Ujędrniam się- czyli m_martka testuje krem Isany z Q10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 16:25   #1
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755

Ujędrniam się- czyli m_martka testuje krem Isany z Q10


Ja także znalazłam się w gronie szczęśliwych testerek kremu ujędrniającego z Q10 Isany

Nauczona doświadczeniami innych wizażanek sprawdziłam na miejscu czy ktoś do mojego kremu nie próbował się dostać- na szczęście nie
Pani przy kasie po chwilowym zawieszeniu, z pełnym profesjonalizmem oznajmiła mi że do zapłaty jest 1 grosik

Pierwsze wrażenia są pozytywne duże opakowanie w formie zakręcanego słoika przez co bez trudu wydobędę krem do końca (strasznie nie lubię rozcinania opakowań bo zwykle jest więcej preparatu niż na raz i on potem schnie i się marnuje). Zapach pospolity ale przyjemny. Konsystencja to cos miedzy mleczkiem a masłem do ciała. Krem który pozostał na sreberku wtarłam w brzuch i dość ładnie się wchłania, czuć go na skórze ale nie jest to uczucie tłustości. To tyle jesli chodzi o pierwsze wrażenie

Krem kosztuje 10,69; pojemność 300 ml.
Skład(pozwoliłam sobie skopiować z KWC): Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Glycine Soja Oil, Isopropyl Palmitate, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Parfum, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben.

A czy ja potrzebuję ujędrnienia? Tak, bo mimo ze jestem normalnej budowy (tzn. nie za gruba nie za chuda) mam takie miejsca- brzuch, uda, pośladki, w których tłuszczyk się z wielka chęcią zbiera a ponieważ z nim walczę (z tym tłuszczykiem) potrzebuję preparatu dzięki któremu nie będę straszyć galaretowata skórą. Czy krem z Isany pomoże? Dowiecie się jeśli będziecie śledzić moje zmagania z nim

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4170221.jpg (38,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4170212.jpg (25,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4170211.jpg (33,4 KB, 6 załadowań)
__________________

Edytowane przez m_martka
Czas edycji: 2012-04-17 o 16:26
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 12:33   #2
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Ujędrniam się- czyli m_martka testuje krem Isany z Q10

Wczoraj nastąpiło pierwsze smarowanie kremem. Rozprowadzał się dobrze, dość szybko wchłonął, nie trzeba go wiele by się dobrze nasmarować. A dziś skora na udach jest taka inna- gładka, po prostu miła w dotyku
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 08:35   #3
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Ujędrniam się- czyli m_martka testuje krem Isany z Q10

8 dni testu za mną
Krem stosuje codziennie wieczorem po prysznicu. Zużycie próbowałam pokazać na zdjęciu, mam nadzieje ze trochę widać.
Co do działania to miłym zaskoczeniem jest dla mnie to ze moje uda faktycznie trochę bardziej się ujędrniły. Ponad to skora jest gładka i miła w dotyku.
Mam nadzieje ze dalsze testy będą równie przyjemne jak dotychczasowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4250217.jpg (61,9 KB, 7 załadowań)
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 08:59   #4
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Ujędrniam się- czyli m_martka testuje krem Isany z Q10

Ostatnie słowo o kremie ujędrniającym z Q10 Isany.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jego działaniem. Skóra nawet na drugi dzień po posmarowaniu jest nawilżona i gładka, bardziej sprężysta.
Krem jest bardzo wydajny, co za taka cenę jest wielkim plusem. Rzadko zdarza mi się używać jednego kosmetyku po raz kolejny ale do tego wrócę z przyjemnością
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.