Dieta kopenhaska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 05:20   #1
zanetkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3

Dieta kopenhaska


Witam
Mam zamiar od poniedziałku zacząć tę dietę. Wiem dokładnie na czym polega itp. Wiem ze jest dosc rygorystyczna ale mam jakas taka dziwna psychike ze ALBO wszystko - czyli naprawde jesc malo tak jak w przypadku tej diety ALBO wcale :P
Dlatego wybralam wlaśnie ją. Z tym ze jest jeden problem - nie lubie mięsa - juz na slowo bebsztyk jest mi nie dobrze wiec czy mozna to czyms zastapic??
Poza tym dieta jest wyczerpujaca - nie jedna osoba pisze o slabosci , zawrotach glowy. Wiec tymbardziej dodatkowe uprawianie sportu jest raczej nie możliwe, ale nie chcialabym tylko siedziec i nie jesc, wiec stad moje drugie pytanie - jaki sport i ile wysilku polecacie? rozumiem ze jakis aerobic silownia odpadaja. czy moglyby to byc na przyklad zwykle cwiczenia domowe - codzinnie 15 minut typu brzuszki cwiczenia na posladki itd? Czy jednak jestescie zdania ze mozna isc na aerobik?
W diecie jest tez zaznaczone ze nie mozna palic papierosow w tym czasie - hmm ja wlasnie pale i nie wiem co to zmienia , bo przeciez od papierosow sie nie tyje :P
zanetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 07:31   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Dieta kopenhaska

Przy takiej nisjkiej ilosci kcal nie uprawiamy zadnego sportu.
Moze lepiej zacząc zdrowa diete i cwiczyc ? stosujac kopenhadzką osiagniesz tylko efekt jojo , spowolnisz przemiane materii i bedziesz miec takie objawy jak zawroty głowy , bedzie ci słabo oraz bedziesz o jeden krok do tyłu ze swoim odchudzaniem.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 23:49   #3
Justi_sls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez zanetkka Pokaż wiadomość
Witam
Mam zamiar od poniedziałku zacząć tę dietę. Wiem dokładnie na czym polega itp. Wiem ze jest dosc rygorystyczna ale mam jakas taka dziwna psychike ze ALBO wszystko - czyli naprawde jesc malo tak jak w przypadku tej diety ALBO wcale :P
Dlatego wybralam wlaśnie ją. Z tym ze jest jeden problem - nie lubie mięsa - juz na slowo bebsztyk jest mi nie dobrze wiec czy mozna to czyms zastapic??
Poza tym dieta jest wyczerpujaca - nie jedna osoba pisze o slabosci , zawrotach glowy. Wiec tymbardziej dodatkowe uprawianie sportu jest raczej nie możliwe, ale nie chcialabym tylko siedziec i nie jesc, wiec stad moje drugie pytanie - jaki sport i ile wysilku polecacie? rozumiem ze jakis aerobic silownia odpadaja. czy moglyby to byc na przyklad zwykle cwiczenia domowe - codzinnie 15 minut typu brzuszki cwiczenia na posladki itd? Czy jednak jestescie zdania ze mozna isc na aerobik?
W diecie jest tez zaznaczone ze nie mozna palic papierosow w tym czasie - hmm ja wlasnie pale i nie wiem co to zmienia , bo przeciez od papierosow sie nie tyje :P
HEJ!
JA TEŻ ZACZYNAM OD DZISIAJ mUSZE SCHUDNĄC DO SYLWESTRA, BO W SUKIENCE ODBIJAJĄ MI SIĘ "TYLNE WAŁECZKI". NIE POLECAM CI SIŁOWNI, DOBRY JEST BASEN I NP.ROWEREK STACJONARNY.NIE MOZNA SIE FORSOWAĆ,PONIEWAZ PRZYJMUJESZ ZA MALO KALORII!
TRZYMAM KCIUKI!
Justi_sls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:39   #4
zanetkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kopenhaska

A jak z tym miesem? da rade to czyms zastapic??
zanetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 16:58   #5
kitty8623
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 60
Dot.: Dieta kopenhaska

czesc dziewczynki wiecie moze czym moge zastapic w diecie kopenhaskiej befsztyk?czy moze to być na przykład kurczak lub jakies inne chude mieso
kitty8623 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 17:39   #6
Black-lulu
Rozeznanie
 
Avatar Black-lulu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 812
Dot.: Dieta kopenhaska

Moim zdaniem watek nadaje sie do Krzywego Zwierciadla.
__________________
You talk to God, you're religious. God talks to you, you're psychotic.



http://airellejab.pinger.pl/ Uzewnętrzniam się

https://twitter.com/#!/AirelleJab Tweet Tweet
Black-lulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:42   #7
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Black-lulu Pokaż wiadomość
Moim zdaniem watek nadaje sie do Krzywego Zwierciadla.
Właśnie przeniosłam
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.