Zakupy na Vinted - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-04-08, 20:51   #4561
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Dostałam lekcję dobrego zachowania
Napisałam do ogloszenia z czapką "jaka szerokość?" ,Bo nie było tej inf w ogloszeniu, a wystawiajaca mi odpisala "Może jakies dzień doby na poczatek" i tyle
Moze kogoś to wyjątkowo razi. Chociaż takie pouczanie kogoś na Vinted tez slabe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-08, 22:49   #4562
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja też zawsze jednak piszę "dzień dobry" I szczerze to irytują mnie takie "jaki rozmiar" albo w ogóle "rozmiar" albo "cena" a chodzi o negocjacje

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-08, 22:56   #4563
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

I ja piszę "dzień dobry" oraz "dziękuję" i odpisuję, gdy kogoś o coś proszę (nie pozostawiam bez odpowiedzi, nawet, jak mi nie pasuje), ale nie pouczam też innych, jak mają pisać wiadomości
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-11, 18:41   #4564
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Zakupy na Vinted

To grzeczniejsza forma "kupuj w ciemno, albo spadaj!"?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vinted.jpg (44,0 KB, 99 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-11, 23:31   #4565
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
To grzeczniejsza forma "kupuj w ciemno, albo spadaj!"?
Od takiej osoby bym nie kupiła.

Swoją drogą - dla mnie - kultura zawsze w cenie.
Odpisuję na wiadomości, typu: długość, zamiast kulturalnego "Dzień dobry/Cześć/ Hej! Jaka jest długość sukienki", ale takie wiadomości mnie rażą. Nie pojmuję tej wszechobecnej pogardy dla uprzejmości. Patrząc na to, jak wiele osób się zachowuje, tracę wiarę w przyszłość.
Zawsze piszę do kogoś kulturalnie, i tak - dziękuję za odpowiedź, a jeśli coś mi nie odpowiada, to piszę, że nie kupię.

Irytują mnie osoby proszące o dodatkowe zdjęcia czy wymiary (podstawowe wymiary podaję, zdjęć też daję od 3 do 8), a potem cisza.
Nie rozumiem też poziomu lenistwa osób które pytają o coś co podałam w opisie. Dostałam na przykład pytanie o średnicę pierścionka, gdy w drugim zdaniu opisu podaję jego rozmiar i średnicę. Najlepsze, że użytkowniczce przypomniało się o pierścionku po 2 miesiącach od ostatniej rozmowy i pyta: A ta średnica to wewnętrzna?

Nie zliczę ile razy na olx ktoś prosił o ofertę zbiorczą z przesyłką, a potem cisza. Żadnego: rozmyśliłam się, czy choćby - już nie chcę kupić. Zero szacunku dla cudzego czasu.
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 00:00   #4566
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Mnie drażnią i nie rozumiem ich zupełnie, komentarze w opisie: więcej zdjęć na priwa, wymiary na priwa. Ktoś serio pisze o to do takiej osoby? Nie rozumiem czemu nie podać ogólnie? I nie mam na myśli kosmetyków użytych, których nie można oficjalnie wystawiać i wtedy to info na priwa jest powiedzmy, że zrozumiałe, piszę o ubraniach.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 04:48   #4567
duzy_smok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 34
Exclamation Dot.: Zakupy na Vinted

Cześc, Do sprzedających: czy coś sie poprawiło bo opinie na g-store są miażdżące, bloakady kont, odbieranie pieniędzy bo kupujący/a coś do vinted naściemniała i inne nieprzyjemności.
duzy_smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-12, 08:57   #4568
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mnie drażnią i nie rozumiem ich zupełnie, komentarze w opisie: więcej zdjęć na priwa, wymiary na priwa. Ktoś serio pisze o to do takiej osoby? Nie rozumiem czemu nie podać ogólnie?
Nie wiem, ale też tego nie rozumiem. Raz podać wymiary w opisie i z głowy. Dlatego ja mam mało pytań o przedmioty, ludzie z reguły od razu kupują.

Sprzedałam markową rzecz, bardzo tanio (jak na taki produkt), mam paragon, kupiła tę rzecz Czeszka. I teraz zaczęłam mieć obawy czy aby nie zgłosi podróbki, vinted jej przyzna rację i nie nakaże zwrotu rzeczy, zwłaszcza że tutaj koszty wysyłki duże byłyby. Naczytałam się historii na fejsie i nie wiem czy wysłać przedmiot :-(.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 10:29   #4569
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Zakupy na Vinted

ja mam teraz dziwna sytuacje na vinted francuskim; kupiłam sweter 7 kwietnia, 9 kwietnia zapytałam, kiedy mogę się spodziewać paczki.
kobieta odpisała coś takiego : "nie martw się, nie miałam czasu" dodam, że babka loguje się codzinnie...wczoraj napisałam, ze zalezy mi na szybkiej wysyłce ...nic
dzis jest 12 kwietnia, zapytałam, że w takim razie może anulujemy transakcję ... nadal cisza...
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 10:53   #4570
LadyPerry
Raczkowanie
 
Avatar LadyPerry
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 373
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
ja mam teraz dziwna sytuacje na vinted francuskim; kupiłam sweter 7 kwietnia, 9 kwietnia zapytałam, kiedy mogę się spodziewać paczki.
kobieta odpisała coś takiego : "nie martw się, nie miałam czasu" dodam, że babka loguje się codzinnie...wczoraj napisałam, ze zalezy mi na szybkiej wysyłce ...nic
dzis jest 12 kwietnia, zapytałam, że w takim razie może anulujemy transakcję ... nadal cisza...
Ma czas.... A tak na serio to bym się przypomniała, bo dzisiaj już mija 5 dzień. Zaraz cofną kasę jak nie pójdzie paczka.
LadyPerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 11:15   #4571
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Zakupy na Vinted

no własnie się przypominam... chyba nie zalezy jej na wysyłce i sprzedaży wobec tego
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-12, 11:50   #4572
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

Sprzedałam markową rzecz, bardzo tanio (jak na taki produkt), mam paragon, kupiła tę rzecz Czeszka. I teraz zaczęłam mieć obawy czy aby nie zgłosi podróbki, vinted jej przyzna rację i nie nakaże zwrotu rzeczy, zwłaszcza że tutaj koszty wysyłki duże byłyby. Naczytałam się historii na fejsie i nie wiem czy wysłać przedmiot :-(.
Dlatego ja nie sprzedaję droższych rzeczy przez Kup Teraz. Wysyłam wiele fotek, odpisuję na pytania, podaję wymiary i uważam, że to wystarczy.


Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
ja mam teraz dziwna sytuacje na vinted francuskim; kupiłam sweter 7 kwietnia, 9 kwietnia zapytałam, kiedy mogę się spodziewać paczki.
kobieta odpisała coś takiego : "nie martw się, nie miałam czasu" dodam, że babka loguje się codzinnie...wczoraj napisałam, ze zalezy mi na szybkiej wysyłce ...nic
dzis jest 12 kwietnia, zapytałam, że w takim razie może anulujemy transakcję ... nadal cisza...
Niestety miałam to ze 2 razy i tak, ludzie są dziwni
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 12:33   #4573
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Zakupy na Vinted

kobieta w końcu odpisała, że nie ma swetra przy sobie tylko w domu rodziców więc wyśle mi w sobote 15 kwietnia...poprosiłam o anulowanie
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 12:33   #4574
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez duzy_smok Pokaż wiadomość
Cześc, Do sprzedających: czy coś sie poprawiło bo opinie na g-store są miażdżące, bloakady kont, odbieranie pieniędzy bo kupujący/a coś do vinted naściemniała i inne nieprzyjemności.
W ogóle się z tym nie spotkałam więc nie wiem, skąd takie opinie. Czy to sklepy, handlarze mają takie problemy??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 12:40   #4575
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zakupy na Vinted

Kolejna niemiła sytuacja. Wystawiona sukienka ulubionej firmy, w moim rozmiarze, ale na wszelki wypadek pytam o wymiary. Dostaję odpowiedź i jednocześnie zauważam, że sprzedająca po moim pytanie podwoiła pierwotną cenę...
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 21:22   #4576
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Zakupy na Vinted

Wystawiłam uszkodzone spodnie za 7 zł. Laska pisze o dodatkowe wymiary, oczywiście podaję. Potem jeszcze pytanie czy spodnie rozciągliwe, czy elastyczne. Na koniec "za 5 zł biorę ". No dobra, może być. Ojej, ale te wysyłki drogie. To pytanie czy można to gdzieś indziej wystawić żeby było taniej. Zrobiłam jeszcze aukcję olx, wysłałam link. Pani jednak ostatecznie woli vinted. Kupiła. Kolejna wiadomość - czy dodaje gratisy do zakupów... tak, zwłaszcza tych za 5 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 22:16   #4577
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
Kolejna niemiła sytuacja. Wystawiona sukienka ulubionej firmy, w moim rozmiarze, ale na wszelki wypadek pytam o wymiary. Dostaję odpowiedź i jednocześnie zauważam, że sprzedająca po moim pytanie podwoiła pierwotną cenę...
Rozumiem, że zrezygnowałaś z zakupu?

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Wystawiłam uszkodzone spodnie za 7 zł. Laska pisze o dodatkowe wymiary, oczywiście podaję. Potem jeszcze pytanie czy spodnie rozciągliwe, czy elastyczne. Na koniec "za 5 zł biorę ". No dobra, może być. Ojej, ale te wysyłki drogie. To pytanie czy można to gdzieś indziej wystawić żeby było taniej. Zrobiłam jeszcze aukcję olx, wysłałam link. Pani jednak ostatecznie woli vinted. Kupiła. Kolejna wiadomość - czy dodaje gratisy do zakupów... tak, zwłaszcza tych za 5 zł.
O rany, współczuję.

Zaczęłam zgłaszać ogłoszenia z parametrem "nowy bez metki", w których opisie mowa o używaniu rzeczy.

Czasem na fejsie widzę posty: "szukam rzeczy X, zastrzegam sobie prawo pierwokupu", chodzi o to, że jeśli ktoś odpowie na posta wskazując daną rzecz, to według autora posta ma on pierwszeństwo przy zakupie?[COLOR="Silver"]

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dlatego ja nie sprzedaję droższych rzeczy przez Kup Teraz. Wysyłam wiele fotek, odpisuję na pytania, podaję wymiary i uważam, że to wystarczy.
Chodzi o 80 zł, zatem nie miliony monet, ale dość droga marka.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
W ogóle się z tym nie spotkałam więc nie wiem, skąd takie opinie. Czy to sklepy, handlarze mają takie problemy??
Czytam regularnie posty z grup fejsowych (typu "Oszukani na vinted"), ostatni hit (acz możliwe, że nie z naszego poletka, bo support po francusku odpisał): kupująca napisała, że rzecz jej się nie podoba, vinted uznało, że sprzedająca nie wykazała, aby "produkt był zgodny z opisem".
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-15, 11:58   #4578
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

Zaczęłam zgłaszać ogłoszenia z parametrem "nowy bez metki", w których opisie mowa o używaniu rzeczy.
A gdzie się to zgłasza? Wchodzę tylko z kompa na vinted i nie widzę takiej opcji.
Też mnie to wkurza: założona tylko raz! Ale nowa tylko bez metek Może i raz, ale np. na całonocną imprezę to jednak mocno używana i do prania, jak nic


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

Chodzi o 80 zł, zatem nie miliony monet, ale dość droga marka.
Wiesz niby nie dużo, a jednak tu dziewczyny piszą często o rzeczach za 5 zł, ale kurcze strach coś tam wystawiać


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Czytam regularnie posty z grup fejsowych (typu "Oszukani na vinted"), ostatni hit (acz możliwe, że nie z naszego poletka, bo support po francusku odpisał): kupująca napisała, że rzecz jej się nie podoba, vinted uznało, że sprzedająca nie wykazała, aby "produkt był zgodny z opisem".
że co?!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2023-04-15 o 11:59
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-15, 15:16   #4579
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Zakupy na Vinted

A wiecie co mnie jeszcze wkurza? Są sprzedający, którzy mają ewidentnie rzeczy z lumpeksów (setki przedmiotów, 1000 komentarzy, widać, że sobie dorabiają w ten sposób). I wystawiają rzeczy jako "nowe bez metki". Jasne I weź się zastanawiaj i ryzykuj
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-15, 18:49   #4580
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że zrezygnowałaś z zakupu?
Tak Podziękowałam za podanie wymiarów. Napisałam, że wymiary pasują, ale cena już nie. Być może jeśli "powisi" dłużej, to sprzedająca wróci do ceny, którą proponowała przed otrzymaniem mojego pytania o wymiary.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Też mnie to wkurza: założona tylko raz! Ale nowa tylko bez metek Może i raz, ale np. na całonocną imprezę to jednak mocno używana i do prania, jak nic
Też mnie to wkurza. Jakiś czas temu kupiłam sukienkę "nową, bez metek". Sprzedająca nawet w opisie podała, że "nie noszona".
Sukienka kopertowa przyszła do mnie z agrafką wpiętą w dekolt. Najwyraźniej sprzedająca ją nosiła, ale miała problem z otwieraniem dekoltu, więc spinała agrafką. Co gorsza - biust musiał serio nie pasować, bo znalazłam sporą dziurę - tkanina została wyrwana z pasa, bo w biuście było za ciasno.
Na szczęście - wynegocjowałam niższą cenę, a mąż naprawił sukienkę tak, że nie widać, że cokolwiek było z nią nie tak. Agrafkę wyrzuciłam
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-16, 08:46   #4581
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Wystawiłam uszkodzone spodnie za 7 zł. Laska pisze o dodatkowe wymiary, oczywiście podaję. Potem jeszcze pytanie czy spodnie rozciągliwe, czy elastyczne. Na koniec "za 5 zł biorę ". No dobra, może być. Ojej, ale te wysyłki drogie. To pytanie czy można to gdzieś indziej wystawić żeby było taniej. Zrobiłam jeszcze aukcję olx, wysłałam link. Pani jednak ostatecznie woli vinted. Kupiła. Kolejna wiadomość - czy dodaje gratisy do zakupów... tak, zwłaszcza tych za 5 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wiem, że żaden pieniądz nie śmierdzi, ale kurła że ludziom się chce tak zawracać dupę o 2 zł to jest poza moja możliwością pojmowania. I jeszcze to pytanie o gratisy, no jezuuuuu, co za żenada.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-16, 08:54   #4582
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;89557103]A wiecie co mnie jeszcze wkurza? Są sprzedający, którzy mają ewidentnie rzeczy z lumpeksów (setki przedmiotów, 1000 komentarzy, widać, że sobie dorabiają w ten sposób). I wystawiają rzeczy jako "nowe bez metki". Jasne I weź się zastanawiaj i ryzykuj [/QUOTE]

Moim zdaniem za takie osoby powinna się wziąć porządnie skarbówka. Dla mnie to już działalność gospodarcza.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-16, 11:39   #4583
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja wiem, że żaden pieniądz nie śmierdzi, ale kurła że ludziom się chce tak zawracać dupę o 2 zł to jest poza moja możliwością pojmowania. I jeszcze to pytanie o gratisy, no jezuuuuu, co za żenada.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Żeby było zabawniej to nie koniec. Dziewczyna zapytała czy może być wysyłka dpd. Odpowiedziałam że niestety, ale tylko InPost. Po czym patrzę, a tam wybrana opcja dpd... (swoją drogą samo mi się to chyba włączyło i nie mogę teraz wyłączyć). Więc musiałam zasuwać z tymi spodniami za całe 5 zeta kawał drogi. Dobrze że chociaż pogoda ładna. A kupującą jeszcze potem dopytywała czy aby na pewno już wysłałam (powiadomienie przyszło z opóźnieniem).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-16, 14:26   #4584
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A gdzie się to zgłasza? Wchodzę tylko z kompa na vinted i nie widzę takiej opcji.
Też mnie to wkurza: założona tylko raz! Ale nowa tylko bez metek Może i raz, ale np. na całonocną imprezę to jednak mocno używana i do prania, jak nic
Trzeba kliknąć w chorągiewkę, a dalej w 'Opis przedmiotu wprowadza w błąd' > i np. 'niewłaściwy stan'
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vinted1.jpg (73,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vinted2.jpg (44,2 KB, 48 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-16, 15:32   #4585
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Trzeba kliknąć w chorągiewkę, a dalej w 'Opis przedmiotu wprowadza w błąd' > i np. 'niewłaściwy stan'
Dziękuję! gapa ze mnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 17:25   #4586
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Dziewczęta chcę sprzedać na Vinted piankę do włosów, użyłam jej raz. Czy mam to napisać w opisie czy raczej dodać w opisie, że więcej informacji na priw? Nie sprzedawałam dotąd kosmetyków tu, stąd wolę Was spytać
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 17:29   #4587
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczęta chcę sprzedać na Vinted piankę do włosów, użyłam jej raz. Czy mam to napisać w opisie czy raczej dodać w opisie, że więcej informacji na priw? Nie sprzedawałam dotąd kosmetyków tu, stąd wolę Was spytać
Jeśli napiszesz to w opisie, to vinted Ci wyrzuci ogłoszenie. Niestety nie wolno sprzedawać używanych kosmetyków. Zaznacz że więcej informacji na priv.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 18:26   #4588
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Jeśli napiszesz to w opisie, to vinted Ci wyrzuci ogłoszenie. Niestety nie wolno sprzedawać używanych kosmetyków. Zaznacz że więcej informacji na priv.
Dziękuję!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 22:41   #4589
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Jeśli napiszesz to w opisie, to vinted Ci wyrzuci ogłoszenie. Niestety nie wolno sprzedawać używanych kosmetyków. Zaznacz że więcej informacji na priv.
Tak sobie myślę, że sprzedaż używanych kosmetyków to na vinted duże ryzyko, zwłaszcza w dobie tylu oszustów. Ot, wystarczy, że komuś np. na żywo cień czy puder nie podpasuje albo co gorsza, użyje kilka razy zakupionego produktu i zgłosi zwrot, że towar przyszedł używany + załączy screeny rozmów w tym zakresie. I zwrot do przyjęcia jak w pysk strzelił.

A w temacie mojej sprzedaży markowej rzeczy za granicę, to babeczka szybko potwierdziła, że OK i dała pozytywa. Aczkolwiek pierwszy raz w życiu filmowałam pakowanie paczki^^.

-------
Robiłam parę dni temu zwrot, paczką Orlen. Dziś sprzedająca pisze, że paczkę ma do odbioru w R., a mieszka w G. i nawet nie wie, gdzie R. leży. Zgłosiłam problem do vinted, jako kupująca, dostałam momentalnie info o zwrocie środków, sprzedająca natomiast dostanie zapłatę. A paczka wróci do mnie. Zastanawiam się co zrobić z tą rzeczą.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-18, 23:02   #4590
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że sprzedaż używanych kosmetyków to na vinted duże ryzyko, zwłaszcza w dobie tylu oszustów. Ot, wystarczy, że komuś np. na żywo cień czy puder nie podpasuje albo co gorsza, użyje kilka razy zakupionego produktu i zgłosi zwrot, że towar przyszedł używany + załączy screeny rozmów w tym zakresie. I zwrot do przyjęcia jak w pysk strzelił.
Chyba masz rację, więc wystawię na OLX.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.