Raczkowanie
 
Avatar wiolettak
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kornwalia (Anglia)
Wiadomości: 92
Dot.: Dużo śluzu podczas seksu

ja tez tak mam, tylko, ze... od kiedy pamietam.....
a juz od kiedy zaczelismy z moim obecny, to jest wrecz strasznie tarcia- prawie wcale, ale dajemy rade i mozna sie kochac baaaaaaaaaaaaardzo dlugo
a gdy ja powiedzialam lekarzowi o tym stwierdzil, ze taka moja własnie "uroda" i bym sie cieszyla, bo suchosc jesz uciażliwsza.... raz chyba mialam tak srednio suchu i bylo zle, wiec wole jednak " na mokro", a kolezanki dobrze radza pozdrawiam
wiolettak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.