Włosomaniaczki cz. VIII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-12, 11:04   #4741
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

nie mogłabym mieć tyle zwierząt, jednego psiaka to jeszcze można komuś oddać pod opieke, ale więcej nikt nie weźmie, a ja sobie nie wyobrażam nie móc się wyrwać z domu, czułabym się nieszcześliwa, jak pies na uwięzi^^
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 20:24   #4742
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ty uważaj, bo sumieniem kartofli nie okrasisz.
Niby tak, ale klienci sami wypłacają kasę, nie muszę im nic mówić. Nawet jeśli wszystko się sypnie to chciałabym potem móc normalnie po mieście chodzić
Poza tym sama boję się o swoje oszczędności i może za bardzo panikuję, ale też mam zamiar je stamtąd zabrać

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ano ! Nawet chociażby tylko na weekend do SPA nie mogę się wyrwać.
Właśnie dostałam zaproszenie na megawypasione ślub i wesele do Warszawy. I d*pa - nie pojadę.
Szkoda, pobawiłabyś się trochę. Zwierzaki w domu to uwiązanie, ale nie wyobrażam sobie ich nie mieć.
Ja przynajmniej mam mamę na miejscu, która w razie czego może się zająć psem przez weekend.


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Miałam szampon i odżywkę na brzozowym propolisie. Dobre. Zgrzeszyłabym jakbym jedno złe słowo na ich temat powiedziała. W najnowszym zamówieniu umieściłam ten na łopianowym propolisie.
Mają tylko jedną wadę (przynajmniej w moim wypadku) : niewydajna odżywka. Muszę brać jeden szampon i dwie odżywki.
Skoro mówisz, że dobre to zaryzykuję. Chociaż czytałam opinie, że mogą obciążać. Na razie wezmę tylko szampon, bo odżywek mam dużo i najpierw muszę wykończyć zapasy.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Myślę, tzn. mam nadzieję, że za dwie godziny uwinę się z korespondencją i do miasta pojadę. Nadam listy i pudełko kupię. A jutro paczkę nadam. Przy sklerozie nic oprócz nóg nie boli.
Znam ten ból, mnie nogi często bolą

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
nie mogłabym mieć tyle zwierząt, jednego psiaka to jeszcze można komuś oddać pod opieke, ale więcej nikt nie weźmie, a ja sobie nie wyobrażam nie móc się wyrwać z domu, czułabym się nieszcześliwa, jak pies na uwięzi^^
Fakt, ze zwierzakiem gorzej niż z dzieckiem, bo dziecko, nawet małe, można zabrać ze sobą a zwierza już niekoniecznie. Tzn o ile np jak jedziemy na Grunwald to szukamy takiego noclegu, żeby można było zabrać psa. Ale jak jechaliśmy ostatnio do Krakowa to poprosiłam moją mamę, żeby była u nas przez weekend, bo o ile do hotelu mogłabym zabrać psa to na mieście byłoby ciężko, zwłaszcza, że pojechałam tam między innymi, żeby pochodzić po sklepach. Z kolei balibyśmy się zostawić ją samą w hotelu, bo nie wiadomo czy coś by jej nie odbiło i mogłaby coś zniszczyć.


Pierwszy raz w życiu coś wygrałam
Dzwoni dziś do mnie kurier, że ma dla mnie przesyłkę. Zaczęłam się zastanawiać co to, bo nic ostatnio nie kupowałam, tylko drobiazg na bazarku dogo, więc to nie mogło być to. Tym bardziej, że kurier miał mój numer telefonu. Przeszło mi przez myśl, że może Kasia wysłała mi micele, stąd ten numer telefonu
Ale na pudełku nie było nadawcy, więc stwierdziłam, że to nie Kasia. Otworzyłam i okazało się, że jest tam zestaw Aussie - szampon, odżywka i rekonstruktor W pierwszej chwili zbaraniałam, a po chwili trybiki zaczęły pracować i przypomniałam sobie, że wypełniłam kiedyś na wizażu ankietę, w której nagrodą były zestawy kosmetyków do testów Kompletnie o tym zapomniałam, a tu taka niespodzianka

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2013-06-12 o 22:23
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 23:53   #4743
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Aga gratuluję
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 06:15   #4744
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja sobie nie wyobrażam nie móc się wyrwać z domu, czułabym się nieszcześliwa, jak pies na uwięzi
A Ty myślisz, że ja nie klnę ? Też chętnie pofruwałabym. Często jednak zdarza się tak, iż nie mamy wpływu na bieg wydarzeń. Jednak bezgraniczna miłość jaka darzą mnie zwierzaki rekompensuje wszystkie niedogodności.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja przynajmniej mam mamę na miejscu, która w razie czego może się zająć psem przez weekend.
Ja też mam takich paru ochotników, co zajęliby się zwierzakami. Ale z doskoku, bez mieszkania. Lecz ja już Kaszubom nic a nic nie wierzę.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Skoro mówisz, że dobre to zaryzykuję.

Osobiście pierwsze miejsce w rankingu zajmuje u mnie ta seria : http://kalina-sklep.pl/organiczny-sz...0ml-p-135.html
Powtarzam jednak : nie próbowałam wszystkich, które są w ofercie.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Chociaż czytałam opinie, że mogą obciążać. Na razie wezmę tylko szampon, bo odżywek mam dużo i najpierw muszę wykończyć zapasy.
Mnie nie obciążają, nie wysuszają i włosy nie lecą.
Uważaj, bo to właśnie "obca" odzywka może przylizywać.

Mam trzy szampony, których tak gdzieś 1/4 została, a odzywki się skończyły. Trzeba było coś na szybko kupić, żeby szampony zużyć. Tysiące razy się zarzekałam, że już nie będę Wizażu słuchać, że dla rozrywki czytać będę. I d*upa blada ! Znowu się dałam w maliny wpuścić. Poleciałam i kupiłam panaceum na wszelakiego typu dolegliwości włosowe : litr regenerującego Sleeka. Litr, bo mniejszych nie było. Matko kochana, ale mi masakrę z włosami zrobił . Cztery krowy mnie lizały.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Pierwszy raz w życiu coś wygrałam

Powinszować ! Powinszować !
Ty dobrze regulamin konkursu przeczytaj, bo często jest tak, iz w określonym czasie trzeba recenzję napisać.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Przeszło mi przez myśl, że może Kasia wysłała mi micele
A co, nie masz miceli ?

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Która ma u siebie drogerię Hebe ? Podobno jest przecena na Essie. Kosztują 19.00 zł. Kupić mi natychmiast : Nr 19 need a vacation i Nr 72 - peach daiquiri
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 19:48   #4745
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Aga gratuluję
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A Ty myślisz, że ja nie klnę ? Też chętnie pofruwałabym. Często jednak zdarza się tak, iż nie mamy wpływu na bieg wydarzeń. Jednak bezgraniczna miłość jaka darzą mnie zwierzaki rekompensuje wszystkie niedogodności.
Dokładnie. My też nie zawsze mamy możliwość, żeby zostawić z kimś psisko i wtedy niestety trzeba zostać w domu. Np w zeszłym roku TŻ jechał na obóz do Torunia i mogłam jechać z nim, bo akurat miałam wtedy urlop, ale akurat nikt nie mógł zająć się psem, więc TŻ pojechał a ja zostałam. Skłamałabym gdybym powiedziała, że nie byłam wkurzona

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Osobiście pierwsze miejsce w rankingu zajmuje u mnie ta seria : http://kalina-sklep.pl/organiczny-sz...0ml-p-135.html
Powtarzam jednak : nie próbowałam wszystkich, które są w ofercie.
Tych chyba u mnie nie ma. Tylko Babuszka.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mam trzy szampony, których tak gdzieś 1/4 została, a odzywki się skończyły. Trzeba było coś na szybko kupić, żeby szampony zużyć. Tysiące razy się zarzekałam, że już nie będę Wizażu słuchać, że dla rozrywki czytać będę. I d*upa blada ! Znowu się dałam w maliny wpuścić. Poleciałam i kupiłam panaceum na wszelakiego typu dolegliwości włosowe : litr regenerującego Sleeka. Litr, bo mniejszych nie było. Matko kochana, ale mi masakrę z włosami zrobił . Cztery krowy mnie lizały.
No patrz, miałam tę maskę i dla mnie była w porządku, efektu krowiego języka nie było.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Powinszować ! Powinszować !
Ty dobrze regulamin konkursu przeczytaj, bo często jest tak, iz w określonym czasie trzeba recenzję napisać.
Sprawdziłam już wczoraj, jak tylko wróciłam do domu, bo nie kojarzyłam, żebym dostała jakiegoś maila z powiadomieniem. Do 17.06. powinnam dostać PW z linkiem do podforum, na którym będę musiała napisać recenzję

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A co, nie masz miceli ?
Mam, dużo

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Która ma u siebie drogerię Hebe ? Podobno jest przecena na Essie. Kosztują 19.00 zł. Kupić mi natychmiast : Nr 19 need a vacation i Nr 72 - peach daiquiri
Oj Kasia, dlaczego nie napisałaś tego posta godzinę wcześniej? Bo o 7 siedziałam już w autobusie... Pisałam wczoraj, że jadę do Łodzi na szkolenie i na pewno wejdę do Hebe
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 23:48   #4746
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
to ja rozumiem, że Aga do Asi na zakupy przyjezdża?^^ fajnie, że się spotykacie tak w realnym świecie, może kiedyś wszystkim nam się uda
Zakupy to tylko efekt uboczny
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że nie "dziewczynki"
Następnym razem będą dziunie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A co to ten Bikap ? Pokazuje mi firmę rachunkową.
Skleciłam zamówienie na ruskie i ... wyszło mi 190,00 zł. A więc - dostawa gratis. Siedzę nad tym zamówieniem i siedzę. Serce się rwie, a rozsądek nie pozwala. Jak żyć ?
O mi zjadło. Biokap miało być
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zatrzymałam rękę swą przed smyrgnięciem tego czegoś do kosza. Niech postoi. Zobaczymy.
Znaczy się - nie należy narzekać na rozkręcanie kosmetyków w drogeriach. Czym częściej otwierane i podsuszane, tym szybciej nadają się do użycia. Matko kochana - zakrzyknąć należałoby.
Hehehehehe
Wróć do niego za tydzień, a jak jeszcze nie da rady to za dwa. U mnie ta metoda się sprawdziła. To samo miałam z tuszem wydłużającym Maybelline. Na początku tragedia, a teraz jestem z niego zadowolona i to bardzo
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Czeka mnie dzisiaj dzień przed komputerem. Dziewięć pism do napisania i to po obcemu. Jak mus, to mus. A łeb mam zlasowany porządnie, to pewnie po grudzie pójdzie. Taki melanż mam we łbie, że wczoraj pudełko na paczkę zgubiłam. Paczkę muszę wysłać. Kupiłam na poczcie pudełko i miałam dzisiaj nadać. Tylko nie mogę sobie przypomnieć co ja z tym pudełkiem zrobiłam. A że przesyłka o wymiarach A4 (partytury), nie mam nic takiego na stanie. Tylko usiąść i płakać . Specjalnie do miasta po pudełko muszę jechać. Dylemat - pisma pisać czy jechać.

Miłego dnia

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Walizeczki nie mam, dodam do listy zakupów
Tak sobie myślę, a może jednak pierwszy weekend lipca? Jakbym pojechała do Ciebie w piątek, tak jak wtedy, to TŻ pojechałby na 3 dni obozu Daj znać czy Ci pasuje
Wstępnie pasuje
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Pierwszy raz w życiu coś wygrałam
Dzwoni dziś do mnie kurier, że ma dla mnie przesyłkę. Zaczęłam się zastanawiać co to, bo nic ostatnio nie kupowałam, tylko drobiazg na bazarku dogo, więc to nie mogło być to. Tym bardziej, że kurier miał mój numer telefonu. Przeszło mi przez myśl, że może Kasia wysłała mi micele, stąd ten numer telefonu
Ale na pudełku nie było nadawcy, więc stwierdziłam, że to nie Kasia. Otworzyłam i okazało się, że jest tam zestaw Aussie - szampon, odżywka i rekonstruktor W pierwszej chwili zbaraniałam, a po chwili trybiki zaczęły pracować i przypomniałam sobie, że wypełniłam kiedyś na wizażu ankietę, w której nagrodą były zestawy kosmetyków do testów Kompletnie o tym zapomniałam, a tu taka niespodzianka
Ale super
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mam trzy szampony, których tak gdzieś 1/4 została, a odzywki się skończyły. Trzeba było coś na szybko kupić, żeby szampony zużyć. Tysiące razy się zarzekałam, że już nie będę Wizażu słuchać, że dla rozrywki czytać będę. I d*upa blada ! Znowu się dałam w maliny wpuścić. Poleciałam i kupiłam panaceum na wszelakiego typu dolegliwości włosowe : litr regenerującego Sleeka. Litr, bo mniejszych nie było. Matko kochana, ale mi masakrę z włosami zrobił . Cztery krowy mnie lizały.


Która ma u siebie drogerię Hebe ? Podobno jest przecena na Essie. Kosztują 19.00 zł. Kupić mi natychmiast : Nr 19 need a vacation i Nr 72 - peach daiquiri
U mnie to samo - 1 szampon i dwie odżywki. Chociaż od kiedy myję kubeczkowo szampony schodzą mi szybciej.
Ostatnio kupiłam szampon Shaumy - bardzo poprawiły im się składy, choć wciąż z SLES, ciekawe jak się sprawdzi
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 05:43   #4747
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tych chyba u mnie nie ma. Tylko Babuszka.
To kupuj te od Babuszki. Tylko że ja kupiłabym i szampon, i odzywkę. Ja jakoś wierzę w serie.

Cytat:
Napisane przez Finlora
No patrz, miałam tę maskę i dla mnie była w porządku, efektu krowiego języka nie było.
Bo Ty masz włosy, a ja - włoski

Cytat:
Napisane przez Finlora
Pisałam wczoraj, że jadę do Łodzi na szkolenie i na pewno wejdę do Hebe
Napisałam natychmiast kiedy się dowiedziałam. Tak czy siak - za późno.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
O mi zjadło. Biokap miało być
Nie umiem szukać. Wyskakują mi farby lub kosmetyki do włosów, ale z Biokapu. Chociaż ten "odbudowujący" niczego sobie : aqua, lauryl glucoside , lauramidopropyl betaine, glycerin , C12-13 alkyl lactate, Argania spinosa (kernel) oil , Tridecyl salicylate, Hydrolyzed wheat protein, Sodium hydroxymethylglycinate , Rosmarinus officinalis leaf extract , Citric acid , Sodium benzoate, Potassium sorbate , Polyquaternium-22 , Peg-7 glyceryl cocoate, Eucalyptus globulus leaf oil, Linalool, Alpha iso-methyl ionone . Mimo wszystko skład nie adekwatny do ceny.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Wróć do niego za tydzień, a jak jeszcze nie da rady to za dwa.
Dobra.
Nadal jestem zadowolona z różowego Wibo.

Asia, Ty już w ferworze przeprowadzki ?

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 13:01   #4748
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Ja odzywke sleeka lubie. Używam zamiennie z mlecznym kallosem.
Moje włosy lubią ciężkie maski. Miałam kiedys odzywke yes to carrots i za słaba dla mnie była, zmarnowane pieniądze..

Asiu zdaj potem relacje jak sprawuje sie szampon shaumy.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 23:38   #4749
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zakupy to tylko efekt uboczny
Ale jaki przyjemny

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Wstępnie pasuje
Super, cieszę się

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
To kupuj te od Babuszki. Tylko że ja kupiłabym i szampon, i odzywkę. Ja jakoś wierzę w serie.
Namówiłaś mnie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Bo Ty masz włosy, a ja - włoski
Jak Ty masz włoski to ja chyba włoseczki albo włosięta

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Napisałam natychmiast kiedy się dowiedziałam. Tak czy siak - za późno.
Szkoda Następnym razem będę pisała smsa

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Asia, Ty już w ferworze przeprowadzki ?
No właśnie, jak się sprawy mają?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 03:56   #4750
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja odzywke sleeka lubie. Używam zamiennie z mlecznym kallosem.
Z powyższego jednoznacznie wynika, że Twoje włosy, w przeciwieństwie do moich, lubią i tolerują proteiny.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Namówiłaś mnie

Kupuj, kupuj, bo będziesz żałowała, żeś nie spróbowała.
"
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć".

Cytat:
Napisane przez Finlora
Jak Ty masz włoski to ja chyba włoseczki albo włosięta

Te ogrodnik, teraz nie sezon na przesadzanie.

Dzisiaj idę do prokuratury, bo jeszcze mnie tam nie było. Rozrywek jak widać mam co niemiara. Ale słowo daję - nie ma czego zazdrościć.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 22:27   #4751
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Z powyższego jednoznacznie wynika, że Twoje włosy, w przeciwieństwie do moich, lubią i tolerują proteiny.
Moje też lubią Kallosa

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Kupuj, kupuj, bo będziesz żałowała, żeś nie spróbowała.
A pewnie, że kupię W piątek wychodzę wcześniej z pracy to wybiorę się na zakupy.
Niestety często żałuję, że czegoś nie kupiłam i potem wkurzam się na siebie. Np jak byłam teraz w Łodzi w Superpharm była promocja -40% na kosmetyki Flos Lek - kupiłam krem nawilżający do cery naczynkowej, maseczkę, krem pod oczy i zastanawiałam się jeszcze nad peelingiem enzymatycznym, ale w końcu nie kupiłam bo stwierdziłam, że ostatnio w Rossmannie kupiłam peeling Perfecty, więc na razie mi starczy. Tylko, że jak wróciłam do domu i poczytałam jaki dobry jest ten peeling to zaczęłam się wkurzać, zwłaszcza że normalnie kosztuje 18-19 zł a mogłam go kupić niemal za połowę ceny. Ale oczywiście stwierdziłam, że to już będzie przegięcie i że mam już za dużo kosmetyków


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dzisiaj idę do prokuratury, bo jeszcze mnie tam nie było. Rozrywek jak widać mam co niemiara. Ale słowo daję - nie ma czego zazdrościć.
Mam nadzieję, że nie było tak źle Udało Ci się wszystko załatwić?


Kasia, spróbuj z tym tuszem My Secret. Dałam mu dziś szansę (po 1,5 tygodnia) i mam wrażenie, że jest trochę lepiej - trochę jakby zgęstniał, widać go na rzęsach, wydłuża, rozdziela, pogrubienia nadal niet. Nie jest to do końca to czego po nim oczekiwałam, ale nie jest źle.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 05:45   #4752
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Moje też lubią Kallosa
Teraz się tych "kallosów" namnożyło. Nadal używasz mlecznego ? Jak Ci Kallos odpowiada, to ten proteinowy Sleek i maska bananowa ze Scandica z kokosem też Cię zadowoli.
A ja muszę rzucić okiem na Biowaxy. "Moja" apteka od podłogi po sufit nimi z zastawiona. Nie przypominam sobie żebym coś z tej firmy miała. Pani aptekarka polecała mi jakiś preparat do paznokci .
O ten : https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/38391_250.jpg

Cytat:
Napisane przez Finlora
kosmetyki Flos Lek - kupiłam krem nawilżający do cery naczynkowej, maseczkę, krem pod oczy

No i jak ? Ja mam awersję do tej firmy. Bodajże dwa lata temu kupiłam ichni specjalny krem dla płytko unaczynionej skóry. W sklepie składu nie przeczytałam. W domu patrzę, a tam na jednym z pierwszych miejsc alk. den. Od tamtej pory nic z tej firmy nawet w ręku nie miałam.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Udało Ci się wszystko załatwić?

To dopiero początek. Sprawa się zaczyna i raczej długo będzie się ciągnąć, bo jest "międzynarodowa".

Cytat:
Napisane przez Finlora
Kasia, spróbuj z tym tuszem My Secret.
OK - spróbuję . Nie wyrzuciłam.

Myślałam wczoraj, że się obwieszę. Cóż to za wszechogarniająca durna maniera z tymi zdrobnieniami. Normalny człowiek już żyć nie może. Szukam pedikiurzystki, która o stopie cukrzycowej ma trochę pojęcia. A więc - teraz to już nie pedicure tylko gabinet pedologa (umarłam po raz pierwszy). Zaczęłam przesłuchiwać panią pedolog i siurpryza : co drugie słowo "stópka", "paznokietek", "paluszek". Nie zdzierżyłam. Dostałam mdłości i uciekłam.

Miłego dnia

---------- Dopisano o 05:10 ---------- Poprzedni post napisano o 04:57 ----------

Zapomniałam.
U mnie do Natury, po długiej nieobecności, wróciła maska aloesowa z NaturVital. Miałam ją w ręku, obracałam na wszystkie strony i nie kupiłam. Matko kochana, 300 ml prawie trzydzieści złotych

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 05:10 ----------

To znowu ja

Aga, to dla Ciebie. Podobno ( ! ) pomaga w walce z wypadaniem włosów :
http://ukrainashop.com/opis/2983240/...ekarskiej.html
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 10:05   #4753
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A ja muszę rzucić okiem na Biowaxy.


No i jak ? Ja mam awersję do tej firmy. Bodajże dwa lata temu kupiłam ichni specjalny krem dla płytko unaczynionej skóry. W sklepie składu nie przeczytałam. W domu patrzę, a tam na jednym z pierwszych miejsc alk. den. Od tamtej pory nic z tej firmy nawet w ręku nie miałam.


Myślałam wczoraj, że się obwieszę. Cóż to za wszechogarniająca durna maniera z tymi zdrobnieniami. Normalny człowiek już żyć nie może. Szukam pedikiurzystki, która o stopie cukrzycowej ma trochę pojęcia. A więc - teraz to już nie pedicure tylko gabinet pedologa (umarłam po raz pierwszy). Zaczęłam przesłuchiwać panią pedolog i siurpryza : co drugie słowo "stópka", "paznokietek", "paluszek". Nie zdzierżyłam. Dostałam mdłości i uciekłam.



Aga, to dla Ciebie. Podobno ( ! ) pomaga w walce z wypadaniem włosów :
http://ukrainashop.com/opis/2983240/...ekarskiej.html
moje włosy nie cierpią biowaxów, wygląda na to, że powinnam do włosów kupowac to czego Twoje włosy nie lubią, a omijać to co lubią^^

miałam maseczke do skóry naczynkowej i tez rzucił mi się w składzie ten alkohol, omijam tę serie szerokim łukiem.



i dla mnie tylko 32zł + wysyłka to drogo ja juz zaprzestałam wcierania mazideł w skalp, bo jak włosy lecialy tak nadal lecą
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 21:48   #4754
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Teraz się tych "kallosów" namnożyło. Nadal używasz mlecznego ? Jak Ci Kallos odpowiada, to ten proteinowy Sleek i maska bananowa ze Scandica z kokosem też Cię zadowoli.
A ja muszę rzucić okiem na Biowaxy. "Moja" apteka od podłogi po sufit nimi z zastawiona. Nie przypominam sobie żebym coś z tej firmy miała. Pani aptekarka polecała mi jakiś preparat do paznokci .
O ten : https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/38391_250.jpg


No i jak ? Ja mam awersję do tej firmy. Bodajże dwa lata temu kupiłam ichni specjalny krem dla płytko unaczynionej skóry. W sklepie składu nie przeczytałam. W domu patrzę, a tam na jednym z pierwszych miejsc alk. den. Od tamtej pory nic z tej firmy nawet w ręku nie miałam.


To dopiero początek. Sprawa się zaczyna i raczej długo będzie się ciągnąć, bo jest "międzynarodowa".


OK - spróbuję . Nie wyrzuciłam.

Myślałam wczoraj, że się obwieszę. Cóż to za wszechogarniająca durna maniera z tymi zdrobnieniami. Normalny człowiek już żyć nie może. Szukam pedikiurzystki, która o stopie cukrzycowej ma trochę pojęcia. A więc - teraz to już nie pedicure tylko gabinet pedologa (umarłam po raz pierwszy). Zaczęłam przesłuchiwać panią pedolog i siurpryza : co drugie słowo "stópka", "paznokietek", "paluszek". Nie zdzierżyłam. Dostałam mdłości i uciekłam.

Miłego dnia

---------- Dopisano o 05:10 ---------- Poprzedni post napisano o 04:57 ----------

Zapomniałam.
U mnie do Natury, po długiej nieobecności, wróciła maska aloesowa z NaturVital. Miałam ją w ręku, obracałam na wszystkie strony i nie kupiłam. Matko kochana, 300 ml prawie trzydzieści złotych

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 05:10 ----------

To znowu ja

Aga, to dla Ciebie. Podobno ( ! ) pomaga w walce z wypadaniem włosów :
http://ukrainashop.com/opis/2983240/...ekarskiej.html
Teraz jest nowy produkt z biowaxu. Maska z olejkiem arganowym, kokosowym i makadamią! Skusiłam się na kupno, gdy była promocja. Ale testowałam tylko raz, więc jeszcze nie mam opini. Co do kallosa to moje włosy też go nie lubią. Stapiz jest dla nich ok. A biowaxy? Miałam 1 z keratyną i jedwabiem. Mój faworyt!
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 23:12   #4755
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Teraz się tych "kallosów" namnożyło. Nadal używasz mlecznego ? Jak Ci Kallos odpowiada, to ten proteinowy Sleek i maska bananowa ze Scandica z kokosem też Cię zadowoli.
A ja muszę rzucić okiem na Biowaxy. "Moja" apteka od podłogi po sufit nimi z zastawiona. Nie przypominam sobie żebym coś z tej firmy miała. Pani aptekarka polecała mi jakiś preparat do paznokci .
O ten : https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/38391_250.jpg
Tak, nadal mleczny ta tapecie. Innych nie próbowałam. Tzn kiedyś miałam placentę, ale średnia była. I ten zapach
Jak byłam w Hebe to widziałam te Kallosy, rozwalił mnie arganowy bez oleju arganowego
Nie wiedziałam, że mają też preparaty do paznokci.


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No i jak ? Ja mam awersję do tej firmy. Bodajże dwa lata temu kupiłam ichni specjalny krem dla płytko unaczynionej skóry. W sklepie składu nie przeczytałam. W domu patrzę, a tam na jednym z pierwszych miejsc alk. den. Od tamtej pory nic z tej firmy nawet w ręku nie miałam.
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
miałam maseczke do skóry naczynkowej i tez rzucił mi się w składzie ten alkohol, omijam tę serie szerokim łukiem.
Kremu na razie nie używałam, ale alkoholu w nim nie widzę. Używam za to tej maseczki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-maseczka.html, ale kojarzę, że moja ma inny skład - lepszy, bo np nie ma w niej parabenów. Wyrzuciłam pudełko, więc nie przepiszę składu, ale wydaje się całkiem całkiem, tak też dziewczyny na wątku rossmannowym pisały.
Popatrzyłam też na maseczkę w kremie i krem po oczy - tam też alkoholu niet.


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
To dopiero początek. Sprawa się zaczyna i raczej długo będzie się ciągnąć, bo jest "międzynarodowa".
Naprawdę współczuję Ci tych problemów

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Myślałam wczoraj, że się obwieszę. Cóż to za wszechogarniająca durna maniera z tymi zdrobnieniami. Normalny człowiek już żyć nie może. Szukam pedikiurzystki, która o stopie cukrzycowej ma trochę pojęcia. A więc - teraz to już nie pedicure tylko gabinet pedologa (umarłam po raz pierwszy). Zaczęłam przesłuchiwać panią pedolog i siurpryza : co drugie słowo "stópka", "paznokietek", "paluszek". Nie zdzierżyłam. Dostałam mdłości i uciekłam.
Dobre
A propos zdrobnień - rozwala mnie (a raczej dobija) jak trafiam nieraz na intymnym na teksty typu "zdjął mi majteczki" czy "robił mi dobrze paluszkiem" Za każdym razem mam ochotę zrobić tak


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zapomniałam.
U mnie do Natury, po długiej nieobecności, wróciła maska aloesowa z NaturVital. Miałam ją w ręku, obracałam na wszystkie strony i nie kupiłam. Matko kochana, 300 ml prawie trzydzieści złotych ]To znowu ja
Tez miałam kiedyś ochotę na tę maskę, ale faktycznie droga.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Aga, to dla Ciebie. Podobno ( ! ) pomaga w walce z wypadaniem włosów :
http://ukrainashop.com/opis/2983240/...ekarskiej.html
Hmm, trochę drogie. Chociaż gdybym wiedziała, że zadziała to pewnie bym się skusiła.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
moje włosy nie cierpią biowaxów, wygląda na to, że powinnam do włosów kupowac to czego Twoje włosy nie lubią, a omijać to co lubią^^
Moje lubią tylko waxa latte. Miałam kiedyś do do wypadających włosów i do suchych i zniszczonych, ale nie przypadły mi do gustu.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
i dla mnie tylko 32zł + wysyłka to drogo ja juz zaprzestałam wcierania mazideł w skalp, bo jak włosy lecialy tak nadal lecą
U mnie wszystko psuje brak systematyczności, bo skąd mam wiedzieć czy coś działa czy nie, jeśli zapominać tego używać

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Teraz jest nowy produkt z biowaxu. Maska z olejkiem arganowym, kokosowym i makadamią! Skusiłam się na kupno, gdy była promocja. Ale testowałam tylko raz, więc jeszcze nie mam opini. Co do kallosa to moje włosy też go nie lubią. Stapiz jest dla nich ok. A biowaxy? Miałam 1 z keratyną i jedwabiem. Mój faworyt!
Kusi mnie ten nowy wax, ale jeszcze go u mnie nie widziałam.


Siedziałam dziś w pracy 12 godzin, jutro prawdopodobnie czeka mnie to samo, w piątek być może też... Wykończona jestem.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 03:51   #4756
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
moje włosy nie cierpią biowaxów, wygląda na to, że powinnam do włosów kupowac to czego Twoje włosy nie lubią, a omijać to co lubią
Hłe, hłe, hłe ! Nic z Biowaxów jeszcze nie miałam.Przynajmniej - nie pamiętam. Tobie nie odpowiadają = mnie powinny zadowolić

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Teraz jest nowy produkt z biowaxu. Maska z olejkiem arganowym, kokosowym i makadamią!
No to u mnie odpada - moje włosy nie tolerują oleju kokosowego.
Używałam na włosy czystego arganowego. O ile z działania na twarz jestem zadowolona, tak na włosy wielkie NIC. Pic na wodę, fotomontaż.

Cytat:
Napisane przez domiwika93
Miałam 1 z keratyną i jedwabiem. Mój faworyt!
Keratyna mnie zniechęca, ale jak piszesz, że dobry trza spróbować. Muszę rzucić okiem na te Biowaxy.
Dominika, jak tam z pracą ?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak byłam w Hebe to widziałam te Kallosy, rozwalił mnie arganowy bez oleju arganowego

No nie. A Biowax ma. Co prawda dopiero na którymś tam miejscu w składzie, ale ma .
Aqua ( woda), Cetyl Alcohol ( emolient, tworzy na włosie film, który zapobiega odparowywaniu wody), Glycerin (humektan, nawilża), , Cetearyl Alcohol (emolient tłusty, powierzchniowo czynny, bardzo często komedogenny, tworzy film zatrzymujący we włosach wilgoć, trochę wygładzi), Ceteareth-20 ( też tworzy film na włosie, wygładza, emulgator i substancja myjąca) , Quaternium-87 (jak niektórzy twierdzą - włazi w rozchylone łuski włosa i tym samym nadaje włosom objętość, substancja roślinna, robi za antystatyk, wygładza i nabłyszcza), Cetrimonium Chloride ( substancja powierzchniowo czynna [kationowa], łączy się z włosem, poprawia jego kondycję, ułatwia rozczesywanie i elektryzowanie się włosów) i tu dopiero oleje. Dalej humektant, emolient z lanoliny (tłusty), henna i konserwanty, konserwanty ....
Nie jest źle.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Nie wiedziałam, że mają też preparaty do paznokci.
Mają. I cena bodajże 12,oo - 13,oo złotych. Aptekarka polecała. Twierdzi, że sama używa i jest ok. Pewnie sprzedać musi Choć nie przypuszczam - na takim kliencie jak ja, regularnym i dużo wydającym, raczej nie chciałaby prymitywnej reklamy próbować. Chociaż z Kaszubami to wszystko możliwe.


Cytat:
Napisane przez Finlora
Kremu na razie nie używałam, ale alkoholu w nim nie widzę.
To spróbuj.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Naprawdę współczuję Ci tych problemów


Dlatego włosy farbuję, bo już jestem siwa jak ten gołąb

Cytat:
Napisane przez Finlora
A propos zdrobnień - rozwala mnie (a raczej dobija) jak trafiam nieraz na intymnym na teksty typu "zdjął mi majteczki" czy "robił mi dobrze paluszkiem"
Aga, bój się Boga, co Ty za głupoty czytasz ? Okna byś umyła.
Ja zauważyłam od pewnego pewnego czasu, że na Wizażu, w pewnych kręgach, stał się wyjątkowo modny wyraz : potencjał. Matko kochana ! Wszystko i wszyscy mają ten "potencjał".

Cytat:
Napisane przez Finlora
Tez miałam kiedyś ochotę na tę maskę, ale faktycznie droga.
Drogie, ścierwo ! Ale powiedz Ty mi : czy chciejstwo ma cenę ? Ja nie wiem. Ja chodzę przy półce i chyba skuszę się. Tylko najpierw sprawdzę co pomataczyli w składzie. Mam poprzedni skład i porównam.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Kusi mnie ten nowy wax, ale jeszcze go u mnie nie widziałam
Musi być. Wszędzie jest.

Jak żyjecie w tych upałach ? Ja wczoraj miałam chęć nad morze, na rybkę pojechać. Ale nie miałam z kim, a samemu się nie chce. Jejku - taki smażony dorszyk i duże piwo ...


Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 16:21   #4757
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

ja tam wcierałam jantary itp systemetyczni, a i tak

upały mnie zabijają
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 19:50   #4758
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Hłe, hłe, hłe ! Nic z Biowaxów jeszcze nie miałam.Przynajmniej - nie pamiętam. Tobie nie odpowiadają = mnie powinny zadowolić


No to u mnie odpada - moje włosy nie tolerują oleju kokosowego.
Używałam na włosy czystego arganowego. O ile z działania na twarz jestem zadowolona, tak na włosy wielkie NIC. Pic na wodę, fotomontaż.


Keratyna mnie zniechęca, ale jak piszesz, że dobry trza spróbować. Muszę rzucić okiem na te Biowaxy.
Dominika, jak tam z pracą ?


No nie. A Biowax ma. Co prawda dopiero na którymś tam miejscu w składzie, ale ma .
Aqua ( woda), Cetyl Alcohol ( emolient, tworzy na włosie film, który zapobiega odparowywaniu wody), Glycerin (humektan, nawilża), , Cetearyl Alcohol (emolient tłusty, powierzchniowo czynny, bardzo często komedogenny, tworzy film zatrzymujący we włosach wilgoć, trochę wygładzi), Ceteareth-20 ( też tworzy film na włosie, wygładza, emulgator i substancja myjąca) , Quaternium-87 (jak niektórzy twierdzą - włazi w rozchylone łuski włosa i tym samym nadaje włosom objętość, substancja roślinna, robi za antystatyk, wygładza i nabłyszcza), Cetrimonium Chloride ( substancja powierzchniowo czynna [kationowa], łączy się z włosem, poprawia jego kondycję, ułatwia rozczesywanie i elektryzowanie się włosów) i tu dopiero oleje. Dalej humektant, emolient z lanoliny (tłusty), henna i konserwanty, konserwanty ....
Nie jest źle.


Mają. I cena bodajże 12,oo - 13,oo złotych. Aptekarka polecała. Twierdzi, że sama używa i jest ok. Pewnie sprzedać musi Choć nie przypuszczam - na takim kliencie jak ja, regularnym i dużo wydającym, raczej nie chciałaby prymitywnej reklamy próbować. Chociaż z Kaszubami to wszystko możliwe.



To spróbuj.



Dlatego włosy farbuję, bo już jestem siwa jak ten gołąb


Aga, bój się Boga, co Ty za głupoty czytasz ? Okna byś umyła.
Ja zauważyłam od pewnego pewnego czasu, że na Wizażu, w pewnych kręgach, stał się wyjątkowo modny wyraz : potencjał. Matko kochana ! Wszystko i wszyscy mają ten "potencjał".


Drogie, ścierwo ! Ale powiedz Ty mi : czy chciejstwo ma cenę ? Ja nie wiem. Ja chodzę przy półce i chyba skuszę się. Tylko najpierw sprawdzę co pomataczyli w składzie. Mam poprzedni skład i porównam.


Musi być. Wszędzie jest.

Jak żyjecie w tych upałach ? Ja wczoraj miałam chęć nad morze, na rybkę pojechać. Ale nie miałam z kim, a samemu się nie chce. Jejku - taki smażony dorszyk i duże piwo ...


Miłego dnia
Masz wyczucie. Podpisałam umowę na początku czerwca. Ok. 13 właścicielka mi powiedziała, że likwiduje sklep. Obiecała, że przeniesie mnie w inne miejsce. Po czym dzisiaj doszła do wniosku, że jednak pracuję tylko do końca miesiąca. Zaje....
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 23:08   #4759
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Używałam na włosy czystego arganowego. O ile z działania na twarz jestem zadowolona, tak na włosy wielkie NIC. Pic na wodę, fotomontaż.
A ja cały czas planuję zakup tego oleju i cały czas zapominam

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mają. I cena bodajże 12,oo - 13,oo złotych. Aptekarka polecała. Twierdzi, że sama używa i jest ok. Pewnie sprzedać musi Choć nie przypuszczam - na takim kliencie jak ja, regularnym i dużo wydającym, raczej nie chciałaby prymitywnej reklamy próbować. Chociaż z Kaszubami to wszystko możliwe.
To ja już dasz się skusić i wypróbujesz to daj znać

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Aga, bój się Boga, co Ty za głupoty czytasz ? Okna byś umyła.
To nie ja, na wątku perełkowym takie cuda czasami wynajdują
Poza tym zaglądam czasami dla rozrywki na wątki pod tytułem "On dotykał mnie przez ubranie, czy mogę być w ciąży??"


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam od pewnego pewnego czasu, że na Wizażu, w pewnych kręgach, stał się wyjątkowo modny wyraz : potencjał. Matko kochana ! Wszystko i wszyscy mają ten "potencjał".
O, na potencjał jeszcze nie trafiłam

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jak żyjecie w tych upałach ? Ja wczoraj miałam chęć nad morze, na rybkę pojechać. Ale nie miałam z kim, a samemu się nie chce. Jejku - taki smażony dorszyk i duże piwo ...
Ja nie funkcjonuję. Wczoraj wypiłam w domu zimne piwo - ciemne miodowe, dzisiaj też miałam ochotę, ale za późno o tym pomyślałam i stwierdziłam, że i tak zaraz idę spać i nie zdążę wypić, a w pośpiechu nie lubię.
Dla mnie takie upały są nie do wytrzymania. I jeszcze komarzyska się obudziły i już zaczynają żreć


Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Masz wyczucie. Podpisałam umowę na początku czerwca. Ok. 13 właścicielka mi powiedziała, że likwiduje sklep. Obiecała, że przeniesie mnie w inne miejsce. Po czym dzisiaj doszła do wniosku, że jednak pracuję tylko do końca miesiąca. Zaje....
Szkoda, że tak wyszło.


Kasia, dałaś tuszowi (to tak dziwnie brzmi, że aż zaczęłam się zastanawiać czy to poprawna forma ) kolejną szansę?

Zastanawiam się nad tym szamponem http://farma-eko.pl/szampon-do-wloso...ji-250-ml.html. Patrząc na skład wydawałby się chyba nie taki zły. I jeszcze o tym myślałam http://farma-eko.pl/szampon-odzywczy...ch-250-ml.html. W dniach 20-23 jest darmowa przesyłka za zakupy powyżej 50 zł
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 04:58   #4760
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześc !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja tam wcierałam jantary itp systemetyczni
A co ? Chcesz żeby Ci włosy cztery centymetry miesięcznie rosły ? Kto by nie chciał ... Ale to tylko człowieki z tendencjami konfabulacyjnymi tak mają .

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Obiecała, że przeniesie mnie w inne miejsce. Po czym dzisiaj doszła do wniosku, że jednak pracuję tylko do końca miesiąca
Toż to było raczej do przewidzenia .
Ja na Twoim miejscu szybko rozejrzałabym się za czymś innym . Oczywiście - jeśli chcesz pracować. Za chwilę koniec roku szkolnego i wysyp absolwentów.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To ja już dasz się skusić i wypróbujesz to daj znać

Paskuda !

Cytat:
Napisane przez Finlora
O, na potencjał jeszcze nie trafiłam

Złe wątki czytasz. Wiesz, wyraz jak wyraz. Tylko używający go nie bardzo wiedzą jaką treść on z sobą niesie. Ale takich kfiatkuw jest sporo i ja mam ubaw.

Cytat:
Napisane przez Finlora
I jeszcze komarzyska się obudziły i już zaczynają żreć
OLEJEK GOŹDZIKOWY !

Cytat:
Napisane przez Finlora
Kasia, dałaś tuszowi (to tak dziwnie brzmi, że aż zaczęłam się zastanawiać czy to poprawna forma ) kolejną szansę?

Poprawna
Jeszcze nie. Ostatnio nie wychodziłam z domu. Co prawda dzisiaj przede mną sto kilometrów, ale makijażować się nie będę, bo popłynę.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Zastanawiam się nad tym szamponem
Ten pierwszy ciekawy (jak dla Ciebie). Ma wysoko nasturcję, a to podobno cud, miód i orzeszki na złagodzenie stanów zapalnych skóry i łupieżu. Ma też olej z kiełków pszenicy i piroctone olamine ( substancja stosowana w walce z łupieżem) Ale ma też detergent, podobny do SLES i (po dobrociach) Propylene Glycol - alkohol o właściwościach nawilżających, mający jednak dość złą opinię (stosuje się go jako rozpuszczalnik).
Ten drugi szampon ma delikatne (?*) myjdło no i oblepiający jak silikon guar.
* = siarczan i jest na liście tzw. "szkodliwych".
Ale dlaczego Ty retoryczne pytania zadajesz ? Oczywiście : kupuj ! Ile to już razy pisany skład nie był adekwatny do działania . Tak w jedną, jak i w drugą stronę. Ryzyk fizyk !!!

Przed czwarta było u mnie burzowe zachmurzenie i gdzieś tam w oddali potężnie grzmiało. Teraz : niebo błękitne, słońce na różowo wschodzi i upał nadchodzi.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 07:02   #4761
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Hłe, hłe, hłe ! Nic z Biowaxów jeszcze nie miałam.Przynajmniej - nie pamiętam. Tobie nie odpowiadają = mnie powinny zadowolić


No to u mnie odpada - moje włosy nie tolerują oleju kokosowego.
Używałam na włosy czystego arganowego. O ile z działania na twarz jestem zadowolona, tak na włosy wielkie NIC. Pic na wodę, fotomontaż.


Keratyna mnie zniechęca, ale jak piszesz, że dobry trza spróbować. Muszę rzucić okiem na te Biowaxy.
Dominika, jak tam z pracą ?


No nie. A Biowax ma. Co prawda dopiero na którymś tam miejscu w składzie, ale ma .
Aqua ( woda), Cetyl Alcohol ( emolient, tworzy na włosie film, który zapobiega odparowywaniu wody), Glycerin (humektan, nawilża), , Cetearyl Alcohol (emolient tłusty, powierzchniowo czynny, bardzo często komedogenny, tworzy film zatrzymujący we włosach wilgoć, trochę wygładzi), Ceteareth-20 ( też tworzy film na włosie, wygładza, emulgator i substancja myjąca) , Quaternium-87 (jak niektórzy twierdzą - włazi w rozchylone łuski włosa i tym samym nadaje włosom objętość, substancja roślinna, robi za antystatyk, wygładza i nabłyszcza), Cetrimonium Chloride ( substancja powierzchniowo czynna [kationowa], łączy się z włosem, poprawia jego kondycję, ułatwia rozczesywanie i elektryzowanie się włosów) i tu dopiero oleje. Dalej humektant, emolient z lanoliny (tłusty), henna i konserwanty, konserwanty ....
Nie jest źle.


Mają. I cena bodajże 12,oo - 13,oo złotych. Aptekarka polecała. Twierdzi, że sama używa i jest ok. Pewnie sprzedać musi Choć nie przypuszczam - na takim kliencie jak ja, regularnym i dużo wydającym, raczej nie chciałaby prymitywnej reklamy próbować. Chociaż z Kaszubami to wszystko możliwe.



To spróbuj.



Dlatego włosy farbuję, bo już jestem siwa jak ten gołąb


Aga, bój się Boga, co Ty za głupoty czytasz ? Okna byś umyła.
Ja zauważyłam od pewnego pewnego czasu, że na Wizażu, w pewnych kręgach, stał się wyjątkowo modny wyraz : potencjał. Matko kochana ! Wszystko i wszyscy mają ten "potencjał".


Drogie, ścierwo ! Ale powiedz Ty mi : czy chciejstwo ma cenę ? Ja nie wiem. Ja chodzę przy półce i chyba skuszę się. Tylko najpierw sprawdzę co pomataczyli w składzie. Mam poprzedni skład i porównam.


Musi być. Wszędzie jest.

Jak żyjecie w tych upałach ? Ja wczoraj miałam chęć nad morze, na rybkę pojechać. Ale nie miałam z kim, a samemu się nie chce. Jejku - taki smażony dorszyk i duże piwo ...


Miłego dnia
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześc !


A co ? Chcesz żeby Ci włosy cztery centymetry miesięcznie rosły ? Kto by nie chciał ... Ale to tylko człowieki z tendencjami konfabulacyjnymi tak mają .


Toż to było raczej do przewidzenia .
Ja na Twoim miejscu szybko rozejrzałabym się za czymś innym . Oczywiście - jeśli chcesz pracować. Za chwilę koniec roku szkolnego i wysyp absolwentów.


Paskuda !


Złe wątki czytasz. Wiesz, wyraz jak wyraz. Tylko używający go nie bardzo wiedzą jaką treść on z sobą niesie. Ale takich kfiatkuw jest sporo i ja mam ubaw.


OLEJEK GOŹDZIKOWY !


Poprawna
Jeszcze nie. Ostatnio nie wychodziłam z domu. Co prawda dzisiaj przede mną sto kilometrów, ale makijażować się nie będę, bo popłynę.


Ten pierwszy ciekawy (jak dla Ciebie). Ma wysoko nasturcję, a to podobno cud, miód i orzeszki na złagodzenie stanów zapalnych skóry i łupieżu. Ma też olej z kiełków pszenicy i piroctone olamine ( substancja stosowana w walce z łupieżem) Ale ma też detergent, podobny do SLES i (po dobrociach) Propylene Glycol - alkohol o właściwościach nawilżających, mający jednak dość złą opinię (stosuje się go jako rozpuszczalnik).
Ten drugi szampon ma delikatne (?*) myjdło no i oblepiający jak silikon guar.
* = siarczan i jest na liście tzw. "szkodliwych".
Ale dlaczego Ty retoryczne pytania zadajesz ? Oczywiście : kupuj ! Ile to już razy pisany skład nie był adekwatny do działania . Tak w jedną, jak i w drugą stronę. Ryzyk fizyk !!!

Przed czwarta było u mnie burzowe zachmurzenie i gdzieś tam w oddali potężnie grzmiało. Teraz : niebo błękitne, słońce na różowo wschodzi i upał nadchodzi.

Miłego dnia
Przeczuwałam do od początku. Nie wiem czemu nie zrezygnowałam. Może po prostu jestem zbyt utrzciwa? Nie chciałam jej zostawić bez pracownika. Tym bardziej, że byłam z ,,polecenia''. Dochodzę do wniosku, że nie powinnam się przejmować nikim poza sobą. Jak zwykle oberwało mi się po tyłku.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 16:27   #4762
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość


Zastanawiam się nad tym szamponem http://farma-eko.pl/szampon-do-wloso...ji-250-ml.html. Patrząc na skład wydawałby się chyba nie taki zły. I jeszcze o tym myślałam http://farma-eko.pl/szampon-odzywczy...ch-250-ml.html. W dniach 20-23 jest darmowa przesyłka za zakupy powyżej 50 zł
wyjdz! ten drugi mnie kusi.. i ta wysyłka
ale tyle za szampon? zawsze jadę po taniości

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość


A co ? Chcesz żeby Ci włosy cztery centymetry miesięcznie rosły ? Kto by nie chciał ... Ale to tylko człowieki z tendencjami konfabulacyjnymi tak mają .
chciałam żeby przestały tak leciec, a efektów zero włosy akrat rosną mi w miare szybko
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 23:13   #4763
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Paskuda !
Do usług

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
OLEJEK GOŹDZIKOWY !
Zapomniałam!

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Poprawna
Jeszcze nie. Ostatnio nie wychodziłam z domu. Co prawda dzisiaj przede mną sto kilometrów, ale makijażować się nie będę, bo popłynę.
Wkurza mnie taka pogoda, bo jak się nie umaluję to wyglądam nieciekawie, a jak się umaluję to wszystko spływa i też wyglądam nieciekawie
Jeśli chodzi o tusz to na szczęście nie zauważyłam osypywania, rozmazywania w zasadzie też nie, no chyba że po aerobiku.


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ten pierwszy ciekawy (jak dla Ciebie). Ma wysoko nasturcję, a to podobno cud, miód i orzeszki na złagodzenie stanów zapalnych skóry i łupieżu. Ma też olej z kiełków pszenicy i piroctone olamine ( substancja stosowana w walce z łupieżem) Ale ma też detergent, podobny do SLES i (po dobrociach) Propylene Glycol - alkohol o właściwościach nawilżających, mający jednak dość złą opinię (stosuje się go jako rozpuszczalnik).
Ten drugi szampon ma delikatne (?*) myjdło no i oblepiający jak silikon guar.
* = siarczan i jest na liście tzw. "szkodliwych".
Ale dlaczego Ty retoryczne pytania zadajesz ? Oczywiście : kupuj ! Ile to już razy pisany skład nie był adekwatny do działania . Tak w jedną, jak i w drugą stronę. Ryzyk fizyk !!!
A od kiedy Ty się tak znasz na składach? Przyznaj się, dokształcałaś się na wizażu
Pewnie kupię, tylko muszę pomyśleć co jeszcze "mi się przyda", żeby załapać się na darmową wysyłkę


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Przed czwarta było u mnie burzowe zachmurzenie i gdzieś tam w oddali potężnie grzmiało. Teraz : niebo błękitne, słońce na różowo wschodzi i upał nadchodzi.
Ale Ci się zrymowało, prawie jak poezja
U mnie upał niemiłosierny, nie wiem już co ze sobą zrobić, nie potrafię funkcjonować przy takiej pogodzie.


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
wyjdz! ten drugi mnie kusi.. i ta wysyłka
ale tyle za szampon? zawsze jadę po taniości


Fakt, drogie są, ale przez tą moją głowę jestem już tak zdesperowana, że jestem w stanie kupić niemal wszystko, nawet szampon za 25 zł. Ostatnio kupiłam jakiś przeciwłupieżowy szampon Klorane za 33 zł, ale nie pomógł. Zastanawiałam się też nad jakimś specjalnym szamponem Aleppo, który kosztuje 40 zł. Tak więc 25 zł jest jeszcze spoko


Dawno Asi nie było, odkąd pracuje nie ma już dla nas czasu...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 01:00   #4764
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Asiu zdaj potem relacje jak sprawuje sie szampon shaumy.
Dam, dam na razie zaczynam testowanie.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale jaki przyjemny

Super, cieszę się
Pakujesz się już???
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Dzisiaj idę do prokuratury, bo jeszcze mnie tam nie było. Rozrywek jak widać mam co niemiara. Ale słowo daję - nie ma czego zazdrościć.

Miłego dnia

Współczuję Ci tego wszystkiego
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Zapomniałam.
U mnie do Natury, po długiej nieobecności, wróciła maska aloesowa z NaturVital. Miałam ją w ręku, obracałam na wszystkie strony i nie kupiłam. Matko kochana, 300 ml prawie trzydzieści złotych
Ooooo, dobra wiadomość
Znaczy nie, bo mam zapas chyba na rok, albo dłużej Chociaż kudły mi trochę podrosły, to będę szybciej zużywać
Ale na tą maskę miałam ochotę już dano temu na ciut przed tym, jak ją wycofali i oczywistym jest, że już jej nie dorwałam, a miała być w gazetce promocyjnej po 11,90. Cenią się, widzę Trzeba na jakieś promo poczekać. Ciekawe, czy będą szampony.
Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Teraz jest nowy produkt z biowaxu. Maska z olejkiem arganowym, kokosowym i makadamią! Skusiłam się na kupno, gdy była promocja. Ale testowałam tylko raz, więc jeszcze nie mam opini. Co do kallosa to moje włosy też go nie lubią. Stapiz jest dla nich ok. A biowaxy? Miałam 1 z keratyną i jedwabiem. Mój faworyt!
Nie tylko maska - cała seria
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jak żyjecie w tych upałach ? Ja wczoraj miałam chęć nad morze, na rybkę pojechać. Ale nie miałam z kim, a samemu się nie chce. Jejku - taki smażony dorszyk i duże piwo ...


Miłego dnia
Jakoś zyjemy, chociaż ledwo, ledwo.
Hehehehe, co do upałów, dzisiaj dziewczyny w wannie na balkonie siedziały. Potem wróciłam z pracy i akurat laski też wróciły z placu zabaw. Zanim zdążyłam się zorientować, Dzida już siedziała już w wannie - w butach, ubraniu i pieluszce. Masakra. A jaka zadowolona, wniebowzięta Starszą ledwie co powstrzymałam.
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja tam wcierałam jantary itp systemetyczni, a i tak

upały mnie zabijają
Jantar jest przereklamowany
Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Masz wyczucie. Podpisałam umowę na początku czerwca. Ok. 13 właścicielka mi powiedziała, że likwiduje sklep. Obiecała, że przeniesie mnie w inne miejsce. Po czym dzisiaj doszła do wniosku, że jednak pracuję tylko do końca miesiąca. Zaje....
OMG, współczuję Ci
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A co ? Chcesz żeby Ci włosy cztery centymetry miesięcznie rosły ? Kto by nie chciał ... Ale to tylko człowieki z tendencjami konfabulacyjnymi tak mają .

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dawno Asi nie było, odkąd pracuje nie ma już dla nas czasu...

Tyram w korpo
A tak na serio, to jestem zmęczona. Upały, poranne wstawanie, a teraz jeszcze pracowałam do 19 niemal dzień w dzień oprócz piątku. Mieszkanie zabałaganione, dziewczyny szaleją i wszystko rozwalają dookoła, a jak wracam, to nawet minuty nie mam dla siebie. W dodatku Dzida ma ostatnio ogromną wenę twórczą, chwila nieuwagi a na ścianie Panorama Racławiska albo co najmniej Hołd Pruski
I pół godziny szorowania po ścianie potem, żeby zmyć.

Rozbiórkowy też stoi, dziewczyny pewnie też zniecierpliwione, ale do końca czerwca muszę wytrzymać. Od lipca mam lepszy grafik, nie będę wracała tak późno, to i czasu więcej się zrobi i będę zaglądać częściej

Na razie przysypiam przed kompem albo jak oglądam tv.

Sprawy z mieszkaniem znowu się spierdzieliły, ale to już insza inszość.

Dla zresetowania mózgu gram sobie w My Little Pony, sasasasa
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 05:12   #4765
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Dochodzę do wniosku, że nie powinnam się przejmować nikim poza sobą.
Jeszcze parę lat przeżyjesz i na sto procent zrozumiesz, że to najprawdziwsza prawda i zgodnie z tą maksymą żyć należy. Jak Cię w d*upę lać będą, nikt inny swojej nie nadstawi. A wiesz co mnie tego nauczyło ? Życie w Polsce.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
chciałam żeby przestały tak leciec, a efektów zero
Może stosujesz nieodpowiednie kosmetyki ? Mnie po marchewce i ruskich prawie nic nie wypada.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zapomniałam!

Jak Cię porządnie potnie, to sobie przypomnisz.

Cytat:
Napisane przez Finlora
A od kiedy Ty się tak znasz na składach?
Tylko trening rodzi mistrza -jak to mówili starożytni Rzymianie.

Cytat:
Napisane przez Finlora
U mnie upał niemiłosierny, nie wiem już co ze sobą zrobić, nie potrafię funkcjonować przy takiej pogodzie.
Kocham gorąc ! Szczególnie siedząc w chłodnym domu lub pod parasolem na tarasie , ze szklaneczką zimnego ginu w ręku.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Współczuję Ci tego wszystkiego
Ano, ciężko. Teraz zaczynam korespondencję z Hoge Raad der Nederlanden. To taki odpowiednik naszego sądu najwyższego. Ma się te koneksje

Cytat:
Napisane przez Estelle
Ciekawe, czy będą szampony.
Jakieś tam stały z tej firmy. Bodajże trzy rodzaje. Nie macałam.

Cytat:
Napisane przez Estelle
A tak na serio, to jestem zmęczona.
Matka Polka z trzech etatach .

Cytat:
Napisane przez Estelle
Sprawy z mieszkaniem znowu się spierdzieliły, ale to już insza inszość
Szukać dalej. Złoty spada i ludzie w nieruchomości zaczną ładować. Może być mniej i drożej.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 23:59   #4766
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Pakujesz się już???
Prawie
Musimy tylko jeszcze załatwić opiekunkę do psiecka


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Jantar jest przereklamowany
Też tak uważam Ale z drugiej strony, mogłam nie być systematyczna

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Tyram w korpo
A tak na serio, to jestem zmęczona. Upały, poranne wstawanie, a teraz jeszcze pracowałam do 19 niemal dzień w dzień oprócz piątku. Mieszkanie zabałaganione, dziewczyny szaleją i wszystko rozwalają dookoła, a jak wracam, to nawet minuty nie mam dla siebie. W dodatku Dzida ma ostatnio ogromną wenę twórczą, chwila nieuwagi a na ścianie Panorama Racławiska albo co najmniej Hołd Pruski
I pół godziny szorowania po ścianie potem, żeby zmyć.
Domyślam się, że zmęczona jesteś, bo ja wracam po pracy i nie mam na nic siły, a nie mam dzieci. Znowu zaczynam się zastanawiać czy jeśli w końcu będę je miała to czy znajdę siłę, bo obawiam się, że mogę być strasznie sfrustrowana.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Sprawy z mieszkaniem znowu się spierdzieliły, ale to już insza inszość.
Szkoda

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jak Cię porządnie potnie, to sobie przypomnisz.
Już pamiętam, tylko nie mam czasu, żeby iść do sklepu. W tym tygodniu pracuję dokładnie w tych samych godzinach, w jakich jest otwarty "mój" zielarski, więc zamówię sobie w dozie.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Kocham gorąc ! Szczególnie siedząc w chłodnym domu lub pod parasolem na tarasie , ze szklaneczką zimnego ginu w ręku.
To ja zamiast ginu zimne piwo poproszę


Oj, coś mi się wydaje, że zaraz wykonam telefon do straży miejskiej, bo złota polska młodzież urządziła sobie pod moim blokiem imprezę z jakąś muzyką discopolopodobną, wyjącą z samochodu Nie mówiąc już o tym, że debile drą się jak opętani
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 11:13   #4767
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !



Może stosujesz nieodpowiednie kosmetyki ? Mnie po marchewce i ruskich prawie nic nie wypada.
moze...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:22   #4768
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Hej!

Dziękuję za słowa wsparcia

Byłam dzisiaj w CH. Kupiłam spódniczkę, klapki, i 2 bluzki

http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...ive-embroidery

http://www.vinted.pl/kobiety/okrycia...-damska-kobalt podobną do tej tylko zapinaną do połowy

http://tablica.pl/oferta/spodniczka-...a-ID2LfjJ.html
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 23:36   #4769
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Dzisiaj (a w zasadzie już wczoraj) w nocy była u mnie niesamowita burza, teraz też leje i to konkretnie - może wreszcie trochę się ochłodzi.

Kupiłam lody Algida ananasowo-brzoskwiniowo-śmietankowe, bo napaliłam się na smak ananasowy i rozczarowanie, okazało się, że najbardziej smakują śmietankowe, bo brzoskwinia i ananas to sorbet, a ja za sorbetami nie przepadam, za słodkie

Kończę właśnie piwo Fortuna Miodowe i czas iść spać.

Aha, kupiłam ten szampon za 25 zł + parę takich tam rzeczy dołożyłam do darmowej wysyłki


Jak dobrze pójdzie to za tydzień będę już miała urlop, ale nie wiem jeszcze jak to będzie, bo w tym miesiącu na 100% nie zrobimy planu, nie wiem nawet czy uda nam się dobić do 70%.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 04:36   #4770
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
moze...
Ano ...

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa wsparcia
No i jak ? Znalazłaś coś ?

Cytat:
Napisane przez domiwika93
Byłam dzisiaj w CH. Kupiłam spódniczkę, klapki, i 2 bluzki
Szalejecie Koleżanko ! Ale to dobrze.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzisiaj (a w zasadzie już wczoraj) w nocy była u mnie niesamowita burza, teraz też leje i to konkretnie

A u mnie - nic. Gdzieś tam w oddali z lekka pogrzmiało, ale do nas ani kropla deszczu nie doszła.

Cytat:
Napisane przez Finlora
a ja za sorbetami nie przepadam, za słodkie

A mnie się zawsze wydawało, że odwrotnie. Sorbet na wodzie, to powinien być mniej słodki. Pewnie cukru nie żałowali. Ja się nie znam, bo nie jem lodów.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Aha, kupiłam ten szampon za 25 zł + parę takich tam rzeczy dołożyłam do darmowej wysyłki

Który ? Ten z nasturcją czy z lnem ? Szkoda, że nie mają serii z odżywką. Ja nie jestem ekspertem takim jak królowa sproszkowanej żelatyny, ale na logikę wydaje mi się, że może być tak : co szampon zrobi dobrego, to maska z innymi składnikami może popsuć.
Arganowy kupiłaś ? Fajną przecenę mają.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Jak dobrze pójdzie to za tydzień będę już miała urlop, ale nie wiem jeszcze jak to będzie, bo w tym miesiącu na 100% nie zrobimy planu, nie wiem nawet czy uda nam się dobić do 70%.



Super-Pharm w pobliżu nie macie , Hebe - nie macie, to może PEPKO macie ? Nie bardzo sama wiem co to. W tym PEPKO podobno są cienie do powiek z MUA . Skusiłabym się na parę trójeczek.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.