Wszystko o Oriflame cz. IX - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 13:18   #4321
Pogrom_czyni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Jeśli chodzi o ten Lakier baza pod manicure artystyczny to któraś z dziewczyn go chwaliła, a na stronie Ori ktoś napisał, że ponoć barwi po zmyciu.. Miała go któraś z was? Zamówiłam ten czerwony i paczkę mam dziś dostać, zastanawiam się zatem czy jak pomaluję to nie zniszczę sobie paznokci, bo już kiedyś tak miałam i żółte plamy miałam strasznie długo, zanim paznokcie odrosły, a odbarwione stopniowo piłowałam.. Wiem, że można użyć bazę, ale z bazą mi się krócej trzyma manicure.
Pogrom_czyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 13:29   #4322
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Paczka już przyszła i prostownica jest nawet nawet, może z wyglądu jest taka sobie, ale prostuje w miarę dobrze. Za te 10zł na pewno warto, dobrze, że ją wzięłam
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 13:29   #4323
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja tez zamowilam probke Paradise i tez jej nie dostalam w paczce!
Musze jutro isc do biura, ehhh
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 14:18   #4324
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

A ja nadal czekam na kuriera.
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 14:27   #4325
AAgnieszkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Też czekam. Zamawiałam w poniedziałek po 6, a nawet nie mam nr DHL.
AAgnieszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 14:28   #4326
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Pomocy dziewczyny!
juz po raz drugi mialam w paczce rozlany zel. odbierala babcia, bo nikogo innego nie bylo w domu, kurier jej nie dal otworzyc dopoki nie podpisze ze odebrala. podpisala, otwieraja, a tam ten zel wylany i musiala juz wziasc jak podpisala, a reklamacji nie chca przyjac. wczesniej przyslali mi na drugi dzien nowa paczke a tamta zabral kurier.tylko mowia ze zeby odeslac albo do biura regionalnego. nawet nie wiem jakie sa godziny otwarcia, nie jestem na miejscu, najwczesniej moglabym tam dojechac po 16, wiec juz pewnie nieczynne i tak bedzie, a wyslac poczta to juz wgl... wiekszosc rzeczy udalo sie 'uratowc', ale niektore pudelka cale zamokniete nie mowiac juz o katalogach, i jak takie cos klientom dac... co mam zrobic? ;/
dodam, ze opakowanie zelu jest delikatnie mowiac pękniete no i wylal sie caly
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 15:06   #4327
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez duska a Pokaż wiadomość
A ja nadal czekam na kuriera.
Do mnie czasami dopiero koło godz 17 przyjeżdża.
Cytat:
Napisane przez AAgnieszkaaa Pokaż wiadomość
Też czekam. Zamawiałam w poniedziałek po 6, a nawet nie mam nr DHL.
A na kiedy masz datę dostawy?

Ja paczkę dostanę dopiero 27, więc sobie też poczekam. Nigdy nie potrafię zrozumieć Waszych nerwów Ma paczka przyjść, to przyjdzie...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 15:14   #4328
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Pogrom_czyni Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ten Lakier baza pod manicure artystyczny to któraś z dziewczyn go chwaliła, a na stronie Ori ktoś napisał, że ponoć barwi po zmyciu.. Miała go któraś z was? Zamówiłam ten czerwony i paczkę mam dziś dostać, zastanawiam się zatem czy jak pomaluję to nie zniszczę sobie paznokci, bo już kiedyś tak miałam i żółte plamy miałam strasznie długo, zanim paznokcie odrosły, a odbarwione stopniowo piłowałam.. Wiem, że można użyć bazę, ale z bazą mi się krócej trzyma manicure.
jak masz zabarwione od lakieru paznokcie to polecam Ci zestaw polerek do paznokci, śliczne są potem
ładnie się błyszczą i lakier jest trwalszy na nich i dodatkowy błysk
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )

Edytowane przez Eleine
Czas edycji: 2012-01-25 o 15:25
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 15:27   #4329
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Paczka już jest. Tylko skapłam się dopiero teraz, ze nie wysłałam razem z reklamacją kopii faktury. Czy moge wysłac jej skan mailem?
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 15:38   #4330
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
Pomocy dziewczyny!
juz po raz drugi mialam w paczce rozlany zel. odbierala babcia, bo nikogo innego nie bylo w domu, kurier jej nie dal otworzyc dopoki nie podpisze ze odebrala. podpisala, otwieraja, a tam ten zel wylany i musiala juz wziasc jak podpisala, a reklamacji nie chca przyjac. wczesniej przyslali mi na drugi dzien nowa paczke a tamta zabral kurier.tylko mowia ze zeby odeslac albo do biura regionalnego. nawet nie wiem jakie sa godziny otwarcia, nie jestem na miejscu, najwczesniej moglabym tam dojechac po 16, wiec juz pewnie nieczynne i tak bedzie, a wyslac poczta to juz wgl... wiekszosc rzeczy udalo sie 'uratowc', ale niektore pudelka cale zamokniete nie mowiac juz o katalogach, i jak takie cos klientom dac... co mam zrobic? ;/
dodam, ze opakowanie zelu jest delikatnie mowiac pękniete no i wylal sie caly
Współczuję. Może zadzwoń do biura i zapytaj o godziny otwarcia (u mnie są czynne do 17). Albo na infolinię...

Ja odebrałam dziś moją paczkę i wszystko ok na szczęście. Kosmetyczka Couples jest świetna.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 15:50   #4331
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Moje wrazenia po obejrzeniu rzeczy z paczki:

- kosmetyczka Couples jest super! Bardzo porzadnie wykonana, duzo kosmetykow sie miesci (ja uzywam jej do przechowywania kolorowki), sliczny wzorek na zewnatrz, polecam
- woda Paradise, powachalam w katalogu, sliczna Na pewno zamowie w nastepnym katalogu!
- mleczko do demakijazu orzech laskowy i jagody goji - bardzo ladnie pachnie
- sztyft rozswietlajacy GG, sliczny, mieniacy, bardzo kremowy, jutro potestuje na twarzy
- lakier do paznokci Carmine GG - duzo jasniejszy, niz w katalogu, szkoda
- krem do ciala Grace - pieknie pachnie i opakowanie ladne
- woda Blue Sapphire z ulotki zapachowej- lekkie kwiatki plus mydlo, zadna rewelacja :/
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 16:04   #4332
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Doszła moja paczuszka Krem truskawkowy cudo nowy katalog jest wyjątkowo ciekawy sama okładka robi wrażenie biorę sie za dokładne obejrzenie katalogu nowego.
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 16:51   #4333
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dziewczyny testowała już któraś krem do ciała Prectous Moments? Czy ten „subtelny, połyskujący efekt” jest rzeczywiście subtelny czy raczej to ‘bazarowe’ błyszczenie?
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 17:00   #4334
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Moje wrazenia po obejrzeniu rzeczy z paczki:

- kosmetyczka Couples jest super! Bardzo porzadnie wykonana, duzo kosmetykow sie miesci (ja uzywam jej do przechowywania kolorowki), sliczny wzorek na zewnatrz, polecam
- woda Paradise, powachalam w katalogu, sliczna Na pewno zamowie w nastepnym katalogu!
- mleczko do demakijazu orzech laskowy i jagody goji - bardzo ladnie pachnie
- sztyft rozswietlajacy GG, sliczny, mieniacy, bardzo kremowy, jutro potestuje na twarzy
- lakier do paznokci Carmine GG - duzo jasniejszy, niz w katalogu, szkoda
- krem do ciala Grace - pieknie pachnie i opakowanie ladne
- woda Blue Sapphire z ulotki zapachowej- lekkie kwiatki plus mydlo, zadna rewelacja :/
Woda Paradise - miałam kiedyś (jakieś 7 lat temu ) identyczny zapach! Miałam 13 lat, nie wiem co to było.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 17:31   #4335
Pogrom_czyni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
jak masz zabarwione od lakieru paznokcie to polecam Ci zestaw polerek do paznokci, śliczne są potem
ładnie się błyszczą i lakier jest trwalszy na nich i dodatkowy błysk
Dzięki, ale ja właśnie mam te polerki, są super Tzn. odbarwiły mi się już dawno temu i problemu już nie mam, wtedy też używałam polerek, trochę poprawiły sytuację, ale wciąż były odbarwione. Chodzi o to, że nie chciałabym znowu doprowadzić je do takiego stanu, bo lakier odbarwia..
Do mnie paczuszka przyszła.. Super, cieszę się, a tu nagle patrzę, że dostałam zamiast kremu do twarzy dla mężczyzn, jakiś inny krem do rąk.. Najlepiej, że w tym momencie jestem do tyłu z kasą, jeszcze ten krem do rąk jest bez przeceny, a jak wyślę im ten krem to tylko stracę kasę na przesyłkę i jestem do tyłu, więc planuję poprosić ich o to, żeby wystawili fakturę za ten dodatkowy krem do rąk i przysłali ten co jest na fakturze, a nie ma go w paczce. Ale to jest szczyt. Tyle razy już miałam takie sytuacje.. Czy oni naprawde nie potrafią spakować głupiej paczki? Wam też to się tak często zdarza, co dziewczyny? Prostownica jest ok


Czy zdarzyło wam się właśnie dostać inny produkt i zamiast go odsyłać poprosiłyście o wystawienie faktury na ten produkt, a brakujący dosłali? Zgodzili się na taką opcję?

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Ta kosmetyczka to trochę dziwna jest.. Wiem, że jak się ją wypełni, to dobrze wygląda, ale trzeba ją w pełni wypełnić.. Bo tak to taka bezkształtna. Z wierzchu ładna. Ale sama nie wiem..

Edytowane przez Pogrom_czyni
Czas edycji: 2012-01-25 o 17:30
Pogrom_czyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 17:37   #4336
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Pogrom_czyni Pokaż wiadomość
Wam też to się tak często zdarza, co dziewczyny?
Często mi się zdarza miec jakąś pomyłkę lub brak produktu, który znajduje się na fakturze.
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 17:38   #4337
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

tez mam paczke (miala byc jutro), ale nie mam sily cieszyc sie lakierami i reszta bo padnieta jestem
prostownice tez wzielam i nie wiem czy zostawic sobie czy sprzedac
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 18:36   #4338
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Pogrom_czyni Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ten Lakier baza pod manicure artystyczny to któraś z dziewczyn go chwaliła, a na stronie Ori ktoś napisał, że ponoć barwi po zmyciu.. Miała go któraś z was? Zamówiłam ten czerwony i paczkę mam dziś dostać, zastanawiam się zatem czy jak pomaluję to nie zniszczę sobie paznokci, bo już kiedyś tak miałam i żółte plamy miałam strasznie długo, zanim paznokcie odrosły, a odbarwione stopniowo piłowałam.. Wiem, że można użyć bazę, ale z bazą mi się krócej trzyma manicure.
Wystarczy pomalować paznokcie wcześniej bazą pod lakier, albo jakimś chociaż bezbarwnym lakierem. On ochroni przed przebarwieniami.
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 19:51   #4339
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

która z Was zamówiła zestaw prospektingowy?
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 20:09   #4340
marlena_19_19
Raczkowanie
 
Avatar marlena_19_19
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 178
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Mi właśnie przyszedł krem do ciała Precious Moments.
Drobiknki są naprawdę dużo delikatniejsze niż w perfmach.
Jak dla mnie to wręcz mało zauważalne (przy świetle sztucznym) nie wiem jak w dziennym. Ale jestem okropnie zawiedziona zapachem ;/ nic nie przypomina perfum,zapachtypowy dla zwykłych balsamów do ciała ;/ nie polecam dziewczyny żaluje ze nie wziełam grace....

co mam zrobic jesli zamiast mydła naturals secrets przysłali szampon z tej serii a na fakturze widnieje napis mydło ? ;(

poza tym wysłali kredkę zamiast lagoon to czarną i zamiast jednej sztuki perfum sun dwie...
marlena_19_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 22:05   #4341
Pogrom_czyni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Wystarczy pomalować paznokcie wcześniej bazą pod lakier, albo jakimś chociaż bezbarwnym lakierem. On ochroni przed przebarwieniami.
Wiem, przecież to napisałam, ale wtedy mi szybciej lakier schodzi. Pytałam czy lakier barwi, a nie co mam na to poradzić.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Patrzcie co znalazłam przypadkiem. Myślicie, że to będzie katalog 4? http://ua.oriflame.com/products/cata...tml?per=201201 Tylko, że u nas od dawna nie ma wody Lucia.

Edytowane przez Pogrom_czyni
Czas edycji: 2012-01-25 o 20:40
Pogrom_czyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 22:32   #4342
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ania1367 Pokaż wiadomość
Ja także paczuszkę już mam w domku
Już wiem co wezmę w kat 5 za 90% PARADISE zapach cudny
Oj, ja chyba też A mam już całą armię zapachów na półce...
Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Zapach Ultra Glam to dawny After Hours - jak ktoś kojarzy Może delikatnie się różni jednak jest baaaardzo podobny - może troszkę mniej intensywny.
After Hours były boskie, a Ultra Glam nie są... Faktycznie mają podobne nuty, ale jednak są inne
Cytat:
Napisane przez Pogrom_czyni Pokaż wiadomość
Wiem, przecież to napisałam, ale wtedy mi szybciej lakier schodzi. Pytałam czy lakier barwi, a nie co mam na to poradzić.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Patrzcie co znalazłam przypadkiem. Myślicie, że to będzie katalog 4? http://ua.oriflame.com/products/cata...tml?per=201201 Tylko, że u nas od dawna nie ma wody Lucia.
Ja pisałam o tym lakierze... Faktycznie troszkę dłużej go zmywałam (czerwone tak mają), ale przez 5 dni nie zdążył zabarwić mi płytki paznokciowej. Oczywiście mówię za siebie, bo dużo zależy od kondycji paznokcia.

Co do katalogu, który znalazłaś... Na pewno nie będzie taki Jest kilka Państw, które mają taki jak my, a adresy tych, które pojawiają się najwcześniej są w pierwszym poście wątku. Rosyjskojęzyczne katalogi są inne, ale można wypatrzeć wcześniej niektóre nowości
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 23:15   #4343
Pogrom_czyni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ja pisałam o tym lakierze... Faktycznie troszkę dłużej go zmywałam (czerwone tak mają), ale przez 5 dni nie zdążył zabarwić mi płytki paznokciowej. Oczywiście mówię za siebie, bo dużo zależy od kondycji paznokcia.

Co do katalogu, który znalazłaś... Na pewno nie będzie taki Jest kilka Państw, które mają taki jak my, a adresy tych, które pojawiają się najwcześniej są w pierwszym poście wątku. Rosyjskojęzyczne katalogi są inne, ale można wypatrzeć wcześniej niektóre nowości
Może faktycznie zależy od paznokcia

Głupio mi z tym katalogiem, nie wiedziałam, że tak to działa, ale dobrze jest czegoś się dowiedzieć
Pogrom_czyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 04:25   #4344
Priscila
Zakorzenienie
 
Avatar Priscila
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 154
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Witam zamawiałam w poniedziałek, a paczkę miałam w środę. Byłam zaskoczona bo przyszło mi 12 kosmetyczek , 6 w cenie promocyjnej a 6 w normalnej cenie, czyli jestem do tyłu z kredytem. Od razu zwróciłam te 6 w BR, ale fakturę mam zapłacić całą. Czy nie ma możliwości korekty tej faktury? Wiem że popełniłam błąd.
__________________
"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe, nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi."
Przysłowie...

75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63,
Priscila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:36   #4345
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja nie konsultantka, ale b.interesuja mnie perfumy Paradise. Skoro sa od katalogu 3 ktory obowiazuje od 13 lutego, to kiedy mozna sie spodziewac, ze beda dostepne np. w formie probek? Bywalo, ze sprzedawali probki zapachow na Allegro, ale poki co Paradise nie widze A chcialabym sie jak najszybciej dorwac
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:46   #4346
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
która z Was zamówiła zestaw prospektingowy?
dziewczyny plissss, która z Was zamówiła, albo może z Waszej grupy ktoś?

Chodzi mi o to w szczegłolności, czy ta torba to jest taka że mieści w sobie złożony stolik i kolumnę?

Jakie są wymiary tej torby?

będę wdzięczna za odpowiedź
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:49   #4347
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Jupi, jupi!
Jak miło zacząć dzień od... maila informującego o wygranej w konkursie na najlepszą recenzję produktu Oriflame!
Strasznie się cieszę. Nagrodą mają być nowości katalogu 2 o wartości minimum 100zł. Ciekawe, co to będzie

Próbowałyście sił?
Mnie ten konkurs zmotywował, żeby w końcu dodać recenzje kosmetyków, których używam od dawna. I jak widać, bardzo się opłaciło
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:58   #4348
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Jupi, jupi!
Jak miło zacząć dzień od... maila informującego o wygranej w konkursie na najlepszą recenzję produktu Oriflame!
Strasznie się cieszę. Nagrodą mają być nowości katalogu 2 o wartości minimum 100zł. Ciekawe, co to będzie

Próbowałyście sił?
Mnie ten konkurs zmotywował, żeby w końcu dodać recenzje kosmetyków, których używam od dawna. I jak widać, bardzo się opłaciło
super gratuluję

jaki kosmetyk recenzowałaś?
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 11:11   #4349
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Wiecie coś o żelach "true instinct i deep impact"??
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:48   #4350
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Jupi, jupi!
Jak miło zacząć dzień od... maila informującego o wygranej w konkursie na najlepszą recenzję produktu Oriflame!
Strasznie się cieszę. Nagrodą mają być nowości katalogu 2 o wartości minimum 100zł. Ciekawe, co to będzie

Próbowałyście sił?
Mnie ten konkurs zmotywował, żeby w końcu dodać recenzje kosmetyków, których używam od dawna. I jak widać, bardzo się opłaciło
Gratulacje!

Też próbowałam ale widać nie mam szczęścia. Może napisze kolejną
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.