Wszystko o Oriflame cz. IX - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 21:20   #2491
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Chyba nie zawsze tak jest, bo ostatnio jak chciałam anulować zamówienie, to pani z infolinii powiedziała, że nie można już anulować, a nie miałam jeszcze nr DHL. Zamawiałam na początku katalogu w pon. o 6 rano, o 8.55 dzwoniłam i nie anulowali mi
No to może chodzi o wydrukowanie zamówienia (status można sprawdzić w fakturze)... Ja nigdy nie anulowałam, ale wiem że można.
Poza tym chyba warto spróbować. To nic nie kosztuje

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Nana93klb Pokaż wiadomość
a skad mam wiedziec czy juz jest spakowana ?
Jeśli chodzi o spakowanie, to napisałam przecież, że chodzi o nr DHL. W historii faktur spakowana paczka otrzymuje nr DHL, który jest jednocześnie odnośnikiem do śledzenia losów przesyłki.
Ale jeśli nie jest to regułą, to może chodzić o wydrukowanie zamówienia. Każda zmiana statusu zapisywana jest w fakturze. Jak to sprawdzić? Pierwszy post:
- Jak można sprawdzić status swojej paczki?
- Sfera klubowa > Zamawianie > Raporty sprzedażowe > Faktury
Następnie należy kliknąć na numer wybranej faktury w pierwszej rubryce, w której pod napisem "Zadłużenie" znajduje się link (brak tekstu, ale po najechaniu na to pole kursor wskazuje na link). Po otwarciu linku pojawi się "Śledzenie losów zamówienia".
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2011-11-16 o 21:21
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:22   #2492
Darianna4
Raczkowanie
 
Avatar Darianna4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Magiczny Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Dwa dni temu asia27100 ładnie przedstawiła jak składać zamówienia
Dopiero w weryfikacji zamówienia będziesz widziała ostateczne ceny i punkty...

Tzw. wiem jak składać zamówienia, ale chodzi mi głównie o to, czy mogę zamówić te 3 wody po 30 zł, czy tylko jedna za 30 zł mi przysługuje.
Darianna4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:25   #2493
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Darianna4 Pokaż wiadomość
Tzw. wiem jak składać zamówienia, ale chodzi mi głównie o to, czy mogę zamówić te 3 wody po 30 zł, czy tylko jedna za 30 zł mi przysługuje.
Pomyśl... Skąd system ma wiedzieć, czy dostałaś zamówienie od jednej osoby na 300 zł, czy od 3 osób po 100 zł?
Za każde 99 zł możesz wziąć jedną wodę w cenie 29,90. Promocje tego typu podlegają WIELOKROTNOŚCI
Poza tym jakbyś weszła do weryfikacji zamówienia i sprawdziła sama, to byłoby szybciej niż czekanie na odpowiedź na forum
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:38   #2494
Darianna4
Raczkowanie
 
Avatar Darianna4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Magiczny Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Pomyśl... Skąd system ma wiedzieć, czy dostałaś zamówienie od jednej osoby na 300 zł, czy od 3 osób po 100 zł?
Za każde 99 zł możesz wziąć jedną wodę w cenie 29,90. Promocje tego typu podlegają WIELOKROTNOŚCI
Poza tym jakbyś weszła do weryfikacji zamówienia i sprawdziła sama, to byłoby szybciej niż czekanie na odpowiedź na forum

Ok, dzięki za odpowiedź.
Najbardziej wytłumaczalne było słowo: "podlegają wielokrotności" ;-)
Darianna4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:24   #2495
aw114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Czy jest już może gdzieś dostępna ulotka lojalnościowa na katalogi 17 (2011) i 1 (2012)???
aw114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:36   #2496
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

LI O - Ty to masz cierpliwość, że wszystko tyle razy tłumaczysz
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 23:48   #2497
Darianna4
Raczkowanie
 
Avatar Darianna4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Magiczny Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Oj tam... Chciałam się tylko zdobyć informacje o tej wielokrotności i w końcu mi się udało.
Darianna4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 04:15   #2498
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Darianna4 Pokaż wiadomość
Oj tam... Chciałam się tylko zdobyć informacje o tej wielokrotności i w końcu mi się udało.
wiesz, akurat nie chodzi mi o to
Miałam na myśli to, że o cokolwiek ktokolwiek by nie zapytał, to Li O zawsze każdemu to łopatologicznie wyjaśni i czasami po 10 razy odpowiada na takie samo pytanie
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 05:32   #2499
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Tak dużo piszecie że ledwo ogarniam czytać zaleglości

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Mam też do was pytanie odnośnie wpłaty na poczcie polskiej, przelew do ori wykonałam 31 października do teraz nie doszla wpłata. Musiałam zrobić dodatkową wplate z mojego prywatnego budżetu żeby nie mieć odsetek, Zlożyłam wczoraj reklamacje ale na poczcie oczywiście takie sprawy to nie wina poczty tylko moja takie tam mają nastawienie. Licze na to że kasa dojdzie do ori ale wiecie może czy dostaje sie odszkodowanie za nieterminowe dostarczenie wpłaty? Pani na poczcie nawet takich informacji nie udzieli ...
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 06:21   #2500
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
LI O - Ty to masz cierpliwość, że wszystko tyle razy tłumaczysz
No wczoraj to mnie już ta cierpliwość powoli opuszczała. Teraz jak czytam swoje wypowiedzi, to przyznam, że byłam nieco poirytowana. Najbardziej denerwują mnie pytania o rzeczy, które można łatwo sprawdzić samemu. Darianna4 mogła po prostu:
1. zalogować się na konto
2. kliknąć na koszyk
3. kliknąć dalej
4. potwierdzić wybór miejsca dostawy
5. zobaczyć w weryfikacji czy ma zredukowaną cenę na jedną wodę czy na trzy...
Po tych pięciu krokach wiedziałaby co chciała
Moja wiedza wynika głównie z doświadczenia. Większość rzeczy sama sobie znajduję, a jeśli coś nowego odkryję, to się z wami dzielę tymi informacjami
Np. ostatnio mam często dylemat czy czekać z zamówieniem na spóźnialskie klientki, czy lepiej wysłać, bo BRAKI. Wpadłam więc na bardzo prosty pomysł, że te produkty, o które boję się najbardziej wpisuję sobie jako 99 szt. i sprawdzam ile jest dostępnych. Jeśli są wszystkie 99 możliwe do sprzedaży, to nie mam się co martwić. Dzięki temu ostatnio zrobiłam zamówienie zanim produkty z ulotki do K15 były w brakach W ciągu godziny z 99 szt. jednego produktu zrobiło się 14 dostępnych, więc nie czekałam już dłużej Takie proste, a pewnie wiele z nas miało sytuację, że przy sprawdzaniu w weryfikacji dany produkt był dostepny, a po wyjściu do koszyka i wejściu ponownie, tego produktu już nie było... Ja miałam tak kilka razy i zawsze miałam do siebie pretensje, że mogłam wysłać to zamówienie minutę wcześniej
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 07:42   #2501
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
No wczoraj to mnie już ta cierpliwość powoli opuszczała. Teraz jak czytam swoje wypowiedzi, to przyznam, że byłam nieco poirytowana. Najbardziej denerwują mnie pytania o rzeczy, które można łatwo sprawdzić samemu. Darianna4 mogła po prostu:
1. zalogować się na konto
2. kliknąć na koszyk
3. kliknąć dalej
4. potwierdzić wybór miejsca dostawy
5. zobaczyć w weryfikacji czy ma zredukowaną cenę na jedną wodę czy na trzy...
Po tych pięciu krokach wiedziałaby co chciała
Moja wiedza wynika głównie z doświadczenia. Większość rzeczy sama sobie znajduję, a jeśli coś nowego odkryję, to się z wami dzielę tymi informacjami
Np. ostatnio mam często dylemat czy czekać z zamówieniem na spóźnialskie klientki, czy lepiej wysłać, bo BRAKI. Wpadłam więc na bardzo prosty pomysł, że te produkty, o które boję się najbardziej wpisuję sobie jako 99 szt. i sprawdzam ile jest dostępnych. Jeśli są wszystkie 99 możliwe do sprzedaży, to nie mam się co martwić. Dzięki temu ostatnio zrobiłam zamówienie zanim produkty z ulotki do K15 były w brakach W ciągu godziny z 99 szt. jednego produktu zrobiło się 14 dostępnych, więc nie czekałam już dłużej Takie proste, a pewnie wiele z nas miało sytuację, że przy sprawdzaniu w weryfikacji dany produkt był dostepny, a po wyjściu do koszyka i wejściu ponownie, tego produktu już nie było... Ja miałam tak kilka razy i zawsze miałam do siebie pretensje, że mogłam wysłać to zamówienie minutę wcześniej
O kurczę, ciekawy myk Dzięki, na pewno nieraz wykorzystam, a do tej pory na to nie wpadłam
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 08:51   #2502
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Li O ciekawy sposób który podałaś
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 10:45   #2503
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Np. ostatnio mam często dylemat czy czekać z zamówieniem na spóźnialskie klientki, czy lepiej wysłać, bo BRAKI. Wpadłam więc na bardzo prosty pomysł, że te produkty, o które boję się najbardziej wpisuję sobie jako 99 szt. i sprawdzam ile jest dostępnych. Jeśli są wszystkie 99 możliwe do sprzedaży, to nie mam się co martwić. Dzięki temu ostatnio zrobiłam zamówienie zanim produkty z ulotki do K15 były w brakach W ciągu godziny z 99 szt. jednego produktu zrobiło się 14 dostępnych, więc nie czekałam już dłużej Takie proste, a pewnie wiele z nas miało sytuację, że przy sprawdzaniu w weryfikacji dany produkt był dostepny, a po wyjściu do koszyka i wejściu ponownie, tego produktu już nie było... Ja miałam tak kilka razy i zawsze miałam do siebie pretensje, że mogłam wysłać to zamówienie minutę wcześniej
LiO - REWELACYJNY POMYSŁ!
swietnie to wymyśliłas na pewno skorzystam
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:23   #2504
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Pomocyyy
Macie może na zbyciu jedną DISNEY-PIXAR CARS 2 WODA TOALET.??? Bardzo mi na niej zależy, wczoraj była dostępna, a ja miałam 2 FV nieopłacone, a dzisiaj już jej nie ma
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 18:29   #2505
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Tak dużo piszecie że ledwo ogarniam czytać zaleglości

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Mam też do was pytanie odnośnie wpłaty na poczcie polskiej, przelew do ori wykonałam 31 października do teraz nie doszla wpłata. Musiałam zrobić dodatkową wplate z mojego prywatnego budżetu żeby nie mieć odsetek, Zlożyłam wczoraj reklamacje ale na poczcie oczywiście takie sprawy to nie wina poczty tylko moja takie tam mają nastawienie. Licze na to że kasa dojdzie do ori ale wiecie może czy dostaje sie odszkodowanie za nieterminowe dostarczenie wpłaty? Pani na poczcie nawet takich informacji nie udzieli ...
A byłas u pani naczelnik?? Mi kiedys zaginął list polecony dostalam odszkodowanie po 1,5 - 2 miesiacach!!! W sumie sie zwrociło 2 -krotnie ale nerwy były.
Nie rozumiem jak moze zginąc wpłata!!!!!!
Moze pani sobie ja przygarneła... ile wpłacałaś??
Pisałabym zażalenie / skarge jakies na ta pocztę.
Czy dane wpisywalas dobre?? Moze kasa wróci na adres domowy bo cos źle było wprowadzone....
ODRADZAM WPŁAT NA POCZCIE!!
Opłaty robie TYLKO w banku BZWBK ew. Skok-u.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:06   #2506
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ciekawe czy te ulotki teraz takie beda ze zeby z nij zamowic trzeba bedzie miec 80pp. Wczoraj robilam zamowienie i musialam specjalnie domowic cos z katalogu zeby miec punkty i dopiero zamowic z ulotki. Tak, to zawsze dzieki ulotce dobijalam do 100/80pp. Mam nadzieje ze to jednorazowa sytuacja
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:31   #2507
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

[QUOTE=7Paulina7;30564461]A byłas u pani naczelnik?? Mi kiedys zaginął list polecony dostalam odszkodowanie po 1,5 - 2 miesiacach!!! W sumie sie zwrociło 2 -krotnie ale nerwy były.
Nie rozumiem jak moze zginąc wpłata!!!!!!
Moze pani sobie ja przygarneła... ile wpłacałaś??
Pisałabym zażalenie / skarge jakies na ta pocztę.
Czy dane wpisywalas dobre?? Moze kasa wróci na adres domowy bo cos źle było wprowadzone....
ODRADZAM WPŁAT NA POCZCIE!!
Opłaty robie TYLKO w banku BZWBK ew. Skok-u.[/QUO

No wpłata może nie jest jakaś duża ale 100 zł to też nie miało, musialam z własnej kieszeni wpłacić drugie 100 zł. Dane do przelewu były dobre bo sprawdziłam kilka razy a oczywiście na poczcie pytania rozbrajające typu czy sprawdziłam czy wpłata doszła a jak zapytałam kiedy zwrócą mi kase to one same nie wiedzą na pewno im nie daruje, już nie mówiąc ze muszą dac chociaż małe odszkodowanie żeby mi sie chociaż wróciło za tą drugą wpłatę. Na poczcie nie wpłace już nawet złotówki ale winy nie widzą po swojej stronie tylko po mojej

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-11-17 o 19:32
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:40   #2508
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

nie ma to jak Poczta Polska.
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 20:28   #2509
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Z tą Pocztą to jest niezły cyrk, to już te braki w ori nie są tak straszne jak to.
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 20:36   #2510
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja dziś byłam w oddziale w Warszawie żeby zwrócić kilka rzeczy. Zrobili teraz jakieś inne druczki, trzeba wszystko powpisywać, nawet datę ważności i powód dokładny zwrotu. Oddawałam szampon i napisałam że klientka dostała uczulenia. A potem pani w okienku stwierdziła że jak uczulenie to inna sprawa,że ona da mi wielki druk dla tej klientki żeby ona tam wszystko opisała czemu tak i wogóle i dopiero jak będe miała to wypełnione to przyjmie mi ten szampon. Zatkało mnie,zwłaszcza że dziś mijało 30dni od zakupu. Jakoś ją ubłagałam,powiedziałam że długo się teraz nie będe widziała z nią itd... Kurcze no,czego to oni nie wymyślą...

Jestem zachwycona miodzikiem czekoladowym bomba po prostu.

Tak przy okazji to proszę o kliki w baner w podpisie i głosy w konkursie rossmanna będę bardzo wdzięczna!
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 20:46   #2511
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Z tą Pocztą to jest niezły cyrk, to już te braki w ori nie są tak straszne jak to.
Polecam konto >30 w BZWBK. Wszystkie podstawowe rzeczy są bez opłat. Ja w ogóle nic za konto nie płacę, a co miesiąc robię ok 10 przelewów. Poza tym obsługa konta przez internet jest bardzo łatwa. Potwierdzenia transakcji dokonuje się przez wpisanie kodu otrzymanego smsem zaraz po wysłaniu przelewu, więc jest to bardzo wygodne. Nie trzeba nosić żadnych zdrapek czy tokenów przy sobie
Jeśli do 9:00 zrobię przelew, to w ori po 17 jest już zaksięgowana wpłata. Jak po 9:00, to dopiero następnego dnia, ale to i tak nie jest gorzej niż w innych bankach. Bankomatów w kraju jest sporo, a oddziały w każdym liczniejszym mieście.
Orientowałam się jak wygląda oferta w banku, w którym ori ma konta (nie pamiętam już który to), ale tam nie było tak całkiem bez opłat, a to moje w BZ jest fajne

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam w oddziale w Warszawie żeby zwrócić kilka rzeczy. ... Zatkało mnie,zwłaszcza że dziś mijało 30dni od zakupu...
Zwroty z powodu uczulenia, czyli brak jakościowy ma dłuższy termin niż 30 dni...
Ale z tymi drukami to dobrze wiedzieć (dziękuję ), bo będę trudnić swoją sponsorkę, żeby mi zwrot zrobiła w filii, to muszę ją o tym uprzedzić
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:08   #2512
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Wiecie kiedy będą dostępne wody Precious i tusz Wonder brązowy? I czy w ogóle będą ?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:38   #2513
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Wiecie kiedy będą dostępne wody Precious i tusz Wonder brązowy? I czy w ogóle będą ?
Na stronie Oriflame znajduje się informacja, że Precious 18.11.2011, a tusz nie ma jeszcze wyznaczonej daty dostawy. Bynajmniej na moim koncie nie ma
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:46   #2514
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
Na stronie Oriflame znajduje się informacja, że Precious 18.11.2011, a tusz nie ma jeszcze wyznaczonej daty dostawy. Bynajmniej na moim koncie nie ma
Dzięki wielkie
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:33   #2515
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
dziwne, bo zrobilam zamowienie, odebralam zamowienie a w koszyku mam nadal wszystko to samo co zamawialam, zwykle mi produkty znikaly po zrobionym zamowieniu a tu dzis nadal sa :/ nie kumam tego

na szczescie punkty mam naliczone bo przestraszylam sie ze nie naliczyli mi pktow
Też mam taki problem. W środę złożyłam zamówienie, dzisiaj odebrałam, chciałam teraz parę rzeczy domówić ale w koszyku mam wcześniej zamówione rzeczy i te nowe dodają się do tego wcześniejszego zamówienia.
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 05:04   #2516
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ale z tymi drukami to dobrze wiedzieć (dziękuję ), bo będę trudnić swoją sponsorkę, żeby mi zwrot zrobiła w filii, to muszę ją o tym uprzedzić
Proszę na każdy powód reklamacji teraz jest inny druczek...
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 05:36   #2517
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

A powiedzcie dziewczyny jak wasze odczucia przy dłuższym używaniu kuracji do rzęs? Wg mnie jest świetna, jakby wydłuża co mi oczywiście pasuje Rano jakoś tak zupełnie inaczej mi się maluje rzęsy... Tak lepiej szkoda że to była tylko seria limitowana, co ja teraz zrobię jak mi się skończy
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 06:39   #2518
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dzisiaj dojdzie moja paczuszka z ulotki
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 06:47   #2519
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
A powiedzcie dziewczyny jak wasze odczucia przy dłuższym używaniu kuracji do rzęs? Wg mnie jest świetna, jakby wydłuża co mi oczywiście pasuje Rano jakoś tak zupełnie inaczej mi się maluje rzęsy... Tak lepiej szkoda że to była tylko seria limitowana, co ja teraz zrobię jak mi się skończy
no to faktycznie , szkoda, bo ja tej kuracji nie kupiłam
tak ją zachwalacie, że czekałam aż pojawi się w sprzedaży
a tu .... nici
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 07:00   #2520
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

PRECIOUS MOMENTS nadal niedostępne
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.