Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-24, 19:59   #1
Angelika234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101

Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?


Witam będe pisała tak ,żeby nikt sie nie domyślił o jakim dokladnie studio mówie. Jestem zapisana za tydzien na moj wyamrzony pierwszy tatuaż , świetny salon , galeria.Ale jest jeden problem dla mnie( a może to nie powinien być problem?) Jestem osobą homoseksualną. Dowiedziałąm się ze strony i fan page tatuażysty ,że jest on przeciwko homoseksualizmowi a wręcz obraża go i to bardzo bardzo obraża( oprócz pisania żeby tępić itp wiele wiele innych gorszych rzeczy) .On jest też chyba narodowcem też. I tu pytanie mi sie narodziło czy zrezygnować mimo świetnych projektów itp dlatego że poglądy tej osoby urażają mnie?. Czy wy byście w takiej sytuacji zrezygnowały? .
Angelika234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:03   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty ,który swoimi poglądami uraża moje?

Nie poszłabym.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:04   #3
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty ,który swoimi poglądami uraża moje?

Skoro jest dobrym tatuażystą - nie rezygnowałabym.
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:07   #4
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty ,który swoimi poglądami uraża moje?

tatuażysta robiąc tatuaż jest w pracy więc w tym momencie mało by mnie obchodziły jego poglądy. jeśli bym wiedziała, że tatuaż będzie dobrze zrobiony to bym poszła. ja też w pracy mam do czynienia z ludźmi, którzy zapewne mają inne poglądy niż ja, ale się do nich i tak uśmiecham, bo to praca a nie spotkanie towarzyskie.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:08   #5
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty ,który swoimi poglądami uraża moje?

Ja bym zrezygnowała. Są sytuacje, w których nie możesz uniknąć kontaktu z bigotami (np. nie możesz przestać przychodzić na lekcje bo twoja pani od polskiego nienawidzi czarnych), w tej sytuacji masz wybór. Oczywiście nie będę cię przekonywać, że tak właśnie powinnaś postąpić, mówię tylko jak ja bym się zachowała - ani złamanego grosza do kieszeni homofoba choćby był uzdolniony jak sam Salvador Dali


Edit. loloo: to nie jest tylko kwestia odmiennych poglądów, to nie są jakieś abstrakcje. pan artysta jest przeciwny istnieniu takich osób jak Angelika, w tej sytuacji to ona się może nawet o własne bezpieczeństwo obawiać

Edytowane przez trunfio
Czas edycji: 2014-07-24 o 20:13
trunfio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:09   #6
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Jeżeli nie będziesz mu się zwierzać ze swojej orientacji to czemu nie?
Ryzyko jest jeśli mu powiesz, po tatuażu można kogoś poznać, zidentyfikować i np. pobić. Szczególnie jeśli gość np. ma kontakty z jakimiś bojówkami narodowców.
Jeśli nic mu na ten temat nie powiesz a on jest jest rzetelnym tatuażystą, salon jest ok, higiena w porządku to czemu nie wykonać tatuażu w takim miejscu?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:14   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Hmm, gdyby to był jakiś mistrz w swoim fachu, to bym się może zastanowiła. Ale zasadniczo to nie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 20:19   #8
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Jeśli nie wie, że jesteś homo to idź, jeśli jest dobry.

Swoją drogą ciekawe jakie by były odpowiedzi w odwrotnej sytuacji, że ten Pan pyta, czy iść gdzieś tam, gdzie autorka pracuje, bo jest dobra w swoim fachu, ale jego poglądy każą mu nie akceptować homo. Pewnie by były same negatywne opinie na jego temat, a sytuacja jest analogiczna, odwrotna :P.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:22   #9
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez Angelika234 Pokaż wiadomość
Witam będe pisała tak ,żeby nikt sie nie domyślił o jakim dokladnie studio mówie. Jestem zapisana za tydzien na moj wyamrzony pierwszy tatuaż , świetny salon , galeria.Ale jest jeden problem dla mnie( a może to nie powinien być problem?) Jestem osobą homoseksualną. Dowiedziałąm się ze strony i fan page tatuażysty ,że jest on przeciwko homoseksualizmowi a wręcz obraża go i to bardzo bardzo obraża( oprócz pisania żeby tępić itp wiele wiele innych gorszych rzeczy) .On jest też chyba narodowcem też. I tu pytanie mi sie narodziło czy zrezygnować mimo świetnych projektów itp dlatego że poglądy tej osoby urażają mnie?. Czy wy byście w takiej sytuacji zrezygnowały? .
Kurcze, nie wiem. Ja planuję oddać kawałek skóry Staruchowi. Temu Staruchowi od Legii, każdy chyba wie o kogo chodzi. A jestem lewacką bi feministką. Nie mam zamiaru rozmawiać z nim na takie tematy, będę się trzymała pogody, tatuaży, ASP, może jego bezsensownego aresztowania, jeśli będzie chciał i tyle. Wiem jakie ma poglądy na ludzi takich jak ja ale jakoś mi to zwisa. Ja mam bardzo konkretne i surowe zdanie na temat ludzi takich jak on.
Chociaż przyznam, że nie widziałam nigdzie jego "manifestów" w tej sprawie. Może wtedy miałabym inne odczucia.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:25   #10
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Nie takasobie 93, sytuacja nie jest analogiczna.

Lesbijki nie biją i nie gwałcą homofobów, homofobiczni mężczyźni są zagrożeniem dla bezpieczeństwa lesbijek (słyszałaś kiedyś o gwałcie korekcyjnym?).

Lesbijki nie są przeciwne egzystencji homofobów, są przeciwne ich poglądom. nikt nie proponuje przymusowego leczenia homofobów w klinikach psychiatrycznych, w drugą stronę jest niestety inaczej.

I w ogóle twoja odpowiedź to jest gadanie z cyklu "Dlaczego nie możecie tolerować mojej nietolerancji, buuuuuu????"
trunfio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:26   #11
Kocham_outlety
Raczkowanie
 
Avatar Kocham_outlety
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez Angelika234 Pokaż wiadomość
Witam będe pisała tak ,żeby nikt sie nie domyślił o jakim dokladnie studio mówie. Jestem zapisana za tydzien na moj wyamrzony pierwszy tatuaż , świetny salon , galeria.Ale jest jeden problem dla mnie( a może to nie powinien być problem?) Jestem osobą homoseksualną. Dowiedziałąm się ze strony i fan page tatuażysty ,że jest on przeciwko homoseksualizmowi a wręcz obraża go i to bardzo bardzo obraża( oprócz pisania żeby tępić itp wiele wiele innych gorszych rzeczy) .On jest też chyba narodowcem też. I tu pytanie mi sie narodziło czy zrezygnować mimo świetnych projektów itp dlatego że poglądy tej osoby urażają mnie?. Czy wy byście w takiej sytuacji zrezygnowały? .
Nie poszłabym. Fanatycy są niezrównoważeni, a jeśli jeszcze nie kryje się ze swoim fanatyzmem... Nie czułabym się bezpiecznie, a przecież do tatuażysty idziesz jak do lekarza - z kredytem zaufania.
Kocham_outlety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 20:26   #12
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Kurcze, nie wiem. Ja planuję oddać kawałek skóry Staruchowi. Temu Staruchowi od Legii, każdy chyba wie o kogo chodzi. A jestem lewacką bi feministką. Nie mam zamiaru rozmawiać z nim na takie tematy, będę się trzymała pogody, tatuaży, ASP, może jego bezsensownego aresztowania, jeśli będzie chciał i tyle. Wiem jakie ma poglądy na ludzi takich jak ja ale jakoś mi to zwisa. Ja mam bardzo konkretne i surowe zdanie na temat ludzi takich jak on.
Chociaż przyznam, że nie widziałam nigdzie jego "manifestów" w tej sprawie. Może wtedy miałabym inne odczucia.
Jakiemu staruchowi? Ja bym swojej skóry nikomu nie oddala, chyba że TŻtowi lub rodzinie jakby mieli poważny wypadek.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:30   #13
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Jakiemu staruchowi? Ja bym swojej skóry nikomu nie oddala, chyba że TŻtowi lub rodzinie jakby mieli poważny wypadek.
Jeśli to miał być dowcip to słaby. Jeśli to było na serio to
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:30   #14
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

A ja bym poszła, przecież to jego miejsce pracy, przychodzisz po tatuaż, jest w tym dobry, nie interesowałabym się całą resztą. Jeśli wybieram tatuażystę, to na podstawie jego dokonań w tej dziedzinie Nie chcesz się z nim zaprzyjaźniać, nie chcesz mu się zwierzać, więc bez przesady.
arrachne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:31   #15
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez trunfio Pokaż wiadomość
Nie takasobie 93, sytuacja nie jest analogiczna.

Lesbijki nie biją i nie gwałcą homofobów, homofobiczni mężczyźni są zagrożeniem dla bezpieczeństwa lesbijek (słyszałaś kiedyś o gwałcie korekcyjnym?).

Lesbijki nie są przeciwne egzystencji homofobów, są przeciwne ich poglądom. nikt nie proponuje przymusowego leczenia homofobów w klinikach psychiatrycznych, w drugą stronę jest niestety inaczej.

I w ogóle twoja odpowiedź to jest gadanie z cyklu "Dlaczego nie możecie tolerować mojej nietolerancji, buuuuuu????"
Dokładnie. Odwrotna sytuacja to jak homofobiczny narodowiec zastanawia się czy się dziabać u kogoś, kto mówi "homofoby i narodowcy do gazu".
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:31   #16
Kocham_outlety
Raczkowanie
 
Avatar Kocham_outlety
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Jeśli nie wie, że jesteś homo to idź, jeśli jest dobry.

Swoją drogą ciekawe jakie by były odpowiedzi w odwrotnej sytuacji, że ten Pan pyta, czy iść gdzieś tam, gdzie autorka pracuje, bo jest dobra w swoim fachu, ale jego poglądy każą mu nie akceptować homo. Pewnie by były same negatywne opinie na jego temat, a sytuacja jest analogiczna, odwrotna :P.
No właśnie nie jest. Nie wiem czy miałaś styczność z podobnymi osobami, ale taki gość nie miałby dylematu - na 100% by nie poszedł. Narodowcy/bojówkarze to fanatycy i na tym gruncie nie mają sprzecznych myśli - oni zawsze uważają swój fanatyzm za jedyny słuszny tok.
Kocham_outlety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:32   #17
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Jeśli to miał być dowcip to słaby. Jeśli to było na serio to
Nie. Źle Cię zrozumiałam, mówiłaś ''oddać skórę'' i myślałam, że dajesz do przeszczepu, a nie żeby Ci tatuaż zrobił.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:32   #18
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

takasobie93 chyba miała na myśli przeszczep skóry

nie wiem, czy cię nie zrozumiała, czy to miał być żart
trunfio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:34   #19
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez trunfio Pokaż wiadomość
Nie takasobie 93, sytuacja nie jest analogiczna.

Lesbijki nie biją i nie gwałcą homofobów, homofobiczni mężczyźni są zagrożeniem dla bezpieczeństwa lesbijek (słyszałaś kiedyś o gwałcie korekcyjnym?).

Lesbijki nie są przeciwne egzystencji homofobów, są przeciwne ich poglądom. nikt nie proponuje przymusowego leczenia homofobów w klinikach psychiatrycznych, w drugą stronę jest niestety inaczej.

I w ogóle twoja odpowiedź to jest gadanie z cyklu "Dlaczego nie możecie tolerować mojej nietolerancji, buuuuuu????"
No ok, przy skrajnie nietolerancyjnych osobach masz rację, ale nie każdy to skrajnie nietolerancyjny antyhomo.

A w ogóle określenie homofobia jest niewłaściwe, wiem, że modne, ale nielogiczne.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocham_outlety Pokaż wiadomość
No właśnie nie jest. Nie wiem czy miałaś styczność z podobnymi osobami, ale taki gość nie miałby dylematu - na 100% by nie poszedł. Narodowcy/bojówkarze to fanatycy i na tym gruncie nie mają sprzecznych myśli - oni zawsze uważają swój fanatyzm za jedyny słuszny tok.
No ok już się poprawiłam, że nie jest to analogiczne przy mocno nietolerancyjnych osobach, ale podejrzewam że tak czy siak odpowiedzi by były negatywne gdyby to była tylko osoba nieakceptująca homoseksualistów bez żadnego popadania w skrajności, agresywne hasła itd.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 20:38   #20
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Też uważam, że homoFOBIA to złe słowo, ja wolę ich nazywać debilami. To żadna fobia, to debilizm.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:41   #21
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

A w ogóle określenie homofobia jest niewłaściwe, wiem, że modne, ale nielogiczne.

Nie jest niewłaściwe, po prostu wyewulowało w kierunku, który nie ma przełożenia na jego bezpośrednią etymologię.

Ale fajnie by było jakby narodowcy rzeczywiście na nasz widok wpadali w panikę, nie powiem

nieakceptująca homoseksualistów bez żadnego popadania w skrajności

Co to w ogóle znaczy, dla mnie to oksymoron. Nietolerowanie kogoś za jakąś jego cechę, której sobie nie wybrał (orientacja, rasa, niepełnosprawność) to skrajność nawet bez nawoływania o palenie na stosie.
trunfio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:42   #22
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Też uważam, że homoFOBIA to złe słowo, ja wolę ich nazywać debilami. To żadna fobia, to debilizm.
No właśnie.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez trunfio Pokaż wiadomość
A w ogóle określenie homofobia jest niewłaściwe, wiem, że modne, ale nielogiczne.

Nie jest niewłaściwe, po prostu wyewulowało w kierunku, który nie ma przełożenia na jego bezpośrednią etymologię.

Ale fajnie by było jakby narodowcy rzeczywiście na nasz widok wpadali w panikę, nie powiem

nieakceptująca homoseksualistów bez żadnego popadania w skrajności

Co to w ogóle znaczy, dla mnie to oksymoron. Nietolerowanie kogoś za jakąś jego cechę, której sobie nie wybrał (orientacja, rasa, niepełnosprawność) to skrajność nawet bez nawoływania o palenie na stosie.
Mówiłam nieakceptująca, a nie nietolerująca. No ale nie róbmy już off topu.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:43   #23
Kocham_outlety
Raczkowanie
 
Avatar Kocham_outlety
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Też uważam, że homoFOBIA to złe słowo, ja wolę ich nazywać debilami. To żadna fobia, to debilizm.
Otóż to. Mój znajomy fryzjer dwa razy nieźle oberwał od takich, za drugim razem ledwo z tego wyszedł. Czterech biło chłopaka ważącego jakieś 60 kilo. Policja nie dorwała, bo byli zamaskowani, zresztą chyba nawet wiele nie zrobili w tej sprawie. I pewnie też dlatego nie poszłabym do takiego gościa.

Edytowane przez Kocham_outlety
Czas edycji: 2014-07-24 o 20:45
Kocham_outlety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:47   #24
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Jakiemu staruchowi? Ja bym swojej skóry nikomu nie oddala, chyba że TŻtowi lub rodzinie jakby mieli poważny wypadek.
Jezus Maria, weź mi wyjaśnij, jakim cudem w wątku o tatuażu Twoim pierwszym skojarzeniem na "oddać komuś swoją skórę" był przeszczep a nie tatuaż? Padłam.

Ja bym poszła, gdyby był to naprawdę dobry tatuażysta.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:50   #25
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

No ale nie róbmy już off topu.

Wybacz, ale o ile autorka wątku nie wypowie się na ten temat, zamierzam kontynuować dyskusję (oczywiście masz prawo nie odpowiadać)

Mówiłam nieakceptująca, a nie nietolerująca.

Możesz mi, najlepiej na konkretnym przykładzie wytłumaczyć jak widzisz tę różnicę?

Bo dla mnie wygląda to mniej więcej tak:

Nieakceptujący homofob: "Nie chcę się z tobą przyjaźnić bo jesteś lesbijką!" Ja też z tobą nie chcę, ale się cudnie złożyło!

Ale z reguły nie tak to wygląda. Bo już np. mówienie o zboczeniu, dyskryminacja w miejscu pracy, dyskryminacja prawna (małżeństwa) to wszystko NIETOLERANCJA.
trunfio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:52   #26
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez trunfio Pokaż wiadomość
Edit. loloo: to nie jest tylko kwestia odmiennych poglądów, to nie są jakieś abstrakcje. pan artysta jest przeciwny istnieniu takich osób jak Angelika, w tej sytuacji to ona się może nawet o własne bezpieczeństwo obawiać
ale przecież nie idzie się tam zwierzać ani opowiadać historii swojego życia.
facet pewnie robi miliony tatuaży więc jeśli ten nie będzie się niczym wyróżniał, bo zakładam że to nic w stylu 'Ania kocha Olę', to szansę że ją jakoś odnajdzie i zrobi krzywdę są zerowe.
widziałam miliony źle zrobionych tatuaży, także w tej kwestii lepiej nie ryzykować i iść do kogoś dobrego. nawet jeśli ma inne poglądy.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:58   #27
trunfio
Rozeznanie
 
Avatar trunfio
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Powiedz mi loloo, poszłabyś zrobić sobie tatuaż u Janusza Korwina Mikke widząc, jakie ma poglądy na temat bicia kobiet?
trunfio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 21:01   #28
Angelika234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Dzięki że odpowiadacie ,muszę naprawde to przemyśleć. Facet ogólnie nie kryje się z tym że nie akceptuje homo pisze o pedalstwie itp udostępnai różne linki narodowców i o tym że dobrze że tęcza spłonęła. Jego żona ma takie samie poglądy
Angelika234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 21:03   #29
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez Kocham_outlety Pokaż wiadomość
Otóż to. Mój znajomy fryzjer dwa razy nieźle oberwał od takich, za drugim razem ledwo z tego wyszedł. Czterech biło chłopaka ważącego jakieś 60 kilo. Policja nie dorwała, bo byli zamaskowani, zresztą chyba nawet wiele nie zrobili w tej sprawie. I pewnie też dlatego nie poszłabym do takiego gościa.
Skąd wiadomo, że od "takich", skoro byli zamaskowani i nie wiadomo kto kto?



Wracając do tematu: poszłabym, bez problemu, bez zastanowienia. Nie obchodzą mnie poglądy lekarza, jeśli dobrze wykonuje swoją pracę/nie obchodzą mnie poglądy pani w warzywniaku, jeśli poda mi warzywa/nie obchodzą mnie poglądy motorniczego, jeśli zawiezie mnie z punktu A do punktu B. Jeśli ktoś wykonuje swoją pracę, w pełni kompetentnie, jeśli na jego pracę nie mają wpływu opinie, poglądy, gusta czy cokolwiek - nie obchodzi mnie to.

Autorko - wszystkich ludzi, z którymi masz kontakt pytasz o poglądy nt. homoseksualizmu czy jedynie tego pana zinwigilowałaś? Nieco dziwne to dla mnie.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 21:04   #30
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy robić tatuaż u tatuażysty, który swoimi poglądami uraża moje?

Cytat:
Napisane przez Angelika234 Pokaż wiadomość
Dzięki że odpowiadacie ,muszę naprawde to przemyśleć. Facet ogólnie nie kryje się z tym że nie akceptuje homo pisze o pedalstwie itp udostępnai różne linki narodowców i o tym że dobrze że tęcza spłonęła. Jego żona ma takie samie poglądy
Spróbuj poszukać kogoś równie dobrego, jeśli się nie uda, to idź do niego, ale nic mu nie mów o swojej orientacji itd. Idziesz tam po usługę, on jest w pracy i koniec. Klauzulę sumienia mają tylko lekarze na szczęście i nieszczęście zarazem .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 16:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.